MY.UAНовини
Гроші та виробництво: Як заробляє індустрія і що витрачає на контент
Гроші та виробництво: Як заробляє індустрія і що витрачає на контент

Гроші та виробництво: Як заробляє індустрія і що витрачає на контент

Ринок переформатовується та шукає гроші, щоб вкладати у виробництво контенту та його монетизувати.

Війна пришвидшила тренди, сприяла самоідентифікації як української аудиторії, так і самих медіаменеджерів. Зараз знімають проєкти не про Аллу Пугачову, а про Аллу Горську, бізнес робить перші спроби інвестувати в українське кіно, а ОТТ-платформи та медіагрупи шукають шляхи для колаборацій. Про це все йшлося під час дискусій у рамках Kyiv Media Week. Підсумовуємо тези обговорень на заході.

Читайте також: 

  • Серіали. Телемарафон... Біль. Дивовижні відкриття Антоніни на першому дні Kyiv Media Week
  • «Про що ми говоримо, коли говоримо про війну»
  • Ринок потребує об'єднаної мультимедійної панелі вимірювань, — учасники Kyiv Media Week
  • Пахольчук: Мета «1+1» — вийти на дохід 10 мільярдів гривень
  • Голова Нацради: Деякі провайдери продовжують транслювати заборонені російські ОТТ-сервіси
  • Kyiv Media Week оголошує повну програму та спікерів форуму

Медіагрупи й ОТТ-платформи: Fast-канал та original

Вага ОТТ-платформ зростає, вони стали великою частиною індустрії — і далі їхня роль посилюватиметься. Розпочався Kyiv Media Week із дискусії великих телевізійних груп, а завершувався панеллю представників ОТТ-сервісів. Взаємодія платформ і медіагруп посилюється: вони спільно виробляють серіали, запускають Fast-канали для монетизації бібліотек. Дискусію з представниками ОТТ-платформ модерував Ярослав Пахольчук, очільник групи «1+1», яка сама має партнерський проєкт «КиївстарТБ». Ярослав спершу спонукав сервіси підтверджувати, що перегляд лінійних каналів не падає, і контент, який вони створюють, посідає ключові позиції на ринку. І навіть жартував, що починається нова передплатна кампанія серед провайдерів, які сплачують роялті за канали: «Роль телека дуже висока. Чи треба медіагрупам хвилюватися, що VOD їх виштовхне?».

 

Ярослав Пахольчук

Як бачимо, поки медіагрупам хвилюватися не варто. «Телек живіший за всіх живих. Удвічі більше дивляться лінійні канали за VOD», — сказав СЕО «Київстар ТБ» Павло Рибак, але додав: «За останній рік VOD зробив великий стрибок». Головний редактор контенту Sweet.tv Юрій Поворозник розповів, що телеканали користувачі дивляться фоном, а на купівлю передплати впливає каталог кінопоказу.

«У нас є окремі передплати. Лише VOD, тільки телебачення і все разом. Все разом краще працює», — погодилася з ним маркетинг-директорка Megogo Валерія Толочина. І також додала, що лінійні канали не генерують передплати, які отримують платформи. Натомість користувачі нарощують підписки на спорт та кіно- й серіальний показ.

Ярослав Пахольчук, Валерія Толочина, Юрій Поворозник та Павло Рибак

Ще один тренд — це зростання Fast-каналів. Вони цього року реєструється десятками в Національній раді з питань телебачення та радіомовлення. Найчастіше такий канал може містити випуски одного проєкту: «Супермама», «Орел і решка» тощо. І таким чином канали монетизують свою бібліотеку, а платформи збільшують пропозицію.

За словами Павла Рибака, цього року «Київстар ТБ» запустив з пів сотні таких мовників: «Ми почали робити канали сегментовано під аудиторію. У нас популярний “Світ навиворіт”, ми його розділили ще на дві частини. Мова про сегментацію та зручність для глядача». На «Київстар ТБ» зараз є близько 430 каналів.

