MY.UAНовини
Тімур Мірошниченко – про «Євробачення-2025», дітей, родину та реакцію на хейт
Тімур Мірошниченко – про «Євробачення-2025», дітей, родину та реакцію на хейт

Тімур Мірошниченко – про «Євробачення-2025», дітей, родину та реакцію на хейт

22 вересня на «1+1 Україна» - прем’єра проєкту «Клуб 1%». Учасник, який пройде всі етапи цього квіза та дасть відповідь на заключне запитання, на яке можуть відповісти тільки 1% українців, і стане переможцем.

В інтерв’ю Коротко про ведучий проєкту Тімур Мірошниченко розповів, як проходив кастинг на цю роль, скільки особисто дав правильних відповідей на запитання, чи готовий вести нацвідбір на «Євробачення-2025» та про те, як живе його велика родина.

Тімур із дружиною Інною виховують чотирьох дітей: 6-річну Мію, 4-річного Марка й прийомних - 8-річну Ангеліну та 3-річного Марселя, яких вони усиновили впродовж двох останніх років.

Кастинг проходив, жодних привілеїв у мене не було

- Тімуре, ви теж тестували запитання, які будуть в «Клубі 1%». Як успіхи?

- Важко сказати на сто відсотків, бо я все-таки відповідав на ці запитання у більш спокійній атмосфері, ніж гравці, хоча теж за 30 секунд. Адже гравцям у студії треба бути максимально зосередженими і не відволікатися на різні зовнішні фактори. Секрет успіху у цьому проєкті - це не відтворити свої знання, а проявити кмітливість, уважність, пам’ять, нетривіальне мислення.

Я зіграв декілька ігор, і результат був плюс-мінус той самий. Тому, якби я був гравцем і все так відбувалося на іграх, думаю, я б дійшов до запитання на 1%, але програв би його.

- Але своїм досвідом ви вже показуєте, що все можливо. Не так все складно, як виглядає, правда?

- Все можливо. Це справді гра, в якій не потрібні якісь надзвичайні знання з різноманітних сфер. Навпаки, коли гравці вмикали свою ерудицію, починали «сипатися». Адже все, що потрібно для правильної відповіді, є в запитанні, у варіантах відповідей, на екрані, у тебе в голові. І чогось вигадувати не треба.

Перед початком гри я завжди казав гравцям: «Найважливіше, не робіть головну помилку всіх українців – не ускладнюйте». Ми дуже любимо ускладнювати собі життя там, де це не потрібно. У цій грі теж не треба ускладнювати. І тоді все вийде.

- На фінальне запитання може відповісти лише 1% українців. Як обиралися варіанти цих запитань?

- Всі запитання пройшли велике всеукраїнське дослідження. На них відповідали українці в різних куточках країни, і теж за 30 секунд. Тому ті запитання, на які відповіли майже всі, - це запитання на 95%, на 90%. А є запитання, на які реально може дати відповідь лише 1 людина зі 100.

- Проходили кастинг? Чи вам, як вже рідному, бути ведучим запропонували одразу?

- Жодних привілеїв у мене не було. Кастинг все одно треба було проходити. Я не знаю імен, але було ще з 20 претендентів, які так само хотіли стати ведучими цього проєкту.

- Ви вели четвертий Саміт перших леді та джентльменів. Як себе підготувати, в тому числі й морально, до такої події? Перше, що спадає на думку - контролювати себе, щоб не сказати чогось зайвого при такій аудиторії.

- Про це треба пам’ятати при будь-якій аудиторії. Насправді підготовка не відрізняється від підготовки до телевізійного проєкту чи будь-якого іншого заходу, який відбувається в моєму житті. Це звичайна підготовка. Ти читаєш матеріали, вивчаєш сценарії, людей, з якими тобі доведеться спілкуватися, – і все. А коли ти підготовлений, в принципі, тобі все одно - що, хто і де.

Ведучий «Клубу 1%» каже: у цій грі не треба ускладнювати, і тоді все вийде. Фото: «1+1 Україна»

Не існує жодного замовника, який видасть тобі все своє досьє

- «Суспільне Мовлення» вже офіційно підтвердило, що Україна візьме участь у «Євробаченні-2025». Чекаєте запрошення на нацвідбір у ролі ведучого?

