MY.UAНовини
Як зміни в Уряді вплинуть на підтримку партнерів: інтерв'ю з Михайлом Подоляком
Як зміни в Уряді вплинуть на підтримку партнерів: інтерв'ю з Михайлом Подоляком

Як зміни в Уряді вплинуть на підтримку партнерів: інтерв'ю з Михайлом Подоляком

Як зміни в Кабміні вплинуть на підтримку партнерів і чому Володимир Зеленський їде в Німеччину, в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу розповів радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. Більше важливих деталей – далі у матеріалі.

Нагадаємо, що в першій частині інтерв'ю ми писали про справжню мету поїздки Владіміра Путіна в Монголію. Деталі – читайте за посиланням.

Про стратегію Юлії Навальної щодо Росії

Юлія Навальна запропонувала Заходу нову стратегію щодо Росії у міжнародно визнаних кордонах. Навальна наголосила, що хоч би яким було майбутнє Європи, Росія в ньому буде. І пропонує європейцям не підтримувати тих, хто поширює ненависть, допомагати таким як вона, і розділяти Росію та Владіміра Путіна. А також не погрожувати поділом Росії на багато частин.

Немає ніякої "стратегії" Навальної. Це взагалі безсенсовні виступи, які ні на що не впливають. Вони не матимуть ніяких історичних наслідків. Не Навальна вирішуватиме, якою буде Росія після цієї війни, які процеси там відбуватимуться потім.

Немає ніякої концепції, мовляв, це Путін воює, а не росіяни. Воює країна. Максимально масштабно воює Росія. Так, є 10 – максимум 15% людей, які проти війни, які протестують. Є взагалі люди, які на боці України воюють.

Є такі люди, як Каспаров (російський опозиціонер, гросмейстер Гаррі Каспаров – 24 Канал), наприклад, які активно займаються промоцією, що Росія обов'язково має програти, щоб пройти через всі концепції покаяння, репарацій і так далі. Є фундаментально велика кількість людей, які дійсно розуміють, що це за війна, розуміють природу росіян, але це точно не Навальна.

Абсолютно зрозуміло, що воює саме Росія, що програти має саме Росія, що має бути сотні тисяч різних судових вироків, не тільки один ключовий щодо Путіна. Треба розбирати воєнні злочини, які чинять конкретні люди на території України. Це ж не Путін ґвалтує когось. Безумовно, Путін не набирав би всіх цих людей, якби вони були не готові піти в Україну, вирізати там сім'ї й щось подібне чинити.

Крім того, не Навальній вирішувати, чи хочуть, наприклад, інгуші, ічкерійці, дагестанці, башкири, буряти, які перебувають у зовсім іншому культурному полі, ніж класична Росія, не мати права на своє самовизначення? Немає ніякої федерації у Росії. Ти не можеш вийти зі складу цієї країни, не можеш побудувати там суверенність і так далі.

Росія має обов'язково пройти через поразку в цій війні, тому що це дозволить переформатувати кілька речей, наприклад, політичний простір Росії. Тобто з'являться не реваншистські, а інші групи, які розуміють, що таке сучасна цивілізація і сучасна конкуренція. Буде інший політичний ландшафт, інші партії. Усі ці "Справєдлівая Росія", "Єдіная Росія" зникнуть. Навіть не буде зрозуміло, де ж були мільйони членів цих партій.

Також треба буде переписати федеральний устрій, договір. Навіть не розумію, які народи захочуть бути в складі Росії, але тотальна кількість народів захоче мати свої суверенні кордони, суверенні території, отримати свою суб'єктність. Це те, що не було завершено у 1991 році.

Не має ніякого значення, про що говорить, наприклад, Навальна чи хтось подібний. Тому що це не впливає на ті історичні процеси, які сьогодні відбуваються. Вони хочуть залишитись у певній ніші, хочуть отримувати якусь дохідність з неї.

