MY.UAНовини
«Мертві новини»: як боти та ШІ захоплюють інтернет-простір — Ірина Семенюта в подкасті «Медіуми»
«Мертві новини»: як боти та ШІ захоплюють інтернет-простір — Ірина Семенюта в подкасті «Медіуми»

«Мертві новини»: як боти та ШІ захоплюють інтернет-простір — Ірина Семенюта в подкасті «Медіуми»

У випуску — про те, як штучний інтелект стає інструментом масової генерації контенту та дезінформації.

«Мертвий інтернет» — теорія змови, яка стверджує, що більшість контенту в мережі створюється та поширюється ботами, тобто несправжніми людьми. Ця концепція знаходить підтвердження в роботі одного ютуб-каналу, який називається «НАС. Інфо», де штучний інтелект, схоже, створює все — від самих інформаційних приводів і героїв до відеоряду та графічного оформлення.

Як відрізнити контент, створений штучним інтелектом, від правдивої інформації? Чому варто бути обережними з яскравими заголовками та невідомими джерелами? Які загрози несе використання технологій штучного інтелекту для політичних маніпуляцій і заробітку на дезінформації — про все це Вадим Міський поговорив з Іриною Семенютою, журналісткою інтернет-видання «MediaSapiens», у подкасті «Медіуми».

А також про маніпулятивні техніки, використання штучного інтелекту для створення емоційних заголовків і підроблених новин та чому контент, що виглядає як патріотичний, насправді наповнений фейками та дезінформацією, які можуть підривати довіру до українських інституцій і впливати на думки мільйонів людей.

Підписатися на подкаст «Медіуми» можна на Apple Podcasts, Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, NV Подкасти, YouTube Music, YouTube та інших подкастингових платформах.

00:00 «Створити таку кількість відео людині дуже важко. Зі штучним інтелектом це значно легше»;

04:05 «ШІ вигадує новини про те, що “Залужного вбив його син”. Хоча у Залужного дві доньки»;

07:03 «Контент виглядає проукраїнським за настроями, але за змістом — це ті ж фейки й вкиди»;

11:22 «Усе вказує на можливу мережу каналів, які керуються однією групою людей із єдиною метою»;

15:43 «Через велику кількість дезінформації довіра до всіх медіа, навіть якісних, може знижуватися»;

17:06 «Раджу обирати контент, де можна побачити живу людину».

«Створити таку кількість відео людині дуже важко. Зі штучним інтелектом це значно легше»

Вадим Міський: «Мертвий інтернет» — це теорія змови, яка стверджує, що більшість контенту в мережі створюється та поширюється ботами, тобто несправжніми людьми. Ця концепція знаходить підтвердження в роботі одного ютуб-каналу, який називається «НАС. Інфо». Про нього Ірина нещодавно написала матеріал, у якому йдеться про те, що всі тексти, озвучка й навіть обкладинки на цьому каналі створюються за допомогою штучного інтелекту. На перший погляд, це виглядає як вдалий бізнес-проєкт — чотири відео на годину, що приносять певну монетизацію, заробляють із кожного перегляду і мають велику аудиторію. Але контент цього ютуб-каналу, як пише Ірина у своїй статті, підриває інформаційний простір України, адже там поширюється дезінформація, фейки та токсична брехня.

Іро, штучний інтелект відіграє значну роль у роботі цього ютуб-каналу. Як ти вважаєш, штучний інтелект причетний до всього цього чи все ж за ним стоїть людина, яка підкидає йому теми?

Ірина Семенюта: Я хочу почати з того, що я співавторка цього матеріалу, оскільки ми писали його разом із моїм колегою Олександром Морським. Він проаналізував масив контенту, який випускає цей ютуб-канал, а я більше займалася пошуком людей, пов’язаних із цим каналом. Дійсно, є певні ознаки того, що до створення контенту для цього ютуб-каналу залучений штучний інтелект, адже кількість контенту, який виходить щодня, — вражає. Як ви правильно зазначили, чотири відео на годину — це середній показник, але одного дня я нарахувала 55 відео.

Вадим Міський: Нічого собі, вражає!

Ірина Семенюта: За один день! Тобто створити таку кількість відео людині дуже важко. Потрібно зробити обкладинку, придумати заголовок, змонтувати. Зі штучним інтелектом це значно легше, з цим може впоратися навіть одна людина. І така кількість контенту є однією з ознак використання штучного інтелекту. До того ж ми помітили певні стрибки активності: одного дня може бути 50 відео, а наступного — жодного. Це вказує на те, що, скоріш за все, цим займається одна людина. Коли працює команда, контент не припиняється. А тут — або нічого, або великий масив.

