MY.UAНовини
Як зміни в Уряді вплинуть на підтримку партнерів: інтерв'ю з Михайлом Подоляком
Як зміни в Уряді вплинуть на підтримку партнерів: інтерв'ю з Михайлом Подоляком

Як зміни в Уряді вплинуть на підтримку партнерів: інтерв'ю з Михайлом Подоляком

Як зміни в Кабміні вплинуть на підтримку партнерів і чому Володимир Зеленський їде в Німеччину, в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу розповів радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. Більше важливих деталей – далі у матеріалі.

Нагадаємо, що в першій частині інтерв'ю ми писали про справжню мету поїздки Владіміра Путіна в Монголію. Деталі – читайте за посиланням.

Про стратегію Юлії Навальної щодо Росії

Юлія Навальна запропонувала Заходу нову стратегію щодо Росії у міжнародно визнаних кордонах. Навальна наголосила, що хоч би яким було майбутнє Європи, Росія в ньому буде. І пропонує європейцям не підтримувати тих, хто поширює ненависть, допомагати таким як вона, і розділяти Росію та Владіміра Путіна. А також не погрожувати поділом Росії на багато частин.

Немає ніякої "стратегії" Навальної. Це взагалі безсенсовні виступи, які ні на що не впливають. Вони не матимуть ніяких історичних наслідків. Не Навальна вирішуватиме, якою буде Росія після цієї війни, які процеси там відбуватимуться потім.

Немає ніякої концепції, мовляв, це Путін воює, а не росіяни. Воює країна. Максимально масштабно воює Росія. Так, є 10 – максимум 15% людей, які проти війни, які протестують. Є взагалі люди, які на боці України воюють.

Є такі люди, як Каспаров (російський опозиціонер, гросмейстер Гаррі Каспаров – 24 Канал), наприклад, які активно займаються промоцією, що Росія обов'язково має програти, щоб пройти через всі концепції покаяння, репарацій і так далі. Є фундаментально велика кількість людей, які дійсно розуміють, що це за війна, розуміють природу росіян, але це точно не Навальна.

Абсолютно зрозуміло, що воює саме Росія, що програти має саме Росія, що має бути сотні тисяч різних судових вироків, не тільки один ключовий щодо Путіна. Треба розбирати воєнні злочини, які чинять конкретні люди на території України. Це ж не Путін ґвалтує когось. Безумовно, Путін не набирав би всіх цих людей, якби вони були не готові піти в Україну, вирізати там сім'ї й щось подібне чинити.

Крім того, не Навальній вирішувати, чи хочуть, наприклад, інгуші, ічкерійці, дагестанці, башкири, буряти, які перебувають у зовсім іншому культурному полі, ніж класична Росія, не мати права на своє самовизначення? Немає ніякої федерації у Росії. Ти не можеш вийти зі складу цієї країни, не можеш побудувати там суверенність і так далі.

Росія має обов'язково пройти через поразку в цій війні, тому що це дозволить переформатувати кілька речей, наприклад, політичний простір Росії. Тобто з'являться не реваншистські, а інші групи, які розуміють, що таке сучасна цивілізація і сучасна конкуренція. Буде інший політичний ландшафт, інші партії. Усі ці "Справєдлівая Росія", "Єдіная Росія" зникнуть. Навіть не буде зрозуміло, де ж були мільйони членів цих партій.

Також треба буде переписати федеральний устрій, договір. Навіть не розумію, які народи захочуть бути в складі Росії, але тотальна кількість народів захоче мати свої суверенні кордони, суверенні території, отримати свою суб'єктність. Це те, що не було завершено у 1991 році.

Не має ніякого значення, про що говорить, наприклад, Навальна чи хтось подібний. Тому що це не впливає на ті історичні процеси, які сьогодні відбуваються. Вони хочуть залишитись у певній ніші, хочуть отримувати якусь дохідність з неї.

