MY.UAНовини
12 причин, чому вам не потрібен домашній ПК
12 причин, чому вам не потрібен домашній ПК

12 причин, чому вам не потрібен домашній ПК

Домашні ПК переживають не найкращі часи, але цілком заслужено. Їх популярність знизилася через технологічних ряд факторів та повне переосмислення суспільством самої суті домашніх персональних комп’ютерів. Чому класичні системні блоки купують все менше і чому вони непотрібні для переважної (майже всього) більшості населення?

Зміст

  • 1 Ноутбуки
  • 2 Неттопи
  • 3 Ігрові консолі
  • 4 Планшети
  • 5 Моноблоки
  • 6 Смартфони
  • 7 Розумні телевізори
  • 8 Моя спина!
  • 9 Енергоспоживання
  • 10 Сам собі майстер
  • 11 Ергономіка
  • 12 Комерція
  • 13 Висновки

Ноутбуки

20 років тому різниця між комп’ютером та ноутбуком була величезною в плані продуктивності, чого не сказати про сучасний ринок. Флагманські лептопи лише трохи програють своїм великим братам ПК, зате мають в рази вищу продуктивність на одиницю споживаної енергії, а на додачу мобільність та автономність.

Навіть професіонали масово злізають зі стаціонарних комп’ютерів віддаючи перевагу тонким ноутбукам. Вихід процесорів Apple Silicon розворушив ринок як ніколи раніше, тому наразі кілограмовий ультрабук достатньо продуктивний, щоб забути про класичні ПК раз і назавжди.

Програмісти найрізноманітніших мастей, дизайнери всього і всіх, SMM-менеджери, журналісти, контент-менеджери – ноутбук середньо-високого класу покриває потреби майже всіх професій. То чи потрібен їм класичний комп’ютер вдома? Навряд.

З ігровими ноутбуками все аналогічно – вони стали надто сильними, щоб їх ігнорувати. В чарті Steam вгору різко поповзли мобільні версії відеокарт Nvidia RTX 4000 (обігнали десктопні), а активні члени спільноти ITC Community в коментарях підтвердять, що немає нічого кращого, ніж «купити ноутбук за 100к».

Неттопи

Мініатюрним комп’ютерам пророкували вимирання, але сталося навпаки. Цей вид ПК набирає обертів, все більше виробників зацікавлені в їх виробництві, та й споживачі частіше звертають увагу на такі компактні рішення.

Вони майже не займають місця, споживають мало енергії та забезпечують високий рівень продуктивності, на рівні сучасних ноутбуків. Важливе й різноманіття, бо придбати маленький ПК можна на будь-який бюджет завдяки активному залученню маловідомих китайських компаній до виробництва.

Ціни бюджетних неттопів на популярному китайському сайті такі привабливі, що вже не хочеться збирати ПК самостійно, знаючи величезну кількість переваг міні форм-фактора. А як бути, коли потрібна максимальна продуктивність, яку не можуть забезпечити ці «коробочки»?

Флагманські неттопи можуть замінити найпотужніші робочі станції з x86 процесорами. Звісно, Apple Mac Studio коштує чимало, але пропускна здатність пам’яті до 800 ГБ/с, найпотужніша в світі інтегрована графіка, продуктивний та одночасно економний процесор на рівні топових рішень x86 Intel та AMD беруть своє.

Незвично бачити, коли комп’ютер завбільшки з Xbox Series S та з енергоспоживанням 20-100 Вт працює з обробкою відео швидше, ніж найпотужніші ПК сучасності. Ринок маленьких комп’ютерів має всі шанси витіснити класичні системні блоки з «офісного» ринку, хоча про домінацію в секторі домашніх ПК поки говорити рано.

Ігрові консолі

З приставками Sony, Nintendo та Microsoft все зрозуміло – це найкраще рішення для відеоігор, яке лише можна уявити. Вони економні, тихі, компактні, а найголовніше зручні у використанні. Інтерфейс системи зрозумілий, простий, з чим розбереться пенсіонер чи 5-річна дитина.

А що на ПК? Варто лише згадати хаос ігрових лаунчерів і все стає зрозуміло: Steam, Galaxy of Games, Microsoft Xbox, EA APP, Ubisoft Connect, Blizzard Battle Net, 2K Games, Rock Star Games, Riot Games та інші. До кожного з цих прекрасних лаунчерів доведеться створювати новий ігровий профіль!

