MY.UAНовини
Чи почнеться наступ України 2025 року: розвідка США змінює прогноз на наступні півроку
Чи почнеться наступ України 2025 року: розвідка США змінює прогноз на наступні півроку

Чи почнеться наступ України 2025 року: розвідка США змінює прогноз на наступні півроку

Навесні 2024 року в ЦРУ вважали, що військова підтримка західних партнерів України допоможе протриматися до кінця 2024 року, а на початку 2025-го — повернути ініціативу на полі бою і піти в контрнаступ. Очікувалися успішні пронизливі удари по об'єктах Чорноморського флоту. Водночас американська розвідспільнота не виключала і "нових Авдіївок".

У березні цього року директор Центрального розвідувального управління Вільям Бернс на слуханнях за участю голів розвідслужб США прогнозував, що завдяки додатковій допомозі Україна до кінця поточного року або до початку 2025-го зможе повернути наступальну ініціативу і вести переговори з позиції сили. Фокус з'ясував, наскільки змінилися очікування американської розвідспільноти від контрнаступу ЗСУ сьогодні.

Військова підтримка союзників мала допомогти Україні утримувати лінію оборони до кінця 2024 року, щоб потім перейти до контрдій. При цьому прогнозувалися успішні пронизливі удари по території Криму і Чорноморському флоту. Водночас директор ЦРУ також попереджав, що без західної допомоги "нових Авдіївок" буде більше.

Вересневі вибори в Німеччині та військова допомога Києву

На тлі бюджетних скорочень у Німеччині та нових доказів причетності України до вибухів на підводному газопроводі між Німеччиною та РФ подальша військова підтримка з боку Берліна (а звідси й очікуваний контрнаступ України у 2024-му або на початку 2025-го) — під питанням, про це пише The New York Times.

Під час візиту до Молдови канцлер ФРН Олаф Шольц запевняв, що допомога не зупиниться, і що Німеччина — найбільший європейський союзник України. Але чинний коаліційний уряд втрачає популярність у Німеччині, а на вересневих виборах очікується, що у виграші опиняться вкрай ліві та праві партії політичного спектра — і ті, й інші закликають зупинити військову підтримку Києву.

Головний тягар поточного уряду, який виглядає паралізованим у сенсі серйозних фінансових рішень, — це конституційна вимога утримувати бюджетний дефіцит не вище 0,35% ВВП. Але на горизонті маячить ще одна потенційна неприємність — у німецькій генпрокурорці можуть пред'явити комусь з українських офіційних осіб звинувачення в причетності до вибухів на "Північних потоках" 2022 року.

Минулої п'ятниці коаліційний уряд погодився звузити цільове значення бюджетного дефіциту на 2025 рік із 17 млрд євро до 12. За даними видання Frankfurter Allgemeine Zeitung, міністр фінансів Крістіан Ліндре запропонував заморозити нову військову допомогу Україні від Німеччини до повного фінансування бюджетних ресурсів. Також минулого місяця уряд вирішив урізати допомогу Україні на 2025 рік із 7,5 до 4 млрд, а нестачу — заповнити коштами від заморожених російських активів, згідно з планом, узгодженим сімома європейськими країнами на червневій зустрічі в Італії.

G7 вирішила виділити Києву 50 млрд доларів кредиту під гарантії російських активів

В Офісі президента України, судячи з усього, з тривогою дивляться на календар. Крім вересневих виборів у Бундестазі, після 5 листопада визначиться і переможець президентських виборів у США, а повернення до Білого дому Дональда Трампа обіцяє Україні мало хорошого.

Курська асиметрія ЗСУ — частина контрнаступу України у 2024-му

На тлі потенційного скорочення військового постачання і в умовах, коли Сили оборони перебувають під тиском по всій лінії фронту, поява ЗСУ в Курській області виглядає як хід конем від Генштабу.

На думку колишнього директора Королівського об'єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) Майкла Кларка, подібні обставини на фронті змушують шукати точку тиску, про яку вже ворогу довелося б турбуватися.

Військовий аналітик Sky News Шон Белл зазначив, що українська операція має вигляд добре спланованої, що Україна розвинула початковий успіх, зміцнила свої сили й просунулася вглиб. За його словами, хоча Київ і не оголошував мети операції, схоже, що Володимир Зеленський прагнув перехопити ініціативу і піти в контрнаступ, спровокувавши відповідь з боку РФ. Очікувалося, що така операція послабить тиск на Донбасі.

