MY.UAНовини
Журналістика і ШІ: як використовувати і маркувати, чи замінить машина людину, які ризики несуть технології? — Аліна Елєвтєрова в подкасті «Медіуми»
Журналістика і ШІ: як використовувати і маркувати, чи замінить машина людину, які ризики несуть технології? — Аліна Елєвтєрова в подкасті «Медіуми»

Журналістика і ШІ: як використовувати і маркувати, чи замінить машина людину, які ризики несуть технології? — Аліна Елєвтєрова в подкасті «Медіуми»

У випуску — про виклики та можливості, що приносить штучний інтелект у медіаіндустрію.

В епоху стрімкого розвитку технологій питання впливу штучного інтелекту на журналістику стає дедалі актуальнішим. Чи варто журналістам побоюватися конкуренції зі сторони нейромереж? Або ж ШІ стане незамінним помічником, що полегшить створення контенту? Як сучасні медіа вже сьогодні використовують можливості штучного інтелекту та які зміни це приносить у роботу редакцій — про все це ведуча подкасту «Медіуми» Наталя Соколенко поговорила з Аліною Елєвтєровою, експерткою з цифрової безпеки ГО «Інтерньюз-Україна». 

А також про світові тенденції регулювання ШІ та перші кроки України в цьому напрямку, як використання ШІ може автоматизувати рутинні процеси та чи варто позначати контент, створений нейромережею?

Підписатися на подкаст «Медіуми» можна на Apple Podcasts, Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, NV Подкасти, YouTube Music, YouTube та інших подкастингових платформах.

00:00 Чи може ШІ витіснити журналістику як професію?

03:14 «Хотілося б бути в ідеальному світі, де нейромережі не будуть замінювати людей, а допомагати їм»;

06:45 «Чим бідніша людина, тим більше часу вона проводить в соцмережах»;

08:02 Рерайт, SEO-оптимізація, генерація ілюстративних матеріалів: для чого і як можна використовувати ШІ журналістам?

12:12 «Використання нейромереж створює виклики, до яких ніхто не був готовий»;

14:13 Як верифікувати інформацію в умовах засилля згенерованого ШІ контенту?

16:06 «Вороги використовують ШІ як зброю. Як і будь-який елемент прогресу».

Чи може ШІ витіснити журналістику як професію?

Наталя Соколенко: Прийшла до журналістів біда, звідки не чекали. Я маю на увазі — штучний інтелект як загрозу для нашої професії. Можливо, ви зі мною не погодитеся, проте я бачу, як все більше роботи від медійників йде на аутсорс штучному інтелекту. Що ви про це думаєте? Ми можемо прийти до того, що професія журналістики буде повністю заміщена інструментами ШІ?

Аліна Елєвтєрова: Я так не думаю. Навіть якщо ми будемо використовувати нейромережу, і вона за всіма правилами нам напише якийсь матеріал, вона не зможе створити, наприклад, репортажний текст, де в центрі буде людина. Бо нейромережа не зрозуміє, чому певна емоція має бути в фокусі, чому людська історія буде цікава для іншої людини. Усе-таки людський фокус, контекст людини, яка перебуває на місці, яка щось знімає, створює історію — важливий. Тому що це погляд людини, яка там перебуває. Тому в питаннях великих текстів, гарних матеріалів, репортажних зйомок — штучний інтелект навряд чи замінить людину. Бо журналістика нам цікава тим, що це погляд якоїсь людини на певну ситуацію, це передача контексту, передача емоцій тощо.

«Хотілося б бути в ідеальному світі, де нейромережі не будуть замінювати людей, а допомагати їм»

Наталя Соколенко: В Китаї з'явилися роботи-ведучі, очевидно, що їм можна вкласти текст, згенерований ШІ, проілюструвати фотографіями і відео. Які професії в медіасфері все ж таки постраждають від того, що штучний інтелект створить їм конкуренцію?

