MY.UAНовини
Завершення війни не залежить від США, Китаю чи Індії. Є інші фактори. Інтерв’ю з Пристайком
Завершення війни не залежить від США, Китаю чи Індії. Є інші фактори. Інтерв’ю з Пристайком

Завершення війни не залежить від США, Китаю чи Індії. Є інші фактори. Інтерв’ю з Пристайком

Війна в Україні триває вже третій рік, і це мало кому подобається. З кожним днем у більшості країн, як західних, так і "незахідних", зростатиме кількість тих, хто буде ставити запитання – а що ж далі?

Перш за все на це питання мають відповісти наші партнери на Заході, що ж дійсно робити далі? Не тільки активно натякати українцям на переговори, але й розібратися – чи готовий власне він піднімати ставки та не боятися міфічних червоних ліній російського диктатора Путіна, щоб Україна реально змогла зробити прорив і примусити сісти за стіл переговорів Росію.

В ексклюзивному інтерв’ю OBOZ.UA колишній надзвичайний і повноважний посол України у Великій Британії, ексміністр закордонних справ України Вадим Пристайко поділився своїми думками стосовно того, як мирний процес в Україні бачать західні партнери України, Китай та інші.

– Колишній представник НАТО в Москві Джон Лоу заявив, що Захід більшою мірою стурбований ризиками ескалації через Україну, ніж наслідками її ураження, при цьому у нього немає стратегії щодо припинення війни."Захід все ще більше стурбований короткостроковими ризиками ескалації, ніж довгостроковими наслідками поразки України", – зазначив він.Так має Захід який план перемоги чи завершення війни в Україні?

– Дійсно, Захід поки що більше турбується ескалацією війни, де за їхнім баченням завжди в кінці ядерний Армагедон. Тобто російські заяви про ядерну війну все це працюють, це треба визнати.

Друга частина заяви Лоу, про те що у них немає стратегії перемоги – теж правда. Тому що коли нам виділялося 61 млрд, там було рішення, що Конгрес США вимагав протягом 45 днів від адміністрації президента Байдена надання стратегії подальшої допомоги та перемоги України. Більше того, там написано що у цій стратегії має бути чітко вказано не тільки як Україна перемагає, а що для цього треба ресурсно зробити. Конгресменів турбувало це питання, вони натякали, що дали 61 млрд, але не розраховуйте, що це буде постійно. Покажіть нам сценарій як наш фінансовий внесок допоможе Україні виграти. До цього часу я такого документу не бачив, хоча час сплив ще в червні.

Дуже просто критикувати Захід. Я постійно вимушений нагадувати кожному в Україні з ким спілкуюсь, що вони не зобов'язані нам допомагати. Вони захищають членів своєї родини, а ми до них не відносимося. Так сталось, зокрема в силу тих рішень, які приймала влада і кожний українець, що ми не залізли під цю безпекову парасольку Заходу у вигляді НАТО. Тому на сьогодні ми можемо тільки розраховувати на їх добру волю і допомогу та нагадувати їм про якісь моральні цінності. Та треба собі сказати, що ми маємо бути вдячні за кожну допомогу, яку вони нам дають.

Коли ми кажемо, що тільки 3 бригади з 14 забезпечені зброєю – наша з вами проблема. Ми не забезпечили власні бригади. Ми дозволили красти і бути неефективною державою, а не будувати таку армію, щоб вона була ефективною. Довгий час ми будували все що завгодно – спортивні майданчики, дороги та інше, але не турбувалися про власну безпеку на серйозному рівні. На жаль, українці не визнавали самі для себе, що якщо ми не забезпечимо захист, зокрема не станемо членами Альянсу і не побудуємо потужну армію, все що ми з вами будуємо – буде знищене ворогом. Якби Україна була членом НАТО, то ми би зараз як прибалти, турбувались про свою безпеку, але були б захищені. Над нашою країною патрулювали б британські літаки, на нашій землі перебували б німецькі та французькі солдати та інше.

