MY.UAНовини
Покровськ став головною ціллю росіян․ Що задумав ворог і які загрози створює наступ на місто
Покровськ став головною ціллю росіян․ Що задумав ворог і які загрози створює наступ на місто

Покровськ став головною ціллю росіян․ Що задумав ворог і які загрози створює наступ на місто

Останні кілька місяців ситуація на Покровському напрямку є вкрай складною – ворог постійно атакує й, на жаль, просувається вперед. Після відходу Сил оборони з Авдіївки, росіяни активно наступали, проте ЗСУ змогли зупинити окупантів. Та після того, як вони захопили Очеретине – ситуація знову стала критичною.

Ще на початку серпня під час інтерв'ю іноземним медіа президент Володимир Зеленський заявив, що після провалу наступу на Харківщині ворог згорнув свою операцію там і здійснює переміщення сил. За його словами, зараз росіяни вирішили зосередитися на Донеччині й головною ціллю обрали місто Покровськ. Попри прорив ЗСУ в Курську область, росіяни продовжують наступ на Донеччині й не відмовляються від своєї мети.

Станом на 20 серпня відстань від Покровська до лінії зіткнення становить близько 11 кілометрів. Крім активних наступальних дій, ворог веде постійні обстріли Покровська і прилеглих населених пунктів – Гродівки, Новогродівки, Селидового, Мирнограда та інших.

Чому Покровськ став головною ціллю для росіян та які загрози це створює для України – читайте у матеріалі 24 Каналу.

Окупація Авдіївки та курс на Покровськ

Наприкінці зими найбільш запеклі бої на фронті точилися в Авдіївці та на її околицях. Росіяни кинули усі сили на захоплення міста, яке 10 років було прифронтовим. Загарбники діяли за звичною тактикою – за допомогою всього арсеналу стирали місто з лиця землі. Тому 17 лютого вище військове командування ухвалило рішення про вихід Сил оборони з Авдіївки – відтоді руїни міста опинилися в окупації.


Лінія фронту після виходу ЗСУ з Авдіївки / Карта DeepStateMAP

Проте ворог не зупинився на Авдіївці. Росіяни продовжували наступати, фактично не даючи Силам оборони освоїтись та закріпитися на нових позиціях, тому впродовж наступних тижнів лінія фронту змістилася на близько 10 кілометрів від Авдіївки.

Однак Силам оборони вдалося на деякий час стабілізувати лінію оборони в районах сіл Бердичі, Семенівка й Тоненьке. Та наприкінці квітня окупанти прорвали оборону в районі села Очеретине та протягом кількох днів захопили село. Тривалий час точилися дискусії про те, чия ж помилка призвела до окупації селища, проте факт залишався фактом – Росія пробила оборону й ситуація знову ускладнилася.


Лінія фронту після прориву в Очеретиному / Карта DeepStateMAP

Тобто від кінця квітня і дотепер ситуація на напрямку залишається надскладною. І зараз ворог націлився на захоплення Покровська.

Мінливість планів ворога

Покровськ, як і Слов'янськ та Краматорськ, є пріоритетною ціллю росіян. Так чи інакше, проте підходи ворога до досягнення цілей є мінливими з огляду на ситуацію на фронті. Наприклад, після прориву в Очеретиному пріоритетом для росіян став вихід на трасу Покровськ – Костянтинівка, яка була важливим логістичним шляхом для Сил оборони.

Окупантам вдалося критично наблизитися до траси й від неї їх зараз відділяє невелике село Воздвиженка. Від лінії зіткнення до траси відстань становить менш ніж 6 кілометрів, тому її використання для Сил оборони зараз є ризикованим. Однак ворога в районі села вдалося зупинити й останні кілька тижнів усі спроби росіян захопити Воздвиженку й вийти на трасу є безуспішними.

Вихід на трасу означає для росіян не лише перерізання логістики, але й відкриття одразу двох шляхів для подальших просувань – як на Покровськ, так і на Костянтинівку.