Але, судячи з усього, президент РФ Володимир Путін не поспішає з військовою відповіддю і користується тим, що близько 10 000 українських військовослужбовців перебувають "зафіксованими" на російській території, далеко від Донецької області.

За словами Белла, Путін зважає на те, що прогрес у військових діях на лінії фронту з приходом зими зупиниться, тому в його військ, імовірно, залишиться 10-12 тижнів, щоб досягти своїх цілей. Поки що він може продовжувати зосереджувати зусилля на Донбасі, а вже потім подумає про Курську область.

У редакційній статті Boston Globe наголошується на серйозності намірів України щодо курської операції, яка вже підняла моральний дух і цивільних, і військових, і стала шоком для Путіна і сюрпризом для Вашингтона, який у тому, що стосується використання американської зброї на російській території, "тримав українські сили на короткому повідці".

За словами авторів публікації, Україна має право проводити подібні контратаки, тому що постраждала від вторгнення, і, судячи з усього, захоплена територія — за даними Києва, 93 населених пункти й близько 800 кв. км — може стати предметом угоди в майбутніх мирних переговорах.

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі сказав, що вилазка ЗСУ в західному російському регіоні поставила Путіна в незручне становище, але "є просте рішення: він може забратися до чортової матері з України — і на цьому поставити крапку".

93 населених пункти і близько 800 кв. км у Курській області можуть стати предметом угоди в майбутніх мирних переговорах

У день початку операції в Курській області Єгор Черняєв, заступник голови парламентського комітету з національної безпеки, оборони та розвідки України, в інтерв'ю журналістам сказав, що історично Росія розміщувала аеродроми біля західного кордону, тому Київ і просив зняти обмеження на удари далекобійною зброєю.

"Вони атакують планувальними бомбами, які ми не можемо перехоплювати. Щодня одне й те саме. Ми не можемо жити в цих окопах вічно. У нас є ракети, але це все одно, що битися з однією рукою, прив'язаною до спини", — сказав він після поїздки до Вашингтона, де проводив зустріч із представниками Конгресу. Однією з його цілей було домогтися дозволу на удари ATACMS дальністю до 300 км.

"Послухайте, ми не збираємося бити по Кремлю", — пояснював він.

Україна притупляє просування росіян, але втрачає території

У нещодавньому квартальному звіті Міноборони США щодо військової допомоги Україні опубліковано низку оцінок Розвідувального управління Міноборони (DIA). Оцінки ці багато в чому узгоджуються з тенденціями і явищами, які спостерігаються у відкритих джерелах, хоча поки що незрозуміло, які висновки американські політики мають зробити, враховуючи, що, згідно з деякими з оцінок, певні райони зараз абсолютно статичні. Хоча в "Інституті вивчення війни" вважають, що в тих самих районах все ж таки спостерігається прогрес.

Україна притупляє просування росіян, але при цьому втрачає території, йдеться у звіті.

"Протягом кварталу Сили оборони України продовжували вести оборону проти російських військових просувань у Харківському, Луганському та Донецькому регіонах. Для російських сил пріоритетом залишалося захоплення Донецького регіону, і вони домагалися дедалі більших територіальних завоювань", — повідомляється у звіті.

Міноборони США також зазначає, що вдалося обмежити харківський наступ ЗС РФ кількома кілометрами захопленої території. При цьому ЗС РФ зазнали суттєвих втрат.

Західної допомоги не вистачить, щоб досягти паритету з РФ у 10 000 артилерійських снарядів щодня

Зазначалося, що американської допомоги, яка почала прибувати в червні, не вистачить, щоб досягти паритету з РФ у 10 000 артилерійських снарядів на день.

"Україна, ймовірно, збереже можливості для проведення оборонних операцій, але не великомасштабного контрнаступу протягом наступних шести місяців, згідно з DIA", — йдеться у звіті.

РФ погрожує відплатою за удари ATACMS по Криму

Для захисту Кримського мосту від ударів ATACMS і HIMARS російським силам довелося зміцнювати ППО найдосконалішими системами РФ — С-500. Але війська РФ не повною мірою продемонстрували С-500 на території України, що в DIA розглядають як свідчення того, що РФ не вистачає коштів для захисту Кримського півострова.

