MY.UAНовини
Зеленський спробував підіграти обом партіям: Ігор Рейтерович - про візит до США
Зеленський спробував підіграти обом партіям: Ігор Рейтерович - про візит до США

Зеленський спробував підіграти обом партіям: Ігор Рейтерович - про візит до США

Остаточно про успіх візиту можна буде говорити за пару тижнів – тоді стане зрозуміло, чи були досягнуті ключові пункти українського мирного плану.

Візит президента Володимира Зеленського до Сполучених Штатів добігає кінця. Оскільки по часу він співпав з фінальною стадією президентської кампанії в США, українська делегація опинилася в епіцентрі подій і стала причиною для суперечок між республіканцями та демократами.

В інтервʼю Главреду керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович розповів, чи почули американці план Перемоги України, як Трамп може використати зустріч із Зеленським, та про що Байден та Зеленський говоритимуть на "Рамштайні".

Як би ви оцінили візит Зеленського до США – чи можна вважати його успішним?

Цей візит, звичайно, більш успішний, ніж не успішний. Не думаю, що його можна назвати провальним (хоча я бачив подібні оцінки), особливо на тлі попередньої відмови Трампа зустрічатися з Зеленським і достатньо агресивною кампанією, яку проводили республіканці. Оскільки візит продовжений на один день через зустріч з Трампом, це вже виглядатиме набагато краще, ніж це було буквально ще вчора чи позавчора.

З точки зору практичного наповнення ми маємо дуже великий пакет допомоги з боку Сполучених Штатів та низку інших рішень, які ухвалювали лідери європейських країн і деяких інших країн, які були присутні на Генеральній Асамблеї Організації Об'єднаних Націй. І це практичні рішення на підтримку України, нашої економіки та Збройних сил.

Візит Зеленського до США здебільшого можна вважати успішним - Ігор Рейтерович / Офіс президента

​Тому в цьому контексті візит є більш-менш успішним. Звичайно, завжди хочеться максимальних результатів, але остаточно про успішність цього візиту ми дізнаємося за пару тижнів, коли всі ці речі будуть вже доведені до певного логічного завершення. Саме тоді ми зрозуміємо найголовніше – чи були досягнуті ті ключові пункти, які були представлені в українському мирному плані.

Під одним з таких пунктів ви маєте на увазі дозвіл на застосування далекобійної зброї по території РФ?

Так, наприклад. Тому що зараз ми бачимо заяви про те, що дозвіл буде, але ближче до зими. Але до зими ще жовтень та листопад. Можливо і таке, що у плані дозволу сказали дочекатися 5 листопада, а це більше місяця і додаткова загроза з боку Російської Федерації. Тобто в цьому контексті є певні моменти, на які зараз однозначної відповіді не отримали. Ми знаємо, що відбулися зустрічі Зеленського з Байденом та Гарріс. Гарріс фактично прямо сказала, що вона підтримує бачення, з яким виступила Україна, але ми поки не бачимо деталей плану. Тобто не сказано, що конкретно було презентовано, і ми не бачимо поки нічого нового, крім того, що було раніше в медіа.

Тобто явно процес переговорів і ухвалення якогось фінального рішення у різних питаннях, не лише щодо надання дозволу на удари вглиб РФ, триває і ще буде тривати певний період часу.

Судячи з тих заяв, які прозвучали, яке ваше враження – чи почули взагалі позицію України як таку і чи дослухалися західні лідери до плану перемоги? Адже перед зустріччю з Байденом були публікації в західних медіа про те, що в плані "немає нічого нового", а TheEconomist взагалі вийшов з публікацією, в який йдеться про те, що план потрібно переглянути.

У британців та американців є вислів "so so", тобто це і позитив, і негатив. Якісь пункти плану є прийнятними, а по якихось пунктах розмова буде тривати і надалі. Однозначно той формат, який був представлений, він, мабуть, не повною мірою прийнятий адміністрацією Байдена.

