MY.UAНовини
«Академія РІЕЛ» №21 – професійно про головне
«Академія РІЕЛ» №21 – професійно про головне

«Академія РІЕЛ» №21 – професійно про головне

Шановні клієнти! Пропонуємо до вашої уваги 21-й номер нашого дайджесту – «Академія РІЕЛ».

У цьому випуску ми детально розглянемо технології будівництва багатоповерхових будинків, зокрема монолітно-каркасне будівництво, та з’ясуємо, чому воно є таким популярним і які його ключові переваги. Також ми розглянемо поняття енергозбереження та енергоефективності, пояснимо різницю між ними і як ці фактори впливають на якість сучасного житла.

Окрім того, ми поділимося корисними порадами про те, як зробити ремонт у квартирі без помилок. Усі подробиці – далі на шпальтах нашого видання!

21-й номер вже доступний для скачування.

Генеральний директор КН РІЕЛ Ростислав Мельник

Вітаю, шановні клієнти!

Ми в РІЕЛ впевнені, що великі перемоги є результатом нашої щоденної кропіткої праці от уже впродовж понад 20 років. Навіть у ці непрості для нашої країни часи ми продовжуємо рухатися вперед, будуючи надійні, безпечні, енергоефективні та затишні оселі для тисяч українських родин. Одним із наших останніх досягнень є повне введення в експлуатацію другої черги ЖК «Шенген».

На жаль, нещодавно деякі наші об’єкти зазнали пошкоджень під час російської атаки на Львів, та ми запевняємо наших інвесторів і мешканців: наша команда оперативно реагує на всі виклики й активно працює над тим, щоб усунути всі пошкодження в найкоротші терміни. Наша головна мета – забезпечити безпеку, комфорт і безперервне будівництво за найвищими стандартами якості.

Читайте «Академію РІЕЛ» і залишайтеся в курсі всіх новин про наші проєкти та можливості для розумних інвестицій!

Із текстами попередніх випусків видання можна ознайомитися на цьому порталі в розділі «Блог»

Дякую, що ви з нами!

Із повагою, Генеральний директор КН РІЕЛ Ростислав Мельник.

ВСТУП

Житловий комплекс «Америка», м. Львів

У цьому випуску нашого видання ми розглянемо технології зведення багатоповерхових будинків, зокрема монолітно-каркасне будівництво, з’ясуємо, чому воно настільки популярне та які його визначальні особливості. Також розберемося в поняттях енергозбереження й енергоефективності, докладно пояснимо, в чому різниця між ними та як вони впливають на сучасне житло. Крім того, поділимося секретами, як зробити ремонт у квартирі без помилок. Усі подробиці – далі!

ТЕХНОЛОГІЇ ЗВЕДЕННЯ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ 

Монолітно-каркасне будівництво: причини популярності, особливості

Процес зведення сьомого будинку ЖК «Шенген», м. Львів

Відомі три основні технології зведення сучасних багатоповерхових будинків:

ПАНЕЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО

Панельна технологія будівництва передбачає використання великих залізобетонних панелей, що швидко монтуються на будівельному майданчику. В сучасних будівельних проєктах дедалі частіше використовують сендвіч-панелі – тришарові конструкції, що складаються з двох шарів залізобетону та шару утеплювача між ними. Це значно підвищує тепло- та звукоізоляційні властивості будівлі. Такі будинки вирізняються економічністю, швидкістю будівництва та достатньою міцністю. Однак панельні будівлі часто не передбачають можливостей індивідуального планування, що може обмежувати вибір для покупців.

ЦЕГЛЯНЕ БУДІВНИЦТВО

Цегляні будинки вважаються одним із найкращих варіантів для будівництва до 12 поверхів завдяки своїм теплоізоляційним властивостям. Такі будівлі взимку зберігають тепло, а влітку залишаються прохолодними, що робить їх ідеальним вибором для кліматичних умов України. Крім того, цегла добре протистоїть негативному впливу вологи, подовжуючи термін експлуатації будівель. Як приклад, сьомий будинок у ЖК «Шенген» ідеально поєднує ці переваги, забезпечуючи комфортні умови проживання та високу енергоефективність.

