MY.UAНовини
Євген Синельников – про мандри Україною, зміни в собі, роботу з дружиною та захоплення сина
Євген Синельников – про мандри Україною, зміни в собі, роботу з дружиною та захоплення сина

Євген Синельников – про мандри Україною, зміни в собі, роботу з дружиною та захоплення сина

Євген Синельников відвідав понад сотню країн, але зізнається: рідна Україна не менш дивовижна, ніж якісь екзотичні місця. І найцікавіше у таких подорожах домівкою – наші люди.

Саме вони й надихнули Євгена зняти тревел-шоу «Крафтові мандри», яке у будні дні виходить на каналі К1. В ньому ведучий розкриває цікаві локації для тих, хто цінує крафт. Наприклад, де на Київщині можна продегустувати каву з ковбасних бочок та пивні десерти? Де в Черкасах можна знайти унікальне виробництво дубових меблів та поласувати солодким фаджем? Де на Івано-Франківщині роблять дубові бочки для вина та віскі, які французи - як свої - продають втричі дорожче?

В інтерв’ю Коротко про Євген Синельников розповів, що його вражає в подорожах нашою країною, як знаходить людей для своїх програм, чи з’являється конкуренція в українському ютубі, що почав цінувати після повномасштабної війни, про другу річницю шлюбу з дружиною Наталкою, спілкування з сином та про мрію зняти повнометражне кіно.

Чим більше занурюєшся в український світ, тим цікавіше стає

- Євгене, вас, як людину, яка об’ їздила чималу частину світу із «Орлом і решкою», що найбільше вразило в Україні? Бо ж часто своє здається звичним, від свого ми не так у захваті чомусь, як від якихось закордонних мандрів.

- Мабуть, не буду відокремлювати щось одне, бо коли я почав активно мандрувати Україною, найбільше мене вразила бездонність кайфових дрібничок або локацій, які ти відкриваєш.

Коли ми тільки починали знімати, мені здавалось: «Ну що я ще в Україні не бачив, я ж поїздив і там, і там, все знаю. Це ж не Мексика, не Еквадор, не якісь далекі невідомі країни». Але чим більше занурювався в український світ, тим цікавіше ставало. І стає все цікавіше. Виявляється, ми майже нічого не знаємо про свою країну. І дуже даремно.

Ми дуже різноманітні, цікаві, колоритні. А як багато в нас людей, які справді здатні здивувати! І це дуже прикольно.

Мені дуже подобається спостерігати, як ми, навіть під час війни, розвиваємось, як з'являються нові готелі або туристичні місця. Раніше до них треба було пішки йти, бо не було дороги. А зараз приїжджаєш - і парковку зробили, і сувенірний магазинчик, і кав'ярню відкрили.

- Як ви знаходили своїх героїв?

- Спрацьовує сарафанне радіо. Приїжджаємо до одних героїв, спілкуємося, розпитуємо, що ще цікавого є поруч. Крафтярі – це унікальний прошарок людей, які роблять свою справу, не зважаючи ні на перешкоди, ні на складності. І щодня намагаються робити якомога краще.

А коли ти щось робиш круто, тобі хочеться, щоб про тебе дізнались, показати свій товар, показати, як ти це робиш. У крафтярів є своє ком'юніті. Вони всі одне одного знають і всі одне одним пишаються.

Тому ти приїжджаєш знімати про крафтове пиво, а тобі розповідають, що є людина, яка створює якісь унікальні штуки, які, окрім неї, ніхто більше не робить. Ти береш контакти і їдеш знайомитися. А та людина, у свою чергу, розповідає про бандуриста, який приїхав в Україну з Америки і зараз виготовляє бандури, лютні за старовинними українськими кресленнями. І це вже виходить історія не просто про виробництво бандур, а про людину, яка під час війни обрала Україну, не побоялася приїхати і вважає цю справу, як би банально це не звучало, своїм фронтом - відновлювати українські старовинні музичні інструменти і зберігати нашу культуру.

Мені цікаво розповідати саме про людей. Чому ця людина приїхала відновлювати українські інструменти? Що її надихнуло на це? Чому вона не зупиняється? Найцікавіше – це люди.