До речі, не здивуюся, якщо оприлюднення фінального плану якраз через це і немає. Можливо, ще узгодять певні моменти, і тоді вже план буде представлений в дещо модифікованому вигляді, з урахуванням бачення Сполучених Штатів. І ми не можемо це проігнорувати, тому що США – це країна, яка нам допомагає, країна-грантодавець, і в цьому контексті ми повинні враховувати її позицію.

Зеленський в Пенсильванії / Офіс президента

Одним з доволі вагомих епізодів візиту Зеленського до США була поїздка до Пенсильванії, після якої республіканці доволі негативно реагували та почали звинувачувати Україну ледь не в підігруванні демократам. Якщо говорити про цей епізод окремо, чи варто його, на вашу думку, якось уникнути, і чи взагалі таке було можливо?

Цей візит значною мірою організовувала сторона, що його приймала. Тобто це явно не якась глобальна проблема України, і вона точно не може нести за це відповідальність.

На жаль, республіканці цією історією скористалися. Але я думаю, що якби не це, вони би скористалися чимось іншим. Тобто вони шукали до чого вчепитися, і знайшли.

Чи могли ми цьому запобігти? Можливо, так – треба було розуміти, що така реакція може мати місце. Але ми досі не знаємо деталей того, що це було. Якщо це організував Білий дім, то Зеленський туди приїхав не як лідер партії, а як лідер країни. Відповідно, це зовсім інший рівень, який не обов'язково може передбачати двопартійність, бо там у першу чергу могли бути представники влади США.

Тому вийшло так, що ми потрапили в цю ситуацію не з власної волі, а республіканці цю тему максимально загострили і розкрутили. Лист спікера Джонсона саме про це, адже звертатися з такими заявами – це не його рівень. І після зустрічі Трампа та Зеленського, ймовірно, цю ситуацію вдасться згладити і дійти до більш-менш прийнятної позиції, аби республіканці більше цієї теми не качали.

Тобто є вірогідність того, що можна буде обійтися без заміни посла у США?

Так, звичайно. Справа в тому, що Конгрес йде у відпустку, з якої він вже повернеться в зовсім іншому складі, тому що ну ця відпустка буде майже до виборів у США. Якщо виграє, наприклад Гарріс, то взагалі ніхто цього питання порушувати не буде. А якщо Трамп, тоді можна буде ухвалювати якісь рішення, але тоді заміна посла навіть гіпотетично не буде з цим повʼязана – вона буде просто зроблена в більш спокійний спосіб і в межах повноважень, які є у президента України.

Тому не бачу сенсу влазити в цю історію. Тим паче, що є офіційна відповідь речниці Білого дому про те, що ця тема не має стосунку до партійних історій, і як приклад навела візит української делегації виключно з республіканцями. Тому надалі республіканці, ймовірно, шукатимуть інші приводи, щоб залучити тему України до своєї виборчої кампанії.

До речі, стосовно республіканців, і, зокрема, головного претендента від них на виборах – Дональда Трампа. Чому, на вашу думку, він одразу відмовився зустрічатися з Зеленським? Це так само була спроба використати візит у політичних цілях?

І Гарріс, і Трамп на будь-які зустрічі зараз дивляться виключно через контекст своїх виборчих кампаній. І для Трампа це теж історія про вибори. У Трампа з'являються певні панічні нотки в його кампанії – його команда не знає, що робити далі. Вони перепробували все, що можна, і це не працює. Гарріс набирає, Трамп не хоче йти на другі дебати, тому що перші він програв, причому програв достатньо відверто. І на тлі певної паніки у Трампа починають шукати якісь речі, які їм дозволять якось перевернути кампанію. Тут їм підвернулась Україна, і до певної міри вони намагалися цією ситуацією скористатися.

Як бачите, буквально за ніч все змінилося, тому що вони не забувають, що значна частина представників української діаспори є республіканцями. І таке ставлення до України їм може не сподобатися.

