MY.UAНовини
Час для Путіна добігає кінця․ Що для Кремля змінив місяць операції на Курщині
Час для Путіна добігає кінця․ Що для Кремля змінив місяць операції на Курщині

Час для Путіна добігає кінця․ Що для Кремля змінив місяць операції на Курщині

З моменту відкриття умовного другого фронту в російсько-українській війні пройшов місяць. За цей час українські військові показали неймовірну здатність діяти нелінійно, злагоджено й професійно. Офіційний Київ продемонстрував не лише можливість проводити складні операції подібного рівня на території ворога, але й беззаперечне дотримання військами всіх норм міжнародного права. Натомість російське командування показало свою величезну слабкість як у військовому, так і в політичному сенсі. Реакція Путіна та його найближчого оточення на втрату територій у Курській області призвела до одного з найбільших падінь підтримки влади населенням. Зрозуміло, наразі це аж ніяк не відіб'ється на стійкості вертикалі бункерного фюрера, однак у середньостроковій перспективі може призвести до печальних для царя наслідків.

Як нерішучість маскулінного "собирателя земель русских" призвела до фактично перших серйозних соціальних змін з моменту оголошення "СВО", чим це загрожує країні-агресорці, і чому з кожним днем ситуація для Кремля стає лише гіршою, читайте у матеріалі 24 Каналу.

Росіяни отримали далеко не те, що їм обіцяли

Коли Сили оборони України зайшли на територію Курської області й за кілька днів відхопили більше російських квадратних кілометрів, ніж окупаційні війська за останні пів року, просякнуті пропагандою росіяни чомусь повірили, що ось тепер цар "почне воювати по-справжньому". Мовляв, і Вашингтон "в труху", і центри прийняття рішень в Україні приречені.

Утім, замість демонстрації того, на що очікували всі прихильники терористичної імперії, Путін спочатку просто сховався в бункері, а згодом почав удавати, ніби все взагалі чудово, а Москва взагалі планувала втратити низку міст і населених пунктів, позбавитися від кількох тисяч строковиків й отримати повноцінний фронт на власній землі.

Фактично першим офіційно прийнятим центральною владою рішенням щодо подій на Курщині було введення режиму контртерористичної операції у трьох прикордонних з Україною регіонах. Пропагандисти спробували подати це народонаселенню, як необхідність вибити якусь групу ДРГ силами спецпризначенців. Проте всі намагання применшити загрозу провалилися зі швидкістю втечі кадировців з небезпечної зони.

Жодна з заяв Скабєєвої чи Гурульова, Путіна чи навіть клоуна Алаудінова не змогла повноцінно перебити інформаційний фон та запевнити росіян у тому, що ситуація є контрольованою.

Сотні відео з нашими військовими у російських населених пунктах, панічні пости "воєнкорів", а також відео Сил оборони з полів бою не залишали Москві шансів на викривлення реальності.

Кожна фраза будь-якого російського посадовця про відсутність втрат серед строковиків моментально розбивалася об гігабайти записів із сотнями переляканих юнаків. Кожен вкид про зупинку українських сил та стабілізацію фронту не тільки призводив до втрати довіри до спікерів, але й робив із них відвертих клоунів в очах спантеличених росіян. Чого вартують лише слова командира "Ахмату" про те, як Кремль контролює Суджу у ті дні, коли наші військові заливали в мережу сотні доказів зворотного.


Українські військові біля "фотозони" у Суджі / Фото з фейсбуку Віталія Овчаренка

Усвідомлення того факту, що Москва виявилася неспроможною захистити власні кордони, виявилося вкрай болючим для тієї верстви населення Росії, яка беззаперечно вірила у всі тези пропаганди про велич імперії. Як би не намагалися на російському телебаченні приховувати, що за 2 понад роки повномасштабної війни Україна лише посилилася у військовому сенсі, цей факт став очевидним абсолютно для всіх. Особливо на фоні беззаперечної слабкості самої Росії, що на словах демонструє мультики з ядерними ударами, а на ділі – терпить неймовірне приниження від країни, існування якої ніколи не визнавала.

