MY.UAНовини
Дмитро Андріянов: «"Батя" — це серіал, яким я насправді пишаюся. Це саме те, що я хотів донести й показати»
Дмитро Андріянов: «"Батя" — це серіал, яким я насправді пишаюся. Це саме те, що я хотів донести й показати»

Дмитро Андріянов: «"Батя" — це серіал, яким я насправді пишаюся. Це саме те, що я хотів донести й показати»

Цієї осені на каналі «2+2» відбудеться прем'єра 16-серійного гостросюжетного детективного серіалу «Батя». Майбутній серіал розкаже про заслуженого оперативника, підполковника Степана Безбатька з позивним «Батя», який після отриманого на фронті поранення погоджується стати консультантом у відділку поліції.

Режисер цього серіалу Дмитро Андріянов розповів у ексклюзивному інтерв’ю для «ДМ», як обирав актора на головну роль у «Баті», як він працює з акторами й іншими членами знімальної групи та як на його роботу вплинули Квентін Тарантіно та Гай Річчі.

— Дмитре, чому ви вирішили стати режисером? Що вплинуло на вибір професії?

— Можна сказати, що це так доля розпорядилася, бо спочатку я хотів стати актором, а не режисером. У 2000 році я одночасно подав документи на вступ до інституту імені Карпенко-Карого на акторський факультет і до Київського університету культури на режисуру. Це була саме театральна режисура і за освітою я не кінорежисер, а театральний режисер. Тоді, на першому курсі, я дуже просив свою майстриню Ніну Миколаївну Гусакову, щоб вона мене перевела на акторський курс, на що вона мені відповідала: «Почекай. Давай ти спочатку навчишся режисури, бо у тебе є до цього здібності, а там вже як життя піде. Захочеш бути актором, то будеш ним». Вона мене вмовила. До четвертого курсу ми працювали паралельно з акторами. Ставили якісь уривки й одноактові п’єси та самі грали в них.

Дмитро Андріянов

І вже на четвертому курсі я ставив виставу про любов, у якій за сценографією було дуже багато скошеної трави по залу. Ця трава була скрізь. Вона лежала на підлозі, стояла в банках. І ось перед показом дивлюся я на порожній темний зал і бачу, як на травинці дві маленькі крапельки котяться одна до одної. Вони з'єднуються, а потім знову розходяться по стеблу. Я дивлюся на це і думаю: це так метафорично, це так гарно і так підходить до теми вистави — але цього, на жаль, ніхто не побачить. Щоб це побачити, потрібен крупний план.

Саме після цієї думки, після погляду на цю банку з травинкою мене буквально «перемкнуло». Після цього я зрозумів, що не хочу працювати у театрі, а хочу знімати кіно, де є можливість на великому плані показати таку красу. Я почав дивитися багато фільмів, почав шукати якусь інформацію про кінорежисуру, вивчати, які є об’єктиви, як вони працюють, як працює світло й усе таке інше.

 Яким чином ви, театральний режисер за фахом, потрапили у кіно?

— Після того як я у 2005 році закінчив Університет культури, я пішов працювати на телеканал «1+1», на ранковий ефір асистентом режисера. І потім довгий час я працював на телебаченні режисером — починав із того, що знімав невеличкі рубрики, потім почав знімати програми, далі став головним режисером і знімав уже великі реаліті-шоу. Але я розумів, що це для мене просто перший етап на шляху до моєї головної мрії. Наступним етапом за моїм планом були зйомки серіалів. А далі я хочу зняти «повний метр». Тобто я собі такий вектор спланував і поступово, поетапно його реалізовую.

— Якщо подивитися на вашу фільмографію, то можна зробити припущення, що найбільш комфортно ви себе почуваєте у жанрі іронічного детектива. Достатньо пригадати хоча б «Морську поліцію» або «Дільничого з ДВРЗ».

