MY.UAНовини
"Місяці болю, сльози" і готові шити все, що відірветься: найбільші драми українських зірок на Олімпіаді-2024
"Місяці болю, сльози" і готові шити все, що відірветься: найбільші драми українських зірок на Олімпіаді-2024

"Місяці болю, сльози" і готові шити все, що відірветься: найбільші драми українських зірок на Олімпіаді-2024

Не тільки за кожною перемогою, але й за поразкою спортсмена криється якась історія, що розвертається і на очах глядачів, і десь поза змагальними аренами. Так, дворазовий олімпійський призер Токіо-2020 Михайло Романчук навіть не зміг стартувати через вірус, а його дружина місяцями терпіла біль. Марта Костюк три години боролася із собою, втомою, спекою Парижа та суперницею, а претендентка на перемогу важкоатлетка Каміла Конотоп травмувалася прямо в залі.

OBOZ.UA зібрав найгучніші та найбільш пам'ятні драми за участю українських спортсменів на Іграх-2024 у Франції.

1. ХВОРОБА ЗАМІСТЬ МЕДАЛІ. Гірким і болючим розчаруванням став виступ на Олімпіаді-2024 для зіркового подружжя Бех-Романчук. У плавця Михайла Романчука вже були дві нагороди минулих Ігор – "срібло" на дистанції 1500 метрів і "бронза" на 800-метрівці. А у Парижі він наостанок хотів поборотися і за золоту медаль. Чому наостанок? Бо саме так після заїзду висловився сам стаєр, натякаючи на закінчення кар'єри, але не говорячи прямо.

На Олімпіаді українець, який став прапороносцем на церемонії відкриття, міг стартувати й у змаганнях на відкритій воді, але відмовився від цієї ідеї, адже вони мали відбуватися у Сені, через забрудненість якої дуже хвилювалися й інші спортсмени. Навіть очищення головної річки Франції не заспокоїло атлетів.

"Я переживаю більше за своє здоров'я. Оскільки плавати в цій річці... (Сміється) Звісно, була можливість, і заявилося багато плавців з басейну та людей, у яких навіть не було досвіду виступу на відкритій воді. Ну, бажаю їм тільки здоров'я після запливу в Сені. В нас тут, у Парижі, відбувався етап Кубка світу у 2022 році, ми пливли в якомусь каналі. І я пам'ятаю, коли зняв костюм, то під ним у мене все було зелене, з якимись трояндами і ще з чимось", – зізнався Романчук.

Прапороносець збірної України вирішив зосередитися на своїх коронних дистанціях. І навіть оселився окремо від дружини: "На Олімпіаді ми з Мариною будемо жити окремо, тому що ми приїхали на Олімпійські ігри не як чоловік та дружина, а як професійні спортсмени, які хочуть зробити якісно свою роботу".

Але у Парижі Михайло зміг стартувати тільки на одній із двох дистанцій – 800 метрів – і несподівано не пробився до фіналу. А зі срібних 1500 метрів у Токіо взагалі знявся вранці напередодні запливу. І тільки потім з'ясувалося, що вся команда плавців підхопила якийсь вірус і не змогла виступити на Іграх у повну силу.

За словами Романчука, за день до старту на 1500 метрів у нього піднялася висока температура і погіршився фізичний стан: ломило все тіло. Вночі стало ще гірше, на вечірньому тренуванні він пробував хоч якось пропливти після допомоги лікарів, але срібному олімпійському призеру на цій дистанції ледь не стало зле. І за ніч ситуація не покращилась.

Уранці лікарі пробували щось зробити, аби полегшити стан Романчука, але плисти півтора кілометра в такому стані – вже небезпечно для здоровʼя: "Якби це було 50, 100 чи 200 метрів, на морально-вольових можна було б, але 1500 – просто неможливо".

"На жаль, усе завершилось… Не так, як би цього хотілось, не так – заради чого я з тренером працювали все своє життя. З 2011 року на міжнародній арені я гідно, з гордістю і честю представляв нашу державу, нашу Україну! Але це життя і це спорт – трапляється всяке", – підбив підсумки Олімпіади-2024 Михайло.

