MY.UAНовини
"Я не можу плакати сім днів на тиждень". Роман Луцький – про "Солодку Дарусю", повістку в ТЦК і таємний бік зйомок у кіно
"Я не можу плакати сім днів на тиждень". Роман Луцький – про "Солодку Дарусю", повістку в ТЦК і таємний бік зйомок у кіно

"Я не можу плакати сім днів на тиждень". Роман Луцький – про "Солодку Дарусю", повістку в ТЦК і таємний бік зйомок у кіно

Роман Луцький – відомий актор і заслужений артист України. Якщо до 2013 року від нього фанатіли мешканки Івано-Франківська, де він служить у місцевому драмтеатрі, то сьогодні цього секс-символа та "українського Бреда Пітта" знає вся країна.

Зірка фільмів "Параджанов", "Сторожова застава", "Секс і нічого особистого" Роман Луцький дав ексклюзивне інтерв'ю OBOZ.UA, в якому розповів, чому був готовий до повномасштабного вторгнення Росії, з якими труднощами зіткнувся при підготовці до ролі військовополоненого у кінострічці "Відблиск" та що допомогло вжитися в образ. Артист також пояснив, чому за півтора тижня вже двічі проходив ВЛК, і поділився секретом подружнього щастя.

– Романе, дякую, що без проблем погодилися на інтерв'ю! До прикладу, кілька місяців тому ваш колега по Івано-Франківському драмтеатру перескерував мене до своєї менеджерки узгоджувати питання, з якою ми так і не домовилися. Вам вдається справлятися без особистого помічника?

– Якби в нас у країні не було війни, то можливо, менеджер і був би потрібний. Зараз я не знаю, чи це актуально. Хіба якщо нарощувати темпи, зніматися в серіалах, не виходити з телевізора, тоді потрібен помічник, який би займався організацією. Я без менеджера, і це трошки хаотично, ви самі бачите (сміється).

– Так, зате у нас із вами "живе" спілкування, а не коли журналісту пропонують висилати запитання на узгодження... Ми перенесли нашу розмову на обідній час через ваш ранковий виклик до військового комісаріату (військкомату). Можете розповісти детальніше?

– Я був на повторній ВЛК (військово-лікарська комісія), оновлював свої дані, хоча десь півтора тижня тому пройшов комісію, але прийшла повістка по місцю роботи, що вдруге викликають до військкомату. Виявляється, знову на ВЛК! Уже на місці з'ясував, що трапилася помилка, мабуть, не узгодили між кабінетами чи не встигли дописати, а розпорядження вже було, я пояснив – і мене відпустили без повторного огляду.

– Розкажіть, а з чого почалася ваша кінокар'єра? Ваші театральні роботи хтось запримітив чи самі шукали шляхи "пробитися до світу кіно"?

– Ще під час навчання в університеті я хотів потрапити в кіно, коли це здавалося майже нереальним. Я йшов до інтернет-кафе, шукав кастинги в соціальних мережах, реєструвався...

Здається, у 2010 році запускався фільм "Брати. Остання сповідь", і кастинг-директорка шукала акторів, здебільшого з заходу України. Потім, коли робив проби вже в Києві, мені запропонували пройти кастинг на ще один фільм – "Параджанов", куди я успішно потрапив. Так склалося, що моя кінокар'єра почалася з двох повних метрів.

– Раніше ви казали, що досить прискіпливо обирали свої ролі, бо бажали, щоб ім'я Роман Луцький асоціювалося у глядачів з якістю, тобто це мав бути фільм, вартий уваги. Чи змінилися ваші погляди з повномасштабним вторгненням в Україну, коли роботи й, відповідно, доходу, поменшало?

– В акторів завжди є спокуса, потреба – зніматися побільше. Я буду говорити за себе. Зрозуміло, що це додатковий заробіток, та іноді виникає внутрішній діалог – піти чи не піти, записати чи ні, а якщо пройду, то що робити далі?