– Президентські вибори в Сполучених Штатах сьогодні лякають увесь світ. Чи впливають вони на плани України провести другий Саміт миру саме цього року?

– Хочу нагадати що президент Сполучених Штатів вступає в свій офіс в січні 2025 року. До цього часу буде працювати все ще діюча адміністрація Байдена. Я не зовсім розумію, чому ми всі умовно кричимо та біжимо кудись там за горизонт, адже нічого страшного не стається. В Сполучених Штатах буде або президент той який був і ми з ним вже стикались, тобто Трамп. Або віце-президентка Гарріс, з якою ми також мали та маємо справи. Тим паче так звана глибинна держава все ще існує. Оці всі стримуючі механізми для будь-якого президента, який приходить в Білий дім. Звісно, що та команда яку приведе з собою новий американський президент та його власна бачення ситуації, впливатимуть на Україну.

Чи ми повинні проводити саміт до виборів? Я би скоріше навпаки проводив його після голосування у США, знаючи вже хто обійме Овальний кабінет. Я підозрюю, що завершення війни не зовсім напряму пов'язано з виборами в США чи чимось таким. Цей процес скоріше залежить від нашої з вами здатності перемогти ворога. Якщо Україна буде здатна перемогти Росію на фронті, то політичне рішення закінчення війни оформиться досить швидко.

– Але чи не можуть нас підштовхнути до таких домовленостей, які будуть не зовсім вигідними Україні?

– Безумовно будуть підштовхнути. І ми не повинні йти на певні компроміси, наприклад, відмовлятися від членства у НАТО. Адже це головний чинник безпеки для України у майбутньому. Спроби зіштовхнути нас з правильного шляху будуть, ось тут головна загроза до якої потрібно готуватися.

– Стосовно ще одного формату переговорів – кандидат у президенти США Дональд Трамп продовжує наполягати на тому, що для розмови з крутими хлопцями типу диктаторів: російського Путіна чи північнокорейського Кім Чен Іна, потрібен американський крутий хлопець, тобто він сам. За його словами, з Путіним він все владнає досить швидко. Як ви вважаєте, зможе? Наскільки це для нас загроза, адже такі його заяви говорять про те, що він передбачає домовлятися про Україну без України?

– Ми маємо бути готовими завжди до того, що наші інтереси кимось не будуть враховані. Україноцентричний всесвіт не існує. У кожної держави є свої інтереси, які простягаються значно далі за наші. Задача українців просто пояснювати кожного разу, довести або словами, або вдалою військовою операцією, що в інтересах всього демократичного західного світу допомогти нам вистояти в цій війні. От і все. І щоб Путін Трампу не розповідав, останній буде змінювати свою риторику відповідно до реальності, яку ми з вами будемо формувати. Я не кажу, що ми зможемо з вами все перебити у цьому напрямку, ні. Але якщо ми будемо сидіти та чекати поки прийде, на нашу думку, нормальний президент, можемо не дочекатись просто.

– Якщо підсумувати, Трамп – загроза для України, на ваш погляд?

– Мав честь спілкуватися з Трампом і хочу сказати, що він не є політиком в системному сенсі цього слова, який аналізує та складає ситуацію в світі. Він дуже часто діє під впливом емоцій. Тому скоріше, це можна назвати викликом для нас, який може перетворитисьяна загрозу. І в той же час може перетворитись і на позитив.

– Інша претендентка на Білий дім – Камала Гарріс, яка під час з’їзду Демократичної партії, де її офіційно було затверджено кандидаткою в президенти заявила, що буде активно підтримувати Україну в її боротьбі проти Росії. Однак з моменту початку повномасштабного вторгнення ключові американські чиновники – радник Байдена з національної безпеки Джейк Салліван, директор ЦРУ Вільям Бернс, держсекретар Ентоні Блінкен і міністр оборони Ллойд Остін – здійснили візит до Києва, продемонструвавши солідарність. Власне, особисто Байден відвідав Україну. Гарріс же за цей час не здійснила жодного візиту. Західна преса пише, що Гарріс не залучена глибоко у зовнішню політику США щодо України. Власне чи готова Гарріс збільшити обороти підтримки України?

