MY.UAНовини
Усі, хто порушують закон, – злодії, – Женя Галич про мобілізацію, ЗСУ та альбом "Втома"
Усі, хто порушують закон, – злодії, – Женя Галич про мобілізацію, ЗСУ та альбом "Втома"

Усі, хто порушують закон, – злодії, – Женя Галич про мобілізацію, ЗСУ та альбом "Втома"

Напередодні Дня захисників і захисниць України нашій редакції вдалося поговорити з Женею. Музикант поділився, як разом з гуртом створював новий альбом "Втома", який хлопці презентуватимуть у турі Україною. Окрім того, звісно, у розмові зачепили тему війни. Галич, зокрема, розповів про свою службу, а також про те, як вона похитнула його ментальне здоров'я. Повне інтерв'ю з лідером O.Torvald читайте у проєкті "Інтерв'ю 24".

Цей альбом – лакмусовий папірець мого дорослішання, – Женя про "Втому"

Новий альбом гурту O.Torvald "Втома" – про сучасні реалії українців. Однак він також досить відрізняється від попередніх. Чи не боялися ви, що люди не сприймуть нового Женю Галича й O.Torvald?

Після того, що зі мною відбулося за останні декілька років я взагалі нічого не боюся. Для мене немає значення, чи сприймають мене якісь люди, якісь уявні люди, про яких я не думаю. Я точно розумію, що для мене важлива думка хлопців, з якими я граю, нашої команди, з якою ми співпрацюємо, наших родин. Ми не задумувалися про те, чи це комусь сподобається. Це була музична психотерапія. Ми намагалися розказати про те, що нас турбує.

Допомогло це вивільнити всі емоції, які тримали у собі?

На жаль, щодня нові емоції з'являються, і не завжди вони позитивні. Швидше за все, це якісь емоції розпачу, роздратування або гніву. Ми намагаємося зараз їх більше проговорювати одне з одним і в наступну творчість не транслювати. Тому що хочеться, щоб альбом "Втома" залишився цілісною роботою про те, що нас турбувало у той момент, на 704 день війни.

Ви розказували, що писали цей альбом разом з гуртом у своєму приватному будинку близько місяця. Чи не складно було працювати над такими відвертими треками, адже часто те, що болить, хочеться тримати при собі?

Перше, що ми зробили, коли приїхали в будинок, – багато говорили одне з одним, намагалися зрозуміти одне одного, вивчити та пізнати. Тому що ми відвикли, і це було більше як знайомство одне з одним. Після того вже почалася терапія, і ми грали багато, писали. Це не було складно, це було дуже захопливо і романтично. Рок-гурт в закритому будинку грає і пише рок-музику. Це те, про що я мріяв в дитинстві.

Гурт O.Torvald / Фото пресслужба

Ви сказали, що це було своєрідне знайомство одне з одним. Чи відчули, що всі змінилися за цей час?

Звичайно. І я, і учасники гурту не те, що змінилися, а стали абсолютно іншими людьми. І саме тому настільки діаметрально-протилежний альбом.

Поділіться, що альбом "Втома" означає особисто для вас?

Цей альбом особисто для мене – лакмусовий папірець мого дорослішання: і музичного, і ментального. Це маркер, після якого повернення назад уже не існує, надіюсь.

Хочеться ковтати жадібно повітря, – про O.Torvald і тур Україною

Зараз гурт O.Torvald ніби відкрив у собі нове дихання. Чи можете розповісти про найближчі плани колективу?

Так, звичайно. Все залежить від ситуації в країні. Але ми намагатимемося долучитися до максимальної кількості зборів. Поки я займаюся забезпеченням, ми вирішили долучитися до зборів декількох військових структур і поїхати у благодійний тур з концертами. Вони будуть проходити на підтримку Збройних Сил України, Головного управління розвідки, мого підрозділу. До кінця цього року ми спробуємо дати декілька концертів, точно випустимо два відеокліпи й зіграємо великий концерт в Stereo Plaza, який відбудеться 6 грудня у День Збройних Сил України.

Поділіться, яким ви бачите осінній тур Україною?

Безпечним бачу цей тур. Бачу, що на цей момент всі вибухи затихнуть, всі тривоги не будуть лунати, у росіян закінчаться далекобійні снаряди, й ми їм насиплемо за шкірку після того, як нам дозволять використовувати зброю дальнього ураження.

