/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd5e5a429b6da15e89e88690b77409b69.jpg)
Блінкен запевнив у подальшій підтримці України з боку Вашингтона
Як передає Укрінформ, про це йдеться у його заяві на сайті Держдепартаменту США.
«Від імені Сполучених Штатів Америки вітаю народ України з Днем Незалежності. Америка підтримує вас сьогодні і завжди», – наголосив Блінкен.
Він зауважив, що СШАвіддані забезпеченню довгострокової безпеки та економічної підтримки для подальшої боротьби України з російською агресією та для зусиль із відновлення та проведенні реформ. Держсекретар наголосив на досягненнях України у просуванні демократичних цінностей, боротьбі з корупцією та сприянні економічному зростанню.
Блінкен також заявив, що США готові поглибити своє партнерство з Україною, яке ґрунтується на спільній відданості справедливості та демократичним цінностям.
«Ми продовжуватимемо підтримувати вас, коли ви захищаєтесь від агресії Росії, і разом ми будемо підтримувати принципи Статуту ООН щодо суверенітету і територіальної цілісності та забезпечуватимемо світле майбутнє для всіх українців», – йдеться у заяві.
Як повідомляв Укрінформ, віцепрезидентка США Камала Гарріс з нагоди Дня Незалежності України заявила, що Сполучені Штати й надалі будуть підтримувати Україну в її боротьбі за свободу.
Фото: Andrew Harrer/Bloomberg