MY.UAНовини
Богослов, крадій та вбивця․ Як живе керівник головного полігону інженерних військ Росії Малькута
Богослов, крадій та вбивця․ Як живе керівник головного полігону інженерних військ Росії Малькута

Богослов, крадій та вбивця․ Як живе керівник головного полігону інженерних військ Росії Малькута

Війна Росії з Україною показала всьому світу, що розрахунки багатьох західних країн на виключно технологічну перевагу над ворогом є хибними. Якість без кількості не забезпечує перемогу, а також у сучасній війні можливі періоди постійних й надзвичайно кровопролитних стрілецьких окопних боїв без масштабного залучення бронетехніки.

У протистоянні "другої армії світу" з Силами оборони України одну з провідних ролей вперше в історії почали відігравати безпілотники. Авіація, на яку зазвичай робили ставку західні генерали, в умовах щільності не придушених систем ППО показала себе ефективною лише на відстані, за межею досягнення засобів ураження ворога.

Натомість якісні фортифікаційні споруди, інженерні загородження, а також мінні поля вкупі з FPV-дронами та артилерією виявилися ледве не найголовнішими засобами для зупинки піхотою ворожих просувань. При цьому інженерні підрозділи Росії виявилися одним із найсильніших родів військ ворога. Швидкість, з якою загарбники будують бліндажі, копають окопи й траншеї, прокладають залізничні колії, а також займаються дистанційним мінуванням, створює на деяких ділянках фронту величезні проблеми для українських захисників.

Для прикладу можна навести контрнаступ ЗСУ у 2023 році, коли атакувальні кулаки наших механізованих бригад були зупинені величезною кількістю загороджувальних засобів. За таких умов проривати смугу забезпечення, першу та другу лінії оборони без величезних втрат було вкрай складно, тому Києву довелося змінювати тактику й робити ставку на просування малими групами, а не ударними підрозділами з бронетехнікою.

На критичних для себе ділянках росіяни побудували вкрай потужні укріплення, які практично унеможливили прорив військ фронту Збройними Силами України без відчутної технологічної та кількісної переваги як у боєкомплекті, так і в особовому складі.


Лінії оборони росіян на Запорізькому напрямку / Скриншот Deepstatemap

При побудові фортифікацій окупанти користуються не лише стандартами радянської армії, а й прийнятими в сучасний час російськими. Усі бункери, понтонні переправи, засоби для розмінування або дистанційного мінування перед взяттям на озброєння в обов'язковому порядку проходять випробування.

Левову частку всього, чим росіяни користуються у війні проти України, воєнні злочинці тестували на території 18 інженерно-випробувального полігону, розташованого у селищі Єлизаветинка Ленінградської області. Величезна територія неподалік від Санкт-Петербурга підпорядковується військовій частині 93268, командиром якої є Володимир Малькута. Редакція 24 Каналу отримала доступ до його особистих та робочих листувань та його рідних. Як під керівництвом цього персонажа землі міноборони Росії переходили у приватну власність, а сам офіцер став власником недешевої нерухомості. Як син полковника отримав пільги за участь у бойових діях, проте на війну в Україну не потрапив, читайте у нашому матеріалі.

Депутат, богослов та "ідеальний" сім'янин

Щоб хоч трохи презентувати постать Малькути-старшого (паспорти 4113 557832 та 4500 947076), цілком достатньо просто навести деякі факти з його офіційної біографії. Професійний військовий, колишній депутат Агалатівського сільського поселення та Всеволозького району Ленінградської області від "Єдиної Росії" (звісно ж!), власник багатьох нагород ледве не за всі можливі воєнні (за військову доблесть, участь у бойових діях у Сирії, сприяння органам наркоконтролю) та релігійні (ордени Сергія Радонезького та Дмитра Донського) звитяги. Заочний випускник Санкт-Петербурзької Духовної Академії РПЦ за спеціальністю "Православне богослов'я".


Полковник Володимир Малькута, командир вч 93268 / Фото з листування Малькути

Словом, такий собі "ідеальний росіянин": відданий батьківщині офіцер, зразковий сім'янин, що у вільний від роботи час турбується про всіх своїх родичів, а на службі робить все, щоб росіяни могли вбити якомога більше цивільних людей.