Аліна Елєвтєрова: Тут залежить все-таки від фокусу самого медіа. Так, ми можемо створити ШІ-аватар, який буде як ведуча чи ведучий щось говорити в кадрі. Для цього нам не потрібна ні студія, ні камера — нічого. Генеруємо відео і видаємо в ефір, це спрощення роботи. Якщо у медіа є потреба, зменшити витрати на оренду студії — чому б і ні, це непоганий варіант. Проте певна людина може втратити роботу через це, тому що немає потреби постійно тримати ведучу, якщо її замінить штучний інтелект. Залежить від того, які є у медіа пріоритети. 

Багато речей можуть, навпаки, колегам спростити життя. Наприклад, багато медійників страждають від того, що потрібно постійно відслуховувати великий потік новин, марафон, пресконференції. Але це можна автоматизувати, зробити програму, яка відслуховує в режимі реального часу, розписує тайм-коди і кладе в текстовий документ, все що чує. Люди, які опрацьовують цей текст не витрачають багато часу, щоб слухати. Вони шукають за ключовими словами, обрають те, що їм треба і дають в новини. Тобто це спрощення. 

Звичайно, хотілося б бути в ідеальному світі, де нейромережі не будуть замінювати людей, а допомагати їм, не будуть звільняти людей для того, щоб дешевше отримати продукт. Проте, на жаль, все залежатиме від пріоритизації медіа. ШІ крутий для того, щоб зробити рерайт умовного пресрелізу, але написати класний експертний текст на 10 сторінок ще не виходить. Без людського фактору, без інтелекту людини, без її погляду, без розуміння того, що було би цікавим для читача — вийде просто інформація, яка буде забирати час.

«Чим бідніша людина, тим більше часу вона проводить в соцмережах»

Наталя Соколенко: Є така формула на Заході: що бідніша людина, то більше вона споживає цифрової інформації, що заможніше — то більше в неї шанс отримувати послуги від живої людини. Чи можливе в майбутньому розділення медіа, медіапродукту, на той, що створений штучним інтелектом і на людський продукт. Що ви про це думаєте?

Аліна Елєвтєрова: Я читала матеріал The New York Times, який описує схожу концепцію: чим бідніша людина, тим більше часу вона проводить в соцмережах, з телефоном. Ключова теза цього матеріалу була: «offline is a new luxury». Тобто офлайн можуть дозволити собі багаті люди, які можуть заплатити за якісь розваги, які не включають в себе там перегляд контенту.

Рерайт, SEO-оптимізація, генерація ілюстративних матеріалів: для чого і як можна використовувати ШІ журналістам?

Наталя Соколенко: Ви бачите роботу редакцій, які використовують штучний інтелект. Порекомендуйте, на що звернути увагу, які інструменти можна було би використовувати?

Аліна Елєвтєрова: Нейромережі можна використовувати, наприклад, для рерайту прохідних речей на сайт: поставити пресреліз про подію, яка буде відбуватися, можна попросити, наприклад, ChatGPT його прикрасити або переписати, щоб не витрачати на цей час. Також можна, наприклад, використовувати його для того, щоб він робив SEO-оптимізацію матеріалів. Одна з редакцій таке робить, і їх тестування показує, що кількість переглядів їхніх матеріалів збільшилася.

Можна на нього також скидувати генерацію контенту, наприклад, колажі або ілюстративні фотографії. Тільки не заміняти їх, щоб це було етично. Умовно якщо ми пишемо про обстріл або реальну подію, не варто просити нейромережу згенерувати щось ілюстративне. Краще попросити і взяти світлину у колег, послатися просто на них або купити. Але якщо це якийсь спеціалізований, експертний матеріал, який хочеться проілюструвати будь-якою картинкою, то тоді, я думаю, що для ілюстрації можна використовувати. Важливо, щоб це було прозоро. 

Наталя Соколенко: Позначати?

Аліна Елєвтєрова: Так, журналістам важливо комунікували про це зі своїми читачами або глядачами. Не обов'язково писати: в цьому тексті присутні шматки, згенеровані ChatGPT, але ми їх 10 разів перевірили. Можна, наприклад, на сайті додати опис: ми іноді використовуємо штучний інтелект, використовуємо його так і так, він нам робить те і те, але ми його позначаємо. Фотографії, які він нам генерує, ми позначаємо. 