— Так, мені ближче жанри комедії й іронічного детективу. Я дуже люблю комедії, але я також обожнюю знімати екшн, бо мені подобається динаміка у сюжеті. А іронічний детектив якраз і поєднує у собі й комедію, і якісь драматичні моменти, і динаміку. Я сам у житті дуже динамічний і швидкий. Я  постійно працюю у якомусь завищеному темпоритмі. Мені так комфортно. Коли довго виставляється світло або довго тривають якісь інші підготовчі роботи, для мене це просто жахливо. Я хочу, щоб усе одразу понеслось і «горіло». Тоді мій коефіцієнт корисної дії підвищується.

— Як би ви самі назвали свій стиль роботи на майданчику: більш авторитарний чи демократичний?

— Не хочеться себе хвалити (посміхається), але я дійсно абсолютно демократичний режисер. Для мене на майданчику найголовніший — це актор. Можна придумувати будь-які режисерські прийоми або реверанси, але якщо актор це не відчує і не передасть, то все це не буде мати сенсу. Тому я більш орієнтований на акторів. Оскільки я вже четвертий проєкт працюю з одним оператором Матвієм Шульгіним, то я йому абсолютно довіряю. У нас із ним є певна творча синергія. Ми багато спілкуємось і на майданчику, і за його межами, тому він добре мене розуміє і точно знає, що мені потрібно. Я йому повністю довіряю кадр. Але… Я ніколи не дам свій задум повернути в інший бік. Я прислухаюся до будь-яких пропозицій. Я забороняю групі, щоб до мене зверталися на «Ви». Для мене важливо, щоб у колективі не відчувалася відстань між режисером-постановником і іншими людьми. Щоб не було відчуття, що ці 40—50 людей працюють на мене. Ні. Ми всі разом працюємо на один проєкт і кожен повинен відчувати свою важливість. Для мене у членів команді дуже важливі саме людські якості.

Актори, які вперше приходять до мене на черговий проєкт, інколи кажуть мені: «Про ваш майданчик ходять чутки, що у вас дуже гарна і доброзичлива атмосфера». На що я відповідаю: «Просто ми на майданчику один одного поважаємо і поважаємо роботу кожного з нас». Я, наприклад, поважаю роботу водіїв каравану. Тому що я інколи можу обрати якусь локацію, на яку заїхати здається неможливо, а вони туди заїжджають. А потім ще якось і виїжджають звідти на своїх 8-тонних вантажівках. Звісно, що я їм вдячний… У мене є постійні ритуали на зйомках. Я в кінці знімального дня, тисну руку кожній людині зі знімальної групи, обіймаю і дякую за роботу. Мені це важливо. Важливо подякувати людині яка сьогодні намагалась багато чого зробити, щоб наш проєкт вийшов класним.

Дмитро Андріянов

— Після початку повномасштабного вторгнення наша кіноіндустрія на довгий час стала «на паузу» з об’єктивних причин. Який проєкт став для вас першим вже під час великої війни?

Так пауза була досить довгою. А першим проєктом став серіал «Розтин покаже 3», долучитись до якого мені запропонували на студії Mamas Film Production і зняти кілька серій. І ця пропозиція для мене була як ковток свіжого повітря на той час. Тому я з радістю погодився на цю роботу і зняв для «Розтина» 5 серій. І так збіглося, що майже одночасно мені зателефонували з компанії SFERA FILM, а я з ними взагалі раніше не мав ніяких контактів, і кажуть: «Дмитре, у нас для вас є пропозиція. Чи не хочете ви зняти чотирисерійну військову драму?». Я приїхав до них в офіс, ми познайомились, поспілкувались, я показав свою фільмографію, розказав про себе, розказав, що як раз напередодні повномасштабного вторгнення знімав серіал про другу світову війну «Табун». Ми розсталися, а через деякий час мені перетелефонували і кажуть «Ви нас влаштовуєте». І запропонували зняти серіал «Звичайна людина».

— Чи важко вам було наважитись знімати про війну під час війни?