За словами Валерії Толочиної, така велика кількість каналів на ОТТ-сервісах зумовлена тим, що користувачу часто складно обрати собі контент із сотень фільмів і програм бібліотеки платформи, тому цей контент і запаковується у канали. «Ми не тримаємо канали, які не дивляться. Ми постійно їх змінюємо. У рекомендації потрапляють найцікавіші, інші — для нішевого глядача», — додає вона.

Ще Ярослав Пахольчук закидав платформам відсутність об’єднаної позиції. Мовляв, у їхніх відносинах переважає конкуренція, а у разі створення спільної індустріальної позиції вони б могли нарости більшу частку на ринку та змогли б випрацювати механізм боротьби з піратством.

Натомість платформи готові ділитись ексклюзивами. Валерія Толочина сказала, що ексклюзивні права важливі для мейджорських прем’єр. А от в ексклюзивних показах українських фільмів платформа менше зацікавлена, бо вони у разі виняткових прав коштують дорого, а промо мають слабше за західні хіти. «Ніхто про цей фільм не знає. Але нам кажуть: ви офігієте. Ми, звісно, офігіли. Але краще продавати фільм усім платформам, щоб робили рекламу та промо всі, а у нас цю стрічку подивляться більше», — пожартувала Валерія.

Ярослав Пахольчук та Валерія Толочина

Ключове питання — в тому, чи готові платформи ставати вагомими гравцями на ринку виробництва контенту. Megogo поки що готовий бути партнером медіагруп. За словами Ярослава Пахольчука, до 2022 року у його медіагрупи та сервісу були контракти на 3 млн доларів на виробництво, однак їх скасували через війну.

«Нас цікавить контент, який будуть дивитись, і який буде виходити у плюс», — сказала Валерія Толочина. Вона задоволена співпрацею з медіагрупами та планує її продовжувати. Однак, за її словами, інколи продюсери намагаються продати їм ідею фільму, який коштує як цілий каталог. Щодо таких проєктів, то Megogo готовий вкладати в нього не більше тих коштів, які зможе на ньому заробити. Також сервіс виробляє соціальні документальні проєкти, такі як цикл «Воїни».

Sweet.TV, за словами Юрія Поворозника, готовий інвестувати лише у реаліті та дейтинг-шоу. За його словами, чомусь усі вважають платформи чарівною паличкою, яка прийде і дасть великі бюджети. Однак це не так, платформи ще дуже обережні, щоб замовляти за великі гроші та знімати власні оригінальні серіали, як це роблять західні платформи.

Тепер оригінальний серіал зважилася замовити платформа «Київстар ТБ» продакшну Film.ua. Інформації про нього поки що небагато. За словами Павла Рибака, початок зйомок запланований на наступний рік. Серіал художній, але з соціальною місією. Планується одразу два сезони.

«Ми хочемо створити плацдарм для створення своїх серіалів, як це робить Netflix. Netflix теж починав знімати задорого. Ми не настільки багаті, щоб робити дешеві продукти. Тому ми одразу робитимемо якісно. Для нас це дорого. Але ми робимо цей крок, щоб знайти свою формулу», — розказав Павло Рибак.

Гроші на ринку та вимірювання

Грошей на ринку небагато. За словами Ярослава Пахольчука, 100 млн доларів, які дає у своїй оцінці Всеукраїнська рекламна коаліція, — це лише третина від довоєнних обсягів. Він мріє вивести «Плюси» на дохід 10 млрд гривень в обороті. Однак це задача на найближчі роки.

Користувачі дивляться контент медіагруп і з екранів телевізорів, і у диджиталі. Тому агенції часто об’єднують у єдині продажі диджитал і ТБ та роблять єдину пропозицію.

Уперше на Kyiv Media Week заговорили про те, що ринок потребує єдиних вимірювань, які поєднуватимуть перегляд контенту на різних пристроях і платформах. «Потрібне єдине вимірювання», — сказав Андрій Партика, президент Ocean Media. Поява такої об’єднаної панелі могла б збільшити обсяги рекламного ринку і надати прозорий механізм рекламодавцям. «Нам потрібно побачити картину в цілому, але це складно і дорого», — додав Енвєр Кікава, CEO Publicis Group. Утім, агенції готові долучитися до інвестицій у створення такої панелі. Про це сказала Оксана Журовіч, СЕО OMD Optimum Media.