ВАЖКИЙ РІК ЗІРКИ. Не склалися змагання в Парижі й для дружини Михайла, титулованої стрибунки у висоту Марини Бех-Романчук, яку останнім часом переслідували проблеми зі здоров'ям іншого характеру. Початок сезону призерка чемпіонатів світу пропускала через травму стопи, повернулася до виступів лише у липні перед Олімпіадою, а єдиним стартом став "бронзовий" етап Діамантової ліги в Монако.

Тому у кваліфікації в Парижі Бех-Романчук намагалась виступити максимально економно, щоб не нашкодити нозі напередодні фіналу. 14,3 метра на відбірковому етапі цілком вистачило Марині для проходження далі, де вона пообіцяла викластись на повну.

Але сам фінал перетворився на справжню драму. У перших двох спробах дала про себе знати ще одна проблема Бех – заступи, які завадили їй здобути нагороду три роки тому на Іграх у Токіо у довжину, адже з шести стрибків лише один приніс результат і п'яте місце.

"Це не Токіо, де я виходила на змагання на пустий стадіон з однією думкою: "Невже це Олімпійські ігри?" Тоді мені здавалось, що я йду на звичайне тренування, тому що все було похмуро. Я прокинулась о 6-й ранку, і то був тотальний жах. Тут же навпаки повний стадіон, шалена підтримка, деякі дівчата просили допомоги, і стадіон просто миттєво вмикається", – ділилася враженнями від "Стад де Франс" Марина.

Але якщо в Японії Бех змогла зробити у фіналі шість спроб, то у Парижі обмежилася лише трьома й однією вдалою на 13,98, що залишило українку на 11-й позиції і дозволило боротися далі.

"За 10 днів до змагань моя травма дала рецидив, і це лише частина всього, що відбувалось. Місяці болю, протизапальних, знеболювальних, сльози, переживання і все-таки віри в те, що я впораюсь… Таким був мій рік. Я не вмію жалітись і могла здатись у будь-який момент! Але я точно знаю, що зробила все можливе від себе і дійшла до кінця. Я вірила, що все вийде, але, на жаль, не впоралась", – відреагувала срібна призерка чемпіонатів світу.

"Це однозначно важкий рік для моєї сім'ї. Ми просто маємо його пережити", – зі сльозами підсумувала Марина, маючи на увазі й невдалий виступ свого чоловіка.

РІЗАТИ, ШИТИ. Рекордсмен України у штовханні ядра Роман Кокошко покладав великі сподівання на Олімпійські ігри-2024, попри те, що фактично готував себе сам, не маючи повноцінного постійного тренера. Але, на своє величезне розчарування, призер чемпіонату Європи навіть не зумів подолати кваліфікацію Олімпіади-2024 зі штовхання ядра, показавши лише 19,36 метра.

"Не знаю, наче не вистачає 4-5 спроб, щоб реалізувати себе. Якась чергова невдача, що повинна припинитися. Не знаю, чи варто терпіти, чи треба щось міняти у своєму житті. Хотілося гарного результату, праглося залишити сектор із такою посмішкою – від вуха до вуха, але вийшло, що майже носом по землі чиркав", – зазначив після виступу Роман.

Кокошко зізнався, що останні два-три роки сезон складається майже однаково: зима хороша, навесні все вдається, а на літо його просто не вистачає. Тому зараз він аналізує свій підхід до підготовки. Також був ще момент, який усе зіпсував.

"Це серйозна травма, буду оперуватися. Без цього не обійдеться, бо приблизно 50% грудного м'яза просто немає. Ми намагалися відновити все в українській спортивній клініці, але там було на грані. 5 см надрив – уже оперують, а у мене було 4,8. Вони сказали, ну давайте спробуємо лікуватися консервативно. І не відірвався, слава Богу, з того часу", – розповів Роман.

Тоді Кокошко з посмішкою відзначив, що спортсмени – трохи психічно неврівноважені люди, й пояснив: "От так ідеш на тренування і думаєш: сьогодні треба включитися. Якщо відірветься, то пришиємо, нічого страшного. Тобто ми готові до того, що щось відпаде, щось відірветься, щось загубимо по дорозі. Так само я думав до Олімпіади протриматись. А навіть якби в секторі повністю відірвалося – значить, точно їдемо шити".