«Використання нейромереж створює виклики, до яких ніхто не був готовий»

Наталя Соколенко: Ви згадали вже про етичність. В українському законодавстві немає застережень і відповідальності за використання штучного інтелекту там, де споживач інформації не очікує, що він буде створений штучним інтелектом. Яка тенденція у світі відстежується? Можна очікувати того, що з'являться все-таки законодавчі обмеження в міжнародному гуманітарному праві чи регуляція в національному законодавстві?

Аліна Елєвтєрова: Звичайно з'явиться, над нею вже працюють, зокрема, в Україні. Поки що на законодавчому рівні у нас немає таких документів, які би регулювали цю сферу як в Європі. Зараз Міністерство цифрової трансформації розробляє документи, які допомагали би регулювати питання ШІ, модерацію тощо. Мінцифри це роблять у партнерстві з «Лабораторією цифрової безпеки». Станом на зараз, якщо якомусь медіа хотілося б подивитися, які є етичні аспекти використання ШІ, на сайті Міністерства цифрової трансформації є рекомендації з відповідального використання штучного інтелекту в медіа. Тобто цей процес відбувається, тому використання нейромереж створює певні виклики, до яких ніхто не був готовий і потроху мають придумати, як ці ризики мінімізувати, як зробити відповідальність. Якщо люди використовують штучний інтелект для розповсюдження фейків — яка за це має бути відповідальність? В Україні цей процес відбувається так само, як і в світі. Ми не відстаємо.

Як верифікувати інформацію в умовах засилля згенерованого ШІ контенту?

Наталя Соколенко: Які ризики для медійників, які працюють у цій ситуації, коли багато контенту робиться штучним інтелектом? Ще й ворогами за допомогою штучного інтелекту, на яких ділянках треба бути уважним?

Аліна Елєвтєрова: Верифікація інформації нікуди не ділася. Тому, звичайно, найперше, що треба робити — це верифікувати те, що людина бачить. І фото, і відео, і тексти.

Наталя Соколенко: Є програми доступні зараз? Наскільки вони ефективно виявляють фрагменти відео чи фото, створені ШІ?

Аліна Елєвтєрова: У нас є інструменти, частина з них безкоштовна. Звичайно, що бувають дипфейки, які ідеально виглядають. Тоді треба верифікувати інформацію іншим чином. Якщо це дипфейк Буданова, який розказує про те, що «все пропало», то, мабуть, треба зателефонувати до пресслужби, звернутися до них, запитати, чи вони бачили відео? Чи фейк, чи не фейк? Тут все як у нас було: постійно верифікувати інформацію від надійних джерел, щоб елементом верифікації не став телеграм-канал, який розповсюджує щось схоже. Оскільки ми живемо в період інформаційної війни, нас постійно будуть закидувати подібним контентом, будуть маніпулювати суспільною думкою, будуть згодовувати дезінформацію, яка має в собі 30% правди, а все інше — брехня. Задача медійників, я думаю, щоб розуміти, що частину цієї інформації треба фільтрувати.

«Вороги використовують ШІ як зброю. Як і будь-який елемент прогресу»

Наталя Соколенко: З одного боку, штучний інтелект в чомусь медійникам полегшує життя, а в чомусь все-таки навалює роботи, тому що перевіряти доведеться більше. Будь-яке явище, що символізує в собі прогрес, він має і темну сторону. Якщо оцінювати вплив штучного інтелекту на нашу медійну професію, то все-таки чого більше — плюсів чи викликів ви бачите?

Аліна Елєвтєрова: Мені здається, що воно існує в балансі. Роботу воно полегшує, дає можливості подумати, використати інструменти для креативних підходів. Можливо, скоро у нас будуть мультимедійні матеріали із залученням штучного інтелекту, які будуть робити міні-комп'ютерні ігри. Можливо, ми дійдемо до того, що на основі репортажів будуть робити маленькі ігри, що людина зможе увійти в роль. Тому, я думаю, що він принесе класну трансформацію для мультимедійних варіантів. 

Мінуси більшою мірою пов'язані з тим, що вороги використовують його як зброю. Як і будь-який елемент прогресу. Вони можуть його використовувати як щось, що буде знищувати, атакувати людей, їхню свідомість, інформаційне поле тощо. Про це треба пам'ятати і відповідально підходити до цього. Якщо ми вже щось використовуємо, то ми маємо пояснювати, наприклад, глядачам, що ми використовуємо штучний інтелект, але ми все перевірили. 

