MY.UAНовини
Дмитро Андріянов: «"Батя" — це серіал, яким я насправді пишаюся. Це саме те, що я хотів донести й показати»
Дмитро Андріянов: «"Батя" — це серіал, яким я насправді пишаюся. Це саме те, що я хотів донести й показати»

Дмитро Андріянов: «"Батя" — це серіал, яким я насправді пишаюся. Це саме те, що я хотів донести й показати»

Цієї осені на каналі «2+2» відбудеться прем'єра 16-серійного гостросюжетного детективного серіалу «Батя». Майбутній серіал розкаже про заслуженого оперативника, підполковника Степана Безбатька з позивним «Батя», який після отриманого на фронті поранення погоджується стати консультантом у відділку поліції.

Режисер цього серіалу Дмитро Андріянов розповів у ексклюзивному інтерв’ю для «ДМ», як обирав актора на головну роль у «Баті», як він працює з акторами й іншими членами знімальної групи та як на його роботу вплинули Квентін Тарантіно та Гай Річчі.

— Дмитре, чому ви вирішили стати режисером? Що вплинуло на вибір професії?

— Можна сказати, що це так доля розпорядилася, бо спочатку я хотів стати актором, а не режисером. У 2000 році я одночасно подав документи на вступ до інституту імені Карпенко-Карого на акторський факультет і до Київського університету культури на режисуру. Це була саме театральна режисура і за освітою я не кінорежисер, а театральний режисер. Тоді, на першому курсі, я дуже просив свою майстриню Ніну Миколаївну Гусакову, щоб вона мене перевела на акторський курс, на що вона мені відповідала: «Почекай. Давай ти спочатку навчишся режисури, бо у тебе є до цього здібності, а там вже як життя піде. Захочеш бути актором, то будеш ним». Вона мене вмовила. До четвертого курсу ми працювали паралельно з акторами. Ставили якісь уривки й одноактові п’єси та самі грали в них.

Дмитро Андріянов

І вже на четвертому курсі я ставив виставу про любов, у якій за сценографією було дуже багато скошеної трави по залу. Ця трава була скрізь. Вона лежала на підлозі, стояла в банках. І ось перед показом дивлюся я на порожній темний зал і бачу, як на травинці дві маленькі крапельки котяться одна до одної. Вони з'єднуються, а потім знову розходяться по стеблу. Я дивлюся на це і думаю: це так метафорично, це так гарно і так підходить до теми вистави — але цього, на жаль, ніхто не побачить. Щоб це побачити, потрібен крупний план.

Саме після цієї думки, після погляду на цю банку з травинкою мене буквально «перемкнуло». Після цього я зрозумів, що не хочу працювати у театрі, а хочу знімати кіно, де є можливість на великому плані показати таку красу. Я почав дивитися багато фільмів, почав шукати якусь інформацію про кінорежисуру, вивчати, які є об’єктиви, як вони працюють, як працює світло й усе таке інше.

 Яким чином ви, театральний режисер за фахом, потрапили у кіно?

— Після того як я у 2005 році закінчив Університет культури, я пішов працювати на телеканал «1+1», на ранковий ефір асистентом режисера. І потім довгий час я працював на телебаченні режисером — починав із того, що знімав невеличкі рубрики, потім почав знімати програми, далі став головним режисером і знімав уже великі реаліті-шоу. Але я розумів, що це для мене просто перший етап на шляху до моєї головної мрії. Наступним етапом за моїм планом були зйомки серіалів. А далі я хочу зняти «повний метр». Тобто я собі такий вектор спланував і поступово, поетапно його реалізовую.

— Якщо подивитися на вашу фільмографію, то можна зробити припущення, що найбільш комфортно ви себе почуваєте у жанрі іронічного детектива. Достатньо пригадати хоча б «Морську поліцію» або «Дільничого з ДВРЗ».

