MY.UAНовини
Такою її бачать лиш вони або Війна очима захисників та захисниць
Такою її бачать лиш вони або Війна очима захисників та захисниць

Такою її бачать лиш вони або Війна очима захисників та захисниць

Україна вже майже 11 років живе в умовах війни з Росією. За цей час змінилося багато речей – змінилися ми, і змін зазнала сама війна. Вона стала масштабнішою, жорстокішою і глобальнішою. Вона зачепила чи не кожного і кожну в Україні, змусила покинути рідний дім чи назавжди забрала близьку людину.

Фронт за ці роки став реальністю для мільйонів українців. І для них слово "війна" – це більше, ніж зведення про втрати ворога чи про збиті цілі. Це більше, ніж цифри та статистика. Це про життя там, де воно існує не завдяки, а всупереч. Це про братерство, яке не вб'є жоден снаряд. І це про ціну нашого життя.

Сьогодні вся країна відзначає День захисників та захисниць України – людей, без яких наша держава давно б припинила своє існування. Тому сьогодні маємо ще одну нагоду подякувати тим, хто захищає нас, знищує ворога та повертає рідну землю.

Напередодні 1 жовтня ми попросили військових поділитися фотографіями, зробленими за час війни, які є цінними для них та які показують війну такою, якою ми її бачимо не часто.

Світлини й історії, якою ж цю війну бачать захисники на передовій, – у матеріалі 24 Каналу.

У режимі постійної готовності

Війна часто спрощує значення багатох речей. Якщо в мирний час ми можемо бути вибагливими до комфорту, то зараз якщо є можливість перепочити – це вже чудово. А якщо поспати вдасться – то ще краще.

Боєць 1-го окремого штурмового батальйону імені Дмитра Коцюбайла Павло найособливішим кадром вважає фото, зроблене у перерві між роботою та обстрілами. Тоді він з побратимами працював в районі села Піщане на Харківщині, яке зараз, на жаль, окуповане. Робота була настільки інтенсивною, що коли була можливість відпочити, робити це доводилось на боєкомплекті або на тубусах.

Позиції, на яких тоді були наші воїни, ворог постійно обстрілював з танка.

Ми були в режимі постійної роботи. Потім цю позицію тричі "розбирали" танком. На щастя для нас і на жаль для ворога, нас не "розібрали" і ми продовжуємо робити свою роботу,
– каже Павло.


Відпочинок на передовій виглядає так / Фото, надане 24 Каналу

"Всі ми вижили" – фото після пекельних днів на позиції

"Сьогодні на напрямку Х ворог здійснив Y штурмів", "На напрямку Х ситуація стає складнішою", – так багато людей, котрі живуть у тилу, бачать війну. Проте за зведеннями стоїть складна робота, а поруч з ними – страхи, біль, надії… А надто надії на те, що ще одна важка ніч закінчиться і настане ранок. Та питання тільки – чи всі побачать схід сонця?

Воїн Владислав Данко з початком повномасштабної війни долучився до лав 125-ї бригади Територіальної оборони та брав участь у боях на Сході. Зокрема він з побратимами пройшов важкі бої під Кремінною.

На світлині, яку надав нам Владислав, на перший погляд, нічого незвичного. Та це люди, котрі пробули 2 доби на позиціях. Росіяни весь цей час періодично стріляли по позиціях з танка і здавалося, що кожен наступний снаряд влучить прямо в окоп. Проте через 2 пекельні доби 5 бійців та бойовий медик живими повернулися з позицій. Хоч на фото не усі, та все ж, усі пережили ті страшні обстріли.

Дуже багато моментів в житті ми пройшли, коли дивом залишались цілими, адже кожен з нас тоді був під загрозою життя, реально. Але, дякувати Богу, всі ці люди, всі ми вижили. Дехто й зараз продовжує воювати, а хтось вже пішов зі служби,
– розповідає боєць.


Бійці 125-ї бригади після двох важких ночей під Кремінною (зліва на право) "Грибник", "Їжак", "Марк" та Владислав / Фото, надане 24 Каналу

Фото з побратимами: спогад про радісні й найважчі моменти служби

Головному бойовому медику роти бригади "Азов" з позивним "Оса" лише 22 роки, та за плечима у нього бої в Серебрянському лісництві, які були складним випробуванням. Тому найособливішою світлиною для захисника є фото, зроблене після ротації на позиціях. На жаль, декого з побратимів на цій світлині уже немає в живих.