Найближчі родичі воєнного злочинця Малькути (не включаючи онуків) / Скриншот із листування російського полковника

Варто відзначити, що православний християнин із Малькути вийшов не дуже. Як і сім'янин та тримач секретних даних. Адже полковник постійно хизується своєю роботою перед жінками на різноманітних сайтах знайомств та відеочатах, розповідає про власну впливовість та діяльність. Хоча згідно з допуском №83\09-3180 від 20.03.2015 року до державної таємниці "особливої важливості" робити подібного він не має.


"Героїчний" полковник геть не цурається флірту, випадкових зв'язків та розповідей про свої подвиги / Скриншот із листування командира вч 93268 Володимира Малькути

Більш пікантних деталей про інтимне життя офіцера, відповідні хвороби та спроби займатися самолікуванням, ми наразі публікувати не будемо.

Зрозуміло, що члени родини Малькути лише здогадуються про його позашлюбні пригоди, а серед оточення про них знають хіба деякі товариші по службі та свідки. Ну, і керівництво, з яким полковник "гудів" у Сирії та в Україні.

Тусовки в САР, ветеранське посвідчення та штрафи Алахвердієва

Коли Росія проводила каральні заходи проти цивільного населення в Сирії, а також допомагала військам Асада відігнати ІДІЛ, командування інженерних військ Росії миттєво рвонуло у цю охоплену війною країну – заробити медальки за розмінування вже безпечних населених пунктів. При цьому, зрозуміло, ніхто з офіцерів та генералів навіть близько не підходив до нерозірваних мін чи снарядів. Вони лише керували процесом. Або ж удавали, що керують, а по факту – каталися історичними місцями, роздавали інтерв'ю й звітували про героїзм російських військ.


Зліва – праворуч: заступник начальника інженерних сил Росії Руслан Алахвердієв, керівник інженерних військ Росії Юрій Ставицький, командир вч 93268 Володимир Малькута, на той момент керівник Центрального науково-дослідного випробувального інституту інженерних військ Іван Воробйов / Фото з листувань Малькути

І не забували поповнювати власні фотоархіви та заходити до місцевих борделів. Такі собі розваги типових росіян на понівечених ними ж територіях.


Задоволений собою генерал-майор Алахвердієв у Сирії у 2017 році / Фото зі старого телефона Володимира Малькути Samsung Galaxy S6

Зрозуміло що, сфотографувалися воєнні злочинці й на руїнах Пальміри – стародавнього сирійського міста, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО і постраждало внаслідок бойових дій.


Уродженець Бердянська Іван Воробйов у Пальмірі / Фото з телефону Володимира Малькути

Деякі ж фотографії рашистів й взагалі свідчать про співпрацю посадовців ООН із воєнними злочинцями. Чого вартує наявність намету Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців на території російської бази.


Щасливі росіяни на військовій базі з наметом Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Сирії / Фото з телефону Володимира Малькути

Словом, для всього керівництва інженерних військ Росії, як і для самого начальника випробувального полігону, відрядження до Сирії пройшло і безпечно, і успішно. Кожен зі злочинців отримав медалі за розмінування Пальміри, а також за участь у бойових діях у САР. Малькута ж додатково здобув ветеранське посвідчення, яке йому було потрібно для пільг.


Посвідчення учасника бойових дій, отримане за тусовки з генералами в Сирії / Фото з архіву Володимира Малькути

Вже після повернення до країни-терористки полковник продовжив свою успішну службу вдома. Він часто з'являвся на різноманітних заходах зі Ставицьким, Воробйовим та Алахвердієвим, з якими має цілком тісні й дружні стосунки. Особливо це стосується останнього персонажа, з яким Малькута, ймовірно, займався і виведенням землі з власності міністерства оборони, та іншими оборудками. Також полковник нерідко піклувався про оплату штрафів за порушення ПДР своїм керівником.


Штрафи за порушення правил Алахвердієва, які сплачував Малькута / Фото з листування генерал-майора та полковника

Безпосередньо на службі після Сирії та перед вторгненням в Україну командир вч 93268 займався цілком рутинними речами:

  • організовував доступ до полігону для різноманітних навчань військовослужбовців, ФСБшників, суддів (!), а також промитих пропагандою підлітків тощо;
  • їздив у складі офіційних делегацій до Сербії, ОАЕ та на Шрі-Ланку;
  • керував (не безпосередньо) випробуваннями різноманітних роботів-розмінувальників, установок розмінувань та дистанційних мінувань, понтонів, інженерних загороджень.