Бажання пограти перетворюється на справжній квест, а комп’ютер засмічується гігабайтами непотрібних лаунчерів, які за замовчуванням стоять на автоматичному завантаженні під час запуску системи. Гравці цього не хочуть, вони просто хочуть побавитися в цікаву гру, не більше.

Очевидно, що описані проблеми поширюються і на ноутбуки, але меншою мірою, бо лептоп хоча б не обмежує власника за місцем гри, але не рятує від безумства ігрових лаунчерів та програмних нюансів, з якими ніколи не стикаються власники Microsoft Xbox, Sony PlayStation і Nintendo Switch.

Портативні консолі ще більше віддаляють геймерів від стаціонарних ПК та руйнують стереотип, що грати обов’язково потрібно сидячи в кріслі перед монітором. Закономірно, що Nintendo Switch, Valve Steam Deck, Asus Rog Ally, MSI Claw, Lenovo Legion Go та їх аналоги завойовують популярність, витісняючи великих «ПК-братів».

Попри на не надто потужне начиння, мінімальні налаштування графіки в забавках та посередню автономність любителі відеоігор обирають їх, бо на першому місці стоїть зручність використання.

Лягти на дивані в бажаній позі та проходити улюблену гру з не найкращою графікою виявляється приємніше, ніж вдивлятися в пікселі на 27 дюймовому 4K моніторі та шукати візуальні покращення від увімкненого трасування променів з ультра-ультра графікою.

Планшети

Топові планшети не просто продуктивні, а швидші за найкращі комп’ютери сучасності, принаймні в одноядерних тестах. Наприклад, Apple iPad Pro 11 2024 з процесором M4 займає перше місце в рейтингу Geekbench Single Core серед всіх процесорів за весь час.

З таким ЦП можна без проблем обробляти 4K відео і працювати з будь-якими браузерними додатками, не повільніше, а часто швидше, ніж на повноцінному ПК. Звісно, цим займаються лише творчі люди, невелика частина, а для більшості планшет досі залишається пристроєм для споживання контенту.

І в цьому плані планшетний ПК легко перемагає класичні домашні ПК. За 150-200 доларів можна придбати планшет з непоганим екраном, відмінною автономністю і вельми швидким начинням. Найголовніше, що його можна взяти з собою на диван чи в ліжко, щоб перед сном подивитися фільм на YouHub.

Як і ноутбуки, планшети беруть портативністю, але вони все ж мають більш казуальну аудиторію, націлену здебільшого на розваги, а не на роботу. Справді, це гарний пристрій майже для всього, який програє смартфонам лише через неможливість засунути його в кишеню, хоча вдома чимало людей віддають перевагу саме 9-13 дюймовим екранам в руках.

Власника класичного ПК легко пересадити на планшет, але це правило працює лише в одну сторону. Після важкого робочого дня так і хочеться розлягтися на дивані, розслабитися, а x86 системний блок цього зробити не дозволить, а також не має додатків популярних соціальних мереж чи відео сервісів.

Наприклад, мобільний додаток YouTube дозволяє розтягувати відео на екран, масштабуючи його пальцями. Зробити те саме в браузері на комп’ютері неможливо, доводиться миритися з чорними рамками. Для власників 21:9 моніторів дивитися 16:9 відео з фреймом 21:9 (прямокутник по центру з рамками зі всіх сторін) це справжній біль.

Моноблоки

Ідеальний вибір для тих, хто цінує ергономіку, зручність та ідеальний кабель-менеджмент. Моноблоки мають попит здебільшого серед комерційних споживачів, тобто їх закуповують для офісів, але й вдома це може бути непоганий варіант.

Особливо зручні моноблоки, які можна використовувати як монітор, підключаючи ігрову консоль, як приклад. З безпровідним комплектом клавіатура + миша отримуємо робоче місце перфекціоніста, де від комп’ютера йде лише один кабель живлення.

Саме ергономіка продає комп’ютери класу all-in-one, адже за технічними характеристиками вони часто програють ноутбукам, не кажучи про класичні домашні ПК. Власники охайних, затишних, ідеально чистих однокімнатних квартир однозначно виберуть моноблок, а не великий системний блок, якщо доведеться обирати одне з двох.