На цьому фото мої побратими, двох із них вже немає з нами. Це фото нагадує про те, як ми проходили бойові, й у смутку, і в радості несли тяготи бойової служби разом і переживали найтяжчі моменти,
– ділиться "Оса".


Бійці бригади "Азов" після важкої ротації на позиціях в Серебрянському лісі / Фото, надане 24 Каналу

Кожна посадка пройдена вогнем і кров'ю

Коли хтось чує пісню "Вавилон", то думає, що рядки про те, що запеклих вогонь не пече – це метафора. Але на війні це дійсність.

Звільненню Херсона в листопаді 2022 року передувало найспекотніше (в усіх сенсах) літо, адже південні степи стали полем битви. Обстріли посилювалися, росіяни намагалися будь-що вибити наших воїнів з посадок. Для цього вони підпалювали пшеничні поля, сподіваючись, що вдасться вибити бійців вогнем. Хліб горів, а міни, котрими він був всіяний, детонували. Кадрами з Херсонщини з нами поділилися бійці 206-го батальйону 242 бригади ТрО.


Херсонщина, літо 2022 року / Фото, надане 24 Каналу

Відстань між посадками на Півдні може коливатися від кількох сотень метрів до кількох кілометрів. Полем, під палючим сонцем та обстрілами, наші воїни ішли в атаку.

Кожне поле, кожну посадку ми виколупували потом і кров'ю,
– каже "Марс", боєць 206-го батальйону.


Бійці 206-го батальйону на Херсонщині / Фото, надане 24 Каналу

Наприкінці жовтня підрозділ вивели на ротацію, тому зайти в Херсон, про що так мріяли і ті, хто вийшов зі степів, і ті, для кого вони стали останнім, що доводилось бачити, не вдалося.

Танк, соняхи і схід сонця

Командир розвідувальної роти 1-го окремого штурмового батальйону імені Дмитра Коцюбайла з позивним "Колобок" поділився кадром з 2022 року, зробленим за Куп'янськом після звільнення міста. Тоді він був сапером і розміновував шлях. Коли робота була виконана, а інші бійці продовжували рух вперед, "Колобок" спитав дозволу в командира чи може він долучитися до них – наздогнавши побратимів він разом з ними ішов у штурм.

Бійці йшли полем, біля них був танк, який працював по ворогу, а довкола – соняхи. Надане нам фото було зроблене уже коли бійці тим же полем поверталися з успішно виконаного завдання.


Бійці повертаються зі штурму на Харківщині / Фото, надане 24 Каналу

Шеврон, окроплений кровʼю: фото з першого дня контрнаступу

У 2023 році контрнаступ Сил оборони був для багатьох надією на те, що війна от-от закінчиться. Та все ж війна річ мінлива і не всі задуми втілюються, бо є дія і є протидія. Та казати сухий факт про те, що контрнаступ не вдався – злочин проти тих, хто намагався зробити все для його успіху і був безпосереднім учасником боїв.

Денис, бойовий медик 47-ї окремої механізованої бригади "Маґура", поділився світлиною, котру він зробив на ранок після першого дня контрнаступу на Запоріжжі – шеврон бригади в крові евакуйованого побратима.

Для мене він зароблений і окроплений кров'ю,
– наголошує медик.


Шеврон "Маґури", окроплений кров'ю / Фото, надане 24 Каналу

Перший бойовий досвід і перші втрати – фото, що стало початком відліку

За плечима Дзвенислави Римар бої на Запоріжжі, в Авдіївці і зараз на Покровському напрямку в складі 47-ї ОМБр. Та для себе особливим знімком військова називає той, що став точкою відліку контрнаступу на Запоріжжі.

Перша підбита M2 Bradley, перший бойовий досвід і перші втрати,
– так описує фото захисниця.


Початок контрнаступу на Запоріжжі / Фото, надане 24 Каналу

Щасливі, бо виживші – фото після важкої евакуації

Ще один медик 47-ї ОМБр "Маґура" на псевдо "Апельсин" на війні вже 2 роки. Він брав участь у літньому контрнаступі на Запорізькому напрямку, в обороні Авдіївки та Покровська. Захисник поділився з нами фото, в якого щаслива історія – їм з побратимом вдалося вижити після прильоту ворожого фпв-дрона. Здається, по обличчях бійців і досі можна відчути цю радість.

Я з побратимом після важкої евакуації. Виживші після 2 попадань FPV-дрона у БМП Bradley. Втомлені, в пилюці, але щасливі,
– так описує фото "Апельсин".


