MY.UAНовини
"Я не можу плакати сім днів на тиждень". Роман Луцький – про "Солодку Дарусю", повістку в ТЦК і таємний бік зйомок у кіно
"Я не можу плакати сім днів на тиждень". Роман Луцький – про "Солодку Дарусю", повістку в ТЦК і таємний бік зйомок у кіно

"Я не можу плакати сім днів на тиждень". Роман Луцький – про "Солодку Дарусю", повістку в ТЦК і таємний бік зйомок у кіно

Роман Луцький – відомий актор і заслужений артист України. Якщо до 2013 року від нього фанатіли мешканки Івано-Франківська, де він служить у місцевому драмтеатрі, то сьогодні цього секс-символа та "українського Бреда Пітта" знає вся країна.

Зірка фільмів "Параджанов", "Сторожова застава", "Секс і нічого особистого" Роман Луцький дав ексклюзивне інтерв'ю OBOZ.UA, в якому розповів, чому був готовий до повномасштабного вторгнення Росії, з якими труднощами зіткнувся при підготовці до ролі військовополоненого у кінострічці "Відблиск" та що допомогло вжитися в образ. Артист також пояснив, чому за півтора тижня вже двічі проходив ВЛК, і поділився секретом подружнього щастя.

– Романе, дякую, що без проблем погодилися на інтерв'ю! До прикладу, кілька місяців тому ваш колега по Івано-Франківському драмтеатру перескерував мене до своєї менеджерки узгоджувати питання, з якою ми так і не домовилися. Вам вдається справлятися без особистого помічника?

– Якби в нас у країні не було війни, то можливо, менеджер і був би потрібний. Зараз я не знаю, чи це актуально. Хіба якщо нарощувати темпи, зніматися в серіалах, не виходити з телевізора, тоді потрібен помічник, який би займався організацією. Я без менеджера, і це трошки хаотично, ви самі бачите (сміється).

– Так, зате у нас із вами "живе" спілкування, а не коли журналісту пропонують висилати запитання на узгодження... Ми перенесли нашу розмову на обідній час через ваш ранковий виклик до військового комісаріату (військкомату). Можете розповісти детальніше?

– Я був на повторній ВЛК (військово-лікарська комісія), оновлював свої дані, хоча десь півтора тижня тому пройшов комісію, але прийшла повістка по місцю роботи, що вдруге викликають до військкомату. Виявляється, знову на ВЛК! Уже на місці з'ясував, що трапилася помилка, мабуть, не узгодили між кабінетами чи не встигли дописати, а розпорядження вже було, я пояснив – і мене відпустили без повторного огляду.

– Розкажіть, а з чого почалася ваша кінокар'єра? Ваші театральні роботи хтось запримітив чи самі шукали шляхи "пробитися до світу кіно"?

– Ще під час навчання в університеті я хотів потрапити в кіно, коли це здавалося майже нереальним. Я йшов до інтернет-кафе, шукав кастинги в соціальних мережах, реєструвався...

Здається, у 2010 році запускався фільм "Брати. Остання сповідь", і кастинг-директорка шукала акторів, здебільшого з заходу України. Потім, коли робив проби вже в Києві, мені запропонували пройти кастинг на ще один фільм – "Параджанов", куди я успішно потрапив. Так склалося, що моя кінокар'єра почалася з двох повних метрів.

– Раніше ви казали, що досить прискіпливо обирали свої ролі, бо бажали, щоб ім'я Роман Луцький асоціювалося у глядачів з якістю, тобто це мав бути фільм, вартий уваги. Чи змінилися ваші погляди з повномасштабним вторгненням в Україну, коли роботи й, відповідно, доходу, поменшало?

– В акторів завжди є спокуса, потреба – зніматися побільше. Я буду говорити за себе. Зрозуміло, що це додатковий заробіток, та іноді виникає внутрішній діалог – піти чи не піти, записати чи ні, а якщо пройду, то що робити далі?

