/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F790e92c08e41b0c0697d2601fde28823.jpg)
Зеленський прибув до Хорватії на саміт «Україна - Південно-Східна Європа»
Про це глава Української держави повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.
«Прибув до Хорватії для зустрічі з Премʼєр-міністром Андреєм Пленковичем, представниками інших країн регіону та участі у вже третьому саміті «Україна – Південно-Східна Європа», - розповів Зеленський.
Президент повідомив, що на початку візиту він проведе переговори із премʼєр-міністром Ховатії Андреєм Пленковичем. «Говоритимемо про продовження оборонної співпраці, реабілітацію наших воїнів, які були поранені на передовій, а також про відбудову України», - зауважив глава Української держави.
За його словами, на саміті у форматі «Україна плюс 12 країн» йтиметься про реалізацію Формули миру.
«На саміті у форматі «Україна плюс 12 країн» обговоримо міжнародні зусилля заради наближення миру та реалізації Формули миру, наше спільне з партнерами реагування на безпекові виклики, а також взаємодію на шляху до Євросоюзу й НАТО», - сказав Зеленський.
Фото: Володимир Зеленський, Телеграм
Оновлюється…