За словами Романа, якщо ти відчуваєш якісь проблеми, то це не дає тобі нормально функціонувати: "Коли щось не так зі здоров'ям, показувати супервисокі результати неможливо. Тому ми ріжемо, шиємо, відновлюємось, потім штовхаємо дуже далеко та кричимо в секторі нереально. Мені це навіть недавно приснилося. Тому думаю, що я на правильному шляху".

КОРОЛЕВА ДРАМИ. Наскільки у Марти Костюк завжди видовищний теніс, настільки він і нервовий. Найчастіше матчі першої ракетки України складаються з трьох сетів, а на Олімпіаді у них розгорталася справжня драма. Чого тільки варта битва в 1/8 фіналу з на той момент восьмою ракеткою світу Марією Саккарі з Греції, де під палючим сонцем Марта поступились у першому сеті 4:6, але потім зібралась і виграла 7:6 (5:7), 6:4.

Але все затьмарив чвертьфінал проти хорватки Донни Векіч, який тривав без кількох хвилин три години і закінчився на тай-брейку на користь Векіч 6:4, 2:6, 7:6 (10:8), хоча психологічна перевага на старті третьої партії була на боці Марти.

У першому сеті у Костюк гра взагалі не клеїлась, здавалось, здавалось, що вона не відійшла від триллера з Саккарі й давалась взнаки втома ще й від парного турніру: "У першому сеті мені не було дуже важко, я просто не могла знайти ритм. Ракетки були натягнуті не так, як я планувала, тому чекала, коли мені принесуть нормальні. Векіч грала добре, а я була трохи пасивною, і це далося взнаки. Але я рада, що змогла повернутися в матч і дати бій".

Так, під кінець першого сету Марта увімкнулась, а у другому повністю домінувала, хоча їй і довелось взяти медичний тайм-аут. Здавалось, що українка переломила хід зустрічі і тепер дотисне Донну у третій партії, якій теж довелося брати паузу, яка виглядала, як спроба збити Костюк з ритму і трохи більше відпочити.

Марта ж у перерві влаштувала запальні танці, зібравши овації стадіону: "Коли я сиділа і чекала, поки Донна повернеться з вбиральні, я розуміла, що люди тут просто насолоджуються моментом, вони отримують задоволення. Чим я гірший за них? Я розумію, що мені лише 22, і я маю можливість насолоджуватися цим. Вважаю, що треба якнайбільше собі це дозволяти. Це було круто".

У третьому сеті на корті розгорнулась справжня боротьба, хоча обидві тенісистки встигли втомитися, а Векіч взагалі влаштувала театр однієї актриси – після кожного розіграшу ледь пересувала ноги, спиралась на ракетку і здавалось, що зараз просто сяде на той грунт. Але потім неслася за всіма м'ячами і подавала, якщо не ейси, то так, що Марта ледь встигала відреагувати.

За рахунку 4:5 Донна подавала на матч, але Костюк із четвертого разу змогла взяти подачу та відновити рівновагу. У підсумку справа дійшла до вирішального тайбрейку, а трибуни наприкінці третьої години поєдинку вже не виглядали забитими. І якщо до цього вболівальники більше підтримували Марту, то о першій ночі по Києву, вже просто хотіли, щоб матч нарешті закінчився, і всі пішли додому.

На жаль, Костюк на тай-брейку не зуміла скористатися своєю перевагою 4:0 на старті і заробленим матч-болом, а ось Донна дограла свою роль до кінця і з п'ятої спроби у цьому двобої вигризла місце у фіналі.

"Що думала на тайбрейку? Не було особливих думок. Я продовжувала грати. Донна дуже добре відіграла. Можливо, припустилася однієї чи двох невимушених помилок на тай-брейку. Це неймовірний рівень. Я робила все правильно під час матчу, робила все, що могла. А вже вийшло так, як сталося", – проаналізувала потім Марта.