До повномасштабного вторгнення було якось зрозуміліше, можна було збудувати кар'єру. Я знімався не лише в Україні, але й за кордоном, а зараз із виїздом складно, тому не можу стверджувати категорично, бо якщо чекати на хороше кіно – то це не володіти ситуацією, бути в стані очікування. А якщо хороше кіно буде раз у п'ять-десять років? Тому відповідаючи на запитання, скажу, що дотримуюсь, але сумніви іноді бувають.

– Яким вам запам'ятався день 24 лютого 2022 року? Чи думали, що Росія справді розпочне повномасштабне вторгнення в Україну?

– Ще коли росіяни почали стягувати війська та зброю до нашого кордону восени 2021 року, коли накопичилася критична маса цього всього, то виникло запитання –для чого вони це робили? Щоб полякати? Це занадто дорого...

Десь за два-три дні до нападу я внутрішньо відчував, що щось відбудеться, тобто це не стало для мене несподіванкою. Я навіть допускав, що вторгнення відбудеться 23 лютого, але думав, що вони (росіяни) понапиваються в цей день і почнуть вже наступного дня.

Та хоча для мене це й було очікуваним, звісно, що все одно був шок, бо внутрішньо все-таки залишалася надія, щоб сказати собі –ок, я помилився.

Зранку того дня ми зібрали з дружиною речі, відвезли нашого сина в село до моїх батьків і повернулися до Івано-Франківська, бо потрібно було допомагати.

– У травні цьогоріч у кінотеатрах відбулася прем'єра фільму "Відблиск" режисера Валентина Васяновича, де ви зіграли головну роль, який увійшов до основної конкурсної програми на здобуття "Золотого лева" 78-го Венеційського кінофестивалю у 2021 році. Якими були відчуття та чи сподіваєтеся взяти участь у фестивалях такого рівня в майбутньому?

– Я не можу сказати, що це була несподіванка, але, пригадую, була дуже приємна хвилина, коли оголошували онлайн, хто ввійде до конкурсної програми.

Знаєте, це "не впало раптово з неба". Ми знали, що будемо подаватися, ми подалися, ми вболівали та відчували, що за цей фільм має дуже багато шансів – так і сталося!

Звісно, що сподіваюсь! Ба більше, зовсім скоро український фільм за моєю участю – "Медовий місяць" – побачать на кінофестивалі у Венеції, а також відбудеться світова прем'єра фільму "Під вулканом" польського виробництва у Торонто.

– Можете назвати роль цивільного, а згодом – військового хірурга, який потрапляє до російського полону, тоді повертається додому за обміном і по-новому вчиться бути людиною, батьком та чоловіком, – найважчою?

– Взагалі не можу навіть добрати слів, щоб передати, наскільки класно було працювати з режисером Валентином Васяновичем! Щодо ролі, то вона була складна. Звісно, я не був у полоні, тому потрібні були консультанти. Консультувався навіть у медсестер, які працювали в реабілітаційному центрі та розповідали про колишніх полонених, як вони ходили, опустивши голову в підлогу...

Це все, звісно, пригнічувало, але допомагало доторкнутися до того стану. Бо в ізоляції інший вид страху, ти там зовсім не знаєш, що буде далі. Я ізолювався у квартирі, виходив лише на репетиції та зйомки, був увесь час "у матеріалі" – переглядав відео, інтерв'ю з військовими після полону, читав літературу.

– Що це була за література?

– "Я змішаю твою кров з вугіллям" Олександра Михеда, "Світлий шлях": історія одного концтабору Станіслава Асєєва, також купував різну літературу, потрібну для ролі, – про війну, про полон із 2014 року. До прикладу, коли б'ють електричним струмом, як він проходить, що відчуваєш, які м'язи стягує, чи можеш кричати, бо є певні нюанси, коли іноді не можеш кричати від того, що струм спазмує зв'язки. Тому все, що глядач побачить у фільмі, не вигадано для більшого драматизму.

– А пригадуєте, як відреагували на звання заслуженого артиста України у 2018 році та коли за різними рейтингами входили до топ-10 найсексуальніших і топ-15 найпопулярніших українських акторів?