Повідомлялося і про атаки на російські нафтопереробні комплекси:

Список російських інфраструктурних об'єктів, які атакувала Україна з квітня по червень 2024 року

Обладнання та підготовка, яку США надали українським ВМС протягом кварталу:

Список військовий підтримки українським ВМС протягом кварталу

Військовий потенціал України та РФ

Попри це, в DIA вважають російські С-400 і загальну систему ППО однією з найдосконаліших у світі, а російський підхід до мобілізації — достатнім для ведення війни на виснаження. У 2024 році РФ рекрутувала для війни 160 000 новобранців і продовжує збільшувати особовий склад без загальної мобілізації.

В Україні також триває мобілізаційна кампанія, 2 липня секретар комітету Верховної Ради з національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко заявив, що Україна може без особливих складнощів до кінця року мобілізувати 200 тисяч осіб.

У квітневому звіті німецької компанії Statista порівнювали можливості РФ і України:

  • загальний військовий резерв РФ оцінювали в 69 432 472 осіб;
  • резерв України — 22 806 303;
  • чисельність чинних військових у РФ була 1 320 000;
  • в України чинних військових — 900 000.
Військовий потенціал України та РФ

Невеликі контратаки та локальні наступи

ЗСУ успішно відбили серію масштабних наступів у західній частині Донецької області наприкінці липня 2024 року. При цьому використовувалися дрони та обмежена артилерійська підтримка

У звіті "Інституту вивчення війни" від 21 серпня йдеться про те, що нещодавні оцінки американської розвідки наголошують на зусиллях України в розробці альтернативних та асиметричних можливостей, оскільки доводиться протистояти силам противника, які переважають, — у живій силі та техніці. І вважають, що не тільки Україна не здатна на великомасштабний наступ протягом наступних пів року, а й РФ не зможе завдяки якійсь окремій рішучій операції домогтися перемоги у війні.

За оцінками DIA, у командуванні РФ припускають, що Україна не зможе оскаржувати ініціативу на всьому театрі військових дій. Але в ISW з упевненістю говорять про те, що Сили оборони, навпаки, довели, що можуть застосовувати альтернативні й асиметричні підходи, наприклад завдавати ударів далекобійними БПЛА по аеродромах і захищатися від механізованих і піхотних атак.

Прикладом чого є те, що ЗСУ успішно відбили серію масштабних наступів у західній частині Донецької області наприкінці липня 2024 року. При цьому використовували дрони й обмежену артилерійську підтримку.

У ISW вважають, що ЗСУ можуть внаслідок невеликих контратак і локальних контрнаступів звільняти свої території. До всього іншого, такий підхід усуває проблеми, пов'язані з великомасштабним контрнаступом і несвоєчасною військовою допомогою.

У ЗСУ було кілька успішних локальних контратак на півночі Харківської області та в напрямку Кремінної в останні кілька місяців. Звідси припущення, що ЗСУ вже намагаються оскаржити тактичну ініціативу на низці ділянок передової. Оперативна ініціатива в Курській області також за ЗСУ, адже це відвертає російські сили з інших районів фронту, хоча й менш для них пріоритетних.

Нагадаємо, щоактивність авіації РФ знизилася на більшій частині передової, а ударів КАБами стало в 10 разів менше.