— Так, мені ближче жанри комедії й іронічного детективу. Я дуже люблю комедії, але я також обожнюю знімати екшн, бо мені подобається динаміка у сюжеті. А іронічний детектив якраз і поєднує у собі й комедію, і якісь драматичні моменти, і динаміку. Я сам у житті дуже динамічний і швидкий. Я  постійно працюю у якомусь завищеному темпоритмі. Мені так комфортно. Коли довго виставляється світло або довго тривають якісь інші підготовчі роботи, для мене це просто жахливо. Я хочу, щоб усе одразу понеслось і «горіло». Тоді мій коефіцієнт корисної дії підвищується.

— Як би ви самі назвали свій стиль роботи на майданчику: більш авторитарний чи демократичний?

— Не хочеться себе хвалити (посміхається), але я дійсно абсолютно демократичний режисер. Для мене на майданчику найголовніший — це актор. Можна придумувати будь-які режисерські прийоми або реверанси, але якщо актор це не відчує і не передасть, то все це не буде мати сенсу. Тому я більш орієнтований на акторів. Оскільки я вже четвертий проєкт працюю з одним оператором Матвієм Шульгіним, то я йому абсолютно довіряю. У нас із ним є певна творча синергія. Ми багато спілкуємось і на майданчику, і за його межами, тому він добре мене розуміє і точно знає, що мені потрібно. Я йому повністю довіряю кадр. Але… Я ніколи не дам свій задум повернути в інший бік. Я прислухаюся до будь-яких пропозицій. Я забороняю групі, щоб до мене зверталися на «Ви». Для мене важливо, щоб у колективі не відчувалася відстань між режисером-постановником і іншими людьми. Щоб не було відчуття, що ці 40—50 людей працюють на мене. Ні. Ми всі разом працюємо на один проєкт і кожен повинен відчувати свою важливість. Для мене у членів команді дуже важливі саме людські якості.

Актори, які вперше приходять до мене на черговий проєкт, інколи кажуть мені: «Про ваш майданчик ходять чутки, що у вас дуже гарна і доброзичлива атмосфера». На що я відповідаю: «Просто ми на майданчику один одного поважаємо і поважаємо роботу кожного з нас». Я, наприклад, поважаю роботу водіїв каравану. Тому що я інколи можу обрати якусь локацію, на яку заїхати здається неможливо, а вони туди заїжджають. А потім ще якось і виїжджають звідти на своїх 8-тонних вантажівках. Звісно, що я їм вдячний… У мене є постійні ритуали на зйомках. Я в кінці знімального дня, тисну руку кожній людині зі знімальної групи, обіймаю і дякую за роботу. Мені це важливо. Важливо подякувати людині яка сьогодні намагалась багато чого зробити, щоб наш проєкт вийшов класним.

Дмитро Андріянов

— Після початку повномасштабного вторгнення наша кіноіндустрія на довгий час стала «на паузу» з об’єктивних причин. Який проєкт став для вас першим вже під час великої війни?

Так пауза була досить довгою. А першим проєктом став серіал «Розтин покаже 3», долучитись до якого мені запропонували на студії Mamas Film Production і зняти кілька серій. І ця пропозиція для мене була як ковток свіжого повітря на той час. Тому я з радістю погодився на цю роботу і зняв для «Розтина» 5 серій. І так збіглося, що майже одночасно мені зателефонували з компанії SFERA FILM, а я з ними взагалі раніше не мав ніяких контактів, і кажуть: «Дмитре, у нас для вас є пропозиція. Чи не хочете ви зняти чотирисерійну військову драму?». Я приїхав до них в офіс, ми познайомились, поспілкувались, я показав свою фільмографію, розказав про себе, розказав, що як раз напередодні повномасштабного вторгнення знімав серіал про другу світову війну «Табун». Ми розсталися, а через деякий час мені перетелефонували і кажуть «Ви нас влаштовуєте». І запропонували зняти серіал «Звичайна людина».

— Чи важко вам було наважитись знімати про війну під час війни?

