Любов до читання, розмови із самим собою, нічний спосіб життя та інші звички можуть свідчити про високий рівень інтелекту (IQ). Про це повідомляє Daily Mail з посиланням на дослідження психологів.
"Якщо ви розмовляєте самі з собою, це зовсім не ознака божевілля. Навпаки, це може вказувати на те, що ви розумніші за більшість", - йдеться у статті.
Дослідження показують, що така звичка покращує пам'ять, сприяє впевненості та підвищує уважність.
Що таке коефіцієнт інтелекту?
Коефіцієнт інтелекту (англ.IQ - intelligence quotient) - кількісна оцінка рівня інтелекту людини (коефіцієнт розумового розвитку): рівень інтелекту відносно рівня інтелекту середньостатистичної людини (такого самого або середнього віку); у вужчому розумінні - відношення так званого розумового віку до істинного хронологічного віку даної особи (індивіда). Визначається за допомогою спеціальних тестів (таких як тест Айзенка). Коефіцієнт інтелекту є спробою оцінки фактора загального інтелекту.
Крім того, вчені виявили вищий IQ у людей, схильних до мрійливості, інтровертів і тих, хто віддає перевагу активності ночами. Ще одним можливим індикатором високого інтелекту вважається життя в легкому безладі, що може бути пов'язано з нестандартним мисленням.
Читання книг також є фактором, що вказує на високий IQ, оскільки воно розвиває когнітивні здібності, покращуючи концентрацію і уяву.
Раніше ми розповідали про загадку, яка спантеличить усіх - потрібно знайти 3 відмінності за 10 секунд. Доведеться дуже уважно вивчати поглядом картинки, щоб зрозуміти, чим саме вони відрізняються.
Також раніше ми розповідали про загадку, в якій потрібно знайти 3 відмінності між картинками за 18 секунд. Тільки люди з "орлиним зором" зможуть помітити, чим саме відрізняються дві картинки.