"Апельсин" з побратимом після важкої евакуації / Фото, надане 24 Каналу

Гніздо лелек серед руїн – фото з позицій на Херсонщині

Наш колега Ігор Саджениця був керівником відділу Спорт на сайті 24 Каналу, поки не долучився до лав Сил оборони, ставши аеророзвідником у 37-й окремій бригаді морської піхоти. Він разом з побратимами виконував бойові завдання на Херсонщині, зокрема у Кринках – легендарному плацдармі на лівобережжі Херсонської області, де буквально в пекельних умовах доводилося тримати оборону та нищити ворога.

Боєць пригадує, одного дня у березні 2024 року він з аеророзвідниками працював на правому березі Дніпра. Коли заїхали на позицію – побачили серед руїн, на які росіяни перетворили прибережні села, гніздо лелек.

Наші хлопці тоді були на лівому березі, а ми працювали з правого. І от коли доводиться заїжджати на позицію, де навколо обстріли, розруха, і тут ти бачиш перед собою гніздо лелек – це дивне відчуття. Бо воно надзвичайно дисонувало з усім тим, що відбувалося навколо. Не те щоб створювало відчуття нереальності, але в цій всій ситуації виглядало наче не від світу цього. Загалом саме тварини найбільше запам'яталися за цей час (побратимів та посестер тут в рахунок не беру). Коти були нашими постійними супутниками на позиціях (ну бо це ми приїжджали до них в гості). Ну а ще собаки, барани, вужі та жабки,
– ділиться наш колега.


Життя, яке триває усупереч, а не завдяки / Фото, надане 24 Каналу

Війна і кошенята

Військовослужбовець 58 бригади імені Івана Виговського і 15 батальйону Володимир Яценко вперше він став на захист України добровільно ще у 2014 році. Тоді він перебував у складі частини, яка утримувала найскладніші ділянки лінії зіткнення та згодом була розформована. 24 лютого 2022 року він одним із перших пішов у ТЦК та знову взяв у руки зброю, щоб захистити свою країну.

Він вважає, що просто має бути там, – пояснила його донька Аня.

Та якою б жорстокою не була реальність війни, в ній завжди є місце для людяності. І котиків. Під час однієї з відпусток Володимир привіз додому іншого чотирилапого. Наші військові не можуть пройти повз тих, хто потребує допомоги та готові прихистити всіх.


І куди ж без кошенят? / Фото, надане 24 Каналу

Фото, як пам'ять про його автора

Війна забирає у нас багатьох неймовірних людей. Після того, як у травні 2022 року загинув журналіст Олександр Махов, його наречена, Анастасія Блищик, долучилася до лав Сил оборони і зараз обіймає посаду пресофіцерки 47-ї ОМБр "Маґура".

Коли ми попросили особливу для неї світлину, вона обрала фото, зроблене в будинку за 5 кілометрів від ворога. Та суть цієї історії не в будинку, не в відстані від лінії зіткнення і навіть не в тому, що це Мелітопольський напрямок.

Цінність світлини насамперед у її авторі. Особливе фото Анастасії зробив талановитий фотограф Арсен Федосенко, який загинув на Харківщині.

Я сиджу на кухні якогось будинку, який, до речі, залишився єдиним вцілілим у тому селі. Це фото цінне, бо його зробив талановитий фотограф Арсен Федосенко, який загинув від уламка російських терористів на Харківщині,
– розповідає Анастасія Блищик.


Анастасія Блищик / Фото Арсена Федосенка, надане 24 Каналу

Фото побратима, проявлене за кілька тижнів після його загибелі

Розвідник-санітар бригади "Азов" з позивним "Снейк" одного тривожного дня почув, що його друг "Тайсон" зник з радарів. Боєць хвилювався за побратима і, на жаль, не даремно – унаслідок поранення той впав у кому, а через тиждень – помер. Через кілька тижнів після загибелі побратима, "Снейк" проявив плівку, і на одному з кадрів був його друг.

Це фото мого побратима Тайсона. Я зробив йому стрижку і вирішив такого гарного сфотографувати. Незадовго після цього фото він загинув. Це фото я проявив через кілька тижнів після його смерті і дивлячись на нього я уявив, як би фото йому сподобалось, як він би сказав мені "Ааааа, Снейк, красавчік!",
– розповідає "Снейк".