Смартфони

Сучасні мобільні телефони замінюють камеру, навігатор, телевізор, модем, комп’ютер, ігрову консоль та все, що завгодно. Продуктивність флагманів така висока, що ставить на коліна половину ПК, а в Single Core тестах більшість комп’ютерів так і не можуть досягнути рівня Apple iPhone 15 Pro.

Android смартфони також сильні, особливо на щойно анонсованому чипі Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4. Це дозволяє запускати вебдодатки швидше, ніж на сучасних комп’ютерах, а також крім продуктивності мобільні платформи мають цілий вагон переваг:

  • В десятки разів нижче енергоспоживання;
  • Повна мобільність і автономність 10+ годин;
  • All-in-one пристрій, що вміє все, на відміну від ПК;

Люди стали залежними від смартфонів не просто так. Перш за все вони мають низький поріг входження, зручні додатки (яких немає на ПК). Сучасна молодь швидше вводить текст на сенсорній клавіатурі, яка автоматично виправляє помилки та ставить велику букву на початку речення, про зручність використання годі й говорити.

Не дивно, що користувачі готові викласти 10-20 чи 30 тисяч гривень за новий телефон в той час, коли комп’ютер з Intel Core 2 Duo припадає пилом на горищі або давно утилізований. Смартфони продаються мільярдами, комп’ютери мільйонами і тисячами, а деякі їх види можна «на пальцях» порахувати.

Зі смартфона люди ведуть віртуальне життя в соціальних мережах, грають у відеоігри, дивляться фільми, фотографують та просто вбивають час, лежачи на дивані чи валяються в ліжку до 12:00. Це банально зручніше, ніж вставати та сідати за крісло перед монітором, намагаючись не зіпсувати собі поставу.

На додачу деякі виробники пропонують десктопні режими для своїх смартфонів, що буквально замінює стаціонарний комп’ютер за наявності монітора, миші та клавіатури. Детальніше про це говорили в статті про Samsung DeX.

Розумні телевізори

На початку 2000-х комп’ютери різко набирали популярність через їх явну перевагу над телевізорами. ПК дозволяє вибирати який контент споживати користувачу, що і коли дивитися, ставити на паузу тощо, але часи змінилися і телевізори вже більше ніж 10 років як взяли реванш, причому успішний.

Розумне телебачення повністю перекреслило мультимедійне майбутнє класичних комп’ютерів. Інтерфейс операційних систем Windows, Mac OS, Ubuntu не оптимізований для керування пультом з дивану.

Лише справжні x86-фетишисти віддають перевагу безпровідній клавіатурі з мишею та підключеному ПК через HDMI до телевізора, а не вбудованому в телевізор Smart TV чи приставці, наприклад, Apple TV зі зручним пультом, адаптованим інтерфейсом та голосовим введенням тексту.

Люди обирають те, що зручніше і час розставив все на свої місця. Виявилось, що стаціонарні комп’ютери як мультимедійні пристрої більше не цікавлять населення, адже з їх роботою краще справляються телевізори, смартфони, планшети, на худий кінець ноутбуки.

Моя спина!

Ергономіка в класичних домашніх комп’ютерів погана хоча б тому, що змушує сидіти перед монітором в кріслі, наче на роботі. Хто працює в офісі 8-10 годин на добу, той не захоче вдома вмикати ПК, натомість з задоволенням подивиться телевізор чи гортатиме стрічку в смартфоні на дивані.

Це ж стосується ігрових консолей, ноутбуків та всієї портативної техніки, яку можна змусити адаптуватися під себе, а не навпаки. Люди стали вимогливі і більше не хочуть підкорятися правилам ПК. Переважна більшість населення давно це зрозуміла, тому неохоче проводить час за класичним комп’ютерним робочим місцем, особливо вдома.

Багато власників крутих ПК все одно віддають перевагу умовному Steam Deck чи його аналогам, бо це елементарно зручно. Рівень комфорту стоїть вище за якість графіки, кількість ядер та скільки кадрів ПК намалює на екрані за секунду, тому смартфони, планшети, ноутбуки, консолі перемагають домашні комп’ютери в боротьбі за споживача.

