MY.UAНовини
Зброя української перемоги: високоточна плануюча бомба AGM-154 JSOW
Зброя української перемоги: високоточна плануюча бомба AGM-154 JSOW

Зброя української перемоги: високоточна плануюча бомба AGM-154 JSOW

AGM-154 JSOW — високоточна плануюча бомба, яка використовується в сучасних військових операціях. Незабаром Україна отримає ці бомби для F-16. Незважаючи на те, що у питанні далекобійного озброєння до F-16 частіше фігурувала крилата ракета AGM-158 JASSM, у західних джерелах з’явилась інформація про те, що у новий пакет допомоги від США на $375 млн увійдуть плануючі бомби AGM-154 JSOW від Raytheon.

Сьогодні спробуємо більш детально розібратися, що собою являє потужна зброя AGM-154 JSOW. Давайте про все по порядку.

Чим цікава AGM-154 JSOW

AGM-154 JSOW є високоточною плануючою бомбою, яку часто використовують в сучасних військово-повітряних операціях. Розробка цієї бомби є результатом співпраці ВМС США та ВПС США. Вона була спеціально розроблена для ураження широкого кола цілей з безпечної відстані з використанням літаків. AGM-154 JSOW є досить ефективною і точною плануючою бомбою. Все це завдяки використанню передових технологій та інноваційних функцій. Саме вони забезпечують ефективні та точні удари, таким чином зменшуючи ризик для літака або платформи, з якої запускається AGM-154 JSOW. Завдяки здатності вражати цілі без необхідності заходити в добре захищені райони, ця бомба демонструє свою ефективність у війні XXI століття, яка характеризується підвищеною складністю та винахідливістю.

AGM-154 JSOW виготовлена відомою корпорацією Raytheon Technologies Corporation (RTX) у тісній співпраці з Пентагоном. Плануюча бомба використовує складну систему наведення для досягнення точного захоплення цілей і ураження. Вона включає в себе комбінацію GPS-навігації, інерціального наведення та інфрачервоного самонаведення. Саме це забезпечує точні удари як по нерухомих, так і по рухомих цілях. Ця передова система наведення дозволяє AGM-154 JSOW наносити удари з високою точністю, ефективно мінімізуючи супутні збитки та значно підвищуючи рівень успіху місії. Авіабомба демонструє надзвичайні можливості, маючи робочу дальність понад 130 км після запуску з великої висоти. Вона має здатність вражати цілі, розташовані глибоко в межах території противника, забезпечуючи безпеку самого літака. При цьому бомба вражає критичні цілі з безпечної відстані, ухиляючись від систем ППО противника. Примітно, що AGM-154 JSOW розроблена для бездоганної роботи навіть в умовах несприятливої погоди та низької видимості. Отже, плануюча бомба зберігає свою ефективність і надійність у складних умовах, що свідчить про її виняткову адаптивність для розгортання в різних сценаріях місій.

Крім того, AGM-154 JSOW може легко інтегруватися в мережево-орієнтовані операції, полегшуючи координацію з іншими дружніми силами. Ця інтеграція покращує загальну обізнаність про ситуацію та забезпечує ефективне планування та виконання завдань. З точки зору економічної ефективності, AGM-154 JSOW має явні переваги перед іншою бойовою зброєю повітряного базування. При вартості одиниці від $200 тисяч до $800 тисяч, залежно від типів/версій, її модульна конструкція та можливість адаптації корисного навантаження мінімізують потребу в кількох системах озброєння, потенційно знижуючи витрати, пов’язані з закупівлею, обслуговуванням і логістикою.

AGM-154 Joint Standoff Weapons (JSOW) є частиною сімейства недорогих плануючих бомб класу “повітря-земля” виробництва компанії Raytheon. Вона була розроблена в першу чергу для збройних сил США. Але також експлуатується збройними силами Австралії, Фінляндії, Греції, Польщі, Сінгапуру та Туреччини, а незабаром, можливо, і України.

У бойових діях було використано понад 400 бомб JSOW, з них більше 300 було запущено під час операції “Свобода Іраку”. AGM-154 JSOW також брали участь в операції Desert Fox, Operation Southern Watch, операції НАТО Allied Force та операції Enduring Freedom.