– Ну, як відреагував? Дали звання – то добре! (усміхається) Але пригадую, як це було. Я був на зйомках фільму "Секс і нічого особистого" в компанії оголених танцівниць. Вони першими мене привітали з заслуженим артистом України! (сміється)

А за рейтинг... Звісно, що приємно, коли про тебе пишуть, але, якщо чесно, був здивований.

– Цікавий факт, що саме на третьому курсі навчання у студентів відбувається певна трансформація – одні міняють курс, інші все ж закінчують університет заради диплома для батьків, та зрештою обирають свій шлях. Як гадаєте, чому усвідомлення приходить саме в цей період? От ви в юності мріяли стати художником і вступили на режисерський факультет. На третьому курсі перейшли на акторський, до видатного, у майбутньому, режисера та художнього керівника драмтеатру – Ростислава Держипільського.

– Уявімо, що я б себе не знайшов, закінчив би спеціальність, яка б мені не знадобилась і не приносила задоволення, то що тоді, з того диплома? А так добре, що я в процесі, у тому самому університеті, знайшов себе. Хоча до того акторство видавалось мені залежною роботою, і мені це не дуже подобалося.

Щодо конкретного віку, то мені здається, що це не про містику, а просто готовність людини, ну це біологія. Звісно, бувають випадки, коли людина з дитинства знає, ким хоче бути в дорослому житті. До прикладу, я не був упевнений, навіть просив у батьків рік зачекати, але якось усе понеслося так, як мало бути.

– Чи будете підтримувати вибір професії вашого сина, коли виросте, навіть якщо він не збігатиметься з вашими вподобаннями?

– Обов'язково, бо все-таки це його вибір. Якщо він запитає поради, то так, але "натягувати" на нього щось своє, нереалізоване, я не буду. Моя знайома, з якою разом навчалися, казала, що закінчує університет, віддає мамі диплом, а далі вступає туди, куди хоче вона. Або, коли я навчався, в тренді були юристи, економісти, ну і медакадемія, то пам'ятаю цих юристів-економістів із Прикарпатського (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. – Ред.) – це страшна картина. Тому що обере мій син – то його. Звісно, як батько спонукатиму, щоб здобув освіту, підтримуватиму, допомагатиму, але свій вибір хоче – зробить після школи, а ні – пізніше. Це його життя.

– Ви з дружиною разом вуже дуже багато років. Поділіться секретом подружнього щастя?

– Кожен має бути реалізованим. Ось це, мабуть, секрет. Один за одного не тягнеться, не відтягує, в кожного є своя робота, своя дорога. А побутові конфлікти, сварки – це нормально. Біда, якщо їх немає, мені здається.

– А як роками грати ті самі ролі з однаковими партнерами? До прикладу, "Солодка Даруся" (за романом письменниці Марії Матіос), з успіхом іде вже понад 15 років! Немає внутрішнього вигорання чи навпаки – завчені ролі даються "за інерцією"?

– Іноді справді, буває, що "заносить" за інерцією, тому що актори – це також люди. Я – людина, і мені не завжди хочеться грати. Є таке. Але тут у дію вступає техніка – це те, чого тебе навчали. До прикладу, ти не можеш вичавити із себе сльозу сім днів на тиждень, все одно, в тебе є свій настрій, свої справи, проблеми, які також впливають на якість виконання ролі.

Є різні методики, як досягнути того чи іншого стану, бо глядачам твоє приватне життя нецікаве – вони купили продукт, а я як професійний актор маю їм цей продукт дати. Тому вибір у мене невеликий – я можу зіграти погано або добре. Це можна зробити або завдяки таланту або, якщо сьогодні не твій день, то за допомогою техніки. І якщо ти добре нею володієш, то глядачі нічого не помітять. Це і є специфіка акторської роботи. Я, наприклад, намагаюся шукати якісь нові нюанси, якщо вона грається вже 10 чи 15 років. Іноді нічого не шукаю, іноді просто виходжу і граю.

Та все-таки я люблю щось більш динамічне, як у кіно – ти приходиш, у тебе завжди новий колектив, нові тексти, і після зйомок з'являється відчуття закритого гештальту. Елементарна внутрішня винагорода та спокій. А коли виходить прем'єра, то на 100% завершуєш.

