MY.UAНовини
Євген Синельников – про мандри Україною, зміни в собі, роботу з дружиною та захоплення сина
Євген Синельников – про мандри Україною, зміни в собі, роботу з дружиною та захоплення сина

Євген Синельников – про мандри Україною, зміни в собі, роботу з дружиною та захоплення сина

Євген Синельников відвідав понад сотню країн, але зізнається: рідна Україна не менш дивовижна, ніж якісь екзотичні місця. І найцікавіше у таких подорожах домівкою – наші люди.

Саме вони й надихнули Євгена зняти тревел-шоу «Крафтові мандри», яке у будні дні виходить на каналі К1. В ньому ведучий розкриває цікаві локації для тих, хто цінує крафт. Наприклад, де на Київщині можна продегустувати каву з ковбасних бочок та пивні десерти? Де в Черкасах можна знайти унікальне виробництво дубових меблів та поласувати солодким фаджем? Де на Івано-Франківщині роблять дубові бочки для вина та віскі, які французи - як свої - продають втричі дорожче?

В інтерв’ю Коротко про Євген Синельников розповів, що його вражає в подорожах нашою країною, як знаходить людей для своїх програм, чи з’являється конкуренція в українському ютубі, що почав цінувати після повномасштабної війни, про другу річницю шлюбу з дружиною Наталкою, спілкування з сином та про мрію зняти повнометражне кіно.

Чим більше занурюєшся в український світ, тим цікавіше стає

- Євгене, вас, як людину, яка об’ їздила чималу частину світу із «Орлом і решкою», що найбільше вразило в Україні? Бо ж часто своє здається звичним, від свого ми не так у захваті чомусь, як від якихось закордонних мандрів.

- Мабуть, не буду відокремлювати щось одне, бо коли я почав активно мандрувати Україною, найбільше мене вразила бездонність кайфових дрібничок або локацій, які ти відкриваєш.

Коли ми тільки починали знімати, мені здавалось: «Ну що я ще в Україні не бачив, я ж поїздив і там, і там, все знаю. Це ж не Мексика, не Еквадор, не якісь далекі невідомі країни». Але чим більше занурювався в український світ, тим цікавіше ставало. І стає все цікавіше. Виявляється, ми майже нічого не знаємо про свою країну. І дуже даремно.

Ми дуже різноманітні, цікаві, колоритні. А як багато в нас людей, які справді здатні здивувати! І це дуже прикольно.

Мені дуже подобається спостерігати, як ми, навіть під час війни, розвиваємось, як з'являються нові готелі або туристичні місця. Раніше до них треба було пішки йти, бо не було дороги. А зараз приїжджаєш - і парковку зробили, і сувенірний магазинчик, і кав'ярню відкрили.

- Як ви знаходили своїх героїв?

- Спрацьовує сарафанне радіо. Приїжджаємо до одних героїв, спілкуємося, розпитуємо, що ще цікавого є поруч. Крафтярі – це унікальний прошарок людей, які роблять свою справу, не зважаючи ні на перешкоди, ні на складності. І щодня намагаються робити якомога краще.

А коли ти щось робиш круто, тобі хочеться, щоб про тебе дізнались, показати свій товар, показати, як ти це робиш. У крафтярів є своє ком'юніті. Вони всі одне одного знають і всі одне одним пишаються.

Тому ти приїжджаєш знімати про крафтове пиво, а тобі розповідають, що є людина, яка створює якісь унікальні штуки, які, окрім неї, ніхто більше не робить. Ти береш контакти і їдеш знайомитися. А та людина, у свою чергу, розповідає про бандуриста, який приїхав в Україну з Америки і зараз виготовляє бандури, лютні за старовинними українськими кресленнями. І це вже виходить історія не просто про виробництво бандур, а про людину, яка під час війни обрала Україну, не побоялася приїхати і вважає цю справу, як би банально це не звучало, своїм фронтом - відновлювати українські старовинні музичні інструменти і зберігати нашу культуру.

Мені цікаво розповідати саме про людей. Чому ця людина приїхала відновлювати українські інструменти? Що її надихнуло на це? Чому вона не зупиняється? Найцікавіше – це люди.