«ШІ вигадує новини про те, що “Залужного вбив його син”. Хоча у Залужного дві доньки»

Вадим Міський: Які техніки використовуються для залучення глядачів на ютуб? Ми бачимо подібні речі й у фейсбуці, коли з’являються дописи з картинками, згенерованими штучним інтелектом, наприклад, двох військових — хлопця та дівчини, з підписом: «Вони одружилися, але ніхто їх не привітав. Поставте лайк, відправте сердечко в коментарі». Багато людей на це ведуться. Тут використовується емоція, спроба апелювати до почуття емпатії. У цьому випадку це згенеровані відео, які використовують озвучку й текст, що, ймовірно, створені за допомогою ChatGPT. Чим вони все-таки беруть? Бо це ж штучність, але де емоція? Де те, що чіпляє?

Ірина Семенюта: Тут використовуються ті ж гачки, які зазвичай притаманні всім відео на ютубі: яскраві обкладинки, кричущі заголовки. Олександр Морський помітив, що в деяких відео, наприклад, зображений Валерій Залужний із заголовком, що привертає увагу, але у відео його немає зовсім. Тобто обкладинка привертає увагу, але зміст не відповідає очікуванням. Це типова практика для ютубу — заголовок і обкладинка притягують, але зміст не завжди відповідає. Що ще вказує на використання штучного інтелекту? Одним із показників є згенеровані тексти з посиланням на джерела, яких не існує. Наприклад, штучний інтелект вигадує новини про те, що Зеленський «втратив свідомість у США, бо в нього був інсульт» чи про те, що Залужного «вбив його син». Хоча у Залужного дві доньки. Коли починаєш шукати джерело, його просто не існує. Це характерно для контенту, згенерованого штучним інтелектом.

Вадим Міський: З доньками — це вже зовсім анекдотичний приклад. Вигадувати все від початку до кінця й отримувати за це перегляди!

«Контент виглядає проукраїнським за настроями, але за змістом — це ті ж фейки й вкиди»

Ірина Семенюта: Сам канал з’явився у 2020 році. Старіші відео не мали багато переглядів, здебільшого це були плітки про депутатів або шоу-бізнес. Тобто це було в середньому 40—100 переглядів. Потім під час повномасштабного вторгнення українці стали потребувати більше інформації, вони почали дивитися все підряд, щоб мати повнішу картину того, що відбувається. На березень 2022 року, за місяць, канал отримав 3,3 мільйона переглядів за місяць. Тобто завдяки цим гучним заголовкам люди одразу перейшли на контент, який цікавить українців. Там є багато відео про росіян, Путіна, його родину, Кадирова та про їхні поразки у війні. Контент виглядає проукраїнським за настроями, але за змістом — це ті ж фейки й вкиди, які тимчасово можуть підняти український дух. Проте це дезінформація та маніпуляції. Люди роблять це не з метою покращити стан українців, а щоб заробити на цьому. Аналітика каналу показує, що станом на вересень 2024 року вони заробляють від 3 до 30 тридцяти тисяч доларів на місяць.

Вадим Міський: Тобто мета цих каналів — не стільки пропаганда, як заробіток?

Ірина Семенюта: Ми в нашому матеріалі виокремили три основні можливі цілі. Точно сказати важко, адже потрібно спілкуватися з людьми, які цим займаються. Якщо це робить штучний інтелект, то все одно завдання ставлять люди. Отже, однією з цілей може бути монетизація, заробіток на ютуб-каналі. Це може бути й російська пропаганда, коли під оболонкою проукраїнського контенту, навіть радикально-патріотичного, приховуються російські наративи або тези, що шкодять українській аудиторії. Або це можуть бути політичні інтереси певних людей, які намагаються підірвати довіру українців до чинної влади. Наприклад, є випуски, де стверджують, що Єрмак «видав місце перебування кортежу Зеленського» або сприяв тому, щоб Угорщина «ввела війська в Україну». Це абсурд, бо таких подій не було. Проте люди, які не в контексті, або ті, хто не стежить за політикою, — можуть повірити у такі фейки.