Коли мені запропонували зняти цей фільм, я попросив дати мені певний час, щоб подумати і прийняти рішення. Я розумів наскільки це відповідально, наскільки це важливо щоб я зняв правдиве кіно. Тому потім і стилістику подачі матеріалу я обрав напівдокументальну. З постійною «живою» камерою, з сірою кольорокорекцією, щоб все це виглядало трохи документально. І ось після певних роздумів і вагань, я сказав собі: «Стоп! Я ж все це знаю. Я така ж  звичайна людина, як і цей герой. Я робив те ж саме, що й він на початку війни. Я такий же цивільний, який також рятував свою родину. Свою матір, свою жінку, своїх дітей. Я їх ховав, я брав на себе відповідальність, я вирішував якісь питання, не маючи уяви як їх вирішувати. Я повинен зняти фільм не про військового. Я повинен зняти фільм про цивільного. Про такого який я є сам. Тому я можу передати те, що відчував сам на початку війни. Те, що відчувала моя родина». І коли я знайшов оці точки дотику між матеріалом і собою, коли я відчув конґруентність з героєм,  тоді я запропонував продюсеру компанії SFERA FILM своє рішення і сказав: «Я знаю, я розумію як поставити цей фільм». І мені дали «добро».

— Як вам було працювати на знімальному майданчику з виконавцем головної ролі Олегом Шульгою, який на той час вже встиг повоювати і знав про цю війну зі свого досвіду?

Так, Олег Шульга - кадровий офіцер, який має серйозний бойвий досвід. Ще до повномасштабного вторгнення він приймав участь у АТО. Але треба зазначити, що в сералі «Звичайна людина» Олег грає персонажа, який взагалі від війни далекий. Тому я у нього питав: «Олеже, а я к тобі грати цивільну людину, яка боїться пострілів, яка боїться за своє життя, яка боїться всього що повйязане з війною?» І Олег мені відповів: «Я ж актор. Це моя професія. Тому я повинен зіграти все, що мені запропонують».

Я подивився на нього, подивився в його очі, подивився як він себе поводить, як він спілкується поза кастингом, і подумав: «Так оце ж Олег і є та сама звичайна людина яка потім може стати надзвичайною людиною». Я закладав у цей проєкт головну ідею, що кожен з нас є звичайною людиною, яка за певних умов може стати надзвичайною людиною. Це був мій внутрішній девіз фільму.

Хоча я дійсно у Олега дуже багато консультувався з урахуванням його досвіду. Я питав у нього як краще щось зробити в тому чи іншому моменті, бо він все це знає. Так співпало, що оскільки ми живемо поряд, то ми часто іздили разом з ним на зміну і потім, після зміни, додому. Тому у нас був час для спілкування. Ми говорили про сьогоднішній знімальний день, взаглі про проєкт і на якісь інші теми. І вже на майданчику я просто робив якісь невеликі поправки, бо ми вже все оговорили у дорозі.

— До речі, якщо не помиляюсь, то крайній знімальний день серіалу «Табун», про який ви згадували, був саме напередодні повномасштабного вторгнення 23 лютого. Це так?

Так – це правда. Це була дуже важка зйомка. У мене такої важкої зйомки ніколи раніше не було. Там було багато екшену, була велика масовка і задіяні всі головні герої. Ми свого часу не встигли дозняти основні сцени, тому що тоді саме пішов сніг. А він нам у кадрі був не потрібний. І ми чекали поки сніг розтане, щоб дозняти ці фінальні сцени. І коли сніг розтанув ми поїхали знімати в Коростишівський кар'єр. Повернувся я додому пізно, дуже зморений, а вранці мене будить дружина і каже: «Діма, вставай, почалася війна». А я тоді спросоння ще досить невдало пожартував: «Ні, вона тільки вчора закінчилася». Виходжу напівсонний на двір в халаті з кавою, а у мене на вулиці якась метушня, над головою літають літаки, чуються вибухи. Я тоді одразу повністю прокинувся і намагаюсь зрозуміти що відбувається. Невже справді війна!?.. Отакий для мене був початок війни. На той час ми «Табун» вже майже повністю змонтували, крім оцих фінальних сцен. І домонтовавли його вже після початку війни. І потім вже змонтований фільм досить дрвгий час «лежав на поличці». Але, слава Богу, канал ICTV 2 його показав згодом у своєму ефірі.