- Звісно. Думаю, тут точно вже буде без кастингів (сміється). Наступного року у мене ювілей, 20 років на «Євробаченні», тому, сподіваюся, цей ювілей не пройде без мене.

- Такими темпами вже недалеко й до Книги рекордів.

- Ще трішки треба попрацювати. Чинний рекорд - 30 років на «Євробаченні» - належить британському коментатору Террі Вогану. Мені навіть пощастило з ним попрацювати і поспілкуватися.

Є ще декілька активних учасників «родини» «Євробачення» з різних країн, які підбираються до цього рекорду. Але всі вони - люди старшого віку, тобто в мене є ще трішки запасу. Планую побити цей рекорд років на 30.

- А погоджуєтеся сьогодні на якісь корпоративи, приватні заходи?

- Так, я не відмовляюся. Це робота, як не крути. Завдяки Силам безпеки й оборони і бізнес працює, і люди іноді святкують якісь визначні події. Робота є - і це прекрасно.

- Часто з корпоративами люди потрапляють у неприємні ситуації, бо не завжди можна відслідкувати увесь ланцюжок причетних до події людей. Як ви перевіряєте, хто в замовниках, що це за люди?

- Так, це дуже тонка стежка, бо все перевірити неможливо. Не існує жодного замовника, який видасть тобі все своє особисте досьє або досьє на всіх своїх гостей. Для мене є певні маркери адекватності - це відсутність російської мови, росіян в гостях, наприклад. За таких умов я точно працювати не буду.

Знову ж таки, детально все перевірити неможливо. До прикладу, дуже часто з молодятами, їхніми батьками я знайомлюся вже безпосередньо на весіллі. Звісно, я маю якісь анкети для того, щоб підготуватися і розуміти, з ким маю справу, про що говорити і таке інше. Але, умовно кажучи, провести розслідування їхньої податкової історії нереально.

- Ви розповідали, що у 2022 році однієї зарплатні не вистачало на покриття родинних щомісячних витрат. Зараз ваша родина стала ще більшою, отже, витрати зросли. Довелося якось перекроювати бюджет?

- Звісно, четверо дітей – це дорого. Але я б не сказав, що ми якось колосально змінили свій стиль життя. Ми й раніше жили в міру, не дозволяли собі якихось захмарних речей. Зараз левова частка всього бюджету йде на дітей, їхню освіту. Доньки пішли в школу, є няні, і все треба оплачувати.

Тімур Мірошниченко - незмінний коментатор «Євробачення» з 2005 року. Фото: Instagram.com/alex_demydenko/

Доньки із задоволенням йдуть щоранку до школи

- Так, у вас одразу дві першокласниці. Які успіхи Ангеліни та Мії у школі?

- Якісь серйозні висновки ще робити зарано. Заняття тривають лише два тижні. Але найголовніше, що їм подобається, вони із задоволенням збираються зранку до школи. Мені здається, це головний показник того, що в них там все добре.

Мії простіше, тому що вона ходила в прескул саме в цю школу. Там класний і сучасний підхід, з вчителькою вони познайомилися майже за рік до першого класу.

Ангеліні, звісно, складніше, тому що, як не крути, є певний тригерний момент. Бо це знову купа дітей, один-два дорослих, це дуже сильно нагадує дитячий будинок. У неї є ще й травматичний досвід школи. Її дитячий будинок був в евакуації у Польщі, куди вони переїхали після початку повномасштабної війни. І дітей одразу відправили в польську школу. Ангеліна була єдиною українкою в польському класі, не знаючи мови. Звісно, нічого хорошого в неї там не виходило. Тому ми дуже переживали, чи вийде у неї впоратися з емоціями.

У нашій школі всі знають історію Ангеліни. Це не спеціалізована школа, це звичайна школа, але всі викладачі, починаючи від директора і закінчуючи помічниками і помічницями, сказали, що беруть її до себе. Вони проводили навіть окремі тренінги, як працювати з дітками з дитячого будинку. Тому ми безмежно вдячні їм за це, за їхню ініціативу, що не відправили нас в іншу школу, а намагаються зробити так, щоб у Ангеліни було все добре.

- Інна розповідала, що спілкувалася з психологом Ангеліни перед її навчанням. Ангеліна ходить до психолога?