«1+1 медіа» вже готує таке рішення. «У 2026 році ми надамо такий інструмент ринку, щоб можна було оцінювати наш контент на всіх платформах», — сказав комерційний директор «1+1 медіа» Валерій Варениця.

Курс на серіали

Медіагрупи нарощують власне виробництво з акцентом на виробництво серіалів. StarLightMedia, за словами очільника медіагрупи Олександра Богуцького, планує створити 1200 годин нових фільмів. «Плюси» мають намір виробити 4 тисячі годин власного контенту. При цьому збільшуватимуть кількість серіалів.

Акцент робиться на форматах із вертикальними серіями, тобто кожна з них є завершеною історією. Такі формати характерні для жанру детективів-процедуралів.

Наталія Стрибук, генеральна продюсерка «Ми Україна+», сказала, що тепер мелодрам знімають лише 4%, тоді як процедурали становлять близько 60% серіалів. «У другому-третьому показі мелодрами не дуже добре працюють. Мають бути формати, які мають перспективу у повторних показах», — сказала Катерина Шевелюк, генеральна продюсерка серіального виробництва СТБ. Наприклад, таким форматом є «Жіночий лікар», який складається з вертикальних історій. Такі серіали з потенціалом на кілька показів здатні довгий час тримати сітку каналу та серіальні слоти.

Віктор Приходько, Катерина Шивелюк, Ірина Костюк, Максим Кривицький та Наталія Стрибук

Окрім процедуралів, канали знімають дешеві серіали на кшталт «Сліпої» (СТБ) або «Учениці Мольфара» («1+1 Україна»), які заповнюють денні слоти. «Брак грошей. Замовлення від каналів специфічні, — сказав директор PRO TV Віктор Приходько.Я вибачаюся за те, що ми робимо».

Віктор Приходько і Катерина Шевелюк

Знімати серіали, попри те, що за час великої війни бюджети впали, все одно дорого. Актори хочуть отримувати довоєнні гонорари, про це згадували Олександр Богуцький і продюсерка кіно-, теле- й анімаційних проєктів Film.ua Group. До того ж, багато акторів виїхали за кордон і часто у серіалах можна бачити одні й ті самі обличчя. «Це перехідний період, ми формуємо ринок по-новому. Такі часи диктують нові правила та спонукають до пошуку нових фінансових моделей», — каже продюсерка Film.ua Ірина Костюк. За її словами, зараз оптимальна модель, коли виробництво серіального контенту фінансується каналами, ОТТ-платформами, самими продакшнами та продакт-плейсментом. «Зараз ми будемо бачити у серіалах багато продакт-плейсменту», — додає вона.

Також вона розказала про складнощі виходу на сусідні ринки, з якими можна було робити копродакшн. Наприклад, за її словами, була ідея створити новий фільм «Скажені сусіди» у співпраці з Польщею.

«Нас бояться пускати на цей ринок, бо ми за невеликі гроші можемо дати високу якість», — пояснила Ірина.

Ірина Костюк

Анімація, документалістика та кіно

Окрім серіалів, вектор виробництва спрямований і на інші типи контенту. У каналів і глядачів є запит на українську анімацію. За словами керівниці напряму досліджень MRM Анастасії Рахманіної, найпопулярніший серед українців — ютуб-канал з анімацією «Маша и медведь», який росіяни переклали українською і ютуб ідентифікує його як український канал.