Також повідомлялося, що спікер 3-ї ОШБр зазначив, щонаступ у Харківській області вдалося зупинити.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
В РФ виявили мільярдні розкрадання на будівництві укріплень
1News
2025-07-11T15:04:04Z
До €600 мільйонів для бізнесу: ПриватБанк підписав найбільшу на українському ринку угоду з ЄБРР
УкраинФорм
2025-07-11T15:01:53Z
Італія допомагатиме Україні відновлювати ринок праці
УкраинФорм
2025-07-11T15:01:12Z
Активізація морських перевезень зерна штовхнула ставки фрахту вгору
AgroPortal
2025-07-11T15:00:22Z
2 000 гривень до пенсії: хто з українців може отримати додаткову виплату
24tv
2025-07-11T14:55:04Z
8 з 10 іноземних інвесторів цікавляться можливостями відновлення України — опитування
AIN
2025-07-11T14:52:41Z
Долар і євро пішли в круте піке: скільки коштуватиме валюта з 14 липня
GlavRed
2025-07-11T14:46:39Z
Інвестиції після перемоги. Які компанії України грають на випередження вже сьогодні
Лига
2025-07-11T14:43:30Z
У Росії вибухнув трубопровід, що забезпечує російський ВПК - джерело
УкраинФорм
2025-07-11T14:36:54Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
Корейські вчені створили сенсор, що виявляє рак за 20 хвилин
360ua.news
2025-07-11T15:01:56Z
Найтривожніший день тижня: вчені виявили, коли зростає ризик тривалого стресу
TSN
2025-07-11T14:48:49Z
Хто з українських пенсіонерів може отримати безоплатні путівки в санаторій 2025 року
TSN
2025-07-11T14:48:23Z
Як захистити дім від комарів без хімії: простий засіб із кухонних інгредієнтів
TSN
2025-07-11T14:34:37Z
Як перевірити родимки: основні способи діагностики
24tv
2025-07-11T14:28:36Z
Як адаптувати європейські підходи до відповідальної гри: результати круглого столу
Политека
2025-07-11T14:22:39Z
Дозволила мочити манту і ходити в поліклініку без бахіл: куди зникла ексглава МОЗ Уляна Супрун
Telegraf
2025-07-11T14:01:13Z
МЗС: заява Будапешта про нібито смертельне побиття угорця в ТЦК – це маніпуляція
Европейская правда
2025-07-11T15:04:08Z
Завершення війни, таємна допомога США, зброя КНДР для Росії: головне з інтерв’ю керівника ГУР Кирила Буданова
TSN
2025-07-11T15:04:01Z
Росія остаточно перейшла до «воєнної цензури» - у ЦПД пояснили причину
УкраинФорм
2025-07-11T15:01:53Z
В армії Литви пояснили, чому не збили дрон "Гербера", що залетів з Білорусі
Европейская правда
2025-07-11T15:01:14Z
Росії неможливо захопити всю Донецьку область до кінця 2025 року – Буданов
Лига
2025-07-11T15:00:41Z
"Сьогодні – Україна, а завтра Східна Азія": журналіст пояснив погляд Японії на агресію Росії
24tv
2025-07-11T15:00:10Z
Розповідав, що вбив Кеннеді: фанати Вуді Гаррельсона були шоковані, дізнавшись, ким був його батько
Фокус
2025-07-11T14:52:50Z
У Молдові соратниці проросійського олігарха Шора загрожує 13 років вʼязниці
Европейская правда
2025-07-11T14:49:25Z
"Ми готові нарощувати обсяги": в ОПУ заінтригували рішенням проти балістики РФ
GlavRed
2025-07-11T14:46:35Z
Працював навіть під час заборони алкоголю Горбачовим: як виглядав бар "Затишок" у Харкові
Telegraf
2025-07-11T15:04:30Z
В Одесі унаслідок ранкової атаки дронів РФ пошкоджений 21 будинок
УкраинФорм
2025-07-11T15:04:29Z
Гігантський град розміром з куряче яйце рухнув на дві області України посеред спеки
Telegraf
2025-07-11T14:58:24Z
У Херсоні затримали сімох колаборантів, які працювали на росіян під час окупації
УкраинФорм
2025-07-11T14:55:52Z
Обстріл амбулаторії у Білозерці: кількість поранених зросла до чотирьох, загинула жінка
УкраинФорм
2025-07-11T14:49:51Z
Війська Росії хочуть увійти вглиб Дніпропетровської області на 10 кілометрів, – Буданов