Так чи інакше, ціль – Покровськ. Окупанти почали шукати інші шляхи й таки, на жаль, знайшли. Росіянам вдалося прорвати оборону в районі села Прогрес і за 2 дні захопити його, а далі – просування на Веселе, Сергіївку та Желанне. Водночас Комишівка, Новогродівка, Гродівка та інші прилеглі села ворог буквально знищує усім наявним озброєнням. Також окупанти обстрілюють Селидове, яке зараз розташоване за менш ніж 5 кілометрів до фронту. Дістається і Мирнограду, який відділяють від фронту лічені кілометри, і, звісно, Покровську.


Лінія фронту станом на 19 серпня 2024 року / Карта DeepStateMAP

За словами президента Володимира Зеленського, після провалу Харківської операції росіяни почали перекидати ресурси на Покровський напрямок, який для окупантів зараз виглядає як найбільш перспективний, оскільки:

  • на півночі Харківщини просувань у ворога нема, Сили оборони завдають ураження, зокрема і по російській території. Прикордоння Бєлгородської області фактично стало анонсованою росіянами "санітарною зоною";
  • кампанія з наступом на Борову попри залучені ресурси не стала успішною, бої тривають у селах на заході Луганщини;
  • попри залучені ресурси та сили, росіяни не можуть прорватися в Торецьк та захопити Нью-Йорк;
  • у Часовому Яру після захоплення мікрорайону Канал спроби просунутися далі закінчуються безуспішно. Звісно, такими вони є виключно через потужний спротив з боку Сил оборони.

За останні тижні найбільші просування у росіян саме в напрямку Покровська. Тому, ймовірно, саме тому ворог на нього і націлився.

Початок операції ЗСУ в Курській області 6 серпня змусив росіян знімати деякі підрозділи з напрямків в Україні та перекидати на захист власної території. Проте підрозділи, котрі стримують навалу росіян на Покровському напрямку, констатують – у їхній зоні відповідальності ворожий тиск не зменшився.

У чому стратегічне значення Покровська

Покровськ зараз є одним із найбільших міст Донеччини, яке перебуває під контролем України. Через своє розташування місто було логістичним центром – звідти ідуть шляхи на Костянтинівку й Часів Яр, на Слов'янськ і Краматорськ, раніше – на Авдіївку. На стратегічному значенні міста наголошує й боєць 47-ї окремої механізованої бригади "Маґура" Владислав Данко у коментарі 24 Каналу.

Покровськ – це транспортний хаб, тому що тут є велика логістика українських сил. Хто бував в Донецькій області, розуміє, що звідси йде дорога на Краматорськ, Слов'янськ. Звідси йде дорога на Костянтинівку. Тобто тут розходяться дороги, звідси йде велика логістика. Тому саме це місто є ключовим для ворога. Ну і це крайнє велике місто. Після Покровська, нагадаю, до межі з Дніпропетровською областю залишаються тільки невеликі села,
– зазначає військовослужбовець.

47-ма ОМБр є одним із підрозділів, яким доводиться стримувати окупаційні війська на Покровському напрямку. На відміну від весни, окупанти зараз змінили свою тактику. Якщо раніше росіяни робили ставки на "банзай-атаки" із залученням бронетехніки, то тепер – піші штурми.

Ворог перейшов від штурмів на техніці до виключно піхотних штурмів. Якщо раніше ми спостерігали по 10 – 15 одиниць техніки, яка їхала з окупантами в бій, (а ми їх виявляли на підступах за 2 – 3 кілометри від лінії фронту й намагалися більшість з них, а то і всі, знищувати ще на під'їздах до наших позицій), то зараз техніки майже не видно. Тобто вона працює більше в тилу. Окупанти пересуваються або легкою технікою, або пішки. І в цьому їм дуже сильно допомагають посадки, адже там не завжди аеророзвідка може виявити ворога. Вони пересуваються невеликими групами, скупчуються в певних місцях і з тих місць продовжують свої штурми наших позицій. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб виявляти їх ще на підходах, однак природні умови не завжди це дозволяють,
– пояснює Владислав Данко.

Якою є ситуація в районі Покровська

За словами Владислава, чи не найбільша кількість штурмів з боку росіян припадає саме на Покровський напрямок – зокрема, на зону відповідальності підрозділу й особливо на піхоту бригади.

