MY.UAНовини
Як увійти в професію кібербезпеки та де отримати потрібні навички: поради експерта
Як увійти в професію кібербезпеки та де отримати потрібні навички: поради експерта

Як увійти в професію кібербезпеки та де отримати потрібні навички: поради експерта

Фахівець в інформаційній безпеці Пилип Охонько розповів про основні сучасні кіберзагрози та дав кілька практичних порад, з чого почати і де отримати потрібні навички з кібербезпеки.

В епоху стрімкого розвитку інформаційних технологій і непростої геополітичної ситуації кіберзагрози перетворилися на зброю масового ураження. Масштабна кібератака на найбільшого українського оператора мобільного зв'язку "Київстар", яка залишила без зв'язку і доступу до інтернету мільйони громадян, укотре продемонструвала, наскільки вразлива критична інфраструктура в умовах гібридної війни. Ця атака та багато інших прикладів шахрайських дій хакерів демонструють, що сучасні загрози вимагають не тільки оперативного реагування, а й постійного вдосконалення заходів захисту.

Філіп Охонько — висококваліфікований фахівець у галузі інформаційної безпеки. Серед його досягнень — виявлення серйозної вразливості в одному з найпопулярніших браузерів у світі Firefox, презентація нової методики виявлення вразливостей у веб-додатках, а також безліч інших значущих досліджень і розробок. В інтерв'ю ми обговорили його унікальний досвід роботи в кібербезпеці, участь у міжнародних конференціях і перспективи розвитку ключових напрямків у цій сфері на найближчі роки.

- Філіпе, кібербезпека залишається однією зі сфер IT-індустрії, яка найбільш динамічно розвивається. Як експерт із кібербезпеки з багатим досвідом розроблення захисних методик і співпраці з найбільшими компаніями, розкажіть, як змінилися основні загрози та виклики для компаній останніми роками?

- Останніми роками основні загрози у сфері кібербезпеки стали більш складними та цілеспрямованими. Ми спостерігаємо зростання атак, які орієнтовані на критично важливі інфраструктури та великі організації. Основною метою цих атак є зупинка роботи і крадіжка даних. Зловмисники стають більш витонченими, використовуючи передові методи, як-от соціальна інженерія, атаки на ланцюжки поставок і на хмарні сервіси. Також збільшується кількість атак, пов'язаних ransomware (прим.ред. Програмами-вимагачами). З їхньою допомогою шахраї повністю паралізують бізнес і вимагають викуп за розблокування даних.

Оскільки дедалі більше компаній стали використовувати хмарні технології, одним із ключових моментів стало зрушення в бік забезпечення безпеки в хмарі. Цей процес вимагає впровадження нових підходів до захисту даних і запобігання витокам, особливо в умовах розподілених команд і віддаленої роботи. Крім цього, поява ШІ відкриває нові можливості для забезпечення безпеки, але водночас створює додаткові ризики, оскільки зловмисники можуть використовувати ці технології у своїх інтересах.

- Вас занесли до Hall of Fame Mozilla. Яким був процес пошуку цієї вразливості, і які основні ризики вона несла для користувачів? Чому ви вважаєте вразливості в браузерах одними з найнебезпечніших для глобальної інтернет-безпеки?

- Браузери — це доволі складний софт, який має бути водночас функціональним і безпечним. Браузерами щодня користуються мільйони людей. Саме тому вразливості в браузерах я вважаю одними з найнебезпечніших як для користувачів, так і для великих компаній. Знайти вразливість у такому популярному софті — завдання не з легких, тому що для гарантування безпеки продуктів докладаються величезні зусилля як з боку розробників, так і security-дослідників з усього світу. Процес пошуку вразливості в браузері Firefox був вельми складним і копітким. Я зосередився на глибокому дослідженні різних компонентів браузера.

Я виявив уразливість, яка була пов'язана з неправильною обробкою буфера обміну. Вона могла дозволити зловмиснику впровадити шкідливий код. Достатньо було просто відкрити шкідливе посилання в браузері, і за найгіршого сценарію комп'ютер міг бути "заражений". Якщо такий код розмістити на популярному сайті, мільйони користувачів могли б стати жертвами атаки, навіть не підозрюючи про це. Браузер — це основний додаток, завдяки якому люди взаємодіють з інтернетом. Так званий провідник у світ інтернету. Якщо він скомпрометований, це відкриває зловмисникам доступ до величезної кількості конфіденційної інформації: від паролів до фінансових даних. На відміну від інших типів програмного забезпечення, браузери є основним інструментом для доступу до інтернету, тому їхня безпека та захист є критично важливими як для окремих користувачів, так і для цілих компаній. Тому зловмисники активно шукають вразливості в браузерах, щоб надалі використовувати їх у своїх злочинних цілях.