Енергоспоживання

Тонкий ультрабук чи Steam Deck споживає 10-20 Вт енергії, неттоп 20-50 ВТ, типовий ігровий ноутбук 150-175 Вт, як і потужна стаціонарна ігрова консоль, а деякі моноблоки працюють від павербанків потужністю 20 Вт. За планшети та смартфони й мова не йде – вони чемпіони енергоефективності.

На противагу цьому всьому маємо класичні комп’ютери, які в робочих сценаріях поводять себе не дуже ефективно (в рази вище енергоспоживання відносно ARM ноутбуків), а топові ігрові ПК «їдять» пів кіловата електрики за годину.

Наприклад, відомий читачам ITC комп’ютер AMD Ryzen 9 7900 + AMD Radeon RX 7900 XTX, на якому проводимо тести комплектуючих, в іграх бере 450-550 Вт, під час обробки великої кількості фото 200 Вт, рендер відео потребує до 350-400 Вт, а звичайний серфінг в браузері змушує систему споживати 100-130 Вт.

З топовим ігровим ноутбуком можна поділити ці значення на два, щонайменше, а з комбінацією ігрова консоль + ARM ноутбук енергоефективність зросте в 4-5 разів. Якщо не гратися у відеоігри, то економія стає ще в кілька разів більшою.

Саме класичні комп’ютери на базі x86 компонентів мають найгіршу енергетичну ефективність серед всіх видів сучасної обчислювальної електроніки. Різниця між мобільними чипами та x86 вражаюча.

Для виконання однієї і тієї ж роботи великі системні блоки витрачають в десятки разів більше електричної енергії. На цей параметр звертають в першу чергу користувачі, які проживають в Європі та США, де вартість електроенергії дуже висока, а люди стають все більш свідомими щодо збереження довкілля.

Сам собі майстер

Головною перевагою домашніх ПК є їх модульність та легкість в ремонті, а також можливість самостійно зібрати систему з потрібних компонентів. Та для кого це перевага? Хіба що для мізерної горстки ентузіастів, які ще не втомилися займатися своїм хобі та мають вдосталь вільного часу.

Як показує практика, люди неохоче сприймають ініціативи з легкого ремонту в смартфонах (Nokia G22, де можна замінити екран «руками та виделкою» за 20 хвилин), бо радше куплять новий пристрій, або дадуть це зробити професіоналам. Начебто гарна опція, але мало кому потрібна.

З комп’ютерами ситуація ще гірша. Збирати ATX конструктор цікаво надто малій частині користувачів. Останнім часом набирають популярність готові збірки ПК, які продаються приблизно за вартістю комплектуючих, а іноді дешевше.

Спочатку ентузіаст збирає все самотужки, підбираючи компоненти, вкладає кабелі, все скручує з цікавістю, потім купує готові комп’ютери, а ще пізніше переходить на ноутбуки, ігрові консолі чи взагалі виключно на смартфони/планшети.

Люди зазвичай не хочуть самі складати собі комп’ютер. Вони хочуть відкрити коробку, включити в розетку і щоб працювало, так як і з автомобілем. Мало кому приємно лазити під авто, щоб самотужки замінити мастило і фільтр, хоча так можна зекономити кілька сотень гривень, лише трохи забруднивши руки відробленим маслом та заливши ним підлогу в гаражі.

Для комп’ютерного любителя це звучить дивно, але масовий споживач бачить пряму аналогію між тим, хто цілу суботу проводить біля капота автомобіля Славута та тим, хто самотужки перебирає комп’ютер, бо вирішив краще вкласти кабелі, замінити термопасту в старій відеокарті чи зняти мертвий SSD диск, куплений на Aliexpress.

З програмними налаштуваннями все аналогічно: змінити затримки оперативної пам’яті, знизити напругу процесора, розігнати за шиною чи множником, налаштувати криву обертання вентиляторів, синхронізувати підсвічування, задати ліміти енергоспоживання ЦП, увімкнути re-bar для відеокарти та багато іншого.

Очевидно, що людям, які цінують свій час, мають сім’ю, роботу, хобі, люблять активний відпочинок та здоровий спосіб життя нецікаво цим займатися. Саме тому майже кожен користувач готовий пожертвувати теоретичною швидкодією системи, промінявши ПК на консоль, неттоп чи будь-що, де все готове до роботи/розваг відразу з коробки.