Щодо переглядів. Насправді якщо взяти конкретне якесь відео, вони мають лише кілька тисяч переглядів, тоді як кількість підписників — понад 800 тисяч. Тобто перегляди зараз упали, найбільше підписників канал отримав у 2022 році, коли люди підписувалися на будь-які джерела, які розповідали про війну. Проте через велику кількість відео вони мають до 150—200 тисяч на день.

Вадим Міський: Я подивися статистику каналу: понад 27 тисяч відео за 4 роки та загалом 1 мільярд 216 мільйонів переглядів. Це величезна кількість людей, які контактували з контентом, який у більшості випадків є неправдивим. Там вигадані інформприводи, герої, цитати, створюється паралельна реальність.

«Усе вказує на можливу мережу каналів, які керуються однією групою людей із єдиною метою»

Ірина Семенюта: Проблема ще в тому, що в описі до цього каналу є посилання на інший ютуб-канал — «AресTV». Контент на ньому схожий: ті самі клікбейтні заголовки, обкладинки, а формат такий самий — штучний інтелект начитує текст, а відео та фото беруть з інших каналів. Наприклад, із каналів Politeka чи Арестовича. Це не авторський контент, це просто зібраний матеріал з інших джерел. Але «AресTV» — не єдиний ютуб-канал, пов’язаний із «НАС. Інфо». Є ще канал «Україна Сьогодні» (не плутати з іншим каналом «Україна Сьогодні», який має більш як 200 тисяч підписників — «ДМ»). Наразі в його описі немає прив’язки до «НАС. Інфо», але через вебархів можна знайти перехресні посилання між ними. Це вказує на можливу мережу каналів, які керуються однією групою людей із єдиною метою. Зазвичай ми говоримо про якісь сітки каналів чи мережі в контексті анонімних телеграм-каналів, але така проблема є і на ютубі. На жаль, не так багато уваги цій проблемі приділяється, але «НАС. Інфо» — це хороший старт для привернення уваги до цієї проблеми. Бо деанонімізувати ютуб-канал, якщо адміністратор цього не хоче, — майже неможливо. Я кажу «майже», бо я не програмістка. Але коли ми готували матеріал, я спілкувалася з дата-журналістами та IT-спеціалістами. Вони кажуть, що можна переглянути API каналу, але це дасть тільки внутрішню інформацію ютубу. Визначити власника або адміністратора — неможливо.

Мені також радили використовувати журналістський лайфхак — написати їм у коментарях, прикинувшись кимось іншим, наприклад, рекламодавцем, щоб отримати контактні дані. Але люди, які ведуть анонімні канали, не дурні — вони роблять акаунти не зі своїх особистих сторінок або електронних поштових адрес.

Вадим Міський: Думаю, можливий цікавий розвиток ситуації після виходу статті, яка розкриває, хто стоїть за цими каналами. Це може зацікавити навіть сам Ютуб, адже він, на відміну від Телеграму, реагує на такі запити. Ютуб має офіс в Україні, й вони відповідають на запити, обмежують вплив дезінформації, видаляючи канали або знижуючи охоплення. Я думаю, вам варто звернутися до Google і показати їм цей матеріал. Це може бути історія успіху в боротьбі з дезінформаційними мережами в ютубі.

Ірина Семенюта: Так, дійсно, Телеграм точно не відреагує, адже я вже пробувала подавати скарги на певні канали й це не дало результату. А з ютуб-каналами, на мою думку, спробувати варто.

«Через велику кількість дезінформації довіра до всіх медіа, навіть якісних, може знижуватися»

Вадим Міський: Насамкінець хотілося б поговорити про наслідки, які може мати таке нове явище в інтернеті як масова генерація неправдивого контенту штучним інтелектом, особливо коли цей контент є політичним і торкається суспільно важливих тем. Як ти вважаєш, до чого це може призвести? Чи ми вже побачили все, на що здатний штучний інтелект, чи це лише початок і нас очікують серйозні проблеми в майбутньому?

Ірина Семенюта: Я думаю, що катастрофи не буде, адже, наприклад, у Євросоюзі вже розробили Акт про регулювання штучного інтелекту. Україна як кандидатка у члени ЄС теж має його затвердити, навіть якщо це станеться не скоро. Проте до катастрофи, гадаю, ми не дійдемо, оскільки через величезний масив інформації у людей уже формується певний «фільтр». Однак це також може бути мінусом, оскільки через велику кількість дезінформації довіра до всіх медіа, навіть якісних, може знижуватися. Тобто люди почнуть відштовхувати будь-яку інформацію, навіть якщо вона є правдивою.