Коли мені запропонували зняти цей фільм, я попросив дати мені певний час, щоб подумати і прийняти рішення. Я розумів наскільки це відповідально, наскільки це важливо щоб я зняв правдиве кіно. Тому потім і стилістику подачі матеріалу я обрав напівдокументальну. З постійною «живою» камерою, з сірою кольорокорекцією, щоб все це виглядало трохи документально. І ось після певних роздумів і вагань, я сказав собі: «Стоп! Я ж все це знаю. Я така ж  звичайна людина, як і цей герой. Я робив те ж саме, що й він на початку війни. Я такий же цивільний, який також рятував свою родину. Свою матір, свою жінку, своїх дітей. Я їх ховав, я брав на себе відповідальність, я вирішував якісь питання, не маючи уяви як їх вирішувати. Я повинен зняти фільм не про військового. Я повинен зняти фільм про цивільного. Про такого який я є сам. Тому я можу передати те, що відчував сам на початку війни. Те, що відчувала моя родина». І коли я знайшов оці точки дотику між матеріалом і собою, коли я відчув конґруентність з героєм,  тоді я запропонував продюсеру компанії SFERA FILM своє рішення і сказав: «Я знаю, я розумію як поставити цей фільм». І мені дали «добро».

— Як вам було працювати на знімальному майданчику з виконавцем головної ролі Олегом Шульгою, який на той час вже встиг повоювати і знав про цю війну зі свого досвіду?

Так, Олег Шульга - кадровий офіцер, який має серйозний бойвий досвід. Ще до повномасштабного вторгнення він приймав участь у АТО. Але треба зазначити, що в сералі «Звичайна людина» Олег грає персонажа, який взагалі від війни далекий. Тому я у нього питав: «Олеже, а я к тобі грати цивільну людину, яка боїться пострілів, яка боїться за своє життя, яка боїться всього що повйязане з війною?» І Олег мені відповів: «Я ж актор. Це моя професія. Тому я повинен зіграти все, що мені запропонують».

Я подивився на нього, подивився в його очі, подивився як він себе поводить, як він спілкується поза кастингом, і подумав: «Так оце ж Олег і є та сама звичайна людина яка потім може стати надзвичайною людиною». Я закладав у цей проєкт головну ідею, що кожен з нас є звичайною людиною, яка за певних умов може стати надзвичайною людиною. Це був мій внутрішній девіз фільму.

Хоча я дійсно у Олега дуже багато консультувався з урахуванням його досвіду. Я питав у нього як краще щось зробити в тому чи іншому моменті, бо він все це знає. Так співпало, що оскільки ми живемо поряд, то ми часто іздили разом з ним на зміну і потім, після зміни, додому. Тому у нас був час для спілкування. Ми говорили про сьогоднішній знімальний день, взаглі про проєкт і на якісь інші теми. І вже на майданчику я просто робив якісь невеликі поправки, бо ми вже все оговорили у дорозі.

— До речі, якщо не помиляюсь, то крайній знімальний день серіалу «Табун», про який ви згадували, був саме напередодні повномасштабного вторгнення 23 лютого. Це так?

Так – це правда. Це була дуже важка зйомка. У мене такої важкої зйомки ніколи раніше не було. Там було багато екшену, була велика масовка і задіяні всі головні герої. Ми свого часу не встигли дозняти основні сцени, тому що тоді саме пішов сніг. А він нам у кадрі був не потрібний. І ми чекали поки сніг розтане, щоб дозняти ці фінальні сцени. І коли сніг розтанув ми поїхали знімати в Коростишівський кар'єр. Повернувся я додому пізно, дуже зморений, а вранці мене будить дружина і каже: «Діма, вставай, почалася війна». А я тоді спросоння ще досить невдало пожартував: «Ні, вона тільки вчора закінчилася». Виходжу напівсонний на двір в халаті з кавою, а у мене на вулиці якась метушня, над головою літають літаки, чуються вибухи. Я тоді одразу повністю прокинувся і намагаюсь зрозуміти що відбувається. Невже справді війна!?.. Отакий для мене був початок війни. На той час ми «Табун» вже майже повністю змонтували, крім оцих фінальних сцен. І домонтовавли його вже після початку війни. І потім вже змонтований фільм досить дрвгий час «лежав на поличці». Але, слава Богу, канал ICTV 2 його показав згодом у своєму ефірі.

Зйомки серіалу «Табун»

— А як ви вважаєте, чи доречно зараз показувати кіно про Другу світову війну, коли ми всі зараз живемо в умовах сучасної війни з росією?