Відомо, що ви хотіли закривати гурт та прощатися з шанувальниками на одному з концертів. Зараз вже таких думок немає?

Ні-ні, таких думок немає. Навпаки хочеться розвиватися, жити повноцінним життям, ковтати жадібно повітря.

Женя Галич / Фото пресслужба

Психотерапія навчила мене не соромитися свого стану, – Галич про ментальне здоров'я

Ви відверто зізнавалися, що зверталися за допомогою до психіатра, оскільки служба у війську сильно похитнула ментальне здоров’я, однак спершу шукали порятунок в алкоголі. Пісня "Я хворий" – саме про такий стан, вона видається дуже особистою. Розкажіть, будь ласка, як створювався цей трек?

Я заграв його хлопцям в будинку, і вони спочатку не зрозуміли. Вони такі типу: "Ну, нормальний, нічого особливого". Потім я почав писати текст, і наш барабанщик – Діма придумав приспів "Я хворий" – саме цю фразу. Я почав писати куплети, й тоді ми вже вирішили, що візьмемо цей трек в альбом. Вони мене підтримують, вони ж мої друзі. Підтримували й підтримують. Тепер точно розуміють, про що цей трек. На щастя, жоден з них зараз не лікується, і у них немає досвіду з вживанням антидепресантів або транквілізаторів. Це класно. Я надіюсь, що у них не буде цього досвіду. Тому вони розуміють, про що співається, але може не до кінця.

В описі до пісні зазначено, що психотерапія – це не соромно, що не варто боятися звертатися за допомогою. Що ви порадили б людям, які не можуть наважитися на такий крок, оскільки самі не раз розповідали, що раніше досить скептично ставилися до психотерапії?

Це як складний атракціон, на мою думку. Ми спочатку дивимося на нього і не наважуємося, а всі катаються. Потрібно просто взяти й спробувати один раз. Можливо, вам сподобається спілкування. Можливо, вам сподобається те, що вас розуміють. Можливо, хтось, почувши від вас якісь скарги, зрозуміє, що робити з вашим станом, і це буде найголовніше. Тому що психотерапія навчила мене не соромитися свого стану. Нам завжди казали, що так чи інакше ми маємо постійно перебувати в стані, коли ти сам справляєшся зі всім.

Це як з хворобою – класний приклад. Наприклад, вас болить щось. Ви один день випили пігулку і стало легше. Наступного дня прокидаєтеся, а вас знову болить живіт. Ви випили пігулку і знову стало легше. На третій день ви прокидаєтесь, і знову болить живіт. На третій день ви вже, напевно, пігулку пити не будете, а подумаєте: "Чого він мене постійно болить?". А що саме болить, коли ти ментально хворий, важко зрозуміти. Тому для цього потрібні спеціалісти або просто класні друзі з досвідом, які зможуть спробувати тебе направити на інший шлях.

Учасники гурту O.Torvald / Фото пресслужба

Вас вже можна назвати амбасадором психотерапії. Чи не думали створювати проєкти, які стосуються ментального здоров’я, адже це зараз дуже актуальна проблема для українців?

Ми постійно спілкуємося з різними фондами й проєктами, що допомагають хлопцям та дівчатам, яким потрібна психологічна допомога. Наприклад, минулого тижня я їздив в Unbroken до Львова. Це центр, в якому наші захисники лікуються, я з ними спілкувався. Завтра знову вирушаю у Львів, на вихідні, для того, щоб співати для них, розповідати щось, відповідати на запитання. У нас класний конект, я регулярно долучаюся до таких проєктів. На мою думку, коли можна говорити крізь шлях свого досвіду, хлопці й дівчата до тебе дослухаються не так прискіпливо, як до психотерапевтів, які не були на війні. Тому ми знаходимо спільну мову. Вони бачать в мені свого, а я їм допомагаю.

А про що ви зазвичай говорите з військовослужбовцями, до яких їздите?

Про все абсолютно. Ми жартуємо багато, сміємося, розповідаємо свої історії з фронту. Багато всього. Про особисте, про жінок, про все, що завгодно.

Більше було страшно, ніж складно, – Женя Галич про перші дні в армії

У квітні 2022 року стало відомо, що ви поповнили лави Збройних Сил України. Розкажіть, будь ласка, чи пам’ятаєте свій перший день у війську? Яким він був?