Можливо, Трамп побачив для себе у цій зустрічі з Зеленським чисто політтехнологічну можливість. Адже з ким буде остання зустріч у Зеленського в Сполучених Штатах? З Трампом. Для чого Зеленський продовжив на один день візит до Сполучених Штатів? Щоб зустрітися з Трампом. Як потім це Трамп подасть? Мовляв, Зеленський розуміє, що "я ваш найкращий президент", і попри те, що на нього тиснуть ці кляті демократи, він зі мною зустрівся, бо він знає, з ким треба зустрічатися. Це ж Трамп! Це людина, яка прокинулася зранку, побачила, що попередні заяви Джонсона не привели до того результату, на який він розраховував, і тепер Трамп зробить вигляд, що нічого не було.

Трамп зустрівся з Зеленським у Нью-Йорку / Колаж: Главред, фото: Голос Америки

А наскільки вагомою є ця зустріч для Трампа в контексті його кампанії – чи додасть вона йому балів?

Тут все буде залежати від того, про що вони будуть говорити. Якщо, наприклад, Зеленський йому трохи підіграє і скаже, що ознайомив Трампа з українським планом, що немає великих розбіжностей. Умовно, якщо він подякує Трампу, а Трамп скаже, що у нього стало ще більше впевненості в тому, що він можу закінчити цю війну і не допустити Третьої світової, це може допомогти Трампу перетягнути на себе певну частину електорату, яка вагається. Чи буде ця частина кардинальною – складно сказати, але ну вони будуть пробувати, тому що республіканцямвже немає куди подітися. Їм треба битися за кожну соту відсотка, щоб змінити ситуацію на свою користь.

Зважаючи на результати виборів, чи здатен Трамп розпочати кризу аналогічну тій, яку він намагався зробити після штурму Капітолію? Бо зараз все виглядає так, що республіканці вже допускають варіант програшу.

Скоріше за все, певний прояв такої кризи точно буде. Тому що частина електорату Трампа вже вважає, що Трамп – президент, що він переміг. І вони будь-який інший результат сприймуть як фальсифікації і як те, що в їхнього кандидата вкрали перемогу. Тому, можливо, це призведе і до якихось там внутрішніх сутичок і проблем.

Але, як не дивно, є один плюс для Сполучених Штатів у тому, що не балотується Байден. Адже тепер він буде виступати певним гарантом мирної передачі влади. І це може зіграти певну роль і не дати випустити ситуацію з-під контролю. Але спроба може мати місце. З іншого боку, правоохоронні органи США вміють вчитися на помилках, і думаю, що вони врахували досвід Капітолію і будуть дуже уважно дивитися за тим, що буде відбуватися після виборів.

А от республіканцям треба дійсно про всяк випадок думати про майбутнє, тому що їхня проблема не в Трампі. Навіть якщо Трамп програє, це буде просто кінець кар'єри Трампа. Але республіканці настільки з ним загралися, що це може стати початком кінця Республіканської партії.

Парадокс в тому, що перемога Трампа, скоріше за все, поховає Республіканську партію, тому що тоді він розірве її зсередини. Якщо, наприклад, Гарріс програє, Демократична партія не зникне, а навпаки зміцниться і підготується до реваншу. Тому ще питання, що краще для республіканців – перемога Трампа чи його поразка.

Залежно від результатів виборів у США, які наслідки для України це матиме у короткостроковій та довгостроковій перспективах?

Головний наслідок у короткостроковій перспективі – те, що певний період часу Штати взагалі не сильно будуть думати про російсько-українську війну. Кажучи відверто, після виборів і аж до інавгурації можливий певний період провисання, і ми це повинні розуміти. А далі все буде залежати від того, хто переможе. Якщо це буде Гарріс – це одна історія, якщо Трамп – інша, більш непрогнозована. Тут є насправді багато варіантів, і всі вони можуть бути реалізовані по-різному.

Тобто обидва кандидати можуть розглядати варіант заморозки війни?