- На міжнародній конференції ви представили дослідження, пов'язане з обходом Content Security Policy — популярного захисного механізму, який запобігає впровадженню шкідливого коду (XSS) на веб-сторінках. Розкажіть докладніше про цей механізм захисту та його значення.

- У веб-додатках існують уразливості, звані XSS (Cross Site Scripting або міжсайтовий скриптинг). За даними провідної експертної організації Open Web Application Security Project, уже багато років XSS уразливості входять до ТОП-3 найпоширеніших уразливостей у веб-додатках. Щоб не вдаватися в технічні подробиці, краще навести приклад, чим це може загрожувати пересічному користувачеві. Візьмемо стандартний початок робочого дня співробітника в якій-небудь компанії, який у нашому прикладі буде виступати як жертва. Співробітник відкриває браузер, заходить у свою поштову скриньку і бачить там новий лист від потенційного клієнта. Щойно співробітник відкриє лист — до його поштової скриньки отримує доступ зловмисник, при цьому жертва не переходила за посиланнями. Жертва в цьому випадку дотримується всіх запобіжних заходів і не ходить за шкідливими посиланнями, а просто відкриває лист. Саме XSS вразливість дає змогу впровадити на сторінку шкідливий код. Браузер його виконає і передасть контроль над вашою поштовою скринькою зловмиснику. Це цілком реальний приклад, оскільки такі вразливості знаходили в Gmail, Microsoft Outlook або Yahoo Mail.

Одним з основних методів боротьби з такими вразливостями вважається впровадження захисного механізму Content Security Policy (CSP). Моє дослідження показувало, що CSP, яку раніше вважали достатньою для захисту від XSS атак, може бути неефективною. У зв'язку з цим я зосередив свої зусилля на розробці нових методів обходу цього захисного механізму. У результаті я створив нову методику, яка дає змогу експлуатувати XSS-вразливості в обхід CSP, а також представив інструмент CSPStealer, який успішно працює за цією методикою. Його унікальність полягає в тому, що на сьогоднішній день інші open-source і комерційні рішення не мають такого функціоналу, а всі спроби пошуку XSS вразливостей будуть відображені за допомогою CSP.

Для мене було важливо зробити реальний внесок у підвищення рівня безпеки веб-додатків. Також із цим дослідженням я став переможцем міжнародного в США "Cases&Faces" 2024. Інструмент "CSPStealer" активно використовують фахівці в галузі інформаційної безпеки, як з атакуючої сторони — професійні пентестери, так і зі сторони, що обороняється, — співробітники відділу інформаційної безпеки.

- Ваша унікальна методика виявлення Blind Stored XSS вразливостей отримала визнання на міжнародному рівні, зокрема, перемогу на премії "Cases&Faces" 2024 у номінації "Досягнення в інженерії". Розкажіть, що для вас означає ця перемога і як вона вплинула на ваш подальший розвиток у сфері кібербезпеки?

- Перемога на премії "Cases&Faces" 2024 стала для мене значущою подією як у професійному, так і особистому плані. Я радий, що моя розробка була гідно оцінена журі. Визнання мого внеску в індустрію говорить про те, що моя праця дійсно має вплив і практичне застосування для розвитку IT-галузі. Це надихає мене працювати ще старанніше, щоб підкорювати нові висоти. З упевненістю можу сказати, що подібні заходи допомагають перевірити свої сили в цій сфері та досягти успіху.

Також цей захід став чудовою платформою для знайомств і обміну знаннями, а перемога в ньому підвищила мій авторитет у спільноті security-фахівців. Це дуже важливо, тому що це не тільки можливість розвиватися і завойовувати нагороди, а й бажання допомагати іншим рости і досягати своїх цілей. Я поділився своїм досвідом і знаннями з іншими фахівцями. Що найцікавіше, мій досвід виявився корисним як для професійних пентестерів, так і для співробітників відділів безпеки, яким важливо знати про нові підходи та методи захисту. Це свідчить про те, що моя розробка буде корисна великому колу фахівців. Перемога в цій премії дала мені стимул далі рухатися вперед — не тільки заради себе, а й заради інших.