У театрі, у виставах, такого нема. Тому не можу сказати, що завжди отримую величезну насолоду, що біжу на виставу. А іноді, знаєте, хочеться виходити на сцену! Думаю, от "Дарусю" 15 років граю, а зіграв би ще – такий настрій сьогодні, такий настрій (усміхається)!

– Раніше Івано-Франківський академічний музично-драматичний театр імені Івана Франка багато гастролював Європою та за океаном. А як зараз?

Є гастролі. Нещодавно відіграли виставу "Дзяди" на основі поеми Адама Міцкевича на фестивалі в Катовіце (Польща). До цього колектив їздив у Румунію. У нас хороша історія в театрі – ми виїжджаємо та повертаємося.

– З ким із режисерів мріяли б попрацювати?

Знаєте, не хочеться когось виділяти – хочу з тим, тим і тим. Бо насправді класних режисерів дуже багато, хочеться працювати з хорошими, іменитими, бо це дає знак якості – з нимиити завжди береш щось для себе й зростаєш як актор.

За минулий сезон я двічі працював із польською режисеркою Маєю Клечевською над виставою "Дзяди" і ще раз переконався, що це моя на 100% режисерка. Працював з Іваном Уривським, про якого мріє кожен актор, і мені це вдалося. Співпрацював із литовським режисером Йокубасом Бразісом. Це я до того, що в мене минулий рік був плідний на дуже крутих режисерів, хотілося б так і надалі.

– Яким є Роман Луцький за межами сцени та коли вимикається камера?

От такий, як я зараз (усміхається). Але, звісно, що для всіх по-різному – для когось добрий, для когось злий. Себе вважаю непоганою людиною, щоправда, зі своїми приколами! Тільки давайте не списувати це на самозакоханість. Я абсолютно тверезо себе оцінюю, вже немає часу на якісь сумніви, прибідняння чи скромність (сміється).

Читайте також на OBOZ.UA інтерв'ю з Павлом Алдошиним – актором, який не відчуває ненависті до ворога: про російську мову на фронті, "ракову пухлину" України та зрадників із рідного Генічеська.