Ергономіка

Іноді власникам стаціонарних ПК страшно дивитися, що робиться в них під столом за монітором, бо кабелів з класичним домашнім комп’ютером маємо дуже багато. Уявімо, що Євдоким (системний адміністратор в державній установі) користується ігровим ПК з двома моніторами, а також віддає перевагу виключно провідній периферії:

  • Кабель живлення монітора 1;
  • Кабель живлення монітора 2;
  • Кабель живлення ПК;
  • Кабель живлення акустичної системи;
  • Відеокабель монітора 1;
  • Відеокабель монітора 2;
  • Аудіокабель акустичної системи;
  • Аудіокабель мікрофона;
  • Кабель USB клавіатури;
  • Кабель USB миші;
  • Кабель USB геймпада;
  • Кабель USB веб-камери;
  • Кабель RJ-45 LAN для Інтернету;
  • Кабель USB Type C для прошивки Android смартфонів на «чистий кастом»;

Тут роботи чимало, доведеться добре попрацювати, щоб скласти все як слід, а інакше буде абсолютний хаос, справжнє павутиння, в якому заплутається не лише новачок. На противагу розглянемо робоче місце Владислава (Front-End розробник класу Middle), який придбав Apple iMac 24 M3 2023:

  • Кабель живлення комп’ютера;

І це все? Лише один кабель, повністю чистий робочий стіл, безпровідна клавіатура, безпровідна миша і насолода від робочого процесу. З монітором та ноутбуком чи міні-ПК кабелів буде дещо більше, але місце буде все ще охайним за будь-яких обставин.

Попри найбільшу універсальність класичні комп’ютери мають найгіршу ергономіку серед всіх видів цифрової техніки. В епоху сповільнення технологічного прогресу (коли 5-6 річний процесор все ще актуальний) користувачі все більше звертають увагу на зручність, ергономіку, естетику та простоту використання, що й відбивається на успішності продажів x86 системних блоків.

Комерція

В офісах досі використовуються класичні комп’ютери, хоча деякі компанії починають переводити своїх робітників на ноутбуки з моніторами, неттопи, моноблоки тощо. Фірми досі закуповують готові комп’ютери Apple, HP, Lenovo, Dell великими партіями, ринок процвітає. Це все добре, але яке відношення воно має до домашніх ПК?

Напрацювавшись на робочому місці людина вже неохоче сидітиме перед монітором вдома і це факт. Це наче працювати на кухні в кафе і щодня їсти київські котлети протягом двадцяти років, а вдома теща на вечерю приготувала саме ці київські котлети. Смачного!

Суть метафори зрозуміла і проста – проїдається все, навіть, цифрова техніка. Саме тому в 2024 році важко знайти робітника з офісу, який хоча б подумає купити додому класичний комп’ютер, бо він не те що непотрібен йому, а його від ПК буквально нудить.

Висновки

Попри чисельні недоліки ПК досі залишається найуніверсальнішим інструментом для всього на світі. За належних знань їх легко модернізувати, ремонтувати, обслуговувати, а також саме класичні комп’ютери дають найвищу продуктивність на одну гривню, хоча це не рятує їх від повільного вимирання.

Любителям старої школи важко погодитися з фактом занепаду платформи ПК, так само як фанати друкарських машинок свого часу не змирилися з появою комп’ютерів, як любителі плівки не визнали цифрові камери, а власники кнопкових телефонів не сприйняли проривний iPhone у 2007 році.

Повне вимирання стаціонарних комп’ютерів навряд чи станеться в найближчі 10 років, хоча б тому, що платформа досі має велику базу фанатів, які нізащо не проміняють ПК на щось інше.