- Ви торкнулися цікавого моменту, що фахівці у сфері кібербезпеки можуть бути по різні боки барикад. Розкажіть, як знайти свій напрямок і з чого потрібно почати шлях в інформаційній безпеці?

- Безумовно, для початку важливо освоїти базові знання в галузі інформаційних технологій. Перш ніж переходити до інформаційної безпеки, необхідно розуміти, як влаштовані комп'ютери, як вони взаємодіють між собою і знати основні мережеві протоколи.

Далі перед вами стоїть вибір, чим саме ви хочете займатися, оскільки інформаційна безпека поняття досить широке. Сфера інформаційної безпеки ділиться на дві основні категорії: наступальну та оборонну. Наприклад, посада Penetration Tester передбачає наступальну діяльність, під час якої ви імітуєте дії зловмисників, атакуєте компанію-клієнта і потім надаєте звіт про всі виявлені вразливості. З іншого боку, є Security Engineer. Він зосереджений на проєктуванні та впровадженні захисних заходів, щоб забезпечити безпеку компанії. Але навіть якщо ваша посада належить до оборонної сторони, ви маєте добре знати всі методи, якими користуються хакери, щоб вибудувати ефективний захист.

Практичний досвід має ключове значення. Важлива не тільки постійна практика на різних кейсах, а й участь у професійних змаганнях, конференціях. Відмінною школою кібербезпеки є змагання Capture the Flag (CTF). Сертифікації, визнані індустрією, наприклад, такі як Offensive Security Certified Professional (OSCP), також є гарним джерелом знань і дадуть вам конкурентну перевагу під час пошуку роботи.

Найцікавіше, що практикуючись, ви вже можете заробляти гроші. У рамках програми винагороди за знайдені вразливості Bug Bounty ви можете легально застосувати свої навички, шукати вразливості в різних компаніях. Існує велика кількість публічних Bug Bounty програм у різних компаніях та організаціях. Компанії платять фахівцям за виявлення та опис вразливостей у їхніх додатках, таким чином покращуючи безпеку. Я вважаю це чудовим способом спробувати свої сили, отримати практичний досвід і продемонструвати свої досягнення потенційному роботодавцю.

Які ще напрями ви вважаєте перспективними для досліджень у найближчі роки?

Одним із ключових напрямків буде безпека хмарних технологій і контейнерів, таких як Docker і Kubernetes. Зі зростанням їхньої популярності збільшуються і ризики атак. Ще один перспективний напрям — захист систем, заснованих на штучному інтелекті. Зловмисники можуть намагатися маніпулювати ШІ-моделями, що створить нові загрози.

Також актуальними залишаються дослідження в галузі блокчейну та захисту критично важливих інфраструктур. Ці сфери потребують посиленого захисту, і я впевнений, що найближчими роками вони будуть у центрі уваги кібербезпеки.

- Яких помилок може припуститися фахівець-початківець?

- Інформаційна безпека — це сфера з досить високим порогом входу для новачків. Важливо не намагатися освоїти все одразу, а підходити до навчання послідовно і систематично. В іншому разі можна зіткнутися з вигоранням. Також варто враховувати, що професія вимагає нестандартного мислення для розв'язання нетривіальних завдань, тому потрібно мати великий кругозір, вміти підлаштовуватися під реалії та оперативно на них реагувати.

Інша популярна помилка з можливими серйозними наслідками пов'язана з порушенням правил Bug Bounty програми. Перш ніж приступати до пошуку вразливості, важливо уважно вивчити правила конкретної компанії. Наприклад, якщо в процесі тестування вразливості ви отримаєте доступ до чиїхось персональних даних, це може бути розцінено, як порушення закону і спричинити за собою юридичну відповідальність. На жаль, подібні випадки відомі на практиці. Це загрожує серйозними проблемами з правоохоронними органами.