Ба більше, є низка європейських політиків, які вважають, що можна це продовжувати, гратися десятиріччями у підтримку опозиції та у такий спосіб начебто мати вплив на Росію. Це те ж саме, що в 50 – 60-ті роки підтримувати опозицію в Радянському Союзі в екзилі. Це нонсенс, не вони чинитимуть ті дії, які призведуть до революційних змін в Росії.

Україна знайде рішення, як знищити стратегічні бомбардувальники Росії

В Білому домі заявили, що твердження про те, що Україна за допомогою ATACMS зможе вразити більшість військової авіації, з якої Росія завдає ударів по українських територіях, є помилковим. Адже 90% літаків, які Росія використовує для КАБів та ракетних ударів дальньої дії, розташовані за межами 300-кілометрової зони від українського кордону.

Кожна країна має право на свою думку. Проте все ж таки оперативне планування, яким займається Генеральний штаб ЗСУ, дозволяє зрозуміти, що збільшивши удари по території Росії, ми можемо суттєво повпливати на перебіг подій по лінії фронту.

З іншого боку, а хто сказав, що не можна буде знайти рішення для ураження саме стратегічної бомбардувальної авіації Росії? Я думаю, що воно буде знайдено. Тут же принципове питання – перенесення війни на територію Росії.

Треба над цим працювати. Я не думаю, що треба ображатися на те, що не ухвалюють рішення. Ми з вами розуміємо, що страх – це одна з емоцій, яка рухає людство до тих чи інших рішень. Якщо в України страху набагато менше, то в інших країнах його все ще багато. Цей страх треба розвіювати. Можна працювати з раціональними аргументами з погляду того, що таке міжнародне право, що таке право на самооборону тощо. Цим Україна оперує на офіційних дипломатичних майданчиках.

Усе ж таки ми перебуваємо у дискусії, чи можна бити, чи треба скасовувати заборони, чи треба збільшувати дальність й радіус ураження на території Росії. Рік тому цю дискусію неможливо було уявити. Це раціональна дискусія, але треба додати емоційного компонента – це те, що ми бачили у Львові; це те, що ми бачили в родині Базилевичів, у якій вижив лише чоловік. Я навіть не знаю, як він буде жити далі, неможливо просто уявити, що це таке. Ви ж бачили, які гарненькі донечки були у цього чоловіка.

Західне суспільство дуже любить гуманістичні концепції, любить говорити про те, як треба ставитись до тварин, людей різних орієнтацій, як треба берегти особистий простір людини тощо. Треба, щоб вони усвідомили, що Росія робить в Україні, що це не військові об'єкти, а свідоме вбивство цивільного населення.


Пуск з Ту-95М / Ілюстративне фото, Getty Images

Треба, щоб цей емоційний компонент працював, тому що мені здається, що європейські суспільства думають про інше, коли говорять про цю війну. Вони якраз говорять про раціональні аргументи. Мовляв, навіщо їм це потрібно, це ж буде ескалація, якщо Україна битиме по Росії? А якщо вони бачитимуть цей емоційний компонент, то, мабуть, все ж таки інакше сприйматимуть війну.

Безумовно, Польща може збивати ракети, для цього є всі інструменти. Однак питання в тому, що Польща це член колективного альянсу, там є певні правила, бюрократія і колективне рішення. Польща не може порушувати внутрішні колективні домовленості. Утім, Варшава готова про це дискутувати й не тільки вона.

Не забуваймо, що є країни, які абсолютно чітко й жорстко займають абсолютно правильну позицію. Це країни північної Європи, зокрема Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія, я вже не кажу про країни Балтії. Вони дозволяють використовувати все, що передали Україні на власний розсуд, бо Україна має право це робити – це міжнародне право.

Однак ключовий партнер з погляду зброї – Сполучені Штати. 70 – 75% зброї, якою користується Україна, – американська. Наприклад, якщо країна передає якусь зброю, то ця зброя може бути виготовлена в США й треба мати відповідні дозволи від американців, як цю зброю використовувати.