«Раджу обирати контент, де можна побачити живу людину»

Вадим Міський: Отже, ми говоримо про те, що це явище вже існує. Це привід для кожного з нас ретельно ставитися до тих відео, які неочікувано з’являються у вашій стрічці на ютубі. Проблема є: як відрізнити ШІ та не потрапити в пастку?

Ірина Семенюта: По-перше, зверніть увагу на голос. Штучний інтелект озвучує відео без емоцій і це легко відрізнити від живої людини. Відео також привертає увагу клікбейтними заголовками, які мають спонукати до перегляду, але не повинні викликати паніку або страх. Якщо ви бачите заголовки на кшталт «Україна рухнула» або «приготуйтеся до ядерного вибуху», така інформація має надходити з офіційних джерел, а не з подібних каналів.

Раджу обирати контент, де можна побачити живу людину, яка називає себе. Хоча і тут є ризики — багато блогерів подають інформацію з власними оцінками, але це хоча б не штучний інтелект. Ви можете погоджуватися чи не погоджуватися з людиною, але тут важливо, що це жива людина, а не ШІ.

Вадим Міський: Отже, підсумуємо: емоційні заголовки — це погано. Це сигнал того, що щось не так. Важливо звертати увагу на джерело: чи це інформація від офіційних органів, чи від анонімних ютуб- або телеграм-каналів. Жива людина в кадрі — це важливо. І завжди варто застосовувати критичне мислення: задумайтеся, кому і навіщо вигідна та чи та інформація. Сподіваємося, що людство буде розвиватися й наші навички медіаграмотності будуть вдосконалюватися швидше, ніж штучний інтелект. Бо якщо подумати, що два роки тому не було ChatGPT, а зараз багато людей не уявляють навчання без нього — це може лякати, але будемо сподіватися, що ми випередимо наші технології та зможемо контролювати їх розвиток.

в попередніх випусках подкасту «Медіуми» говорили з Марією Левоновою про аналітичні центри в Україні, їх сприйняття політиками та суспільством, Лізою Кузьменко про кроки, які зробила Україна за останні роки для подолання гендерної дискримінації, Філом Пухарєвим про феномен фільму «Яремчук. Незрівнянний світ краси», Крістіною Гаврилюк про те, чи здатні DMA і DSA змінити правила гри на європейському ринку цифрових послуг, Аліною Елєвтєровою про виклики та можливості, що приносить штучний інтелект у медіаіндустрію, Катериною Городничою про проблеми з українськими late night show, Святославом Загайкевичем про сучасний український стендап, його розвиток, виклики та роль в українському культурному просторі, Кирилом Передрієм про те, як наймолодший журналіст України готується до інтервʼю з провідними політиками країни, Олексієм Мандзієм про контент каналу «Суспільне Спорт», підготовку до Олімпіади та промоцію масового спорту, Тетяною Лебедєвою про журналістський конкурс «Честь професії» та роботу Комісії з журналістської етики, Романом Колядою про вихід Першого каналу з марафону, 100-річчя «Українського радіо» та неймовірні історії, що відбуваються в прямому ефірі, Тетяною Трощинською про премію імені Георгія Ґонґадзе, токшоу «Новий відлік», телемарафон та виклики перед майбутніми поколіннями журналістів, Альоною Яциною про «Кордон.Медіа», що висвітлює події Сумщини, війну та історії неймовірних людей, які має бачити весь світ, Наталією Курдюковою про Kharkiv Media Hub, що допомагає підтримувати роботу українських і іноземних медіа у Харкові, Катериною Котвіцькою про аналіз поточної ситуації та трендів у сфері дистрибуції аудіоконтенту онлайн, Сергієм Гнезділовим про творчість на війні, цензуру і (не)ефективні державні комунікації, Галою Котовою про те, як досвід роботи під час пандемії допоміг команді Rakuten Viber зростати після початку широкомасштабного вторгнення, Олександром Педаном про співпрацю з Суспільним, новий проєкт замість «УніверCheck» та інші ідеї pedan|buro, Дмитром Хоркіним про те, як вплинула війна на розвиток радіо в Україні, Вікторією Мурованою про «моркву в шоколаді» як принцип виготовлення контенту для дітей.