Утім, на початку операції на Курщині всі ці моменти не виглядали настільки явними для мешканців колишньої країни-бензоколонки. Більшість росіян була абсолютно впевнена, що навіть якщо українцям вдасться захопити деякі населені пункти, їх звідти вкрай швидко та показово виб'ють. Ніхто з пересічних жителів держави-агресорки не очікував, що влада допустить перебування чужих військ на своїй землі навіть два тижні. Як зараз можна стверджувати, посилаючись на відкриті та закриті заміри соціологів, саме такий термін "відвели" Путіну росіяни до настання моменту розчарування. Після 14 днів українського наступу на Курщині у соцмережах почали з'являтися достатньо гнівні коментарі на кшталт "щось цар прорахувався" і "хто вирішив проводити таку спецоперацію, щоб нам хо*ли накостиляли?".


Реакції росіян на заяви Путіна про стабілізацію ситуації на Курщині / Скриншот з телеграму "Суджа родная"

Особливо епічним видалося "просвітлення" евакуйованих жителів Курщини. Їх російська влада вирішила відправити у заслання в максимально далекі території Росії, а також на окуповані землі України. Щоб "не відсвічували" й по мінімуму розповідали про те, якою беззахисною є їх держава.

В окуповані міста Запорізької області куряни масово чомусь не поїхали. Можливо, бо розуміли абсолютну безперспективність такої подорожі з одного охопленого війною регіону в інший. Проте ті, хто погодився проміняти Суджу чи Рильськ на Бердянськ, миттєво доповіли всім своїм сусідам та родичам, що їхати сюди не треба. Бо на території Росії у них є хоча б невеличкі шанси натиснути на якихось чиновників, отримати обіцяні Путіним сто доларів й жебракувати. На Запоріжжі ж курських біженців одразу поставили перед фактом: грошей ніяких не буде, у Росію повертатися заборонено, а ваше виживання – це не наші проблеми. І взагалі "наша область також фронтова, то ж не нийте".

Саме куряни, які повтікали з рідних домівок через прихід війни у їх міста, найбільше розчарувалися у своїй владі. Бо на власні очі бачили, як тікають поліцейські та виїжджають чиновники, залишаючи простих людей наодинці з проблемами. Бачили офіцерів, що поспішають накивати п'ятами, а також розгублених строковиків, котрих під страхом смерті гнали на забій. І тепер десятки тисяч цих покинутих власною батьківщиною людей вимушені перебувати у надлюдських умовах у концтаборах для біженців.


Місце утримання російською владою біженців з Курської області / Фото з російських псевдоЗМІ

Ці люди наразі вже точно зрозуміли, що у них більше немає ані дому, ані надії на подальше життя. Ба більше, вони навряд приховуватимуть від інших те, що з ними сталося. І аж ніяк не зможуть бути вдячними Путіну та владі Росії, оскільки вони їх якраз і не захистили.

Дивіться відео з пенсіонеркою з Суджі, яка звинувачує владу у брехні:

Атаки по нафтобазах подвоїли психологічний ефект

Крім усвідомлення власних дірявих кордонів та нездатності Кремля захистити свої території, росіяни за останній місяць мали змогу остаточно переконатися у тому, що їх протиповітряна оборона настільки ж неефективна, як і президент. Сили оборони України за короткий проміжок часу знищили інфраструктуру кількох аеродромів, а також вкрай показово розвалили кілька російських НПЗ та нафтобаз. Невідомі БпЛА також атакували й об'єкти енергетичної генерації. Зокрема, Каширську та Конаковську ДРЕС. Остання має 2520 МВт потужності, а перша перебуває на модернізації.