Зрозуміло, що випробування російської "аналоговнєтної" продукції дуже часто йшли не за планом, однак полковник, як вірний син своєї батьківщини, був вимушений звітувати про успіхи. Наприклад, коли 11 вересня 2019 року на території полігону універсальна броньована інженерна машина для тесту проїздила багатопролітним мостом, Малькута доповів керівництву про те, що конструкція відповідає заявленим характеристикам. Політика є політика.

Дивіться відео з випробувань багатопролітного мосту на 18-му інженерно-випробувальному полігоні міністерства оборони Росії:

Крим, Анапа, елітні маєтки

Що ж стосується фінансового стану окупанта, то бідною людиною назвати його аж ніяк не можна. Принаймні станом на 2017 рік Малькута як командир частини мав оклад у 212 тисяч рублів на місяць (приблизно 3500 доларів за тодішнім курсом). Скільки офіційно заробляє полковник зараз, невідомо, однак точно не меншу суму, особливо з урахуванням всеможливих премій та доплат.


Список та оклади особового складу вч 93268 станом на 2017 рік / Таблиця з телефону Володимира Малькути

Прописаний полковник у селищі Єлизаветинка Всеволожського району Ленінградської області. Там ще зареєстровані його дружина Тетяна (паспорт 4111 431848) та син Олександр (4109 270442), а також онучка Олександра (IV-АК 776698). Прийомного ж онука Деміда (III-АК726198) Малькута за цією адресою чомусь не прописав.


Будинок, у якому прописана родина Малькути / Скриншот з російського пошуковика

Втім, у квартирі №12 на вулиці Центральній, 1/38, ніхто не живе, оскільки офіцер багато років працював заради вбивства цивільних людей з інших країн. За таке Росія платить великі гроші. Тож після повернення з Сирії у 2017-му полковник почав займатися будівництвом власного маєтку. Для цього навіть замовив у компанії "Главный зодчий" розробку дуже недешевого проєкту.


План 2 поверху будинку Малькути / Фото з комп'ютера російського полковника

Повністю побудувати, відремонтувати й обставити будинок на території садового некомерційного товариства "Граніт" на вулиці Окружній, 7, Малькута зміг дуже швидко. Тільки от на ландшафтному дизайні чомусь вирішив зекономити.


Будинок Малькути за координатами 60.259025, 30.216618 / Фото з телефону невістки полковника

Хоч площа маєтку командира "Єлизаветинки" й дуже велика, жив полковник у ньому здебільшого лише з дружиною – бухгалтеркою адміністрації муніципального утворення "Агалатовське сільське поселення". Олександр Малькута, його дружина Наталья (дівоче прізвище Гармашова, 0915 502392), а також їх троє дітей достатньо довгий час мешкали в окупованому Криму, в Анапі, а нещодавно переїхали до села Мідний завод. Про їх родину варто розповісти окремо.

Капітан, який не помре в Україні

Сина командира вч 93268 можна назвати типовим наступником свого батька. Маючи впливового родича, він вирішив піти його стопами й подався на військову службу. Закінчивши Військовий інститут (топографічний) Військово-Космічної академії імені Можайського, за спеціальністю картографія у 2012-му, Малькута-молодший потрапив до військової частини 29209, що розташована на кордоні з Китаєм у Благовєщенську.


Паспорт Олександра Малькути / Фото з телефону капітана

Втім, перебував у чорта на болоті терорист недовго. Після окупації Криму, коли всім вже стало зрозумілим, що повномасштабних бойових дій на території півострова найближчим часом не буде, батько прилаштував сина до іншої військової частини – 43651 із дислокацією в Ногінську Московської області. Однак служив він не за МКАДом, а перебував у відрядженні в Сімферополі, де обіймав посаду топографа відділу аерофототопографічного центру.

Родина Малькути-молодшого була зареєстрована за його робочою адресою проспект Перемоги, 213, але жили окупанти у 149 квартирі будинку №38 на вулиці Ковильній. Примітно, що капітан збройних сил країни-терористки вже тоді користувався всіма лазівками, аби тільки отримати від держави якомога більше пільг та бонусів. Після одруження на Наталії Грамашовій у 2017-му окупант-топограф довгий час писав керівництву, щоб воно визнало опіку над її сином Демідом Гореславцем.