Історія розробки AGM-154 JSOW

Проект Joint Standoff Weapon (“Зброя спільного використання”) спочатку був розроблений підрозділом Defense Systems & Electronics Texas Instruments у 1995 році в рамках спільної програми ВМС США та ВПС США. Потім Texas Instruments була придбана компанією Raytheon у січні 1997 року. Мета проекту полягала в тому, щоб створити універсальну високоточну зброю, яка могла б ефективно вражати широкий спектр цілей з безпечної відстані, тим самим зменшуючи ризик для літака або пускової платформи.

Програма розробки проходила різні етапи – дослідження, проектування, тестування та вдосконалення. Варто зазначити, що AGM-154 JSOW — це зброя типу “вистрілив і забув”, яка використовує тісно пов’язану комбінацію GPS-навігації, інерціального наведення та інфрачервоного самонаведення для точного захоплення та ураження цілей. Ці передові технології були інтегровані в систему озброєння, щоб забезпечити надійну роботу, максимізувати показники успіху місії та забезпечити роботу вдень/вночі та за несприятливих погодних умов. Крім того, варіант AGM-154 JSOW-C включає інфрачервоний пристрій для покращеного наведення терміналу.

У рамках ретельного процесу розробки AGM-154 JSOW пройшла сувору оцінку та перевірку американськими військовими. Вона був піддана всебічній оцінці, щоб відповідати суворим вимогам до ефективності та забезпечити повну сумісність з різними військовими літаками та стартовими платформами. Оперативна оцінка (OPEVAL) JSOW була розпочата ВМС США у лютому 1997 року. Ракета надійшла на озброєння у січні 1999 року.

Варіанти AGM-154 JSOW

Сімейство плануючих бомб JSOW включає ряд варіантів. Так, AGM-154A є базовим варіантом. Він оснащений 145 суббоєприпасами BLU-97. Ця бомба здатна вражати розміщені на аеродромах літаки, вантажівки, бронетехніку та ракетні платформи “земля-повітря”.

Варіант AGM-154A-1 є вдосконаленою версією AGM-154A, яка додатково отримала удосконалену боєголовку BLU-111.

Наступна версія AGM-154B оснащена шістьма боєголовками BLU-108B/B, які можуть запускати чотири протитанкові суббоєприпаси по мобільних цілях.

У версії AGM-154C використовується багатоступенева боєголовка Broach вагою 226 кг проти фіксованих цілей. Варіант ракети було схвалено для повномасштабного виробництва в грудні 2004 року, а на озброєння вона потрапила вже в лютому 2005 року.

AGM-154 C-1 JSOW є модифікованим варіантом попередньої версії JSOW C. Військово-морські сили США успішно завершили перше випробування AGM-154 C-1 JSOW у вільному польоті в серпні 2011 року. А от на озброєння цей варіант поступив тільки в 2016 році. Експерти кажуть, що модифікація отримала багато нових функцій, що потребувало більш детального вивчення та випробувань.

Сумісність з літаками

Відомо, що AGM-154 JSOW може запускатися з літаків ВПС, ВМС або морської піхоти США. Плануюча бомба може бути встановлена ​​на F-15E Strike Eagle, F-16 Fighting Falcon, F/A-18 , AV-8B Harrier, бомбардувальники B-2 Spirit і B-52, а також літаки A-10.

Також є можливість інтегрувати її з базовим ударним винищувачем F-35A Lightning II і палубним літаком F-35C. Бомба може перевозитися у внутрішньому відсіку літака F-35. Авіаційно-сумісна конструкція ракети зменшує витрати на інтеграцію з майбутніми літаками.

Конструкція AGM-154 JSOW

AGM-154 JSOW має гладкий аеродинамічний дизайн, оптимізований для запуску та дальності польоту. Бомба має видовжене тіло зі складаними крилами, які розгортаються після запуску, щоб збільшити радіус дії та скоротити час польоту.

Модульний корпус зброї дозволяє інтегрувати нові датчики, боєголовки та суббоєприпаси. Стелс-функції підвищують живучість бомби для ураження цілей, які активно захищаються. У відсік для корисного вантажу можна вмістити смертоносні та нелетальні вантажі.

Пуск ракети можливий як вдень, так і вночі, а також за несприятливих погодних умов. Великий радіус її дії забезпечує запуск з-за меж досяжності більшості ворожих систем ППО. Ракета може досягати кінематичної дальності до 130 км при запуску з висоти близько 12 км.