- Декому з ваших героїв довелося починати справу спочатку. Як, приміром, власникам крафтової броварні Ten Men, яка була у Вовчанську. Або - виробництво в’ялених томатів, яке було розташовано під Херсоном. Такі люди, що не опустили руки, втративши бізнеси, неймовірно надихають. Чи ви самі стримували сльози, слухаючи їхні історії?

- Сльози не стримував. Звісно, були жахливі історії, як руйнувався бізнес. Але все одно, історії людей, які, незважаючи ні на що, відновлюються і починають все з нуля, це, скоріше, історії сили, а не історії страждань.

Такі люди майже завжди досягають успіху, тому що всередині в них дуже сильний стрижень. Вони знають, що вони роблять і навіщо. Навіть до своїх втрат вони ставляться як до можливості щось переосмислити, зробити своє виробництво сучаснішим і не робити тих помилок, які були зроблені раніше.

У мене гордість за таких людей.

Євген Синельников каже, що йому цікаво розповідати у своїх тревел-проєктах саме про людей. Фото: пресслужба К1

Мені завжди хотілося надихати людей

- «Крафтові мандри» спочатку виходили на вашому УкрЮтубПроєкті. Це була суто ваша ідея створити таке тревел-шоу?

- Ні, це не була суто моя ідея. Кілька років тому ми з партнером Сергієм Гулейковим робили проєкт «Вдома краще». Ми їздили туристичними місцями України, і я, як турист, розповідав про власні враження. Але вже тоді ми зрозуміли, що найцікавіше – це люди, їхні історії.

Тому у «Крафтових мандрах» ми розповідаємо про крафтярів. Люди, які щось роблять своїми руками, завжди цікаві.

Чому саме цей продукт? Як вони його роблять? Як вкладають свою душу? Бо в крафті неможливо зробити щось якісно без душі, без акценту на покупця. Інакше ти одразу програєш.

Якщо крафтовий бізнес, умовно, процвітає два роки, то сто відсотків це якісний і креативний крафт. А все це неможливо без цікавої людини на чолі цього бізнесу. Тому ми вирішили переформатуватися на крафтярів.

І пішло-поїхало - стільки цікавих історій, стільки цікавих думок, поглядів на цей світ! Це кайф. Бо, повторюсь, найцікавіше – це люди.

- Чи є конкуренція в українському ютубі на такі проєкти? Як не повторюватися? Наприклад, той же Дмитро Комаров знімає випуски про Україну.

- Звісно, конкуренція є. Я не боюся повторюватися, бо ми ніколи ні на кого не дивимось, ми робимо те, що нам цікаво. Відшуковуємо тих героїв, які нам цікаві. Якщо хтось про якусь людину вже знімав, чудово, значить герой вже досяг такого рівня майстерності, що він цікавить багатьох.

Якщо ніхто ще не знімав – клас, ми будемо перші. Але все одно не треба боятися конкуренції. Ми всі робимо різні проєкти про різні напрямки, про різні грані життя.

Дмитро Комаров, наприклад, не знімає про те, як відновити виробництво або як відкрити першу трав'ярню в Україні. Цікаво ж! Придумати, що це буде не чайна, не кав'ярня, а саме трав'ярня, де будуть заварювати різноманітні трави. Традиції пити трав’яні чаї у нас дуже давні.

Але мова навіть не про трав'ярню, не про традиції, мова про те - як наважитись, як спробувати зробити те, що ніхто до тебе не робив, довести справу до ладу, щоб вона давала прибуток, працювала. І все знову впирається в людей.

- До речі, «Орел і решка» - це вже пройдений етап? Чи може це реаліті колись відродитися?

- Я вийшов з керівництва TeenSpirit (продакшн-студія належить Нателлі Крапівіній. Євген був режисером, співавтором шоу та одним із ведучих. – Авт.). Це більше не мій проєкт, я не займаюся «Орлом і решкою». Може, колись відновиться. Може, ні. Нічого не знаю, тому сказати не можу.

- Що зараз цікаве глядачеві в ютубі? Ви знімали, приміром, проєкти «Як звучить Україна» з Євгеном Філатовим, «Країна Героїв», ви робите проєкти про освіту, культуру, щойно вийшов випуск «Відбудова України». Це цікаві, пізнавальні, але й серйозні проєкти. Є запит на це?