Хочу відзначити на нашому напрямку піхотинців, які стримують цей шалений тиск з боку росіян, які переважають нас орієнтовно у співвідношенні 1 до 7, 1 до 8, а інколи й 1 до 10. І попри таку велику спеку вони тримають наші позиції, наскільки це можливо. Стримують ворога, не дають йому просунутися. І тут важливо закликати іноземних партнерів, наших союзників, надавати більше такої сучасної, точнішої техніки та зброї, яка б допомагала не тільки 47-й бригаді, а й суміжним підрозділам стримувати ворога,
– наголошує воїн.

Росіяни активно ведуть штурмові дії по всій лінії зіткнення в районі Покровська та обстрілюють прифронтові населені пункти в зоні від лінії зіткнення до Покровська та Мирнограда і по цих же містах включно.

Зараз у Покровській громаді триває евакуація. Складною є ситуація у Мирнограді – попри постійні обстріли там ще залишаються цивільні, та навіть ті, хто попри обов'язкову евакуацію дітей залишається у місті. Для того аби уникнути евакуації, батьки переховують дітей. За попередніми прогнозами, у мешканців Мирнограда для виїзду залишилися лічені дні, адже росіяни все ближче до міста.

У Покровську також триває евакуація, щодня сотні людей покидають місто. 19 серпня місцева влада оголосила обов'язкову евакуацію родин з дітьми. У прифронтових населених пунктах комендантська година подовжена і триває з 15:00 до 11:00, тобто 20 годин на добу. Таке нововведення, зокрема, стосується Мирнограда та Селидового.

Чого хочуть досягти росіяни

Покровськ є одним із найбільших міст підконтрольної Україні території Донеччини. Звісно ж, ворог розраховує на окупацію міста, проте досвід показує, що міські бої є складними для окупантів. На жаль, це супроводжується і постійними руйнуваннями міста.

Уже кілька місяців тривають бої у Часовому Яру, Красногорівці та Вовчанську. З цього можна зробити висновок, що, як мінімум, ворогу не вдасться просто так захопити місто. Питання тільки в тім, як окупанти діятимуть далі.

Наближення лінії фронту до Покровська спричиняє те, що місто втрачає роль логістичного хабу для наших воїнів. Для росіян це може стати проміжним "успіхом" і ворог може спланувати свої сили не на захоплення міста, а на інші напрямки. Наприклад, від Покровська іде пряма дорога на Костянтинівку, для якої ризики створює одночасно й тиск росіян на Торецьк.

Менш ймовірний сценарій – подальший наступ у напрямку Добропілля – Олександрівки, адже зараз окупанти не можуть просунутися до Краматорська через бої у Часовому Яру, тому можуть спробувати "обійти" і тиснути на місто з західного боку.


Потенційні загрози від наступу росіян на Покровськ на інших напрямках / Карта DeepStateMAP

Як діяти українцям

Війна – складна і мінлива. Однак важливо бути єдиними не тільки в моменти найбільших піднесень чи найстрашніших бід, а щодня і щохвилини працювати на єдину ціль. У лютому 2024 року, коли ситуація в Авдіївці ставала катастрофічною, рівень підтримки армії в тилу зріс колосально – усі збори закривалися швидко, однак битва за місто доходила до завершення.

Важливо підтримувати армію вже і зараз, аби не допускати ще таких ситуацій.