Теоретично – так. Просто так звана заморозка може носити різний характер. Але за умови перемоги обох кандидатів можлива ситуація, коли мова буде йти про зупинку конфлікту, але явно не на тих умовах, які є максимально прийнятними для України.

Після зустрічі з Зеленського з Байденом у Вашингтоні була анонсована ще одна зустріч лідерів, але вже у "Рамштайні". Про що тоді буде ця зустріч?

Перший момент – вони будуть обговорювати запасний план на випадок перемоги Трампа, а саме того, що робити європейським країнам і з точки зору НАТО, і з точки зору підтримки України. Вони будуть ухвалювати якісь рішення на цей випадок, щоб мати додаткові інструменти і механізми, якими можна не допустити найгіршого розвитку подій, коли Трамп займеться ізоляціонізмом, підірве НАТО зсередини тощо.

Другий момент – вони будуть обговорювати поточні речі. Я думаю, що Байден якраз вже представить модифікований варіант того бачення, яке зараз привіз президент України. І вже тоді будуть виходити на щось середнє. Тобто ця зустріч важлива, вона дуже потрібна насправді. І будемо сподіватися на максимально сприятливий для нас результат, тобто на реалізацію всіх тих ініціатив, з якими ми виступали і підтвердження безумовної підтримки України в протидії російській агресії.

Хто такий Ігор Рейтерович

Ігор Вячеславович Рейтерович - кандидат політичних наук, доцент кафедри парламентаризму
Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса
Шевченка.

У 1999 – 2002 рр. працював політичним аналітиком в Агентстві стратегічних досліджень і технологій "ВІКНА".

У 2003 – 2006 рр. обіймав посаду провідного політичного аналітика БФ "Співдружність", заступника головного редактора журналу "Національний інтерес", головного редактора "Короткого огляду інформаційного простору України".