- Так, і не тільки до психолога. У нас буквально щодня є якісь походи до лікарів і спеціалістів, тому що питань і проблем за 8 років перебування в дитячому будинку накопичилася шалена кількість. Щось виправляється, щось вже неможливо буде виправити, але ми працюємо для того, щоб максимально покращити всі показники.

- Я свого часу багато спілкувалася з дітьми з дитбудинків, і найважливіше для них – не коштовні речі чи щось подібне, а спілкування, знати, що вони комусь цікаві і потрібні. Тому головне – це любляча родина.

- Безумовно. У нас є приклад Марселя, який вже більше року з нами. І абсолютна більшість діагнозів, які були записані в його медичній історії, коли ми його забирали з дитячого будинку, самі собою зникли через те, що він опинився в сім'ї.

З Ангеліною поки зарано робити серйозні висновки, бо пройшло всього два місяці, як вона в родині. Але, тим не менше, навіть зараз вже видно колосальну різницю від першого дня до сьогодні.

- Ангеліні 8 років, і ви вирішили віддати її до 1-го класу. Це через недостатню освітню підготовку у дитбудинку?

- Мабуть, так. Я не хочу казати, що в дитячому будинку нічого не робили. Звісно, там були заняття. Коли ми їздили до неї перед тим, як забрати, до них приходив, наприклад, native speaker на англійську.

Але все одно не можна порівнювати дитину, яка ходить на ті ж курси і при цьому живе в родині, і дитину, яка живе в дитячому будинку. Це абсолютно різні світи і абсолютно різні можливості.

- Зізнавайтеся, хто робить з дівчатками уроки? Ви чи Інна?

- Я думав, що зараз в перших класах вже не дають домашні завдання (сміється). Але наприкінці першого тижня їм все ж таки їх дали. Поки все дуже просто, тому дівчатка самі справляються. Подивимося, як буде далі.

Родина Мірошниченків: Тімур, Інна та їхні діти Мія, Ангеліна, Марсель та Марко. Фото: Instagram.com/timur.miroshnychenko/

Ангеліні знадобився місяць, щоб звати нас мама і тато

- А бувають ревнощі між дітьми? Бо дуже часто дітям здається, що когось батьки люблять більше. Як вони між собою комунікують?

- Це неминуче. Коли в родині є більше однієї дитини, все це буде відбуватися. Коли є група дітей, все швидко змінюється: вони обіймаються, через 10 секунд б’ються, потім знову обіймаються, потім щось ділять, потім разом граються, потім знову комусь щось не подобається… Це абсолютно нормальні процеси. І в нас те саме.

Дати кожному на сто відсотків індивідуальний час неможливо, але ми намагаємося приділяти увагу кожному окремо. Традиція організовувати індивідуальні дні - день мами і Мії, день тата і Марка, - у нас була започаткована давно. Зараз так само.

Мія і Марко знають історію Ангеліни, історію Марселя, вони все розуміють, в нас не буває такого – або я, або вони.

- Мія взагалі молодчинка, погодилася ділити кімнату з Ангеліною. Віддати частину свого особистого простору, де ти одна була принцесою, – це великий вчинок.

- Мія взагалі наша віддушина у всіх сенсах. Вона найбільш емпатична дитина, яку я знаю. Точно можу сказати, що Мія відіграє, мабуть, найважливішу роль в адаптації Ангеліни і в родині, і в суспільстві. Попри те, що Мія молодша за Ангеліну, вона виконує роль її наставника у всіх питаннях.

Напевно, і сваряться вони частіше між собою, але ці сварки дозволяють робити правильні висновки, досягати певних результатів, які потрібні саме Ангеліні.

- Як ви пояснювали Мії і Маркові, що у них буде братик, а згодом і сестричка? Наприклад, коли мама знову вагітніє, вона розповідає дитині, що у животику росте ще одна дитинка, це твій братик чи сестричка і так далі. Процес звикання відбувається поступово.

- У нас це теж тривало дуже довго. Майже рік до того, як ми всиновили Марселя. З одного боку, ми не починали процес всиновлення, бо у нас ще не було квартири, будинок ще не був зданий в експлуатацію. З іншого боку, і це навіть першочергово, ми чекали готовності дітей до таких змін у житті.

