![Китай заборонив своїм автовиробникам будувати заводи у росії](https://thumbor.my.ua/lcLyYA3Np2L_RTvAonB5AV8tWpw=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F107%2F6b6e21689105e2bbed12eaf6621349f1.jpg)
Китай заборонив своїм автовиробникам будувати заводи у росії
Влада Китаю застерегла автоконцерни від інвестицій у росію. Надії налагодити на російському ринку виробництво автомобілів за допомогою китайських компаній, найімовірніше, так і залишаться надіями.
TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ
Як повідомляє агенція Reuters, Міністерство торгівлі Китаю, посилаючись на розпорядження уряду, попередило автовиробників про ризики інвестицій у закордонний автопром. Зокрема, влада закликає утриматися від вкладень в Індію і “вкрай не рекомендує” інвестувати в росію та Туреччину.
Виробники автомобілів мають обмежитися використанням для складання транспортних засобів компонентів, експортованих з Китаю, щоб пом’якшити потенційні ризики, пов’язані з геополітичними проблемами.
Нагадаємо, що Китай неухильно нарощує свою частку у продажах нових автомобілів у росії (у серпні вони, за даними “Автостату”, становили рекордні 90 000 машин), але особливого бажання розвивати виробництво не демонструють.
Теги за темою
війнаПоділитися сюжетом
Джерело матеріала