– В принципі, головна задача віце-президента США - формувати стійку підтримку адміністрації у Конгресі. Тому американський віце-президент – це не як прем'єр-міністр України і не голова офісу президента. Так, вона виконує певні представницькі зовнішньополітичні функції, наприклад, коли президент не може, але головний у цьому напрямку - Державний секретар. У США є установлені інститути і всі знають хто чим займається. Стосовно Гарріс та її політики, то буде дуже цікаво подивитись, якщо вона таки переможе, кого призначить своїми радниками. Хто буде новий Салліван, новий Блінкен. Ось це буде дуже важливим сигналом для України. Загалом, Гарріс цікава людина, колишній прокурор, близька до родини Байденів. Вона такий агресивний законник знаєте.

– Чи може ця законність і відчуття несправедливості, яке має бути у прокурора до жертви, трансформуватися у збільшення допомоги та уваги по відношенню до України?

– Безумовно, ми б з вами хотіли, щоб в США сиділи люди, які, умовно кажучи, підтримували нас у традиційному рейганівському стилі. Які б чітко визнавали, що Росія – імперія зла, а тому з ними треба боротися на повну. Та в США серед представників влади таких менше і менше, це правда. Тому треба нам адаптуватись до такого розвитку подій та докладати власних зусиль, аби змінювати все це.

– Є думка, що хто б не став президентом, США будуть вимушені переорієнтувати свою увагу на Азію і, власне, Китай. При цьому зменшуючи увагу на Європу. Як із цим бути й чи не є це певним негативним сигналом, що питання України так чи інакше буде не головним для американців?

– Сполучені Штати завжди боролися між тим щоб пам'ятати про свій вплив в Європі, а також розумінням, де їх більша торгівля і майбутнє, тобто в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Подібна дискусія небезпечна, тому що США забувають про загрозу Росії. Це країна яка має один продукт, який намагається продати, купуючи зброю і погрожуючи сусідам. Американці її називають скаженою бензоколонкою, яка на них ніколи не нападе. Тому для них РФ не становить сьогодні небезпеки та не варта великої уваги. До того ж росіяни не на НАТО напали. А от Китай, так – це проблема на майбутнє.

– Стосовно Китаю, в Україні популярна думка, що якщо КНР захоче, то зможе змусити Росію припинити цю війну. Тому для українського керівництва так важливо досягти потепління відносин із Китаєм. При цьому він все рівно грає виключно у свою гру, де інтереси України не згадуються.

– Це надзвичайно спрощена картина світу, але треба визнати, що вона існує в українських владних кабінетах. Мовляв, є Сполучені Штати є Китай, ЄС, НАТО та ще Глобальний Південь. І з цієї простої навіть не шахової ,а шашкової гри, ми уявляємо собі що, ага Китай може впливати на Путіна, значить ми тоді дружимо з Китаєм, бо тоді він скаже Росії і вона відчепиться від нас. Але це так простому не працює. У Китаю безліч інтересів. Звісно, можна пробувати впливати на них, але треба завжди розуміти який інтерес представляє Україна в світі, зокрема для КНР. Якщо не напряму, то які вторинні інтереси можуть з'явитись у Китаю в Україні. На сьогодні ми представляємо для них певний інтерес, але не такий який би дозволив нам попросити китайців, аби росіяни від нас відчепилися.

Стосовно останнього пожвавлення діалогу між нашими країнами, то візит міністра закордонних справ України до КНР все ж говорить, про готовність нас почути. Це перший крок, а далі ми маємо сказати, ми вас почули, але це не працює взагалі. Ось дивіться нашу версію світу. От якщо ми зможемо знайти якісь взаємні теми, то щось може й вийти, але на сьогодні це складно. Китай відійшов від самого головного для нас – територіальної цілинності і суверенітету.