Щоб не було так, як в Британії: людина купила книжку на Amazon про гриби. Пішла їх збирати і отруїлася, тому що книжка була згенерована ChatGPT. У книжці були поради, наприклад, як можна розрізняти ці гриби — облизати їх або відкусити шматочок і спробувати. Тобто автор нічого не перевірив, йому було байдуже, що інша людина це купить і отрується таким чином. Тому варто, щоб до такого не доходило, бути відповідальними, свідомо використовувати такі інструменти.

в попередніх випусках подкасту «Медіуми» говорили з Катериною Городничою про проблеми з українськими late night show, Святославом Загайкевичем про сучасний український стендап, його розвиток, виклики та роль в українському культурному просторі, Кирилом Передрієм про те, як наймолодший журналіст України готується до інтервʼю з провідними політиками країни, Олексієм Мандзієм про контент каналу «Суспільне Спорт», підготовку до Олімпіади та промоцію масового спорту, Тетяною Лебедєвою про журналістсьĸий ĸонĸурс «Честь професії» та роботу Комісії з журналістської етики, Романом Колядою про вихід Першого каналу з марафону, 100-річчя «Українського радіо» та неймовірні історії, що відбуваються в прямому ефірі, Тетяною Трощинською про премію імені Георгія Ґонґадзе, токшоу «Новий відлік», телемарафон та виклики перед майбутніми поколіннями журналістів, Альоною Яциною про «Кордон.Медіа», що висвітлює події Сумщини, війну та історії неймовірних людей, які має бачити весь світ, Наталією Курдюковою про Kharkiv Media Hub, що допомагає підтримувати роботу українських і іноземних медіа у Харкові, Катериною Котвіцькою про аналіз поточної ситуації та трендів у сфері дистрибуції аудіоконтенту онлайн, Сергієм Гнезділовим про творчість на війні, цензуру і (не)ефективні державні комунікації, Галою Котовою про те, як досвід роботи під час пандемії допоміг команді Rakuten Viber зростати після початку широкомасштабного вторгнення, Олександром Педаном про співпрацю з Суспільним, новий проєкт замість «УніверCheck» та інші ідеї pedan|buro, Дмитром Хоркіним про те, як вплинула війна на розвиток радіо в Україні, Вікторією Мурованою про «моркву в шоколаді» як принцип виготовлення контенту для дітей.

Також рекомендуємо: Подкаст «Детектор медіа говорить», у якому ми начитуємо найцікавіші статті та рецензії, що виходять на сторінках нашої групи онлайн-видань. Якщо у вас не вистачає часу на читання, ви можете просто слухати нашу аудіоверсію. Підписуйтеся на подкаст та отримуйте доступ до найцікавіших матеріалів «Детектора медіа» у зручному для вас форматі.