Починаючи з 2006 року присвятив себе науковій та викладацькій діяльності. З 2021 року – доцент кафедри парламентаризму Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного
університету імені Тараса Шевченка.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Коли призначатимуть медичний канабіс - МОЗ затвердило перелік хвороб і станів
УкраинФорм
2024-09-27T22:06:23Z
Дослідження показало, кому корисніше довше спати: жінкам чи чоловікам
ГЛАВКОМ NET
2024-09-27T18:42:06Z
Відповідає за імунітет: 7 найпоширеніших ознак дефіциту вітаміну С
Фокус
2024-09-27T18:06:21Z
Прорив у лікуванні шизофренії: вперше за 70 років схвалили новий препарат
24tv
2024-09-27T18:03:09Z
«Штучну нирку» та хірургічний VAC-апарат військовому госпіталю Чернігова передали БФ «Надія» та фонд «Рідна країна» Миколи Томенка
Политека
2024-09-27T18:00:06Z
62-річна лікарка три місяці їла лише сардини: що сталося з її тілом
TSN
2024-09-27T17:24:14Z
Аналізи крові більше не в моді: хвороби виявлятимуть золотом – розробка вчених
Знай
2024-09-27T17:21:10Z
Ідеальний варіант курячого супу з каррі: експерт поділився власним рецептом страви
24tv
2024-09-27T17:12:14Z
Паштет із яловичої печінки: покроковий рецепт смачної та ситної намазки
Фокус
2024-09-27T16:42:18Z
Єврокомісар закликав країни ЄС накопичити запаси снарядів, щоби бути готовими до ймовірної війни
УкраинФорм
2024-09-23T15:00:59Z
Південна Корея попередила про загрозу ядерного випробування у КНДР після виборів у США
Хвиля
2024-09-27T22:09:33Z
Боррель відповів на закиди про те, що ЄС «недостатньо» допомагає Україні
ГЛАВКОМ NET
2024-09-27T22:09:19Z
Заяви окупантів про завершення інтеграційних процесів на ТОТ Херсонщини є фейком - облрада
УкраинФорм
2024-09-27T22:06:22Z
Війна, день 947. Зеленський зустрівся з кандидатом у президенти США Трампом у Нью-Йорку
Football.ua
2024-09-27T22:04:47Z
ЗМІ заявили, що Україна та Росія провели "обмін дітьми": Лубінець пояснив свою попередню заяву
24tv
2024-09-27T21:57:30Z
У НАДС сподіваються на ухвалення в листопаді закону щодо реформи оплати праці держслужбовців
УкраинФорм
2024-09-27T21:51:35Z
Ізраїль атакував штаб "Хезболли" в Бейруті: лідера терористів Хасана Насраллу можливо ліквідовано
TSN
2024-09-27T21:48:12Z
Візит Зеленського до США: зустріч у Нью-Йорку стала останнім пунктом поїздки
TSN
2024-09-27T21:42:22Z
Окрім "Гаррі Поттера": 5 найкращих ролей Меггі Сміт
24tv
2024-09-27T20:45:32Z
Один з найдорожчих у Лос-Анджелесі: як виглядає особняк Анджеліни Джолі за 25 мільйонів
24tv
2024-09-27T19:54:03Z
Леся Нікітюк збентежила фанів новим фото з таємничим кавалером
24tv
2024-09-27T19:30:56Z
DJ Korolova поділилась гарячими фото з відпочинку у Дубаї: підписники шаленіють від українки
24tv
2024-09-27T19:18:22Z
Активістки, які облили супом картину Ван Гога, отримали суворе покарання
ГЛАВКОМ NET
2024-09-27T19:13:21Z
Лана Дель Рей вийшла заміж за туристичного гіда
360ua.news
2024-09-27T18:21:43Z
3 цікаві турецькі серіали, які можна подивитися за вечір
24tv
2024-09-27T18:18:24Z
Тенісний браслет – аксесуар, який ніколи не вийде з моди: як він виглядає
24tv
2024-09-27T17:57:23Z
Акторка, яка зіграла професорку Макґонеґел, пішла з життя: яким капіталом вона володіла
24tv
2024-09-27T17:48:55Z
Шандрук – про поєдинок із Шахтарем: Сподівалися на швидкі атаки і це спрацювало
Football.ua
2024-09-27T21:48:09Z
Вальядолід поступився Мальорці вдома
Football.ua
2024-09-27T21:29:43Z
Пушич – про нічию з Вересом: Ми створили вдосталь моментів, аби розраховувати на перемогу в цьому матчі
Football.ua
2024-09-27T21:12:07Z