Анастасія Рахманіна

На початку повномасштабної війни виробники анімації почали створювати освітню анімацію. Для каналу «Плюс плюс», який входить у групу «1+1», анімація не є комерційним проєктом. Генеральна продюсерка Івана Найда розповіла, що це соціальна історія та маркетинговий інструмент: «Ми роздаємо нашу анімацію у школи. Для нас це не комерційна історія і ми пишаємося тим, що можемо це собі дозволити». Вона згадала про проєкти «Україна. Нескорені міста», «Герої теж плачуть» і «Добро завжди перемагає». Останній мультфільм, створений у співпраці «Плюсів», «Анімаграду» та «Мамахохотала», за словами Іванни, на початку вторгнення деякі співробітники студій робили в окупації. «Анімація бере вищу частку за частку каналу», — додала Іванна.

Успіх «Мавки» у кіно відкрив потенціал української художньої анімації. І зараз Film.ua, точніше, його студія «Анімаград» разом із режисером Антоніо Лукічем працюють над створенням сатиричного фільму «Наша файта».

Ще одна тенденція цього року — це комерційно успішний прокат повнометражних документальних фільмів у кіно. Фільм про українського співака Назарія Яремчука «Яремчук: Незрівнянний світ краси» зібрав у прокаті понад 15,2 млн гривень.

«Війна вплинула на пошук своєї ідентичності», — каже продюсер «1+1 media», засновник проєкту «Реальна історія» Акім Галімов. За його словами, глядачі готові сприймати серйозні та складні теми: такі як Голодомор, Розстріляне відродження тощо. «Такий запит створює конкуренцію, і нам потрібно боротися за глядачів і підвищувати якість», — додав він.

Складно виробляти документальні проєкти про війну, особливо у копродукції з іноземними командами. Режисер і воєнний журналіст Мстислав Чернов розказав, що досить складно шукати фінансування за кордоном на кіно про війну, навіть коли є контакти та ім’я. Зараз він завершує роботу над новим фільмом про контрнаступ України 2023 року. «Інвестори бояться вкладати кошти на етапі виробництва, якщо герой або режисер можуть загинути. Значно легше знайти гроші для готового продукту», — додав Мстислав.

Якщо більша частина прокатних фільмів раніше створювалася за участю державного фінансування (+копродкшн), то тепер продюсери шукають нові моделі та залучають приватні інвестиції. Зокрема, таким є приклад фільму «Конотопська відьма». Бокс-офіс «Відьми» (прокат ще триває) — 52 млн 70 тис. грн. За словами продюсерки Film.ua Ірина Костюк бюджет стрічки — 500 тисяч доларів. «Наші власні бюджети не можуть перекрити цієї суми. Тут немає державного фінансування. Ми профінансували проєкт приватними інвестиціями. Приватний український бізнес вірить в українське кіно», — сказала Ірина. У стрічки було п’ять інвесторів. Зараз Film.ua готує новий фільм жахів «Каховський об’єкт», продакшн вкладатиме в нього 50% коштів, решту покриють інвестори (їх наразі є троє). Окрім приватних інвестицій, схема монетизації кіно містить кінопрокат, продакт-плейсмент, ліцензування та спонсорство.

Титульне фото: Ярослав Пахольчук, Валерія Толочина, Юрій Поворозник (Kyiv Media Week)