Азовець "Тайсон" / Фото "Снейка", надане 24 Каналу

Війна і все що за нею стоїть

Звісно, ці кадри – це лише невелика частина реальності війни. Здається, це все лише випадковий набір фото, зібраний в одному тексті, проте це зовсім не так. За кожним фото та відео стоїть історія, за кожною новою позначкою на карті бойових дій – життя. А усе це – війна.

Наш народ не обирав війну, але кожен із нас обирає своє місце у новій реальності – складній та болючій. Та такою вона є не через нас.

У День захисників та захисниць ми маємо особливу нагоду подякувати тим, завдяки кому можемо прокинутися вранці. І завдяки кому той ранок настає узагалі. То ж не забудьте задонатити сьогодні. І головне – згадайте у молитвах полеглих, подякуйте живим.

Слава Україні та її Героям!

Теги за темою
Статьи
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
В документах Кремля прописана дата окончания войны: ГУР рассказали, когда россия отступит
Знай
2025-08-18T20:30:13Z
В Раде не скрывают гнева: "это ручное гестапо Зеленского"
Comments UA
2025-08-08T17:24:03Z
Трамп анонсировал новый обмен пленными
Корреспондент
2025-08-18T20:21:27Z
Мелания Трамп передала Путину тайное письмо
TSN
2025-08-16T04:31:36Z
НАТО официально объявил место и дату следующего саммита
Европейская правда
2025-08-19T21:21:13Z
Отсутствие Польши на переговорах в Белом доме вызвало спор между правительством и президентом
TSN
2025-08-19T21:18:06Z
Известно, кто будет охранять Путина во время визита в США
Корреспондент
2025-08-13T07:27:53Z
Как закончится война в Украине: прогноз Сырского
TSN
2025-08-07T20:42:23Z
Трамп позвонил Зеленскому и лидерам ЕС - СМИ
Корреспондент
2025-08-16T03:36:14Z
Выстрелил молодой маме в голову. В Каменском произошло ужасное убийство
Telegraf
2025-08-09T11:09:46Z
Взрыв завода в РФ: резко увеличилось число пострадавших
Корреспондент
2025-08-15T14:06:46Z
Ракетная атака на Днепр: что известно о последствиях
TSN
2025-08-15T14:21:54Z
В Запорожье в результате атаки РФ погибли три человека, много раненых. ФОТО
Новости Украины
2025-08-18T10:33:02Z
В Одесской области пьяный водитель врезался в дерево: есть погибший и постр
Корреспондент
2025-08-19T20:06:18Z
Пилот потерял сознание при управлении самолетом: что произошло с пассажирами
TSN
2025-08-19T19:36:48Z
В Москве масштабный пожар: горят склады и кафе
Корреспондент
2025-08-17T00:03:36Z
В Днепре работники ТЦК избили ветерана: начато расследование
TSN
2025-08-09T10:09:28Z
И года не прошло: в Калифорнии снова бушуют лесные пожары
Фокус
2025-08-08T17:51:41Z
Алла Пугачева решилась на резкий и неприятный шаг
Comments UA
2025-08-14T20:42:08Z
Леся Никитюк ошеломила эффектным видом фигуры в купальнике спустя два месяца после родов
TSN
2025-08-16T14:57:48Z
Анна Кошмал после рождения второго ребенка не может похудеть и объяснила почему: "Все безрезультатно"
TSN
2025-08-16T16:06:52Z
Обручальное кольцо Елены Зеленской. Как выглядит главное украшение первой леди Украины и сколько стоит
Telegraf
2025-08-13T18:09:43Z
"Далось не просто": Пресняков впервые сделал заявление о разводе
GlavRed
2025-08-19T20:33:59Z
Пора в Нью-Вегас: Amazon показала новый тизер сериала Fallout
GameMag
2025-08-19T19:51:30Z
Умер популярный российский актер Иван Краско
GlavRed
2025-08-09T10:54:57Z
"Ты должна жить своей жизнью": дочь Халка Хогана раскрыла его последние слова
Фокус
2025-08-09T10:15:20Z
Киркоров ошарашил новым фото со своей скандальной дочкой
GlavRed
2025-08-15T12:57:42Z
17 августа: церковный праздник сегодня, что выбросить из дома, чтобы ушли болезни и печали
UAToday
2025-08-17T04:00:46Z
Дроны атаковали завод ударных БПЛА в России