Олександр Малькута з дружиною Наталією, прийомним сином Демідом, а також донькою Олександрою. 2018 рік / Фото з телефону Наталії Малькути

У 2018-му, коли в Сирії вже не відбувалося ніяких серйозних бойових дій, Малькута-молодший відправляється туди, щоб отримати посвідчення ветерана й надалі мати різноманітні пільги від держави. Ні в яких небезпечних завданнях він участі, звісно, не брав. Воно й зрозуміло: ніякої військової романтики родина терористів не розділяє. Натомість Малькути віддають перевагу комфортному життю й прогулянкам біля моря, а не будь-яким ризикам для життя.


Наталья Малькута з донькою Олександрою, 2021 рік / Фото з телефону Олександра Малькути

У 2020 році Олександр, не без допомоги свого батька, перейшов на іншу роботу – став начальником лабораторії військового інноваційного технополіса "Ера" в Анапі. Цей заклад – щось типу "Алабуги", тільки працює виключно в інтересах міністерства вбивства Росії. Офіцери наукових рот "Ери", згідно з відкритими даними, мають доступ до сучасного обладнання й працюють на впровадження технологічних рішень в армію країни-терористки.

Чим саме займався у технополісі Малькута-молодший, невідомо, але точно не чимось корисним для людства. В одному з наукових журналів у 2020 році було опубліковано статтю за його співавторства: "Методика калібрування енергетичного потенціалу радіолокаційної станції з фазованими антенними ґратами для підвищення ймовірності виявлення малорозмірних космічних апаратів".


Стаття Олександра Малькути у науково-технічному журналі "Фундаментальні та прикладні проблеми техніки та технології" / Скриншот з архіву журналу

Хоча і сам капітан, і його батько дотичні до війни, їх родини живуть абсолютно цивільним життям. Без свастик Z на машинах, згадок про кровопролитну війну та особливих обмежень на тусовки. Дружина Олександра у соцмережах не підписана на жоден пропагандистський паблік. Замість репостів Соловйова з його "ядерним попелом" чи публікацій віршів Дениса Чернухина, вона ділиться здебільшого сімейними фотографіями з відпочинку на морі або з подорожей із чоловіком.


Олександр Малькута з дружиною у Виборзі, 2023 рік / Фото з соцмереж Наталії Малькути

Крім виховання трьох дітей, займається Наталія Дмитрівна шиттям спідньої білизни та інших речей.


Заборонена з 2014 року у Росії мереживна білизна / Скриншот з соцмереж Наталії Малькути

Найбільшою турботою жінки є нещодавній переїзд з Анапи (вулиця Євсіна, 9, корпус 3, кв. 47) до Ленінградської області у село Мідний завод. Бо вона "сумує за домом".


Наталья Малькута зі старшим сином у новому будинку / Фото з соцмереж дружини Малькути

Переживання капітанської жінки цілком зрозумілі. Чоловіка не відправлять в Україну брати участь у м'ясних штурмах, у неї все в порядку з грошима, нема ніяких серйозних клопотів, тож журба за морем – це єдине, що може непокоїти схильну до безтурботного життя офіцерську дружину.


На відміну від мільйонів пересічних росіян, у житті Наталії Малькути все добре / Фото з соцмереж дружини окупанта

Сам Олександр Малькута у соцмережах практично неактивний. Як і його батько, що сконцентрований не на лайках та репостах, а реалізації масштабної корупційної схеми.


Сторінка у "Вконтактє" Володимира Малькути / Скриншот із російської соцмережі

Річ у тому, що на території військового містечка Єлизаветинка російське командування планує побудувати велику центральну інженерну базу. З адміністративною будівлею, гаражем, пунктом технічного обслуговування та ремонту техніки, сховищем для інженерного майна, майданчиком для зберігання техніки, складом та іншими спорудами. База також має містити клуб та величезний спорткомплекс із басейною та ковзанкою.

Вартість проєкту – майже 11 мільярдів рублів, левова частка яких осяде в кишенях Малькути, його керівництва та підлеглих.