Крім того, недосвідчені фахівці під час тестування можуть використовувати агресивні методи, що може призвести до збоїв у роботі програми. Завжди потрібно віддавати звіт своїм діям і пам'ятати, що від вашого рішення може залежати безпека не тільки одного окремого користувача, а й великої корпорації. Інформаційна безпека — широка сфера, в якій можна знайти своє місце. Головне — постійно вдосконалювати свої знання, навички та вміти швидко реагувати на реалії, що постійно змінюються.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Украинские военные начали массово сдаваться в плен: что известно
Comments UA
2024-11-16T20:00:53Z
Ситуация резко изменилась: что происходит в Купянске после визита Зеленского
Comments UA
2024-11-19T15:18:34Z
Непогода надвигается: синоптики предупредили водителей об опасности
Хвиля
2024-11-19T04:24:15Z
В Севастополе подорвали авто капитана первого ранга Черноморского флота РФ. Тот не выжил
ZN UA
2024-11-13T11:27:00Z
В Киеве с утра прогремели взрывы
Комсомольская правда
2024-11-20T04:43:29Z
Россияне вывозят талантливых украинских детей с оккупированных территорий в РФ, — ЦНС
Фокус
2024-11-20T04:30:21Z
Блэкаут в Одессе: в городе не могут заживить критическую инфраструктуру, закрывают школы
Фокус
2024-11-17T22:57:29Z
Минус около $200 млн: «Червона Калина» и «Тайфун» уничтожили комплекс «Борисоглебск 2»
Апостроф
2024-11-18T11:30:35Z
Россияне топчутся на собственных труппах: что происходит под Купянском
Comments UA
2024-11-12T14:21:04Z
На фоне слухов о проблемах в браке одинокую Пугачеву поймали во время прогулки
Comments UA
2024-11-11T21:51:15Z
В России умерла звезда фильма "Бриллиантовая рука"
Comments UA
2024-11-16T14:42:23Z
"Такой п**дец, а ты чипсики рекламируешь": ведущий "Орла и решки" рассказал о разговоре с Ивлеевой после вторжения РФ
Апостроф
2024-11-19T09:48:42Z
Врачи не давали сроков: любимица публики Ада Роговцева оказалась в больнице
GlavRed
2024-11-14T17:06:51Z
Звёзды дубляжа фильма «Wicked: Чародейка»
Кино-Театр
2024-11-20T04:00:09Z
Невесту затравили в соцсети за выбор на своей свадьбе: что она сделала не так
Фокус
2024-11-19T22:12:53Z
В Facebook сообщили о смерти Виктора Павлика: жена выдала гневную тираду
GlavRed
2024-11-19T16:45:44Z
Тринчер сравнили с россиянкой Бузовой из-за поведения на интервью/Певица ответила на вопросы интервьюера после своего выступления
Апостроф
2024-11-19T10:39:25Z
"Очень хороший муж": Ева Лонгория раскрыла секреты счастливого брака с Хосе Бастоном
Фокус
2024-11-18T11:07:17Z
Си Цзиньпин в ударах ATACMS по России увидел "эскалацию"
Корреспондент
2024-11-19T22:09:27Z
Зеленский сделал настораживающее заявление: на сколько может возрасти численность войск КНДР в РФ
Comments UA
2024-11-19T15:25:18Z
«Не дай Бог» — Лукашенка рассказал, кого нельзя избирать президентом
ZN UA
2024-11-14T22:02:11Z
Усиление кровавого террора: сколько еще времени Путин будет устраивать украинцам ад
Comments UA
2024-11-18T12:39:58Z
Германия полным ходом готовится к войне с РФ: какое решение принял Берлин
Comments UA
2024-11-20T04:42:37Z
Сибига сообщил о коммуникациях с командами Трампа и Байдена
Корреспондент
2024-11-20T04:03:20Z
Украинка сорвала выступление Навальной на конференции в Лиссабоне
Comments UA
2024-11-12T14:09:13Z
Зеленский встревожил планами РФ на ближайшее время: к чему призывает всех украинцев
Comments UA
2024-11-16T18:36:48Z
Маск цинично унизил всех украинцев: что немедленно должна сделать Банковая
Comments UA
2024-11-18T09:03:21Z
Отменены графики отключений света в некоторых регионах
Известия Киев
2024-11-19T18:33:42Z
Почему в Украине стремительно растут цены: банкир Фурса ошарашил ответом
Comments UA
2024-11-12T15:18:16Z
Отключение света и графики поставки газа: что ждет украинцев этой зимой
