У застосунку "Армія+" з’явилась функція виправлення даних про військову службу. При цьому генерується номер заявки, щоб далі можна було уточнити статус оновлення даних, повідомили у Міністерстві оборони України.
У відомстві повідомили, що після запуску "Армії+" певна частина військовослужбовців зіткнулася із тим, що інформація про військову службу не відображається у застосунку. В основному це траплялося через те, що оператори територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки не оцифрували дані про актуальний статус обліку громадянина.
Для виправлення даних користувачу необхідно було встановити застосунок "Резерв+" і через нього надіслати запит.
- Лише за перші чотири тижні релізу дані про свою службу актуалізували понад 60 тисяч військових, зокрема через "Резерв+". Це було незручно, вимагало встановити ще один застосунок та не давало військовому зворотного зв’язку про свою заявку на оновлення даних, - сказала заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Тому у застосунку розробили функціонал, який дозволяє оновити інформацію про військову службу через застосунок "Армія+" у кілька кліків та отримати номер заявки, щоб далі за ним уточнити статус. Для оновлення статусу в "Армії+" слід завантажити/оновити застосунок й авторизуватися.
Якщо інформація в реєстрі відсутня, на екрані з’явиться повідомлення "Ми не знайшли даних про вашу військову службу". Тоді слід натиснути "Я точно чинний військовий". Після цього треба заповнити форму, вказати необхідні дані і надіслати. Потім військовий має отримати номер заявки, завдяки якому зможе відстежувати її статус, та очікувати сповіщення про результат.
У Міноборони підкреслили, що загалом за півтора місяця роботи в застосунку "Армія+" авторизувалися понад 270 тисяч військовослужбовців. Застосунок впровадила тисяча військових частин, а також були подані 7 тисяч електронних рапортів, що мають юридичний статус паперового.
- 8 серпня в Україні офіційно запустили мобільний застосунок "Армія+". Його презентував президент Володимир Зеленський.
- 9 серпня у Міноборони повідомили, що "Армія+" має у своїй системі 11 видів електронних рапортів, які згруповані по чотирьох типах – відпустка, допомога, направлення та видача направлень.