Складне питання. Якщо чесно, то у мене були певні вагання, щодо того, чи треба показувати «Табун». Я розумів, що з огляду на ті події, які відбуваються зараз в Україні, «Табун» - це просто казка. Взагалі це альтернативна історія. Це абсолютно художня вигадка. Не був британський спецназ під час Другої світової війни в Україні. Але автор дуже гарно написав цікаву історію про Другу світову війну, де немає жодного червоноармійця (посміхається).

— Так і Тарантіно зняв фільм «Безславні виродки», у якому американський спецназ вбиває Гітлера.

По суті для нас, коли ми працювали над серіалом «Табун», фільм «Безславні виродки» був своєрідним референсом. Ми орієнтувалися на нього, це для нас був взірець. До речі Тарантіно дуже гарно сказав про цей свій фільм: «А я хотів би, щоб це було саме так. Щоб у французькому кінотеатрі дійсно згоріла вся верхівка Рейху». І ми в «Табуні» також показали, що міг бути британський спецназ в Україні, могли німці відновити газ «Табун», який використовувався під час Першої світової війни, могла бути така «чорна» людина, як Штраубе... А ще у цій стрічці грав Василь Кухарський, який потім загинув вже на цій війні. Його загибель стала для мене особисто дуже великою трагедією. Для мене було два дуже сильних удари під час війни: це загибель Васі Кухарського і піротехніка Сані Суворова, якого я також дуже гарно знав, поважав і ми дуже багато разом працювали до війни. Вася Кухарський був людиною сильною, принциповою і по чоловічому – дуже спокійною. Знаєте, коли я перший читав сценарій серіалу «Звичайна людина», то спочатку уявляв у головний ролі саме Васю Кухарського. Але на жаль не сталося…

— Я звернув увагу, що ви сами носите бороду і у вас у серіалах у головних ролях також знімаються бородаті актори. Наприклад Юрій Дяк у «Морській поліції», або Олександр Мельник у майбутньому серіалі «Батя». Маєте якусь особливу прихильність до тих, хто також носить бороду?

Я про це ніколи не думав і навіть не звертав на це уваги (сміється). Це просто так збіглося. Що стосується Саші Мельника, то я його добре знав бо працював з ним раніше на інших проєктах і дуже  хотів зняти його в якомусь своєму серіалі у головній ролі. Я бачив його можливості і великий акторський діапазон, але не знав яку саме головну роль йому можна запропонувати. Бо він дуже характерний актор. А таких акторів беруть переважно на якісь важкі ролі або на ролі якихось яскравих антагоністів. І от коли мені кінокомпанія SFERAFILM запропонувала зняти серіал «Батя» я почав читати сценарій і відчуваю, що зі мною зі сторінок цього сценарію розмовляє Саша Мельник. Я бачу його в кожній сцені, в кожному кадрі. Але я не знаю як його запропонувати продюсеру. Бо Саша Мельник не схожий на типового крутого поліцейського, якого глядачі звикли бачити на екрані. Саша невисокого зросту, а його герой, «Батя» заслужений оперативник, який має міцний характер, який на фронті був командиром розвідгрупи… Тобто Мельник не підходить під класичний типаж крутого копа. Але я був стовідсотково впевнений, що це роль саме для нього. І от коли ми з генеральним продюсером Дмитром Сафановським починаємо оговорювати кандидатів на ролі, я його обережно питаю: «Дмитре, а кого ти бачиш у головній ролі?». І він мені відповідає: «Знаєш, коли я читав сценарій, я уявляв собі на цій ролі Саню Мельника». Уявляєте, як збіглися наші думки? І тоді я йому з   полегшенням відповідаю: «Діма, це ідеальний варіант!». Я був готовий до того, що мені доведеться якось рекламувати Мельника, якось пояснювати, чому він підходить для цієї ролі.

