MY.UAНовини
"Я думаю, як забрати 200-х, а не про кордони 1991": відверте інтерв'ю з командиром Вересом
"Я думаю, як забрати 200-х, а не про кордони 1991": відверте інтерв'ю з командиром Вересом

"Я думаю, як забрати 200-х, а не про кордони 1991": відверте інтерв'ю з командиром Вересом

Таку думку висловив командир батальйону К-2 54 ОМБр Кирило Верес в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу, наголосивши, що Україна точно все поверне, але не варто очікувати, що це буде "завтра". Також він висловився щодо мобілізації та виплат військовим – читайте усе далі у матеріалі.

"Не усі чоловіки мають воювати"

Нардеп Ярослав Железняк заявив про те, що розглядають три видиекономічного бронювання. Суспільство вже поділене в цьому питанні на два табори. Хтось каже, що це класно, бо це податки і внесок в держбюджет. А хтось каже, що це поділ на бідних і багатих. Якої думки дотримуєтеся ви?

Я не вважаю, що воювати мають всі чоловіки цієї країни. Їх тут багато, вони не потрібні всі на фронті. Я не вважаю, що всі мають йти, але й не вважаю, що всі мають відкупитися.

Просто скажу так, у мене є багато знайомих, які багаті люди, реально багаті. Я би не хотів, щоб вони попали в окоп. Поясню це. Вони в окопі не зроблять для мого підрозділу те, що вони роблять тут ( у тилу – 24 Канал). Один допомагає забезпечити життя сотні.

Якщо він (чоловік у тилу – 24 Канал) може заробити мільйон і дає ЗСУ тисячу гривень – welcome to окоп. А якщо він заробляє мільйон і віддає ЗСУ 300 – 400 тисяч – бл**ь, друже, так з тобою буде набагато більше толку.

300 – 400 тисяч – це два термальних дрони. Та нічого собі. Якщо мій підрозділ в місяць втрачає десять, то це 30% мого запасу на місяць.

Люди мають робити те, що у них виходить. Ні, звісно, якщо він заробив 10 – 17 мільярдів в місяць, а мільйон віддасть ЗСУ – це не гроші. Це не той кеш, про який ми можемо говорити.

Кирило Верес висловився щодо економічного бронювання / Фото 24 Каналу

"Я до цього не готовий"

Щодо зниження мобілізаційного віку з 18 до 20. Є величезний поділ у суспільстві на цю тему.

Дивіться, я говорю зараз за себе.

Мені дуже не вистачає особового складу, але я, мабуть, ще не готовий, щоб у мене воювали масово 18-річні хлопці. Можливо, я не правий.

Є багато командирів підрозділів, чиї думки розходяться з моїми. Вони вважають, що потрібно. Їхнє бачення таке. В їхньому підрозділі, в їхньому форматі – можливо.

Я проти, щоб люди воювали в 59 років, бо воїни з них "так собі". При всій повазі, є винятки, але здебільшого це люди, які не мають вести таку активну фазу оборони або наступу. Також 18-річні хлопці – я думаю, що це трошки зарано. Я не готовий ще на це.

"Поки я комбат – буде так"

Ви сказали, що є нестача особового складу. Чи можливо заохочувати наших громадян через фінансову складову?

Ні, особисто я так не вважаю. Ділимо 120 тисяч гривень на 30 діб. Це скільки виходить? Чотири тисячі в день. Сказати військовому: "Тримай чотири тисячі гривень і йди штурмувати посадку". Скажу іншими словами: "Іди помри за 4 тисячі". Ну, це ж смішно. Я не вважаю, що основна мотивація моїх військовослужбовців це гроші.

Можливо, у мене рожеві окуляри. Звісно, гроші це невіддільна складова. Бо ми, бахмутська бригада, майже 70% є переселенцями. Тобто потрібно годувати сім'ї. Це все правильно.

Я щиро вірю, що це (фінансова мотивація – 24 Канал) не про мій підрозділ. Але це не означає, що ми можемо бути без грошей. Якщо всі не отримують, то будемо і ми без грошей. Якщо всі отримують, то і мої люди мають також отримувати.

Це величезна дилема в суспільстві. Є ті, хто хоче, наприклад, піти служити і для нього фінансовий фактор є вирішальним.

Бути "в зоні виконання бойових завдань" і "на бойових" – це різні речі. Я тут готовий сильно посперечатись з багатьма командирами підрозділів.