До повномасштабного вторгнення було якось зрозуміліше, можна було збудувати кар'єру. Я знімався не лише в Україні, але й за кордоном, а зараз із виїздом складно, тому не можу стверджувати категорично, бо якщо чекати на хороше кіно – то це не володіти ситуацією, бути в стані очікування. А якщо хороше кіно буде раз у п'ять-десять років? Тому відповідаючи на запитання, скажу, що дотримуюсь, але сумніви іноді бувають.

– Яким вам запам'ятався день 24 лютого 2022 року? Чи думали, що Росія справді розпочне повномасштабне вторгнення в Україну?

– Ще коли росіяни почали стягувати війська та зброю до нашого кордону восени 2021 року, коли накопичилася критична маса цього всього, то виникло запитання –для чого вони це робили? Щоб полякати? Це занадто дорого...

Десь за два-три дні до нападу я внутрішньо відчував, що щось відбудеться, тобто це не стало для мене несподіванкою. Я навіть допускав, що вторгнення відбудеться 23 лютого, але думав, що вони (росіяни) понапиваються в цей день і почнуть вже наступного дня.

Та хоча для мене це й було очікуваним, звісно, що все одно був шок, бо внутрішньо все-таки залишалася надія, щоб сказати собі –ок, я помилився.

Зранку того дня ми зібрали з дружиною речі, відвезли нашого сина в село до моїх батьків і повернулися до Івано-Франківська, бо потрібно було допомагати.

– У травні цьогоріч у кінотеатрах відбулася прем'єра фільму "Відблиск" режисера Валентина Васяновича, де ви зіграли головну роль, який увійшов до основної конкурсної програми на здобуття "Золотого лева" 78-го Венеційського кінофестивалю у 2021 році. Якими були відчуття та чи сподіваєтеся взяти участь у фестивалях такого рівня в майбутньому?

– Я не можу сказати, що це була несподіванка, але, пригадую, була дуже приємна хвилина, коли оголошували онлайн, хто ввійде до конкурсної програми.

Знаєте, це "не впало раптово з неба". Ми знали, що будемо подаватися, ми подалися, ми вболівали та відчували, що за цей фільм має дуже багато шансів – так і сталося!

Звісно, що сподіваюсь! Ба більше, зовсім скоро український фільм за моєю участю – "Медовий місяць" – побачать на кінофестивалі у Венеції, а також відбудеться світова прем'єра фільму "Під вулканом" польського виробництва у Торонто.

– Можете назвати роль цивільного, а згодом – військового хірурга, який потрапляє до російського полону, тоді повертається додому за обміном і по-новому вчиться бути людиною, батьком та чоловіком, – найважчою?

– Взагалі не можу навіть добрати слів, щоб передати, наскільки класно було працювати з режисером Валентином Васяновичем! Щодо ролі, то вона була складна. Звісно, я не був у полоні, тому потрібні були консультанти. Консультувався навіть у медсестер, які працювали в реабілітаційному центрі та розповідали про колишніх полонених, як вони ходили, опустивши голову в підлогу...

Це все, звісно, пригнічувало, але допомагало доторкнутися до того стану. Бо в ізоляції інший вид страху, ти там зовсім не знаєш, що буде далі. Я ізолювався у квартирі, виходив лише на репетиції та зйомки, був увесь час "у матеріалі" – переглядав відео, інтерв'ю з військовими після полону, читав літературу.

– Що це була за література?

– "Я змішаю твою кров з вугіллям" Олександра Михеда, "Світлий шлях": історія одного концтабору Станіслава Асєєва, також купував різну літературу, потрібну для ролі, – про війну, про полон із 2014 року. До прикладу, коли б'ють електричним струмом, як він проходить, що відчуваєш, які м'язи стягує, чи можеш кричати, бо є певні нюанси, коли іноді не можеш кричати від того, що струм спазмує зв'язки. Тому все, що глядач побачить у фільмі, не вигадано для більшого драматизму.

– А пригадуєте, як відреагували на звання заслуженого артиста України у 2018 році та коли за різними рейтингами входили до топ-10 найсексуальніших і топ-15 найпопулярніших українських акторів?