AGM-154 JSOW має довжину 4,06 м, розмах крил 2,69 м і діаметр 33,02 см (у формі коробу, збоку). Вага ракети становить близько 475 кг.

Навігація та керування

Цікаво, що AGM-154 JSOW направляється до своїх цілей за допомогою інтегрованої системи глобального позиціонування (GPS) або інерціальної навігаційної системи (INS). Варіант AGM-154C додатково оснащений інфрачервоним пристроєм самонаведення для терміналу.

Ракета може запускатися як з великих, так і з низьких висот. Вона точно летить до цілі через вибрані маршрутні точки. Цілевказання плануюча бомба отримує в плановому режимі з кабіни літака, що запускає її. Вбудовані датчики або інші засоби націлювання третьої сторони надають інформацію після запуску.

Оновлений варіант JSOW C-1 також отримав двосторонній канал передачі даних загальної зброї (SCWDL) для ураження рухомих морських цілей.

Версія AGM-154 JSOW з двигуном

Ми окремо вирішили написати про версію JSOW-ER, бо вона має двигун. Це потужний двигун Hamilton-Sundstrand TJ-150, який можна легко інтегрувати в задню частину плануючої бомби. Такий двигун значно розширює діапазон польоту AGM-154 JSOW до майже 560 км. Цей варіант був випробуваний у 2009 році і тоді ж був прийнятий на озброєння ВПС США.

Технічні характеристики AGM-154 JSOW

  • Довжина: 4,06 м
  • Діаметр: 406-519 мм
  • Розмах крила: 2,69 м
  • Дальність при пуску з малих висот: 22 км
  • Дальність при пуску з великої висоти: 130 км
  • Дальність при пуску з двигуном: 560 км
  • Максимальна маса бомби: 495 кг
  • Тип бойової частини: бронебійна WDU-42/B з термобаричним наповнювачем AFX-757
  • Максимальна маса бойової частини:  450 кг
  • Маса вибухової речовини: 108 кг AFX-757

Чому для України важливі AGM-154 JSOW

AGM-154 JSOW не мають такого радіусу дії, як крилаті ракети повітряного базування. Наприклад, як британо-французькі Storm Shadow / Scalp-EG , які Україна отримала і застосовує, або німецькі крилаті ракети Taurus KEPD 350, про які ми довго мріємо. Вони також не настільки потужні, далекобійні, смертоносні чи непомітні, як крилаті ракети AGM-158 JASSM, яких Україна найбільше хоче для своїх F-16. Однак це все ж дає Україні зброю, яка може стріляти з безпечніших відстаней по зосередженню російських військ, ППО та іншим цілям, а також обходити дію ППО.

Ця плануюча бомба дуже добре підходить для унікального бойового середовища в Україні. Вона може автономно летіти до своєї цілі з відстані понад 130 км при запуску з великої висоти або понад 22 км при запуску на низькій висоті. AGM-154 можуть бути особливо корисними для геолокованих статичних / напівстатичних систем протиповітряної оборони, а інфрачервоний датчик, який вона використовує для наведення терміналів, не сприйнятливий до радіочастотних перешкод. Авіабомба також має дуже маленьку сигнатурну ознаку, що значно ускладнює її збиття російськими ППО. Саме це може допомогти нашим ЗСУ вражати цілі в тилу ворога, знищуючи його базові аеродроми, склади боєприпасів, техніку і навіть особовий склад.