Схема центральної інженерної бази на території селища Єлизаветинка / Фото з робочого комп'ютера Володимира Малькути

Тож полковник зможе інвестувати у нову нерухомість, купити собі нову улюблену "Шкоду" і далі знімати недорогих (що дивно) дівчат легкої поведінки. Його син і надалі житиме на широку ногу, не думаючи про війну, відрядження до зони бойових дій чи будь-які інші небезпечні моменти. Тоді як на території 18-го полігону тренуватимуть нові групи росіян для відправки на смерть в Україні.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Amazon представив нову модель штучного інтелекту
Antikor
2025-03-31T18:03:20Z
П’ять причин, чому ваш новий смартфон працює не так швидко, як обіцяли
InternetUA
2025-03-31T17:57:21Z
Samsung випустила лінійку побутової техніки зі штучним інтелектом
1News
2025-03-31T17:36:00Z
Три технології телевізорів прагнуть замінити OLED у найближчі роки: чим вони кращі
Фокус
2025-03-31T17:28:11Z
Чоловік скуштував "найдорожчу каву" за 14 000 гривень: як вона смакує та чим особлива
24tv
2025-03-31T17:18:08Z
США презентували технологію, яка може змінити хід воєн у всьому світі
InternetUA
2025-03-31T16:58:43Z
Microsoft тестує видалене відновлення Windows 11, якщо ПК не завантажується
ITC
2025-03-31T16:55:21Z
Як звичайна фольга допоможе прискорити ваш інтернет
Знай
2025-03-31T16:51:38Z
Death Stranding подолала позначку у 20 мільйонів гравців
24tv
2025-03-31T16:36:41Z
Як мити підлогу, щоб завжди було чисто: маленька хитрість
24tv
2025-03-31T17:30:38Z
Феєрія любові та щастя: які знаки піймають удачу за хвіст на початку квітня
GlavRed
2025-03-31T17:27:25Z
Це зробить лише гірше: помилки при облаштуванні маленької кімнати
24tv
2025-03-31T17:18:54Z
Навіщо в матрац додають кокосову стружку: несподіване пояснення
24tv
2025-03-31T17:18:30Z
Місячний посівний календар на квітень 2025: починаємо весняні роботи у саду та городі
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T17:15:21Z
Не варто викидати чайні пакетики: як їх можна використати
24tv
2025-03-31T17:12:29Z
Її обожнюють усі: запікаємо картопельку по-селянськи – улюблена скоринка та неповторний смак
24tv
2025-03-31T17:06:12Z
Полуниця — не ягода? Відкриття, яке переверне ваше уявлення про фрукти
360ua.news
2025-03-31T17:00:30Z
Щури назавжди забудуть дорогу до саду: які рослини найкраще відлякують гризунів
GlavRed
2025-03-31T16:27:56Z
Львівські митники виявили контрабанду техніки Apple на 850 тис. грн
InternetUA
2025-03-31T17:57:19Z
Ударив жінку кулаком по голові: у ТЦК прокоментували конфлікт з військовослужбовцем у Києві
Telegraf
2025-03-31T17:45:56Z
У Львові на Сихові затримали молодих людей з вибухівкою: що відомо
24tv
2025-03-31T17:45:55Z
Оголошено вирок росіянці, що закликала свого чоловіка “ґвалтувати українок”
1News
2025-03-31T17:36:32Z
У Тернополі судитимуть двох лікарів через смерть однорічної дитини на прийомі у стоматолога
Комсомольская правда
2025-03-31T17:33:05Z
Обіцяли роботу: інтернет-аферисти ошукали буковинку на 23 тисячі гривень
InternetUA
2025-03-31T17:31:22Z
У Римі згоріли 17 автомобілів Tesla: поліція не виключає підпал на знак протесту проти Маска
Фокус
2025-03-31T17:27:21Z
На Київщині група підлітків побила у парку двох школярів, постраждалі в лікарні
Комсомольская правда
2025-03-31T17:15:58Z
У Римі згорів магазин Tesla: знищено 17 автомобілів
ITC
2025-03-31T17:06:00Z
Чи стане боєць MMA Макгрегор президентом Ірландії? Журналісти опитали парламентарів країни
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T18:00:41Z
"Найкраще ще попереду": зірковий боксер прокоментував повернення у ринг
24tv
2025-03-31T17:54:06Z