Це рішення не ухвалювалося після однієї розмови. Протягом року поступово ми розповідали дітям, що є дитячі будинки, що там є дітки, які позбавлені сімейного піклування… Потім діти самі починали запитувати. А наприкінці 2022-го Мія прийшла і видала таку тираду, після якої ми зрозуміли: діти абсолютно готові до того, щоб в нашій родині з'явилися ще діти.

- Вони одразу їх прийняли?

- Так. Спочатку засмучувалися здебільшого через те, що і Марсель, і Ангеліна не вміють гратися. У дитячому будинку особливо ніхто не грається, і вони не розуміють, як це.

Марко, наприклад, чекав брата, щоб з ним гратися машинками. А Марселю потрібен був час, щоб зрозуміти, що є інше життя, не лише таке, яке він бачив до цього моменту. І коли він пройшов процес адаптації, почав гратися з Марком. І Марко став абсолютно щасливим.

З Ангеліною так само. Мія чекала на сестру, на подругу. Але перший час Ангеліна не йшла до дітей. Вона була здебільшого зі мною, з Інною, бо нас вона вже знала, а їх ще ні. Та через декілька тижнів все стало на свої місця. Діти ж все одно рівняються одне на одного. Ангеліна побачила, як існують в цьому житті її брати і сестра, і вже потроху рівняється на них.

- Як Ангеліна і Марсель вас з Інною називають? Бо Марсель ще малий, йому легше називати вас мамою і татом, а Ангеліна розуміє, що в неї не було родини.

- Звуть мама й тато. Був певний період, коли ми були в Ангеліни - то тато, то Тімур, то мама, то Інна. Але зараз тільки мама і тато.

Ангеліна всі 8 років провела у дитячому будинку, і я не впевнений, що вона взагалі пам'ятає біологічних батьків.

Ми не змушували її називати нас «мама» і «тато», дитина має самостійно прийти до цього. Ангеліні знадобився місяць, щоб визначитися, що Тімур – це тато, а Інна – це мама.

- Я часто думаю про те, що з усиновленою дитиною у батьків наче менше прав, ніж з біологічною. Маю на увазі – десь не маєш права підвищити голос, щоб не відштовхнути, або щось заборонити, адже не всі речі можуть бути дозволеними.

- Ми насправді не розмежовуємо: наші - не наші, біологічні - не біологічні. Вони всі наші діти. Шлях, яким вони у нас з'явилися, це вже другорядне питання. Для нас вони всі абсолютно рівноцінні члени родини. Я, наприклад, в якійсь ситуацій можу прикрикнути на Марка, якщо він погано себе поводить. І так само можу прикрикнути і на Марселя чи суворо подивитися на Ангеліну.

Можна все спокійно прокомунікувати і без криків. Можливо, це буде складніший шлях, але в результаті він матиме значно кращі наслідки.

З дружиною Інною. Фото: Instagram.com/timur.miroshnychenko/

Всі думки і мрії - навколо родини, навколо дітей

- Ви вирішили розказувати про всі процеси усиновлення публічно. Для одних - це приклад життя, обмін досвідом, а інші виливають на вашу родину купу бруду в соцмережах. Як ви на це реагуєте?

- Я давно вже перестав орієнтуватися на соцмережі, з точки зору соціальної думки. Розумію, що це здебільшого робота якихось не дуже добрих компаній чи людей, яким вигідно, щоб у нас було відчуття розбрату і нерозуміння. Звісно, є й такі, яким хочеться написати хейт, щоб тебе якимось чином зачепити.

За 20 років у шоу-бізнесі я вже звик до цього, і мене не пробити. Інна теж абсолютно спокійно на все це реагує.

І більшість якихось неадекватів, які з'являються в наших приватних повідомленнях чи в коментарях, блокуються без розмов. Чи люди, чи боти - не має значення. Вони не мають займати простір в нашій свідомості і в нашому житті.

Нещодавно проходив один тренінг, і нам якраз розповідали про те, як впоратися з хейтом. Насправді перша порада, і в моєму випадку я нею послуговувався, - не реагувати, не відповідати. Щойно вступаєш в дискусію, навіть якщо це бот, він буде тобі відповідати.

