![Аукціон пам’ятних речей Apple: рідкісні фото, раритетні iPhone, iPad та Apple 1 продані майже на $1 млн](https://thumbor.my.ua/pyvAMzq5dqcs9i6Xm3hSazzrkCA=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F137%2F57405df2f1223b165f185866465fa8c8.jpg)
Аукціон пам’ятних речей Apple: рідкісні фото, раритетні iPhone, iPad та Apple 1 продані майже на $1 млн
Нещодавно відбувся аукціон різноманітних пам’ятних речей Apple, організований RR Auction. Під час цієї події було куплено речей на загальну суму $983096, починаючи від фотографій і закінчуючи оригінальним комп’ютером Apple 1.
Отже, рідкісна фотографія Стіва Джобса, знята на Polaroid та підписана самим Джобсом, була продана за $12500. Також па продаж виставили Polaroid-фото Тіма Кука з його підписом та 3 Polaroid-фотографії основної плати першого комп’ютера Apple 1. Ці фото разом принесли $54090.
На аукціоні також продавалися раритетні пристрої Apple. Наприклад, оригінальний iPhone 2007 року в оригінальній упаковці продавався за більш ніж $25000. Водночас один із перших прототипів планшетів iPad коштував $24996.
Та найбільше в скарбничку аукціону (приблизно третину від загальної суми) приніс комп’ютер Apple 1, що належав Дані Реддінгтон – на той час співробітнику Apple. Перед продажем комп’ютер пройшов процес ремонту та відновлення в руках Корі Коена – експерта у цій галузі. Тепер пристрій із зеленим монохромним екраном повністю робочий, що, ймовірно, й дозволило продати його за $315914.
Загалом, це був захоплюючий аукціон, який справді можна вважати прогулянкою історією Apple, пов’язаною зі злетами та падіннями та побічним розвитком, які зробили компанію такою, якою вона є зараз.
Джерело: phonearena