Потрібно не боятись. Потрібно вступати до наших лав. Потрібно донатити. Робити все максимально можливе для того, аби не допускати просування ворога, аби витримати ось цю їхню навалу, ці їхні штурми. Адже рано чи пізно окупант видихнеться. І тоді, ми всі сподіваємося, настане наш час, коли ми зможемо вдарити у відповідь. Для цього, звичайно, потрібні люди і озброєння. Третій рік деякі українські бійці перебувають в лавах Сил оборони, втомлені, але все одно не падають духом. Намагаються робити все, що від них залежить, аби тільки стримати ворога. Так само цивільне суспільство повинне не пускати руки, не падати духом і працювати,
– наголошує Владислав Данко, воїн 47 ОМБр.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
До побачення, НАБУ? Що насправді криється за масштабною спецоперацією СБУ
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T19:09:39Z
Пять Patriot для Украины, новые переговоры с РФ, запрет для "дирижера Путина": новости дня
Европейская правда
2025-07-21T18:25:55Z
Мораторій на перевірки бізнесу, призначення нових послів України. Головне за 21 липня
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T18:12:57Z
У НАБУ заявили, що причетність співробітника до спецслужб РФ не підтверджена
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T17:48:49Z
У Бельгії допитали двох туристів з Ізраїлю через звинувачення у злочинах у Газі
Европейская правда
2025-07-21T17:48:07Z
Британія вдарила новими санкціями по "тіньовому флоту" Росії
Европейская правда
2025-07-21T17:30:33Z
Туреччина готова стати членом ЄС – Ердоган
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T17:06:33Z
МЗС підготувало нову Стратегію зовнішньополітичної діяльності
УкраинФорм
2025-07-21T16:36:52Z
Лінія фронту станом на 21 липня. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T20:24:42Z
Прокуратура вимагає привести до належного стану пам’ятку «Будинок з хлібною лавкою»
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T20:18:34Z
Ворог атакував Сумщину: четверо постраждалих, серед них дитина
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T19:51:22Z
Російські ДРГ почали заходити у Покровськ - DeepState
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T19:39:31Z
Графік відключення світла в Дніпрі з 22 по 24 липня: де будуть знеструмлення
Политека
2025-07-21T15:30:50Z
Через Україну пройде ще один атмосферний фронт: синоптики пояснили, як це вплине на погоду
24tv
2025-07-21T15:30:17Z
У Запорізькій області росіяни атакували дронами цивільну автівку
УкраинФорм
2025-07-21T15:24:54Z
Рятувальники назвали області з руйнівними наслідками через негоду
Gazeta UA
2025-07-21T15:12:48Z
Чисті кімнати за копійки. Де в Одесі можна винайняти бюджетне житло біля моря
Telegraf
2025-07-21T15:03:54Z
Львів оголосив тендер на відбудову музею Шухевича
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T16:48:59Z
Ідеальні для перегляду після роботи: 3 українські серіали, які можна подивитися за тиждень
24tv
2025-07-21T15:30:03Z
Microsoft створить цифрову копію собору Паризької Богоматері
УкраинФорм
2025-07-21T15:27:08Z
Дитяче Євробачення-2025: хто боротиметься за шанс представити Україну на конкурсі
24tv
2025-07-21T15:00:17Z
На 43-му році пішла з життя актриса театру Франка
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T14:33:53Z
Легенда не одного покоління: не стало зірки "Місія нездійсненна" і Бродвею
GlavRed
2025-07-21T14:27:31Z
Війська РФ обстріляли театр у Херсоні, пошкоджений фасад
УкраинФорм
2025-07-21T14:27:15Z
Щасливий від найпершої зустрічі: Бакланов розповів про нову закоханість після розлучення з Цимбалару
Вива
2025-07-21T14:21:49Z
Зірка "Папіка" Даша Петрожицька чесно про те, чому рідко грає в кіно: "Хочеться чогось іншого"
24tv
2025-07-21T14:00:51Z
Знахідка для тих, хто дотримується здорового харчування: який фрукт містить найбільше білка
