MY.UAНовини
33 роки Незалежності України: хронологія у подіях
33 роки Незалежності України: хронологія у подіях

33 роки Незалежності України: хронологія у подіях

З часу проголошення незалежності у 1991 році Україна пройшла довгий і складний шлях, повний викликів і перемог, які назавжди залишаться в історії нашої країни. Кожен рік став важливим етапом у становленні української державності, політичної та суспільної ідентичності.

Від мирних часів до військових конфліктів, від економічних реформ до культурного відродження – усе це вплинуло на наш сучасний національний досвід. Про те, чим саме запам’ятався кожен із 33 років української незалежності, читайте в матеріалі OBOZ.UA.

1991 рік

Рік 1991 став початком нової ери для України. 24 серпня Верховна Рада України проголосила Акт про незалежність, який був підтриманий на всеукраїнському референдумі 1 грудня. 90,32% українців відповіли "так" на запитання "Чи підтверджуєте ви Акт проголошення Незалежності України?", а президентом було обрано Леоніда Кравчука.

Однак разом зі свободою прийшли й нові економічні виклики. Дефіцит був на все, крім хліба, а до магазинів вишиковуються величезні черги, щоб витратити карбованці та купони.

Водночас з цим почала відновлюватися й українська освіта та культура. Менш ніж за місяць після проголошення Україною незалежності було вирішено відновити діяльність Києво-Могилянської академії.

1992 рік

Протягом 1992 року незалежність України була визнана більшістю держав світу. Цей рік також відзначився затвердженням державних символів – герба, прапора і гімну.

Також цього року зрушення відбулися в релігії. Архиєрейський собор УПЦ (МП) усунув митрополита Київського та всієї України Філарета з посади голови Української православної церкви. Після цього в Україні і з’явилися два патріархати – Московський і Київський.

1993 рік

1993 рік став часом великих труднощів для багатьох українців, проте ці зміни заклали основу для майбутнього розвитку.

В країні була гіперінфляція, підприємстві зачинялися, а зарплату платили натурою. Також відбувався страйк шахтарів, держава потерпала від нестачі податків тощо. Крім того, в країні почалися масові віяльні вимкнення світла.

У вересні після зустрічі в Криму Леоніда Кравчука та Бориса Єльцина Україна дає згоду віддати частину своїх кораблів Чорноморського флоту, щоб розплатитися за борги за російські нафту та газ.

1994 рік

У 1994 році відбулися перші демократичні вибори президента України, на яких Леонід Кравчук передав владу Леоніду Кучмі. Той своєю чергою впровадив мораторій на продаж землі, що загальмував розвиток сільського господарства.

5 грудня між Україною, Росією, США та Великою Британією було укладено Будапештський меморандум через те, що Україна відмовилася від третього за потужністю ядерного арсеналу в обмін на гарантії безпеки.

Того ж року Святослав Вакарчук перейменовує назву свого гурту на "Океан Ельзи", гурт "Воплі Відоплясова" випустив альбом "Країна мрій", а "Динамо" вперше вивів на поле Андрія Шевченка.

Крім того, Україна вперше в 1994 році взяла участь в Олімпійських іграх окремою командою, а не в складі об’єднаної команди СНД. В результаті 26 лютого фігуристка Оксана Баюл здобула перше олімпійське золото в історії України.

1995 рік

Ще в 1994 році в Криму Москва проводила свою політику, щоб від’єднати півострів від України. Але СБУ провело кілька успішних спецоперацій. Зрештою в 1995 році уряд видає закон "Про Автономну Республіку Крим", придушуючи спроби анексії.

31 серпня Україна підтвердила свій статус космічної держави та запустила свій перший супутник "Січ-1".

9 листопада Україна стала членом Ради Європи.

1996 рік

28 червня 1996 року Україна затвердила свою Конституцію, яка стала одним з найважливіших документів у становленні держави. Також цього року внаслідок грошової реформи 2 вересня була введена національна валюта – гривня.