Зйомки серіалу «Табун»

— А як ви вважаєте, чи доречно зараз показувати кіно про Другу світову війну, коли ми всі зараз живемо в умовах сучасної війни з росією?

Складне питання. Якщо чесно, то у мене були певні вагання, щодо того, чи треба показувати «Табун». Я розумів, що з огляду на ті події, які відбуваються зараз в Україні, «Табун» - це просто казка. Взагалі це альтернативна історія. Це абсолютно художня вигадка. Не був британський спецназ під час Другої світової війни в Україні. Але автор дуже гарно написав цікаву історію про Другу світову війну, де немає жодного червоноармійця (посміхається).

— Так і Тарантіно зняв фільм «Безславні виродки», у якому американський спецназ вбиває Гітлера.

По суті для нас, коли ми працювали над серіалом «Табун», фільм «Безславні виродки» був своєрідним референсом. Ми орієнтувалися на нього, це для нас був взірець. До речі Тарантіно дуже гарно сказав про цей свій фільм: «А я хотів би, щоб це було саме так. Щоб у французькому кінотеатрі дійсно згоріла вся верхівка Рейху». І ми в «Табуні» також показали, що міг бути британський спецназ в Україні, могли німці відновити газ «Табун», який використовувався під час Першої світової війни, могла бути така «чорна» людина, як Штраубе... А ще у цій стрічці грав Василь Кухарський, який потім загинув вже на цій війні. Його загибель стала для мене особисто дуже великою трагедією. Для мене було два дуже сильних удари під час війни: це загибель Васі Кухарського і піротехніка Сані Суворова, якого я також дуже гарно знав, поважав і ми дуже багато разом працювали до війни. Вася Кухарський був людиною сильною, принциповою і по чоловічому – дуже спокійною. Знаєте, коли я перший читав сценарій серіалу «Звичайна людина», то спочатку уявляв у головний ролі саме Васю Кухарського. Але на жаль не сталося…

— Я звернув увагу, що ви сами носите бороду і у вас у серіалах у головних ролях також знімаються бородаті актори. Наприклад Юрій Дяк у «Морській поліції», або Олександр Мельник у майбутньому серіалі «Батя». Маєте якусь особливу прихильність до тих, хто також носить бороду?

Я про це ніколи не думав і навіть не звертав на це уваги (сміється). Це просто так збіглося. Що стосується Саші Мельника, то я його добре знав бо працював з ним раніше на інших проєктах і дуже  хотів зняти його в якомусь своєму серіалі у головній ролі. Я бачив його можливості і великий акторський діапазон, але не знав яку саме головну роль йому можна запропонувати. Бо він дуже характерний актор. А таких акторів беруть переважно на якісь важкі ролі або на ролі якихось яскравих антагоністів. І от коли мені кінокомпанія SFERAFILM запропонувала зняти серіал «Батя» я почав читати сценарій і відчуваю, що зі мною зі сторінок цього сценарію розмовляє Саша Мельник. Я бачу його в кожній сцені, в кожному кадрі. Але я не знаю як його запропонувати продюсеру. Бо Саша Мельник не схожий на типового крутого поліцейського, якого глядачі звикли бачити на екрані. Саша невисокого зросту, а його герой, «Батя» заслужений оперативник, який має міцний характер, який на фронті був командиром розвідгрупи… Тобто Мельник не підходить під класичний типаж крутого копа. Але я був стовідсотково впевнений, що це роль саме для нього. І от коли ми з генеральним продюсером Дмитром Сафановським починаємо оговорювати кандидатів на ролі, я його обережно питаю: «Дмитре, а кого ти бачиш у головній ролі?». І він мені відповідає: «Знаєш, коли я читав сценарій, я уявляв собі на цій ролі Саню Мельника». Уявляєте, як збіглися наші думки? І тоді я йому з   полегшенням відповідаю: «Діма, це ідеальний варіант!». Я був готовий до того, що мені доведеться якось рекламувати Мельника, якось пояснювати, чому він підходить для цієї ролі.