Дивіться відео з наслідками пожежі на Конаківській ДРЕС:

Тобто, якщо ці станції випадуть з російської системи електропостачання, центральній частині країни-терористки буде непереливки.

Чи вплинули подібні удари на ставлення росіян до війни? Питання риторичне. З одного боку, населення держави-агресорки вже звикло до стабільних атак з неба. З іншого, певне посилення успішних ударів по військових об'єктах наклалося на захоплення частини Курщини та певним чином гіперболізувало відчуття провалу.

Також усвідомлення того, що все пішло шкереберть, виникло й у представників місцевої влади по всій Росії. За місяць з моменту початку операції в Курській області у російських регіонах практично не змінювали ціни на "гарматне м'ясо". Якщо раніше губернатори чи не щодня додавали до виплати "підйомних" за підписання контрактнику 100 – 200 тисяч рублів, то десь в середині серпня розгублені посадовці взяли таку собі павзу. Мовляв, нема сенсу підкупати людей та витрачати величезні суми, треба дочекатись принципового рішення з Москви. Але його не було. Як не було і якогось переломного моменту в росіян типу "вставай, страна огромная". Мільйони жителів країни-бензоколонки просто дивилися на те, як влада заганяє строковиків у смертельну битву. Як з різних регіонів Росії на Курщину перекидають підрозділи військово-космічних сил, недопідготовлених штурмовиків, якісь резервні батальйони з різних ділянок фронту.

Наступ Сил оборони України на російську територію не призвів до черг у військкоматах у жодному з регіонів агресорки. Пересічні росіяни показали, що їм у своїй більшості глибоко наплювати, який прапор розвиватиметься у Суджі, аби їх життя було стабільним.

Не продемонстрували жодного опору українським військовим і самі куряни. Вони або втекли, або ж залишилися вдома й радо спілкуються із військовослужбовцями ЗСУ, отримують гуманітарку, подекуди висловлюють слова підтримки, та й взагалі ніяк не проти жити в демократичному суспільстві.

Дивіться відео спілкування українських військових із жителькою Курщини:

Цілком зрозуміло, їх зовсім не влаштує, якщо путінські карателі почнуть якусь масштабну операцію зі звільнення своїх територій із подальшим знищенням всього живого у секторі. Утім, до цього ще дуже далеко, адже за місяць української операції у царя досі не спромоглися прийняти жодних адекватних для росіян рішень щодо військової реакції на виклик. Хіба що перекинули на напрямок деякі підрозділи, які "з коліс" пустили в бій із цілком очікуваним результатом. А згодом, коли чимала частина військ опинилася у котлі в Глушківському районі, практично "стерли" 69-й гвардійський Червонопрапорний окремий Могильовський морський інженерний полк Балтійського флоту. Той самий, що мав забезпечити оточеним вихід за допомогою наведення понтонних переправ.

Дивіться відео, як бійці ССО знищують понтони на Курщині:

Час на демонстрацію рішучості вже пішов

Серйозні наслідки від курської операції для Росії та путінського режиму настали також і в геополітичному вимірі. Адже уряди всіх країн світу побачили, що кордони Росії гнучкі. Путінська влада своєю реакцією показала, що жодних серйозних кроків у звʼязку з такими безпековими викликами від неї годі й очікувати. Втративши контроль над частиною Курщини, лідер "наддержави" здатен лише розповідати про "терористичні виклики", а його поплічники – про переписування ядерної доктрини.

Засудив операцію на російській території лише сирійський диктатор. Навіть в офіційному Пекіні просто вдали, ніби нічого не сталося. І це вкрай показово, оскільки мовчання китайських посадових осіб на міжнародних майданчиках є дуже красномовним. Усім зрозуміло, що Київ діє згідно з усіма міжнародними законами, а Москва просто настільки слабка, що не здатна убезпечити себе від атак.