Так, пам'ятаю. Нам видали те, що було схоже на форму. Але її на той момент ще не було, це був березень. У мене були подружки-волонтерки у Луцьку, які переправили нам форму, але вона була трошечки велика, і ми ходили у формі, яка була на декілька розмірів більша. Потім ми пішли й отримали зброю – не заряджену, а просто автомати. Отримали важкі-важкі броніки й каски. Форма на той момент називалася "Дубок". Ті, хто служать, я думаю, зрозуміють. Це все не здавалося чимось сучасним, тим, з чим можна воювати. Тому ми збирали забезпечення з допомогою волонтерів і мого медійного обличчя. Спочатку придбали 20 комплектів форми, потім машину. По черзі почали купувати матеріально-технічне забезпечення. Багато бігали, пітніли, копали постійно.

Женя Галич у війську / Фото пресслужба

Як ви загалом себе почували у ці перші дні? Було, напевно, велике фізичне навантаження і психологічне також.

Так, було сильне фізичне навантаження. Але більше було страшно, ніж складно. Страх перед невідомістю: що буде завтра? Ми чули вибухи регулярно, це ж було все недалеко від нас. Тому було страшнувато.

Яка у вас була мотивація? Що допомагало цей страх побороти?

Краще загинути на війні, ніж тоді, коли зайдуть до тебе додому і вб'ють, поки ховаєшся.

Про свої нинішні обов'язки й найстрашніший день на фронті

Ваша цитата: "Я був тією людиною, яка у рефрижератор пакувала трупи наших хлопців і відвозила їхнім батькам". Це одне з того, що погано вплинуло на ментальний стан. Чи задумувалися ви тоді про негативні наслідки, коли приймали рішення зайняти таку посаду?

Я по своїй необачності зайняв таку посаду. Був наказ, я не міг його ослухатися. Я займався тим, що мені довірили.

Не так давно ви розповідали, що зараз служите у Києві. Це досі актуально?

Я відряджений у місто Київ, так.

Що тепер входить у ваші обов’язки, чим займаєтесь?

Це не те, про що можна говорити, але зведімо це до матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил.

Яким був ваш найстрашніший день на фронті?

Коли ми попали в оточення. Я думав, що, швидше за все, ми звідти не вийдемо. Було багато смертей навколо. Було страшно. Я боявся, що більше ніколи не побачу близьких людей.

Чи можете розповісти, де це було?

Це було село Ямпіль.

Це було десь на початку повномасштабного вторгнення?

Ні, це десь середина. Я не пам'ятаю. Здається, жовтень чи листопад 2022 року.

А яку історію зі служби згадуєте з усмішкою на обличчі?

Їх багато, але не про всі можна говорити публічно.

Зрозуміло. Тобто є ще що згадати веселе, окрім сумного?

Так.

Лідер гурту O.Torvald Женя Галич / Фото пресслужба

Усі, хто порушують закон, злодії, – Женя про ухилянтів та втікачів

У мережі останнім часом побільшало скандалів, які пов’язані з ухилянтами та втікачами, зокрема й медійними. Як ви ставитеся до таких людей?

Негативно. Я вважаю, що не суддя і не хочу робити ніяких висновків. Якщо людина має законні підстави поїхати з країни й має на це своє рішення, це її справи. Усі, хто порушують закон, злодії. Ті, хто допомагають порушувати закон, теж злодії. З морального погляду, головне, щоб було куди повертатися. Надіятися на те, що хлопці та дівчата, які тут залишаються, збережуть Україну, а я потім красивий сюди повернуся, на мою думку, це низько, аморально.

На вашу думку, вони взагалі мають право повертатися до України?

Якщо це дозволено законодавчо, то, звичайно, мають. Просто тут потрібно розуміти, що суспільство має на все це реагувати. А ті, хто приймають закони, мають обмежити в'їзд в країну для людей, які протизаконно виїхали.

Наші люди звикли пробачати навіть таким злочинцям. Чи зможуть вони повернути довіру українців?

Звичайно. Чим більше в тебе підписників в тіктоці або в інстаграмі, тим більший відсоток цих підписників абсолютно несвідомі, і вони пробачать точно. Дивись, якщо підписники реагують на той аморальний, дебільний контент цих блогерів, значить вони й пробачити зможуть, тому що дурні.

Підписники, можливо, зможуть пробачити, а от загалом українське суспільство? Бо їхня аудиторія – це все ж таки меншість.