Новости Украины
2025-08-09T09:42:54Z
Вдова Поклада после его смерти поскандалила с бывшей Джигарханяна, которая позвонила из Москвы
TSN
2025-08-09T11:03:40Z
Украинка купила в АТБ пельмени с отвратительным "сюрпризом". Что там было
Telegraf
2025-08-09T11:06:47Z
Категорически не делайте этого 20 августа, иначе до конца года можете лишиться удачи
Telegraf
2025-08-19T21:21:19Z
День ангела 20 августа: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-08-19T21:18:07Z
7 августа - приняли "Закон о пяти колосьях", какой сегодня церковный праздник, что нельзя делать
Комсомольская правда
2025-08-07T02:34:56Z
В ГУР объяснили планы РФ по завершению войны
Корреспондент
2025-08-13T07:42:36Z
Россияне запустили по Украине 71 беспилотник: сколько обезвредила ПВО и сколько долетело до целей
ZN UA
2025-08-11T07:45:47Z
Три вечерних привычки, которые помогут быстро заснуть
Gazeta UA
2025-08-09T21:42:39Z
Новый штам коронавируса: области распространения, симптомы
Корреспондент
2025-08-09T02:57:25Z
Микробиолог рассказала о новых технологиях борьбы с раком
ZN UA
2025-08-09T10:51:17Z
Ароматная, сочная и опасная: какие осложнения вызывает дыня
Comments UA
2025-08-19T16:48:18Z
В Украине растет заболеваемость COVID-19 из-за новых штаммов: что советуют врачи
Апостроф
2025-08-19T15:12:51Z
Этот бабушкин метод позволит вам похудеть без диет
Comments UA
2025-08-19T14:42:29Z
Ученые обнаружили новый опасный побочный эффект Covid
Comments UA
2025-08-19T14:36:21Z
Как правильно собирать и готовить грибы, чтобы не отравиться: советы, которые нельзя игнорировать
TSN
2025-08-19T12:48:38Z
У этих знаков Зодиака осенью будут проблемы со здоровьем
Comments UA
2025-08-19T12:48:01Z
Кабмин упростил продажу подержанных авто: от чего избавили украинцев
Знай
2025-08-16T15:51:16Z
Вводят новый синий сигнал светофора: водители в шоке, штрафов станет больше
Знай
2025-08-16T12:30:45Z
В Киеве заметили новейший спортивный электрокроссовер Smart
Фокус
2025-08-09T09:42:13Z
Проверка уровня давления в шинах: вам понадобится только один предмет
Знай
2025-08-19T20:51:36Z
Американская Hennessey представила гиперкар Venom F5 Revolution LF
Корреспондент
2025-08-19T17:34:55Z
Быстрее Lamborghini и Corvette: фургон Ford Transit поразил необычным рекордом
Фокус
2025-08-19T17:30:54Z
Появились официальные фото нового Nissan Teana Plus для Китая
Gazeta UA
2025-08-19T14:42:16Z
Эта кнопку в авто, способная вдвое продлить "жизнь" двигателя
Comments UA
2025-08-19T13:09:39Z
Tesla начала принимать заказы на Model Y L в Китае
Gazeta UA
2025-08-19T12:33:09Z
Выгодно ли работать на пенсии: сколько прибавят за каждый месяц
Знай
2025-08-14T05:06:09Z
Банкротство Аэросвита: арбитраж закрыл $700 млн иск компании Коломойского к Украине
Лига
2025-08-08T13:39:26Z
Саратовский НПЗ в России остановил прием нефти после атаки беспилотников
Новости Украины
2025-08-11T19:30:20Z
Азербайджан может снять эмбарго на поставку оружия Украине
TSN
2025-08-11T01:21:49Z
Срочно проверяйте свои кошельки: Нацбанк изымает из оборота ряд купюр
Знай
2025-08-19T19:30:39Z
Справка о зарплате до 2000 года для пенсионеров: кто должен ее подавать и зачем
Знай
2025-08-19T19:12:32Z
Добавят меньше, чем стоит буханка хлеба: на сколько повысят пенсии
Знай
2025-08-08T17:36:28Z
РФ потеряла 13% мощностей НПЗ из-за атак дронов
Корреспондент
2025-08-19T18:51:02Z
Осталось всего две недели: эксперты спрогнозировали, что будет с курсом доллара в сентябре
Знай
2025-08-19T18:36:44Z
Что будет, если хранить лимоны в морозилке: вам точно это понравится
TSN
2025-08-10T12:48:31Z