Ба більше, є низка європейських політиків, які вважають, що можна це продовжувати, гратися десятиріччями у підтримку опозиції та у такий спосіб начебто мати вплив на Росію. Це те ж саме, що в 50 – 60-ті роки підтримувати опозицію в Радянському Союзі в екзилі. Це нонсенс, не вони чинитимуть ті дії, які призведуть до революційних змін в Росії.

Україна знайде рішення, як знищити стратегічні бомбардувальники Росії

В Білому домі заявили, що твердження про те, що Україна за допомогою ATACMS зможе вразити більшість військової авіації, з якої Росія завдає ударів по українських територіях, є помилковим. Адже 90% літаків, які Росія використовує для КАБів та ракетних ударів дальньої дії, розташовані за межами 300-кілометрової зони від українського кордону.

Кожна країна має право на свою думку. Проте все ж таки оперативне планування, яким займається Генеральний штаб ЗСУ, дозволяє зрозуміти, що збільшивши удари по території Росії, ми можемо суттєво повпливати на перебіг подій по лінії фронту.

З іншого боку, а хто сказав, що не можна буде знайти рішення для ураження саме стратегічної бомбардувальної авіації Росії? Я думаю, що воно буде знайдено. Тут же принципове питання – перенесення війни на територію Росії.

Треба над цим працювати. Я не думаю, що треба ображатися на те, що не ухвалюють рішення. Ми з вами розуміємо, що страх – це одна з емоцій, яка рухає людство до тих чи інших рішень. Якщо в України страху набагато менше, то в інших країнах його все ще багато. Цей страх треба розвіювати. Можна працювати з раціональними аргументами з погляду того, що таке міжнародне право, що таке право на самооборону тощо. Цим Україна оперує на офіційних дипломатичних майданчиках.

Усе ж таки ми перебуваємо у дискусії, чи можна бити, чи треба скасовувати заборони, чи треба збільшувати дальність й радіус ураження на території Росії. Рік тому цю дискусію неможливо було уявити. Це раціональна дискусія, але треба додати емоційного компонента – це те, що ми бачили у Львові; це те, що ми бачили в родині Базилевичів, у якій вижив лише чоловік. Я навіть не знаю, як він буде жити далі, неможливо просто уявити, що це таке. Ви ж бачили, які гарненькі донечки були у цього чоловіка.

Західне суспільство дуже любить гуманістичні концепції, любить говорити про те, як треба ставитись до тварин, людей різних орієнтацій, як треба берегти особистий простір людини тощо. Треба, щоб вони усвідомили, що Росія робить в Україні, що це не військові об'єкти, а свідоме вбивство цивільного населення.


Пуск з Ту-95М / Ілюстративне фото, Getty Images

Треба, щоб цей емоційний компонент працював, тому що мені здається, що європейські суспільства думають про інше, коли говорять про цю війну. Вони якраз говорять про раціональні аргументи. Мовляв, навіщо їм це потрібно, це ж буде ескалація, якщо Україна битиме по Росії? А якщо вони бачитимуть цей емоційний компонент, то, мабуть, все ж таки інакше сприйматимуть війну.

Безумовно, Польща може збивати ракети, для цього є всі інструменти. Однак питання в тому, що Польща це член колективного альянсу, там є певні правила, бюрократія і колективне рішення. Польща не може порушувати внутрішні колективні домовленості. Утім, Варшава готова про це дискутувати й не тільки вона.

Не забуваймо, що є країни, які абсолютно чітко й жорстко займають абсолютно правильну позицію. Це країни північної Європи, зокрема Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія, я вже не кажу про країни Балтії. Вони дозволяють використовувати все, що передали Україні на власний розсуд, бо Україна має право це робити – це міжнародне право.

Однак ключовий партнер з погляду зброї – Сполучені Штати. 70 – 75% зброї, якою користується Україна, – американська. Наприклад, якщо країна передає якусь зброю, то ця зброя може бути виготовлена в США й треба мати відповідні дозволи від американців, як цю зброю використовувати.