Зараз в умовах жорстких боїв з окупантами кожний високоточний снаряд, кожна бойова машина, кожна система ППО, кожна крилата ракета чи бойовий десантний катер нам вкрай необхідні, тому хочеться щиро подякувати нашим західним друзям і партнерам за допомогу та підтримку. Загарбникам нікуди не втекти від розплати. Слава Україні! Смерть ворогам! Слава ЗСУ!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Єврокомісар закликав країни ЄС накопичити запаси снарядів, щоби бути готовими до ймовірної війни
УкраинФорм
2024-09-23T15:00:59Z
Путін вирішив розширити умови застосування ядерної зброї з боку РФ
Хвиля
2024-09-25T17:28:10Z
Путін змінив ядерну доктрину, легітимізувавши удар по Україні: що відомо
GlavRed
2024-09-25T17:27:35Z
Президент Словаччини в ООН: Україна легітимно обороняється
УкраинФорм
2024-09-25T17:24:50Z
Зеленський на Генасамблеї ООН розповів про "один з найстрашніших моментів війни"
24tv
2024-09-25T17:21:26Z
В легіоні "Свобода Росії" пояснили, за яких умов Путін сяде за стіл перемовин
24tv
2024-09-25T17:21:01Z
НАТО розглядає план евакуації поранених військових у разі війни з Росією - Reuters
УкраинФорм
2024-09-25T17:15:30Z
У Китаї зник провідний економіст, який зробив максимально очевидну заяву про Сі Цзіньпіна, – WSJ
24tv
2024-09-25T17:15:07Z
США прагнуть забезпечити Україну тим, що їй необхідно для успіху - Блінкен
УкраинФорм
2024-09-25T17:07:55Z
Німецька поліція затримала фанатів Лаціо з ножами напередодні матчу із Динамо
24tv
2024-09-25T16:51:17Z
Караваєв: Матчі з Лаціо, Ромою та Сосьєдадом належать до тих, на які я чекаю найбільше
Football.ua
2024-09-25T16:33:34Z
Циганков зіграє з перших хвилин проти Райо Вальєкано
Football.ua
2024-09-25T16:19:27Z
Збірна України зі спортивної акробатики здобула п’ять медалей на чемпіонаті світу
ГЛАВКОМ NET
2024-09-25T16:15:43Z
Андрій Ярмоленко: «Лаціо» тактично добре підкований, грає в агресивний футбол»
ГЛАВКОМ NET
2024-09-25T16:09:19Z
Дебютант із Шахтаря та новоспечений лідер Полісся отримають виклики до збірної України
24tv
2024-09-25T16:03:36Z
Сон — про новий контракт із Тоттенгемом: Просто хочу виграти щось, на що заслуговує кожен у клубі
Football.ua
2024-09-25T15:56:42Z
"Він може забити 3000 голів, мені п***й": екснападник збірної Італії розкритикував Роналду
24tv
2024-09-25T15:45:29Z
Екснападник Ювентуса та Мілана оцінив гру українського форварда Роми
24tv
2024-09-25T15:09:02Z
Які трендові кольори волосся для жінок за 40: омолоджують і роблять образ бездоганним
TSN
2024-09-13T17:42:40Z
Тіна Кароль обрана музичною продюсеркою Нацвідбору на "Євробачення-2025"
TSN
2024-09-13T13:15:00Z
10 культових кінокартин: які фільми варто подивитися хоча б раз в житті
GlavRed
2024-09-25T17:27:05Z
Фільм, який змінив світ: “Форрест Гамп” святкує 30 років
360ua.news
2024-09-25T17:09:13Z
До 30 вересня — реєстрація на міждисциплінарну мистецьку лабораторію «LAB: DOCU/СИНТЕЗ х Архів Війни»
Детектор М
2024-09-25T16:45:19Z
Помер відомий російський актор Роман Мадянов, який підтримував війну і збирався на Донбас
TSN
2024-09-25T16:22:52Z
Модні короткі стрижки 2024: актуальні зачіски які стилісти рекомендують в цьому сезоні
TSN
2024-09-25T16:21:53Z
Вагітна Анна Кошмал показала рідкісне фото з чоловіком і заговорила про стать майбутньої дитини
TSN
2024-09-25T16:21:34Z
Горбунов заявив, що знімає новорічну комедію "Потяг у 31 грудня" не за державні гроші
Комсомольская правда
2024-09-25T16:07:47Z
Знайшли джерело вічної молодості: 4 знаки зодіаку, які виглядають молодше свого віку
GlavRed
2024-09-25T17:27:03Z