Мілан із черговим голом Пулішича здолав Лечче
Football.ua
2024-09-27T20:57:10Z
Дубль Гірассі допоміг Боруссії Д здійснити камбек у поєдинку з Бохумом
Football.ua
2024-09-27T20:27:39Z
У Динамо повідомили орієнтовний строк реабілітації Себальйоса
Football.ua
2024-09-27T20:12:07Z
УПЛ: «Шахтар» втратив очки у Рівному
УкраинФорм
2024-09-27T19:30:36Z
Збірна Бразилії оголосила свою заявку на жовтневі поєдинки з Чилі та Перу
Football.ua
2024-09-27T19:21:57Z
Усик заперечив свою причетність до участі у фотосесії для Playboy: реакція боксера
24tv
2024-09-27T19:18:02Z
Що можна і чого не варто робити в жовтні: астрологічний прогноз Влада Росса
GlavRed
2024-09-27T22:03:40Z
Російські окупанти вносять інформацію про дітей з ТОТ Луганщини в реєстр сиріт РФ
Украина Криминальная
2024-09-27T21:57:36Z
Російські загарбники атакують Україну ударними БпЛА: мапа тривог
TSN
2024-09-27T21:48:11Z
Омбудсмен обвинил Международный Красный Крест в сокрытии вероятных преступлений российского ЧХ
ZN UA
2024-09-27T21:46:25Z
4 знаки зодіаку, які будуть невдахами в жовтні: які проблеми на них чекають
GlavRed
2024-09-27T21:27:06Z
В Києві презентували книгу про «вартових неба»
УкраинФорм
2024-09-27T21:24:41Z
У Харкові вчителя фізкультури підозрюють у зґвалтуванні та розбещені хлопчиків
Украина Криминальная
2024-09-27T21:09:07Z
В ГУР розповіли деталі операції на агрегатному заводі у Вовчанську
24tv
2024-09-27T21:00:06Z
У Дніпрі з'явилися шахраї, які маскуються під податківців
InternetUA
2024-09-27T20:58:34Z
У Дніпрі пролунав вибух — ЗМІ
TSN
2024-09-27T22:18:56Z
НБУ відреагував на конфлікт працівника установи з військовим - білоруським добровольцем
ZN UA
2024-09-27T22:16:26Z
В Туреччині забудовника ув'язнили на 865 років, бо його будівля не витримала землетрусу
Фокус
2024-09-27T21:00:45Z
У Туреччині забудовник отримав рекордний термін довічних ув'язнень: деталі
ГЛАВКОМ NET
2024-09-27T20:51:32Z
Ураган «Гелен» забрав життя щонайменше 30 людей у США
УкраинФорм
2024-09-27T20:30:09Z
У Махачкалі сталися вибухи та пожежа на АЗС: є загиблі і постраждалі, пошкоджено ЛЕП
24tv
2024-09-27T19:30:21Z
Пропонували "подяку" у 10% від суми тендера на закупівлю медпрепаратів для Інституту НАМН: повідомлено про підозру двом учасникам схеми
TSN
2024-09-27T19:30:09Z
У мережі пишуть про захоплення ТЦ у Києві: що кажуть у поліції
24tv
2024-09-27T18:54:00Z
У поліції спростували інформацію про нібито захоплення одного з ТЦ Києва
УкраинФорм
2024-09-27T18:49:14Z
День ангела 28 вересня: кого та як вітати з іменинами
TSN
2024-09-27T21:42:22Z
Міський радник 15 років підглядав за жінками у спальнях та ваннах, записуючи відео
TSN
2024-09-27T21:42:18Z
Нідерланди зняли з озброєння F-16, військово-повітряні сили перейшли на винищувачі F-35
УкраинФорм
2024-09-27T21:39:49Z
Очільник держави осоромився на трибуні ООН через графин із водою: відео
TSN
2024-09-27T21:33:46Z
У США вже 14 штатів ухвалили закон про обмеження смартфонів у школах: як пояснюють рішення
InternetUA
2024-09-27T21:29:56Z
У Нідерландах командувач та пілот F-16 порадив українським пілотам довіряти винищувачу
УкраинФорм
2024-09-27T21:09:06Z
28 вересня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
ГЛАВКОМ NET
2024-09-27T21:06:34Z
«Все виходить із карми»: експерт розповів, як покращити своє життя
Знай
2024-09-27T20:21:49Z
У Нідерландах попрощались із F-16 та показали урочисте відео останнього польоту
ГЛАВКОМ NET
2024-09-27T20:21:09Z
Миші не повернуться в будинок ніколи: як миттєво вивести гризунів
24tv
2024-09-27T22:12:35Z