Питання у Сполучених Штатах. Насамперед не забуваймо, це внутрішня достатньо жорстка дискусія. По-друге, США пробують планувати розв'язання багатьох проблем. Вони вважають, що війна в Україні – це лише одна з глобальних проблем, яка сьогодні тисне на глобальні спільноти. Й ще треба зважати на інтереси різних регіонів, зокрема на війну на Близькому Сході, події на Корейському півострові, у Тихоокеанському регіоні.

Багато чого є й американці на все це зважають. Тоді ухвалюють рішення, як вони говорять, що не можуть собі дозволити різку ескалацію. Це ми з вами розуміємо, що це не про ескалацію. Навпаки, якщо ти хочеш розв'язати питання глобального порядку й дехаотизації, щоб все ж таки правила працювали, то треба прибрати ключового донора нестабільності – Росію. Адже саме країна-агресорка фінансує все те, про що у США періодично говорять.

ФБР накрило мережу російських ботів, які хотіли впливати на перебіг тієї чи іншої політичної події у Сполучених Штатах. Поки Росія виглядає як сьогодні, то вони постійно будуть змушені реагувати вже на факт, тобто на втручання. Завдяки поразці Росії можна превентивно прибрати навіть саму можливість цього втручання; суттєво зменшити криміналізацію усіх ринків, за якою стоїть Кремль. Це і є військова, мілітарна, пропагандистська деескалація.

Ключове, що Сполучені Штати ніяк не можуть усвідомити, що якщо ти глобальний лідер, то в певні моменти треба все ж таки виступати на захист тих правил, які ти прописав. Захищайте ці правила, дайте можливість країні, яка хоче обнулити ці правила, програти.

Чому Зеленський особисто їде на "Рамштайн"

Аналітики пишуть, що остання спроба переконати США на далекобійні удари буде у президента Володимира Зеленського на полях саміту ООН. Також за повідомленнями ЗМІ, український лідер 6 вересня особисто приїде на засідання "Рамштайн" до Німеччини.

Я не знаю концепції слова "останній шанс", "остання можливість". Поки ти працюєш – у тебе завжди є можливість. Треба повертатися і доводити тему до кінця. Якраз таки ця воля у президента присутня й він тиснутиме поки не отримає результат.

Концепції "останній шанс" для президента Зеленського не існує. Для нього є просто шанс, який треба постійно намагатися реалізувати. Зокрема, це і про "Рамштайн", на якому треба активізувати три речі:

  • кількість постачання відповідних інструментів, насамперед ми говоримо про протиракети. Користуючись геноцидним компонентом, який Росія демонструє у Полтаві, Сумах, Львові, треба переконати, що ЗРК Patriot, NASAMS, IRIS-T має бути більше в Україні;
  • президент наполягатиме на пришвидшенні постачання. Адже виглядає дивно, що ми підписуємо ті чи інші меморандуми, договори, гарантії безпеки, де прописано, скільки треба отримати того, чи іншого інструменту, а потім процес постачання затягується у кілька разів довше, ніж потрібно;
  • математика війни. Президент хоче пояснити, що не можна воювати, коли одна країна використовує будь-що, попри заборони, а інша країна, яка веде оборонну війну, має певні обмеження, які є штучними та юридично некоректні.

Я вважаю, що це не про останній шанс, а про можливість ще раз актуалізувати тему необхідну для України сьогодні. Це зброя, кількість, своєчасність постачання, зняття обмежень й робота у межах оборонної війни згідно з міжнародним правом.

Про зміни в Уряді

В українському парламенті відбуваються зміни. У соціальних мережах це вже назвали "міністропадом". З останнього – звільнено міністра закордонних справ Дмитра Кулебу. Подейкують, що він тепер займатиметься укріпленням відносин України з НАТО. Я розумію, що це внутрішня справа України й нам вирішувати, але як до цього ставляться наші партнери? Як на це відреагують у світі?

Абсолютно в робочому форматі відреагують. Подякуймо пану Кулебі. Він ефективно працював міністром. Президент говорить, що певні кадрові рішення треба ухвалювати, аби підсилити інші напрямки. Люди частково вигорають, тому що ти перебуваєш в однотипному форматі роботи.