Людина має право на свою думку. І пише вона її крізь призму свого досвіду і життя. Окей, хай вона з нею живе, але живе за межами мого життя.

- У соцмережах ви дуже позитивна родина. Але, думаю, у вас також бувають важкі емоційні періоди. Як ви справляєтеся з емоціями в такі часи?

- Не буду прикрашати, що у нас ідеальне життя. Все - як і у всіх. Над нашим будинком також регулярно збивають ракети і «шахеди». Діти все це чують, потім ми не спимо всю ніч. Звісно, реакція організму і психічного стану загалом не завжди може бути адекватною.

Звісно, і я можу отримати від Інни прочухана, все буває (сміється). Але розумію, що всі ми живі люди, у нас є емоції, є втома, яка іноді веде нас не туди, куди б нам хотілося.

Якщо є можливість, організовуємо бодай маленьке сімейне дозвілля. Приміром, у нашого сусіда є сапборд, який ми можемо завжди взяти, тому поплисти на годинку туди, де тиша, де пташки співають, побути в цій тиші, - це вже допомагає.

Інна, наприклад, може помедитувати і прийти до тями. Я можу попрацювати (сміється). Робота також повертає до нормального стану.

Коли ми розуміємо, що вже на межі, перебудовуємо свої графіки, щоб втиснути час для себе.

- А якось готуєтеся до можливих зимових блекаутів?

- Наш будинок здали в експлуатацію 29 грудня 2021 року, переїхали ми туди влітку 2022-го, тому коли почалися блекаути, у нас в квартирі було +8 градусів.

І Інна стала тим ініціатором, хто підбурював сусідів скидатися на генератор для будинку, щоб було опалення і вода. Все вдалося не з першої спроби. Але зараз у нас є генератор, який обслуговує два будинки, і коли відключення - є і вода на всіх поверхах, і має бути опалення взимку, навіть по одному ліфту працює. Найголовніші базові потреби закрили.

- Чого сьогодні вам хочеться для себе в особистому, в професійному житті?

- У професійному хочеться, щоб у нас в Україні було багато класних проєктів. І не тільки телевізійних, а й різних фестивалів. Звісно, розумію, що вони зараз не на часі, але мрію, щоб вони були. Хочеться робити класні, великі, важливі історії. Хочеться, щоб робота була і її всім вистачало.

А загалом всі думки і мрії - навколо родини, навколо дітей. Хочеться, щоб діти мали змогу робити все, чого вони прагнуть. Мія зараз навчається вокалу, і їй дуже подобається.

Дивлячись на те, що робить Марсель, я вже планую познайомити його з нашим олімпійським чемпіоном Олегом Верняєвим (сміється). Олег сам мені навіть писав: «Коли вже Марсель прийде до мене? Бачу, що він виробляє, це майбутнє олімпійської збірної». Він, звісно, ще дуже маленький, але, думаю, дуже скоро вони познайомляться один з одним.

- То у вас справжні зірки уже ростуть.

- У першу чергу - ростуть українці. А хто чим буде займатися у майбутньому, то вже нюанси.

- Ви завжди мріяли про таку велику родину чи це бажання прийшло з часом?

- Мабуть, з часом. Не можу сказати, що коли мені було 20 чи навіть 25 років, я взагалі мріяв про родину. Я був максимально сконцентрований на роботі. В принципі, особливо нічого не помінялося. Просто тепер у моєму житті є велика родина.

Розумів, що всьому свій час. Я зустрів Інну в абсолютно свідомому дорослому віці. Мені було 30 років, Інні - 29. Ми були дорослі, серйозні люди. А далі все так склалося, як склалося. Мабуть, ми таким чином відчуваємо одне одного.