Також починається так звана "нафтова війна" між Україною та РФ. Причиною стало те, що Україна підвищила тарифи на транспортування сусідської нафти газопроводом "Дружба".

Щодо культури, то Олімпійські ігри 1996 року в Атланті в США стають найуспішнішими для України на той час. Спортсмени принесли державі 9 загальнокомандне місце та 9 золотих, 2 срібні й 12 бронзових медалей.

1997–1998 рік

1997 рік запам’ятався підписанням Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та Росією, що на той момент було важливим для стабілізації відносин між двома країнами.

Економіка почала поступово розвиватися, середня зарплата вже становила майже 150 доларів.

19 листопада перший космонавт незалежної України вирушив в космос на американському кораблі Columbia у складі наукової експедиції.

26 лютого 1998 року відбувся перший державний візит президента Кучми до Москви, де було підписано договір про економічне співробітництво.

1999–2000 рік

1999 рік відзначився повторним обранням Леоніда Кучми на посаду президента України. На це вплинуло зокрема те, що його головний конкурент В’ячеслав Чорновіл загинув в автокатастрофі.

А 2000 рік запам’ятався "касетним скандалом", коли були оприлюднені записи розмов у кабінеті президента, що свідчили про його причетність до замовного вбивства опозиційного інтернет-журналіста Ґеоргія Гонґадзе. Тоді це призвело до масових протестів та політичної кризи.

Також в цей період Україна вперше розраховується з РФ за газові борги крилатими ракетами Х-55 та Х-55СМ. Тоді їх було передано 575 штук.

2001 рік

13 лютого 2001 року експрем'єр міністерку Юлію Тимошенко заарештували за контрабанду російського газу в Україну і несплату податків.

Також у 2001 році Україну вперше відвідав Папа Римський Іван Павло II.

А 5 грудня перший і єдиний всеукраїнський перепис населення виявив, що у країні живе 48 мільйонів 457 тисяч громадян.

2002 рік

9 липня Україна офіційно заявила про свій намір інтегруватися до НАТО, оскільки Леонід Кучма ввів у дію рішення РНБО про інтеграцію України до євроатлантичних структур.

Згодом 21 листопада був відправлений у відставку прем'єр-міністр України Анатолій Кінах. Тому головою Уряду призначили тодішнього голову Донецької ОДАВіктора Януковича.

2003 рік

11 серпня українські миротворці поїхали до Іраку для виконання миротворчої місії.

З 24 вересня по 23 жовтня відбувався конфлікт навколо острова Тузла, спричинений спорудженням Росією дамби в Керченській протоці, який став черговим серйозним випробуванням для українсько-російських відносин.

2004 рік

20 квітня парламент України ратифікував угоду про Єдиний економічний простір із Росією, Білоруссю й Казахстаном.

15 травня співачка Руслана здобуває першу перемогу для України на пісенному конкурсі Євробачення.

23 жовтня в Києві відбулись масові демонстрації на підтримку кандидата в президенти України Віктора Ющенка.

22 листопада, після сумнівної перемоги на виборах Віктора Януковича, розпочалася Помаранчева революція. Тоді український народ масово виступив проти фальсифікацій на президентських виборах, що призвело до зміни політичного курсу країни.

26 грудня пройшло повторне голосування другого туру виборів Президента України. В результаті з мінімальною перевагою наступним Президентом України було обрано Віктора Ющенка.

2005 рік

4 лютого Юлія Тимошенко отримує рекордну підтримку парламенту і стає першою в історії України жінкою на посаді голови уряду.

19 травня було підписано Болонську декларацію гармонізації вищої освіти.

2006 рік

17 лютого Євросоюз надав Україні статус країни з ринковою економікою, тому підприємці змогли продавати товари за кордон. Зрештою експорт наступного року підвищився до 227 мільйонів гривень.

28 листопада Верховна Рада України ухвалила закон, яким визнала Голодомор 1932–1933 років геноцидом українського народу.