Це ж війна, а під час війни один рік може йти за 2 – 3. Треба ухвалювати рішення, які оптимізуватимуть ті чи інші пріоритетні галузі та напрямки. Додавати нової функціональної крові.

Я б не сказав, що це "міністропад", адже деякі міністри навпаки позбавляються статусу виконувача обов'язків, чи навпаки збільшують свої операційні можливості, наприклад, Ольга Стефанішина. Частково міністри переходять на інші інституції та напрямки. Немає такого, що людину звільнили й вона зникла.

У нас немає електорального циклу, коли вибори призводять до того, що еліти частково ротуються. Однак ротації, зокрема у міністерствах, потрібні, адже вони дають ефективність цього першого етапу, коли приходять нові люди та інтенсифікують певні процеси.

Наші партнери усвідомлюють, що кадрові ротації матимуть позитивний ефект. Щодо можливості співпраці, наші союзники ставляться суто прагматично, розуміючи, що тут йдеться про функції, а не про щось емоційне. Й вони працюватимуть у межах функціональних домовленостей з іншими очільниками міністерств. Думаю, що буде вкрай ефективна співпраця, якою вона була протягом 2,5 роки.

Не сумніваюся, що велика кількість країн, які входять в проукраїнську коаліцію, ухвалили для себе принципове рішення і воно закарбоване у серцях – підтримувати Україну повністю, попри незалежні дискусії, до моменту поки Росія не програє цю війну.

Які "ліки" потрібні Путіну

Не знаю як війну, а так звану "сво" Росія вже "виграла". Так заявив командир кадирівського спецназу Апті Алаудінов.

Немає сенсу згадувати таких як Алаудінов, він ні на що не впливає. Це не людина, яка має доступ до інформації. Він дає дивні коментарі. Є Дмітрій Мєдвєдєв, є Алаудінов це два полюси, але вони не впливають ні на що і їхні коментарі не мають жодного стосунку до реальності. Можна згадувати це як мем, але не більше.

The Times пише про те, що Владіміру Путіну начебто розробляють еліксир вічного життя. Наскільки ви вірите в такі новини?

Це для Росії правильна новина. Вони ж там шаманів використовують для того, щоб впливати на політичні процеси. Було б краще розробити препарат, який пригальмовує час. Просто, аби Путін відчував особисту катастрофу. Це може бути рік у в'язниці, але диктатор, щоб суб'єктивно відчував, що він там перебуває 100 років.