Зйомки серіалу «Батя»

А виявляється, що ми з продюсером незалежно один від одного думали про одного й того ж актора, якого багато хто не помічав. Знаєте, коли у тебе з продюсером схожі смаки і погляди, і не тільки у виборі акторів, а й по іншим якимось моментам, то це дуже круто і це працює на результат.  Я інколи дивуюсь тому, що я щось пишу продюсеру з якимось своїми пропозиціями, і тут же паралельно отримую від нього повідомлення, де він пише мені майже те саме. А те, що Мельник як і я носить бороду, це просто збіг обставин (сміється). Знаєте, як у тому старому анекдоті – бороду збрити можна, а талант і розум – вони нікуди не дінуться.

— І як ви вважаєте зараз, Олександр Мельник виправдав ваші сподівання? 

Однозначно! Скажу чесоно, поклавши руку на серце, «Батя» - це серіал яким я насправді пишаюсь. Це саме те, що я хотів донести і показати. І мені це, слава Богу, дали зробити. Тому я маю дуже велику надію, що «Батя» глядачам сподобається.

Дмитро Андріянов та Олександр Мельник

— Над чим працюєте зараз?

Зараз ми приступили до зйомок 16-серійного серіалу «Найкращий поліцейський». Це також іронічний детектив, але з якимось абсурдистськими елементами. У «Баті» я орієнтувався на стилістику американського кіно, тому у серіалі буде, наприклад, багато хард-року і якихось інших добре впізнаваних американських штук. А «Найкращий поліцейський» хочеться зробити дуже стильовим, але при цьому справжнім народним українськм серіалом, який грунтується на українській музиці, який побудований на якихось речах, які нам дуже добре знайомі. Зараз саме над цим працюємо і шукаємо якісь еквіваленти. У мене, слава Богу, був час підготуватись до цього проєкту. Тому я до початку зйомок був повністю підготовлений і зараз абсолютно точно знаю, що мені потрібно знімати. Умовно кажучи це буде своєрідне поєднання елементів класичного французського кінематографа, на кшалт фільмів «Татусі» і «Невдахи», де є дуєт несхожих, але дуже привабливих героїв, і кращих стрічок Гая Річчі. Ми деякі речі намагаємось робити дуже стильовими. Буде багато динаміки, буде багато ґеґових штук.

Зйомки серіалу «Найкращий поліцейський»

Але при цьому я постійно попереджую акторів, щоб вони «тримали себе у рука»х, щоб вони не переходили у жанр естради в не працювали обличчям. Бо це просто вб’є проєкт. Я не хочу, щоб «Найкращий поліцейський» перетворився на збірку скетчів з буфондними елементами. Я кажу акторам: «Ситуації у нас і так смішні. Але якщо ви їх будете подавати драматично і досить серйозно, то це буде виглядати ще смішніше». І мені здається, що у нас виходить. Це, звісно треба буде дивитись на монтажі, але я бачу, що у нас є сцени, наближені до того, що я хотів зробити.

