/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F3991e7dbe27a95642dd614bc05bba87d.jpg)
Вимагають $2 мільйони і гелікоптер: у Росії ув'язнені захопили заручників у колонії, є вбиті
Як передає Укрінформ, про це повідомляє «Настоящее время».
«Під час засідання дисциплінарної комісії засуджені захопили у заручники співробітників виправної установи. Наразі проводяться заходи щодо звільнення заручників. Є постраждалі», – йдеться у заяві ФСВП (Федеральної служби виконання покарань).
За інформацію Телеграм-каналів, ув'язнені вже вбили трьох співробітників. Зокрема ТГ-канал Mash публікує відео з тілами людей у формі ФСВП у закривавленій кімнаті.
За попередніми даними, у захопленні беруть участь чотири особи, у них у заручниках перебувають до п'яти співробітників ФСВП. Видання "Сапа Кавказ" повідомляє, що нападники вимагають два мільйони доларів і гелікоптер.
Загалом у колонії перебувають 1230 ув'язнених. Туди приїхав спецназ, готується штурм. За інформацією Shot, ув’язнені заявили про свій зв'язок ізІДІЛ.
Телеграм-канал Baza пише, що постраждали п'ятеро людей: начальник колонії Андрій Дев'ятов (він нібито перебуває у реанімації); співробітники колонії Роман Пономарьов, Юрій Маврін та Олексій Лигін; ув'язнений Олександр Бойко.
Як повідомлялося, в червні у слідчому ізоляторі №1 Ростова-на-Дону ув'язнені, які називали себе «муджахедами Ісламської держави», також захоплювали в заручники співробітників СІЗО. Пізніше ув’язнені були вбиті під час штурму.