Втім, потрібно шукати позитив у всьому новому, що приходить на заміну старому, адже зміни неминучі, коли їх рухає технологічний прогрес та вимоги нового покоління, такого активного, непосидючого та ініціативного.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
"Ситуацию мы не удержим": военный сказал, когда будет полная потеря Украины
Comments UA
2025-01-04T19:21:40Z
Женщина ехала от свекрови и делилась впечатлениями: потом она взглянула на заднее сиденье
Фокус
2025-01-03T07:51:10Z
Стало известно, сколько украинцев из оккупации вступили в армию РФ за 2024 год
Comments UA
2025-01-04T12:09:47Z
"Это пример другим": Зеленский рассказал, где находятся его дети во время войны
Фокус
2025-01-11T11:51:36Z
Компенсация за погибшего военного: кто может ее получить
ZN UA
2025-01-15T10:03:25Z
В США признали, что Китай мог опередить Запад в создании самолета 6-го поколения
Фокус
2025-01-15T10:00:05Z
Зеленский ответил на петицию об отмене раздачи "тысячи Зеленского"
Comments UA
2025-01-09T08:46:28Z
До какой даты нужно потратить "тысячу Зеленского", иначе деньги "сгорят"
Comments UA
2025-01-04T12:57:55Z
Россияне обогнали: Украина на последнем месте среди стран Европы по уровню IQ
Фокус
2025-01-05T17:42:16Z
Новогодние образы супругов Зеленских: стилист обратила внимание на важную деталь
Фокус
2025-01-03T06:51:08Z
Предала свою страну и поехала развлекать россиян: хореограф из Украины перекроила себя
Comments UA
2025-01-09T20:57:54Z
Остап Ступка рассказал подробности романа с младшей на 35 лет возлюбленной
Комсомольская правда
2025-01-11T07:51:48Z
В Латвии расследуют смерть баскетболиста: против предательницы Украины Седоковой дадут показания/Друг Яниса Тимма подозревает, что певица могла устроить заказное убийство
Апостроф
2025-01-03T18:24:18Z
Джессика Симпсон и Эрик Джонсон продают имение после развода
Корреспондент
2025-01-15T10:06:42Z
Модель OnlyFans отдает тысячи долларов на рекламные билборды: траты окупаются с лихвой
Фокус
2025-01-15T10:00:22Z
Леся Никитюк решилась выйти замуж за военного: кто-то из звезд ее поздравил
Comments UA
2025-01-06T19:54:51Z
Василий Вирастюк впервые полностью показал младшую на 11 лет возлюбленную – маму своего четвертого сына
TSN
2025-01-06T11:39:03Z
Тина Кароль встала на гимнастический козел на каблуках и очаровала фанов: "Просто королева"
TSN
2025-01-04T15:39:32Z
Полковник ВСУ заявил о прямой сдаче украинских земель: что пошло не так
Comments UA
2025-01-05T08:33:29Z
Трамп круто изменил обещание по поводу войны в Украине: на Западе узнали подробности
Comments UA
2025-01-09T20:30:37Z
Путин был готов ударить ядеркой по Украине: в США только сейчас сказали, кто отказал Кремль
Comments UA
2025-01-04T08:33:43Z
Маск устроил скандальный опрос: предлагает США освободить один из европейских народов
Comments UA
2025-01-06T14:36:35Z
Скандал с проукраинским школьником: Фицо признался, что его избивали учителя и мать
Апостроф
2025-01-15T10:06:37Z
Коллапс в РФ — миф или реальность. Действительно ли у Кремля в 2025 году закончатся деньги на войну
Фокус
2025-01-15T10:00:18Z
На Западе уже знают, что станет разменной монетой в переговорах по войне в Украине
Comments UA
2025-01-03T07:03:56Z
Чего ждать дальше от российско-украинской войны: какой выход для Украины
Comments UA
2025-01-04T14:39:46Z
В МИД РФ истерически отреагировали на адские санкции Байдена: каким ответом грозят
Comments UA
2025-01-11T18:42:38Z
В Киеве столкнулись минивэн и автобус: есть погибшие, а среди травмированных - дети
Апостроф
2025-01-11T21:48:39Z
С украинкой в ​​центре Варшавы произошел жуткий инцидент
Апостроф
2025-01-04T18:39:10Z
Удар по Запорожью: количество пострадавших возросло