Якщо якийсь командир каже, що "ти сидиш в окопі, тоді отримуєш 100 тисяч, а якщо відійшов на 2 кілометри – вже не отримуєш". Тоді га*но в тебе командир, бл**ь, от реально, га*но. Без обід. Ну, це значить не командир.

У мене інша філософія, особисто в мене, бо я підписую цей рапорт. Я вважаю, весь мій підрозділ, який перебуває в зоні виконання бойових завдань, отримує непогану винограду. Нема в мене, хто отримує 0 або тільки 100. Ще є 30, 40, 50, 70, 80, 90 тисяч.

Командир батальйону К-2 категоричний щодо виплат військовим / Фото 24 Каналу

Якщо в мене є моя бронегрупа, яка виїжджає в бій раз в місяць, тоді по цій логіці вони мають отримувати 30 тисяч на другій лінії, адже 5 кілометрів в глибину – це вже друга лінія оборони.

І тоді, якщо вони раз в місяць виїжджають на штурм, то я виходжу з грішми і кажу: "Так, екіпаж танку – 4 тисячі гривень, екіпаж другого танку – 4 тисячі гривень кожному. Синки, поїхали в бій. По вас зараз прилетить три ланцети, 40 снарядів стволки, два корнети і, мабуть, 15 штук дронів. Але чотири тисячі гривень я вам дам, обіцяю, при поверненні".

Це ж не серйозно. Вони також мають отримувати таку ж грошову винагороду. Єдине, що зараз правильно зробила наша країна – це ввели "окопні", ми так їх називаємо. Тобто, якщо боєць перебуває 30 діб в безпосередньому окопі, він отримає плюс 70 тисяч гривень. І тепер в комбата є градація, як рахувати виплати.

Але якщо хтось виходить поспати в село, яке три кілометри назад, і йому хтось платить 30 тисяч через це – то, бл**ь, я тоді не розумію, чому ви в нього (такого командира – 24 Канал) служите?

У нас такого немає. Якщо я дізнаюся, що комусь з моїх людей, які відійшли на 5 кілометрів в тил, один із командирів порахує другу лінію, то я звільню того командира одразу. Такого командира в моєму підрозділі не буде. Це особисто моя політика. І вона тут буде непорушна. Поки я тут комбат, тут буде так. При наступних керівниках підрозділу хай роблять по-іншому.

Але ви розумієте, що не всі такі комбати, як ви. Тому це проблема.

Хіба я маю бути як всі? Чи всі мають бути, як я? Ні. Це їхня совість, це – моя. Я бачив багато інтерв'ю відомих хлопців, що в окопі отримують 100 тисяч, а коли відійшли – 30 тисяч. Ви перегрілись? Це якийсь сюрреалізм. Такого не може бути. У мене такого не буде ніколи. Кого б я не хотів наказати – гроші ці він заслужив все одно.

Кожен ризикує своїм життям. Я можу покарати відпусткою чи премією, чим завгодно, але не грішми. Не в цьому випадку. Я ж не його накажу, а його дружину, його дітей. Йому, може, нас**ти. А не отримають ці гроші його діти.

"Зніміть рожеві окуляри"

Хотів запитати за росіян конкретно на вашому напрямку. Як змінюється їхня тактика? До чого вони дійшли? Зрештою, вони ж всі теж бувають різні. Бувають такі, що дійсно виходять в штурм, розвідують позиції. А буває так, що за ними заходять "специ", і це величезне навантаження для наших військових. Величезні виклики, ризики для життя.

Я, звісно, не люблю хвалити ворога. Але скажу, що той ворог, який стоїть навпроти мого підрозділу – дуже потужний. Вони потужні в тому сенсі, що воюють проти нас два роки. Якщо ми не погані, то вони ж не можуть бути "лахмандєями".

Якщо ми в них за ці два роки майже нічого не забрали, то де ж вони вже "лахмандєї"? Ні, нормальні люди, які швидко вчаться.

Їх настільки багато… 20 голів – це краще, ніж одна. Вони зроблять багато і якась із їхніх технологій точно буде працювати. Зніміть рожеві окуляри.

Для підняття бойового духу я, звісно, можу сказати, що вони такі л*хи, ч**біки, бл**ь. Але де ж вони ч**біки?

Мої люди особисто воювали із вагнерівцями. Там далеко, бл**ь, не л* хи були. Так говорять ті, хто не воював. Або ті, хто думає по-іншому, можливо. Може, в його випадку йому якийсь бомж і попався. Однак треба подивитися комплексно на проблему.

