/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2Fe6570bc05e3faee00e013849c7ef0e6b.jpg)
Загострення на Покровському фронті: названо ділянку, де ЗСУ можуть відступити
На Покровському напрямку російські сили, схоже, намагаються влаштувати планове захоплення та ліквідацію плацдарму ЗСУ на схід від річки Вовча в районі Невельського. Командування ЗСУ поки що не ухвалило рішення про відхід на новий рубіж, що може ускладнити ситуацію.
Про це розповів військовий оглядач, координатор гурту "Інформаційний опір" Костянтин Машовець у себе в Telegram-каналі.
З півночі передові підрозділи противника вже вклинилися в село Українка, захопили північну частину Галицинівки та просуваються до північно-східної околиці Гірника, повідомив експерт.
З півдня передові підрозділи ГВ "Південь" перетнули річку Лозова на північ від Красногорівки і значно просунулися вздовж південного берега в напрямку Красногорівка-Олександрополь.
Ситуація ускладнюється, оскільки командування ЗСУ, схоже, не готове до ефективного утримання кордону Гірник-Курахівка. Російські сили вже знаходяться на західному березі Вовчої та продовжують рух у південному напрямку, додав експерт.
За його словами, сподіватися на стабілізацію ситуації на Покровському напрямку у поточних умовах не варто. Незважаючи на те, що противник стикається з труднощами і перерозподіляє свої сили, атаки продовжуються в районах Новогродівки, Червоного Яру, Гродівки та Новоторецького. Основні зусилля російські війська зосередили Півдні, у районі Селидово і ліквідації плацдарму річці Вовча у районі Невельського.
Останні новини України:
Армія Росії почала атакувати Україну новим типом авіабомб: військовий експерт розповів про небезпеку.
Перелом ситуації на фронті: військовий експерт дав прогноз до кінця 2024 року.
Які ракети отримали українські F-16: військовий експерт розповів, як це позначиться на фронті.