– Ну, як відреагував? Дали звання – то добре! (усміхається) Але пригадую, як це було. Я був на зйомках фільму "Секс і нічого особистого" в компанії оголених танцівниць. Вони першими мене привітали з заслуженим артистом України! (сміється)

А за рейтинг... Звісно, що приємно, коли про тебе пишуть, але, якщо чесно, був здивований.

– Цікавий факт, що саме на третьому курсі навчання у студентів відбувається певна трансформація – одні міняють курс, інші все ж закінчують університет заради диплома для батьків, та зрештою обирають свій шлях. Як гадаєте, чому усвідомлення приходить саме в цей період? От ви в юності мріяли стати художником і вступили на режисерський факультет. На третьому курсі перейшли на акторський, до видатного, у майбутньому, режисера та художнього керівника драмтеатру – Ростислава Держипільського.

– Уявімо, що я б себе не знайшов, закінчив би спеціальність, яка б мені не знадобилась і не приносила задоволення, то що тоді, з того диплома? А так добре, що я в процесі, у тому самому університеті, знайшов себе. Хоча до того акторство видавалось мені залежною роботою, і мені це не дуже подобалося.

Щодо конкретного віку, то мені здається, що це не про містику, а просто готовність людини, ну це біологія. Звісно, бувають випадки, коли людина з дитинства знає, ким хоче бути в дорослому житті. До прикладу, я не був упевнений, навіть просив у батьків рік зачекати, але якось усе понеслося так, як мало бути.

– Чи будете підтримувати вибір професії вашого сина, коли виросте, навіть якщо він не збігатиметься з вашими вподобаннями?

– Обов'язково, бо все-таки це його вибір. Якщо він запитає поради, то так, але "натягувати" на нього щось своє, нереалізоване, я не буду. Моя знайома, з якою разом навчалися, казала, що закінчує університет, віддає мамі диплом, а далі вступає туди, куди хоче вона. Або, коли я навчався, в тренді були юристи, економісти, ну і медакадемія, то пам'ятаю цих юристів-економістів із Прикарпатського (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. – Ред.) – це страшна картина. Тому що обере мій син – то його. Звісно, як батько спонукатиму, щоб здобув освіту, підтримуватиму, допомагатиму, але свій вибір хоче – зробить після школи, а ні – пізніше. Це його життя.

– Ви з дружиною разом вуже дуже багато років. Поділіться секретом подружнього щастя?

– Кожен має бути реалізованим. Ось це, мабуть, секрет. Один за одного не тягнеться, не відтягує, в кожного є своя робота, своя дорога. А побутові конфлікти, сварки – це нормально. Біда, якщо їх немає, мені здається.

– А як роками грати ті самі ролі з однаковими партнерами? До прикладу, "Солодка Даруся" (за романом письменниці Марії Матіос), з успіхом іде вже понад 15 років! Немає внутрішнього вигорання чи навпаки – завчені ролі даються "за інерцією"?

– Іноді справді, буває, що "заносить" за інерцією, тому що актори – це також люди. Я – людина, і мені не завжди хочеться грати. Є таке. Але тут у дію вступає техніка – це те, чого тебе навчали. До прикладу, ти не можеш вичавити із себе сльозу сім днів на тиждень, все одно, в тебе є свій настрій, свої справи, проблеми, які також впливають на якість виконання ролі.

Є різні методики, як досягнути того чи іншого стану, бо глядачам твоє приватне життя нецікаве – вони купили продукт, а я як професійний актор маю їм цей продукт дати. Тому вибір у мене невеликий – я можу зіграти погано або добре. Це можна зробити або завдяки таланту або, якщо сьогодні не твій день, то за допомогою техніки. І якщо ти добре нею володієш, то глядачі нічого не помітять. Це і є специфіка акторської роботи. Я, наприклад, намагаюся шукати якісь нові нюанси, якщо вона грається вже 10 чи 15 років. Іноді нічого не шукаю, іноді просто виходжу і граю.