"Трішки боляче було після матчу, але я вже нічого не можу змінити. Ця поразка багато чому навчила. Я була не в найкращій формі, не могла подати через різні причини. І те, що змогла протриматися до такого рахунку і до такого матчу – можу лише пишатися собою. Бо ніхто не знає, у якому стані я була, що у мене боліло чи ні", – додала 22-річна Костюк, яка дебютувала на Олімпіаді.

БІЛЬ АЖ ДО ГОЛОВИ. Потенційну золоту медаль через один необережний рух втратила Україна у важкій атлетиці. На Олімпійських іграх-2024 у цьому виді спорту наша збірна була представлена лише однією Камілою Конотоп, проте це була та атлетка, яка мала не просто вести боротьбу за нагороду, а перемагати у вазі до 59 кг.

За словами головного тренер збірної України з важкої атлетики Юрія Кучинова, перед змаганнями віцечемпіонка світу набрала фантастичну форму, яка б дозволила їй залишити за спиною сильну китаянку. Щоб конкурентки не бачили її справжні можливості, Конотоп навіть пропускала Кубок світу.

А в Парижі Каміла заявила на першу спробу у ривку найвищу вагу серед усіх учасників – 104 кг. Впевнено впоравшись зі штангою, наша співвітчизниця побила на той момент олімпійський рекорд і очолила загальну таблицю. Це була голосна заявка на перемогу, але вже на перших секундах другої спроби на обличчі українки відобразився біль, штанга випала з рук, а вона схопилась за задню поверхню бедра.

"Вона приїхала сюди найсильніша. На тренуванні в ривку робила 110 кг і штовхала 135 кг. Ніхто не думав, що таке може трапитись, вона бачила себе олімпійською чемпіонкою. А ми почали з олімпійського рекорду 104 кг, і не дуже я вам скажу вона його добре вирвала, бо зазвичай на тренуванні 105 кг робила шикарно. Додатково стала розминатися, і раптом у неї прострелило стегно", – заявив Кучинов.

"Коли вона мені сказала, що "наче гілка хруснула, і такий біль, що аж до голови", я все зрозумів. Зробили їй знеболююче, я навіть хотів зняти її зі змагань, але вона вимагала, мовляв, давайте якось думати, як продовжити. Давайте я вийду на першу спробу, потім на другу, а потім будемо думати, як і на медаль. І у першому підході вона впоралася із собою, а вже у другому знову почалося", – сказав український тренер.

Щоб зачепитися за нагороду, у третьому підході у поштовху Камілі треба було зробити 132 кг, які вона до цього часто піднімала, але на Олімпіаді на заваді стала травма. А взяті 123 кг відкинули Конотоп на сьоме місце із сумою 227 кг.

"Нічого неможливо там не було, але, мабуть, свою роль зіграла психологія. Сама каже, мовляв, дайте мені вийти, і потім показує, що у неї все болить", – підсумував тренер. А сама Каміла хоч і вийшла до журналістів, виглядала вщент розбитою і навіть не могла знайти слова, щоб пояснити, що насправді з нею сталося.