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
украинское кино
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
"Женщину трогают за грудь, мужчину хватают за пах": Metal Gear Solid Delta: Snake Eater получила взрослый возрастной рейтинг
GameMag
2025-03-31T19:46:10Z
Назад в Верданск: Microsoft отчаянно пытается вернуть игроков в Call of Duty: Warzone
GameMag
2025-03-31T19:37:07Z
Осторожно, апрель 2025: опасные дни, которые могут перевернуть вашу жизнь
Знай
2025-03-31T19:30:00Z
18+ и очень откровенное белье: чем удивляли украинки в этот Sexymonday
Gazeta UA
2025-03-31T19:13:47Z
Планшеты Samsung начали продаваться в Нидерландах до официального анонса
Корреспондент
2025-03-31T19:01:14Z
"Вдохновлялись Dark Souls": Посмотрите новый мясной геймплей DOOM: The Dark Ages в 4K при 60 FPS — шутер выйдет в Battle.net
GameMag
2025-03-31T18:58:46Z
На PlayStation 5 и PlayStation 5 Pro обнаружена проблема с VRR — некоторые игры страдают от микрофризов
GameMag
2025-03-31T18:58:42Z
Nippon Steel розглядає інвестиції в US Steel
AgroNews
2025-03-31T18:12:06Z
Asia Today: NCSoft, Nexon, Netmarble и Krafton сражаются за права на StarCraft
GameMag
2025-03-31T15:19:17Z
Советы для идеального секса в душе: что следует учесть
Comments UA
2025-03-31T19:51:25Z
О дерунах забудете: рецепт легендарных кабачковых оладий изменит вашу жизнь
Знай
2025-03-31T18:51:26Z
Кто счастливее "совы" или "жаворонки": результаты исследования
Comments UA
2025-03-31T18:18:18Z
Что не стоит выносить из кухни: полезные вещи, которые неожиданно могут понадобиться
Gazeta UA
2025-03-31T18:18:08Z
Гороскоп на 1 апреля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-03-31T18:15:51Z
Гороскоп на вторник 1 апреля 2025 года
UAToday
2025-03-31T18:15:26Z
Особенно аппетитная намазка на бутерброды: берем сыр и горстку оливок
Telegraf
2025-03-31T17:09:46Z
Как подзарядить себя и свою команду
Лига
2025-03-31T16:24:03Z
Очень красивые и яркие пасхальные яйца без капли химии: натуральный способ
Telegraf
2025-03-31T14:45:30Z
На шахте в Испании погибли пять шахтеров
Корреспондент
2025-03-31T20:09:25Z
Чиновник Гоструда пообещал за взятку скрыть гибель подростка
Корреспондент
2025-03-31T20:03:54Z
Военные преступления в Буче: правоохранители за год раскрыли 72 убийства
Корреспондент
2025-03-31T20:03:45Z
В Киеве нетрезвый мужчина стрелял в больнице
Gazeta UA
2025-03-31T19:57:45Z
Может убить 300 тысяч человек: Япония готовится к мегаземлетрясению
Фокус
2025-03-31T19:57:11Z
В Сиховском районе Львова задержали парня и девушку со взрывчаткой
Gazeta UA
2025-03-31T19:21:56Z
Россияне ударили по Купянску, есть раненые
UAToday
2025-03-31T18:15:07Z
Россияне ударили по Запорожской области – есть погибшая и пострадавшая
Лига
2025-03-31T17:42:26Z
Несовершеннолетний погиб на производстве: решение Госслужбы по вопросам труда шокировало
Comments UA
2025-03-31T17:21:03Z
Криштиану Роналду наносит ответный удар: любителям файтингов и футбола сделали подарок
Знай
2025-03-31T19:51:08Z
Спорт по знаку Зодиака: какие тренировки дадут наилучший результат
Comments UA
2025-03-31T19:15:32Z
Яремчук - о дубле Панатинаикосу: Я очень горжусь этим
Корреспондент
2025-03-31T13:28:04Z
Атлетико хочет обменяться игроками с Челси
Корреспондент
2025-03-31T12:28:55Z
Криштиану Роналду летом может вернуться в "Реал" – СМИ
ZN UA
2025-03-31T11:04:50Z
Артета подтвердил, что лидер Арсенала готов к возвращению на поле
Корреспондент