- Звісно, запит на серйозні теми дуже великий. Ми з вами знаходимось на дуже цікавому етапі становлення українського контенту.

Був час, коли робити українською було не модно. Всі робили російською. Після повномасштабного вторгнення дуже багато людей перейшло на українську, розуміючи, що робити контент російською - це, як то кажуть, зашквар.

Але було дуже багато контенту, який глядач споживав, аби лише розважитись. А зараз глядач вже трішечки виріс і хоче й серйозних тем. Тому потроху з'являється конкуренція не просто в розважальному контенті, а й в змістовному.

Як на мене, зараз набирає обертів пізнавальний контент. Той самий «Клятий раціоналіст» цікаві речі розповідає. Віталій Гордієнко робить пізнавально-розважальний проєкт «Загін Кіноманів».

Я часто кажу цю фразу, вона мені дуже подобається: «Ми позбулися комплексу меншовартості, ми вже розуміємо, що ми велика класна країна, але українцям треба усвідомити, чим саме ми круті». І ми надихаємо людей рухатися вперед. Ті ж «Крафтові мандри» доводять: не сидіть, робіть!

Навіть маленький бізнес - це і є основа економіки нашої держави. І що більше людей скажуть, що я теж так можу, теж так вмію, спробують побудувати власний бізнес, то краще буде почуватись наша держава.

Мені завжди хотілося надихати людей. По-перше, щоб вони надихалися тим, що в Україні робляться круті речі. По-друге - купувати українське і тим самим підтримувати державу. По-третє - спробувати власний бізнес. Чому б і ні?

А «Як звучить Україна» - це взагалі мій найулюбленіший проєкт. Це наша з дружиною ідея. Мені дуже хотілося зробити максимально якісний контент з фільмування, монтажу, подачі, змісту. Це топчик.

З дружиною Наталією та музикантом Євгеном Філатовим під час зйомок проєкту «Як звучить Україна». Фото: Instagram.com/sound_of_ua/

Почав дуже цінувати час

- Як ви змінилися за ці два з половиною роки повномасштабної війни?

- Дуже, дуже змінився. Не хочеться повторюватись про мову, сенси, патріотизм… Я почав дуже цінувати час. Час, який проводжу з дітьми, дружиною, батьками. Я усвідомив, що гроші - це далеко не головне. Звісно, треба працювати, заробляти, але коли в тебе на душі приємно - це важливіше, ніж гроші.

Почав цінувати, чесно вам скажу, маленькі виробництва. Наприклад, овочі у бабусі з ринку, а не з супермаркету. Почав цінувати найменші дрібнички.

Коли ми жили в окупації, я відчував, що життя може закінчитись (на початку повномасштабної війни Євген Синельников з родиною перебували у своєму будинку у Бучі. – Авт.). І що? Ну, заробив ти грошей. Ну, працював завжди. І що? Чи задоволений ти? Тому відчуття того, що кожен день може бути останнім і не треба відкладати життя на потім, що треба жити в мирі з собою всередині – оце, мабуть, найголовніша зміна.

- 12 серпня у вас з Наталкою була річниця весілля. Чи дозволили ви собі за ці два роки медовий місяць?

- Медового місяця у нас ще не було. Все ж таки ми плануємо, як і хотілося колись, поїхати в Перу, відпочити, втекти від усіх, щоб це був саме медовий місяць, а не просто вихідні або відпустка. Тому все ще попереду.

А річницю відсвяткували удвох. Зняли номер і втекли від дітей, батьків (сміється).

- Ваша дружина також автор і продюсер проєкту «Як звучить Україна». Вона співавторка у всіх ваших проєктах?

- Ні, не у всіх. Я роблю доволі багато проєктів. Наприклад, «Як звучить Україна» ми робили з нею вдвох – два автори, два продюсери. Зараз ми розпочинаємо проєкт «482. Зроблено в Україні». І тут ми так само з нею два автори.

Моя дружина дуже класна шоуранерка. А шоуранер – це більше, ніж просто продюсер, режисер чи сценарист. Вона запускає проєкт і слідкує, щоб цей проєкт став таким, яким він і має бути.