Зйомки серіалу «Батя»

А виявляється, що ми з продюсером незалежно один від одного думали про одного й того ж актора, якого багато хто не помічав. Знаєте, коли у тебе з продюсером схожі смаки і погляди, і не тільки у виборі акторів, а й по іншим якимось моментам, то це дуже круто і це працює на результат.  Я інколи дивуюсь тому, що я щось пишу продюсеру з якимось своїми пропозиціями, і тут же паралельно отримую від нього повідомлення, де він пише мені майже те саме. А те, що Мельник як і я носить бороду, це просто збіг обставин (сміється). Знаєте, як у тому старому анекдоті – бороду збрити можна, а талант і розум – вони нікуди не дінуться.

— І як ви вважаєте зараз, Олександр Мельник виправдав ваші сподівання? 

Однозначно! Скажу чесоно, поклавши руку на серце, «Батя» - це серіал яким я насправді пишаюсь. Це саме те, що я хотів донести і показати. І мені це, слава Богу, дали зробити. Тому я маю дуже велику надію, що «Батя» глядачам сподобається.

Дмитро Андріянов та Олександр Мельник

— Над чим працюєте зараз?

Зараз ми приступили до зйомок 16-серійного серіалу «Найкращий поліцейський». Це також іронічний детектив, але з якимось абсурдистськими елементами. У «Баті» я орієнтувався на стилістику американського кіно, тому у серіалі буде, наприклад, багато хард-року і якихось інших добре впізнаваних американських штук. А «Найкращий поліцейський» хочеться зробити дуже стильовим, але при цьому справжнім народним українськм серіалом, який грунтується на українській музиці, який побудований на якихось речах, які нам дуже добре знайомі. Зараз саме над цим працюємо і шукаємо якісь еквіваленти. У мене, слава Богу, був час підготуватись до цього проєкту. Тому я до початку зйомок був повністю підготовлений і зараз абсолютно точно знаю, що мені потрібно знімати. Умовно кажучи це буде своєрідне поєднання елементів класичного французського кінематографа, на кшалт фільмів «Татусі» і «Невдахи», де є дуєт несхожих, але дуже привабливих героїв, і кращих стрічок Гая Річчі. Ми деякі речі намагаємось робити дуже стильовими. Буде багато динаміки, буде багато ґеґових штук.

Зйомки серіалу «Найкращий поліцейський»

Але при цьому я постійно попереджую акторів, щоб вони «тримали себе у рука»х, щоб вони не переходили у жанр естради в не працювали обличчям. Бо це просто вб’є проєкт. Я не хочу, щоб «Найкращий поліцейський» перетворився на збірку скетчів з буфондними елементами. Я кажу акторам: «Ситуації у нас і так смішні. Але якщо ви їх будете подавати драматично і досить серйозно, то це буде виглядати ще смішніше». І мені здається, що у нас виходить. Це, звісно треба буде дивитись на монтажі, але я бачу, що у нас є сцени, наближені до того, що я хотів зробити.

