Україна створює нові механізовані бригади. Це ознака того, що лідери України не очікують, що війна росії проти України закінчиться найближчим часом. Можуть пройти місяці, перш ніж перша з нових бригад буде готовою до бою.
Про це пишеForbes.
Militaryland, який уважно стежить за структурою українських військових, отримав фотографії, на яких нібито зображені стажери нової 160-ї механізованої бригади. Нові механізовані бригади навчатимуться в інших країнах і залучатимуть багато новобранців з українців, які проживають там.
Повідомляється, що 160-та механізована бригада навчається в Польщі. Створення нових бригад залежить від двох речей: успішної мобілізації і продовження іноземної підтримки військових зусиль України. Мобілізація є джерелом комплектування нових бригад. Іноземні союзники, ймовірно, нададуть основну частину свого важкого озброєння.
Формування бригад відбувається через три місяці після завершення попереднього розширення армії. З осені минулого року українська армія сформувала 10 нових бригад: чотири механізовані, п’ять піхотних та єгерську.
Піхотні бригади найлегші у комплектуванні - вони здебільшого їздять на вантажівках. Єгерська бригада - це сила середньої ваги, яка складається з вантажівок і легкої броньованої техніки. Механізовані бригади найважчі: вони їздять на гусеничній і колісній бронетехніці і зазвичай з ротою не менше десятка танків.
Незрозуміло, скільки бригад армія зараз формує і які вони будуть. Їх може бути 10.
На папері 10 бригад потребують 20 тисяч військових. Український закон про мобілізацію, який набув чинності в травні, має на меті залучити ще півмільйона людей до збройних сил шляхом зниження призовного віку з 27 до 25 років, додавання штрафів за ухилення від призову та надання додаткових стимулів для добровольців.
Десять бригад потребували б тисячі машин. Щоб побачити це в перспективі, за перші 29 місяців широкомасштабної війни союзники України пообіцяли надати для військових зусиль близько 12 000 автомобілів. Не всі ці автомобілі доступні для нових підрозділів: вони компенсують приблизно 6400 одиниць втраченої техніки.
"Може пройти шість місяців або більше, перш ніж нові бригади будуть готові до бойових дій. Іншими словами, це бригади 2025 року - частини, які можуть воювати на четвертому році повномасштабної війни", - зазначає видання.
Теги за темою
Збройні сили УкраїниПоділитися сюжетом
Джерело матеріала