Гравець Карпат встановив абсолютний бомбардирський рекорд УПЛ
24tv
2025-03-31T17:52:22Z
ЗМІ: Самопроголошений президент ФБУ Олег Ільченко заробляє на колцентрах, а гроші відмиває через боксерську федерацію
Antikor
2025-03-31T17:51:34Z
"Не можу продовжувати битися": ветеран хевівейту висловився про завершення кар'єри
24tv
2025-03-31T17:51:12Z
Куртуа чи Лунін: Анчелотті назвав голкіпера, який зіграє у фіналі Кубка Іспанії
24tv
2025-03-31T17:35:31Z
У РФ звинуватили Єльцина в тому, що російська тенісистка змінила громадянство
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T17:27:56Z
Ендо викликав інтерес з топ-3 Бундесліги
Football.ua
2025-03-31T17:25:15Z
Тоттенгем цікавиться Грілішем — GMS
Football.ua
2025-03-31T17:21:10Z
До -8 уночі: коли у квітні Україну накриють морози
Telegraf
2025-03-31T18:03:55Z
В Україні завтра дощитиме, вдень до +13°
УкраинФорм
2025-03-31T18:03:54Z
Безбар'єрний Київ: на Хрещатику з’явиться новий наземний перехід
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T18:03:47Z
На Харківщині Сили оборони уразили два російські танки та УАЗ
УкраинФорм
2025-03-31T18:03:40Z
Атака РФ на Запорізький район: є загибла, двоє поранених, знищено понад 30 будинків
Antikor
2025-03-31T18:03:27Z
Прогноз погоди на квітень у Одесі: синоптики попередили, коли різко похолодає
Политека
2025-03-31T18:01:35Z
ЗСУ за тиждень знищили понад 400 артсистем РФ
1News
2025-03-31T18:00:28Z
Відзавтра у Києві про хвилину мовчання нагадуватимуть ще й рекламні носії
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T17:54:21Z
Страх перед командирами сильніший за смерть: окупанти перебувають у важкому психологічному стані
24tv
2025-03-31T17:51:05Z
Музичні скарби Ігоря Білозіра: кому належать права на пісні? Бере слово друга дружина композитора
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T18:00:29Z
Кошовий розповів про неідеальні моменти у стосунках з дружиною: "Я за це просто каюсь"
24tv
2025-03-31T17:30:29Z
Весняне різномаїття костюмів у новій колекції W8LESS
Вива
2025-03-31T17:24:20Z
З Покровської громади до Тернополя евакуювали унікальну колекцію ляльок-мотанок
Комсомольская правда
2025-03-31T17:01:08Z
Злам стався раптово, – лідер проєкту МУР про те, як почав популяризувати українську культуру
24tv
2025-03-31T16:36:48Z
Зірка "Скаженого весілля" розкрила правду про Юрія Горбунова поза камерами
GlavRed
2025-03-31T16:27:54Z
3 найкращі фільми про відпустку для легкого вечора
24tv
2025-03-31T16:06:55Z
Фільм Голланд з Ніколь Кідман: за що хвалять і сварять трилер критики
Факти ICTV
2025-03-31T16:00:18Z
Співак Віктор Павлік накинувся на хейтерів своєї дружини: "О, зібралися тварини... Істинне лице ваше тут!"
Antikor
2025-03-31T15:45:12Z
Зеленський нагородив ще 353 військових, 184 з них - посмертно
УкраинФорм
2025-03-31T18:03:35Z
Тисячі українців у Британії можуть залишитися без роботи та даху над головою
Хвиля
2025-03-31T18:00:17Z
Графік подачі води зʼявиться по всій Україні? Нардеп забив на сполох
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T17:57:05Z
У Запорізькому ТЦК розповіли, де можуть служи ти обмежено придатні після мобілізації
Комсомольская правда
2025-03-31T17:54:46Z
У ТЦК пояснили, куди мобілізують чоловіків за 50 років
ZN UA
2025-03-31T17:54:09Z
Міноборони показало, наскільки активно українці йдуть до центрів рекрутингу ЗСУ
Хвиля
2025-03-31T17:35:29Z
ЗМІ: Італія розслідує польоти дронів над об'єктом ЄС, підозрює шпигунство
Европейская правда
2025-03-31T17:27:45Z
Українців з квітня можуть оштрафувати на 5 тисяч: за що та кого каратимуть
GlavRed
2025-03-31T17:27:04Z