24tv
2025-07-11T14:31:17Z
Печерський суд відправив екссекретаря Київради Бондаренка під домашній арешт
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T14:28:54Z
"Подарунок" із Росії: у двох областях України повітря прогріється вище 40°C
Telegraf
2025-07-11T14:10:30Z
Російські війська захопили Ялту в Донецькій області
Gazeta UA
2025-07-11T14:07:45Z
В Австрії провели перший християнський табір для української молоді
УкраинФорм
2025-07-11T15:04:15Z
Росія може розпиляти на метал свій єдиний авіаносець - хвилю жартів українців не зупинити
Telegraf
2025-07-11T15:04:13Z
Які пільги дає чорне посвідчення та хто має право на них
24tv
2025-07-11T14:58:39Z
Легалізація "короткостволів": в Нацполіції назвали дві умови
Telegraf
2025-07-11T14:55:42Z
Сили оборони уразили в Росії авіазавод та підприємство з виготовлення ракет для ППО
Лига
2025-07-11T14:52:23Z
В Україні з’явилась риба, яка ставить під загрозу існування багатьох підводних мешканців
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T14:45:48Z
До використання у ЗСУ допустили український роботизований комплекс «Лютік»
УкраинФорм
2025-07-11T14:43:36Z
New York Post розмістило на обкладинці фото вбитого росіянами в Україні однорічного хлопчика
УкраинФорм
2025-07-11T14:40:53Z
Господар шукав зниклого собаку 8 днів: камера зафіксувала момент його повернення
Фокус
2025-07-11T14:37:49Z
Об'єднає митців із усієї Східної Європи: Ужгород прийме четвертий фестиваль "Кіно сусідів"
24tv
2025-07-11T14:58:05Z
Леся Нікітюк показала свою фігуру через місяць пологів і як минуло її перше тренування у залі
TSN
2025-07-11T14:48:45Z
Декстер, Супермен і найкраща екранізація Кінга: що дивитися у ліпні в кіно та вдома
Фокус
2025-07-11T14:31:00Z
Сумку Birkin придбали на аукціоні за рекордні 10,1 мільйона доларів
Комсомольская правда
2025-07-11T14:28:18Z
«Видавництво Старого Лева» друкуватиме на замовлення читачів книги, тираж яких закінчився
Детектор М
2025-07-11T14:16:41Z
43-річний зірка "Астерікса і Обелікса" трагічно загинув через впущений телефон: що сталося
TSN
2025-07-11T14:16:06Z
Стефанчук, Зібров, Кудлай. Хто прийшов на похорон Поклада
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T13:34:02Z
3 найновіші кримінальні серіали, які тримають в напрузі та не дозволяють розслабитись до кінця
24tv
2025-07-11T13:10:34Z
У Києві попрощалися з композитором Ігорем Покладом
УкраинФорм
2025-07-11T12:40:58Z
Мільйони — перебільшення: який дохід дає лаванда
AgroPortal
2025-07-11T15:01:26Z
Астрологи назвали 2 знаки зодіаку, для яких серпень стане місяцем змін
24tv
2025-07-11T14:30:53Z
У хід йшло все: сучасні діти і не знають, як в СРСР зберігали продукти у спеку
Telegraf
2025-07-11T14:28:57Z
Як запобігти накопиченню пилу в домі: дієві поради для чистоти й здоров’я
24tv
2025-07-11T14:28:14Z
Як прибрати черв'яків з черешні: перевірений метод
GlavRed
2025-07-11T14:25:22Z
Її неможливо не любити: найкраща сирна запіканка без борошна та манки
24tv
2025-07-11T13:52:30Z
Не додавайте хліб у фарш: замініть цей продукт і котлети вийдуть нереально соковитими
Telegraf
2025-07-11T13:37:26Z
Йому близько 1000 років. Де в Україні росте дуб-велетень, неподалік якого стратили одного з найвидатніших князів Русі
Telegraf
2025-07-11T13:25:23Z
Як зрозуміти, що час копати молоду картоплю: просте правило
24tv
2025-07-11T13:18:44Z
Викрито шахраїв, які ошукали родини військових, що зникли безвісти чи потрапили в полон на суму понад ₴4 млн
Украина Криминальная
2025-07-11T15:04:17Z
У Житомирі поліцейські розслідують обставини загибелі 6-річної дівчинки
Украина Криминальная
2025-07-11T15:01:02Z