2025-03-31T10:54:43Z
Свитолина вернулась в двадцатку лучших теннисисток мира
ZN UA
2025-03-31T10:22:51Z
Еще один украинец может отобраться на ЧМ по футболу среди клубов
Корреспондент
2025-03-31T09:15:10Z
После громкого дебюта на тренерском поприще Филипе Луис отказался возглавить сборную Бразилии
Известия Киев
2025-03-31T08:34:19Z
Ситуация на фронте на вечер 31 марта
UAToday
2025-03-31T20:18:25Z
ВСУ на наиболее сложном направлении фронта обезвредили 382 оккупанта - Генштаб
Gazeta UA
2025-03-31T20:03:46Z
РФ давит на Торецк: существует ли риск потерять город
Comments UA
2025-03-31T20:03:17Z
Погода в Украине 1 апреля: постепенное похолодание и дожди
Комсомольская правда
2025-03-31T19:33:21Z
Жары ждать не стоит: Диденко удивила украинцев прогнозом погоды в апреле
Хвиля
2025-03-31T19:21:27Z
Военный по контракту "18-24" погиб на фронте: что известно
Comments UA
2025-03-31T18:36:31Z
Российская БМП расстреляла свою пехоту: началась паника. ВИДЕО
Новости Украины
2025-03-31T18:36:03Z
1, снег и возвращение холода в Украину: какую погоду обещают нам в апреле
Знай
2025-03-31T18:30:03Z
Выдумывали здания, чтобы "воровать" землю: появились новые подробности прослушки из кабинета Комарницкого
Telegraf
2025-03-31T18:18:51Z
Был секс-символом 20 века: как менялся на протяжении карьеры звезда "Поющие в терновнике" Ричард Чемберлен
Telegraf
2025-03-31T18:27:38Z
Просто вчерашний день: украинкам подсказали, какие джинсы лучше не надевать весной 2025
Знай
2025-03-31T17:51:53Z
Ketchup Entertainment спасла фильм «Койот против Acme» от Warner Bros. Discovery
GameMag
2025-03-31T16:01:15Z
Елена Зеленская для встречи с представителями вузов надела дорогое украшение: сколько оно стоит/Ювелирное изделие изготовлено из золота
Апостроф
2025-03-31T15:51:55Z
"Я никогда не врала": экс-помощница Дэвида Бекхэма снова рассказала об их романе
Фокус
2025-03-31T15:51:33Z
Репутация испачкана? София Ротару все носиться со своей квартирой в москве, никак не продаст
Знай
2025-03-31T15:51:26Z
Украинский трейлер мелодрамы «Материалисты»
Кино-Театр
2025-03-31T14:21:53Z
59-летняя Синди Кроуфорд похвасталась роскошной фигурой в новой фотосессии
Фокус
2025-03-31T14:06:46Z
Актриса Леся Самаева рассказала о домогательствах преподавателя в школьные годы
Апостроф
2025-03-31T13:21:26Z
В Украине появились автомобильные номера нового формата: кому их выдают и сколько это стоит
Новости Украины
2025-03-31T19:33:43Z
Путин объявил самый массовый призыв за 14 лет
UAToday
2025-03-31T18:15:17Z
Девять главных новостей Украины и мира на 21:00 31 марта
Лига
2025-03-31T18:03:50Z
Россия начала чаще использовать зенитные FPV-дроны для сбивания украинских БпЛА
Факти ICTV
2025-03-31T17:39:56Z
Бронирование от мобилизации в Украине значительно упростили: как справиться за три дня
Знай
2025-03-31T17:35:38Z
В школах РФ будут агитировать ранние браки: ведут курс "Семьеведение"
Апостроф
2025-03-31T17:21:03Z
Лучшая точность и дальность: для ВСУ создали новый гранатомет AGL-53
Факти ICTV
2025-03-31T17:09:30Z
В "Резерв+" появятся два новых типа отсрочок: кому они доступны
Знай
2025-03-31T17:06:04Z
Обойдемся и без помощи США: зачем Украине космические войска
Комсомольская правда
2025-03-31T16:04:48Z
Забудете о перекусах перед сном: чем ужинать и не набирать вес
Gazeta UA
2025-03-31T17:00:00Z
Ученые назвали самый важный прием пищи, которой нельзя пропускать
Comments UA
2025-03-31T16:36:23Z