Раніше OBOZ.UA повідомляв, як судді притримали українських гімнастів на Олімпіаді-2024, човен зупинився на фініші, а Костюк запалювала танцем.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Россияне бешенеют от злости: Пугачева вернулась с новыми с песнями о войне
Comments UA
2025-03-31T20:48:28Z
Украинскую модель нашли искалеченной в Дубае: появились новые подробности о ее состоянии
Comments UA
2025-03-31T20:42:25Z
"Время больше не работало", - женщина, которая была мертвой 24 минуты, рассказала об ощущениях
Новости Украины
2025-03-31T21:03:37Z
Церковный праздник 1 апреля: что нельзя делать, чтобы не получить проблемы
Telegraf
2025-03-31T21:21:45Z
Свята 4 апреля 2025 года: что нельзя делать в этот день
Корреспондент
2025-04-04T08:36:40Z
Портрет на палках: как выглядит могила отца Вакарчука во Львове
Telegraf
2025-04-04T08:24:04Z
Самый массовый призыв срочников от диктатора Путина: реакция Украины
Comments UA
2025-04-01T14:54:54Z
Курская операция: полковник подвел промежуточные итоги
TSN
2025-04-01T14:13:37Z
Бои в Курской области: генерал ВСУ рассказал о тактике и угрозах со стороны РФ
TSN
2025-04-01T10:13:34Z
Россияне ударили по Харькову дронами: среди пострадавших есть дети
Корреспондент
2025-04-03T19:57:48Z
Оккупанты шокированы: командование РФ запретило эвакуацию раненых
Comments UA
2025-04-02T20:45:01Z
Замучили известного композитора и поэта
Gazeta UA
2025-04-01T02:39:18Z
ВС РФ расширяют плацдарм в Лимане: в ISW выяснили, что задумали россияне
Фокус
2025-04-02T07:36:58Z
Податкова зупинила експорт волоського горіха з України
AgroNews
2025-04-04T08:07:57Z
Подработка для пенсионеров: выбирайте удобную смену и работайте в центре Киева
Telegraf
2025-04-04T07:57:40Z
Украинские военные уничтожают элитные подразделения рф в Часовом Яру. ВИДЕО
Новости Украины
2025-04-02T06:39:47Z
В Чернобыльском заповеднике появился «незваный гость», вытесняющий местные виды
Комсомольская правда
2025-04-02T05:01:30Z
В ближайшее время есть шансы заставить Россию прекратить огонь – Зеленский
Comments UA
2025-04-03T15:24:35Z
Может остановить Россию за 24 часа: Жданов удивил, как можно закончить войну в Украине
TSN
2025-04-01T16:13:50Z
"Мы ее ждали": российские спецслужбы сделали заявление о Пугачевой
GlavRed
2025-04-01T15:00:54Z
Почему время в войне сейчас работает против Украины: какой важный рычаг потеряли ВСУ
Comments UA
2025-04-02T06:36:35Z
Зеленский назвал условия, при которых мир наступит в 2025 году
Gazeta UA
2025-04-02T06:06:13Z
Орбан хочет запретить протестующим блокировать мосты
Европейская правда
2025-04-04T08:31:09Z
Что думают о сильной позиции Украины Соединенные Штаты и в чем они согласны с Россией - спецпредставитель РФ
ZN UA
2025-04-04T08:22:00Z
Трамп связал свою каденцию не с Израилем или Китаем, а именно с Украиной: мнение эксперта
Политека
2025-04-02T20:19:19Z
НАБУ грубо нарушает законы: провело обыск без определения суда и поставило «прослушку» - заявление Ассоциации адвокатов
Новости Украины
2025-04-01T15:15:57Z
В США ответили, какая вероятность, что в ближайшие три недели наступит прекращение огня
Comments UA
2025-04-01T08:27:15Z
Бывший участник команды Данилко назвал сумму, которую ему платил артист/Финалист "Х-фактора" работал у артиста на бэк-вокале
Апостроф
2025-04-03T15:33:34Z
Спикер ВМС ВСУ увидел "карательную дискотеку"/ Сеть взорвалась комментариями от современного российского эстрадного "творчества"
Апостроф
2025-04-01T16:39:08Z
Жила в России 20 лет, но приезжала в Украину к дочери: как выглядит мама Поляковой и что о ней известно
Telegraf
2025-04-01T17:03:53Z