МОНОЛІТНО-КАРКАСНЕ БУДІВНИЦТВО

Збудований ЖК Forward, м. Київ

Ця технологія використовує монолітний залізобетонний каркас, що забезпечує міцність і довговічність будівель. Між колонами і перекриттями зводять стіни з газоблока, цегли або інших матеріалів. Завдяки жорсткому зв’язку між фундаментом і каркасом будинки, збудовані за цією технологією, є стійкими до сейсмічних явищ, витримують навіть 8-бальні землетруси. Наприклад, ЖК Forward демонструє всі переваги цієї технології, поєднуючи міцність і надійність у сучасному архітектурному дизайні.

МОНОЛІТНО-КАРКАСНЕ БУДІВНИЦТВО: СУЧАСНА ТЕХНОЛОГІЯ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ

Монолітно-каркасна технологія є одним із найбільш популярних і затребуваних методів зведення багатоповерхових будинків. Її визначальна перевага – це довговічність: такі будівлі можуть експлуатуватися понад 150 років.

ЖК «Берег Дніпра» є відмінним прикладом використання цієї технології, забезпечуючи комфорт і безпеку для мешканців на тривалий термін.

ЖК «Берег Дніпра», м. Київ

ШВИДКІСТЬ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРНА ГНУЧКІСТЬ

Монолітно-каркасна технологія дає змогу зводити будинки зі швидкістю до 5 поверхів на місяць. Це значно скорочує терміни будівництва, що позитивно впливає на вартість нерухомості. Відсутність опорних стін дає архітекторам більше свободи у плануванні приміщень: можна створювати квартири з відкритим простором. Як приклад, ЖК «Велика Британія» демонструє можливості гнучкого планування квартир для різних потреб власників.

ЕСТЕТИКА ТА ЗРУЧНІСТЬ РЕМОНТУ

Будинки, зведені за монолітно-каркасною технологією, мають гладкі стіни та стелі, що полегшує подальший ремонт. Стіни без стиків не потребують додаткового вирівнювання, це спрощує оздоблювальні роботи та зменшує ризик утворення тріщин. Наприклад, ЖК Nordica Residence відомий своїм стильним і якісним виконанням, його мешканці зможуть швидко розпочати ремонт без додаткових витрат на підготовчі роботи.

 

ЖК Riel City, м. Львів

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ І БЕЗПЕКА

Монолітно-каркасні будинки потребують додаткового утеплення, проте сучасні матеріали дають можливість знизити витрати на опалення та кондиціонування. Високі показники енергоефективності разом із системами вентиляції допомагають зберегти комфорт у приміщеннях. Наприклад, ЖК Riel City поєднує передові технології з енергоефективними рішеннями, що робить будинок зручним і безпечним для мешканців.

ЖК бізнес-класу Nordica Residence, м. Київ

ДОВГОВІЧНІСТЬ І СТІЙКІСТЬ

Монолітно-каркасні будинки відзначаються довговічністю – вони не зазнають значного осідання, що мінімізує появу тріщин і дефектів протягом експлуатації. Це підвищує надійність будівель, і вони десятиліттями зберігають естетичний вигляд.

Монолітно-каркасна технологія – це не просто швидкий і економічний метод зведення будівель. Вона забезпечує високу надійність, гнучкість архітектурних рішень і комфорт для мешканців, відповідаючи всім сучасним стандартам якості та безпеки.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ Й ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: У ЧОМУ РІЗНИЦЯ?

Головна відмінність між енергозбереженням і енергоефективністю полягає в їхньому різному підході до зменшення витрат на енергію. Енергозбереження фокусується на мінімізації втрат тепла й охолодження через конструктивні елементи будівлі, такі як стіни, дахи, вікна та двері. Цього досягають за допомогою утеплення фасадів, використання високоякісних ізоляційних матеріалів, герметичних вікон і дверей, щоб зберігати внутрішнє тепло взимку та прохолоду влітку. Завдяки цьому зменшуються потреби мешканців у частому або інтенсивному використанні опалення чи кондиціонування, що безпосередньо впливає на економію енергії.