TSN
2025-01-08T21:27:51Z
Раскрыты подробности ночной воздушной атаки на Украину
Апостроф
2025-01-05T09:24:25Z
В школе в Ровно обнаружили опасный вирус: 76 ученикам внезапно стало плохо
TSN
2025-01-15T10:09:19Z
Пожары в Калифорнии могут стать причиной появления новой пандемии, - Daily Mail
Comments UA
2025-01-15T10:00:32Z
Взрывы в России и пожар в психоневрологическом диспансере Харьковской области: главные новости ночи 5 января 2025 года
TSN
2025-01-05T05:21:00Z
Сгорела заживо в собственном доме: спасатели в Запорожье ликвидировали пожар
TSN
2025-01-04T16:51:01Z
В Смоленской области РФ прогремели взрывы на заводе по производству запчастей к ракетам
Комсомольская правда
2025-01-04T06:39:43Z
"Почти каждый день мне пишут и звонят россияне": в ВСУ рассказали о неожиданных последствиях Курской операции
Апостроф
2025-01-04T17:06:25Z
Расстрел пленных ВСУ в Волновахском районе: начато расследование
Корреспондент
2025-01-06T18:52:38Z
В Украине погиб российский пропагандист
Апостроф
2025-01-04T20:27:31Z
РФ бросила на Часов Яр 10 тысяч войска: командир из 24-й бригады об изнурительных боях за город
TSN
2025-01-04T11:36:43Z
Тушили почти полсотни спасателей: появились новые подробности и фото пожара на Крещатике в Киеве
Апостроф
2025-01-15T10:00:29Z
Враг атаковал энергетическую инфраструктуру – мэр Львова
ZN UA
2025-01-15T09:40:09Z
РФ может потерять контроль над оккупированным Крымом: что происходит
Comments UA
2025-01-03T09:39:54Z
Во Львове торжественно открыли улицу в честь языковеда Фарион
Апостроф
2025-01-01T18:09:15Z
Расстояние от фронта до центра Купянска сократилось, — глава МВА
TSN
2025-01-04T16:27:43Z
На войне с Россией погиб многократный чемпион мира по карате: коллеги не сдержали эмоций
Comments UA
2025-01-03T15:36:58Z
Милан официально подтвердил увольнение экс-тренера Шахтера Паулу Фонсеку
Известия Киев
2025-01-04T08:34:11Z
Илон Маск намерен купить "Ливерпуль"
ZN UA
2025-01-07T17:36:42Z
Назван самый высокооплачиваемый футболист английской Премьер-лиги
ZN UA
2025-01-03T20:00:07Z
Холифилд озвучил имя лучшего боксера в истории
Корреспондент
2025-01-15T10:06:08Z
Стало известно, сколько спортсменов и тренеров просрочили сроки пребывания за границей
Comments UA
2025-01-15T09:42:43Z
Даниэль Дюбуа заявил, что не стоит верить заявлению Фьюри о завершении карьеры
Известия Киев
2025-01-15T09:28:03Z
Пятый раз говорит об этом: Чжилей оценил решение Фьюри уйти из бокса
Корреспондент
2025-01-15T09:27:27Z
Промоутер Джошуа назвал потенциальных соперников после срыва боя с Фьюри
Корреспондент
2025-01-15T08:48:07Z
Раскрыли ключ к бессмертию: ученые выяснили, почему постельные клопы почти неубиваемы
Фокус
2025-01-04T17:42:58Z
Ученые заявили, что чайные пакетики несут угрозу здоровью человека
TSN
2025-01-04T16:18:38Z
Возрождение состоялось: Разработчики Hi-Fi RUSH официально вернулись к работе
GameMag
2025-01-04T14:55:20Z
Stardew Valley продалась тиражом свыше 40 миллионов копий
GameMag
2025-01-04T17:33:44Z
В Diablo 4 Season of Witchcraft появится инфернальный питомец: он уже успел напугать игроков
Фокус
2025-01-15T10:01:11Z
"Неожиданный" флагманский Android-смартфон может выйти в течение нескольких недель
Фокус
2025-01-15T10:00:39Z
"Они создают проблемы не только для нас": Юрист Nintendo объяснил, почему компания борется против эмуляторов
GameMag
2025-01-15T09:52:45Z
Ракета Илона Маска отправила на Луну 2 посадочных модуля: вторжение NASA началось
Фокус
2025-01-15T09:45:21Z
Литий-серные батареи могут стать эффективнее, дешевле и долговечнее: что сделали ученые
Фокус
2025-01-15T09:45:11Z
Доллар в Украине приблизился к новой психологической отметке - курс валют