Західні ж політики офіційно підтримали наступ на Курщину. Проте найголовнішим є не позиція Вашингтона чи Берліна з цього приводу, а той факт, що партнери України побачили перетин жирних ліній, які до цього вважалися червоними. Без взагалі якоїсь особливої реакції з боку Кремля. Тож в овальному кабінеті та у країнах НАТО можуть значно прискоритися з усвідомленням того, що їм можна по-справжньому рішуче діяти, а замість виконання своїх погроз у Москві будуть нервово заламувати руки й розповідати про те, як "їх всі кинули".

Можна чітко стверджувати, що часові рамки для хоча б мінімізації репутаційних втрат для Путіна вже закінчилися. Особливо на фоні того, що у Росії на третьому році повномасштабної війни та після втрати територій вирішили створювати добровольчі загони тероборони Брянської, Курської та Білгородської областей (які до цього вже ніби існували). Цю піхоту кидатимуть на відбиття атак Сил оборони без якихось навчань та особливого озброєння. А найцікавішим є те, що такі містечкові угруповання підпорядковуватимуться не міністерству вбивства напряму, а місцевій владі. І це вказує на провал штабу оголошеної Путіним контртерористичної операції. Бо стратегія зупинки українських військових кволими резервами та строковиками провалилася.

Судячи з усього, у Москві досі не розуміють, як їм поводитися у подібній ситуації. Чи відвойовувати втрачені міста, використовуючи тактику випаленої землі, у Кремлі поки не вирішили. Повноцінно зупинити просування наших військ та сформувати лінію фронту росіяни поки не в змозі. Тож зовсім не дивно, що підтримка Путіна як серед так званих "еліт", так і серед пересічних громадян буде падати. Адже саме він розв'язав цю війну (хоч її й підтримувала абсолютна більшість росіян), а натомість не зміг захистити своє ж населення і власні території.

Кожен день перебування українських солдатів на землях ворога грає проти сталої вертикалі влади країни-агресорки. Дедалі очевиднішим стає той факт, що "великий" лідер прорахувався, війна прийшла в саму Росію, а всі міфи про її непереможну армію потроху руйнуються. Навіть попри відчутні для України просування орди на Донбасі. Продати захоплення будь-якого українського міста, назви якого ніхто з росіян не знає, за перемогу, яка переб'є втрату частини Курщини, не зможе ніхто з путінських пропагандистів. Від усвідомлення провалу не врятує ані блокування телеграму, ані відрізання від ютубу. Це означає, що довіра до Путіна так чи інакше буде падати, і дедалі більше людей бачитимуть у ньому не образ сильного вожака, що літає зі стерхами, а розгубленого старенького колишнього лідера, що не здатен реагувати на виклики, скоює одну помилку за іншою і заганяє всю країну у все гірше становище.