Що потрібно прибрати перед початком жовтня: 4 речі, про які всі забувають
24tv
2024-09-25T17:24:14Z
Будуть хрусткі та пухкі водночас: найпростіший рецепт дерунів
24tv
2024-09-25T17:24:03Z
В останній момент: мандрівник, який обійшов весь світ пішки, має дуже серйозну проблему
24tv
2024-09-25T17:06:07Z
З соусом іще смачніше: простий рецепт лінивих вареників від Міши Кацуріна
Политека
2024-09-25T17:01:33Z
Є безліч варіантів застосування: як повторно використати форми з-під свічок
24tv
2024-09-25T16:45:42Z
Які сосиски купувати, щоб не нашкодити здоров’ю
AgroNews
2024-09-25T16:25:01Z
Як вирощувати лимон з кісточки на підвіконні: простий метод для гарантованого врожаю
Политека
2024-09-25T16:22:12Z
Які 5 ознак "дешевої" жінки: така поведінка відштовхує чоловіків
TSN
2024-09-25T16:21:22Z
Чи справді зелений чай сприяє схудненню: учені дали пояснення
24tv
2024-09-25T17:21:38Z
Як розмножити часник з насіння: секрети щедрого врожаю від господинь
Политека
2024-09-25T17:15:30Z
Вода в пляшках стала глобальним лихом, що завдає шкоди навколишньому середовищу
Portaltele
2024-09-25T16:49:25Z
Можуть бути небезпечними для дітей: топ-3 породи собак, які заводити ризиковано
GlavRed
2024-09-25T16:25:19Z
При яких захворювання не варто використовувати антибіотики
24tv
2024-09-25T16:24:02Z
Новини роблять вас товстішими: як негативні заголовки впливають на вагу
Знай
2024-09-25T14:51:13Z
Як правильно варити гороховий суп: шеф-кухар дала перевірений рецепт
Политека
2024-09-25T13:30:27Z
Чи може прорости зернятко в легенях, якщо його вдихнути
24tv
2024-09-25T12:51:50Z
Вчені виявили ключовий рецептор для покращення швидкого сну
1News
2024-09-25T11:51:46Z
Оголошено штормове попередження: названо регіони, де литимуть грозові дощі
GlavRed
2024-09-25T17:27:49Z
Експерт попередив про можливу втрату Донбасу
TSN
2024-09-25T17:21:34Z
Окупанти обстріляли центр Краматорська: є загиблі та поранені
ГЛАВКОМ NET
2024-09-25T17:12:19Z
До чого можуть привести просування ЗСУ в Курській області: огляд фронту від Світана
24tv
2024-09-25T17:06:04Z
На Київщині зафіксовано спалах пташиного грипу
ГЛАВКОМ NET
2024-09-25T17:04:14Z
Бійці НГУ знищили дроном рідкісний російський комплекс РЕБ "Пероед"
Фокус
2024-09-25T17:00:35Z
Дубова підлога та два санвузли: яку квартиру можна орендувати у Києві за понад 100 тис. грн
ГЛАВКОМ NET
2024-09-25T16:42:41Z
У DeepState повідомили про просування ворога
TSN
2024-09-25T16:36:12Z
Бійці 110 бригади потребують допомоги у закупівлі засобу РЕБ
Football.ua
2024-09-25T16:28:11Z
Прикордонники попередили українців про можливі труднощі з перетином польського кордону
ГЛАВКОМ NET
2024-09-13T15:49:31Z
Ціна Курської операції: українські військові розповіли, чи вартий наступ важких зусиль
TSN
2024-09-13T17:42:32Z
На Курщині є вдалі дії Сил оборони: в ЦПД заінтригували позитивними новинами
GlavRed
2024-09-25T17:27:47Z
Росіяни доводять українців до відчаю на окупованих територіях
Знай
2024-09-25T17:21:38Z
Вікаріо: Українська родина, яку я прихистив, нещодавно повернулася додому
Football.ua
2024-09-25T17:19:30Z
Або держава виховує вмотивованих людей, або нам потрібна наймана армія - військовий
УкраинФорм
2024-09-25T17:10:43Z
«Навіщо вбивати православних, якщо є мусульмани»: Журналісти звернулись до Нацполіції через виступ коміка Антона Стенюка
Детектор М
2024-09-25T17:07:47Z
Квадробери, теріантропи та фуррі: що треба знати про нову молодіжну субкультуру
ГЛАВКОМ NET
2024-09-25T17:00:10Z
Чи може пенсія за віком бути вигідніша ніж по інвалідності
24tv
2024-09-25T16:54:33Z