Також рекомендуємо: Подкаст «Детектор медіа говорить», у якому ми начитуємо найцікавіші статті та рецензії, що виходять на сторінках нашої групи онлайн-видань. Якщо у вас не вистачає часу на читання, ви можете просто слухати нашу аудіоверсію. Підписуйтеся на подкаст та отримуйте доступ до найцікавіших матеріалів «Детектора медіа» у зручному для вас форматі.

Колаж: «Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Пожиратели энергии: 4 популярных продукта, которые отнимают у организма много сил
Фокус
2024-09-18T16:15:38Z
Простой тест, который поможет определить деменцию на ранней стадии
Marie Claire
2024-09-28T00:00:50Z
6 признаков того, что ваш антивозрастной крем вреден для кожи
Marie Claire
2024-09-28T03:00:49Z
Астрологический прогноз на октябрь 2024 по знакам Зодиака
Marie Claire
2024-09-29T22:51:19Z
Гепатит у детей: причины появления и симптомы заболевания
Comments UA
2024-09-30T15:03:52Z
Во сколько нужно ужинать, чтобы быть здоровым и счастливым: мнение врачей
Marie Claire
2024-09-30T15:01:53Z
Мужчины взялись колоть ботокс в мошонку: новая мода набирает обороты
Знай
2024-09-29T20:30:22Z
Наращивают мышцы и клетки мозга: ученые раскрыли новую пользу физических упражнений
Фокус
2024-09-29T19:06:53Z
В каком возрасте на теле увеличивается количество родинок
Comments UA
2024-09-23T08:51:01Z
У известной русской певицы внезапно скончался молодой сын
Comments UA
2024-09-20T20:57:31Z
Брак певицы с Украины и российского стриптизера трещит по швам
Comments UA
2024-09-29T20:15:32Z
Народная артистка Украины спела в церкви в российской Судже
Апостроф
2024-09-20T15:30:58Z
Российская певица после развода рассказала правду о своем "идеальном браке"
Comments UA
2024-09-24T19:36:35Z
Модная ведьма Стиви Никс: эволюция образов певицы, которая отказалась следовать трендам и стала иконой стиля
Marie Claire
2024-09-30T18:01:12Z
Документальный фильм Джамалы победил на фестивале в Каннах
Корреспондент
2024-09-30T17:06:41Z
Катастрофически тяжело: вдова Виталия Билоножко рассказала о жизни после смерти мужа/Они прожили вместе более 40 лет
Апостроф
2024-09-23T14:15:10Z
Трудно узнать: что случилось со звездой "Сватов" путинисткой Людмилой Артемьевой
GlavRed
2024-09-29T16:27:26Z
Палочки вверх: скончалась легендарная актриса из "Гарри Поттера"
Знай
2024-09-27T18:06:56Z
Украины больше нет: Трамп шокировал новым заявлением о войне
Comments UA
2024-09-26T07:31:07Z
"Война станет глубже и тяжелее в 2025-2026 годах": неутешительный прогноз Британии
GlavRed
2024-09-22T17:30:30Z
В США объяснили, почему Китай боится поражения Путина
Хвиля
2024-09-22T00:00:17Z
Зеленский о результатах визита в США: "Я думаю, что мы сохранили двухпартийную поддержку Украины"
ZN UA
2024-09-29T21:37:05Z
НАТО усилил мониторинг воздушного пространства Румынии после падения "Шахедов"
Европейская правда
2024-09-30T18:04:48Z
Болгария эвакуировала из Ливана десятки своих граждан
Европейская правда
2024-09-30T18:02:33Z
Спикер Палаты представителей требует увольнения посла Украины в США
ZN UA
2024-09-25T20:22:50Z
США волнует не наш план победы, а как выглядит поражение России
ГЛАВКОМ NET
2024-09-26T17:15:07Z
Против РФ сыграл придуманный ею миф. Почему враг недооценил наступление на Курщину
Comments UA
2024-09-26T17:42:31Z
Ситуация очень печальная: синоптик рассказала, когда в Украине ждать дождей
Апостроф
2024-09-29T09:03:41Z
Стало известно, сколько жителей ВОТ мобилизовала РФ с начала года
Корреспондент
2024-09-30T02:30:04Z