2007 рік

2 квітня Віктор Ющенко вперше скористався правом розпуску Верховної Ради й оголосив позачергові парламентські вибори, на яких перемогла Партія регіонів.

12 травня Андрій Данилко посів друге місце на пісенному конкурсі Євробачення.

В Україні з’являються iPhone та кінотеатри IMAX.

2008 рік

2–4 квітня відбувся саміт країн-членів НАТО в Бухаресті. Тоді президент РФ у своїй промові уперше натякнув на можливі територіальні претензії до України у разі її зближення з НАТО.

Зовнішнє незалежне оцінювання стало обов’язковим для всіх абітурієнтів. Перша сесія екзаменів розпочалася 22 квітня.

16 травня Україна стала 152-м повноправним членом Світової організації торгівлі.

23 жовтня Європарламент також визнав голодомор злочином проти людяності і висловив співчуття українському народу

2009 рік

20 травня Донецький "Шахтар" став першим з українських клубів за часів незалежності, який здобув кубок УЄФА.

11 червня експерти Світової Організації охорони здоров'я оголосили про спалах пандемії грипу H1N1.

29 серпня в Донецьку відкрили стадіон елітної категорії "Донбас-Арена".

2010 рік

У 2010 році президентом України був обраний Віктор Янукович. Він та Дмитро Медведєв 21 квітня підписали договір, згідно з яким Україна продовжила термін перебування Чорноморського флоту у Криму до 2042 року в обмін на знижку на газ.

16 липня стартував перший Одеський міжнародний кінофестиваль, який згодом стали називати Східноєвропейськими Каннами.

2011 рік

5 серпня 2011 року у Печерському суді Києва було заарештовано Юлію Тимошенко. 11 жовтня її засудили до 7 років ув’язнення.

Згодом Євросоюз відмовився підписати Угоду про асоціацію та створити зону вільної торгівлі з Україною, посилаючись на судовий процес над політикинею.

2012 рік

3 липня було прийнято закон про засади державної мовної політики.

Також Україна разом із Польщею приймала чемпіонат Європи з футболу Євро-2012, що стало однією з найбільших спортивних подій в історії країни.

2013 рік

24 листопада починаються масові протести проти рішення уряду призупинити підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

В ніч на 30 листопада після силового розгону "Беркутом" мирного Євромайдану, розпочалася Революція гідності.

Згодом було знесено понад 1000 пам’ятників Леніну по всій Україні.

2014 рік

2014 рік на той момент вважався найважчим за всю історію незалежної України. Жертви на Майдані, диктаторські закони, небесна сотня, анексія Криму Росією та початок війни на сході. Все це призвело до значних втрат та потрясінь для країни.

22 лютого президент Віктор Янукович втік з України.

23 лютого розпочалося збройне вторгнення росіян в Крим. Це стало початком відкритої фази російської агресії проти України.

2015 рік

21 січня 2015 року після 242 діб героїчної оборони українські військові залишили зруйновані термінали Донецького аеропорту.

11-12 лютого через прохання лідерів Німеччини та Франції у 2015 році були підписані Мінські угоди. Це домовленості про перемир’я на умовах Росії.

21 травня – Верховна Рада ухвалила закон про створення Національної поліції в Україні.

2016 рік

1 січня – набрала чинності зона вільної торгівлі між Україною та ЄС.

15 травня співачка Джамала перемагає на пісенному конкурсі Євробачення.

25 травня відбувся обмін української політичної діячки Надії Савченко на засуджених в Україні полонених російських службовців ГРУ.

2017 рік

11 червня почав діяти безвізовий режим між Україною та Європейським союзом – статус, що дозволяє громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу.

2018 рік

17 вересня Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБОУ про припинення договору про дружбу, співпрацю і партнерство з Росією.

4 листопада після нападу помирає волонтерка Катя Гандзюк, країною проходять акції протесту проти бездіяльності слідства.