Дважды победил в "Голосі", женился на старшей девушке из соседнего села: интересные факты из жизни Романа Сасанчина/После участия в шоу парень стал народным любимцем
Апостроф
2025-04-01T14:39:18Z
Кипр на Евровидении 2025: кто такой Тео Эван и о чем его песня Shh
Факти ICTV
2025-04-04T08:22:03Z
Дэвид Швиммер признался, почему долго не мог слушать песню из Друзей
Корреспондент
2025-04-04T08:21:56Z
Популярный американский актер потерял штаны во время шоу
GlavRed
2025-04-01T20:30:58Z
Процедура под наркозом: Гвоздева объяснила, что делала в больнице
Факти ICTV
2025-04-01T10:13:15Z
Умерла звезда Болливуда Манодж Кумар/У него было прозвище "Сын Индии"
Апостроф
2025-04-04T08:18:49Z
В УЕФА почтили память российского футболиста, который добровольно пошел убивать украинцев
Telegraf
2025-04-03T15:12:02Z
Боксер по провищу "Успех" умер во время боя
Telegraf
2025-04-01T09:54:16Z
Бывший футболист "Динамо" неожиданно поддержал Россию
ZN UA
2025-03-31T22:57:52Z
Кубок Украины: где и когда смотреть четвертьфиналы "Динамо" и "Шахтера"
Telegraf
2025-04-01T14:21:18Z
Экс-игрок Реала сравнил игроков Барселоны Месси и Ямаля
Корреспондент
2025-04-04T08:30:12Z
Бущан рассказал об уровне чемпионата Саудовской Аравии
Корреспондент
2025-04-04T08:15:32Z
Озвучена реакция УАФ на информацию о натурализации легионера Шахтера
Корреспондент
2025-04-01T11:24:20Z
Литовские болельщики на матче против сербов поддержали Украину
ZN UA
2025-04-04T08:01:04Z
ВСУ ликвидировали российского спортсмена с нарушением интеллекта
ZN UA
2025-04-04T07:46:30Z
ПриватБанк объявил новую волну выплаты госпомощи в 1,5 тыс. грн: какие условия
Апостроф
2025-04-01T14:45:39Z
Пенсионеры могут не дождаться пересчета: как заставить ПФУ вовремя заплатить деньги
Знай
2025-04-01T14:30:57Z
Когда появятся гривны с новыми портреты на банкнотах: в НБУ сделали заявление
Comments UA
2025-04-02T10:27:20Z
В Госспецсвязи сделали заявление по поводу кибератаки на УЗ
Корреспондент
2025-04-01T14:30:33Z
Маск потерял миллиарды долларов из-за пошлин Трампа
Апостроф
2025-04-04T08:37:47Z
Гетьманцев признал, что приток иностранных инвестиций в Украину резко сократился
Известия Киев
2025-04-04T08:33:50Z
«Лекарства подешевеют на 5-52%»: журналистка рассказала, что еще изменится в апреле
Знай
2025-04-02T06:21:36Z
С 1 апреля НБУ отменил лимит на карточные переводы между физическими лицами, но есть нюанс
VGorode
2025-04-02T00:18:10Z
На Западе объяснили, почему Украина может выиграть от пошлин Трампа
Comments UA
2025-04-04T08:33:27Z
Этот дешевый раствор отбелит ваш тюль: от жира и пыли не останется ни следа
Telegraf
2025-04-03T19:06:34Z
Чем помыть краны, чтобы сверкали, как новые: эффективные методы, о которых мало кто знает
TSN
2025-04-01T12:13:34Z
Избегайте тем о политике и религии: аргентинка раскрыла особый секрет долголетия
Gazeta UA
2025-04-01T12:03:30Z
Как выбрать хороший растворимый кофе: украинцам дали лайфхаки
Апостроф
2025-04-01T18:27:38Z
Почему профессиональные повара выбирают газовые варочные поверхности?
VGorode
2025-04-04T07:48:18Z
Прекратите выливать воду после варки яиц – есть гениальный способ ее использовать
Апостроф
2025-04-04T06:57:59Z
Как ухаживать за седыми волосами: прически для женщин старше 40 лет
GlavRed
2025-04-01T16:30:42Z
Последний шанс спасти свою сладкую жизнь: рецепт тех самых легендарных пряников с глазурью
Знай
2025-04-01T06:51:33Z
Как приготовить яичницу в панировочных сухарях: попробуйте интересный вариант завтрака
Gazeta UA
2025-04-04T06:39:51Z
В Киеве нетрезвый мужчина стрелял в больнице
Gazeta UA
2025-03-31T19:57:45Z