Та все-таки я люблю щось більш динамічне, як у кіно – ти приходиш, у тебе завжди новий колектив, нові тексти, і після зйомок з'являється відчуття закритого гештальту. Елементарна внутрішня винагорода та спокій. А коли виходить прем'єра, то на 100% завершуєш.

У театрі, у виставах, такого нема. Тому не можу сказати, що завжди отримую величезну насолоду, що біжу на виставу. А іноді, знаєте, хочеться виходити на сцену! Думаю, от "Дарусю" 15 років граю, а зіграв би ще – такий настрій сьогодні, такий настрій (усміхається)!

– Раніше Івано-Франківський академічний музично-драматичний театр імені Івана Франка багато гастролював Європою та за океаном. А як зараз?

Є гастролі. Нещодавно відіграли виставу "Дзяди" на основі поеми Адама Міцкевича на фестивалі в Катовіце (Польща). До цього колектив їздив у Румунію. У нас хороша історія в театрі – ми виїжджаємо та повертаємося.

– З ким із режисерів мріяли б попрацювати?

Знаєте, не хочеться когось виділяти – хочу з тим, тим і тим. Бо насправді класних режисерів дуже багато, хочеться працювати з хорошими, іменитими, бо це дає знак якості – з нимиити завжди береш щось для себе й зростаєш як актор.

За минулий сезон я двічі працював із польською режисеркою Маєю Клечевською над виставою "Дзяди" і ще раз переконався, що це моя на 100% режисерка. Працював з Іваном Уривським, про якого мріє кожен актор, і мені це вдалося. Співпрацював із литовським режисером Йокубасом Бразісом. Це я до того, що в мене минулий рік був плідний на дуже крутих режисерів, хотілося б так і надалі.

– Яким є Роман Луцький за межами сцени та коли вимикається камера?

От такий, як я зараз (усміхається). Але, звісно, що для всіх по-різному – для когось добрий, для когось злий. Себе вважаю непоганою людиною, щоправда, зі своїми приколами! Тільки давайте не списувати це на самозакоханість. Я абсолютно тверезо себе оцінюю, вже немає часу на якісь сумніви, прибідняння чи скромність (сміється).

Читайте також на OBOZ.UA інтерв'ю з Павлом Алдошиним – актором, який не відчуває ненависті до ворога: про російську мову на фронті, "ракову пухлину" України та зрадників із рідного Генічеська.