Известия Киев
2025-01-10T06:27:02Z
118 грн за упаковку в 200 грамм: супермаркеты резко изменили цены на масло, молоко и сметану
Знай
2025-01-04T15:06:07Z
В Украине резко изменились цены на яйца: сколько стоит десяток и почему это не надолго
Новости Украины
2025-01-02T20:54:58Z
Впервые в новом году доллар обновил максимум
Новости Украины
2025-01-03T20:36:28Z
Зарплаты растут, но денег не прибавляется: почему это происходит
Знай
2025-01-15T09:36:44Z
В Украине хотят урезать пенсии: кого могут оставить без денег
Знай
2025-01-15T07:36:51Z
Цены на курятину: эксперт рассказала, как изменится стоимость мяса в 2025 году
Политека
2025-01-03T07:27:29Z
Суммы в платежках за доставку газа могут уменьшиться: кому из украинцев повезет
Знай
2025-01-04T14:06:19Z
Михаил Шейтельман рассказал, почему Фицо никак не успокоится по поводу транзита российского газа
Знай
2025-01-06T13:51:24Z
Почему категорически запрещено присваивать найденные вещи и при чем здесь предрассудки
Comments UA
2025-01-09T23:30:46Z
Некому жить: красивый город вблизи моря и гор платит людям 30 тысяч евро за переезд
Фокус
2025-01-05T11:00:20Z
Людей с какой группой крови трудно соблазнить
Comments UA
2025-01-03T03:30:46Z
У талантливых и счастливых людей всегда есть эта цифра в дате рождения
TSN
2025-01-03T07:51:22Z
"Даже на работе": эксперт назвала топ профессий людей, которые изменяют своим партнерам
Фокус
2025-01-15T09:27:38Z
Гороскоп для знаков зодиака на 16 января 2025 года
Корреспондент
2025-01-15T08:45:14Z
Таро гороскоп на сегодня: кто получит подарок судьбы
Comments UA
2025-01-04T18:30:24Z
Как размягчить говядину во время приготовления разными способами: добавьте эти пять ингредиентов
TSN
2025-01-04T17:18:13Z
Себе дороже: как общаться с грубыми людьми, не опускаясь до их уровня
Marie Claire
2025-01-04T15:01:29Z
Возьмут ли в армию с туберкулезом или гепатитом: какие болезни освобождают от службы
Знай
2025-01-10T19:06:40Z
Как военнослужащему взять отпуск во время службы: в ТЦК назвали условия
Знай
2025-01-04T18:06:12Z
Программа "Доступные лекарства"охватит все аптеки Украины в 2025 году
Знай
2025-01-04T20:12:56Z
Какие три полезные привычки японцев помогают им жить более 100 лет
TSN
2025-01-04T19:21:20Z
Ингаляции: чем точно нельзя дышать и как это может навредить
UAToday
2025-01-15T10:03:44Z
В Минздраве рассказали о ситуации с заболеваемостью гриппом, ОРВИ и COVID-19
Апостроф
2025-01-15T10:03:23Z
Внезапный союзник болезни Альцгеймера: ученые узнали о связи алкоголя с заболеванием
Фокус
2025-01-04T18:27:28Z
Три совета, которые не помогут похудеть
TSN
2025-01-04T12:54:17Z
Узнали время защиты организма: создан новый способ определения иммунитета после вакцинации
Фокус
2025-01-07T18:51:38Z
Поезд-вездеход: реставраторы восстановили уникальную паровую машину начала 20 века
Фокус
2025-01-05T18:06:08Z
ВСЁ ДЛЯ ЛЮДЕЙ: ЧЕМ OPEL COMBO ОТЛИЧАЕТСЯ ОТ ДРУГИХ
Корреспондент
2025-01-15T08:39:48Z
Альтернатива Kodiaq: флагманский электрокроссовер Skoda впервые заметили на дорогах
Фокус
2025-01-15T07:42:25Z
Прослужат 15 лет: названы пять кроссоверов, с которыми не спешат расставаться владельцы
UAToday
2025-01-15T01:30:02Z
Тарас Чмут заменил важное обещание на миллиард гривен
Comments UA
2025-01-14T14:12:23Z
Кроссоверы, электромобили и спорткары: определены лучшие авто в мире за 2025 год
Фокус
2025-01-14T13:42:02Z
Раскупают как горячие пирожки: новый электромобиль Tesla поступил в производство
Фокус
2025-01-14T11:36:40Z
Британское качество: как выглядит Bentley с пробегом более 800 000 км
Фокус
2025-01-14T09:30:00Z
В Украине появится новый налог на авто: кому и сколько придется заплатить в 2025 году
TSN
2025-01-14T08:36:22Z