Фото: прес-служба кінокомпанії SFERA FILM та особистого архіва Дмитра Андріянова

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
У известной русской певицы внезапно скончался молодой сын
Comments UA
2024-09-20T20:57:31Z
Брак певицы с Украины и российского стриптизера трещит по швам
Comments UA
2024-09-29T20:15:32Z
Народная артистка Украины спела в церкви в российской Судже
Апостроф
2024-09-20T15:30:58Z
Российская певица после развода рассказала правду о своем "идеальном браке"
Comments UA
2024-09-24T19:36:35Z
Украинский трейлер фильма «Эмилия Перес»
Кино-Театр
2024-10-03T12:18:45Z
"Половину таких процедур не знаю": Ефросинина отреагировала на сплетни о своих пластических операциях/Внешность телеведущей не дает покоя сплетникам
Апостроф
2024-10-03T12:03:16Z
Катастрофически тяжело: вдова Виталия Билоножко рассказала о жизни после смерти мужа/Они прожили вместе более 40 лет
Апостроф
2024-09-23T14:15:10Z
Трудно узнать: что случилось со звездой "Сватов" путинисткой Людмилой Артемьевой
GlavRed
2024-09-29T16:27:26Z
Российская певица двухтысячных впала в кому после попытки суицида
Comments UA
2024-10-02T20:15:54Z
Ситуация очень печальная: синоптик рассказала, когда в Украине ждать дождей
Апостроф
2024-09-29T09:03:41Z
Улицы Степана Бандеры и полка «Азов»: в Харькове требуют новых переименований
Comments UA
2024-09-23T14:06:55Z
Бои в Угледаре идут в черте города - ОВА
Корреспондент
2024-10-01T10:45:17Z
Митинги против ВСУ в Покровской громаде: правда ли это
Comments UA
2024-09-23T15:30:29Z
РФ не может развернуть наступление: Угледар свою задачу выполнил, — Тимочко
Фокус
2024-10-03T12:09:25Z
В Киеве исчезли воробьи: орнитолог объяснил, что с птицами и стоит ли ждать катастрофы
UAToday
2024-10-03T12:03:11Z
В Запорожье заявили, что оккупанты готовят штурмы, а не наступление
Comments UA
2024-09-30T19:51:18Z
Командиры погнали в наступление: в Волчанске "исчезла" сразу рота оккупантов. ВИДЕО
Новости Украины
2024-10-01T16:54:46Z
Командир отделения ВСУ работал на россиян и сдавал позиции F-16
Фокус
2024-10-01T11:06:10Z
Под Москвой застрелили бывшего "министра" "ЛНР": интересные подробности
Comments UA
2024-10-01T21:45:57Z
В Кремле отреагировали на желание Шольца поговорит с Путиным
Comments UA
2024-10-02T14:12:49Z
Украины больше нет: Трамп шокировал новым заявлением о войне
Comments UA
2024-09-26T07:31:07Z
"Война станет глубже и тяжелее в 2025-2026 годах": неутешительный прогноз Британии
GlavRed
2024-09-22T17:30:30Z
Рютте заявил, что право защиты Украины не заканчивается на ее границах
ZN UA
2024-10-03T12:19:11Z
Новый генсек НАТО прибыл в Украину
Апостроф
2024-10-03T12:15:14Z
В США объяснили, почему Китай боится поражения Путина
Хвиля
2024-09-22T00:00:17Z
Михаил Шейтельман оценил отношения Зеленского с Трампом и Харрис: «Прямо 8 кругов ада»
Знай
2024-09-30T20:21:44Z
Против РФ сыграл придуманный ею миф. Почему враг недооценил наступление на Курщину
Comments UA
2024-09-26T17:42:31Z
У украинцев хотят отобрать льготы, придумали новую причину: появился законопроект
Политека
2024-09-26T18:04:35Z
Тарифы на электроэнергию вырастут: какие квитанции украинцам ждать с 1 ноября
Знай
2024-10-01T19:42:53Z
Подсолнечное и сливочное масло: цены в супермаркетах бьют рекорды
Знай
2024-09-29T16:06:42Z
Треть украинцев оценили действия власти для восстановления энергетики как неэффективные – опрос
ZN UA
2024-10-02T12:53:11Z
Высокие цены на рыбу и морепродукты пугают потребителей: где покупать, чтобы сэкономить
Знай
2024-10-03T12:12:51Z
Главный «кошелек» Кремля стал самой убыточной компанией России