Утеплення й оздоблення фасаду ЖК Ok’Land, м. Київ

У ЖК Ok’Land дотримуються всіх норм енергозбереження, забезпечуючи низькі витрати на обслуговування будівель.

Енергоефективність, у свою чергу, спрямована на максимально раціональне використання енергії під час експлуатації будівлі. Це передбачає впровадження енергоощадних технологій, таких як сучасні системи опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), економічні освітлювальні прилади, автоматизовані системи контролю клімату, що допомагають підтримувати комфортні умови з мінімальним споживанням енергії. 

Енергоефективність також передбачає розумне використання відновлюваних джерел енергії, таких як сонячні батареї або теплові насоси, що можуть ще більше зменшити залежність від традиційних енергоресурсів.

Поліпшення енергозбереження безпосередньо сприяє підвищенню енергоефективності. Що менші тепловтрати будівлі, то менше енергії потрібно для підтримання комфортного мікроклімату в приміщенні. 

Наприклад, якісне утеплення будівлі не лише знижує рахунки за опалення взимку, але й зменшує потребу в кондиціонуванні влітку, тож будівля буде більш енергоефективною впродовж усього року.

Монтаж обладнання дахової котельні в ЖК «Велика Британія», м. Львів

Залучити управляючу компанію для виконання функцій управителя в ОСББ можна тільки після проведення загальних зборів ОСББ, маючи на руках затверджене рішення протоколу загальних зборів співвласників.

ЯК ЗРОБИТИ РЕМОНТ У КВАРТИРІ БЕЗ ПОМИЛОК

Квартира в ЖК «Новий Форт. Містечко Підзамче», м. Львів

Ремонт у квартирі може стати справжнім випробуванням, якщо не підійти до нього з чітким планом і знанням важливих моментів. Є основні етапи, на які варто звернути увагу, щоб уникнути помилок і зайвих витрат.

ДИЗАЙН-ПРОЄКТ РЕМОНТУ – ПЕРШИЙ ЕТАП

Найчастіша помилка під час ремонту – відсутність плану робіт. Важливо створити дизайн-проєкт, що містить схему розміщення всіх деталей – від карнизів до розеток і меблів. Проєктування кабелів, трасування електромереж та інших комунікацій також необхідне. Перш ніж передати роботу професіоналам, варто скласти власний список побажань, щоб вони були враховані в проєкті. Такий підхід допоможе уникнути переробок і додаткових витрат.

ВИБІР БУДІВЕЛЬНОЇ БРИГАДИ

Правильний вибір будівельної бригади – один із найважливіших етапів. Не варто економити на послугах підрядників: дешевші варіанти часто означають низьку якість робіт.

Важливо звертати увагу на портфоліо, відгуки клієнтів і репутацію компанії. Радимо постійно контролювати процес ремонту та зберігати всю документацію щодо робіт і витрат.

НЕ ЕКОНОМТЕ НА ЧОРНОВОМУ ОЗДОБЛЕННІ

Однією з найпоширеніших помилок є економія на чорнових матеріалах. Якість ґрунтовки, кабелів, розеток та інших матеріалів безпосередньо впливає на довговічність ремонту.

Наприклад, купівля дешевої ґрунтовки може призвести до поганого зчеплення фінішного оздоблення, що швидко позначиться на стані стін і підлоги.

ВИРІВНЯЙТЕ СТІНИ ТА ПІДЛОГУ

Один із важливих моментів – вирівнювання стін і підлоги. Нерівності можуть зіпсувати весь ремонт, особливо в місцях, де планується вкладання плитки. Навіть якщо невеликі відхилення на стінах житлових кімнат не є критичними, на кухні та у ванній кімнаті це може стати проблемою, особливо під час вкладання плитки.