2019 рік

5 січня Україна отримує від Вселенського патріарха томос – указ про надання автокефалії, тобто незалежності, від московського патріархату.

Також саме цього року чинний президент України Володимир Зеленський виявив бажання брати участь у виборах. Він запропонував своєму опоненту Петру Порошенко провести дебати на Олімпійському, після яких шоумен переміг із результатом 73% голосів.

25 квітня Верховна Рада України 278 голосами прийняла Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

З 1 жовтня відбувалися акції протесту проти нав’язаної Німеччиною "формули Штанмаєра", що передбачає розведення військ у зоні бойових дій та надання особливого статусу окупованим територіям.

2020–2021 рік

Починається пандемія COVID-19. Люди змушені носити маски та вчитися жити онлайн. Усе навчання та чималу кількість робітників переводять в дистанційний режим.

3 липня 2021 року знімається заборона на продаж землі сільськогосподарського призначення, яка діяла з 1917 року.

2022 рік

Цей рік став одним з найтрагічніших і найстрашніших в історії всього часу існування української держави. 24 лютого Росія здійснила повномасштабний наступ, оголосивши його "спецоперацією" та розпочала наймасштабнішу війну сучасності.

Але плани росіян "взяти Київ за три дні" були надто самовпевненими та оптимістичними. Проти загарбників виступила не лише українська армія, а й весь народ, який деколи виступав проти терористів з голими руками.

В окупованих містах жителі масово виходили на мітинги та протести, не вагаючись боролися за свободу навіть перед озброєними росіянами. Деякі з них навіть почали вести власну партизанську боротьбу.

2 квітня Ірпінь, Бучу, Бородянку та всю Київську область звільнили від російських загарбників, після чого світу стало відомо про низку звірств та злочинів проти мирного населення та людяності загалом. Катування, зґвалтування, викрадення дітей, мародерство тощо –- це незмінна політика росіян.

13 квітня дві українські ракети "Нептун" знищують флагман крейсер "Москва".

9 травня президент США Джо Байден підписує ленд-ліз – законопроєкт про збройну підтримку України.

Гурт Kalush Orchestra перемагає на Євробаченні з піснею STEFANIA.

2023 рік

2023 рік також приніс чимало і економічних, і екологічних, і безпекових випробувань українському народу. Однак разом з тим, Україна почала зміцнювати свої позиції на світовій арені та доводити свою силу духу, міць та витривалість.

18 січня у місті Бровари Київської області впав гелікоптер, на борту якого перебувало керівництво МВС. В результаті загинуло 14 людей, зокрема міністр Денис Монастирський, державний секретар міністерства Юрій Лубкович та перший заступник міністра Євгеній Єнін.

У ніч проти 3 травня два українські безпілотники вперше атакували Кремль.

24 травня – Архієрейський собор Православної церкви України схвалив перехід на новоюліанський церковний календар.

4 червня українські сили оборони розпочали контрнаступальні дії. Щоб завадити ЗСУ 6 червня росіяни підірвали Каховську ГЕС, спричинивши масштабну техногенну катастрофу. В результаті було затоплено 620 квадратних кілометрів території в Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській та Запорізькій областях та завдано збитків на майже 14 млрд доларів.

8 липня – В Україну з Туреччини повернулись військові командири, які захищали Азовсталь.

2 вересня правоохоронці вручили підозру відомому олігарху Ігорю Коломойському за статтями шахрайство та легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом. Згодом він отримав ще 2 підозри.

З листопада польські перевізники влаштували страйк на кордоні та заблокували пункти пропуску "Корчова – Краківець", "Гребенне – Рава-Руська", "Дорогуськ – Ягодин". Таким чином вони хотіли добитися скасування так званого "транспортного безвізу" для українських далекобійників.

27 листопада стало відомо, що історична колекція стародавніх скарбів з музеїв Криму (Кримське золото) повернулася в Україну.