Питання у Сполучених Штатах. Насамперед не забуваймо, це внутрішня достатньо жорстка дискусія. По-друге, США пробують планувати розв'язання багатьох проблем. Вони вважають, що війна в Україні – це лише одна з глобальних проблем, яка сьогодні тисне на глобальні спільноти. Й ще треба зважати на інтереси різних регіонів, зокрема на війну на Близькому Сході, події на Корейському півострові, у Тихоокеанському регіоні.

Багато чого є й американці на все це зважають. Тоді ухвалюють рішення, як вони говорять, що не можуть собі дозволити різку ескалацію. Це ми з вами розуміємо, що це не про ескалацію. Навпаки, якщо ти хочеш розв'язати питання глобального порядку й дехаотизації, щоб все ж таки правила працювали, то треба прибрати ключового донора нестабільності – Росію. Адже саме країна-агресорка фінансує все те, про що у США періодично говорять.

ФБР накрило мережу російських ботів, які хотіли впливати на перебіг тієї чи іншої політичної події у Сполучених Штатах. Поки Росія виглядає як сьогодні, то вони постійно будуть змушені реагувати вже на факт, тобто на втручання. Завдяки поразці Росії можна превентивно прибрати навіть саму можливість цього втручання; суттєво зменшити криміналізацію усіх ринків, за якою стоїть Кремль. Це і є військова, мілітарна, пропагандистська деескалація.

Ключове, що Сполучені Штати ніяк не можуть усвідомити, що якщо ти глобальний лідер, то в певні моменти треба все ж таки виступати на захист тих правил, які ти прописав. Захищайте ці правила, дайте можливість країні, яка хоче обнулити ці правила, програти.

Чому Зеленський особисто їде на "Рамштайн"

Аналітики пишуть, що остання спроба переконати США на далекобійні удари буде у президента Володимира Зеленського на полях саміту ООН. Також за повідомленнями ЗМІ, український лідер 6 вересня особисто приїде на засідання "Рамштайн" до Німеччини.

Я не знаю концепції слова "останній шанс", "остання можливість". Поки ти працюєш – у тебе завжди є можливість. Треба повертатися і доводити тему до кінця. Якраз таки ця воля у президента присутня й він тиснутиме поки не отримає результат.

Концепції "останній шанс" для президента Зеленського не існує. Для нього є просто шанс, який треба постійно намагатися реалізувати. Зокрема, це і про "Рамштайн", на якому треба активізувати три речі:

  • кількість постачання відповідних інструментів, насамперед ми говоримо про протиракети. Користуючись геноцидним компонентом, який Росія демонструє у Полтаві, Сумах, Львові, треба переконати, що ЗРК Patriot, NASAMS, IRIS-T має бути більше в Україні;
  • президент наполягатиме на пришвидшенні постачання. Адже виглядає дивно, що ми підписуємо ті чи інші меморандуми, договори, гарантії безпеки, де прописано, скільки треба отримати того, чи іншого інструменту, а потім процес постачання затягується у кілька разів довше, ніж потрібно;
  • математика війни. Президент хоче пояснити, що не можна воювати, коли одна країна використовує будь-що, попри заборони, а інша країна, яка веде оборонну війну, має певні обмеження, які є штучними та юридично некоректні.

Я вважаю, що це не про останній шанс, а про можливість ще раз актуалізувати тему необхідну для України сьогодні. Це зброя, кількість, своєчасність постачання, зняття обмежень й робота у межах оборонної війни згідно з міжнародним правом.

Про зміни в Уряді

В українському парламенті відбуваються зміни. У соціальних мережах це вже назвали "міністропадом". З останнього – звільнено міністра закордонних справ Дмитра Кулебу. Подейкують, що він тепер займатиметься укріпленням відносин України з НАТО. Я розумію, що це внутрішня справа України й нам вирішувати, але як до цього ставляться наші партнери? Як на це відреагують у світі?

Абсолютно в робочому форматі відреагують. Подякуймо пану Кулебі. Він ефективно працював міністром. Президент говорить, що певні кадрові рішення треба ухвалювати, аби підсилити інші напрямки. Люди частково вигорають, тому що ти перебуваєш в однотипному форматі роботи.