НЕПРАВИЛЬНІ ЗАМІРИ МЕБЛІВ

Ще одна важлива помилка – самостійне проведення замірів меблів. Рекомендується доручити цей процес професіоналам, щоб уникнути проблем із розміщенням меблів і дверей. Пам’ятайте, що вбудовані корпусні меблі можуть зайняти до 50% бюджету, тому правильні заміри є надзвичайно важливими для оптимального використання простору.

Дотримання цих рекомендацій допоможе зробити ремонт у квартирі без зайвих проблем і забезпечити результат, який радуватиме вас протягом багатьох років.

ВИСНОВКИ

Зовсім не дивно, що квартири в монолітно-каркасних будинках стають дедалі популярнішими. Адже такі будівлі мають безліч переваг: швид- кість зведення, міцність і можливість варіативного планування. Це вигідне рішення для інвесторів, оскільки дає змогу скоротити час очікування, порівняно з будинками, зведеними за традиційними технологіями, такими як цегляне будівництво. Однак важливо пам’ятати, що монолітно-каркасні споруди потребують високої кваліфікації спеціалістів і точного дотримання технологій. Тому варто вибирати перевірених забудовників, які гарантують якість будівництва.

Ми впевнені, що після прочитання цього випуску ви більше ніколи не сплутаєте такі поняття, як енергоефективність та енергозбереження. Пам’ятайте, що грамотний підхід до енергоспоживання забезпечить економію витрат і комфорт у вашій оселі.

Дотримуючись певної послідовності ремонтних робіт, ви завжди можете бути впевненими, що все пройде гладко. Перш за все почніть зі складання плану робіт, рухайтеся від обладнання перегородок і проведення комунікацій до оздоблення стін, влаштування підлоги й облаштування стелі. Це допоможе уникнути помилок і зекономить час.

Якщо ви шукаєте надійне житло, радимо відвідати наш маркетплейс. У нас завжди вигідні умови придбання та привабливі проєкти. Довіряйте РІЕЛ – і насолоджуйтеся власним вибором!

Дякуємо, що ви з нами!

«Академія РІЕЛ» – це онлайн-дайджест корисних порад від вашого девелопера, створений для того, щоб ділитися досвідом та допомагати вам у питаннях, пов’язаних з нерухомістю.

Дякуємо, що залишаєтеся з РІЕЛ!