У Харкові викрили масштабний схрон зброї: російські спецслужби намагалися приховати цей арсенал для своїх диверсійних груп
Мій Харків
2025-07-11T14:51:32Z
На Херсонщині затримали трьох чоловіків, які працювали на окупантів
Украина Криминальная
2025-07-11T14:46:28Z
Російський удар по Одесі зруйнував конюшню - загинула кобила, ще одна поранена
Комсомольская правда
2025-07-11T14:19:31Z
У Кам’янському за вбивство знайомої поліцейські затримали 59-річного чоловіка
Украина Криминальная
2025-07-11T14:16:52Z
Правоохоронці викрили схему фальшивих довідок для ухилянтів
1News
2025-07-11T14:16:31Z
В РФ загорівся завод з виробництва деталей РСЗВ
1News
2025-07-11T14:13:24Z
Погоня завершилася, коли Prius перекинув G-Wagen у повітрі, як дитячу іграшку
Топ Жир
2025-07-11T14:04:47Z
24 світові рекорди: електрогіперкар Rimac Nevera R за €2,3 млн демонструє потенціал EV
ITC
2025-07-11T15:04:30Z
Оновлення Suzuki Jimny в дорозі, але зміни будуть малопомітними
Топ Жир
2025-07-11T14:48:48Z
Електромобіль Lucid Air Grand Touring встановив світовий рекорд: 1200 км без підзарядки
Топ Жир
2025-07-11T14:04:54Z
Гібрид замість “електрички”: новий кросовер Lamborghini Urus кардинально змінить концепцію
AutoGeek
2025-07-11T14:04:27Z
IVECO Bus презентує компактні автобуси на біометані та електротязі
AutoCentre
2025-07-11T13:25:06Z
Заряджений електромобіль Hyundai Ioniq 6 N показали офіційно
AutoGeek
2025-07-11T13:22:49Z
Подушки безпеки Toyota GR Corolla спрацьовують без аварії, але виробник стверджує, що це нормально
Топ Жир
2025-07-11T13:18:42Z
Maserati презентувала у Гудвуді новий суперкар MCPura
AutoCentre
2025-07-11T13:07:49Z
Тепер Nissan Ariya можна орендувати дешевше, ніж базову версію Leaf
Топ Жир
2025-07-11T13:04:07Z
ШІ на чотирьох лапах: вчені створили робота, який адаптує ходу до незнайомої місцевості
ZN UA
2025-07-11T15:01:25Z
Свіжість буде триматися тижнями: як зробити освіжувач для унітазу своїми руками
GlavRed
2025-07-11T14:55:46Z
В Україні стали доступними інструмент для створення фільмів з ШІ та новий план передплати AI Ultra від Google
Детектор М
2025-07-11T14:31:27Z
Без грама майонезу та з трьох інгредієнтів: рецепт смачного та ситного салату
GlavRed
2025-07-11T14:25:16Z
iOS 26 додасть два нові додатки на iPhone. Навіщо вони потрібні і як працюють
InternetUA
2025-07-11T14:22:19Z
Чи вартий iPhone 14 уваги в 2025 році: доступна альтернатива останнім флагманам
Детектор М
2025-07-11T14:19:06Z
БПЛА, які бачать і вбивають самі: чи реальна загроза від дронів з ШІ, про які говорить Берлінська
Фокус
2025-07-11T14:01:16Z
1,02 петабіт в секунду: в Японії встановили новий рекорд швидкості інтернету
InternetUA
2025-07-11T14:01:12Z
Chrome на Android тепер попереджає про небезпечні сайти
Portaltele
2025-07-11T13:40:43Z
У Києві відбулася першість з єдиноборств за версіїєю «Комбат самозахист ІСО»
УкраинФорм
2025-07-11T14:52:05Z
Ноттінгем Форест оголосив про перехід захисника Ботафогу
Football.ua
2025-07-11T14:46:04Z
Комо посилився нападником Селтіка Кюном
Football.ua
2025-07-11T14:34:26Z
Луїс Енріке: ПСЖ та Реал Алонсо не можна порівнювати
Football.ua
2025-07-11T14:31:18Z
Одіозний гімнаст Ковтун офіційно змінив українське громадянство на хорватське
ГЛАВКОМ NET
2025-07-11T14:30:18Z
Футболіст Шахтаря Єгор Назарина вперше став батьком
24tv
2025-07-11T14:28:49Z
Окупили літні трансфери: скільки заробив Реал за Клубний чемпіонат світу-2025
24tv
2025-07-11T14:06:50Z
У боротьбі за Кубок Європи ФІБА візьме участь український Дніпро
1News
2025-07-11T13:55:55Z
Мілан може підписати Джексона – Романо
Football.ua
2025-07-11T13:52:04Z