14 грудня Європейська рада вирішила розпочати переговори про вступ України до Євросоюзу. Разом з Україною статус кандидата до ЄС також отримали Молдова та Грузія.

2024 рік

Після довгого шляху України в напрямку європейських цінностей в червні 2024 року в Люксембурзі пройшла міжурядова конференція України та ЄС, на якій офіційно розпочалися переговори з Україною щодо вступу в союз. Однак тоді зауважувалося, що вони є радше формальними, а реальних зрушень варто чекати не раніше 2025 року.

12 серпня Володимир Зеленський підтвердив те, що Україна почала наступальні дії на Курщину. Це перший випадок, коли українські збройні сили зайшли на територію Росії. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомляв, що наразі під контролем України близько 1000 квадратних кілометрів ворожої території.

Також цього року експерти науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції встановили перше в історії збиття російської гіперзвукової ракети "Кинджал".

Було ухвалено новий закон, згідно з яким в Україні скасовується перехід на літній час.

Також в серпні на Олімпійських іграх в Парижі відзначилося чимало українських спортсменів та спортсменок. Наприклад, Ольга Харлан здобула золото у фіналі ОІ-2024 у командному фехтуванні на шаблях. Завдяки цьому вона стала найтитулованішою українською спортсменкою.

20 серпня Верховна Рада ухвалила в цілому закон про заборону УПЦ МП.