Стрілянина у Кривому Розі: невідомі відкрили вогонь по цивільній автівці, двоє поранених
TSN
2024-09-25T17:22:59Z
У Польщі знову розширили зону стихійного лиха
УкраинФорм
2024-09-25T17:07:15Z
Росіяни вдарили з дрона по громаді на Сумщині
УкраинФорм
2024-09-25T16:58:44Z
Майже 110 тисяч гривень коштувало 60-річній жінці оформлення неіснуючої грошової допомоги
InternetUA
2024-09-25T16:28:48Z
На Хмельниччині батько ґвалтував неповнолітніх доньок
TSN
2024-09-25T16:21:43Z
У Києві покидьок кинув пляшку у вікно маршрутки, травмувавши 12-річного хлопчика
Украина Криминальная
2024-09-25T16:21:00Z
Загарбники атакували Нікопольський район з артилерії та дронами
УкраинФорм
2024-09-25T16:09:13Z
У мережі писали, що горить колегіум УКУ: що відбувається насправді
24tv
2024-09-25T15:54:32Z
Рятувальники нагадують про правила пожежної безпеки в побуті під час опалювального сезону
ГЛАВКОМ NET
2024-09-25T15:54:12Z
Nissan Qashqai J11 Ще свіжий, вже не дорогий. Що ламається та який мотор обрати?
AutoCentre
2024-09-25T17:19:08Z
Автовишки кременчуцького виробництва розходяться регіонами
AutoCentre
2024-09-25T16:48:47Z
В Україні з'явилися перші електромобілі Xiaomi: подробиці та ціни
ГЛАВКОМ NET
2024-09-25T16:21:55Z
Знамениту американську модель повернули на ринок після трьох років відсутності
Фокус
2024-09-25T15:27:44Z
В Україні виготовили новий автопаливозаправник на шасі Foton Auman
AutoCentre
2024-09-25T15:10:22Z
Ательє Mansory показало свій варіант кросовера Ferrari
AutoCentre
2024-09-25T14:04:41Z
Броня, сирена та супутниковий зв'язок: як виглядає найдорожчий Skoda Kodiaq
Фокус
2024-09-25T13:57:27Z
Maxus eTerron та e-Deliver 5: новітні електромобілі, які можуть з’явитися в Україні
Топ Жир
2024-09-25T13:33:37Z
Кросовер Volvo EX30 неочікувано став другим найбільш продаваним електромобілем у Європі
AutoGeek
2024-09-25T12:33:05Z
Saab планує налагодити оборонне виробництво в Україні
УкраинФорм
2024-09-25T17:25:44Z
Росія знищила всі ТЕС та найбільші ГЕС України – Зеленський
ГЛАВКОМ NET
2024-09-25T17:25:04Z
Мін’юст США підозрює SAP та Carahsoft у ціновій змові
InternetUA
2024-09-25T17:19:35Z
Небезпека удару Росії по українських АЕС існує - Дуда
УкраинФорм
2024-09-25T17:10:22Z
Які обласні адміністрації лідирують за рівнем зарплат – дані Мінфіну
ГЛАВКОМ NET
2024-09-25T17:06:38Z
Україні необхідно біля кожної атомної станції поставити Patriot – експерт
TSN
2024-09-25T17:03:17Z
Атаки по атомних підстанціях прирівняні МАГАТЕ до атак на самі АЕС, - нардеп
TSN
2024-09-25T16:36:05Z
Добудова двох блоків Хмельницької АЕС дозволить зберегти низькі ціни на електроенергію для населення
TSN
2024-09-25T16:30:17Z
Чому МВФ може наполягати на підвищенні ПДВ в Україні
24tv
2024-09-25T16:24:58Z
Михайло Федоров анонсував запуск проєкту «Е-резидент» — як це працюватиме
InternetUA
2024-09-25T17:01:27Z
Ubisoft перенесла вихід Assassin’s Creed Shadows на 2025 рік
ITC
2024-09-25T16:52:58Z
Вибух ґаджета призвів до втрати слуху: що сталося
TSN
2024-09-25T16:48:25Z
10 корисних функцій iOS 18, які ви могли не помітити
InternetUA
2024-09-25T16:43:20Z
Apple почала уповільнювати екрани iPhone
InternetUA
2024-09-25T16:23:36Z
Чи може Сонце бути проковтнуте чорної дірою? Що це означає для Землі
360ua.news
2024-09-25T16:12:17Z
Дозволять "подорожувати у часі": Google Earth та Google Street View отримають масштабні оновлення
InternetUA
2024-09-25T16:02:00Z
Nothing Ear : бездротові навушники з автономністю до 30 годин та ціною $150
ITC
2024-09-25T15:43:21Z
Apple iPhone 16 Pro Max лише четвертий у тесті фото DxOMark, але став королем відео
ITC
2024-09-25T15:43:15Z