Теги за темою
Володимир Путін
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Американські розробники представили нове покоління надводних бойових дронів TSUNAMI
InternetUA
2025-01-15T07:54:36Z
На Житомирщині відкрили збудовані коштом Естонії будинки для прийомних родин-переселенців
Европейская правда
2025-01-15T07:48:58Z
Армія РФ наступає в Курській області: деталі від ISW
TSN
2025-01-15T07:48:40Z
Кейт Міддлтон повідомила, що після 10 місяців лікування від раку у неї настала ремісія
Комсомольская правда
2025-01-15T07:42:45Z
Американські розробники представили революційну протикорабельну балістичну ракету SM-6
InternetUA
2025-01-15T07:39:43Z
Як деякі постачальники харчів для бійців ЗСУ свідомо труять їх тухлятиною
Украина Криминальная
2025-01-15T07:36:20Z
Переведення фахівців Повітряних сил в піхоту: у DeepState пояснили ситуацію
TSN
2025-01-15T07:33:08Z
Чи готові українські бізнеси створювати інклюзивне робоче середовище — дослідження
AIN
2025-01-15T07:30:46Z
Уряд спростив перебронювання співробітників через портал «Дія»
Детектор М
2025-01-15T07:30:25Z
Ассія Ахат з'явилася в мережі та засвітила шикарне тіло
GlavRed
2025-01-15T07:48:37Z
У Варшаві виступить український чоловічий хор «Журавлі»
УкраинФорм
2025-01-15T07:33:37Z
Жінка вирішила розважитися на вечірці своєї подруги: тепер чоловік вимагає розлучення
Фокус
2025-01-15T07:30:20Z
Після грандіозного скандалу: зрадниця Анна Asti залишилася без чоловіка - деталі
GlavRed
2025-01-15T07:27:33Z
Лариса Кадочникова вперше пояснила, чому відмовилась перейти на українську на сцені
24tv
2025-01-15T07:15:23Z
Довгий список національного відбору на «Євробачення-2025»: суперечки про формат, дикий Захід і «нішеве музло»
Детектор М
2025-01-15T07:01:35Z
Пам’яті актора театру і кіно Якова Ткаченка
УкраинФорм
2025-01-15T07:01:05Z
Максим Бородін – про хіт «Якби не ти», продюсера, новий альбом, мінуси публічності та родину
Комсомольская правда
2025-01-15T06:54:07Z
Українська телезірка-втікачка Тодоренко пише книжки для російських дітей
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T06:33:45Z
Зеленський зустрінеться у Варшаві з Туском
УкраинФорм
2025-01-15T07:51:39Z
Більше мішків для трупів: у Білому домі пояснили, що знадобиться військовим КНДР у Росії
УкраинФорм
2025-01-15T07:51:36Z
Історичний момент: військовий експерт оцінив масований удар вглиб РФ
Хвиля
2025-01-15T07:51:16Z
Державний борг Франції сягнув рекордної позначки
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T07:48:30Z
У Кремлі зробили кричущу заяву про пріоритети Трампа: якою може бути його підтримка України
24tv
2025-01-15T07:48:15Z
Китай розглядає можливість продажу TikTok US Ілону Маску
InternetUA
2025-01-15T07:45:22Z
Дружба з Трампом може вдарити по ЄС: експерт розповіла, як Мелоні та Орбан можуть нашкодити Європі
Политека
2025-01-15T07:42:31Z
США, Південна Корея і Японія провели навчання ВПС із пусками авіабомб
УкраинФорм
2025-01-15T07:42:21Z
Філатов про свій вирок у Росії: Ніколи не поїхати в Таїланд чи Єгипет
Комсомольская правда
2025-01-15T07:39:59Z
На Кіровоградщині уламки збитого дрона пошкодили будинки
УкраинФорм
2025-01-15T07:54:09Z
На Харківщині сталася пожежа: є жертви
TSN
2025-01-15T07:51:11Z
Масштабна пожежа в РФ: у Волгограді спалахнув нафтопереробний завод
GlavRed
2025-01-15T07:48:04Z
Польські підприємці, постраждалі від повені, вийшли на протест
Европейская правда
2025-01-15T07:43:05Z
Троє молодиків, які приїхали до Києва на заробітки, зухвало пограбували місцевого жителя