Фото: прес-служба кінокомпанії SFERA FILM та особистого архіва Дмитра Андріянова

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Украинские военные начали массово сдаваться в плен: что известно
Comments UA
2024-11-16T20:00:53Z
Ситуация резко изменилась: что происходит в Купянске после визита Зеленского
Comments UA
2024-11-19T15:18:34Z
Россияне топчутся на собственных труппах: что происходит под Купянском
Comments UA
2024-11-12T14:21:04Z
Оккупанты нанесли удар по жилому дому в Харькове: есть разрушения и пострадавшие
Хвиля
2024-11-08T06:21:31Z
Оккупанты опрокидывают ПВО из Евпатории для защиты Крымского моста
TSN
2024-11-20T12:22:06Z
Убытки на 18 миллионов: Госэкоинспекция предотвратила браконьерство в "Тузловских лиманах"
Знай
2024-11-20T11:21:27Z
В Севастополе подорвали авто капитана первого ранга Черноморского флота РФ. Тот не выжил
ZN UA
2024-11-13T11:27:00Z
Блэкаут в Одессе: в городе не могут заживить критическую инфраструктуру, закрывают школы
Фокус
2024-11-17T22:57:29Z
Непогода надвигается: синоптики предупредили водителей об опасности
Хвиля
2024-11-19T04:24:15Z
На фоне слухов о проблемах в браке одинокую Пугачеву поймали во время прогулки
Comments UA
2024-11-11T21:51:15Z
"Такой п**дец, а ты чипсики рекламируешь": ведущий "Орла и решки" рассказал о разговоре с Ивлеевой после вторжения РФ
Апостроф
2024-11-19T09:48:42Z
В России умерла звезда фильма "Бриллиантовая рука"
Comments UA
2024-11-16T14:42:23Z
Врачи не давали сроков: любимица публики Ада Роговцева оказалась в больнице
GlavRed
2024-11-14T17:06:51Z
Шер откровенно рассказала о браке с Сонни Боно
Корреспондент
2024-11-20T12:15:20Z
Борис Джонсон показался в благотворительной футболке украинского бренда: что известно об инициативе/Британский политик присоединился к важной инициативе
Апостроф
2024-11-20T11:58:45Z
В Facebook сообщили о смерти Виктора Павлика: жена выдала гневную тираду
GlavRed
2024-11-19T16:45:44Z
Тринчер сравнили с россиянкой Бузовой из-за поведения на интервью/Певица ответила на вопросы интервьюера после своего выступления
Апостроф
2024-11-19T10:39:25Z
"Очень хороший муж": Ева Лонгория раскрыла секреты счастливого брака с Хосе Бастоном
Фокус
2024-11-18T11:07:17Z
Зеленский сделал настораживающее заявление: на сколько может возрасти численность войск КНДР в РФ
Comments UA
2024-11-19T15:25:18Z
Нарушит еще одну традицию: Мелания Трамп не переедет за мужем в Белый дом
Фокус
2024-11-13T14:35:03Z
«Не дай Бог» — Лукашенка рассказал, кого нельзя избирать президентом
ZN UA
2024-11-14T22:02:11Z
Украинка сорвала выступление Навальной на конференции в Лиссабоне
Comments UA
2024-11-12T14:09:13Z
Борис Джонсон сделал селфи в украинской футболке с надписью "Битва за свет"
Комсомольская правда
2024-11-20T12:27:25Z
В Словении задержали мужчину, который устроил провокацию во время визита Елены Зеленской
Европейская правда
2024-11-20T12:27:13Z
Усиление кровавого террора: сколько еще времени Путин будет устраивать украинцам ад
Comments UA
2024-11-18T12:39:58Z
Зеленский встревожил планами РФ на ближайшее время: к чему призывает всех украинцев
Comments UA
2024-11-16T18:36:48Z
Дочь Илона Маска объявила об отъезде из США после победы Трампа
Корреспондент
2024-11-08T10:42:30Z
Найден самый ранний признак деменции: многие с ним сталкиваются, и не один раз
Фокус
2024-11-11T09:51:52Z
Что предлагают вместо МСЭК: от анонимности пациента до видеофиксации и индивидуальных экспертов
Комсомольская правда
2024-11-19T06:02:12Z
Женщины, которые стареют медленнее всех: 6 здоровых привычек датчанок
Фокус
2024-11-16T15:00:35Z
Формула "10-3-2-1-0": ученые вывели беспроигрышное уравнение для здорового сна
Фокус
2024-11-13T10:36:35Z