Gazeta UA
2025-07-21T15:09:18Z
Чому не можна заливати чай окропом: секрет ідеального заварювання
GlavRed
2025-07-21T14:27:44Z
В Україні облік медканабісу інтегрували з електронною системою охорони здоровʼя
УкраинФорм
2025-07-21T12:45:06Z
"Хрестики" тут не допоможуть. Як швидко прибрати свербіж після укусу комара
Telegraf
2025-07-21T12:42:47Z
Чому кури несуть дрібні яйця: 4 причини та їх вирішення
GlavRed
2025-07-21T12:27:20Z
Вчені виявили зміни в очах після вакцинації від COVID-19
360ua.news
2025-07-21T12:03:48Z
У Польщі зафіксовано спалах холери
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T11:48:08Z
Нова соцдопомога: медичні огляди та підтримка з документами
Знай
2025-07-21T11:36:36Z
У США чоловік загинув через те, що зайшов в кабінет, коли там працював МРТ апарат
24tv
2025-07-21T11:24:14Z
Які країни світу заробляють на туризмі найбільше: інфографіка
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T17:36:48Z
Суперголоволомка: знайдіть 5 відмінностей на картинці з дівчиною з парасолькою за 45 с
GlavRed
2025-07-21T15:27:57Z
Немає оливок вдома? Альтернативи для салатів, піци, закусок чи коктейлів
Telegraf
2025-07-21T15:21:42Z
Куди поїхати на відпочинок влітку: 5 найкращих туристичних напрямків в Україні
24tv
2025-07-21T15:03:07Z
Смузі для схуднення: зберігайте простий рецепт вечері для стрункої фігури
Gazeta UA
2025-07-21T14:57:56Z
Яким людям вдається найшвидше знайти кохання
24tv
2025-07-21T14:45:32Z
Змішайте кабачки з вівсянкою: рецепт оладок, які ви ще точно не готували
Telegraf
2025-07-21T14:36:44Z
Від нього просто зносить дах: неймовірний рулет "Снікерс", який вдасться у всіх
24tv
2025-07-21T14:33:07Z
Чи зможете ви знайти 4 яблука за 15 секунд: надзвичайна загадка для найрозумніших
GlavRed
2025-07-21T14:27:21Z
РНБО запровадила мораторій на перевірки бізнесу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T20:03:25Z
Мораторій із винятком. Президент розповів, яка сфера бізнесу залишиться під особливим контролем
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T17:57:57Z
Мільярдні втрати. Гетманцев розповів про наслідки тіньової торгівлі технікою
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T16:18:16Z
Індекс Біг-Мака: гривня недооцінена майже на 50%
AgroPortal
2025-07-21T16:00:21Z
Україна отримає додаткові Patriot від Німеччини: подробиці
TSN
2025-07-21T15:37:07Z
Де більше нафти: у морі чи на суші
24tv
2025-07-21T15:30:19Z
Україна і Франція поглиблюють співпрацю в оборонній промисловості
УкраинФорм
2025-07-21T15:18:59Z
ЄС може тихо заборонити оренду газових приладів починаючи з 2030 року
Топ Жир
2025-07-21T15:18:57Z
Знову вводили план "Килим": у Росії стався серйозний колапс в аеропортах
24tv
2025-07-21T15:09:19Z
Керівництво Академії МВС розібрало квартири, яке обіцяло пільговикам і ветеранам – розслідування
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T18:33:30Z
У Підмосков’ї російська ППО знищила житловий будинок
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T17:18:07Z
Міленіали обирають «тихі відпустки» без відома керівництва: світ захопив новий тренд
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T16:42:03Z
Чому в Україні нашестя сарани: науковець надав роз'яснення
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T16:33:13Z
Канада виділить $15 млн на ремонт танків для України
Европейская правда
2025-07-21T16:24:53Z
Мобілізація, яка змінить хід війни
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T16:15:12Z
ППО, боєприпаси і мільйони на дрони. Шмигаль підбив підсумки «Рамштайну»
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T16:00:49Z
У службі якості освіти повідомили про кількість відрахованих дорослих студентів
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T15:54:04Z
Чи є "удача" в українській мові та якими ще словами можна назвати це явище
24tv