Якщо серйозно, то немає сенсу звертати увагу на те, що пишуть про вічне безсмертя для Путіна. У нього хіба що буде вічне безсмертя у підручниках історії, як одного з кривавих й найбільш мерзенних лідерів певного історичного проміжку часу.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
"Ситуацию мы не удержим": военный сказал, когда будет полная потеря Украины
Comments UA
2025-01-04T19:21:40Z
Женщина ехала от свекрови и делилась впечатлениями: потом она взглянула на заднее сиденье
Фокус
2025-01-03T07:51:10Z
Стало известно, сколько украинцев из оккупации вступили в армию РФ за 2024 год
Comments UA
2025-01-04T12:09:47Z
"Это пример другим": Зеленский рассказал, где находятся его дети во время войны
Фокус
2025-01-11T11:51:36Z
Рука снова будет работать: Фонд Рината Ахметова помог в лечении тяжелораненого жителя Краматорска
Корреспондент
2025-01-15T10:30:38Z
Компенсация за погибшего военного: кто может ее получить
ZN UA
2025-01-15T10:30:21Z
Зеленский ответил на петицию об отмене раздачи "тысячи Зеленского"
Comments UA
2025-01-09T08:46:28Z
До какой даты нужно потратить "тысячу Зеленского", иначе деньги "сгорят"
Comments UA
2025-01-04T12:57:55Z
Россияне обогнали: Украина на последнем месте среди стран Европы по уровню IQ
Фокус
2025-01-05T17:42:16Z
Новогодние образы супругов Зеленских: стилист обратила внимание на важную деталь
Фокус
2025-01-03T06:51:08Z
Предала свою страну и поехала развлекать россиян: хореограф из Украины перекроила себя
Comments UA
2025-01-09T20:57:54Z
Остап Ступка рассказал подробности романа с младшей на 35 лет возлюбленной
Комсомольская правда
2025-01-11T07:51:48Z
В Латвии расследуют смерть баскетболиста: против предательницы Украины Седоковой дадут показания/Друг Яниса Тимма подозревает, что певица могла устроить заказное убийство
Апостроф
2025-01-03T18:24:18Z
СБУ показала "кино" о подростках-предателях
Апостроф
2025-01-15T10:24:59Z
Джессика Симпсон и Эрик Джонсон продают имение после развода
Корреспондент
2025-01-15T10:06:42Z
Леся Никитюк решилась выйти замуж за военного: кто-то из звезд ее поздравил
Comments UA
2025-01-06T19:54:51Z
Василий Вирастюк впервые полностью показал младшую на 11 лет возлюбленную – маму своего четвертого сына
TSN
2025-01-06T11:39:03Z
Тина Кароль встала на гимнастический козел на каблуках и очаровала фанов: "Просто королева"
TSN
2025-01-04T15:39:32Z
Полковник ВСУ заявил о прямой сдаче украинских земель: что пошло не так
Comments UA
2025-01-05T08:33:29Z
Трамп круто изменил обещание по поводу войны в Украине: на Западе узнали подробности
Comments UA
2025-01-09T20:30:37Z
Путин был готов ударить ядеркой по Украине: в США только сейчас сказали, кто отказал Кремль
Comments UA
2025-01-04T08:33:43Z
Маск устроил скандальный опрос: предлагает США освободить один из европейских народов
Comments UA
2025-01-06T14:36:35Z
Скандал с проукраинским школьником: Фицо признался, что его избивали учителя и мать
Апостроф
2025-01-15T10:36:10Z
Российская армия атаковала объекты газовой инфраструктуры: что известно
TSN
2025-01-15T10:24:56Z
На Западе уже знают, что станет разменной монетой в переговорах по войне в Украине
Comments UA
2025-01-03T07:03:56Z
Чего ждать дальше от российско-украинской войны: какой выход для Украины
Comments UA
2025-01-04T14:39:46Z
В МИД РФ истерически отреагировали на адские санкции Байдена: каким ответом грозят
Comments UA
2025-01-11T18:42:38Z
В Киеве столкнулись минивэн и автобус: есть погибшие, а среди травмированных - дети
Апостроф
2025-01-11T21:48:39Z
С украинкой в ​​центре Варшавы произошел жуткий инцидент
Апостроф
2025-01-04T18:39:10Z
Удар по Запорожью: количество пострадавших возросло
TSN
2025-01-08T21:27:51Z