Очередное современное оборудование для хирургии передал больнице Охматдет Фонд Рината Ахметова
Корреспондент
2024-11-20T12:09:10Z
Диетолог назвала 4 продукта с полезными для сердца жирами: они помогут снизить уровень холестерина
UAToday
2024-11-20T10:00:49Z
Госпитализации упали на 63%: ученые узнали новый метод борьбы с COVID-19
Фокус
2024-11-07T16:51:30Z
Ночная стража: 5 комнатных растений, которые улучшают сон
Marie Claire
2024-11-16T19:30:52Z
Состарит, убьет потомство и разовьет рак: ученые раскрыли новые опасности курения марихуаны
Фокус
2024-11-15T19:51:31Z
Почему в Украине стремительно растут цены: банкир Фурса ошарашил ответом
Comments UA
2024-11-12T15:18:16Z
Отменены графики отключений света в некоторых регионах
Известия Киев
2024-11-19T18:33:42Z
Отключение света и графики поставки газа: что ждет украинцев этой зимой
Знай
2024-11-08T04:36:37Z
В Украине могут установить ветряные турбины общей мощностью 800 МВт: что известно
Фокус
2024-11-18T17:23:42Z
Контрабанда в Украине: в условиях полномасштабной войны появились новые схемы
ZN UA
2024-11-20T12:25:50Z
Россия нарастила экспорт нефти на 50%
Корреспондент
2024-11-20T12:18:12Z
Платежка может вырасти: сколько придется платить за газ в декабре
Знай
2024-11-18T08:07:12Z
Присвоили 5,8 млрд грн: менеджеры нефтеперерабатывающей компании получили подозрения
Апостроф
2024-11-07T21:45:13Z
Цитрусовый ценопад: мандарины, апельсины и лимоны становятся доступнее
Знай
2024-11-18T11:12:37Z
"Боже, какой я была глупой": Ярослава Магучих изменила свои планы по рождению ребенка
Апостроф
2024-11-12T19:06:04Z
"Им запретили делать это": раскрыто скандальное условие боя Тайсон - Пол
Корреспондент
2024-11-19T15:36:14Z
Находился в коме: стали известны подробности смерти боксера Вячеслава Узелкова
Комсомольская правда
2024-11-12T10:12:13Z
Украина добыла разгромную победу в отборе на женский Евробаскет
Корреспондент
2024-11-08T10:04:17Z
Клуб Ла Лиги эпично затроллил Винисиуса из-за Золотого мяча
Корреспондент
2024-11-20T11:42:07Z
Хави и Маскерано - претенденты на пост главного тренера Интера Майами
Корреспондент
2024-11-20T11:24:30Z
Легендарный французский футболист возглавил клуб украинца Малиновского
ZN UA
2024-11-20T11:20:07Z
Стали известны гонорары Усика и Фьюри за второй бой
ZN UA
2024-11-20T10:05:18Z
Определились все потенциальные соперники Украины в плейоф Лиги наций
UAToday
2024-11-20T09:28:27Z
Психотерапевт - о разговорах с бойцами на "нуле": Лучше молчать в трубку, чем не звонить вообще
Комсомольская правда
2024-11-08T05:03:43Z
Голубцы с булгуром, вкуснее обычных: судья "Мастер Шеф" дала простой рецепт
Политека
2024-11-19T04:00:53Z
Любовный гороскоп для всех знаков Зодиака на неделю с 18 по 24 ноября 2024 года
Фокус
2024-11-17T23:15:40Z
Срочно делайте, иначе останетесь без винограда: бюджетные средства обработки лозы
Знай
2024-11-12T16:51:31Z
Universal готовит лучший аттракцион в мире Гарри Поттера "Министерство магии"
Фокус
2024-11-20T12:25:07Z
Праздничный вариант любимой "Шубы" – этот торт-салат станет украшением стола/Такая форма подачи точно вам понравится!
Апостроф
2024-11-20T12:03:05Z
Как спасти пересоленное блюдо – помогут бабушкины советы/Ситуацию можно исправить!
Апостроф
2024-11-18T11:12:39Z
Идеальный хруст: здоровый способ вкусно приготовить бекон от шеф-повара
Marie Claire
2024-11-08T03:00:33Z
Гороскоп на завтра 14 ноября: Львам - сюрпризы, Весам - большая удача
GlavRed
2024-11-13T07:28:09Z
В Ассоциации городов заявили об оттоке украинцев на оккупированные территории
Корреспондент
2024-11-12T17:58:17Z
Уже проходит ВЛК: популярного ведущего мобилизовали
Comments UA
2024-11-19T19:45:26Z