2025-07-21T15:30:12Z
Україна здобула першу нагороду Європейського юнацького олімпійського фестивалю
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T20:03:20Z
Олександр Караваєв: На зборах навантаження важливіші за результат
Football.ua
2025-07-21T15:30:06Z
Сауль передумав переходити в Трабзонспор
Football.ua
2025-07-21T15:24:45Z
Діас погодив контракт з Баварією – Романо
Football.ua
2025-07-21T15:24:20Z
Зоря підписала бразильського хавбека Руана Олівейру
Football.ua
2025-07-21T15:21:45Z
Місію виконано, – Усик звернувся до вболівальників після перемоги над Дюбуа
24tv
2025-07-21T15:18:59Z
ПСЖ хоче підписати Камавінгу — Marca
Football.ua
2025-07-21T15:04:15Z
Станкович завершує перехід в Брюгге
Football.ua
2025-07-21T15:01:04Z
Карпати – Шарджа: онлайн-трансляція товариського матчу
Football.ua
2025-07-21T14:58:03Z
Отруєння в ресторані Кацуріна: у потерпілих виявлено сальмонельоз
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T17:21:24Z
Авіакатастрофа в Індії: розшифровано чорні скриньки літака Boeing
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T16:27:04Z
У Рівному водій на Range Rover тікав від патрульних і врізався в магазин
УкраинФорм
2025-07-21T16:18:01Z
У Києві знищили бойову частину збитої російської ракети Х-69, що впала біля будинку
УкраинФорм
2025-07-21T15:21:32Z
На Рівненщині чоловіки знущалися над собакою: у справу втрутилася поліція
24tv
2025-07-21T15:06:54Z
Трьом співробітникам НАБУ повідомлено про підозру в скоєнні ДТП, що призвели до каліцтва потерпілих
Украина Криминальная
2025-07-21T15:06:11Z
Одесит помстився за образу, завдавши ножових поранень співмістянину
Украина Криминальная
2025-07-21T15:03:19Z
У Києві водій маршрутки накинувся з лайкою на пасажирів через українську: деталі скандалу
Telegraf
2025-07-21T15:00:36Z
Війська РФ обстріляли Марганець: є поранена, виникла пожежа
УкраинФорм
2025-07-21T14:51:39Z
Мережа російських Telegram-ботів залишає коментарі за допомогою штучного інтелекту
ГЛАВКОМ NET
2025-07-21T20:21:20Z
Як закрити ФОП через Дію: покрокова інструкція
Хвиля
2025-07-21T15:21:47Z
Як зрозуміти, що смартфон скоро зламається: неочевидні ознаки, які не можна ігнорувати
InternetUA
2025-07-21T15:21:18Z
На це пішло 20 років: створено "магічні стани" для боротьби з помилками у квантових комп'ютерах
24tv
2025-07-21T15:09:27Z
Сейсмічна активність Єлловстоуна виявилась удесятеро вищою, ніж вважали
360ua.news
2025-07-21T15:05:58Z
У Windows 11 знайшли приховану функцію
InternetUA
2025-07-21T15:01:08Z
Гряде нова ера гаджетів: у Китаї готують тонкий смартфон із надвитривалою батареєю
Фокус
2025-07-21T15:00:42Z
У США створили унікальний чип, який може стати основою квантових комп'ютерів майбутнього
InternetUA
2025-07-21T14:49:16Z
Хакери атакували урядові установи та підприємства світу, використавши вразливість у системі Microsoft SharePoint
Детектор М
2025-07-21T14:27:41Z
Японські авто, яких краще уникати: моделі, що можуть розчарувати у 2025 році
Фокус
2025-07-21T15:21:16Z
Форд попереджає: термін дії найвигідніших пропозицій на електрокари в США скоро закінчиться
Топ Жир
2025-07-21T14:33:31Z
Ексклюзив для церемонії "Оскара": на продаж виставили найдорожчий Volkswagen Beetle
Фокус
2025-07-21T14:06:48Z
GMC має нові плани на майбутнє, і вони не такі, як ви думали
Топ Жир
2025-07-21T14:03:52Z
FX Super One — мінівен майбутнього від Faraday Future з ШІ, масажем та екраном на радіаторі
ITC
2025-07-21T13:37:59Z
Гроза вулиць: електросамокат Bo The Turbo за $30 000 розганяється до 160 км/год
ITC
2025-07-21T13:37:01Z
Чому бензобак в одних авто зліва, а в інших справа: відповідь введе у ступор
GlavRed
2025-07-21T13:27:57Z
Новий електричний пікап Isuzu вражає своєю високою вартістю
Топ Жир
2025-07-21T13:18:10Z
Недорогі та безпроблемні: експерт назвав кращі авто для початківців вартістю до $10 000
Фокус
2025-07-21T13:00:52Z