- Декому з ваших героїв довелося починати справу спочатку. Як, приміром, власникам крафтової броварні Ten Men, яка була у Вовчанську. Або - виробництво в’ялених томатів, яке було розташовано під Херсоном. Такі люди, що не опустили руки, втративши бізнеси, неймовірно надихають. Чи ви самі стримували сльози, слухаючи їхні історії?

- Сльози не стримував. Звісно, були жахливі історії, як руйнувався бізнес. Але все одно, історії людей, які, незважаючи ні на що, відновлюються і починають все з нуля, це, скоріше, історії сили, а не історії страждань.

Такі люди майже завжди досягають успіху, тому що всередині в них дуже сильний стрижень. Вони знають, що вони роблять і навіщо. Навіть до своїх втрат вони ставляться як до можливості щось переосмислити, зробити своє виробництво сучаснішим і не робити тих помилок, які були зроблені раніше.

У мене гордість за таких людей.

Євген Синельников каже, що йому цікаво розповідати у своїх тревел-проєктах саме про людей. Фото: пресслужба К1

Мені завжди хотілося надихати людей

- «Крафтові мандри» спочатку виходили на вашому УкрЮтубПроєкті. Це була суто ваша ідея створити таке тревел-шоу?

- Ні, це не була суто моя ідея. Кілька років тому ми з партнером Сергієм Гулейковим робили проєкт «Вдома краще». Ми їздили туристичними місцями України, і я, як турист, розповідав про власні враження. Але вже тоді ми зрозуміли, що найцікавіше – це люди, їхні історії.

Тому у «Крафтових мандрах» ми розповідаємо про крафтярів. Люди, які щось роблять своїми руками, завжди цікаві.

Чому саме цей продукт? Як вони його роблять? Як вкладають свою душу? Бо в крафті неможливо зробити щось якісно без душі, без акценту на покупця. Інакше ти одразу програєш.

Якщо крафтовий бізнес, умовно, процвітає два роки, то сто відсотків це якісний і креативний крафт. А все це неможливо без цікавої людини на чолі цього бізнесу. Тому ми вирішили переформатуватися на крафтярів.

І пішло-поїхало - стільки цікавих історій, стільки цікавих думок, поглядів на цей світ! Це кайф. Бо, повторюсь, найцікавіше – це люди.

- Чи є конкуренція в українському ютубі на такі проєкти? Як не повторюватися? Наприклад, той же Дмитро Комаров знімає випуски про Україну.

- Звісно, конкуренція є. Я не боюся повторюватися, бо ми ніколи ні на кого не дивимось, ми робимо те, що нам цікаво. Відшуковуємо тих героїв, які нам цікаві. Якщо хтось про якусь людину вже знімав, чудово, значить герой вже досяг такого рівня майстерності, що він цікавить багатьох.

Якщо ніхто ще не знімав – клас, ми будемо перші. Але все одно не треба боятися конкуренції. Ми всі робимо різні проєкти про різні напрямки, про різні грані життя.

Дмитро Комаров, наприклад, не знімає про те, як відновити виробництво або як відкрити першу трав'ярню в Україні. Цікаво ж! Придумати, що це буде не чайна, не кав'ярня, а саме трав'ярня, де будуть заварювати різноманітні трави. Традиції пити трав’яні чаї у нас дуже давні.

Але мова навіть не про трав'ярню, не про традиції, мова про те - як наважитись, як спробувати зробити те, що ніхто до тебе не робив, довести справу до ладу, щоб вона давала прибуток, працювала. І все знову впирається в людей.

- До речі, «Орел і решка» - це вже пройдений етап? Чи може це реаліті колись відродитися?

- Я вийшов з керівництва TeenSpirit (продакшн-студія належить Нателлі Крапівіній. Євген був режисером, співавтором шоу та одним із ведучих. – Авт.). Це більше не мій проєкт, я не займаюся «Орлом і решкою». Може, колись відновиться. Може, ні. Нічого не знаю, тому сказати не можу.

- Що зараз цікаве глядачеві в ютубі? Ви знімали, приміром, проєкти «Як звучить Україна» з Євгеном Філатовим, «Країна Героїв», ви робите проєкти про освіту, культуру, щойно вийшов випуск «Відбудова України». Це цікаві, пізнавальні, але й серйозні проєкти. Є запит на це?