Раніше OBOZ.UA публікував низку цікавих фактів про незалежність України та історію її прийняття.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Украинцам спишут часть долгов за водоснабжение: что для этого нужно
Знай
2025-07-07T04:21:54Z
Сезон арбузов в Украине: что нужно знать, чтобы не купить "нитратный коктейль"
Знай
2025-07-13T10:51:02Z
В Украине не останавливается рост цен: в Нацбанке объяснили причины
TSN
2025-07-13T09:21:36Z
Некоторым возместят всю сумму: ряд украинцев могут получить скидку на коммуналку
Знай
2025-07-06T18:00:59Z
Нацбанк выпустил новую монету номиналом 10 грн: в чем ее особенность
TSN
2025-07-06T16:06:24Z
В РФ заявили о нейтрализации 120 дронов, в аэропортах возник коллапс
Корреспондент
2025-07-06T08:30:14Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Кофе из цикория: четыре причины, почему его следует включить в ежедневный рацион
Gazeta UA
2025-07-13T11:15:28Z
Замедляет старение кожи и не только: пять причин пить матчу
Gazeta UA
2025-07-13T09:42:15Z
Пенсионеры могут получить тысячу гривен на лекарства: кому и на каких условиях выплатят пособие
Знай
2025-07-04T03:36:30Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Никогда не ешьте этот овощ, если не хотите вонять целый день
Telegraf
2025-07-07T04:00:12Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
На меньшее не согласен: Трамп определил свое место в истории
Новости Украины
2025-07-13T11:18:19Z
Массированные атаки России: почему растет интенсивность ударов по Украине
TSN
2025-07-13T11:15:07Z
Ей разбили голову в Верховной Раде: как сейчас выглядит "фанатка" Януковича Александра Кужель
Telegraf
2025-07-04T08:39:42Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
"Осыпает всех кучею лжи": Трамп удивил резким заявлением о Путине
TSN
2025-07-08T17:12:24Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
На Херсонщине обстрелы прекращаются тогда, когда россияне идут "попить кофе" — глава сообщества "Пленники Херсона"
Апостроф
2025-07-13T11:00:00Z
Бои вплотную приблизились к Днепропетровской области, - ОСУВ "Хортица"
Комсомольская правда
2025-07-13T10:30:38Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Приказ Порошенко, разрешивший боевикам Гиркина избежать уничтожения, является госизменой – эксперт
TSN
2025-07-07T17:54:27Z
В Киеве заметили людей со свастикой на одежде и флагах: что известно
Comments UA
2025-07-08T19:36:04Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Крупнейший порт Европы готовится к войне с Россией — что известно
TSN
2025-07-08T21:27:03Z
Скандал на Тернопольщине: оскорбили памятник Герою Небесной Сотни
Comments UA
2025-07-13T11:15:13Z
Его застрелили у собственного дома: как выглядит могила Олеся Бузины в Киеве
Telegraf
2025-07-13T11:15:11Z
Производит истребители МиГ-29 и МиГ-31: Силы обороны атаковали завод в Подмосковье
Фокус
2025-07-11T11:43:06Z
Определено ориентировочное время заседания следующего Рамштайна
Корреспондент
2025-07-12T20:48:25Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Стала известна причина смерти актера Джулиана Макмэхона из сериала "Все женщины - ведьмы"
Comments UA
2025-07-13T11:06:49Z
Анатолий Анатолич на фото до и после ошеломил эффектным похудением и потроллил Дурнева
TSN
2025-07-13T09:33:13Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Анастасия Цимбалару появилась на большом концерте дуэта "Очі в Очі" в Киеве
Фокус
2025-07-07T12:51:52Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
На румынском пляже обнаружили вероятный обломок беспилотника
Апостроф
2025-07-13T10:09:30Z
Трагедия на пляже в Италии: 17-летний парень похоронен заживо на пляже
Comments UA
2025-07-13T09:12:28Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
На Харьковщине ночью раздались взрывы
TSN
2025-07-11T05:06:53Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Просто и роскошно: торт, который сделает ваше застолье незабываемым
Telegraf
2025-07-13T11:18:36Z
Как вырастить гигантский лук без применения химии: 3 народных метода, которые действительно работают
TSN
2025-07-13T11:06:06Z
Какие деревья притягивают успех и деньги, как магнитом: их нужно обязательно посадить возле дома
TSN
2025-06-29T13:51:56Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
День ангела 7 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-06T21:21:17Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Назвали породу кошек, которые живут меньше всего
Gazeta UA
2025-07-13T11:15:01Z
Ремейк Halo: Combat Evolved от Microsoft может выйти без мультиплеера — релиз ожидается к 25-летию Xbox
GameMag
2025-07-13T11:04:38Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
Астронавтка NASA показала фото "вторжения" малоизвестного объекта в атмосферу Земли
Comments UA
2025-07-06T05:21:50Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
"Невозможно" отремонтировать в подержанных автомобилях: эксперт назвал вещь
Gazeta UA
2025-07-12T02:21:21Z
"До полного" - не стоит: работник АЗС предостерёг водителей, которые заливают бак до предела
UAToday
2025-07-12T00:39:25Z
Chevrolet удивил ценой нового кроссовера на базе китайской модели
Gazeta UA
2025-07-11T19:33:12Z
Volkswagen начал производство спецверсии электрокара ID.3 GTX FIRE+ICE
Корреспондент
2025-07-11T19:24:47Z
Электромобиль Rimac Nevera R установил 24 новых мировых рекорда
Корреспондент
2025-07-11T18:24:19Z
Hyundai представила электрический седан Ioniq 6 N
Корреспондент
2025-07-11T17:54:34Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
"Челси" — ПСЖ: онлайн-трансляция финала чемпионата мира
Telegraf
2025-07-13T11:00:20Z
Бенфика удивила болельщиков своим выбором в отношении Трубина
Корреспондент
2025-07-13T09:57:14Z
Штутгарт нацелен на компенсацию от Баварии за их участие в КЧМ
Корреспондент
2025-07-13T09:33:13Z
Шираз отправил Берлангу в тяжелый нокаут и завоевал право на титульный бой
Корреспондент
2025-07-13T09:18:34Z
Легендарный игрок Реала высказался в поддержку Гюлера
Корреспондент
2025-07-13T08:24:09Z
Сепеда впервые проиграл на профессиональном ринге, уступив Стивенсону
Корреспондент
2025-07-13T06:54:53Z
Ювентус готовит стартовое предложение за проблемного игрока МЮ
Корреспондент
2025-07-13T06:03:02Z