Як зберігати ягоди після збору врожаю: господині поділились хитрощами
Политека
2024-09-27T22:03:47Z
Тікток подарував ідеальну можливість зізнатись у своїх почуттях
24tv
2024-09-27T21:51:46Z
Як правильно зберігати картоплю до кінця зими: проста відповідь, яку всі ігнорують
24tv
2024-09-27T21:39:18Z
Так паштет мало хто готує, а дарма: копійчаний варіант з квасолею
24tv
2024-09-27T21:15:38Z
Еспресо Мартіні з осіннім гарбузовим апгрейдом: цікавий рецепт, який варто спробувати
24tv
2024-09-27T20:45:17Z
Оминатимуть будинок десятою дорогою: жінка назвала найкращий засіб від мух
GlavRed
2024-09-27T20:27:22Z
Вдома смачніше: простий рецепт медівника від зірки "Мастер Шеф"
Политека
2024-09-27T20:01:36Z
Плями з подушок і наволочок зникнуть назавжди: ось як їх відбілити
24tv
2024-09-27T19:33:38Z
В Україні запрацювало унікальне підприємство: чому це важливо і що воно виготовляє
TSN
2024-09-27T21:42:31Z
Курс долара в обмінниках наступного тижня відчутно зміниться
TSN
2024-09-27T21:42:18Z
За 300 метрів від ЗАЕС лунали вибухи: що відомо
GlavRed
2024-09-27T20:00:18Z
Бали замість стажу: в Україні пропонують змінити підхід до розрахунку пенсій
Хвиля
2024-09-27T19:39:19Z
В Україні можуть знову підвищити податки: Гетманцев назвав підстави
TSN
2024-09-27T19:30:02Z
Одна з підстанцій поблизу Запорізької АЕС зазнала дронової атаки – МАГАТЕ
ГЛАВКОМ NET
2024-09-27T19:06:54Z
В НБУ вирішили, що робитиме з курсом валют: "Логіка наших дій чітко вписується в стратегію"
Политека
2024-09-27T19:03:04Z
США та Intel до кінця року укладуть угоду на $8,5 млрд
iPress
2024-09-27T18:25:53Z
Вершкове масло вже по 83 грн: супермаркети підняли ціни на продукти для бутербродів
Знай
2024-09-27T18:06:46Z
Під час випробувань помітили таємничий електричний позашляховик Audi
ГЛАВКОМ NET
2024-09-27T18:36:23Z
Найбільший позашляховик Ford показали до прем'єри
ГЛАВКОМ NET
2024-09-27T14:45:51Z
Mercedes-Benz представляє кемпер Marco Polo у виконанні AMG
AutoCentre
2024-09-27T14:04:04Z
Новий стильний електромобіль Peugeot розсекретили до презентації
Фокус
2024-09-27T13:30:15Z
Від $33 000: Lynk&Co та Meizu представили електромобіль для геймерів
AutoGeek
2024-09-27T13:21:12Z
«Автономне» водіння Tesla Full Self-Driving потребує втручання кожні 21 км, — незалежне тестування
ITC
2024-09-27T13:05:34Z
Справжній ексклюзив: електромобілі Volkswagen ID.Buzz поставляються дилерам лімітованими серіями
AutoGeek
2024-09-27T12:39:55Z
Понад 200 км за 5 хвилин: GM і CATL показали інноваційну батарею для електромобілів
AutoGeek
2024-09-27T12:01:50Z
У Києві засвітився найоригінальніший мотоцикл Harley Davidson
Фокус
2024-09-27T11:30:42Z
Залишилося кілька днів: Україну зовсім скоро атакує нова магнітна буря
GlavRed
2024-09-27T21:27:20Z
Фінський стартап обіцяє прискорити наявні процесори в 100 разів
InternetUA
2024-09-27T21:04:00Z
Європа запустить супутник у 2027 році, щоб просто спостерігати, як він горить
Portaltele
2024-09-27T21:01:10Z
Дзеркальна дата, гармонія планет та універсальний день сили: 7 найсильніших днів жовтня-2024
Знай
2024-09-27T20:30:38Z
Вчені висловлюють занепокоєння щодо орбітального сміття на місячній орбіті
Portaltele
2024-09-27T20:02:57Z
Людство стоїть на порозі нової ери – появи "надінтелекту": на що він буде здатний
Знай
2024-09-27T19:51:49Z
Кількість користувачів Starlink досягла чотирьох мільйонів
Детектор М
2024-09-27T19:00:19Z
Apple працює над спрощеною версією гарнітури Vision Pro
InternetUA
2024-09-27T18:31:21Z
Названо смартфони, які першими отримають чіп Snapdragon 8 Elite
InternetUA
2024-09-27T17:31:15Z