Улицы Степана Бандеры и полка «Азов»: в Харькове требуют новых переименований
Comments UA
2024-09-23T14:06:55Z
Митинги против ВСУ в Покровской громаде: правда ли это
Comments UA
2024-09-23T15:30:29Z
Вниманию водителей: центр Киева станет непроездным
Хвиля
2024-09-30T18:12:39Z
Военные показали, как берут в плен оккупантов на Харьковском направлении
Корреспондент
2024-09-30T18:12:07Z
В Судже войска РФ значительно разрушают гражданскую инфраструктуру — ОТГ "Северск"
ZN UA
2024-09-30T13:07:39Z
В Генштабе оценили ситуацию на фронте
Корреспондент
2024-09-29T16:06:46Z
Появились фото с места попадания в Харькове
Корреспондент
2024-09-21T23:18:54Z
У украинцев хотят отобрать льготы, придумали новую причину: появился законопроект
Политека
2024-09-26T18:04:35Z
Подсолнечное и сливочное масло: цены в супермаркетах бьют рекорды
Знай
2024-09-29T16:06:42Z
Украинцы могут остаться без стабильной мобильной связи зимой: в чем причина
Фокус
2024-09-30T13:15:44Z
Великобритания закрыла последнюю угольную электростанцию
Корреспондент
2024-09-30T11:24:45Z
Повышение тарифа на передачу электроэнергии: "похудеют" ли кошельки простых украинцев
Знай
2024-09-30T17:21:15Z
Помощь на зиму: будут ли выплаты, если ранее назначили субсидию 0,00 грн
Знай
2024-09-30T17:06:43Z
Требовал 100 тыс. грн взятки: СБУ схватила топ-менеджера "Энергоатома"
Апостроф
2024-09-28T23:35:20Z
Литва демонтирует целую ТЭЦ, чтобы передать ее Украине – фон дер Ляен
ГЛАВКОМ NET
2024-09-21T06:06:14Z
Цена выросла: сколько стоит лук в Украине
ZN UA
2024-09-21T06:03:53Z
В Польше призвали вернуть украинских мужчин домой, и отправить на фронт
Знай
2024-09-29T20:12:36Z
Германия готовится к войне в Европе - NTV
Корреспондент
2024-09-29T22:42:40Z
Средиземноморская сказка: самая красивая принцесса Греции выходит замуж — первые фото
Marie Claire
2024-09-28T09:36:23Z
Зачем нужно готовить из капусты 25 сентября и как защитить себя от порчи: приметы, обряды и запреты на Сергея
Знай
2024-09-25T02:03:35Z
Женщина обнаружила в темном подвале своего старинного дома незнакомца: "Семья знает..."
Знай
2024-09-30T17:51:07Z
Сколько длится обучение мобилизованных в Украине: разъяснение
Известия Киев
2024-09-30T17:49:35Z
Китай впервые вывел в море все свои авианосцы – СМИ
Корреспондент
2024-09-25T02:15:37Z
В Умани ввели особый режим на въезд
Корреспондент
2024-09-23T16:13:13Z
Умеров рассказал, как возросли темпы мобилизации в Украине
Хвиля
2024-09-23T17:30:59Z
В Киеве похитили и пытали гражданина Турции
Апостроф
2024-09-26T17:12:43Z
В Нежине полицейский на авто сбил насмерть военного
Корреспондент
2024-09-27T15:27:55Z
Пытался убить владельца овощной базы: в Киеве суд вынес приговор фигуранту резонансного дела. Фото
Обозреватель
2024-09-18T17:30:46Z
В Южно-Африканской республике выпало рекордное количество снега - на дорогах коллапс
ZN UA
2024-09-21T23:07:15Z
В Одесской области сообщено о подозрении в коллаборационной деятельности работнику ТЦК
Фокус
2024-09-30T18:06:35Z
В Купянске в результате атаки дронов погиб гражданский
Корреспондент
2024-09-30T17:42:21Z
За границу за $9 тысяч: ГПСУ схватила украинцев во время бегства в Венгрию
Апостроф
2024-09-30T17:12:42Z
Чиновник Минюста собирал "дань" с бизнесменов: его задержали СБУ
Политека
2024-09-30T16:01:57Z
В Англии пара на борту самолета занялась сексом: как ее наказали
Comments UA
2024-09-30T15:39:17Z
В Польше объяснили, почему задержали Усика и надели наручники
Известия Киев
2024-09-18T18:15:47Z
"Моя королева": Александр Усик поздравил жену с годовщиной свадьбы
Фокус