А ще на OBOZ.UA інтерв'ю з актором Богданом Бенюком – про воїнів ЗСУ, Володимира Зеленського й те, чому російськомовних українців потрібно називати загарбниками.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
У США відкрилися перші виборчі дільниці
УкраинФорм
2024-11-05T12:33:51Z
Уряд Польщі хоче інвестувати понад 700 млн доларів у збільшення виробництва боєприпасів
Европейская правда
2024-11-05T12:31:50Z
У Молдові російські агенти намагаються скасувати перемогу Санду на виборах – ISW
ГЛАВКОМ NET
2024-11-05T12:30:34Z
НАТО має бути сильним настільки, щоб ніхто не посмів на нього напасти — Шольц
Хвиля
2024-11-05T12:27:06Z
G7 та союзники працюють над скоординованою відповіддю на використання військ КНДР Росією
Европейская правда
2024-11-05T12:25:49Z
Українських туристів, які збираються до Єгипту, попереджають про ризики
Комсомольская правда
2024-11-05T12:25:18Z
Американські спецслужби звинуватили Росію та Іран у посиленні кібератак та дезінформації перед виборами в США
Детектор М
2024-11-05T12:25:08Z
АРМА виявило перші активи фігурантів справ про зловживання у МСЕК
УкраинФорм
2024-11-05T12:24:38Z
У Кишиневі затримали спільника диверсантів, які планували підпалити будівлю ЦВК
Европейская правда
2024-11-05T12:22:23Z
Мобілізація в Україні: юрист розповів про нову тактику ТЦК "ловити" чоловіків
Политека
2024-11-05T12:31:35Z
«1+1 Україна» готує прем’єру святкового проєкту «Різдво. Ти не один»
GlavRed
2024-11-05T12:31:00Z
Найвищі пенсії в Україні: скільки отримують колишні прокурори та судді
Фокус
2024-11-05T12:30:14Z
В Україні запроваджують пільгове кредитування для виробників озброєння та військової техніки
УкраинФорм
2024-11-05T12:27:11Z
В ОП обговорили питання протезування українських воїнів
УкраинФорм
2024-11-05T12:24:29Z
«Вікі любить пам’ятки 2024»: на конкурс подали понад 30 тисяч світлин української культурної спадщини
Детектор М
2024-11-05T12:13:20Z
Жінка купила моторошну іграшку, в "якій живуть привиди": після цього у її житті стались містичні події
TSN
2024-11-05T12:09:47Z
У Києві в одній із книгарень на дівчину напав чоловік через прохання перейти на українську мову
24tv
2024-11-05T12:06:59Z
Російські військові на Курщині схильні до саботажу, бо не хочуть гинути в "м'ясному штурмі"
24tv
2024-11-05T12:03:16Z
В Україну доставили 270 тисяч доз вакцини проти правця та дифтерії
УкраинФорм
2024-11-05T11:51:20Z
Навіщо досвідчені водії беруть із собою в дорогу скибочку лимона: корисний лайфгак
TSN
2024-11-05T11:43:03Z
Що таке дофамінове голодування та чи може воно впливати на задоволення
24tv
2024-11-05T11:42:12Z
Як виявити та вилікувати рак: в Україні запустили просвітницький проєкт від онкологів
24tv
2024-11-05T11:04:44Z
Велика Британія не може впоратись із новим штамом мавпячої віспи
ГЛАВКОМ NET
2024-11-05T10:43:42Z
Волонтер Микола Камчатний - гість чергової програми «Нація непереможних»
УкраинФорм
2024-11-05T10:39:08Z
Американські дослідники розробили молекулу, яка змушує ракові клітини вбивати себе
ITC
2024-11-05T10:19:12Z
Після коронавірусу світом стрімко поширюється нова загроза - грибкові інфекції
Комсомольская правда
2024-11-05T10:09:16Z
Ідеально для холодних вечорів: 5 чаїв для боротьби з діабетом
24tv
2024-11-05T09:33:47Z
Том Хенкс «наїхав» на фільми Marvel і DC: «Глядачу потрібна історія, а не комікс зі спецефектами»
ITC
2024-11-05T12:22:58Z
Люсі Лью в шикарному вбранні Balenciaga прикрасила обкладинку сінгапурського Vogue
Фокус
2024-11-05T12:15:29Z
Чим замінити джинси: 3 фасони штанів, які треба мати в гардеробі
24tv
2024-11-05T12:09:55Z