Теги за темою
Зірки
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Мінрозвитку заявляє про критичну ситуацію з опаленням у Кривому Розі
УкраинФорм
2024-11-22T07:46:05Z
Зброя для знищення людей: росіяни вдарили по Сумах шрапнеллю
TSN
2024-11-22T07:36:29Z
Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 22 листопада
Мій Харків
2024-11-22T07:31:01Z
Усі потяги кільцевої електрички затримуються через хуліганів
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:30:42Z
На Харківському напрямку ворог 10 разів проводив наступальні дії, на Куп’янському кількість бойових зіткнень за добу досягла 18 — Генштаб ЗСУ
Мій Харків
2024-11-22T07:28:32Z
Армія РФ окупувала Дальнє і просунулася біля 8 населених пунктів - DeepState
GlavRed
2024-11-22T07:27:05Z
Лютий вітер, хуртовини і сніг: погода готує нові сюрпризи
TSN
2024-11-22T07:21:11Z
Стан повітря у столиці на ранок 22 листопада: моніторинг від КМДА
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:09:39Z
ISTAR у бою: більше знищених рашистів за менші гроші
Украина Криминальная
2024-11-22T07:06:14Z
Верховна Рада скасувала засідання – депутатів попередили про загрозу удару по урядовому кварталу
Комсомольская правда
2024-11-22T07:49:15Z
Орбан обіцяє не виконувати виданий МКС ордер на арешт прем’єра Ізраїлю
Европейская правда
2024-11-22T07:48:01Z
У Норвегії затримали охоронця посольства США, якого підозрюють у шпигунстві для РФ та Ірану – Reuters
ZN UA
2024-11-22T07:42:51Z
Про що говорили в етері марафону «FreeДом» 20 листопада 2024 року
Детектор М
2024-11-22T07:42:33Z
У Литві протестували проти "антисемітської" партії в урядовій коаліції
Европейская правда
2024-11-22T07:40:36Z
Війна Росії проти світу: чи стане Україна вирішальним фронтом?
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:39:11Z
До Києва прибув глава МЗС Чехії
Европейская правда
2024-11-22T07:31:29Z
"Будуть захищати Мінськ": Білорусь отримала від Росії модифіковані комплекси "Тор-М2"
24tv
2024-11-22T07:30:20Z
Верховна Рада збільшила бюджет на нардепів, витратять мільярди: відомо, скільки отримуватимуть
Политека
2024-11-22T07:28:55Z
Автори фільму "Іржа" на прем'єрі в Польщі вшанували пам'ять вбитої українки Галини Гатчинс
Комсомольская правда
2024-11-22T07:43:42Z
Джош Бролін пообіцяв «кинути кіно», якщо режисер фільму «Дюна 2» не отримає «Оскар»
ITC
2024-11-22T07:37:06Z
"Ці питання вирішував чоловік": колишня дружина Остапчука заговорила про новий шлюб
GlavRed
2024-11-22T07:27:33Z
Відомий український співак розкрив правду про свою сексуальну орієнтацію: "Йдеш за емоціями"
TSN
2024-11-22T07:21:25Z
Чому зникла співачка Лавіка, яка ініціювала розлучення з Володимиром Борисенком
24tv
2024-11-22T05:03:02Z
Відома топ-модель зізналася у важкій залежності
GlavRed
2024-11-22T00:27:42Z
У Відні пройшли спеціальні покази фільму «Буча»
УкраинФорм
2024-11-21T23:06:22Z
Олена Зеленська відкрила у музеях Ватикану 8 україномовних аудіогідів
Детектор М
2024-11-21T22:36:00Z
Злата Огнєвіч у рожевому: як пройшла зіркова прем'єра "Wicked: Чародійка" в Києві
Фокус
2024-11-21T22:00:48Z
Як почистити навушники від сірки: прості і дієві поради
GlavRed
2024-11-22T07:27:15Z
Як позбутися другого підборіддя: що насправді допомагає
24tv
2024-11-22T06:06:55Z
Як встановлюватимуть інвалідність після ліквідації МСЕК? Пояснення МОЗ
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:15:37Z
Інвалідність оцінюватимуть за новими критеріями: правила змінять життя
Знай
2024-11-22T04:06:11Z
У Львові провели пересадку кісткового мозку військовому: донором став його брат