Ми ж не знаємо, меншість чи більшість. Ми не знаємо, яка критична більшість чи меншість людей є несвідомими, абсолютно байдужими. Тобто мені пофіг, що він чи вона зробили, головне, що вони постять якісь ідіотські рілси, і мені цього достатньо. Вони, звичайно зможуть пробачити. Тому що у них досить обмежена самоідентифікація і розуміння того, ким вони є, а вони є українцями, які мають стояти за своє горою. Я готовий був би пробачити будь-кому, якби людина покаялася, зрозуміла свої помилки й сказала: "Ну, я лошара, реально. Так, я злякалася. Але тепер я готова всіляко сприяти нашій перемозі". Це така філософська тема, знаєш. Коротше, у мене думка така, якщо вже писати про це цілком. Я за те, щоб закон обмежував перетин кордону. Якщо по закону виїхали – питань немає. Якщо протизаконно – це закон має обмежувати.

Женя Галич / Фото пресслужба

Про лідерів думок, мобілізацію, війну та свій найбільший страх

Зараз у соцмережах кожен може висловлювати свою думку, рідко замислюючись над можливими наслідками. Наприклад, після обстрілу "Охматдиту" деякі блогери говорили про переговори з Росією. І люди, для яких вони є лідерами думок, дослухаються, підтримують. Хто особисто для вас, як для військового та громадянина України, є лідером думок серед впливових людей?

Андрій Хливнюк. Я просто ніколи в житті не дивився жодного блогера. Навіть не уявляю, що вони роблять. Для мене це темний ліс. А з музикантів Андрій Хливнюк для мене є авторитетом, лідером думок, прикладом для наслідування. Ще Саша Ярмак.

На вашу думку, як краще мотивувати людей йти до армії? Адже видається, що зараз у багатьох є страх мобілізації.

Держава має створити абсолютно зрозумілий, диференційований набір у Збройні Сили й спецструктури. Це не має бути страх мобілізації: що ти вийшов на вулицю, і тебе відразу забрали. По-перше, має бути розуміння, що деякі хлопці та дівчата в армії будуть менш корисними, ніж вони корисні для армії. Дійсно є багато прикладів. Умовно кажучи, хлопець чи дівчина, які збирають щомісяця мільйони гривень на зборах, закуповують, все це перевозять, долучаються, щось розповідають, їздять до західних партнерів, домовляються про щось. Це приносить величезні кошти певному підрозділу. То, можливо, краще мобілізувати інших людей в підрозділ, і залишити їм можливість займатися тим, чим займаються.

Це все залежить від менеджера, який керує мобілізацією і рекрутингом. В армії, повірте, дуже багато професій, людей, які потрібні. Починаючи від менеджерів, закінчуючи технарями. Якщо ти класний автомеханік, який розуміється на техніці й так далі, то тебе точно не мають ставити штурмовиком. А якщо ти воїн, дійсно налаштований боєць, який все розуміє, то маєш бути штурмовиком або артилеристом. Не знаю, все що завгодно. Тому не можна просто рівняти всіх під одну гребінку, має бути диференційований набір. Плюс, на мою думку, мають бути зрозумілі виплати, зрозуміла фінансова мотивація, зрозуміла гарантія для родин і для самого бійця, що навіть після того, як закінчиться війна, або він отримає поранення, або, на жаль, загине, родина отримає все, що потрібно, від держави. А цих гарантій, на мою думку, зараз недостатньо.

Як би ви схарактеризували себе 24 лютого 2022 року і 19 вересня 2024 року?

Підліток і чоловік.

Женя Галич з хлопчиком / Фото преслужба

Який ваш найбільший страх зараз?

Що мої діти застануть війну. Я маю на увазі, що вони будуть брати участь у цій війні. Це найбільший страх.

Інколи, гуляючи мирними містами, здається, що ми живемо у двох паралельних світах: в одній частині України проливають кров за незалежність та свободу, а в іншій – відпочивають, вживають алкоголь, "живуть своє найкраще життя". Звісно, важливо продовжувати жити, але також важливо не забувати, що в країні війна. Якою є ваша позиція у цьому питанні?

Якщо ти зробив щось в ЗСУ або для ЗСУ, то можеш гуляти, веселитися, коли є на це час. А зранку потрібно прокидатися і знову щось робити в ЗСУ або для ЗСУ.

Що найбільше дратує військових, коли вони повертаються у цивільне життя?

Підступні дії збоку корупціонерів.