А ще на OBOZ.UA інтерв'ю з актором Богданом Бенюком – про воїнів ЗСУ, Володимира Зеленського й те, чому російськомовних українців потрібно називати загарбниками.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Субсидії для пенсіонерів у Кривому Розі: як самостійно розрахувати суму допомоги
Политека
2025-07-18T04:30:25Z
"Ми впораємося" – в Індії запевнили, що зможуть "задовольнити свої потреби" без російської нафти
24tv
2025-07-18T04:06:57Z
Чорний експорт зерна: як змінити правила гри для дрібних фермерів
AgroPortal
2025-07-18T04:00:02Z
На заправках України знову зміни: скільки доведеться заплатити водіям за пальне
Хвиля
2025-07-18T03:51:46Z
Пенсія стане більшою: українцям дозволили “стерти” невигідні періоди стажу
Знай
2025-07-18T03:06:51Z
Суд у Нідерландах зобов’язав частково демонтувати сонячні панелі поблизу аеропорту «Схіпгол»
УкраинФорм
2025-07-18T02:54:43Z
Шашлик бачитимемо лише на фото: супермаркети виставили рекордні цінники на свинину, яловичину та курятину
Знай
2025-07-18T02:21:54Z
Субсидія після смерті: хто має право забрати невиплачені кошти
Знай
2025-07-18T02:06:28Z
В Україні запрацював цифровий реєстр об’єктів відновлюваної енергетики
InternetUA
2025-07-18T01:01:22Z
Трамп зібрався судитися з одним із провідних ЗМІ США. В чому причина
Telegraf
2025-07-18T04:36:52Z
Як війна дестабілізує російську економіку: аналіз ISW
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T04:27:07Z
50 днів літа: чи може ультиматум Трампа зупинити наступ Росії і як це б'є по Україні
24tv
2025-07-18T04:06:57Z
Удари Росії по Харківщині та Запоріжжю й атака дронів на Московську область
TSN
2025-07-18T03:48:54Z
Міністр фінансів Японії розкритикував мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T03:48:52Z
США не підтримують авіудари Ізраїлю по Сирії – Держдеп
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T03:45:56Z
Російське командування заохочує сексуальне насильство своїми військовими - урядова уповноважена
УкраинФорм
2025-07-18T03:42:49Z
У Трампа серйозна хвороба, на тілі з'явилися синці: у Білому домі розкрили таємницю
GlavRed
2025-07-18T03:27:31Z
Україна стає піонером нового механізму НАТО
GlavRed
2025-07-18T03:27:25Z
Бджолина отрута допомагає побороти рак грудей: важливе відкриття
24tv
2025-07-18T04:18:49Z
Туберкульоз минулого місяця зареєстрували у понад 1300 людей
Gazeta UA
2025-07-18T04:12:43Z
У червні туберкульоз зареєстрували у 1306 людей - ЦГЗ
УкраинФорм
2025-07-17T23:36:59Z
Чекайте на неперевершений урожай помідорів: як доглядати за ними у липні
24tv
2025-07-17T21:24:27Z
У Британії народились восьмеро дітей без спадкових хвороб завдяки ДНК трьох людей
УкраинФорм
2025-07-17T20:12:23Z
У Львові лікарі виростили частину печінки в організмі 10-місячного хлопчика
УкраинФорм
2025-07-17T19:12:02Z
Харчове отруєння: причини, симптоми та коли варто звертатися до лікаря
24tv
2025-07-17T19:03:26Z
Чим зняти зубний біль?
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T18:27:49Z
Як часто та правильно поливати перець: секрети рясного врожаю
TSN
2025-07-17T16:36:28Z
ЗСУ мали успіх на найгарячішій ділянці фронту — ISW
ZN UA
2025-07-18T04:36:47Z
Росія атакувала "шахедами" передмістя Запоріжжя і вгатила по Чугуєву: є поранені
Лига
2025-07-18T04:00:55Z
Купівля квартири для оренди в Києві: ключові критерії вибору
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T03:57:11Z
На Житомирщині викрили посадовця, який організував схему ухилення від мобілізації
УкраинФорм
2025-07-18T03:54:52Z
Сьогодні в Україні дощі та грози, вдень подекуди до +34°
УкраинФорм