- Звісно, запит на серйозні теми дуже великий. Ми з вами знаходимось на дуже цікавому етапі становлення українського контенту.

Був час, коли робити українською було не модно. Всі робили російською. Після повномасштабного вторгнення дуже багато людей перейшло на українську, розуміючи, що робити контент російською - це, як то кажуть, зашквар.

Але було дуже багато контенту, який глядач споживав, аби лише розважитись. А зараз глядач вже трішечки виріс і хоче й серйозних тем. Тому потроху з'являється конкуренція не просто в розважальному контенті, а й в змістовному.

Як на мене, зараз набирає обертів пізнавальний контент. Той самий «Клятий раціоналіст» цікаві речі розповідає. Віталій Гордієнко робить пізнавально-розважальний проєкт «Загін Кіноманів».

Я часто кажу цю фразу, вона мені дуже подобається: «Ми позбулися комплексу меншовартості, ми вже розуміємо, що ми велика класна країна, але українцям треба усвідомити, чим саме ми круті». І ми надихаємо людей рухатися вперед. Ті ж «Крафтові мандри» доводять: не сидіть, робіть!

Навіть маленький бізнес - це і є основа економіки нашої держави. І що більше людей скажуть, що я теж так можу, теж так вмію, спробують побудувати власний бізнес, то краще буде почуватись наша держава.

Мені завжди хотілося надихати людей. По-перше, щоб вони надихалися тим, що в Україні робляться круті речі. По-друге - купувати українське і тим самим підтримувати державу. По-третє - спробувати власний бізнес. Чому б і ні?

А «Як звучить Україна» - це взагалі мій найулюбленіший проєкт. Це наша з дружиною ідея. Мені дуже хотілося зробити максимально якісний контент з фільмування, монтажу, подачі, змісту. Це топчик.

З дружиною Наталією та музикантом Євгеном Філатовим під час зйомок проєкту «Як звучить Україна». Фото: Instagram.com/sound_of_ua/

Почав дуже цінувати час

- Як ви змінилися за ці два з половиною роки повномасштабної війни?

- Дуже, дуже змінився. Не хочеться повторюватись про мову, сенси, патріотизм… Я почав дуже цінувати час. Час, який проводжу з дітьми, дружиною, батьками. Я усвідомив, що гроші - це далеко не головне. Звісно, треба працювати, заробляти, але коли в тебе на душі приємно - це важливіше, ніж гроші.

Почав цінувати, чесно вам скажу, маленькі виробництва. Наприклад, овочі у бабусі з ринку, а не з супермаркету. Почав цінувати найменші дрібнички.

Коли ми жили в окупації, я відчував, що життя може закінчитись (на початку повномасштабної війни Євген Синельников з родиною перебували у своєму будинку у Бучі. – Авт.). І що? Ну, заробив ти грошей. Ну, працював завжди. І що? Чи задоволений ти? Тому відчуття того, що кожен день може бути останнім і не треба відкладати життя на потім, що треба жити в мирі з собою всередині – оце, мабуть, найголовніша зміна.

- 12 серпня у вас з Наталкою була річниця весілля. Чи дозволили ви собі за ці два роки медовий місяць?

- Медового місяця у нас ще не було. Все ж таки ми плануємо, як і хотілося колись, поїхати в Перу, відпочити, втекти від усіх, щоб це був саме медовий місяць, а не просто вихідні або відпустка. Тому все ще попереду.

А річницю відсвяткували удвох. Зняли номер і втекли від дітей, батьків (сміється).

- Ваша дружина також автор і продюсер проєкту «Як звучить Україна». Вона співавторка у всіх ваших проєктах?

- Ні, не у всіх. Я роблю доволі багато проєктів. Наприклад, «Як звучить Україна» ми робили з нею вдвох – два автори, два продюсери. Зараз ми розпочинаємо проєкт «482. Зроблено в Україні». І тут ми так само з нею два автори.

Моя дружина дуже класна шоуранерка. А шоуранер – це більше, ніж просто продюсер, режисер чи сценарист. Вона запускає проєкт і слідкує, щоб цей проєкт став таким, яким він і має бути.