1 жовтня відзначатиметься День захисників та захисниць України. Відомо, що ситуація на фронті є доволі напруженою. Що б ви зараз хотіли сказати нашим військовослужбовцям?

Бажаю здоров'я.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Пожиратели энергии: 4 популярных продукта, которые отнимают у организма много сил
Фокус
2024-09-18T16:15:38Z
Простой тест, который поможет определить деменцию на ранней стадии
Marie Claire
2024-09-28T00:00:50Z
6 признаков того, что ваш антивозрастной крем вреден для кожи
Marie Claire
2024-09-28T03:00:49Z
Астрологический прогноз на октябрь 2024 по знакам Зодиака
Marie Claire
2024-09-29T22:51:19Z
Гепатит у детей: причины появления и симптомы заболевания
Comments UA
2024-09-30T15:03:52Z
Во сколько нужно ужинать, чтобы быть здоровым и счастливым: мнение врачей
Marie Claire
2024-09-30T15:01:53Z
Мужчины взялись колоть ботокс в мошонку: новая мода набирает обороты
Знай
2024-09-29T20:30:22Z
Наращивают мышцы и клетки мозга: ученые раскрыли новую пользу физических упражнений
Фокус
2024-09-29T19:06:53Z
В каком возрасте на теле увеличивается количество родинок
Comments UA
2024-09-23T08:51:01Z
У известной русской певицы внезапно скончался молодой сын
Comments UA
2024-09-20T20:57:31Z
Брак певицы с Украины и российского стриптизера трещит по швам
Comments UA
2024-09-29T20:15:32Z
Народная артистка Украины спела в церкви в российской Судже
Апостроф
2024-09-20T15:30:58Z
Российская певица после развода рассказала правду о своем "идеальном браке"
Comments UA
2024-09-24T19:36:35Z
«Стеклодув» выйдет в российский прокат в 2025 году — лента выдвинута на «Оскар»
GameMag
2024-09-30T18:40:25Z
Модная ведьма Стиви Никс: эволюция образов певицы, которая отказалась следовать трендам и стала иконой стиля
Marie Claire
2024-09-30T18:01:12Z
Катастрофически тяжело: вдова Виталия Билоножко рассказала о жизни после смерти мужа/Они прожили вместе более 40 лет
Апостроф
2024-09-23T14:15:10Z
Трудно узнать: что случилось со звездой "Сватов" путинисткой Людмилой Артемьевой
GlavRed
2024-09-29T16:27:26Z
Палочки вверх: скончалась легендарная актриса из "Гарри Поттера"
Знай
2024-09-27T18:06:56Z
Феномен Трампа
ГЛАВКОМ NET
2024-09-30T18:45:58Z
Украины больше нет: Трамп шокировал новым заявлением о войне
Comments UA
2024-09-26T07:31:07Z
"Война станет глубже и тяжелее в 2025-2026 годах": неутешительный прогноз Британии
GlavRed
2024-09-22T17:30:30Z
В США объяснили, почему Китай боится поражения Путина
Хвиля
2024-09-22T00:00:17Z
Премьер-министр Израиля выступил с прямым обращением к народу Ирана: "Не позволяйте уничтожить ваши надежды!"
ZN UA
2024-09-30T19:28:38Z
Светлана Кушнир рассказала, как Украине помириться с Трампом и республиканцами
Знай
2024-09-30T19:21:09Z
Против РФ сыграл придуманный ею миф. Почему враг недооценил наступление на Курщину
Comments UA
2024-09-26T17:42:31Z
Спикер Палаты представителей требует увольнения посла Украины в США
ZN UA
2024-09-25T20:22:50Z
Зеленский о результатах визита в США: "Я думаю, что мы сохранили двухпартийную поддержку Украины"
ZN UA
2024-09-29T21:37:05Z
Ситуация очень печальная: синоптик рассказала, когда в Украине ждать дождей
Апостроф
2024-09-29T09:03:41Z
Если не хотите переплачивать: важное предупреждение от "Киевводоканала" и "Киевтеплоэнерго"
Знай
2024-09-29T10:06:19Z
Стало известно, сколько жителей ВОТ мобилизовала РФ с начала года
Корреспондент
2024-09-30T02:30:04Z
Улицы Степана Бандеры и полка «Азов»: в Харькове требуют новых переименований