2025-07-18T03:39:56Z
Атака "Шахедами" на Україну: хронологія 1241 дня війни
24tv
2025-07-18T03:39:30Z
Подорожчання проїзду на Закарпатті: скільки тепер коштує квиток
Политека
2025-07-18T03:30:58Z
Було більшим за Париж і це не Київ: яке місто за часів Русі було мегаполісом Європи
GlavRed
2025-07-18T03:27:54Z
У ЦПД спростували фейк про втечу чоловіків від ТЦК у Києві: на відео - рейд на шахраїв
УкраинФорм
2025-07-18T03:24:10Z
Адміністратора Telegram-каналу судили за вимагання
InternetUA
2025-07-18T04:28:47Z
Скільки коштував борщ 100 років тому - історик провів порівняння, результат здивує
GlavRed
2025-07-18T04:27:16Z
Україна запропонувала тестувати іноземну зброю на фронті – Reuters
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T04:18:49Z
У Берліні заборонили перевозити зброю в громадському транспорті - штраф до €10 тисяч
УкраинФорм
2025-07-18T04:15:46Z
Пенсіонери підкорюють ринок праці: чому молодь все частіше почали витісняти старенькі
Знай
2025-07-18T04:06:59Z
Яке церковне свято у п'ятницю, 18 липня: чому сьогодні не можна позичати сіль
24tv
2025-07-18T04:06:42Z
Відновив "Караоке на Майдані" та "примирився" з Козловським: де зараз Ігор Кондратюк
24tv
2025-07-18T04:06:13Z
Грошова допомога в Запорізькій області: як оформити підтримку від ООН на житло
Политека
2025-07-18T04:00:49Z
За 2024 рік померло 495 000 українців, а народилось тільки 176 000, - журналістка розповіла про рівень смертності в Україні
Политека
2025-07-18T03:51:36Z
У Фінляндії викрали дві бронзові скульптури вартістю майже €140 тисяч
УкраинФорм
2025-07-18T04:00:57Z
Disney оприлюднив новий трейлер до фільму "Трон: Арес": про що буде кінострічка
Фокус
2025-07-18T02:30:30Z
Після чотирьох розлучень: Дженніфер Лопес зробила жорстку заяву
GlavRed
2025-07-17T23:27:20Z
Джессіка Альба через півроку після розлучення закрутила роман із молодим актором - деталі
GlavRed
2025-07-17T23:27:02Z
"Усі були нажахані": Памела Андерсон приголомшила зізнанням про свою політику "без макіяжу"
GlavRed
2025-07-17T21:27:52Z
Вже підкорюють глядачів: 3 нові цікаві фільми 2025 для вечірнього перегляду
24tv
2025-07-17T21:03:37Z
Жив 150 млн років тому: на аукціоні продали цілий скелет динозавра за астрономічну суму
Фокус
2025-07-17T20:30:17Z
Відібрав у тата корону: у Мережі в захваті від миловида Гаррі Галкіна
GlavRed
2025-07-17T20:27:10Z
"Супермама" виводить на чисту воду: до кого "прийшли" після показу шоу
GlavRed
2025-07-17T19:57:45Z
У них вірять досі: головні заборони й прикмети, які діють у період Ретроградного Меркурія
24tv
2025-07-18T04:36:44Z
Гороскоп Таро на серпень 2025: Овнам - завершення, Тельцям - прибуток, Близнюкам - зміни
GlavRed
2025-07-18T03:27:54Z
Ребус для тих, у кого чудовий зір: треба за 13 секунд знайти птаха
GlavRed
2025-07-18T03:27:48Z
Про пастки можна забути: один продукт змусить мишей тікати якнайдалі від будинку
GlavRed
2025-07-18T03:27:31Z
Чому не можна казати слово "виглядати": вчителька закликала уникати помилки
GlavRed
2025-07-18T03:27:16Z
Суперголоволомка: знайдіть 3 відмінності на картинках зі сплячим котом за 23 с
GlavRed
2025-07-18T03:27:15Z
Це краще за суші: готуємо японську закуску гункан з Ектором
24tv
2025-07-18T03:09:35Z
Гороскоп на сьогодні 18 липня: обережність Тельців, заздрість Левів та обмани Стрільців
Знай
2025-07-18T01:30:44Z
Жертвоприношення богам та ідоли. Де в Україні є наймістичніша гора і як виглядає
Telegraf
2025-07-17T23:33:07Z
Росіяни минулої доби завдали 490 ударів по Запорізькій області
УкраинФорм
2025-07-18T04:21:38Z
Через атаку дронів у Запорізькому районі спалахнули пожежі, одна людина постраждала — ОВА