Раскрыты подробности ночной воздушной атаки на Украину
Апостроф
2025-01-05T09:24:25Z
В Курской области российский самолет уронил бомбу на дом полицейского
Апостроф
2025-01-15T10:33:23Z
Во Львове во время массированной атаки РФ было закрыто укрытие - полиция начала уголовное производство
Апостроф
2025-01-15T10:27:43Z
Взрывы в России и пожар в психоневрологическом диспансере Харьковской области: главные новости ночи 5 января 2025 года
TSN
2025-01-05T05:21:00Z
Сгорела заживо в собственном доме: спасатели в Запорожье ликвидировали пожар
TSN
2025-01-04T16:51:01Z
В Смоленской области РФ прогремели взрывы на заводе по производству запчастей к ракетам
Комсомольская правда
2025-01-04T06:39:43Z
"Почти каждый день мне пишут и звонят россияне": в ВСУ рассказали о неожиданных последствиях Курской операции
Апостроф
2025-01-04T17:06:25Z
Расстрел пленных ВСУ в Волновахском районе: начато расследование
Корреспондент
2025-01-06T18:52:38Z
В Украине погиб российский пропагандист
Апостроф
2025-01-04T20:27:31Z
РФ бросила на Часов Яр 10 тысяч войска: командир из 24-й бригады об изнурительных боях за город
TSN
2025-01-04T11:36:43Z
На Покровском направлении оккупанты во время штурма разрушили некоторые позиции Сил обороны - ОСУВ "Хортица"
Апостроф
2025-01-15T10:27:21Z
Тушили почти полсотни спасателей: появились новые подробности и фото пожара на Крещатике в Киеве
Апостроф
2025-01-15T10:18:16Z
РФ может потерять контроль над оккупированным Крымом: что происходит
Comments UA
2025-01-03T09:39:54Z
Во Львове торжественно открыли улицу в честь языковеда Фарион
Апостроф
2025-01-01T18:09:15Z
Расстояние от фронта до центра Купянска сократилось, — глава МВА
TSN
2025-01-04T16:27:43Z
На войне с Россией погиб многократный чемпион мира по карате: коллеги не сдержали эмоций
Comments UA
2025-01-03T15:36:58Z
Милан официально подтвердил увольнение экс-тренера Шахтера Паулу Фонсеку
Известия Киев
2025-01-04T08:34:11Z
Илон Маск намерен купить "Ливерпуль"
ZN UA
2025-01-07T17:36:42Z
Назван самый высокооплачиваемый футболист английской Премьер-лиги
ZN UA
2025-01-03T20:00:07Z
Холифилд озвучил имя лучшего боксера в истории
Корреспондент
2025-01-15T10:06:08Z
Стало известно, сколько спортсменов и тренеров просрочили сроки пребывания за границей
Comments UA
2025-01-15T09:42:43Z
Даниэль Дюбуа заявил, что не стоит верить заявлению Фьюри о завершении карьеры
Известия Киев
2025-01-15T09:28:03Z
Пятый раз говорит об этом: Чжилей оценил решение Фьюри уйти из бокса
Корреспондент
2025-01-15T09:27:27Z
Промоутер Джошуа назвал потенциальных соперников после срыва боя с Фьюри
Корреспондент
2025-01-15T08:48:07Z
Раскрыли ключ к бессмертию: ученые выяснили, почему постельные клопы почти неубиваемы
Фокус
2025-01-04T17:42:58Z
Ученые заявили, что чайные пакетики несут угрозу здоровью человека
TSN
2025-01-04T16:18:38Z
Возрождение состоялось: Разработчики Hi-Fi RUSH официально вернулись к работе
GameMag
2025-01-04T14:55:20Z
Stardew Valley продалась тиражом свыше 40 миллионов копий
GameMag
2025-01-04T17:33:44Z
В сети считают, что на январской презентации Xbox могут анонсировать Ninja Gaiden 4
GameMag
2025-01-15T10:27:44Z
В Diablo 4 Season of Witchcraft появится инфернальный питомец: он уже успел напугать игроков
Фокус
2025-01-15T10:01:11Z
"Неожиданный" флагманский Android-смартфон может выйти в течение нескольких недель
Фокус
2025-01-15T10:00:39Z
"Они создают проблемы не только для нас": Юрист Nintendo объяснил, почему компания борется против эмуляторов
GameMag
2025-01-15T09:52:45Z
Ракета Илона Маска отправила на Луну 2 посадочных модуля: вторжение NASA началось
Фокус
2025-01-15T09:45:21Z
Доллар в Украине приблизился к новой психологической отметке - курс валют