З нею водночас і дуже легко працювати, і важко, бо в неї величезний досвід. Причому в іншому направленні. У мене більше досвіду в телевізійних тревел-шоу, а в неї - в кіно, музичних кліпах, рекламі.

Наприклад, «Як звучить Україна» – це, з одного боку, телевізійне шоу, а з іншого - справжнє документальне кіно, де все ритмічно змонтовано, акцент на музиці, на динаміці, на звуках. Вона крута у мене.

- На початку війни ви писали у соцмережах, як вам бракує сина. Минулого року Олексій приїжджав до вас. Цього року бачилися?

- Так, він приїхав знову. Півтора місяця максимально намагався не працювати, бо він тут, хотілося з ним, родиною провести якомога більше часу. Хоча все одно якісь зйомки заходять, підготовки, зуми.

Він дуже любить мандрувати Україною, ми їздили в Карпати до батьків, в Закарпаття до друзів. Багато мандрували, йому дуже подобається.

Понакуповував собі вишиванок, барток, шляп... Кайфує. Та ми всі кайфуємо, бо найголовніше - коли родина поруч, коли ти засинаєш і прокидаєшся поруч зі своєю дитиною, поруч зі своєю коханою, коли поруч батьки, сестра, брат. Це дуже цінно.

- А чим він захоплюється?

- Він дуже гарно малює, грає в шахи, вчить мови. А ще – він справжній вигадник. Придумав свою власну країну. Зараз малює на контурних картах, як ця країна розвивалась, які люди там живуть, які реформи там відбуваються, які революції вони проходять. Будує якусь свою паралельну реальність.

Пише свою книгу. Не впевнений, що ми колись її видамо, але хай пише, йому подобається. Та й нам всім подобається! І це кайфово.

- Ви швидко відремонтували свій будинок у Бучі, який був понівечений, обкрадений. Зрештою, ви там святкували і своє весілля. Важко було психологічно повертатися у будинок, де багато важких спогадів?

- Так, повернутись в будинок було важко. Але ми цілеспрямовано це зробили. І зараз це будинок нашого кохання. Там ми відсвяткували весілля, переробили терасу, купили новий телевізор, новий диван, посадили квіти…

Якби ми тікали від цих спогадів, думаю, вони б могли укоренитися і було б важче їх пережити. А ми, як хірурги, які спочатку роблять людям боляче, щоб після того було легше.

І наше весілля ми вирішили зробити саме в цьому будинку, щоб перекрити ті жахливі спогади.

- Дозволяєте собі мріяти? В професійному житті, в особистому?

- Звісно. Я ж творча людина! У мене в голові, як мінімум, чотири нових проєкти. Один із них - «482. Зроблено в Україні», про який я вже сказав. Це продовження «Крафтових мандрів», але вже про великі виробництва в Україні. У нас так багато того, чим ми маємо пишатися, але навіть не знаємо про це. Ті самі українські ліфти «Євроформат», які ми експортуємо в Європу. Як так сталося? Як власники вирішили вкластися в такий незвичний бізнес? Як вони вийшли на світовий ринок? Про таких людей і буде наш новий проєкт. Він вже скоро буде в ефірі.

Про інші поки не буду розповідати, бо один – на стадії пілоту, в інших прописую ідеї.

Звісно, як в будь-якого режисера, в мене є ідея, якою я хворію вже декілька років. Хочу нарешті дописати сценарій повнометражного фільму і зняти кіно. Так що ідей і планів купа.

Пара одружилися два роки тому у своєму будинку в Бучі. Фото: Instagram.com/synelnykov_yevgen/