ГЛАВКОМ NET
2024-11-21T22:51:43Z
Запах Нового року: 5 причин щодня їсти мандарини цієї зими
Фокус
2024-11-21T21:57:22Z
Максимум користі: 10 добавок, які допоможуть посилити лікувальні властивості чаю
Фокус
2024-11-21T20:57:17Z
Як освіжити одяг без прання: 5 легких способів “на швидку руку”
24tv
2024-11-21T20:09:22Z
Чи перевищує користь ризики: наскільки небезпечний та ефективний анальгін
24tv
2024-11-21T20:03:23Z
Рекорд за вольовими перемогами та антирекорд на Євро: підсумки 2024 року для збірної України
GameWay
2024-11-22T07:37:40Z
Левандовські: Я сказав "так" Манчестер Юнайтед у 2012 році
Football.ua
2024-11-22T07:33:54Z
Непейпієв: Рух – дуже серйозний суперник для Лівого Берега
Football.ua
2024-11-22T07:23:36Z
Росіяни та білоруси зможуть брати участь у командних змаганнях у водних видах спорту
24tv
2024-11-22T07:15:33Z
Російські біатлоністи скаржаться на нестачу патронів через санкції
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:00:45Z
Беллінгем визнаний найкращим гравцем Ла Ліги у сезоні-2023/24 за версією AFE
Football.ua
2024-11-22T06:46:55Z
Представник України судитиме матчі елітного раунду Ліги чемпіонів з футзалу
Football.ua
2024-11-22T06:24:51Z
Карпати — Колос. Напередодні
Football.ua
2024-11-22T06:00:47Z
Хакімі продовжив контракт з ПСЖ – Гокінс
Football.ua
2024-11-22T05:42:12Z
На Вінниччині на житло для військових та їхніх сімей виділили додаткові кошти
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:45:04Z
Інженери розробили новітню технологію дистанційного запуску літаків
InternetUA
2024-11-22T07:37:01Z
Батьків школярів можуть позбавити батьківських прав: держава жорстко каратиме
Знай
2024-11-22T07:36:02Z
Російська армія втратила за добу в Україні 1050 загарбників та засіб ППО
УкраинФорм
2024-11-22T07:33:34Z
Швейцарська церква встановила Ісуса, що спілкується ста мовами, на основі ШІ
InternetUA
2024-11-22T07:31:39Z
Валерій Залужний в футболці кольору бургунді подякував українським військовим
Фокус
2024-11-22T07:30:51Z
Авіаносець ВМС США прибув до Японії для постійного базування
УкраинФорм
2024-11-22T07:30:26Z
Дуже важко, – учасниця "Холостяка 13" відверто розповіла про втрату чоловіка на війні
24tv
2024-11-22T07:21:28Z
Висока зарплата, але мало охочих: 5 вакансій, які найважче закрити в Україні
24tv
2024-11-22T07:12:16Z
Як правоохоронні органи не ловлять контрабандистів та чому
Украина Криминальная
2024-11-22T07:49:28Z
У Росії пшениця стала збитковою: у 2025 році сіятимуть набагато менше
24tv
2024-11-22T07:36:11Z
Vitagro побудує ще два біометанові заводи
AgroPortal
2024-11-22T07:30:32Z
Галущенко обговорив з постпредом США в МАГАТЕ посилення захисту критичних для АЕС підстанцій
УкраинФорм
2024-11-22T07:22:33Z
Гранти, компенсації та індустріальні парки: як держава підтримає бізнес у 2025 році
Agravery
2024-11-22T07:13:47Z
«Вухастик» та iFresh - власні бренди AFINA Group - визнані переможцями премії «Вибір року-2024»
TSN
2024-11-22T07:09:29Z
Нафта продовжує дорожчати
УкраинФорм
2024-11-22T07:09:06Z
Курс долара продовжує тиснути на росіян: скільки коштує американська валюта
24tv
2024-11-22T07:06:32Z
В Україні подорожчав цукор
AgroNews
2024-11-22T07:06:12Z
Викрито нову схему для ухилянтів: серед підозрюваних – медики та посадовиця ТЦК
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:48:16Z
Є загиблі, поранені та, ймовірно, під завалами: які наслідки атаки по Сумах
24tv
2024-11-22T07:45:08Z
"Було сумно": під Києвом патрульні приїхали до чоловіка, який хотів випити з ними чаю
Фокус
2024-11-22T07:36:23Z