– Оці заяви про те, що можуть існувати декілька мирних планів, які пролунали від української сторони, а також те, що можливий референдум стосовно територій, якщо цього забажає український народ. Такі заяви можуть бути розцінені Китаєм і Росією, що Україна готова чимось поступитися?

– Так, це ризикований варіант. Але знову таки, хочу сказати, що наш мирний плани - сигнал світу, що українці готові до миру. Питання в тому, сказавши А, треба говорити і Б. Тобто, якщо ви хочете миру, то яким чином ви бачите цей процес. Зараз ми хочемо миру шляхом виключно знищення агресора або перемогти. Така прямолінійна логіка, яка є в нашій голові, абсолютно справедлива. В той же час вона не є присутньою в головах не тільки лідерів Глобального Півдня, а навіть у деяких наших європейських партнерів, які кажуть, слухайте, віддаймо шматочок території і росіяни заспокояться. Щоб змінити їхнє уявлення про закінчення війни, ми повинні зробити неймовірні речі. При цьому навіть складно уявити, скільки нам треба зробити щоб змінити думку таких партнерів як умовно Китай.

– При цьому Китай, під заяви про свою нейтральність, продовжує просувати так звані мирні пропозиції у тандемі з Бразилією, які означатимуть, що Україна залишиться без частини своєї території, окупованої військами РФ, з незрозумілими перспективами та на невизначений термін, адже у пропозиціях немає згадування про Статут ООН, міжнародне право та принципи дотримання суверенітету. Тобто про справедливий мир та відновлення територіальної цілісності там взагалі не йдеться. Чого загалом Китай прагне у цій війні та у процесі мирного врегулювання?

– Я вам скажу, що основа нашої взаємодії з Китаєм раніше завжди була повага до територіальної цілісності. В китайському розумінні ми визнавали єдиний Китай, це стосовно історії з Тайванем, що під час останнього візиту ще раз підтвердив Кулеба. В свою чергу вони виступали за територіальну цілісність і суверенітет України. До останнього часу, хоч і дуже мляво, але саме так і було з боку китайців. Декілька місяців назад риторика різко змінилася. Це дуже болісний та неприємний знак.

В той же час, власне сам візит Дмитра Кулеби в Китай – така невеличка перемога вже тому, що Росія отримала свій сигнал про те, що Україна говорить з Китаєм напряму. Її "найкращий, найбільший, найулюбленіший" партнер щось там "варить" за спиною. Повірте, це Кремль нервує так само як нас умовно нервує поїздка лідера Індії Моді в Росію. Незважаючи ні на що, Китай вимушений балансувати, запрошувати українців та говорити з американцями. Росіяни намагаються їх перетягнути повністю на свою сторону, але цього не відбувається.