З нею водночас і дуже легко працювати, і важко, бо в неї величезний досвід. Причому в іншому направленні. У мене більше досвіду в телевізійних тревел-шоу, а в неї - в кіно, музичних кліпах, рекламі.

Наприклад, «Як звучить Україна» – це, з одного боку, телевізійне шоу, а з іншого - справжнє документальне кіно, де все ритмічно змонтовано, акцент на музиці, на динаміці, на звуках. Вона крута у мене.

- На початку війни ви писали у соцмережах, як вам бракує сина. Минулого року Олексій приїжджав до вас. Цього року бачилися?

- Так, він приїхав знову. Півтора місяця максимально намагався не працювати, бо він тут, хотілося з ним, родиною провести якомога більше часу. Хоча все одно якісь зйомки заходять, підготовки, зуми.

Він дуже любить мандрувати Україною, ми їздили в Карпати до батьків, в Закарпаття до друзів. Багато мандрували, йому дуже подобається.

Понакуповував собі вишиванок, барток, шляп... Кайфує. Та ми всі кайфуємо, бо найголовніше - коли родина поруч, коли ти засинаєш і прокидаєшся поруч зі своєю дитиною, поруч зі своєю коханою, коли поруч батьки, сестра, брат. Це дуже цінно.

- А чим він захоплюється?

- Він дуже гарно малює, грає в шахи, вчить мови. А ще – він справжній вигадник. Придумав свою власну країну. Зараз малює на контурних картах, як ця країна розвивалась, які люди там живуть, які реформи там відбуваються, які революції вони проходять. Будує якусь свою паралельну реальність.

Пише свою книгу. Не впевнений, що ми колись її видамо, але хай пише, йому подобається. Та й нам всім подобається! І це кайфово.

- Ви швидко відремонтували свій будинок у Бучі, який був понівечений, обкрадений. Зрештою, ви там святкували і своє весілля. Важко було психологічно повертатися у будинок, де багато важких спогадів?

- Так, повернутись в будинок було важко. Але ми цілеспрямовано це зробили. І зараз це будинок нашого кохання. Там ми відсвяткували весілля, переробили терасу, купили новий телевізор, новий диван, посадили квіти…

Якби ми тікали від цих спогадів, думаю, вони б могли укоренитися і було б важче їх пережити. А ми, як хірурги, які спочатку роблять людям боляче, щоб після того було легше.

І наше весілля ми вирішили зробити саме в цьому будинку, щоб перекрити ті жахливі спогади.

- Дозволяєте собі мріяти? В професійному житті, в особистому?

- Звісно. Я ж творча людина! У мене в голові, як мінімум, чотири нових проєкти. Один із них - «482. Зроблено в Україні», про який я вже сказав. Це продовження «Крафтових мандрів», але вже про великі виробництва в Україні. У нас так багато того, чим ми маємо пишатися, але навіть не знаємо про це. Ті самі українські ліфти «Євроформат», які ми експортуємо в Європу. Як так сталося? Як власники вирішили вкластися в такий незвичний бізнес? Як вони вийшли на світовий ринок? Про таких людей і буде наш новий проєкт. Він вже скоро буде в ефірі.

Про інші поки не буду розповідати, бо один – на стадії пілоту, в інших прописую ідеї.

Звісно, як в будь-якого режисера, в мене є ідея, якою я хворію вже декілька років. Хочу нарешті дописати сценарій повнометражного фільму і зняти кіно. Так що ідей і планів купа.

Пара одружилися два роки тому у своєму будинку в Бучі. Фото: Instagram.com/synelnykov_yevgen/