Гороскоп на сегодня 16 августа: финансы овнов, обман близнецов и разочарование рыб
Знай
2025-08-16T02:06:53Z
В Египте нашли затерянный город времен раннего христианства
Корреспондент
2025-08-13T17:21:02Z
Как реагируете на критику: пройдите быстрый тест с рисунком
Gazeta UA
2025-08-19T21:42:32Z
Гости удивятся такой подаче: как законсервировать помидоры в кабачках
Telegraf
2025-08-19T20:39:58Z
Кабачковая икра от Лилии Цвит: никакого майонеза, а получается вкуснее магазинной
Telegraf
2025-08-19T19:57:01Z
Знаки Зодиака, которые искренне любят: проверьте, принадлежите ли вы к ним
Знай
2025-08-19T19:51:25Z
После картошки - мертвая земля? Вот 3 растения, которые воскресят ваш огород за один сезон
Знай
2025-08-19T18:51:11Z
Три знака Зодиака, для которых конец августа станет переломным: повышение уже не за горами, и это только начало
Знай
2025-08-19T17:51:14Z
Этот лайфхак спасет вас от адской жары: как охладить дом за 15 минут
Знай
2025-08-09T10:51:17Z
"Перемоги не буде", - Стрєлков із в'язниці побачив провал наступу РФ
Новости Украины
2025-08-08T19:33:44Z
"Забиваются в норы": новая тактика врага в Волчанске
Хвиля
2025-08-07T22:15:57Z
"Я шел воевать, а попал в мясорубку", — оккупант жалуется, как ему не повезло. ВИДЕО
Новости Украины
2025-08-10T20:36:12Z
Россияне сменили тактику штурмов на Покровском направлении
Хвиля
2025-08-19T21:15:18Z
Хронология войны — день 1274: россияне запускают дроны и давят у Покровска
Telegraf
2025-08-19T21:00:37Z
В Херсоне дрон РФ атаковал автобус, много жертв
Корреспондент
2025-08-09T09:00:55Z
Дроновая атака РФ по Купянску: количество пострадавших возросло
Апостроф
2025-08-08T13:21:45Z
Разведка поразила системы ПВО россиян, в том числе на горе Ай-Петри в Крыму – видео
Лига
2025-08-07T14:25:08Z
Больше всего "мотают" электроэнергии: эксперты назвали разоряющие вас приборы
Знай
2025-08-16T20:12:38Z
Полнолуние и новолуние в августе 2025: лунный календарь
VGorode
2025-08-09T11:33:37Z
Цифровая головоломка, которая захватила сеть: найдите число 16 за 7 секунд
Gazeta UA
2025-08-15T14:15:23Z
Ограничения в мессенджерах: Россия усиливает цифровой контроль
Хвиля
2025-08-14T00:15:39Z
Экстремисты из Wargaming* анонсировали геройский шутер World of Tanks: HEAT про дрифтующие танки
GameMag
2025-08-19T21:43:09Z
Песнь мести: Представлен новый трейлер Ghost of Yotei
GameMag
2025-08-19T21:09:21Z
Сунь Укуна сменил Чжун Куй: Анонсирована Black Myth: Zhong Kui
GameMag
2025-08-19T20:34:08Z
Чем Xbox Game Pass порадует в августе 2025 — Microsoft раскрыла вторую волну игр для подписчиков на консолях Xbox и ПК
GameMag
2025-08-19T20:15:39Z
Романы заводить не позволим: Obsidian Entertainment показала новый трейлер The Outer Worlds 2
GameMag
2025-08-19T20:03:29Z
Украинцы завоевали первую золотую медаль на Всемирных играх-2025
ZN UA
2025-08-08T15:21:25Z
"Шахтер" вылетает из Лиги Европы: дальше борьба за Лигу конференций
Gazeta UA
2025-08-15T11:09:51Z
Вербич озвучил, при каких условиях готов вернуться в Динамо
Корреспондент
2025-08-09T10:00:26Z
Салах снова, уже в третий раз, стал игроком года в АПЛ по версии игроков
Корреспондент
2025-08-19T20:54:16Z
Экс-форвард ПСЖ прокомментировал дебют Забарного
Корреспондент
2025-08-19T19:06:36Z
Туреччина у І півріччі зайняла 60% імпортного ринку металопрокату України
AgroNews
2025-08-19T17:09:53Z
Обидчик Шахтера оформит контракт с когда-то перспективным футболистом
Корреспондент
2025-08-19T15:30:25Z
Бывший чемпион мира провел сравнение Усика с Али и Льюисом
Корреспондент
2025-08-19T14:57:46Z
Украинской футболистке во время матча показали желтую карточку за разговоры на русском языке
ZN UA
2025-08-19T14:27:37Z