Жили "на межі", – Тоня Матвієнко чесно розповіла про кризу у шлюбі з Арсеном Мірзояном
24tv
2024-11-05T11:57:44Z
«Пророка» Гомера Сімпсона цензурують на американському ТБ
Детектор М
2024-11-05T11:57:37Z
Олена Мозгова зізналась, як вперше відреагувала на камінгаут доньки і чи спілкується з її партнеркою
TSN
2024-11-05T11:54:07Z
Повинні усвідомлювати наслідки: екс-зірка "Дизель Шоу" відповів противникам мобілізації
Фокус
2024-11-05T11:51:23Z
Олена Мозгова розповіла про аб'юзині стосунки з Пономарьовим і зізналась, чому з ним не спілкується
TSN
2024-11-05T11:43:20Z
Наталія Могилевська на відпочинку в Буковелі показалася одразу з двома доньками
TSN
2024-11-05T11:43:08Z
Косюк прогнозує, що капіталізація МХП сягне $10 млрд
AgroPortal
2024-11-05T12:30:12Z
У США працівники заводу Boeing оголосили про завершення 53-денного страйку
УкраинФорм
2024-11-05T12:28:59Z
Україна запускає пільгові кредити для оборонних підприємств
Петр и Мазепа
2024-11-05T12:25:47Z
На Закарпатті господарство втратило майже 70% врожаю хурми
AgroNews
2024-11-05T12:22:56Z
Цифрові платформи під контролем: ЄС запроваджує ПДВ для Airbnb та Uber
24tv
2024-11-05T12:18:36Z
Тепла зима чи апокаліпсис: чи будуть в Україні відключати світло на 18 годин
Фокус
2024-11-05T12:15:59Z
Нацбанк у жовтні спрямував зі спецрахунку понад ₴563 мільйони на потреби оборони
УкраинФорм
2024-11-05T12:12:31Z
Камала Гарріс проти Дональда Трампа: що може означати перемога кожного з них для світу фінансів
24tv
2024-11-05T12:09:25Z
В Україні більшість виробників картоплі не отримали до 30% врожаю
AgroNews
2024-11-05T12:06:15Z
Удар по Запоріжжю: кількість поранених зросла до 23, шестеро загиблих
УкраинФорм
2024-11-05T12:28:37Z
17-річний рівнянин намагався підпалити двері житла матері військовослужбовця
Украина Криминальная
2024-11-05T12:25:04Z
У Туреччині стався вибух на нафтопереробному заводі
УкраинФорм
2024-11-05T12:21:39Z
У Вінниці судитимуть хлопця за підпал ТЦК
ГЛАВКОМ NET
2024-11-05T12:18:22Z
У Туреччині на нафтовому заводі стався потужний вибух, виникла велика пожежа
24tv
2024-11-05T12:09:13Z
Потужний вибух пролунав на нафтозаводі у Туреччині
ГЛАВКОМ NET
2024-11-05T12:06:25Z
Валенсія після смертоносних повеней просить про 31 млрд євро допомоги
Европейская правда
2024-11-05T11:54:48Z
СБУ знешкодила агентів ГРУ у Херсоні
1News
2024-11-05T11:48:58Z
Барселону заливає: до Іспанії повернулися сильні зливи
ГЛАВКОМ NET
2024-11-05T11:45:29Z
185 млн на будівництво підземних шкіл у Херсоні. Журналісти запідозрили аферу забудовників
ГЛАВКОМ NET
2024-11-05T12:27:00Z
Вдарить мороз -3 градуси: синоптик попередила про небезпечну погоду
GlavRed
2024-11-05T12:25:59Z
Гороскоп на завтра 6 листопада: Левам - несподіваний дохід, Скорпіонам - пастка
GlavRed
2024-11-05T12:25:55Z
Фронт наближається: армія РФ за 20 км від Дніпропетровської області
Фокус
2024-11-05T12:21:31Z
Наступ Росії триває вже 13 місяців: чи близька Україна до обвалу фронту
24tv
2024-11-05T12:18:41Z
На Львівщині викрито cхему ввезення авто під виглядом гуманітарки
ГЛАВКОМ NET
2024-11-05T12:18:33Z
Росія посилює наступ на Курахівському напрямку. Огляд з фронту
ГЛАВКОМ NET
2024-11-05T12:15:41Z
Частину України охопила повітряна тривога: де небезпечно
TSN
2024-11-05T12:09:16Z
Росіян змушують йти вперед будь-якою ціною: у Третій штурмовій розповіли про "електросамокатні штурми" ворога
TSN
2024-11-05T12:03:30Z
Господиням на замітку: чи можна заморожувати живі дріжджі
GlavRed
2024-11-05T12:25:59Z
Млинці більше ніколи не будуть прилипати до сковорідки: простий лайфхак
24tv
2024-11-05T12:24:57Z
Пишні, як пух: готуємо оладки, які не впадуть, навіть у "чайника"
