/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fa9393b994917c67d48e112a018e047bd.jpg)
Третя штурмова оприлюднила кадри перших боїв на Харківщині
Військовослужбовці бригади провели контратаку на Харківському напрямку. Бійцям вдалося просунутися.
Військовослужбовці 3-ої окремої штурмової бригади опублікували кадри з екшн-камер бійців 1-го механізованого та штурмового батів. Бійці показали, як починався наступ Третьої штурмової бригади на Харківщині. Відповідне відео наступу на YouTube-каналі бригади.
“Піхота розносить ворожі бліндажі. Вогневими накатами рветься до окопної лінії противника. Ворог чинить шалений опір і намагається оточити штурмові групи”, – мовиться у дописі.
Раніше військовослужбовці бригади уразили зенітний ракетний комплекс “Тор” і важку вогнемету систему 1А “Солнцепьок” окупантів на Харківщині.
Також захисники знищили гармату 2А36 “Гіацинт-Б”, ворожі вантажівки, чергові “буханки” і антени противника.
Нагадаємо, бійці Третьої штурмової бригади на Харківському напрямку дронами знищили російську техніку.