Comments UA
2024-09-23T14:06:55Z
Киев расширяет программы поддержки ветеранов - Кличко на Втором Киевском Форуме ветеранов
Апостроф
2024-09-30T19:33:06Z
Осень резко врывается в Украину: идет внезапное похолодание
Знай
2024-09-30T19:30:04Z
Митинги против ВСУ в Покровской громаде: правда ли это
Comments UA
2024-09-23T15:30:29Z
Появились фото с места попадания в Харькове
Корреспондент
2024-09-21T23:18:54Z
В Генштабе оценили ситуацию на фронте
Корреспондент
2024-09-29T16:06:46Z
У украинцев хотят отобрать льготы, придумали новую причину: появился законопроект
Политека
2024-09-26T18:04:35Z
Подсолнечное и сливочное масло: цены в супермаркетах бьют рекорды
Знай
2024-09-29T16:06:42Z
Украинцы могут остаться без стабильной мобильной связи зимой: в чем причина
Фокус
2024-09-30T13:15:44Z
Требовал 100 тыс. грн взятки: СБУ схватила топ-менеджера "Энергоатома"
Апостроф
2024-09-28T23:35:20Z
Тарифы на тепло поднимаются: кто окажется в зоне риска
Знай
2024-09-30T19:12:21Z
Рынок или супермаркет: украинцам показали, где выгоднее покупать курятину и говядину
Хвиля
2024-09-30T19:03:37Z
Великобритания закрыла последнюю угольную электростанцию
Корреспондент
2024-09-30T11:24:45Z
Литва демонтирует целую ТЭЦ, чтобы передать ее Украине – фон дер Ляен
ГЛАВКОМ NET
2024-09-21T06:06:14Z
Цена выросла: сколько стоит лук в Украине
ZN UA
2024-09-21T06:03:53Z
В Польше призвали вернуть украинских мужчин домой, и отправить на фронт
Знай
2024-09-29T20:12:36Z
Германия готовится к войне в Европе - NTV
Корреспондент
2024-09-29T22:42:40Z
Средиземноморская сказка: самая красивая принцесса Греции выходит замуж — первые фото
Marie Claire
2024-09-28T09:36:23Z
Зачем нужно готовить из капусты 25 сентября и как защитить себя от порчи: приметы, обряды и запреты на Сергея
Знай
2024-09-25T02:03:35Z
В США показали видео перехвата военных самолетов РФ в районе Аляски
Корреспондент
2024-09-30T19:30:55Z
Расторжение трудового договора: какие компенсации получит человек после увольнения с работы
Знай
2024-09-30T18:51:29Z
Китай впервые вывел в море все свои авианосцы – СМИ
Корреспондент
2024-09-25T02:15:37Z
В Умани ввели особый режим на въезд
Корреспондент
2024-09-23T16:13:13Z
Прогноз ужасает: в ООН рассказали, сколько лет может уйти на полное разминирование Украины
Comments UA
2024-09-21T12:21:23Z
В Киеве похитили и пытали гражданина Турции
Апостроф
2024-09-26T17:12:43Z
В Нежине полицейский на авто сбил насмерть военного
Корреспондент
2024-09-27T15:27:55Z
Пытался убить владельца овощной базы: в Киеве суд вынес приговор фигуранту резонансного дела. Фото
Обозреватель
2024-09-18T17:30:46Z
В Южно-Африканской республике выпало рекордное количество снега - на дорогах коллапс
ZN UA
2024-09-21T23:07:15Z
В Купянске в результате атаки дронов погиб гражданский
Корреспондент
2024-09-30T19:00:42Z
В Одесской области сообщено о подозрении в коллаборационной деятельности работнику ТЦК
Фокус
2024-09-30T18:06:35Z
За границу за $9 тысяч: ГПСУ схватила украинцев во время бегства в Венгрию
Апостроф
2024-09-30T17:12:42Z
Чиновник Минюста собирал "дань" с бизнесменов: его задержали СБУ
Политека
2024-09-30T16:01:57Z
В Англии пара на борту самолета занялась сексом: как ее наказали
Comments UA
2024-09-30T15:39:17Z
В Польше объяснили, почему задержали Усика и надели наручники
Известия Киев
2024-09-18T18:15:47Z
"Моя королева": Александр Усик поздравил жену с годовщиной свадьбы
Фокус
2024-09-25T12:15:54Z
Усик прокомментировал свое задержание в Польше
Comments UA