На семью - 18 500 гривен: украинцев регистрируют на новые "зимние" выплаты
Знай
2024-11-15T04:21:06Z
Российская ракета, которая упала на дома в Одессе, была сбита ПВО, — Воздушные силы
Комсомольская правда
2024-11-18T14:40:19Z
Еще один украинский вуз отказался от Telegram: какой именно
TSN
2024-11-20T12:28:19Z
Когда украинцы будут праздновать День Святого Николая в 2024 году: новая дата
GlavRed
2024-11-20T12:27:15Z
Украинцы в Норвегии лишатся приюта и защиты: что известно о новых правилах
Comments UA
2024-11-16T19:15:52Z
Точность до 1 метра, поражает движущиеся цели: Франция произведет бомбы AASM для Украины
Фокус
2024-11-12T15:27:21Z
Смерть друга: король Карл III и королева Камилла объявили печальную новость
Marie Claire
2024-11-19T19:04:46Z
Российский удар по Киеву: спасатели показали последствия
Апостроф
2024-11-17T07:15:11Z
Среди жертв российского удара по Сумам – 14-летняя Анастасия Боровик
Комсомольская правда
2024-11-18T10:52:24Z
Норвежские рыбаки "поймали" в свои сети американскую атомную субмарину
Европейская правда
2024-11-15T12:58:02Z
Очевидец о ракетном ударе в Одессе: взрыв был в 15 метрах от нас
Comments UA
2024-11-18T11:15:47Z
В Киеве авто насмерть сбило женщину на пешеходном переходе
Корреспондент
2024-11-20T12:27:58Z
Ракетный удар по Одессе: количество погибших выросло до 11 человек
ZN UA
2024-11-20T12:27:49Z
Под Парижем владелец ресторана захватил заложников в своем заведении
Фокус
2024-11-16T19:54:36Z
Суд оправдал водителя, задержанного у границы с "уклонистом" и $6 тыс. — чем обосновали решение
Апостроф
2024-11-20T12:24:53Z
В Ровенской области произошла страшная трагедия с маленькими детьми
Апостроф
2024-11-20T12:24:42Z
"Пожалуйста, умри": искусственный интеллект устал от вопросов и нахамил пользователю
Фокус
2024-11-14T15:06:56Z
Семейная традиция Комонов: ученые обнаружили следы бальзамирования на телах французских аристократов
Фокус
2024-11-18T11:45:32Z
Забудьте об iPhone 16 Pro Max: Asus ROG Phone 9 Pro показал лучшее время автономной работы
Фокус
2024-11-20T12:25:25Z
Ретроградный Меркурий с 26 ноября по 15 декабря: кого будет "трясти" сильнее всего
UAToday
2024-11-20T12:03:28Z
Зеленский и другие стали переходить в альтернативную X соцсеть Bluesky
Апостроф
2024-11-20T11:43:46Z
The Callisto Protocol обновили под PlayStation 5 Pro — теперь хоррор от создателя Dead Space можно проходить в 8K
GameMag
2024-11-20T11:41:16Z
Blizzard представила нового героя Overwatch 2 — танка Hazard
GameMag
2024-11-20T11:28:47Z
Genshin Impact вышла на Xbox Series X|S с обновлением «Сплетение духа и пламени»
GameMag
2024-11-20T11:28:39Z
Почти 30% звезд "съедают" похожие на Землю планеты: что происходит в космосе
Фокус
2024-11-20T11:21:39Z
Лайфхаки для зимы: как быстро очистить лобовое стекло от льда
Comments UA
2024-11-19T01:00:21Z
Как экономить топливо в автомобиле зимой: специалисты поделились пятью эффективными способами
TSN
2024-11-20T10:33:45Z
Американские авто для украинцев: ТОП-5 самых популярных
Comments UA
2024-11-20T09:30:33Z
Известный итальянский производитель спортивных авто отказывается от бензиновых двигателей
Фокус
2024-11-19T14:15:13Z
Изменится до неузнаваемости: новый Nissan Leaf 2025 показали до презентации
Фокус
2024-11-19T12:30:29Z
Зачем водители возят носок с рисом в авто: три причины/Кто бы мог подумать!
Апостроф
2024-11-19T12:15:07Z
Исторический полет: сверхзвуковой самолет преодолел звуковой барьер и побил рекорд
Фокус
2024-11-19T11:04:18Z
Цена $13800 и запас хода 600 км: в Китае дебютировал дешевый соперник Volkswagen ID.3
Фокус
2024-11-19T10:00:25Z
Возрождение легенды: знаменитый Citroen 70-х собираются вернуть на рынок
Фокус
2024-11-19T08:21:48Z