Це ж війна, а під час війни один рік може йти за 2 – 3. Треба ухвалювати рішення, які оптимізуватимуть ті чи інші пріоритетні галузі та напрямки. Додавати нової функціональної крові.

Я б не сказав, що це "міністропад", адже деякі міністри навпаки позбавляються статусу виконувача обов'язків, чи навпаки збільшують свої операційні можливості, наприклад, Ольга Стефанішина. Частково міністри переходять на інші інституції та напрямки. Немає такого, що людину звільнили й вона зникла.

У нас немає електорального циклу, коли вибори призводять до того, що еліти частково ротуються. Однак ротації, зокрема у міністерствах, потрібні, адже вони дають ефективність цього першого етапу, коли приходять нові люди та інтенсифікують певні процеси.

Наші партнери усвідомлюють, що кадрові ротації матимуть позитивний ефект. Щодо можливості співпраці, наші союзники ставляться суто прагматично, розуміючи, що тут йдеться про функції, а не про щось емоційне. Й вони працюватимуть у межах функціональних домовленостей з іншими очільниками міністерств. Думаю, що буде вкрай ефективна співпраця, якою вона була протягом 2,5 роки.

Не сумніваюся, що велика кількість країн, які входять в проукраїнську коаліцію, ухвалили для себе принципове рішення і воно закарбоване у серцях – підтримувати Україну повністю, попри незалежні дискусії, до моменту поки Росія не програє цю війну.

Які "ліки" потрібні Путіну

Не знаю як війну, а так звану "сво" Росія вже "виграла". Так заявив командир кадирівського спецназу Апті Алаудінов.

Немає сенсу згадувати таких як Алаудінов, він ні на що не впливає. Це не людина, яка має доступ до інформації. Він дає дивні коментарі. Є Дмітрій Мєдвєдєв, є Алаудінов це два полюси, але вони не впливають ні на що і їхні коментарі не мають жодного стосунку до реальності. Можна згадувати це як мем, але не більше.

The Times пише про те, що Владіміру Путіну начебто розробляють еліксир вічного життя. Наскільки ви вірите в такі новини?

Це для Росії правильна новина. Вони ж там шаманів використовують для того, щоб впливати на політичні процеси. Було б краще розробити препарат, який пригальмовує час. Просто, аби Путін відчував особисту катастрофу. Це може бути рік у в'язниці, але диктатор, щоб суб'єктивно відчував, що він там перебуває 100 років.