Колаж: «Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Політичні потрясіння в Німеччині відбуваються в невдалий момент для України — The Telegraph
ZN UA
2024-11-08T11:13:33Z
Проросійські хакери посилили кібератаки проти Південної Кореї
УкраинФорм
2024-11-08T11:12:29Z
Чи піде глава центрального банку США у відставку на вимогу Трампа
24tv
2024-11-08T11:06:53Z
Список Трампа – від суддів і прокурорів до Байдена: кому Трамп обіцяв помститися після виборів
24tv
2024-11-08T11:03:41Z
Удар КАБами по Запоріжжю: кількість загиблих зросла до десяти
УкраинФорм
2024-11-08T11:03:23Z
Чому Зеленському слід позитивно сприйняти перемогу Дональда Трампа — The Economist
ZN UA
2024-11-08T11:00:19Z
Зеленський відверто оцінив реакцію країн Заходу на участь КНДР у війні проти України
24tv
2024-11-08T10:59:57Z
Маск, якому Трамп пообіцяв посаду, назвав Шольца дурнем
Европейская правда
2024-11-08T10:59:44Z
Рейтинг опозиційного ХДС/ХСС зріс у Німеччині, у "подруги Путіна" – обвалився
Европейская правда
2024-11-08T10:56:36Z
Українські роботодавці зіткнулися з рекордним дефіцитом кадрів
Хвиля
2024-11-08T11:12:43Z
На Одещині на честь ГУР Міноборони назвали населений пункт: подробиці
Фокус
2024-11-08T11:12:15Z
Користувачі месенджерів на ТОТ виступають пасивними читачами новинних каналів, — дослідження Internews-USAID
Детектор М
2024-11-08T11:03:41Z
В Італії відбулася зустріч Національного конгресу українських асоціацій
УкраинФорм
2024-11-08T10:58:06Z
Росія перенесла дедлайн для витіснення ЗСУ з Курщини: яка нова дата
24tv
2024-11-08T10:57:26Z
Комбрига РФ добили дронами: ЗСУ знищили російського генерала-"м'ясника"
GlavRed
2024-11-08T10:54:59Z
Україна отримає від естонської компанії тестові ракети ППО, які можуть збивати дрони
Европейская правда
2024-11-08T10:51:52Z
Чому лаються комунальники? Вінницький водоканал жартівливо розповів про свою роботу
ГЛАВКОМ NET
2024-11-08T10:48:06Z
В Амстердамі відбулися масові єврейські погроми: Нетаньягу вже відреагував
iPress
2024-11-08T10:44:18Z
Знижує ризик раку й покращує роботу кишківника: який продукт варто включити у свій раціон
24tv
2024-11-08T11:06:01Z
Одна ложка цього продукту знижує цукор одразу на 35%: не буде стрімких перепадів глюкози
TSN
2024-11-08T10:21:36Z
Китайські вчені розкрили масштаби постковідного синдрому
360ua.news
2024-11-08T10:12:16Z
Що робити, коли людина поряд втратила свідомість
24tv
2024-11-08T09:39:41Z
Хитрість господинь для ідеального сніданку: чому під час смаження яєць додають воду
24tv
2024-11-08T09:36:25Z
У МОЗ роз'яснили, як вакцинуватися від грипу в аптеці
УкраинФорм
2024-11-08T09:19:21Z
В Офісі Президента обговорили реформу МСЕК
360ua.news
2024-11-08T09:12:09Z
Реакція на гнів впливає на здоровʼя вашого серця
24tv
2024-11-08T09:00:08Z
Контроль мишоподібних гризунів в осінній період
AgroNews
2024-11-08T08:52:34Z
Масові перевірки продавців техніки: Гетманцев повідомив перші результати
ГЛАВКОМ NET
2024-11-08T11:12:05Z
"Нафтогаз" попередив українців про опалення: відомо, що потрібно зробити перед включенням тепла в оселі
Политека
2024-11-08T11:03:35Z
Україна намолотила більше 20 млн т кукурудзи
AgroPortal
2024-11-08T11:00:56Z
Китайська компанія з виробництва сонячних батарей має податкові пільги в США
InternetUA
2024-11-08T10:58:10Z
Мільярдні розкрадання в «Укртатнафті»: екс-голова компанії та 8 його спільників отримали підозри
Украина Криминальная
2024-11-08T10:57:52Z
Intel повернула безплатну каву в офіси для «моральної» підтримки — після звільнення 15 000 працівників
ITC
2024-11-08T10:52:08Z