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Війна в Україні змінила архітектуру оборонних рішень - стартап Helsing
УкраинФорм
2025-07-17T21:09:34Z
В Україні встановили єдиний підхід до пенсійних виплат за рішенням судів
УкраинФорм
2025-07-17T19:54:44Z
Нова платіжка за квартиру з 1 серпня: у Дніпрі повідомили про зміни цін
Политека
2025-07-17T19:30:31Z
Грошова допомога на оренду квартири: хто й скільки зможе отримати
Знай
2025-07-17T19:21:58Z
Скільки землі можуть дати учаснику бойових дій у липні 2025 року
24tv
2025-07-17T19:06:14Z
Анонсовано інноваційну систему відеоспостереження для громадського транспорту
AutoCentre
2025-07-17T19:03:02Z
Дефіцит продуктів у Харківській області: базовий товар починає зникати
Политека
2025-07-17T19:00:03Z
Не виплачує зарплати з грудня. В Росії хочуть визнати банкрутом найбільшого виробника телевізорів
InternetUA
2025-07-17T18:58:18Z
В Україні може суттєво змінитися ціна на паливо: експерт назвав ключовий фактор
GlavRed
2025-07-17T18:27:50Z
У ОП розповіли, хто є найбільшими противниками у Європі щодо конфіскації активів РФ
УкраинФорм
2025-07-17T22:39:51Z
Словаччина розблокує ухвалення 18 пакета санкцій ЄС проти Росії, - Фіцо
24tv
2025-07-17T22:27:37Z
Російські банки на межі колапсу: готуються екстрено просити гроші у Кремля
Хвиля
2025-07-17T22:06:47Z
Трамп активно реалізовуватиме своє бачення щодо припинення війни в Україні - Держдеп
УкраинФорм
2025-07-17T22:06:13Z
Мудра: Нам вдалося відстояти заочні провадження по спецтрибуналу
УкраинФорм
2025-07-17T22:03:19Z
Війна, день 1240. Новий уряд на чолі зі Свириденко та мегаугода зі США щодо зброї
Football.ua
2025-07-17T22:01:43Z
Посли ЄС в Брюсселі можуть ухвалити 18-й пакет санкцій ЄС проти РФ зранку 18 липня
Европейская правда
2025-07-17T22:01:27Z
Рада Безпеки ООН зібралася на термінове засідання щодо Сирії
УкраинФорм
2025-07-17T21:54:00Z
Стармер про Коаліцію охочих: Наші плани готові до реалізації, наскільки це можливо
УкраинФорм
2025-07-17T21:51:38Z
Чекайте на неперевершений урожай помідорів: як доглядати за ними у липні
24tv
2025-07-17T21:24:27Z
У Британії народились восьмеро дітей без спадкових хвороб завдяки ДНК трьох людей
УкраинФорм
2025-07-17T20:12:23Z
У Львові лікарі виростили частину печінки в організмі 10-місячного хлопчика
УкраинФорм
2025-07-17T19:12:02Z
Харчове отруєння: причини, симптоми та коли варто звертатися до лікаря
24tv
2025-07-17T19:03:26Z
Чим зняти зубний біль?
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T18:27:49Z
Як часто та правильно поливати перець: секрети рясного врожаю
TSN
2025-07-17T16:36:28Z
Чи корисно пити холодний чай у спеку: експерти дали поради
GlavRed
2025-07-17T16:27:09Z
Як штучні підсолоджувачі можуть змінити гормональний фон підлітків
24tv
2025-07-17T16:24:20Z
Понеділки ламають психіку людей: результати нового дослідження
Знай
2025-07-17T16:21:21Z
На Покровському напрямку ситуація почала пахнути дуже поганим — оглядач
TSN
2025-07-17T22:36:31Z
Укус може запросто вбити: в Україні помітили небезпечного павука з сердечками на черевці
Telegraf
2025-07-17T22:30:54Z
Окупована частина Запорізької області залишилася без світла: у чому причина
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T21:33:14Z
Хронологія війни — день 1241: окупанти на Запоріжжі залишились без світла і тиснуть на фронті
Telegraf
2025-07-17T21:03:48Z
Скидати Чорноморський флот РФ із рахунків було б помилкою - Плетенчук
УкраинФорм
2025-07-17T20:51:34Z
В Одесі жінку протягнув по асфальту бус ТЦК: що відповіли у військкоматі