Якщо серйозно, то немає сенсу звертати увагу на те, що пишуть про вічне безсмертя для Путіна. У нього хіба що буде вічне безсмертя у підручниках історії, як одного з кривавих й найбільш мерзенних лідерів певного історичного проміжку часу.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
Энергетики бьют тревогу: включайте мощные приборы только днем!
Новости Украины
2025-07-11T09:48:56Z
Официальная позиция "Атолл Холдинг" относительно упоминания в материале "Комментарии"
Comments UA
2025-07-11T09:42:08Z
Новые соцстандарты: в Украине готовят тройной перерасчет пенсий – как изменятся выплаты
Знай
2025-07-08T10:51:11Z
Кабмин анонсировал изменения в начислении пенсий
Корреспондент
2025-07-07T18:27:07Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Этот мега-популярный напиток может навсегда лишить зрения: шокирующее открытие
Comments UA
2025-07-11T09:54:30Z
Мойва и мелкая рыба иногда лучше красной: ученые провели интересное исследование
Знай
2025-07-11T09:52:22Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Никогда не ешьте этот овощ, если не хотите вонять целый день
Telegraf
2025-07-07T04:00:12Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
Трамп пугает Канаду 35% тарифами с 1 августа на фоне продолжающихся переговоров
Европейская правда
2025-07-11T09:55:09Z
РФ готовится к еще больше войне: в Польше дали объяснение
Comments UA
2025-07-11T09:36:45Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Удары по ТЦК координировались изменниками, которые отправляли сообщения в российские чат-боты — ЦПД
TSN
2025-07-08T19:09:49Z
Ей разбили голову в Верховной Раде: как сейчас выглядит "фанатка" Януковича Александра Кужель
Telegraf
2025-07-04T08:39:42Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Генпрокурор обнародовал разговор чиновников, знавших об аварийности метро в Киеве, но скрывавших его
VGorode
2025-07-11T09:52:08Z
Российские дроны атаковали роддом в Харькове: пострадали мамы и новорожденные. ФОТО
Новости Украины
2025-07-11T09:27:07Z
Льготы аннулируют: для кого проезд в общественном транспорте станет платным
Знай
2025-06-28T02:12:25Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Производит истребители МиГ-29 и МиГ-31: Силы обороны атаковали завод в Подмосковье
Фокус
2025-07-11T09:55:21Z
Залужный бьет тревогу: ПВО требует решительных изменений
Gazeta UA
2025-07-11T09:55:19Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
3 июля: какой сегодня день и от чего нужно воздержаться
Comments UA
2025-07-02T21:54:57Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
"Все, попался": Тина Кароль рассказала, как "одолжила" Горбунова у Осадчей
Апостроф
2025-07-11T09:31:58Z
Женя Кот с женой покрестил годовалую дочь и восхитил фото с таинства
TSN
2025-07-11T09:24:45Z
Adios, Потап: Тина Кароль разнесла рэпера за искусственное "творчество" и попрощалась, муж Каменских отреагировал
Знай
2025-07-09T19:51:50Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Анастасия Цимбалару появилась на большом концерте дуэта "Очі в Очі" в Киеве
Фокус
2025-07-07T12:51:52Z
Как американцы моют посуду: почему в США не используют губку
UAToday
2025-06-27T10:06:26Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Как избавиться от жары в квартире: пять способов, не требующих расходов
Gazeta UA
2025-07-11T09:49:54Z
С этим блюдом муж забудет о мясе: как приготовить сочную закуску из баклажанов гриль и сыра
Telegraf
2025-07-11T09:19:36Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Какие деревья притягивают успех и деньги, как магнитом: их нужно обязательно посадить возле дома
TSN
2025-06-29T13:51:56Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
На Харьковщине ночью раздались взрывы
TSN
2025-07-11T05:06:53Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
ДБР начало расследование аварии с участием волынского таможенника после сюжета проекта «Хапуга.UA»
TSN
2025-07-11T09:06:40Z
Россияне ударили по роддому в Харькове: пострадали женщины и младенцы
TSN
2025-07-11T09:06:30Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
Украинцы приобрели почти 32 тысячи электромобилей за полгода
Апостроф
2025-07-11T09:42:05Z
Электромобильный бум: Tesla, Volkswagen и BYD покоряют украинские дороги
Gazeta UA
2025-07-11T06:31:07Z
Отвлекся на дороге – отберут авто: украинским водителям готовят жесткие санкции
Знай
2025-07-10T04:22:23Z
Водителям ужесточились правила: какие авто теперь обязаны проверять дважды в год
Знай
2025-07-09T20:21:40Z
Toyota показала новый раллийный Yaris на водороде
Корреспондент
2025-07-09T18:24:45Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Супердешевые смартфоны с функциями флагманов: модели с ИИ всего за $60
Фокус
2025-07-11T09:22:49Z
Похоже, Microsoft выпустит Marvel’s Blade от Arkane Studios не раньше конца 2027 года
GameMag
2025-07-11T09:04:39Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
На Google Maps нашли гигантский череп: он смотрит из воды у берегов канадского острова
Фокус
2025-07-07T07:51:42Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
УАФ официально представила новый формат розыгрыша Кубка Украины
ZN UA
2025-07-11T09:46:42Z
Наставник "Шахтера" Арда Туран прокомментировал разгром соперника в своем дебютном матче
ZN UA
2025-07-11T07:22:46Z
Умер легендарный украинский футболист-бомбардир
Telegraf
2025-07-10T15:13:06Z
Ракицкий будет выступать в клубе Первой лиге
ZN UA
2025-07-10T14:55:02Z
Украинский футбольный клуб обратился к властям соседней страны с необычной просьбой
Telegraf
2025-07-10T14:25:33Z