Джерело: Корпорація Нерухомості РІЕЛ

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Це найсмачніша картинка, яка взагалі може бути, - Олег Тістол про різні проєкти українських грошей
Политека
2024-10-08T18:31:34Z
Зручно та практично: для чого на Галичині використовували бамбетель
24tv
2024-10-08T18:24:51Z
Чи справді Майкл Джексон живий: тікток заполонили кадри з "нових інтерв'ю" легенди
24tv
2024-10-10T14:18:04Z
DISCOMAN – "Танцюй Танцюй" та MELOVIN - "Вбиваєш мене" – 2 і 1 місця чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2024-10-10T14:13:39Z
Глядачі фанатіють від фільму "Моя провина": у чому секрет успіху стрічки
24tv
2024-10-10T14:09:09Z
Португальський художник Вітор Рапосо: Сенс моїх картин про Україну один – вона вистоїть
Комсомольская правда
2024-10-10T14:07:46Z
Скандал з P. Diddy: що відомо про "білі вечірки" репера та імена зірок, які їх відвідували
TSN
2024-10-10T14:06:49Z
Ексдружина Бардаша шокувала, скільки зрадник заборгував їй аліментів: "Нішевий пропутінський рупор"
TSN
2024-10-10T14:04:20Z
Найкращі омолоджувальні стрижки з чубчиком: трендові зачіски для досконалої краси
TSN
2024-10-10T14:03:12Z
Кім Чен Ин надіслав Путіну військових: де вони в Україні і що роблять - ЗМІ
GlavRed
2024-10-10T14:19:31Z
Німецькі компанії в обхід санкцій постачають Росії обладнання для військового виробництва
УкраинФорм
2024-10-10T14:11:34Z
До Білорусі прилетів ще один російський винищувач МіГ-31К - "Гаюн"
TSN
2024-10-10T14:05:44Z
Бронювання працівників в Україні: як зміни розлютили президента
TSN
2024-10-10T14:04:58Z
Скільки ще Росія може продовжувати війну проти Україні: думка економіста
TSN
2024-10-10T14:04:50Z
Чи готовий Зеленський до припинення вогню в обмін на гарантії: Подоляк пояснив
TSN
2024-10-10T14:04:30Z
Піхотинець бачитиме поле бою, як літак AWACS: для чого потрібна система зв’язку Link 16 — експерт
TSN
2024-10-10T14:04:09Z
Україна готова припинити вогонь: що відомо про торги на перемовинах
FaceNews
2024-10-10T14:04:01Z
Яку допомогу Україні запропонують на “Рамштайні”: експерт назвав три сценарії
TSN
2024-10-10T14:03:44Z
Повістки від ТЦК: Кабмін запровадив нові правила доставки
ITC
2024-10-10T14:16:54Z
Норвегія розширить виробництво зброї для України
1News
2024-10-10T14:06:57Z
Система РЕБ "Кульбаба" отримала оновлення: у FPV-дронів ЗС РФ тепер великі проблеми
Фокус
2024-10-10T14:06:45Z
Потрібно знати всім: цим пенсіонерам не надійде пенсія у жовтні
24tv
2024-10-10T14:05:23Z
Бульдог, народжений без ануса, отримав другий шанс на життя після новаторської операції – фото
TSN
2024-10-10T14:05:03Z
Чоловік отримав "найкрутішу роботу на Землі" та похизувався своїми обов'язками
TSN
2024-10-10T14:04:44Z
"Туди мобілізують старих і хворих": військовий психолог розкритикував дії ТЦК та Міноборони
TSN
2024-10-10T14:04:25Z
Тато втік із дітьми три роки тому: їх вперше помітили в дикій природі
TSN
2024-10-10T14:03:42Z
В Україні ще триває вступна кампанія до коледжів
24tv
2024-10-10T14:03:23Z
Коли в Україні легалізують криптовалюту: у Раді назвали терміни
TSN
2024-10-10T14:16:38Z
У Франції представлять чотири вина з флагманського сорту України
AgroNews
2024-10-10T14:16:03Z
Інфляція у вересні прискорилася до 1,5% - Держстат
УкраинФорм
2024-10-10T14:10:19Z
СП ПГНК Групи JKX Oil & Gas сплатила 702 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів за 9 місяців 2024 року
TSN
2024-10-10T14:04:27Z
Курс валют на 11 жовтня: скільки коштуватимуть долар, євро і злотий
TSN
2024-10-10T14:04:10Z
Fat-and-Oil Industry-2024: розвиток ринку олійних у світі та Україні