Першу частину інтерв'ю з Вадимом Пристайком читайте тут.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Магнитная буря 23 февраля: какой будет ее мощность и есть ли опасность
TSN
2025-02-23T05:18:51Z
Мощный лазер и 24 ствола 12 калибра: россияне презентовали свою первую антидроновую систему на основе искусственного интеллекта
ZN UA
2025-02-23T02:09:25Z
Инсайдер: Ремастер первой трилогии God of War для PlayStation 5 будет анонсирован в ближайшее время
GameMag
2025-02-22T21:55:05Z
Продолжение Cyberpunk 2077? CD Projekt RED ищет старшего аниматора для создания иммерсивной игры от первого лица
GameMag
2025-02-22T21:36:33Z
Посмотрите на новую геймплейную демонстрацию ремейка "Готики" на ПК с GeForce RTX 5090 — выходит в 2025 году
GameMag
2025-02-22T20:37:43Z
Bandai Namco планирует поставить выпуск ремастеров Tales of на поток
GameMag
2025-02-22T20:31:45Z
Илон Маск обвинил агентство Reuters во лжи относительно отключения Украины от Starlink
ZN UA
2025-02-22T20:28:52Z
Microsoft предложила использовать генеративный ИИ для воскрешения игровой классики
GameMag
2025-02-22T20:12:47Z
5 лучших приложений для пар, которые укрепят отношения и здорово развлекут
Знай
2025-02-22T19:51:21Z
День ангела 23 февраля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-02-22T22:18:24Z
Убивает не только мотивацию: ученые рассказали, как травля на работе влияет на наши семьи
Фокус
2025-02-22T19:36:06Z
Таро гороскоп на воскресенье: кому следует быть очень внимательным
Comments UA
2025-02-22T18:30:21Z
Готовим невероятно вкусный щербет: рецепт восточных сладостей
TSN
2025-02-22T17:36:55Z
Гороскоп на 23 февраля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-02-22T17:03:53Z
Как сделать равенство «3+3=3−3» верным: нужно перевести только одну спичку
TSN
2025-02-22T16:54:16Z
Три знака Зодиака, которые встретят свою любовь весной 2025 года
Фокус
2025-02-22T16:45:50Z
Как определить, что перед вами свежесрезанные розы: на что обратить внимание
TSN
2025-02-22T16:39:52Z
Куда поехать в конце зимы: ТОП-9 мест для незабываемого отдыха
Comments UA
2025-02-22T13:42:21Z
РФ нанесла удар по Кривому Рогу: есть погибший и раненые
TSN
2025-02-23T06:12:26Z
"Пылает ресторан": после мощных взрывов в Кривом Роге есть погибший - появились кадры последствий
Comments UA
2025-02-23T06:06:45Z
В Киеве взрывы и пожар после атаки дронов: есть видео прилета, стали известны последствия
Comments UA
2025-02-23T05:30:40Z
В США на авиабазе произошла стрельба: есть погибший и раненый
TSN
2025-02-23T04:48:19Z
РФ обстреляла Запорожье: ранена женщина
Корреспондент
2025-02-22T23:24:57Z
Атака БПЛА: в двух районах Киева вспыхнули пожары
Корреспондент
2025-02-22T22:51:11Z
Под Одессой – прилет БПЛА, в Киеве упали обломки
Корреспондент
2025-02-22T22:09:19Z
Выписали пенсионера из больницы - и через минуту он умер на пороге: трагедия, которая шокировала всех
Знай
2025-02-22T20:51:53Z
В Калифорнии нашли «виновного» в масштабных пожарах
Comments UA
2025-02-22T19:18:56Z
Легенда Манчестер Юнайтед прокоментував поточний стан команди
Корреспондент
2025-02-23T05:27:02Z
Усик покинул вечер бокса в Саудовской Аравии перед боем двух россиян
ZN UA
2025-02-23T00:12:43Z
Потенциальный соперник Усика нокаутировал соперника во втором раунде
ZN UA
2025-02-22T23:21:19Z
Астон Вілла – Челсі 2:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2025-02-22T21:16:46Z