Враг нанес массированный удар дронами по Харькову: последствия
Хвиля
2025-04-02T06:42:03Z
Авиаудар по общине в Запорожье: количество пострадавших возросло. ФОТО
Новости Украины
2025-04-01T02:45:10Z
Дроновый террор РФ: в Харькове возросло количество жертв
Comments UA
2025-04-04T08:09:36Z
Атака на Харьков: число жертв возросло до пяти
Корреспондент
2025-04-04T07:51:24Z
Кто такой Юрий Федько и правда ли его авто взорвали в Днепре
Апостроф
2025-04-04T07:48:11Z
Взорвали авто жены? Кто такой Юрий Федько, который мог пострадать из-за взрыва в Днепре
Telegraf
2025-04-04T07:24:04Z
Более 240 пассажиров элитного круизного лайнера Queen Mary 2 заразились норовирусом
Comments UA
2025-04-04T06:36:59Z
Россия атаковала дронами Киев, Харьков и еще четыре области: есть погибшие и раненые
BigMir
2025-04-04T06:36:52Z
Второй шанс: в Киеве спасли пациента с пороком сердца через 15 лет после шунтирования
Факти ICTV
2025-04-04T08:37:33Z
Диета на три дня в неделю: найден способ похудения, эффективнее подсчета калорий
Фокус
2025-04-04T08:30:57Z
Почему старшие люди постоянно мерзнут: названы главные причины
Comments UA
2025-04-04T08:12:50Z
Где хранить покрышки: названо самое худшее, хоть и очень популярное место
Comments UA
2025-04-04T07:24:38Z
Могут ли мобилизовать, если у вас больные легкие
Telegraf
2025-04-03T23:36:31Z
Какие позы для сна дают хорошо выспаться и не провоцируют морщинки
Знай
2025-04-03T18:51:32Z
Украинский производитель лекарств за год увеличил доход на 900 млн грн
Корреспондент
2025-04-03T16:15:18Z
Почему появляются темные круги под глазами: ТОП-10 причин
Comments UA
2025-04-03T16:12:44Z
В США одобрили первый тест, выявляющий у женщин половые инфекции
Факти ICTV
2025-04-03T15:40:46Z
Осторожно, апрель 2025: опасные дни, которые могут перевернуть вашу жизнь
Знай
2025-03-31T19:30:00Z
"Женщину трогают за грудь, мужчину хватают за пах": Metal Gear Solid Delta: Snake Eater получила взрослый возрастной рейтинг
GameMag
2025-03-31T19:46:10Z
Научный прорыв позволит долететь до Альфа Центавра: что сконструировали ученые
Фокус
2025-04-01T11:10:57Z
"Мой папа – уклонист": сетью распространяются странные бейджи, школы выступили со срочным объяснением
Знай
2025-04-04T08:30:58Z
Загадка решена: огромная черная дыра уничтожает центр Млечного Пути, что происходит
Фокус
2025-04-04T07:45:33Z
Как хакеры атаковали госучреждения и критическую инфраструктуру Украины
Известия Киев
2025-04-04T07:28:19Z
Валентин Широбоков: "ИИ умнеет быстрее, чем мы успеваем внедрять его в бизнес"
Знай
2025-04-04T07:03:50Z
Вещество, покрывающее всю Луну, может обеспечить энергией будущие города: каким образом
Фокус
2025-04-04T06:45:47Z
В Вене нашли массовое захоронение римских воинов возрастом 2000 лет
Корреспондент
2025-04-04T06:45:46Z
Sony без лишнего шума отправляет PlayStation 4 на покой
GameMag
2025-04-02T08:27:40Z
Hyundai презентовала туалет на колесах: главное - успеть добежать, а еще можно смотреть в окошко
Знай
2025-04-04T02:51:05Z
Составили рейтинг самых ненадежных авто
Gazeta UA
2025-04-04T01:48:06Z
Škoda представила новый электрический внедорожник
Корреспондент
2025-04-03T19:12:44Z
Hyundai представила обновленный водородный электромобиль
Корреспондент
2025-04-03T17:45:37Z
Вийшло важливе оновлення для серії Galaxy S20
Portaltele
2025-04-03T12:07:39Z
Как новые пошлины Трампа повлияют на рынок авто из США в Украине
Фокус
2025-04-03T10:36:05Z
Продажи автомобилей Tesla упали до трехлетнего минимума
Корреспондент
2025-04-03T10:30:17Z
Всего одно действие может стоить водителям почти 4 тысячи гривен: о чем следует знать
Знай
2025-04-03T02:51:43Z