Знай
2024-11-08T04:36:37Z
В Украине могут установить ветряные турбины общей мощностью 800 МВт: что известно
Фокус
2024-11-18T17:23:42Z
Есть небольшое "окошко" времени: как в Украине увеличить пенсию по старым документам
Знай
2024-11-20T03:12:54Z
Remedy Entertainment надеется продать Control 2 и FBC: Firebreak миллионными тиражами
GameMag
2024-11-19T21:42:54Z
Платежка может вырасти: сколько придется платить за газ в декабре
Знай
2024-11-18T08:07:12Z
Присвоили 5,8 млрд грн: менеджеры нефтеперерабатывающей компании получили подозрения
Апостроф
2024-11-07T21:45:13Z
Цитрусовый ценопад: мандарины, апельсины и лимоны становятся доступнее
Знай
2024-11-18T11:12:37Z
Что предлагают вместо МСЭК: от анонимности пациента до видеофиксации и индивидуальных экспертов
Комсомольская правда
2024-11-19T06:02:12Z
Найден самый ранний признак деменции: многие с ним сталкиваются, и не один раз
Фокус
2024-11-11T09:51:52Z
Женщины, которые стареют медленнее всех: 6 здоровых привычек датчанок
Фокус
2024-11-16T15:00:35Z
Формула "10-3-2-1-0": ученые вывели беспроигрышное уравнение для здорового сна
Фокус
2024-11-13T10:36:35Z
Топ традиционных методов лечения, которые очень вредны
Comments UA
2024-11-20T04:33:23Z
Уникальные свойства имбиря, о которых знают не все
Comments UA
2024-11-20T03:03:57Z
Госпитализации упали на 63%: ученые узнали новый метод борьбы с COVID-19
Фокус
2024-11-07T16:51:30Z
Наперегонки со смертью: ученые представили новый метод спасения жизни при нападении акулы
Фокус
2024-11-16T19:36:35Z
Ночная стража: 5 комнатных растений, которые улучшают сон
Marie Claire
2024-11-16T19:30:52Z
Психотерапевт - о разговорах с бойцами на "нуле": Лучше молчать в трубку, чем не звонить вообще
Комсомольская правда
2024-11-08T05:03:43Z
Голубцы с булгуром, вкуснее обычных: судья "Мастер Шеф" дала простой рецепт
Политека
2024-11-19T04:00:53Z
Любовный гороскоп для всех знаков Зодиака на неделю с 18 по 24 ноября 2024 года
Фокус
2024-11-17T23:15:40Z
Срочно делайте, иначе останетесь без винограда: бюджетные средства обработки лозы
Знай
2024-11-12T16:51:31Z
Гениальный лайфхак, чтобы разгладить самую мятую рубашку
Marie Claire
2024-11-20T03:03:30Z
Гороскоп на 20 ноября для всех знаков Зодиака: как провести среду без стрессов
Знай
2024-11-20T02:30:54Z
Как спасти пересоленное блюдо – помогут бабушкины советы/Ситуацию можно исправить!
Апостроф
2024-11-18T11:12:39Z
Идеальный хруст: здоровый способ вкусно приготовить бекон от шеф-повара
Marie Claire
2024-11-08T03:00:33Z
Гороскоп на завтра 14 ноября: Львам - сюрпризы, Весам - большая удача
GlavRed
2024-11-13T07:28:09Z
"Боже, какой я была глупой": Ярослава Магучих изменила свои планы по рождению ребенка
Апостроф
2024-11-12T19:06:04Z
"Им запретили делать это": раскрыто скандальное условие боя Тайсон - Пол
Корреспондент
2024-11-19T15:36:14Z
Находился в коме: стали известны подробности смерти боксера Вячеслава Узелкова
Комсомольская правда
2024-11-12T10:12:13Z
Украина добыла разгромную победу в отборе на женский Евробаскет
Корреспондент
2024-11-08T10:04:17Z
Для Тимощука деньги всегда были на первом месте – Маркевич
ZN UA
2024-11-19T20:21:30Z
Бой Тайсона и Джейка Пола сделал звездой ринг-герл: в чем секрет профессии
Фокус
2024-11-19T18:30:11Z
ФИФА приняла ключевое решение: речь идет о россиянах
Comments UA
2024-11-19T14:45:43Z
"Погибла" Ольга Харлан от ракетного удара по Одессе: что известно
Comments UA
2024-11-19T14:39:41Z
Россиянку лишили Олимпийской медали спустя 12 лет
Фокус
2024-11-19T14:27:27Z
Уже проходит ВЛК: популярного ведущего мобилизовали
Comments UA
2024-11-19T19:45:26Z
Смерть друга: король Карл III и королева Камилла объявили печальную новость
Marie Claire
2024-11-19T19:04:46Z