Динамо – Карпаты: онлайн-видеотрансляция матча УПЛ
TSN
2025-02-22T18:33:20Z
В Саудовской Аравии готовы заплатить миллиард евро за звезду "Реала" – СМИ
ZN UA
2025-02-22T17:43:20Z
Забарный получил красную карточку: "Борнмут" проиграл "Вулверхэмптону" в поединке АПЛ
TSN
2025-02-22T17:33:59Z
Украинец Забарный впервые в карьере был удален в матче АПЛ
ZN UA
2025-02-22T17:12:03Z
Арсенал у меншості та із Зінченком поступився в дербі Вест Гему
Football.ua
2025-02-22T17:01:35Z
Потери оккупантов выросли до жутких цифр: есть ли еще России, чем воевать
Comments UA
2025-02-23T06:27:03Z
Гороскоп для всех знаков Зодиака на 23 февраля 2025 года
Фокус
2025-02-23T06:00:32Z
Россияне широким фронтом наступают в сторону Днепропетровшины
ZN UA
2025-02-23T04:07:30Z
Достаточно телефона: киевлянам представили способ разоблачения мошенников
Хвиля
2025-02-23T03:42:36Z
РФ ударила по Кривому Рогу
Корреспондент
2025-02-23T01:15:53Z
РФ ударила по Киеву и Запорожью "шахедами": что известно о вражеской атаке
Фокус
2025-02-22T23:57:19Z
В Луганской области школьные охранники обыскивают детей - партизаны
Корреспондент
2025-02-22T23:54:28Z
Ночью беспилотники атаковали Запорожье - ОВА
TSN
2025-02-22T23:36:31Z
В Запорожской области активизировались оккупанты, но силы обороны держат фронт
ZN UA
2025-02-22T22:34:15Z
В Киеве колористка создает вышиванки на волосах: образ занимает до 8 часов работы, но клиентки терпят
Знай
2025-02-23T03:51:46Z
За рулем была мать: в ДТП погиб участник рок-группы KISS Карл Кокран
Фокус
2025-02-22T23:15:08Z
Джордж Мартин слышал о разработке экранизации Elden Ring
GameMag
2025-02-22T21:19:55Z
Не Томом Харди единым: актеры, которым пророчат роль следующего Джеймса Бонда
Marie Claire
2025-02-22T18:00:42Z
Браслеты, ленты и бисер: Андре Тан подсказал, с какими аксессуарами нужно сиять весной 2025
Знай
2025-02-22T16:51:43Z
Вера Кобзарь рассказала, почему скрывала беременность от родных: "Родители узнали на седьмом месяце"
TSN
2025-02-22T16:21:19Z
Танго, твист и вог: лучшие танцевальные сцены из кино
Marie Claire
2025-02-22T15:00:56Z
12 недель в топе: какой фильм "не отпускает" фанатов Netflix уже 3 месяца
Фокус
2025-02-22T14:30:28Z
Весна-лето 2025: 5 новых тенденций в моде
Comments UA
2025-02-22T13:21:39Z
24 февраля — какой церковный праздник, почему следует избегать громких развлечений и веселья
TSN
2025-02-23T06:06:11Z
Стаж, приобретенный за границей: зачислят ли в Украине
ZN UA
2025-02-23T06:03:39Z
ВСУ испытали эвакуационную платформу Воля-Е
Корреспондент
2025-02-23T06:01:48Z
Гороскоп Таро на сегодня, 23 февраля, по одной карте: что ждет каждого знака Зодиака
Политека
2025-02-23T05:01:55Z
Что нельзя делать дома 23 февраля и зачем искать пауков: приметы и запреты на Поликарпа
Знай
2025-02-23T03:03:08Z
Выплаты для людей с инвалидностью в марте: что изменится
Политека
2025-02-23T03:00:49Z
Масленица: традиции и запреты
ZN UA
2025-02-23T02:33:59Z
"Приятный способ": пара познакомилась в похоронном бюро и хочет говорить о смерти с детьми
Фокус
2025-02-23T02:06:59Z
Важно знать: как происходит наследование квартиры после смерти одного из наследников
ZN UA
2025-02-23T02:03:07Z
Кто руководит нашими генами? Загадки эпигенетики
ZN UA
2025-02-23T06:34:40Z
Как бананы могут помочь бросить курить
Знай
2025-02-23T04:51:34Z
Ляшко возмущен поборами за контраст и КТ в больницах: "Руки хочется отрывать"
Знай