2024-09-18T04:12:16Z
Александра Усика арестовали в аэропорту Кракова
UAToday
2024-09-18T03:24:18Z
Зоря закрила восьмий тур УПЛ перемогою над Ворсклою
Football.ua
2024-09-30T17:01:56Z
Фьюри пригрозил Усику перед реваншем
Корреспондент
2024-09-30T16:36:43Z
УЕФА признал судейскую ошибку, которая повлияла на определение победителя Евро-2024
ZN UA
2024-09-23T15:19:34Z
Стивенсон сделал прогноз на реванш Усик - Фьюри
Корреспондент
2024-09-30T15:12:52Z
В России предлагают сбросить бомбу на центр Лондона: какая причина
Comments UA
2024-09-30T14:12:50Z
Вкуснее магазинного: бюджетный рецепт сырника "Сникерс" с домашней карамелью
Политека
2024-09-28T23:01:58Z
Вкусное, мягкое и нежное: рецепт идеального теста для пельменей
Политека
2024-09-20T15:33:42Z
Гуляш, которые тает во рту: рецепт сытного блюда
Фокус
2024-09-19T17:21:37Z
Котик забатонился: что значит, если пушистик лежит в позе буханочки и стоит ли нервничать из-за этого
Знай
2024-09-20T04:51:57Z
Что такое «сонмаксинг», и как стремление к «идеальному» сну может испортить здоровье
Marie Claire
2024-09-30T19:31:56Z
Как превратить "надо" в "хочу": психолог дал рецепт восстановления внутреннего ресурса
Апостроф
2024-09-30T14:27:37Z
Как отсутствие отца в детстве влияет на мужчину: 7 последствий
Marie Claire
2024-09-20T07:01:59Z
В чем встречать Новый 2025 год Зеленой Деревянной Змеи: рекомендации по знакам Зодиака
Marie Claire
2024-09-26T18:00:52Z
Гороскоп на 21 сентября 2024 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2024-09-20T15:33:00Z
В Норвегии установлен новый мировой рекорд по объемам продажи электромобилей
Известия Киев
2024-09-27T15:29:42Z
Паркинг с суперкарами: в Киеве на стоянке супермаркета заметили эксклюзивные авто
Фокус
2024-09-25T07:21:56Z
На аукцион выставили заброшенную коллекцию культовых американских спорткаров
Фокус
2024-09-17T16:42:11Z
Бюджетный эксклюзив: представлен особый лимитированный "Логан"
Фокус
2024-09-30T15:42:42Z
Ford представил семейный кроссовер за $18 000 с богатым оснащением
Фокус
2024-09-30T13:45:30Z
Единственная дочь Михаэля Шумахера вышла замуж и показала свадебное фото
Фокус
2024-09-30T10:06:02Z
В Африке скрестили старинный Ford Mustang и современный BMW M3
Фокус
2024-09-30T09:36:57Z
Итальянский американец: в Украине появился мощный и недорогой кроссовер Dodge
Фокус
2024-09-30T07:51:51Z
Новая "шестерка" Mazda выходит на рынок: подробности и цены
Фокус
2024-09-30T07:06:09Z
Digital Foundry: От выпуска мощной консоли PlayStation 5 Pro выиграют даже те, кто не собирается ее покупать
GameMag
2024-09-29T21:16:06Z
The Callisto Protocol, Mortal Kombat 1, Lies of P и многие другие игры для PS5 получили маркировку PS5 Pro Enhanced в PS Store
GameMag
2024-09-28T21:13:43Z
Мощный взрыв навсегда изменил Землю: ученые рассказали, что произошло
ZN UA
2024-09-28T10:49:04Z
Умные часы Apple: инновации на вашем запястье
Espreso
2024-09-20T14:17:54Z
"Здесь была дыра": Диски с ремейком Silent Hill 2 для PlayStation 5 раньше времени оказались у игроков — берегитесь спойлеров
GameMag
2024-09-30T19:28:17Z
Кен Кутараги: Все были уверены, что Sony провалится с PlayStation
GameMag
2024-09-30T17:51:23Z
Хоррор Retrieval получит поддержку PlayStation 5 Pro — первый взгляд на версию игры для мощной консоли
GameMag
2024-09-19T03:02:11Z
Появилось изображение коробки PlayStation 5 Pro — без упоминания поддержки 8K
GameMag
2024-09-19T01:32:18Z
Борьба с химерами: Nacon показала геймплей Hell is Us
GameMag
2024-09-30T17:27:57Z