/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ffc0034ac9aca62354487adac2506928d.jpg)
У Нікополі внаслідок обстрілу РФ загинула жінка, поранений чоловік
Про це повідомив у Телеграмі начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак, передає Укрінформ.
"Більше десяти атак за день пережила Нікопольщина. Ворог бив по тамтешніх населених пунктах з важкої артилерії. Цілив і дронами-камікадзе. У Нікополі під час вечірнього обстрілу росіяни вбили 80-річну жінку. Постраждав і чоловік. Його госпіталізували", - йдеться у дописі.
За словами Лисака, територію ще обстежують.
"Серед пошкодженого на зараз – багатоповерхівка. Побиті трактор та авто у Марганецькій громаді", - розповів керівник адміністрації.
Чималі руйнування внаслідок обстрілів і у Покровській громаді.
"Там артснарядами росіян понівечені 3 оселі місцевих і стільки ж господарських споруд. Зачепило гараж, машину, мопед, паркани, лінії електропередач. Гучно було також у Мирівській громаді", - зазначив Лисак.
Як повідомлялося, ввечері 27 вересня у Нікопольському районі Дніпропетровської області внаслідок артилерійського обстрілу постраждали двоє людей.
Фото: Телеграм Сергій Лисак