Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться у заяві МЗС України.
«Міністерство закордонних справ України засуджує та вважає неприпустимим використання в політичній рекламі зображень жахливих наслідків безжальної війни Росії проти України, страждань та крові тисяч невинних людей, руйнувань церковних святинь та культурного надбання людства», – йдеться в заяві.
МЗС закликало уряд Грузії, партію влади «Грузинська мрія» та всі зацікавлені сторони утримуватись від використання теми агресивної війни проти України та її громадян у внутрішньополітичній боротьбі в Грузії.
«Грузинський народ може не боятися нової війни, допоки Україна чинить опір російській агресії. Страшна ціна цього опору — це також ціна миру в Грузії», – наголошується в заяві.
МЗС додало, що Україна послідовно, неухильно та рішуче продовжуватиме підтримувати суверенітет і територіальну цілісність Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів, та висловило сподівання, що парламентські вибори пройдуть у мирний та демократичний спосіб, а грузинський народ продовжить стратегічний курс на приєднання до ЄС та НАТО.
Як раніше повідомило Ехо Кавказа, у Тбілісі з'явилися нові передвиборчі банери правлячої партії «Грузинська мрія», які президент країни Саломе Зурабішвілі, назвала «ганебними та образливими для культури, традицій, історії та віри».
На агітаційних банерах з лівого боку зображені міста, будівлі та храми, знищені внаслідок російського вторгнення в Україну, зокрема Маріуполь, - з написом «Ні війні!». Також, на плакатах перекреслено передвиборні номери чотирьох великих опозиційних партій та об'єднань - Коаліції за зміни, Єдності - Національного руху, Сильної Грузії та Гахарія за Грузію.
Натомість, з правого боку - зображені об'єкти, збудовані та відновлені мільярдером Бідзіною Іванішвілі, а також нічний Батумі з написом «Вибери мир».
У партії «Грузинська мрія» підтвердили, що ці банери є частиною їхньої передвиборчої кампанії, мета якої нагадати населенню, «куди веде країну опозиція». Партія стверджує, що у разі приходу до влади опозиції на Грузію чекає війна. Цей наратив також поділяє і влада РФ.
Нові банери вже розкритикувала президент Грузії Саломе Зурабішвілі, назвавши їх «ганебними та образливими для культури, традицій, історії та віри».