AgroPortal
2024-10-10T14:00:07Z
За три роки в системі Прозорро.Продажі реалізовано майже 100 тис. га земель
Agravery
2024-10-10T13:54:29Z
Якого року долар краще купувати, аби не мати проблем у майбутньому
24tv
2024-10-10T13:33:03Z
В Україні розпочався грибний сезон: скільки коштує кілограм білих грибів
24tv
2024-10-10T13:33:00Z
Експетка поділилася найефективнішими способами, як вберегти розрізані фрукти від потемніння
TSN
2024-10-10T14:04:07Z
Отруйні гриби в Польщі, які точно не варто класти до свого кошика: показуємо на фото
24tv
2024-10-10T14:03:50Z
Існує певна межа: вчені з'ясували, як довго насправді можуть жити люди
Фокус
2024-10-10T13:55:11Z
Депресія і дементор: як страждає ментальне здоров’я дітей під час війни
24tv
2024-10-10T13:24:17Z
Напої, які підвищують рівень холестерину у крові
24tv
2024-10-10T12:39:31Z
Чим обробити землю від грибка: корисні поради
Политека
2024-10-10T12:31:48Z
Землю накрила найпотужніша магнітна буря від 2005 року: що робити, щоб не погіршилося самопочуття
TSN
2024-10-10T11:52:19Z
Смузі з гарбуза -- смачний напій для схуднення
TSN
2024-10-10T11:51:44Z
Ці звички допомагають дожити до 100 років: додати їх у рутину дуже легко
24tv
2024-10-10T11:06:49Z
На Харківському напрямку окупанти двічі штурмували оборонні рубежі, на Куп’янському росіяни 5 разів йшли на позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Мій Харків
2024-10-10T14:16:12Z
Росіяни бояться: полковник запасу пояснив дії ворога на Запорізькому напрямку
24tv
2024-10-10T14:15:44Z
За розбійний напад на військовослужбовця до 10 років позбавлення волі засуджено жителя Кременеччини
Украина Криминальная
2024-10-10T14:06:31Z
Окупанти посилили атаки на портову інфраструктуру України
ГЛАВКОМ NET
2024-10-10T14:05:19Z
Захопити до Нового року: Мусієнко озвучив місто на яке націлився ворог
GlavRed
2024-10-10T14:04:25Z
Росія обманює світ про становище корінного населення в Криму - Джелял
УкраинФорм
2024-10-10T14:00:10Z
Дощі та відчутне похолодання у деяких областях: якою буде погода 11 жовтня
24tv
2024-10-10T13:48:59Z
За 350-400 євро незаконно возили пасажирів до окупованого Донецька через Білорусь та РФ – повідомлено про підозру перевізникам
Украина Криминальная
2024-10-10T13:36:56Z
"Пообіцяли орден": бійці ЗСУ на Харківщині взяли у полон групу російських окупантів
Фокус
2024-10-10T13:24:40Z
У українця, якого підозрюють у вбивстві та згвалтуванні дівчинки, знайшли дитячу порнографію
InternetUA
2024-10-10T14:19:32Z
В Індонезії у шлунку акули знайдено тіло людини: деталі
ГЛАВКОМ NET
2024-10-10T14:18:10Z
Трьох жителів Одеси викрили у підпалі авто Сил безпеки та оборони і об’єкту Укрзалізниці
Украина Криминальная
2024-10-10T14:13:29Z
Ураган «Мілтон» дістався до суші в штаті Флорида
УкраинФорм
2024-10-10T14:05:43Z
СБУ та поліція викрили схеми ухилення від мобілізації у Києві та Херсоні: затримані співробітники ТЦК та адвокати
Хвиля
2024-10-10T14:04:58Z
Чоловік отримав повістку і заявив, що погодиться на мобілізацію за однієї умови: чим це закінчилось
TSN
2024-10-10T14:04:44Z
Вибух у Софіївській Борщагівці: поліція повідомила про займання у житловому комплексі
TSN
2024-10-10T14:04:43Z
У Житомирі чоловік влаштував секс-танці в аптеці: все закінчилося несподівано
TSN
2024-10-10T14:04:21Z
Росіяни вдарили по селу на Харківщині: пʼять постраждалих
1News
2024-10-10T14:04:07Z
Уже відомо, які знаки зодіаку до кінця року досягнуть бажаного успіху
24tv
2024-10-10T14:09:44Z
Остання цифра року вашого народження розповість про ваш характер
TSN
2024-10-10T14:04:48Z