ZN UA
2025-07-18T04:18:12Z
Підмосков'я атакували дрони: там лунали вибухи, в аеропортах вводили режим "Килим"
24tv
2025-07-18T03:57:35Z
Безпілотники летіли прямо над головами. Росіяни атакували Запоріжжя, виникли пожежі
Telegraf
2025-07-18T03:30:42Z
Ворог атакував Запорізький район щонайменше 9 «Шахедами», є руйнування та пожежі
УкраинФорм
2025-07-18T02:09:05Z
На Кіровоградщині знищили термобаричну частину дрона РФ
УкраинФорм
2025-07-18T01:48:01Z
Поліція затримала «смотрящого» за півднем України: проведено майже 50 обшуків
Украина Криминальная
2025-07-18T01:30:31Z
Прогриміла серія вибухів: у РФ підірвали завод з основними компонентами вибухівки
GlavRed
2025-07-18T00:27:02Z
Мешканка Волині стала жертвою онлайн-шахраїв
InternetUA
2025-07-17T21:25:22Z
Олександрія зіграє з Партизаном в другому раунді відбору Ліги конференцій
Football.ua
2025-07-18T04:21:41Z
Ціль для Усика та Дюбуа: що означає звання "абсолютний чемпіон світу з боксу"
24tv
2025-07-18T04:12:02Z
Українська бійчиня ММА відверто висловилась про зміну громадянства
24tv
2025-07-18T04:06:48Z
Мав туберкульоз і нокаутував футболіста: як Усик прийшов у бокс після низки випробувань
24tv
2025-07-18T02:06:47Z
Стрибав зі стратосфери: всесвітньовідомий екстремал загинув під час польоту на параплані
Фокус
2025-07-18T01:15:33Z
Визначилися стартові суперники двох українських клубів у Лізі конференцій
ZN UA
2025-07-17T22:27:57Z
Збірна Англії вийшла до 1/2 фіналу жіночого Євро-2025 з футболу
УкраинФорм
2025-07-17T21:57:53Z
Лунін дав свою згоду на трансфер у Вільярреал – ЗМІ
Football.ua
2025-07-17T21:40:33Z
Бондаренко: Ми створили дуже багато моментів, однак не змогли реалізувати жодного
Football.ua
2025-07-17T21:19:24Z
Новий ChatGPT зможе створювати та редагувати офісні файли прямо в чаті
InternetUA
2025-07-18T04:04:14Z
Маск додає аніме-дівчат до свого ШІ-помічника Grok — Techcrunch
InternetUA
2025-07-18T03:03:25Z
FPS у іграх відчутно збільшиться: NVIDIA почала тестувати нову технологію
Знай
2025-07-18T02:51:43Z
Старі версії Apple Watch не отримають головну фішку watchOS 26
InternetUA
2025-07-18T02:01:57Z
CBS закриває одне з найпопулярніших вечірніх шоу зі Стівеном Колбером
УкраинФорм
2025-07-18T01:21:31Z
OpenAI запустила агента ChatGPT: що він вміє
InternetUA
2025-07-17T22:51:12Z
Вчені виявили древній рельєф під льодами Антарктиди
Gazeta UA
2025-07-17T22:42:38Z
Свіжа атмосфера: як доглядати за кондиціонером у спеку
ZN UA
2025-07-17T22:24:24Z
У США можуть заборонити iPhone з китайськими дисплеями через звинувачення у промисловому шпигунстві
InternetUA
2025-07-17T21:33:38Z
Найважливіші попереджувальні сигнали в автомобілі: як розпізнати проблему вчасно
24tv
2025-07-18T04:00:41Z
Хтось запропонував 70 тисяч доларів за спалену Dodge, ніби вона проїхала крізь пекло
Топ Жир
2025-07-18T01:18:41Z
Uber та Lucid уклали угоду на постачання тисяч безпілотних таксі
Топ Жир
2025-07-18T00:33:13Z
Нова модель Subaru — це повністю електрична версія Crosstrek
Топ Жир
2025-07-18T00:03:24Z
Ця потужна рамка була створена спеціально для однієї відомої та надзвичайно великої людини
Топ Жир
2025-07-18T00:03:14Z
Новий концепт Cupra вражає своєю рельєфною структурою
Топ Жир
2025-07-17T23:18:23Z
Stellantis відновила популярні емблеми, які дилери хочуть знову реалізовувати
Топ Жир
2025-07-17T22:33:42Z
Забудьте про Cadillac XT6: найрозкішніший кросовер від GM саме цей
Топ Жир
2025-07-17T22:03:50Z
Водіям Volvo рекомендується утриматися від використання цього режиму до встановлення критичного оновлення
Топ Жир
2025-07-17T21:18:05Z