TSN
2025-07-17T20:48:18Z
Росіяни вдарили дроном по автомобілю головного рабина Херсонщини
24tv
2025-07-17T20:42:17Z
Посилили війська та збільшили тиск: росіяни намагаються ізолювати велике українське місто
Знай
2025-07-17T20:36:02Z
Пляжний сезон в Одесі: наскільки тепла вода у морі для купання
24tv
2025-07-17T20:33:55Z
Україна запропонувала тестувати іноземну зброю на фронті – Reuters
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T22:48:04Z
Росіян поселили біля військової бази в Єгипті: море під забороною, а за прогулянку до пляжу – стріляють
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T22:36:25Z
Сили безпілотних систем уразили в Курській області ворожий ЗРК «Стріла-10» разом з екіпажем
УкраинФорм
2025-07-17T22:30:25Z
Україна дозволить іноземним оборонним компаніям випробувати їхні розробки на полі бою проти Росії
TSN
2025-07-17T22:06:21Z
У Південній Кореї рибалки зловили тунець вартістю $1,9 млн і повернули рибу до моря
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T22:00:23Z
Польща поступово припинить діяльність притулків для біженців з України
iPress
2025-07-17T21:57:06Z
Більше ніж просто мода: що насправді означає червона нитка на зап'ясті
GlavRed
2025-07-17T21:27:34Z
Генсек ООН рішуче засудив ізраїльський авіаудар по католицькій церкві в Газі
УкраинФорм
2025-07-17T21:19:10Z
Київську митрополію УПЦ МП зобов’язали припинити зв’язки з Росією до серпня
Лига
2025-07-17T21:18:27Z
Легендарний десерт: як приготувати торт, як знаменитий десерт від Kinder
24tv
2025-07-17T21:18:25Z
Улюблений багатьма салат "Білочка": ароматна закуска всього з трьох інгредієнтів
Telegraf
2025-07-17T20:36:20Z
Готує себе сама: страва для вечері, над якою не треба стояти
GlavRed
2025-07-17T20:27:50Z
Один лимон та трішки цукру: рецепт найпростішого лимонаду на кожен день – це порятунок від спеки
24tv
2025-07-17T20:12:31Z
Відпочинок на морі в Україні 2025: де дозволено купатися та скільки коштує відпустка для двох
TSN
2025-07-17T20:03:54Z
Як захистити себе від впливу ретроградного Меркурія: потрібен простий оберіг
24tv
2025-07-17T20:00:13Z
Молода картопля і соковита яловичина: ця страва зведе з розуму навіть гурманів
Telegraf
2025-07-17T19:15:10Z
Чи можна на своєму подвірʼї палити вогонь: як посмажити шашлики
24tv
2025-07-17T19:06:27Z
Простий лайфхак для організації взуття без витрат: використайте дротяний вішак
24tv
2025-07-17T18:54:47Z
Поліція затримала «смотрящого» за півднем України: проведено майже 50 обшуків
Украина Криминальная
2025-07-17T22:45:26Z
Мешканка Волині стала жертвою онлайн-шахраїв
InternetUA
2025-07-17T21:25:22Z
Чоловік хотів придбати ноутбук, але втратив понад 29 тисяч гривень
InternetUA
2025-07-17T20:13:26Z
У Данії у 12 супермаркетах мережі виявили кокаїн у бананах
Европейская правда
2025-07-17T19:31:56Z
Справа Гусакова: РБК-Україна заявило про тиск, поліція почала розслідування
TSN
2025-07-17T19:18:17Z
Російський дрон знову атакував цивільного в Херсоні
УкраинФорм
2025-07-17T19:12:39Z
У Тернополі викрили агентів рф, які орендували квартиру для зберігання вибухівки
InternetUA
2025-07-17T18:27:54Z
Повідомлено про підозру закарпатському ліснику, який допустив незаконні рубки на ₴5 млн
Украина Криминальная
2025-07-17T17:36:38Z
На півночі Польщі військове авто потрапило в ДТП, є постраждалі
Европейская правда
2025-07-17T17:15:59Z
Після чотирьох розлучень: Дженніфер Лопес зробила жорстку заяву
GlavRed
2025-07-17T22:51:31Z
Джессіка Альба через півроку після розлучення закрутила роман із молодим актором - деталі