Час, чутки та маневри: експерт розповів, чому провалився контрнаступ ЗСУ у 2023 році
Политека
2025-03-31T17:18:31Z
Харчові звички з СРСР, які заважають вам схуднути
24tv
2025-03-31T18:03:59Z
Здорове старіння починається у молодості
360ua.news
2025-03-31T18:03:39Z
В Україні знизять ціни на ще понад 100 ліків
УкраинФорм
2025-03-31T18:03:36Z
Чистий прибуток “Фармаку” збільшився на 100 млн грн
360ua.news
2025-03-31T17:30:08Z
Чи можна пити холодну воду при високій температурі
24tv
2025-03-31T16:48:41Z
Щастя як запорука довголіття
360ua.news
2025-03-31T16:03:11Z
Як мозок обробляє негативні емоції – дослідження
Факти ICTV
2025-03-31T15:27:03Z
Приховані переваги: 3 фактори, які роблять килими з низьким ворсом кращими за інші
24tv
2025-03-31T15:15:17Z
Як соціальні зв’язки впливають на психічне здоров’я
360ua.news
2025-03-31T15:00:43Z
Українцям розповіли, скільки коштуватиме великодній кошик у 2025 році
Хвиля
2025-03-31T17:45:15Z
В чому секрет привабливості Маска?
ГЛАВКОМ NET
2025-03-31T17:30:34Z
Як не переплачувати за світло: у ДТЕК розкрили головний секрет економії
GlavRed
2025-03-31T17:27:12Z
Не могли домовитися з 2012 року: мита Трампа подружили три азійські країни
24tv
2025-03-31T17:18:57Z
Укрзалізниця запевнила, що витоку даних через кібератаку не було
Комсомольская правда
2025-03-31T17:03:42Z
Вже 220 гривень: в Україні продовжують зростати ціни на соняшникову олію та яйця
Хвиля
2025-03-31T17:03:28Z
Зростання економіки у 2024 році сповільнилося до 2,9% – Держстат
Факти ICTV
2025-03-31T16:51:23Z
Державні службовці та правоохоронці отримували до 80 000 гривень пенсії за підробленою інвалідністю – розслідування
Antikor
2025-03-31T16:36:24Z
Уряд погасив ще майже 2 млрд грн боргу перед банками за «Доступні кредити 5-7-9%»
AIN
2025-03-31T16:36:19Z
Fiat представляє фургони Scudo у виконанні S-Design
AutoCentre
2025-03-31T18:00:22Z
Лише Чотири Виробники Електромобілів Мають Прибуток, І Два З Них Можуть Вас Здивувати
Топ Жир
2025-03-31T17:45:52Z
54 000 гривень за чхання: водіїв попередили про дивні, але "круглі" штрафи
GlavRed
2025-03-31T17:39:14Z
Дзеркало заднього виду має приховану кнопку: про неї знають лише 5% водіїв
GlavRed
2025-03-31T17:27:19Z
Новий Bentley від Mansory схожий на вашу кухонну стільницю
Топ Жир
2025-03-31T16:45:31Z
Бойовим бригадам передали партію медиваків Toyota Land Cruiser 78
AutoCentre
2025-03-31T16:21:33Z
Поліція конфіскувала автомобіль після того, як підліток-вчень влаштував гонки на вулицях зі швидкістю 124 миль на годину
Топ Жир
2025-03-31T16:15:37Z
Чому на весні радять проводити діагностику ходової?
AutoCentre
2025-03-31T15:37:29Z
Porsche випробовує електричний Cayenne 2026 на практиці з різною силою чилі
Топ Жир
2025-03-31T15:30:43Z
ЗМІ: Маск збирається в ЦРУ
Европейская правда
2025-03-31T18:07:27Z
Скільки задекларував Денис Шмигаль за 2024 рік
24tv
2025-03-31T18:06:35Z
Європейські праві стали на захист Марін Ле Пен після її відсторонення від виборів
Antikor
2025-03-31T18:06:03Z
Агресія РФ не може залишитися безкарною: Міжнародний саміт у Бучі ухвалив спільну заяву
УкраинФорм
2025-03-31T18:03:57Z
Духовний радник Трампа: українські військові просять у США зброю, а не гроші
Европейская правда
2025-03-31T18:03:46Z
Більше половини американців стурбовані діями Трампа
УкраинФорм
2025-03-31T18:03:40Z
Спікер Палати громад Британії про голосування за контингент для України: Ніщо не розділяє наш парламент
УкраинФорм
2025-03-31T18:03:38Z
Зеленський нагородив спікерів парламентів семи країн
УкраинФорм
2025-03-31T18:03:33Z
Австрійський бізнес зацікавлений брати участь у відновленні України - Шмигаль
УкраинФорм
2025-03-31T18:03:25Z