Comments UA
2024-10-03T12:12:33Z
Требовал 100 тыс. грн взятки: СБУ схватила топ-менеджера "Энергоатома"
Апостроф
2024-09-28T23:35:20Z
Великобритания закрыла последнюю угольную электростанцию
Корреспондент
2024-09-30T11:24:45Z
Литва демонтирует целую ТЭЦ, чтобы передать ее Украине – фон дер Ляен
ГЛАВКОМ NET
2024-09-21T06:06:14Z
В Польше призвали вернуть украинских мужчин домой, и отправить на фронт
Знай
2024-09-29T20:12:36Z
Украинцев предупредили об изменениях в выплатах ВПЛ в октябре
Хвиля
2024-10-02T16:45:45Z
Средиземноморская сказка: самая красивая принцесса Греции выходит замуж — первые фото
Marie Claire
2024-09-28T09:36:23Z
Зачем нужно готовить из капусты 25 сентября и как защитить себя от порчи: приметы, обряды и запреты на Сергея
Знай
2024-09-25T02:03:35Z
Полет "Валькирии": американцы показали возможности беспилотника XQ-58A
Фокус
2024-10-03T12:19:56Z
Пушка 25 мм и системы LIDAR: компания Aselsan представила беспилотник ZMA-X
Фокус
2024-10-03T12:15:10Z
В "Интерпайпе" Пинчука рассказали, как поддерживают своих сотрудников-военных
Апостроф
2024-10-01T17:09:52Z
Умеров рассказал, как возросли темпы мобилизации в Украине
Хвиля
2024-09-23T17:30:59Z
Германия готовится к войне в Европе - NTV
Корреспондент
2024-09-29T22:42:40Z
Простой тест, который поможет определить деменцию на ранней стадии
Marie Claire
2024-09-28T00:00:50Z
В Минздраве рассказали, когда в аптеках можно будет приобрести лекарства с медицинским каннабисом
Фокус
2024-10-02T05:13:18Z
6 признаков того, что ваш антивозрастной крем вреден для кожи
Marie Claire
2024-09-28T03:00:49Z
Как сохранить урожай свежих помидоров к зиме: основные правила
Политека
2024-09-28T03:22:28Z
В соцсетях ходят слухи о продуктах из мРНК вакцин: правда или вымысел
Comments UA
2024-10-03T10:09:31Z
Употребление яиц-пашот оказывает неожиданное влияние на холестерин, - врач
UAToday
2024-10-03T09:06:53Z
Как сохранить урожай овощей без холодильника: полезные советы для украинцев
Политека
2024-09-27T19:31:53Z
В каком возрасте на теле увеличивается количество родинок
Comments UA
2024-09-23T08:51:01Z
Астрологический прогноз на октябрь 2024 по знакам Зодиака
Marie Claire
2024-09-29T22:51:19Z
"Моя королева": Александр Усик поздравил жену с годовщиной свадьбы
Фокус
2024-09-25T12:15:54Z
УЕФА признал судейскую ошибку, которая повлияла на определение победителя Евро-2024
ZN UA
2024-09-23T15:19:34Z
Хирн рассказал о причине поражения Джошуа от Дюбуа
Корреспондент
2024-10-03T11:51:55Z
Кроуфорд оценил реванш Усик - Фьюри
Корреспондент
2024-10-03T10:51:34Z
Судаков оставил эмоциональное послание после провала Шахтера в Лиге чемпионов
Корреспондент
2024-10-03T10:06:11Z
Цыганков получил травму в ЛЧ и может не сыграть за сборную
Корреспондент
2024-10-03T09:48:48Z
Украинская Премьер-лига: результаты всех матчей девятого тура, видео голов
ZN UA
2024-10-03T09:37:18Z
"Я не герой и не мудак": после задержания в аэропорту Кракова Александр Усик написал стихотворение
Фокус
2024-10-03T08:57:37Z
Месси оформил дубль и принес Интеру трофей
Корреспондент
2024-10-03T07:51:45Z
В Тель-Авиве произошел теракт - людей расстреляли из автоматов на трамвайной остановке
Комсомольская правда
2024-10-01T17:10:25Z
В Киеве похитили и пытали гражданина Турции
Апостроф
2024-09-26T17:12:43Z
В Нежине полицейский на авто сбил насмерть военного
Корреспондент
2024-09-27T15:27:55Z
В Южно-Африканской республике выпало рекордное количество снега - на дорогах коллапс
ZN UA
2024-09-21T23:07:15Z
В российском Хабаровске внезапно загорелось здание театра. ВИДЕО