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Xiaomi 15 Ultra з камерою на 200 Мп та дизайном Leica M11: злиті фото
ITC
2025-02-07T13:10:51Z
Rivian запатентував інноваційний намет на даху
AutoCentre
2025-02-07T13:09:42Z
З’явилися ключові деталі про складаний iPhone
InternetUA
2025-02-07T13:01:32Z
Втомились від робочих «колів»? Дослідники кажуть, що в цьому винні наші «негарні обличчя»
ITC
2025-02-07T12:52:50Z
Продажі «бюджетного» Apple iPhone SE 4 стартують у лютому, але офіційної презентації не буде, — Bloomberg
ITC
2025-02-07T12:52:49Z
Скільки робочих місць може замінити штучний інтелект у майбутньому: експерти назвали цифри
InternetUA
2025-02-07T12:48:01Z
З’явилося перше відео з прототипом робота Apple
InternetUA
2025-02-07T12:46:37Z
Помилка Samsung затримує розгортання One UI 7.0
Portaltele
2025-02-07T12:42:12Z
Meta випустить одразу 6 нових пристроїв зі штучним інтелектом у 2025 році
24tv
2025-02-07T12:36:31Z
Для чого в духовку кладуть сіль: маловідомий лайфхак для пропікання тіста
24tv
2025-02-07T13:06:58Z
Простіше вже бути не може: Ектор показав, як легко приготувати кабаноси вдома
24tv
2025-02-07T13:06:01Z
Романтична вечеря вдома: три страви, які вразять в саме серце
Gazeta UA
2025-02-07T13:03:13Z
Соковитий киш Лорен: зірка "Майстер Шеф" Клопотенко поділився простим рецептом французького пирога
Политека
2025-02-07T12:30:53Z
Як зробити собі спартанський прес за рекордно короткий час: 4 поради від тренера
24tv
2025-02-07T12:21:25Z
Ви перете ці 5 речей надто часто: вони від цього псуються
24tv
2025-02-07T12:21:11Z
Швидкий десерт без випічки: готуємо шоколадний торт з печива
24tv
2025-02-07T12:15:52Z
Експерти назвали 3 рішення для зберігання, які лише заважають підтримувати порядок
24tv
2025-02-07T11:30:23Z
Чи можна прати рушники одночасно з одягом: відповідь здивує багатьох
GlavRed
2025-02-07T11:27:32Z
Вбивство юнака на фунікулері: свідкам погрожують, а загиблого намагаються дискредитувати
24tv
2025-02-07T13:15:35Z
До 8 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який позбавив життя приятеля
Украина Криминальная
2025-02-07T13:09:11Z
Поліцейський та мирна мешканка поранені внаслідок російських атак по Купʼянську
Мій Харків
2025-02-07T13:07:56Z
Знепритомнів на ВЛК і вже не встав: у Чернівецькому обласному ТЦК помер молодий ухулянт, який був у розшуку
FaceNews
2025-02-07T13:06:57Z
Зґвалтування дівчинки на Закарпатті: суд нарешті покарав винних
TSN
2025-02-07T13:06:11Z
У Бразилії невеликий літак врізався в автобус на жвавій дорозі, є загиблі
УкраинФорм
2025-02-07T13:03:55Z
"Ноги запекло, скло посипалось": водій маршрутки попри важкі поранення, врятував пасажирів
Политека
2025-02-07T13:03:36Z
Справа закарпатських ґвалтівників. Суд ухвалив вирок
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T13:00:12Z
У Південній Кореї через негоду скасували понад 300 авіарейсів
УкраинФорм
2025-02-07T12:57:33Z
Леброн Джеймс побив історичний рекорд НБА, який утримував Майкл Джордан: відеоогляд перформансу
24tv
2025-02-07T13:15:13Z
Іраолу визнано найкращим тренером АПЛ у січні
Football.ua
2025-02-07T13:01:39Z
Український футбольний клуб потрапив у скандал через форму
Telegraf
2025-02-07T13:00:13Z
Кров, піт і сльози: з'явилося офіційне промо бою Берінчик – Девіс
24tv
2025-02-07T12:51:02Z
Ексчемпіон світу назвав боксерів, які можуть перемогти Усика вже у цьому році
24tv
2025-02-07T12:45:51Z
Оболонь – Злін: онлайн-трансляція контрольного матчу
Football.ua
2025-02-07T12:34:39Z
Камавінга тренується із загальною групою Реала