В Ассоциации городов заявили об оттоке украинцев на оккупированные территории
Корреспондент
2024-11-12T17:58:17Z
"Был долгожданным ребенком и имел тяжелое заболевание": что известно о детях, погибших в Сумах
Фокус
2024-11-18T19:42:20Z
Штрафы за нарушение ПДД могут увеличить вдвое: как водителям не попасть в новую ловушку
Знай
2024-11-20T04:21:17Z
ПФУ рассказал, как проверить информацию о назначении пенсии: пошаговая инструкция
Хвиля
2024-11-20T04:03:51Z
На семью - 18 500 гривен: украинцев регистрируют на новые "зимние" выплаты
Знай
2024-11-15T04:21:06Z
Российская ракета, которая упала на дома в Одессе, была сбита ПВО, — Воздушные силы
Комсомольская правда
2024-11-18T14:40:19Z
Украинцы в Норвегии лишатся приюта и защиты: что известно о новых правилах
Comments UA
2024-11-16T19:15:52Z
Среди жертв российского удара по Сумам – 14-летняя Анастасия Боровик
Комсомольская правда
2024-11-18T10:52:24Z
Российский удар по Киеву: спасатели показали последствия
Апостроф
2024-11-17T07:15:11Z
Очевидец о ракетном ударе в Одессе: взрыв был в 15 метрах от нас
Comments UA
2024-11-18T11:15:47Z
Норвежские рыбаки "поймали" в свои сети американскую атомную субмарину
Европейская правда
2024-11-15T12:58:02Z
Суд конфисковал у львовянки iPhone, с которого она загружала фото на OnlyFans
Фокус
2024-11-20T04:15:37Z
Обрыв телекоммуникационных кабелей в Балтийском море: обнаружен след, куда он ведет России и Китая
Новости Украины
2024-11-19T21:36:58Z
Под Парижем владелец ресторана захватил заложников в своем заведении
Фокус
2024-11-16T19:54:36Z
Депутат Николаевского горсовета сымитировал ущерб, причиненный обстрелами: подробности
Comments UA
2024-11-19T19:57:13Z
В Белгородской области сняли на видео взрыв на заводе из-за атаки дрона
Апостроф
2024-11-19T19:42:54Z
Семейная традиция Комонов: ученые обнаружили следы бальзамирования на телах французских аристократов
Фокус
2024-11-18T11:45:32Z
"Пожалуйста, умри": искусственный интеллект устал от вопросов и нахамил пользователю
Фокус
2024-11-14T15:06:56Z
Инсайдер: AMD готовит архитектуру UDNA для PlayStation 6, а Sony готовит новую портативную консоль
GameMag
2024-11-20T02:21:43Z
Чем Xbox Game Pass порадует в ноябре 2024 — Microsoft раскрыла вторую волну игр для подписчиков на консолях Xbox и ПК
GameMag
2024-11-19T21:42:50Z
Xbox-эксклюзив Starfield от Тодда Говарда привлек более 15 миллионов игроков
GameMag
2024-11-19T21:42:12Z
Роскомнадзор прокомментировал возможное ограничение доступа к S.T.A.L.K.E.R. 2 в России
GameMag
2024-11-19T21:42:00Z
Корейская госпожа доминирует: Обзор Stellar Blade
GameMag
2024-11-19T20:59:53Z
Apple випускає iOS 18.1.1 і iPadOS 18.1.1 з виправленнями безпеки
Portaltele
2024-11-19T19:13:04Z
Портативная аннигиляция всего живого: ученые создали необычную замену ядерным испытаниям
Фокус
2024-11-19T18:42:19Z
Лайфхаки для зимы: как быстро очистить лобовое стекло от льда
Comments UA
2024-11-19T01:00:21Z
Известный итальянский производитель спортивных авто отказывается от бензиновых двигателей
Фокус
2024-11-19T14:15:13Z
Изменится до неузнаваемости: новый Nissan Leaf 2025 показали до презентации
Фокус
2024-11-19T12:30:29Z
Зачем водители возят носок с рисом в авто: три причины/Кто бы мог подумать!
Апостроф
2024-11-19T12:15:07Z
Исторический полет: сверхзвуковой самолет преодолел звуковой барьер и побил рекорд
Фокус
2024-11-19T11:04:18Z
Цена $13800 и запас хода 600 км: в Китае дебютировал дешевый соперник Volkswagen ID.3
Фокус
2024-11-19T10:00:25Z
Возрождение легенды: знаменитый Citroen 70-х собираются вернуть на рынок
Фокус
2024-11-19T08:21:48Z
Настало время штрафов на дорогах за популярное нарушение: следите за своим светом
Знай
2024-11-19T07:51:52Z
Альтернатива X3: новый электрокроссовер BMW рассекретили до премьеры
Фокус
2024-11-19T07:36:41Z