Врач за три недели сгорел от рака: на какие симптомы не обратил внимания
Comments UA
2025-03-31T15:39:59Z
Меню по знаку Зодиака: кому звезды не советуют употреблять мясо
Comments UA
2025-03-31T15:15:42Z
3 убийцы памяти: продукты, которые вредят вашему мозгу
Знай
2025-03-31T14:51:16Z
Об этом следует знать каждому: целесообразно ли жарить яйца на сливочном масле
Comments UA
2025-03-31T13:09:16Z
Опасные свойства морепродуктов: кому не стоит их употреблять
Comments UA
2025-03-31T13:06:18Z
Против деменции: Великобритания выделяет £2 млн на цифровые тесты
Факти ICTV
2025-03-31T12:57:46Z
Ученые выяснили симптомы плохо диагностируемой, но опасной болезни сердца
Факти ICTV
2025-03-31T12:36:15Z
Политолог предупредил о рисках морского перемирия: «Это не будет выполнено стопроцентно»
Политека
2025-03-31T20:18:58Z
Филе - 190 грн, а ребра по 200: магазины резко изменили цены на курятину, свинину и говядину
Знай
2025-03-31T20:12:00Z
ФЛПов с 1 апреля ждут изменения: что важно знать
Telegraf
2025-03-31T20:09:21Z
"Теневой флот" РФ обманом прорвался в Балтийское море: СМИ раскрыли схему
Новости Украины
2025-03-31T18:15:51Z
Рекордный дефицит бюджета России превысил прогнозы
Корреспондент
2025-03-31T18:00:25Z
Пришло время салатов: супермаркеты резко изменили ценники на кукурузу, оливки и зеленый горошек
Знай
2025-03-31T17:21:47Z
Крупнейшая государственная структура Украины получит новые полномочия
Gazeta UA
2025-03-31T17:12:46Z
Цены на топливо снижаются: сколько теперь стоит бензин, дизель и автогаз
Gazeta UA
2025-03-31T16:48:31Z
НБУ снизил курс доллара на первый день апреля
Корреспондент
2025-03-31T16:24:30Z
Альтернатива CX-5: Mazda анонсировала недорогой электрокроссовер
Фокус
2025-03-31T16:06:41Z
Toyota не успевает за спросом на собственные гибриды
Корреспондент
2025-03-31T15:03:58Z
BYD строит мегафабрику размером с город
Корреспондент
2025-03-31T14:42:49Z
На украинский рынок вышел более мощный конкурент Mercedes-AMG G63 от Land Rover
Фокус
2025-03-31T12:51:24Z
В Украине на продажу в ОЛХ выставили совковый тяжелый танк 1950 года выпуска
Известия Киев
2025-03-31T06:36:55Z
Первый серийный летающий автомобиль успешно прошел испытания
UAToday
2025-03-30T09:30:45Z
Для жестких и экстремальных дорог: автолюбителям показали копию Land Roover с двигателем BMW
Знай
2025-03-30T03:51:27Z
В Украине продают танк Т-10: сколько он стоит
TSN
2025-03-30T00:48:16Z
Российским ударом по Днепру уничтожено детище Маска: фото
TSN
2025-03-30T00:04:22Z
Россия начала незаконный призыв на ВОТ - МИД
Корреспондент
2025-03-31T19:46:33Z
Не сойдет с французской политической орбиты: эксперт о влиянии приговора Марин Ле Пен
Факти ICTV
2025-03-31T19:43:19Z
"Трампа водят за нос, как ослика на арене", - Жданов описал большой обман Путин
Новости Украины
2025-03-31T19:18:38Z
Трамп и Путин медленно прибивают Украину к кресту: The Hill пишет о новой стратегии США
Comments UA
2025-03-31T19:18:33Z
Кремль признался, что хочет устранить Зеленского
Comments UA
2025-03-31T19:18:12Z
РФ помогла осужденному молдавскому депутату сбежать в Приднестровье
Корреспондент
2025-03-31T19:13:50Z
Медведчука вызывают в Украину: что от него хотят
Telegraf
2025-03-31T19:00:12Z
Путин открыл последние карты против Зеленского: что задумал диктатор
Comments UA
2025-03-31T18:57:57Z
Медведев обвинил Европу в "русомании" и пригрозил забросать всеми видами "самых страшных" ракет
Новости Украины
2025-03-31T18:57:28Z