Football.ua
2025-02-07T12:13:36Z
Неймар: Я доведу, що Жезус помилявся
Football.ua
2025-02-07T11:51:00Z
Клюйверт – найкращий гравець АПЛ за підсумками січня
Football.ua
2025-02-07T11:46:34Z
Розвідка Естонії: Україна використала перегрупування військ РФ для наступу на Курську область
Европейская правда
2025-02-07T13:13:26Z
Вихідні в Україні будуть без опадів, вночі - до 9° морозу
УкраинФорм
2025-02-07T12:57:59Z
Кілька факторів: генерал-лейтенант пояснив, як ЗСУ змогли прорватися на Курщині
24tv
2025-02-07T12:54:31Z
Бійці Нацгвардії взяли в полон шістьох росіян на Покровському напрямку
УкраинФорм
2025-02-07T12:46:37Z
Ворог обстріляв Гуляйполе, є пошкодження
УкраинФорм
2025-02-07T12:45:51Z
У будівлі КМДА проходять обшуки: реакція столичної влади
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T12:45:35Z
СБУ затримала зрадника, який наводив російські КАБи на позиції захисників Краматорська
Украина Криминальная
2025-02-07T12:27:14Z
У Києві 8-9 лютого буде змінено рух деяких маршрутів громадського транспорту
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T12:18:43Z
У Minecraft створили реалістичну мапу Києва з можливістю купівлі житла
InternetUA
2025-02-07T12:16:13Z
Венеційська бієнале: стартував прийом заявок на участь у комісії з відбору куратора українського павільйону
УкраинФорм
2025-02-07T13:12:26Z
Фіналісти Нацвідбору Євробачення. «ДК Енергетик»: постпанк-гурт, що підкорив геймерів Stalker 2
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T13:09:39Z
«Упироборець» та «Гадоборець»: героїчне, темне фентезі у світі Warhammer. Рецензія ITC.ua
ITC
2025-02-07T13:07:11Z
Виходила зі сльозами після переговорів, – Мішель Андраде висловилася про роботу з Потапом
24tv
2025-02-07T13:00:02Z
Радіо «Промінь» транслюватиме нацвідбір на «Євробачення-2025»
Детектор М
2025-02-07T12:55:58Z
ALA оголосила переможців 22 премій для дитячої і молодіжної літератури
Детектор М
2025-02-07T12:54:13Z
Оззі Осборн оголосив про завершення концертної кар’єри
360ua.news
2025-02-07T12:36:31Z
"У важкому стані": популярний російський актор потрапив у ДТП
GlavRed
2025-02-07T12:27:36Z
Провокації, романтика та гумор: офіційний трейлер нової української комедії з Лесею Нікітюк
24tv
2025-02-07T12:21:55Z
Жінка під час ремонту зняла килим зі сходів та була вражена тим, що ховалося під ним
24tv
2025-02-07T13:15:47Z
Неподалік Тайваню виявили китайські військові літаки та шість повітряних куль
iPress
2025-02-07T13:13:51Z
Україна наразі переважає ворога за обсягами виробництва FPV-дронів - генерал Гаврилюк
УкраинФорм
2025-02-07T13:13:26Z
Болгарія отримає пів мільярда доларів компенсації за військову допомогу Україні
iPress
2025-02-07T13:13:14Z
У Міноборони заявили, що 70% зброї, яку ЗСУ використовують на фронті, – допомога партнерів
Лига
2025-02-07T13:09:55Z
Весь рік буде щасливим: що потрібно зробити 8 лютого - прикмети
GlavRed
2025-02-07T13:09:14Z
Зеленський звільнив свого спецуповноваженого з безпекових гарантій і розвитку Сил оборони
УкраинФорм
2025-02-07T13:03:58Z
У застосунку «Армія+» запрацювали звіти про ураження ворожих обʼєктів: деталі
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T13:03:53Z
Справедливість є: у Закарпатській справі новий вирок і трійця кривдників відправиться за ґрати
Telegraf
2025-02-07T12:54:05Z
Білий дім готує наказ про скорочення тисяч федеральних медичних працівників – WSJ
iPress
2025-02-07T13:13:52Z
На ТОТ заборонили продаж ліків без російського паспорта – ГУР
1News
2025-02-07T13:12:40Z