На Харківщині з Куп’янського і Борівського напрямків за добу евакуювали ще 90 людей
УкраинФорм
2024-11-22T07:36:02Z
Шахраї прикидаються працівниками служб доставки: жінка втратила понад 20 тис. грн
InternetUA
2024-11-22T07:28:42Z
Ракетна атака на Кривий Ріг: уже 32 постраждалих, серед них – діти
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T07:21:22Z
"Шахеди", якими били по Сумах були споряджені шрапнеллю, – Артюх
24tv
2024-11-22T07:06:35Z
У Гнівані затримали раніше судимого зловмисника, який побив до смерті знайомого
Украина Криминальная
2024-11-22T06:42:53Z
Дорогі авто, елітні будинки та інше: у ексслужбовця СБУ виявили незаконні активи на десятки мільйонів
Политека
2024-11-22T06:27:18Z
Вісім речей для дому, які ніколи не варто купувати в інтернеті
24tv
2024-11-22T07:42:33Z
Не повірите очам: як перетворити радіатори для опалення на стильний декор
24tv
2024-11-22T07:30:30Z
3 знаки зодіаку, яким пощастить у коханні до кінця осені
24tv
2024-11-22T07:06:34Z
На свята стане у пригоді: як зробити досконалим навіть найтвердіший шматок сала
24tv
2024-11-22T06:36:07Z
В Ісландії лава від виверження заповзла на паркінг для відвідувачів Блакитної лагуни
Европейская правда
2024-11-22T06:06:35Z
Паризький сніданок можна зробити і в Україні: рецепт тостів з яблуками, краще ніж у французьких пекарнях
Знай
2024-11-22T05:51:11Z
Хто для вас може стати найкращим другом: ось що каже астрологія про сумісність знаків Зодіаку
24tv
2024-11-22T05:03:01Z
Швидко, дієтично та неймовірно смачно: легкий салат з консервованим тунцем
24tv
2024-11-22T05:00:14Z
Гороскоп на завтра 23 листопада: Овнам - день насолоди, Скорпіонам - фінансовий успіх
GlavRed
2024-11-22T04:27:13Z
Австралійський уряд пропонує заборону соціальних мереж для осіб віком до 16 років
InternetUA
2024-11-22T07:47:57Z
Найсумніший у світі дельфін відчайдушно розмовляє сам із собою, бо не має друзів
TSN
2024-11-22T07:33:31Z
Google готова скасувати розробку планшета Pixel Tablet 3
Portaltele
2024-11-22T07:31:20Z
S.T.A.L.K.E.R. 2 на максимальних налаштуваннях графіки не витягує жодна наявна відеокарта
InternetUA
2024-11-22T07:23:54Z
Meta видаляє мільйони облікових записів, які проштовхують інвестиційне шахрайство
InternetUA
2024-11-22T07:17:21Z
Нова негорюча батарея забезпечує в 10 разів більшу щільність енергії: що відомо
InternetUA
2024-11-22T07:10:35Z
Чому повна розрядка-зарядка смартфонів шкідлива
InternetUA
2024-11-22T06:43:07Z
Вчені заявляють, що «у нас є інструменти» для боротьби зі зміною клімату
Portaltele
2024-11-22T06:30:58Z
Вчені зробили перше детальне зображення зорі з іншої галактики
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:33:29Z
Названо найкращі авто року на думку американців
Фокус
2024-11-22T07:36:43Z
Найпопулярніші вживані авто віком до 5 років в Україні: рейтинг моделей
AutoCentre
2024-11-22T07:16:58Z
Hyundai Ioniq 9: просторий трирядний кросовер з автономністю до 539 км та зарядкою за 24 хвилини
ITC
2024-11-22T07:10:30Z
Понад 30 років досвіду: секрет успіху автохолдингу ALMAZ GROUP
AutoGeek
2024-11-22T07:00:21Z
Спорткар для родини: представлено потужний електрокросовер Kia
Фокус
2024-11-21T18:51:10Z
Honda планує подвоїти запас ходу своїх електрокарів до 2030 року
AutoCentre
2024-11-21T17:01:03Z
Суперника KIA Sportage від Mitsubishi показали на фото
AutoCentre
2024-11-21T16:16:57Z
Підготовлений до перегонів 280-сильний Skoda Citigo виставили на аукціон
AutoCentre
2024-11-21T15:15:37Z
Запас ходу — 625 км: опубліковано зображення недорогого електрокросовера Mitsubishi
Фокус
2024-11-21T14:31:04Z