Власник Ikea продав останній актив у Росії
ГЛАВКОМ NET
2024-11-08T10:51:33Z
Злотий впевнено дорожчає: який курс польської валюти сьогодні
24tv
2024-11-08T10:51:30Z
Світовий банк оголосив про пакет підтримки для України на $750 мільйонів - Шмигаль
УкраинФорм
2024-11-08T10:44:59Z
Навіщо ставити сіль на ніч під ліжко: ви будете приємно здивовані результатом, якщо зробите це
TSN
2024-11-08T11:03:44Z
Що не варто робити з фарбованим волоссям: стиліст назвав 7 головних помилок
GlavRed
2024-11-08T10:51:45Z
5 причин, чому фарба у вас на стінах лущиться і відпадає: і ось як це виправити
24tv
2024-11-08T10:42:55Z
Гороскоп на завтра 9 листопада: Овнам - різкий поворот подій, Рибам - щасливий день
GlavRed
2024-11-08T10:34:26Z
Кишені рватимуться від грошей: ТОП-4 знаки зодіаку, що розбагатіють у 2025 році
GlavRed
2024-11-08T10:27:22Z
У нашийниках і кайданах: у Китаї туристів відправлять стародавнім "маршрутом вигнання"
Фокус
2024-11-08T10:09:30Z
У листопаді – пристрасні, у січні – лідери: як місяць народження впливає на долю людини
TSN
2024-11-08T09:43:02Z
Щоб випічка була пухкою та повітряною, треба додати ці два секретні інгредієнти
TSN
2024-11-08T09:42:27Z
Китайський гороскоп на завтра 9 листопада: Кроликам - суперечки, Щурам - стрес
GlavRed
2024-11-08T09:27:39Z
Листопадові події в Києві: чуттєві концерти, розкутий театр, вар’єте-шоу і музичні експерименти
Вива
2024-11-08T11:12:02Z
Понад 100 собак на знімальному майданчику: завершилися зйомки комедії "Песики" з Лесею Нікітюк
24tv
2024-11-08T11:06:47Z
Відомий український співак розійшовся з дівчиною: "Найскладніше рішення"
TSN
2024-11-08T11:03:01Z
Голова міжнародного журі «Молодості» Мохаммад Расулоф: «Неможливо бути вільним кінорежисером, коли ти сам не є вільною людиною»
Детектор М
2024-11-08T11:00:56Z
Дженніфер Лопес у суперкоротких шортах продемонструвала зухвалий осінній look
Вива
2024-11-08T10:51:50Z
Остап Ступка спровокував чутки про розрив з молодшою на 35 років коханою
TSN
2024-11-08T10:27:48Z
Як виглядати молодшими на 10 років: Андре Тан назвав три головні правила
24tv
2024-11-08T10:21:46Z
Анна Саліванчук вперше розповіла про вроджену особливість її 9-річного сина: "Випадково сказали"
TSN
2024-11-08T10:21:41Z
Вона любить Україну, – Решетник несподівано висловився про Мейхер, яка мовчить про війну
24tv
2024-11-08T10:12:42Z
У Києві з даху приватного будинку зняли ворожий безпілотник. ВІДЕО
Новости Украины
2024-11-08T11:15:17Z
Почалися бої за Юр'ївку і триває зачистка Вознесенки: боєць ЗСУ про Покровський напрямок
Фокус
2024-11-08T11:12:03Z
На вихідних низка столичних автобусів і тролейбус курсуватимуть зі змінами руху
ГЛАВКОМ NET
2024-11-08T11:09:03Z
«Більше половини – фальшивки». Експерт пояснив російську тактику нічного дронового терору Києва
ГЛАВКОМ NET
2024-11-08T11:03:55Z
У Луганську окупанти переслідують учасників релігійної організації «Свідки Єгови» - ЦНС
УкраинФорм
2024-11-08T10:58:44Z
Росіяни застосовують на Курщині тактику випаленої землі: яка ситуація з наступом ворога
24tv
2024-11-08T10:57:20Z
На східному напрямку українські дрони знищили два ворожих «Солнцепьоки»
УкраинФорм
2024-11-08T10:40:50Z
СММник Вінницького водоканалу оригінально пояснив, чому робітники матюкаються
Комсомольская правда
2024-11-08T10:37:35Z
Перетворився на брухт, що палає: ЗСУ завдали прицільного удару по танку армії РФ
TSN
2024-11-08T10:36:06Z
РФ за ніч атакувала 3 області, десятки постраждалих: Зеленський зробив важливу заяву
GlavRed
2024-11-08T11:12:06Z
ГУР завдав удару по Саратовському НПЗ
Петр и Мазепа
2024-11-08T11:06:30Z