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T07:42:42Z
У Волгограді загорівся НПЗ "Лукойл"
TSN
2025-01-15T07:33:11Z
Росіяни вночі обстріляли лікарню на Херсонщині
УкраинФорм
2025-01-15T07:21:51Z
На Черкащині через падіння уламків «Шахеда» пошкоджені два будинки й авто
УкраинФорм
2025-01-15T07:21:45Z
Прибиральниця накрала у клієнтів комп’ютерної техніки на 185 000 гривень
Украина Криминальная
2025-01-15T06:57:20Z
Ворог постійно тисне: очільник МВА розповів про дії росіян у Торецьку
TSN
2025-01-15T07:51:16Z
Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на 08.00 15.01.2025
Украина Криминальная
2025-01-15T07:48:28Z
У якому районі Києва рівень забруднення повітря найнижчий: моніторинг
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T07:48:15Z
Росія вдарила по двох об'єктах критичної інфраструктури на Львівщині
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T07:45:15Z
Російські військові обстріляли Антонівку, загинула медсестра
УкраинФорм
2025-01-15T07:45:15Z
У Львові радянські поховання з Пагорба Слави перенесуть на Голосківське кладовище
УкраинФорм
2025-01-15T07:42:28Z
На фронті за добу - 170 боєзіткнень, на Покровському напрямку Сили оборони відбили 70 атак
УкраинФорм
2025-01-15T07:39:58Z
Росіяни атакують на 9 напрямках: карта бойових дій 15 січня
24tv
2025-01-15T07:39:19Z
Гороскоп на завтра 16 січня: Скорпіонам - божевільний день, Водоліям - прибуток
GlavRed
2025-01-15T07:30:06Z
Вест Гем та Брайтон намагаються переманити вихованця академії Селтіка
Football.ua
2025-01-15T07:42:41Z
НБА. «Сакраменто» з Ленем зазнав поразки в Мілуокі
УкраинФорм
2025-01-15T07:25:07Z
Манчестер Сіті зробить трансфер гравця Палмейраса найдорожчим у історії серед бразильських центральних захисників
Football.ua
2025-01-15T07:22:40Z
Ювентус завершує трансфер перспективного захисника
Football.ua
2025-01-15T07:01:49Z
Кубок світу з біатлону. Етап в Рупольдингу відкриває чоловіча індивідуальна гонка
УкраинФорм
2025-01-15T06:51:32Z
Аталанта та Фіорентина зацікавлені в Мальдіні
Football.ua
2025-01-15T06:46:47Z
Монако домовляється з Міланом щодо нападника
Football.ua
2025-01-15T06:30:09Z
Ноттінгем Форест — Ліверпуль 1:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2025-01-15T06:01:34Z
На війні загинув президент українського футбольного клубу
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T06:00:13Z
Місяць був схожий на Сатурн: чому він виглядає зараз інакше
Фокус
2025-01-15T07:45:47Z
Civilization VII потрапила у скандал через царицю Катерину II та "руську душу"
Фокус
2025-01-15T07:42:13Z
Несподіваний дизайн кухонних мийок повернеться у 2025 році
24tv
2025-01-15T07:30:20Z
OpenAI додала функцію Tasks в ChatGPT — і тепер чатбот може написати вам першим
ITC
2025-01-15T07:25:50Z
Як вибрати ідеальний зарядний пристрій для смартфона: поради експертів
InternetUA
2025-01-15T07:25:25Z
Android стане зовсім іншим: головні нововведення
InternetUA
2025-01-15T07:10:19Z
Модель міркування OpenAI AI іноді «думає» китайською
InternetUA
2025-01-15T07:01:05Z
З чорнилами: Continental показав незвичний автомобільний екран
AutoGeek
2025-01-15T06:45:00Z
Фахівці назвали головну помилку при зарядці смартфона взимку
InternetUA
2025-01-15T06:43:56Z
Курс валют на 15 січня: скільки коштує долар і євро
AIN
2025-01-15T07:48:31Z
Скільки отримують члени наглядової ради «Нафтогазу»? Компанія розсекретила суми винагород
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T07:48:06Z