24tv
2024-11-05T12:12:36Z
Бісквітний рулет із яблуками за 15 хвилин: рецепт швидкого десерту для всієї родини
Политека
2024-11-05T12:01:13Z
Діснейленд у Парижі: у які дати краще туди їхати, щоб не застати черги та натовпи
24tv
2024-11-05T11:48:11Z
Що робити, якщо застряг у ліфті: проста інструкція і поради рятувальників
24tv
2024-11-05T11:42:58Z
Чим найкраще мити пласкі плазмові телевізори, якщо під рукою немає спеціальних засобів
TSN
2024-11-05T11:42:42Z
Навіщо фахівці радять втирати волоські горіхи в дерев'яну підлогу: це просто геніально
TSN
2024-11-05T11:42:33Z
Ваш сир завжди буде свіжим: експерти дали кілька простих порад, як уникнути появи плісняви
24tv
2024-11-05T11:42:26Z
Едегор повернувся до тренувань з Арсеналом
Football.ua
2024-11-05T12:27:59Z
Збірна України з таеквон-до стала третьою у командному заліку Кубка світу
УкраинФорм
2024-11-05T11:54:22Z
Молодіжна збірна України назвала склад на товариські матчі проти Португалії та Італії
TSN
2024-11-05T11:43:30Z
Магучіх вийшла до фіналу голосування за найкращу легкоатлетку світу 2024 року
TSN
2024-11-05T11:42:50Z
"Відчув дуже сильний спазм": Неймар висловився про отриману травму у другому матчі після повернення
Football.ua
2024-11-05T11:34:31Z
Збірна України здобула сім медалей ЧС з шашок-100 серед юніорів та юнаків
УкраинФорм
2024-11-05T11:27:18Z
Ярослава Магучіх - за крок до звання найкращої легкоатлетки світу
УкраинФорм
2024-11-05T11:04:21Z
Реал Мадрид – Мілан: прогноз букмекерів на матч Ліги чемпіонів
Football.ua
2024-11-05T10:49:25Z
"Маліновський допоміг мені": російський футболіст про співпрацю з українцем
24tv
2024-11-05T10:33:25Z
На дні Тихого океану знайшли щось схоже на дорогу з жовтої цегли
24tv
2024-11-05T12:33:54Z
Штучний інтелект пропонуватиме місця для відвідування в Google Maps
InternetUA
2024-11-05T12:31:41Z
«Гра в кальмара 2» отримала «божевільні» нові правила, а для третього сезону «завершили редагування епізодів»
ITC
2024-11-05T12:22:21Z
ТОП 10 TWS навушників 2024 року: найкращі бездротові моделі
ITC
2024-11-05T12:22:19Z
Вчені створили паперовий генератор енергії з води у повітрі для живлення гаджетів
ITC
2024-11-05T12:22:16Z
Apple намагається випустити iOS 18․2 раніше, ніж очікувалося, щоб назавжди змінити ваші iPhone
24tv
2024-11-05T12:21:52Z
Тести показали, який смартфон може бути "найпотужнішим на планеті". І це не iPhone
Фокус
2024-11-05T12:21:14Z
Інсайдер оприлюднив список змін у бета-версії One UI 7
InternetUA
2024-11-05T12:19:20Z
Смішно до сліз: тікток розриває нова маска з машинками – спробуйте і ви
24tv
2024-11-05T12:18:51Z
З запасом ходу понад 840 км: гібридний кросовер Mitsubishi Outlander користується рекордним попитом
AutoGeek
2024-11-05T12:15:53Z
Українські автомобілісти віддають перевагу автівкам з ДВЗ
AutoCentre
2024-11-05T12:13:40Z
Яскравий дизайн і заводське ГБО: в Італії показали недорогий молодіжний кросовер
Фокус
2024-11-05T11:36:45Z
Вирішує одразу кілька проблем: для чого бувалі водії возять в машині шкарпетку
GlavRed
2024-11-05T11:27:43Z
У гаражі пенсіонерки виявили занедбані суперкари Ferrari та Lamborghini 80-х
Фокус
2024-11-05T11:24:51Z
Заради зниження ціни: електромобіль Avatr 12 перетворили на гібрид з запасом ходу понад 1100 км
AutoGeek
2024-11-05T11:15:40Z
Мобільні групи розмінування поповнять 230 нових пікапів
AutoCentre
2024-11-05T11:15:01Z
Чому в машині з'являється неприємний запах і як його позбутися
Знай
2024-11-05T10:51:56Z
Від 9000 євро: Renault починає продажі найменших електромобілів Mobilize Duo та Bento
AutoGeek
2024-11-05T10:45:14Z