2025-02-23T04:12:06Z
Прохождение ВВК: можно ли обжаловать решение комиссии
ZN UA
2025-02-23T04:01:15Z
Украинские мужчины живут на 13-17 лет меньше женщин: причины и факторы
Хвиля
2025-02-23T02:39:58Z
Излечили врожденную слепоту: врачи провели уникальную быструю операцию незрячим детям
Фокус
2025-02-22T20:51:04Z
Антибиотики и вирусы: почему они не работают
Comments UA
2025-02-22T20:18:13Z
Можно ли спать всего 4 часа в сутки: ученые дали неожиданный ответ
TSN
2025-02-22T19:24:00Z
Залог здорового сна: ученые заявили, что дело совсем не в его продолжительности
Фокус
2025-02-22T18:12:47Z
Альтернативная пенсия в Украине: что это такое и как получить выплаты
Политека
2025-02-23T06:00:18Z
"ПриватБанк" начнет брать с украинцев по 80 грн: когда популярная услуга станет платной
Знай
2025-02-23T05:30:20Z
Аренда жилья для ВПЛ: начисляют ли налоги владельцу после расторжения договора
ZN UA
2025-02-23T05:04:09Z
Минимальная зарплата в Украине может вырасти в 3 этапа в 2025 году: детали законопроекта
Хвиля
2025-02-23T04:45:39Z
Согреться будем одеялами? Хватит ли украинцам газа до конца сезона
Знай
2025-02-23T04:30:25Z
Совсем не копейки: субсидия может покрыть полную стоимость аренды жилья
Знай
2025-02-23T03:12:50Z
Индексация пенсий с 1 марта: кому ждать повышения и сколько
Comments UA
2025-02-22T23:03:32Z
Стаж 35 лет и зарплата 15 000 грн: на какую пенсию можно рассчитывать
Знай
2025-02-22T21:12:05Z
На оплату коммуналки или покупку продуктов: украинцам выплатят почти 11 000 гривен
Знай
2025-02-22T20:12:28Z
Один взгляд, и это - любовь: в Киеве заметили элитный суперкар BMW, который топит 300 км/ч
Знай
2025-02-22T15:51:46Z
Пушка-ракета на 800 "лошадок": в Киеве засветился агрессивный "Гелик" за 20 млн грн
Знай
2025-02-22T11:51:10Z
Гость из 90-х: в Украине нашли редкий 33-летний мотоцикл "Днепр" без пробега
Фокус
2025-02-22T10:57:09Z
Дебютировала новая Honda Accord 2025: как изменился семейный седан
Фокус
2025-02-22T10:00:17Z
Кто кого должен пропустить: запутанный тест на правила дорожного движения с ответом
TSN
2025-02-22T08:06:07Z
Культовая капсула времени: обнаружен знаменитый BMW 2002 года в новом состоянии
Фокус
2025-02-21T14:51:32Z
Нового конкурента Tesla Model Y и Porsche Macan от Renault показали до премьеры
Фокус
2025-02-21T08:51:34Z
ЯПОНСКИЙ СТИЛЬ, БРИТАНСКИЙ ОПЫТ: ГЛАВНОЕ О NISSAN QASHQAI
Корреспондент
2025-02-21T06:03:58Z
Renault выпустит недорогой городской электромобиль за 18 000 евро
Фокус
2025-02-20T16:00:17Z
Штраф, погоня, бусик? В каких случаях ТЦК подает в розыск уклонистов
Знай
2025-02-23T06:30:03Z
Работа Starlink в Украине: Маск сделал заявление
Новости Украины
2025-02-23T06:21:14Z
Трамп берет Украину на слабо и идет к катастрофе: какую цену он заплатит за позорную поддержку Путина
Comments UA
2025-02-23T05:30:03Z
Итоги 22.02: Баталии вокруг сделки и Starlink наш
Корреспондент
2025-02-23T05:21:39Z
"Имеет четкий план": в Воздушных силах объяснили, будет ли массированная атака РФ в годовщину вторжения
Фокус
2025-02-23T04:33:56Z
Подоляк рассказал о работе над соглашением с США по ископаемым
Корреспондент
2025-02-23T04:21:06Z
СМИ: Киев передал США свой вариант селки по недрам
Корреспондент
2025-02-23T03:51:55Z
В США рассказали детали сделки по недрам Украины
Корреспондент
2025-02-23T02:21:39Z
Маск требует от госслужащих отчитываться о работе за неделю
ZN UA
2025-02-23T01:01:16Z