Нафта подорожчала на тлі збоїв у постачанні
УкраинФорм
2025-01-15T07:33:14Z
ВВП України: аналітики прогнозують уповільнення зростання економіки в 2025 ріці
ZN UA
2025-01-15T07:31:38Z
Банки та обмінники приймають не всі долари: в НБУ попередили, на що варто звернути увагу перед обміном
Политека
2025-01-15T07:27:11Z
Північна Корея вкрала понад 659 мільйонів доларів в криптовалюті протягом 2024 року
InternetUA
2025-01-15T07:15:18Z
Україна експортувала понад 10 млн тонн пшениці та кукурудзи з початку сезону
Agravery
2025-01-15T07:10:20Z
В Україні агропідприємства можуть отримати гранти на переробку
AgroNews
2025-01-15T07:10:07Z
У клієнтів "ПриватБанку" виникають нові труднощі з переказами грошей: "Не раджу користуватися такою послугою"
Политека
2025-01-15T07:01:14Z
В Італії збираються законом регулювати онлайн-відгуки на туристичні об’єкти, готелі та ресторани
Детектор М
2025-01-15T07:51:04Z
Такі ванні кімнати у 2025 році вже ніхто не робить: 3 головні антитренди
24tv
2025-01-15T07:39:25Z
Потрібно дотримуватися кількох легких порад: як можна отримати роботу без досвіду
24tv
2025-01-15T07:33:13Z
Відкриваємо ліниву сторону зодіаку: познайомтеся з цими 3 знаками
24tv
2025-01-15T07:09:43Z
Які знаки Зодіаку приречені на успіх: ці люди народились під щасливою зіркою
Политека
2025-01-15T05:03:03Z
Тренування на прес для тих, кому не хочеться робити скручування
24tv
2025-01-15T04:48:46Z
Як зрозуміти, що людина бреше: детектив назвав важливі сигнали
GlavRed
2025-01-15T04:27:36Z
Раз – і вся сім'я сита: смачнющий сніданок з шинки та картоплі
24tv
2025-01-15T04:06:43Z
Леви змінять погляд на життя: гороскоп на 15 січня
24tv
2025-01-15T03:00:10Z
На Тайвані лютує грип: кількість хворих рекордна за 10 років
ГЛАВКОМ NET
2025-01-15T06:57:34Z
Деруни не вберуть ні грама зайвого жиру: що для цього треба додати
24tv
2025-01-15T06:39:54Z
Не лише через купівлю цигарок: куріння робить людей біднішими
24tv
2025-01-15T06:03:44Z
Дві крихітні молекули можуть врятувати тисячі від сліпоти
Portaltele
2025-01-15T05:31:38Z
Продовження тимчасової непрацездатності: як це відбувається у 2025 році
ZN UA
2025-01-15T05:03:36Z
Встановлення інвалідності для онкохворих: як це відбуватиметься після ліквідації МСЕК
ZN UA
2025-01-15T02:03:09Z
Знову засяє: як прибрати бруд, що в'ївся, зі старої чавунної ванни
GlavRed
2025-01-14T21:27:00Z
Щоб втратити жир на животі: потрібно відмовитися від 4 популярних продуктів
24tv
2025-01-14T20:27:38Z
Виявили групу людей, якій алкоголь приносить користь
24tv
2025-01-14T20:18:47Z
Toyota будує інноваційне “Місто майбутнього”: перші мешканці в’їдуть вже цього року
AutoGeek
2025-01-15T07:42:07Z
Aston Martin Vantage скинув дах та отримав 656-сильний мотор
AutoCentre
2025-01-15T07:10:32Z
Конкурент Tesla Model 3: на європейський ринок виходить електрична Mazda 6e
ЗаРулем
2025-01-15T05:54:59Z
Водіям підготували "сюрприз" на 25 тисяч: хто муситиме платити з лютого
Хвиля
2025-01-15T04:27:28Z
Навіщо потрібен "плавник" на даху автомобіля: водії будуть здивовані
GlavRed
2025-01-15T01:25:09Z
Не просто аксесуар: навіщо на машину ставлять спойлер
GlavRed
2025-01-14T21:27:17Z
В Україну поставили оновлені самоскиди Volvo FMX
AutoCentre
2025-01-14T20:04:45Z
У США заборонили технології «розумних» авто із китайським та російським програмним забезпеченням
УкраинФорм
2025-01-14T19:48:29Z
Шасі Foton Auman оснастили автоцистерною нового типу
AutoCentre
2025-01-14T19:13:37Z