2024-09-25T12:15:54Z
Усик прокомментировал свое задержание в Польше
Comments UA
2024-09-18T04:12:16Z
Александра Усика арестовали в аэропорту Кракова
UAToday
2024-09-18T03:24:18Z
Зоря закрила восьмий тур УПЛ перемогою над Ворсклою
Football.ua
2024-09-30T17:01:56Z
Фьюри пригрозил Усику перед реваншем
Корреспондент
2024-09-30T16:36:43Z
УЕФА признал судейскую ошибку, которая повлияла на определение победителя Евро-2024
ZN UA
2024-09-23T15:19:34Z
Стивенсон сделал прогноз на реванш Усик - Фьюри
Корреспондент
2024-09-30T15:12:52Z
В России предлагают сбросить бомбу на центр Лондона: какая причина
Comments UA
2024-09-30T14:12:50Z
Вкуснее магазинного: бюджетный рецепт сырника "Сникерс" с домашней карамелью
Политека
2024-09-28T23:01:58Z
Вкусное, мягкое и нежное: рецепт идеального теста для пельменей
Политека
2024-09-20T15:33:42Z
Гуляш, которые тает во рту: рецепт сытного блюда
Фокус
2024-09-19T17:21:37Z
Котик забатонился: что значит, если пушистик лежит в позе буханочки и стоит ли нервничать из-за этого
Знай
2024-09-20T04:51:57Z
Как превратить "надо" в "хочу": психолог дал рецепт восстановления внутреннего ресурса
Апостроф
2024-09-30T14:27:37Z
Для хорошего завтрака: рецепт супер мягкого рулета с вишнями и маком
Политека
2024-09-30T14:16:16Z
Как отсутствие отца в детстве влияет на мужчину: 7 последствий
Marie Claire
2024-09-20T07:01:59Z
В чем встречать Новый 2025 год Зеленой Деревянной Змеи: рекомендации по знакам Зодиака
Marie Claire
2024-09-26T18:00:52Z
Гороскоп на 21 сентября 2024 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2024-09-20T15:33:00Z
В Норвегии установлен новый мировой рекорд по объемам продажи электромобилей
Известия Киев
2024-09-27T15:29:42Z
Паркинг с суперкарами: в Киеве на стоянке супермаркета заметили эксклюзивные авто
Фокус
2024-09-25T07:21:56Z
На аукцион выставили заброшенную коллекцию культовых американских спорткаров
Фокус
2024-09-17T16:42:11Z
Бюджетный эксклюзив: представлен особый лимитированный "Логан"
Фокус
2024-09-30T15:42:42Z
Ford представил семейный кроссовер за $18 000 с богатым оснащением
Фокус
2024-09-30T13:45:30Z
Единственная дочь Михаэля Шумахера вышла замуж и показала свадебное фото
Фокус
2024-09-30T10:06:02Z
В Африке скрестили старинный Ford Mustang и современный BMW M3
Фокус
2024-09-30T09:36:57Z
Итальянский американец: в Украине появился мощный и недорогой кроссовер Dodge
Фокус
2024-09-30T07:51:51Z
Новая "шестерка" Mazda выходит на рынок: подробности и цены
Фокус
2024-09-30T07:06:09Z
Digital Foundry: От выпуска мощной консоли PlayStation 5 Pro выиграют даже те, кто не собирается ее покупать
GameMag
2024-09-29T21:16:06Z
The Callisto Protocol, Mortal Kombat 1, Lies of P и многие другие игры для PS5 получили маркировку PS5 Pro Enhanced в PS Store
GameMag
2024-09-28T21:13:43Z
Мощный взрыв навсегда изменил Землю: ученые рассказали, что произошло
ZN UA
2024-09-28T10:49:04Z
Умные часы Apple: инновации на вашем запястье
Espreso
2024-09-20T14:17:54Z
Кен Кутараги: Все были уверены, что Sony провалится с PlayStation
GameMag
2024-09-30T17:51:23Z
Борьба с химерами: Nacon показала геймплей Hell is Us
GameMag
2024-09-30T17:27:57Z
Хоррор Retrieval получит поддержку PlayStation 5 Pro — первый взгляд на версию игры для мощной консоли
GameMag
2024-09-19T03:02:11Z
Появилось изображение коробки PlayStation 5 Pro — без упоминания поддержки 8K
GameMag
2024-09-19T01:32:18Z
Bloomberg: Blizzard отказалась от стратегий Warcraft 4 и Call of Duty, жанр студию не интересует
GameMag
2024-09-30T17:07:38Z