Чому не можна казати "дощова осінь": якої помилки ми часто припускаємося
GlavRed
2024-10-10T13:51:09Z
Оптична ілюзія розкриє вашу приховану силу: що ви бачите на зображенні
GlavRed
2024-10-10T13:36:31Z
Дивовижний моті рулет: рецепт незвичайного десерту з крем-сиром
Политека
2024-10-10T13:31:57Z
Не буде жодного щура: одна рослина назавжди віджене гризунів від оселі та саду
GlavRed
2024-10-10T13:27:57Z
Такого смачного ви ще не куштували: засолюємо лосось за рецептом Володимира Ярославського
24tv
2024-10-10T13:27:49Z
Впораються ті, у кого соколиний зір: знайдіть тварину на оптичній ілюзії
24tv
2024-10-10T12:57:11Z
Способи, простіше нікуди: як розправити пуховик після прання
GlavRed
2024-10-10T12:27:58Z
В Україні презентували новий Lexus GX
AutoCentre
2024-10-10T14:04:27Z
Mopar готує до виставки SEMA кілька яскравих новинок
AutoCentre
2024-10-10T13:13:34Z
Ціна 9000 євро і двері як у Lamborghini: дебютували найдешевші електрокари Renault
Фокус
2024-10-10T12:30:27Z
Зможуть імітувати літаки та класичні авто: електромобілі Honda отримають власні саундтреки
AutoGeek
2024-10-10T12:12:21Z
Перший поліційний Tesla Cybertruck виїхав на вулиці Ірвайна
AutoCentre
2024-10-10T12:10:52Z
Китайський виробник Chery почав збирати автомобілі у Росії - Reuters
УкраинФорм
2024-10-10T11:43:09Z
Honda планує відродити модель RSX
AutoCentre
2024-10-10T11:42:46Z
Преміальний Lexus LX отримав нову економічну версію
AutoCentre
2024-10-10T11:42:06Z
З подвійним захистом батареї: позашляховик Lexus LX уперше став гібридом
AutoGeek
2024-10-10T11:36:44Z
Haier I-Pro 3 — пральні та сушильні машини у стильному антрацитовому кольорі
TSN
2024-10-10T14:18:28Z
Мін’юст США хоче розділити Google — міністерство підготувало рекомендації для суду
ITC
2024-10-10T14:16:23Z
Найпотужніший у світі рентгенівський лазер буде покращено: чому це важливо для нових технологій
InternetUA
2024-10-10T14:16:19Z
Дітовбивство чи ритуали: вчені розкрили правду про моторошні поховання немовлят іберійської культури
Фокус
2024-10-10T14:06:14Z
Вибір буде важким: оголошено повний жовтневий список ігор для підписників PlayStation Plus
24tv
2024-10-10T14:03:33Z
Квантовий чип може вирішити завдання, непосильні суперкомп'ютерам: що дізналися вчені
InternetUA
2024-10-10T14:01:39Z
Покарання за хейт у соцмережах
ZN UA
2024-10-10T14:01:21Z
Нову функцію Android 16 показали на відео ще до офіційного анонсу
InternetUA
2024-10-10T13:46:14Z
Проросійські хакери четвертий день поспіль атакують урядові сайти Бельгії
УкраинФорм
2024-10-10T13:36:35Z
У ПСЖ може з'явитись конкурент: відомі бренди планують придбати клуб із Франції
24tv
2024-10-10T13:48:40Z
МВС Росії оголосило в розшук колишнього футболіста збірної України: як відреагував гравець
24tv
2024-10-10T13:24:42Z
Він запалював з посмішкою: історія золотої кар'єри Рафаеля Надаля, який став іконою тенісу
24tv
2024-10-10T13:03:48Z
Щесни: Навіть якщо Барса не виграє цьогорічну Лігу чемпіонів, у неї велике майбутнє
Football.ua
2024-10-10T12:52:22Z
У віці 64 років помер менеджер збірних України Володимир Лазаренко
24tv
2024-10-10T12:24:15Z
Іньєста: Ми божеволіли в збірній Іспанії, коли Барсу і Реал очолювали Гвардіола та Моурінью
Football.ua
2024-10-10T12:13:07Z
Хлопець встановив рекорд, підкоривши всі 14 найвищих вершин світу
1News
2024-10-10T11:51:42Z
Чемпіона світу з велоспорту жорстоко вбили під час прогулянки з собакою: що відомо
24tv
2024-10-10T11:42:12Z
Конате – про перенасичений календар: Якщо так буде продовжуватися, гравці можуть збунтуватися
Football.ua
2024-10-10T11:19:01Z