У Запоріжжі від удару російського КАБу загинула мати з однорічним сином та його прабабуся
24tv
2024-11-08T11:06:28Z
В Амстердамі влаштували напади на ізраїльських уболівальників
360ua.news
2024-11-08T11:03:59Z
В Україні нейтралізували міжнародний наркосиндикат
1News
2024-11-08T11:03:57Z
У психлікарню відправлять чоловіка, який наніс ножове поранення військовослужбовцю
Украина Криминальная
2024-11-08T11:03:40Z
Філіппіни накрив тайфун «Іньсін» - понад 40 000 евакуйованих
УкраинФорм
2024-11-08T11:03:24Z
У Києві викрили торгівців кокаїном з товаром на ₴300 тис
Украина Криминальная
2024-11-08T11:03:20Z
Фасував наркотики та відправляв інтернет-замовлення по всій країні: під варту взяли жителя Вараша
InternetUA
2024-11-08T10:44:49Z
Основні аспекти вибору надійного онлайн-казино
MC Today
2024-11-09T10:34:00Z
Google випадково злив свій наступний продукт, підтвердивши чутки
24tv
2024-11-08T11:06:08Z
Вийшли перші огляди iMac з чіпами M4 та дисплеями з нанотекстурою
InternetUA
2024-11-08T11:01:12Z
Apple просить Foxconn та Lenovo створити для неї сервери ШІ на чипах Silicon — але на Тайвані
ITC
2024-11-08T10:52:27Z
Google Photos отримує новий розділ Updates: що він запропонує користувачам?
ITC
2024-11-08T10:52:23Z
Baldur’s Gate 3 отримала оновлення для PS5 Pro. Що змінилося?
ITC
2024-11-08T10:52:13Z
Астрономи виявили походження найзагадковіших сигналів із космосу: що це таке
Фокус
2024-11-08T10:51:29Z
OpenAI купила домен chat.com за $20 млн для ChatGPT
InternetUA
2024-11-08T10:46:11Z
Шольц знайшов заміну звільненим міністрам – Spiegel
iPress
2024-11-08T10:44:38Z
Чому Рібері, Левандовський, Вінісіус залишилися без Золотого м'яча? Топ скандальних рішень
Football.ua
2024-11-08T11:06:44Z
Ла Ліга: розклад і результати матчів 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, турнірна таблиця
TSN
2024-11-08T11:03:11Z
Сергій Ребров довикликав у збірну України Віталія Буяльського
УкраинФорм
2024-11-08T11:03:06Z
Усик підримав Полісся напередодні матчу з Динамо: відео звернення чемпіона
24tv
2024-11-08T10:57:29Z
Автор дубля у ворота Динамо: Вилучення значно полегшило завдання
Football.ua
2024-11-08T10:46:47Z
В Амстердамі після нападу на футбольних фанів з Ізраїлю затримали 62 осіб
УкраинФорм
2024-11-08T10:43:43Z
HATOR Grand Prix – найпівнічніша гонка ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ
AutoCentre
2024-11-08T10:35:54Z
Буяльський замінить Циганкова у заявці збірної України
Football.ua
2024-11-08T10:27:59Z
Циганков не допоможе збірній України у вирішальних матчах Ліги націй: хто його замінить
TSN
2024-11-08T10:21:16Z
В Україні падає попит на електромобілі: ТОП популярних моделей жовтня
AutoCentre
2024-11-08T11:04:05Z
Skoda представила новий кросовер за ціною 9400 доларів: всі подробиці
ЗаРулем
2024-11-08T10:13:18Z
Від $26 000: електричний хетчбек XPeng P7+ з запасом ходу 710 км представили офіційно
AutoGeek
2024-11-08T09:48:18Z
Українці презентували в США 1000-сильну Tesla для поліції Лос-Анджелеса
Фокус
2024-11-08T09:45:20Z
Фахівці розповіли, що водіям слід зробити, щоб захистити автомобіль від корозії: встигніть восени
TSN
2024-11-08T09:42:53Z
Більшість не помічає: що означає дорожній знак автомобіль, який горить
GlavRed
2024-11-08T09:27:33Z
У ретростилі: Royal Enfield представив одразу два стильних електробайки
AutoGeek
2024-11-08T09:18:48Z
Без чотирьох кілець: презентовано незвичний електрокар AUDI із запасом ходу 700 км
Фокус
2024-11-08T09:07:10Z
Новий електричний кросовер Rivian R2 отримає тягові батареї незвичного стандарту від LG
AutoGeek
2024-11-08T08:46:38Z