Новости Украины
2024-10-03T12:21:15Z
Преступникам, которые торговали младенцами в Украине, предъявлены обвинения: детали
BigMir
2024-10-03T12:18:26Z
Студент из Львова выжил в смертельном ДТП с участием буйвола
Комсомольская правда
2024-10-03T12:07:22Z
В Польшу через Беларусь: пограничники задержали украинца, который сутки бродил по лесу
Апостроф
2024-10-03T11:57:07Z
Правоохранители задержали дезертира, который "сливал" данные о ВСУ в Винницкой и Сумской областях
ZN UA
2024-10-03T11:19:21Z
Вкусное, мягкое и нежное: рецепт идеального теста для пельменей
Политека
2024-09-20T15:33:42Z
Вкуснее магазинного: бюджетный рецепт сырника "Сникерс" с домашней карамелью
Политека
2024-09-28T23:01:58Z
Прямо как в Италии: оригинальный рецепт хлебного супа с капустой и сыром
Политека
2024-10-01T11:01:44Z
Гуляш, которые тает во рту: рецепт сытного блюда
Фокус
2024-09-19T17:21:37Z
Яблочный тарт татен с секретным ингредиентом – порадуйте себя вкусом Франции/С этим пирогом связана милая история о двух сестрах-француженках
Апостроф
2024-10-03T11:45:10Z
«Авторка» и «психологиня»: почему феминитивы это норма, и есть ли они в других языках
Marie Claire
2024-10-03T11:27:39Z
Котик забатонился: что значит, если пушистик лежит в позе буханочки и стоит ли нервничать из-за этого
Знай
2024-09-20T04:51:57Z
Гороскоп на 21 сентября 2024 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2024-09-20T15:33:00Z
Как отсутствие отца в детстве влияет на мужчину: 7 последствий
Marie Claire
2024-09-20T07:01:59Z
Реализм еще выше: Представлен первый трейлер гоночного симулятора Assetto Corsa EVO — выходит в январе в Steam
GameMag
2024-10-01T06:33:07Z
В Норвегии установлен новый мировой рекорд по объемам продажи электромобилей
Известия Киев
2024-09-27T15:29:42Z
Паркинг с суперкарами: в Киеве на стоянке супермаркета заметили эксклюзивные авто
Фокус
2024-09-25T07:21:56Z
Почти 800 км: новый электромобиль Volkswagen удивил запасом хода в реальных условиях
Фокус
2024-10-03T11:57:45Z
ТОП 10 лучших кроссоверов 2024 года по мнению британцев
Фокус
2024-10-03T11:12:16Z
Легендарный гонщик Шумахер впервые за 11 лет появился на публике – СМИ
ZN UA
2024-10-03T10:51:13Z
На европейский рынок выходит брутальный и мощный американский пикап
Фокус
2024-10-03T10:15:22Z
В Украине появился культовый Ford Mustang Eleanor из фильма "Угнать за 60 секунд"
Фокус
2024-10-03T08:36:02Z
Фургон Toyota, новые ивенты и больше трасс с "Софией": Gran Turismo 7 получит завтра октябрьское обновление
GameMag
2024-10-02T22:28:26Z
Послушайте русскую озвучку хоррора Alone in the Dark от Cool-Games
GameMag
2024-09-30T20:31:32Z
Умные часы Apple: инновации на вашем запястье
Espreso
2024-09-20T14:17:54Z
Digital Foundry: От выпуска мощной консоли PlayStation 5 Pro выиграют даже те, кто не собирается ее покупать
GameMag
2024-09-29T21:16:06Z
Мощный взрыв навсегда изменил Землю: ученые рассказали, что произошло
ZN UA
2024-09-28T10:49:04Z
Японские инженеры создали "бесконечную" клавиатуру: зачем нужна и как получить бесплатно
Фокус
2024-10-03T12:06:15Z
"Сокровище" на морском дне: найдены источники, способные генерировать чистую энергию 24/7
Фокус
2024-10-03T12:06:06Z
The Callisto Protocol, Mortal Kombat 1, Lies of P и многие другие игры для PS5 получили маркировку PS5 Pro Enhanced в PS Store
GameMag
2024-09-28T21:13:43Z
Катись куда глаза глядят: Анонсирована ролевая инди-игра Keep Driving
GameMag
2024-10-03T11:25:59Z
Масштабный сбой в Telegram: что происходит с популярным мессенджером
Comments UA
2024-10-03T11:21:22Z