GlavRed
2025-07-17T22:33:59Z
"Усі були нажахані": Памела Андерсон приголомшила зізнанням про свою політику "без макіяжу"
GlavRed
2025-07-17T21:27:52Z
Вже підкорюють глядачів: 3 нові цікаві фільми 2025 для вечірнього перегляду
24tv
2025-07-17T21:03:37Z
Жив 150 млн років тому: на аукціоні продали цілий скелет динозавра за астрономічну суму
Фокус
2025-07-17T20:30:17Z
Відібрав у тата корону: у Мережі в захваті від миловида Гаррі Галкіна
GlavRed
2025-07-17T20:27:10Z
"Супермама" виводить на чисту воду: до кого "прийшли" після показу шоу
GlavRed
2025-07-17T19:57:45Z
Не можна: Тодоренко знову не дивилася за дітьми і нарвалася на жорстку відмову в РФ
GlavRed
2025-07-17T19:39:33Z
"Сором'язливі": на концерті Coldplay главу стартапу випадково зняли з коханкою
GlavRed
2025-07-17T19:27:30Z
Визначилися стартові суперники двох українських клубів у Лізі конференцій
ZN UA
2025-07-17T22:27:57Z
Збірна Англії вийшла до 1/2 фіналу жіночого Євро-2025 з футболу
УкраинФорм
2025-07-17T21:57:53Z
Лунін дав свою згоду на трансфер у Вільярреал – ЗМІ
Football.ua
2025-07-17T21:40:33Z
Бондаренко: Ми створили дуже багато моментів, однак не змогли реалізувати жодного
Football.ua
2025-07-17T21:19:24Z
Евертон за участі Миколенка презентував нову гостьову форму
Football.ua
2025-07-17T20:57:36Z
Туран: Я більше задоволений другою грою проти Ільвеса, ніж першою
Football.ua
2025-07-17T20:37:09Z
Тренер Ільвеса: Нашою метою було покращити свою гру – нам це вдалося
Football.ua
2025-07-17T20:16:01Z
Побачите справжню різницю, – Дюбуа зробив зухвалу заяву перед реваншем із Усиком
24tv
2025-07-17T20:06:33Z
Жоту ввели до Зали слави Вулвергемптона
Football.ua
2025-07-17T20:04:14Z
OpenAI запустила агента ChatGPT: що він вміє
InternetUA
2025-07-17T22:51:12Z
Вчені виявили древній рельєф під льодами Антарктиди
Gazeta UA
2025-07-17T22:42:38Z
Свіжа атмосфера: як доглядати за кондиціонером у спеку
ZN UA
2025-07-17T22:24:24Z
У США можуть заборонити iPhone з китайськими дисплеями через звинувачення у промисловому шпигунстві
InternetUA
2025-07-17T21:33:38Z
Вчені показали, якою наша планета стане через 250 мільйонів років
TSN
2025-07-17T21:18:47Z
Південна Корея планує створити базу на Місяці до 2045 року
УкраинФорм
2025-07-17T21:03:53Z
Найбільший шматок Марса на Землі продано за карколомну суму: що відомо про артефакт
TSN
2025-07-17T20:33:30Z
OpenAI тестує прямі покупки в ChatGPT: що зміниться для користувачів
24tv
2025-07-17T20:06:57Z
Радість виявилася помилкою: баг Steam змусив інді-розробників вважати себе мільйонерами
Фокус
2025-07-17T20:00:48Z
Stellantis відновила популярні емблеми, які дилери хочуть знову реалізовувати
Топ Жир
2025-07-17T22:33:42Z
Забудьте про Cadillac XT6: найрозкішніший кросовер від GM саме цей
Топ Жир
2025-07-17T22:03:50Z
Водіям Volvo рекомендується утриматися від використання цього режиму до встановлення критичного оновлення
Топ Жир
2025-07-17T21:18:05Z
Рідкісний Ferrari за $5 мільйонів з’явився серед дешевих Nissan на Craigslist
Топ Жир
2025-07-17T20:33:28Z
Ця репліка Mustang Eleanor оцінюється більш ніж у півмільйона доларів
Топ Жир
2025-07-17T20:03:25Z
У Японії злодії обирають Toyota, щоб викрасти іншу Toyota
Топ Жир
2025-07-17T19:18:48Z
Електричний Land Rover отримає компактнішу версію
Топ Жир
2025-07-17T18:33:10Z
Одна держава зробила запит до Mazda — і отримала спеціальну версію CX-5
Топ Жир
2025-07-17T18:03:04Z
Ви ще ніколи не відчували такого рівня комфорту на задньому сидінні Lexus
Топ Жир
2025-07-17T17:18:20Z