Известия Киев
2025-01-10T06:27:02Z
118 грн за упаковку в 200 грамм: супермаркеты резко изменили цены на масло, молоко и сметану
Знай
2025-01-04T15:06:07Z
В Украине резко изменились цены на яйца: сколько стоит десяток и почему это не надолго
Новости Украины
2025-01-02T20:54:58Z
Впервые в новом году доллар обновил максимум
Новости Украины
2025-01-03T20:36:28Z
Пенсионеры и ВПЛ могут потерять выплаты: времени до 31 марта
Знай
2025-01-15T10:12:08Z
Зарплаты растут, но денег не прибавляется: почему это происходит
Знай
2025-01-15T09:36:44Z
Цены на курятину: эксперт рассказала, как изменится стоимость мяса в 2025 году
Политека
2025-01-03T07:27:29Z
Суммы в платежках за доставку газа могут уменьшиться: кому из украинцев повезет
Знай
2025-01-04T14:06:19Z
Михаил Шейтельман рассказал, почему Фицо никак не успокоится по поводу транзита российского газа
Знай
2025-01-06T13:51:24Z
Почему категорически запрещено присваивать найденные вещи и при чем здесь предрассудки
Comments UA
2025-01-09T23:30:46Z
Некому жить: красивый город вблизи моря и гор платит людям 30 тысяч евро за переезд
Фокус
2025-01-05T11:00:20Z
Людей с какой группой крови трудно соблазнить
Comments UA
2025-01-03T03:30:46Z
У талантливых и счастливых людей всегда есть эта цифра в дате рождения
TSN
2025-01-03T07:51:22Z
"Даже на работе": эксперт назвала топ профессий людей, которые изменяют своим партнерам
Фокус
2025-01-15T09:27:38Z
Гороскоп для знаков зодиака на 16 января 2025 года
Корреспондент
2025-01-15T08:45:14Z
Таро гороскоп на сегодня: кто получит подарок судьбы
Comments UA
2025-01-04T18:30:24Z
Как размягчить говядину во время приготовления разными способами: добавьте эти пять ингредиентов
TSN
2025-01-04T17:18:13Z
Себе дороже: как общаться с грубыми людьми, не опускаясь до их уровня
Marie Claire
2025-01-04T15:01:29Z
Возьмут ли в армию с туберкулезом или гепатитом: какие болезни освобождают от службы
Знай
2025-01-10T19:06:40Z
Как военнослужащему взять отпуск во время службы: в ТЦК назвали условия
Знай
2025-01-04T18:06:12Z
Программа "Доступные лекарства"охватит все аптеки Украины в 2025 году
Знай
2025-01-04T20:12:56Z
Какие три полезные привычки японцев помогают им жить более 100 лет
TSN
2025-01-04T19:21:20Z
Нашли слабость распространенного рака: ученые узнали роль холестерина в развитии болезни
Фокус
2025-01-15T10:36:02Z
Лекарство оказалось эффективным: ученые протестировали вакцину от гепатита Е на людях
Фокус
2025-01-15T10:12:20Z
Внезапный союзник болезни Альцгеймера: ученые узнали о связи алкоголя с заболеванием
Фокус
2025-01-04T18:27:28Z
Три совета, которые не помогут похудеть
TSN
2025-01-04T12:54:17Z
Узнали время защиты организма: создан новый способ определения иммунитета после вакцинации
Фокус
2025-01-07T18:51:38Z
Поезд-вездеход: реставраторы восстановили уникальную паровую машину начала 20 века
Фокус
2025-01-05T18:06:08Z
ВСЁ ДЛЯ ЛЮДЕЙ: ЧЕМ OPEL COMBO ОТЛИЧАЕТСЯ ОТ ДРУГИХ
Корреспондент
2025-01-15T08:39:48Z
Альтернатива Kodiaq: флагманский электрокроссовер Skoda впервые заметили на дорогах
Фокус
2025-01-15T07:42:25Z
Прослужат 15 лет: названы пять кроссоверов, с которыми не спешат расставаться владельцы
UAToday
2025-01-15T01:30:02Z
Тарас Чмут заменил важное обещание на миллиард гривен
Comments UA
2025-01-14T14:12:23Z
Кроссоверы, электромобили и спорткары: определены лучшие авто в мире за 2025 год
Фокус
2025-01-14T13:42:02Z
Раскупают как горячие пирожки: новый электромобиль Tesla поступил в производство
Фокус
2025-01-14T11:36:40Z
Британское качество: как выглядит Bentley с пробегом более 800 000 км
Фокус
2025-01-14T09:30:00Z
В Украине появится новый налог на авто: кому и сколько придется заплатить в 2025 году
TSN
2025-01-14T08:36:22Z