Зі шлунка дівчини видалили 1 кг волосся
TSN
2025-02-07T13:06:53Z
Чим обробити землю після зими: як допомогти ґрунту швидше відновитися
TSN
2025-02-07T12:36:28Z
Експерти назвали найшкідливіший колір фарби для волосся: це зовсім не блонд
TSN
2025-02-07T12:18:52Z
Б’юті-хак для чистої шкіри: як обрати ефективний засіб для вмивання
Вива
2025-02-07T12:15:31Z
Чому каву варто замінити на зелений чай: думка японських науковців
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T11:06:38Z
Заборона USAID б'є і по медицині? На Київщині лікарі залишилися без зарплати за січень
Telegraf
2025-02-07T10:15:25Z
Ідеальний обід за 20 хв.: як приготувати салат-мікс від Джеймі Олівера
Gazeta UA
2025-02-07T10:06:32Z
Партнери в ЄС уже мають попередні рішення про фінансування в Україні програм замість USAID - Стефанішина
УкраинФорм
2025-02-07T13:13:50Z
Стартував експорт біометану трубопроводом з України
AgroPortal
2025-02-07T13:13:42Z
Найсприятливіший час для вкладів: що буде з депозитними ставками у лютому
24tv
2025-02-07T13:07:49Z
Важливо знати: що означає "зірочка" на доларах
24tv
2025-02-07T13:06:43Z
Продажі Corteva склали $16,9 млрд
AgroPortal
2025-02-07T13:00:58Z
До податкового простору Дія.City вже приєдналися 1,5 тисячі компаній - Федоров
УкраинФорм
2025-02-07T12:51:54Z
Венчурні фонди, наукові парки та R&D: у Мінцифри окреслили плани з розширення простору Дія.City
УкраинФорм
2025-02-07T12:51:06Z
Гетманцев склав список кращих аграрних платників податків, який не відповідає дійсності
AgroNews
2025-02-07T12:46:07Z
Переважна більшість німців виступає за сонячну та вітрову енергетику
Европейская правда
2025-02-07T12:43:29Z
Електрокросовер Volvo EX60 повинен стати бестселером бренду: тестуватимуть вже цього року
AutoGeek
2025-02-07T13:12:33Z
Досвідчені водії закликали возити в авто лак для нігтів: у чому причина
GlavRed
2025-02-07T12:57:33Z
Експерти пояснили, що станеться, якщо заправити машину бензином з високим октановим числом
ТСН
2025-02-07T12:48:24Z
Від 59 000 євро: DS відкрив прийом замовлень на флагманський електричний кросовер
AutoGeek
2025-02-07T12:36:13Z
Нову Toyota RAV4 2026 показали до прем'єри
Фокус
2025-02-07T12:27:58Z
Без перекупів та ризиків: продати та купити авто можна через Дію та AUTORIA
24tv
2025-02-07T12:24:40Z
Знайдено ефективне рішення щодо вторинного використання акумуляторів електровантажівок
AutoCentre
2025-02-07T12:10:29Z
Майбутні моделі Mercedes-Benz можуть одержати колеса з дисплеями
AutoCentre
2025-02-07T11:48:15Z
Tesla вдруге за зиму різко підняла ціни на електрокари у США
УкраинФорм
2025-02-07T11:36:45Z
"Кінець енергетичному шантажу росії". Каллас про від'єднання країн Балтії від БРЕЛЛ
iPress
2025-02-07T13:13:52Z
МКС відреагував на введення санкцій з боку США
iPress
2025-02-07T13:13:33Z
Україна очікує від "Рамштайну" важливих рішень щодо ППО та виробництва зброї – МЗС
iPress
2025-02-07T13:13:29Z
Трибунал за преступление агрессии создадут в 2025 году, от Трампа нет негативных сигналов: генсек СЕ
Европейская правда
2025-02-07T13:13:28Z
Трамп запровадив санкції проти МКС через переслідування Нетаньягу
УкраинФорм
2025-02-07T13:13:06Z
План Трампа щодо України: обмін Курску на Донбас?
Vlasti
2025-02-07T13:12:39Z
Зеленський очолить українську делегацію на Мюнхенській конференції з питань безпеки
iPress
2025-02-07T13:09:11Z
Годжес закликає прийняти Україну до НАТО та Євросоюзу
УкраинФорм
2025-02-07T13:09:06Z
Що мотивує росіян безцільно вмирати на війні: думка військових із США
TSN
2025-02-07T13:06:04Z