В Індії поліція учора затримала близько 600 працівників «Samsung Electronics» ‒ одного з найбільших у світі виробників напівпровідників і комп'ютерних мікросхем, а також членів профспілки за організацію вуличного протесту.
Про це пише DW.
Протягом останніх чотирьох тижнів тисячі співробітники південнокорейської компанії в Індії страйкували через умови праці на виробництві Ченнаї та в інших місцях.
За інформацією поліції, протестувальників затримали через те, що “їхній марш викликав незручності для громадськості”.
Працівники вимагають підвищення заробітної плати, обмеження робочого дня до восьми годин і визнання основної профспілки заводу CITU.
Завод у Ченнаї є другим за величиною заводом Samsung у країні та генерує майже одну третину річного доходу Samsung в Індії, який становить 12 мільярдів доларів.
Працівники Samsung у Ченнаї заробляють у середньому 25 000 рупій (приблизно 300 доларів) на місяць і хочуть, щоб ця цифра зросла до 36 000 рупій протягом трьох років.
Страйк розпочався 9 вересня, у ньому беруть участь тисячі працівників Samsung у країні. Профспілка стверджує, що з того часу затримали щонайменше 10 000 співробітників компанії, додавши, що більшість зі затриманих вже звільнили. Місцеві ЗМІ також повідомили про сотні арештів за останні тижні.