Чомусь компанія л*хів віджала 20% Донецької області. Соледар, Бахмут, нічого собі… І неважливо, якими силами – 100 чи 50 тисяч людей, але віджали. Віджали. І в нас там були також не маленькі втрати. Ну, віджали ж. То де ж вони л*хи? А тоді хто ми?

Якщо поглянути комплексно, то у нас є 29 мільйонів військових, а росіян – 149. Тоді який вихід у нас?

Виходи у нас два. Про погане я не буду говорити. Треба нищити ворога – один до десяти.

Треба мати чим?

У нас що, тупі в країні? Ні, взагалі не тупі. Треба, щоб зняли рожеві окуляри. Просто я вважаю, що сильно викривляється інформація…

Зверніть увагу! Росія зазнала рекордних втрат під час битви за Бахмут. Заступник командира штурмового полку "Сафарі" бригади "Лють" Богдан Кушнір вважає, що це була найкривавіша битва для Росії.

"Не дрони, а "літаючі табуретки"

У нас менше всього, ніж у росіян, це об`єктивний факт. Останнім часом зʼявляється дуже багато новин про те, що міжнародні компанії, які виробляють зброю, заходять в українські ВПК. Це експорт, це виробництво певного озброєння тут.

А чого вони заходять тільки у 2024 році, а не у 2022?

Я думаю, що боялись раніше.

Я думаю, що ні. Можливо, ми багато розказуємо, що у нас все є? У нас начебто сотні виробників дронів стоїть на закупівлях в Міністерстві оборони, але літає лише п'ять. Де решта 72 г**на, бл**ь? "Літаючі табуретки", я їх називаю, розумієте?

Розробник, який ні разу не був на бойових діях і навіть не слухає, що відбувається на бойових діях, бо "він все бачить". Можливо, я краще це бачу, бо я комбат? Я тут "художник", а ти маєш робити те, що я тобі сказав. Бо ти за це отримуєш наші гроші.

В ж*пу це бачення хай собі засуне. Він так "бачить", що це г**но за три роки ніяк не полетіло, розумієте? І стоїть (дрон – 24 Канал) у мене, я на нього дивлюся і думаю, якщо він впаде москалю на голову – от це буде успіх. Хай вже на голову комусь впаде.

Ну, це факт. В будь-якого батальйону спитайте. Купив дрон – доробив. Купив дрон – доробив. Але якісь дрони треба доробити за три години і витратити на це власні 20 доларів, або п'ять годин, заплативши 150 доларів. Ну, це ж "ні хр**а собі".

Я от знімав виробників деяких дронів. Вони відверто казали, що все є. Приїхали на комісію, а там кажуть, що нічого не затвердять. І всі прекрасно розуміють, що вони хочуть "процентик" з цього.

Я цього не чув. Цього не бачив. Але добре. щоб це г*вно затвердили, то воно не має бути г*вном, воно має нормально працювати. Хай коштує хоч на 10 тисяч гривень дорожче. Якщо за нього віддали 800 тисяч, то хай буде 810 тисяч. Але хай не буде г*вном.

Вихід на кордони 1991 року

Одне з питань, яке активно обговорюється в суспільстві – що робити далі? Відвоювати все військовим шляхом або ж йти домовлятися з Росією? Знаємо про Саміт миру. Є китайсько-бразильська ініціатива, яка деструктивна для України. Є формула Зеленського на "10 пунктів", але не всі держави її підтримують. Значна частина суспільства говорить про вихід на кордони 1991 року, але є нюанс. Хотіти і долучитися боротьби – різні речі.

Золоті слова. Між "п**діть" і "робить" – велика різниця. Бронік, автомат, окоп, стрілять. Просто усра*ься.

Все ж таки все рухається до "мирної ініціативи", яка є замороженням. Чи вірите ви, що на цьому бойові дії зупиняться і наступної війни не буде?

Наступна війна. Коли і через скільки?

Цього ніхто не знає. Ніхто не може передбачити.

Моєму підрозділу потрібен відпочинок хоча б на 2 – 3 місяці. Без цього мій підрозділ скоро закінчиться. За інших не скажу. Хай інші командири на своїх рівнях приймають такі рішення.

Я вже 20 разів казав свою думку на всіх інтерв'ю. Я не бачу зараз в нас того потенціалу. Взагалі не бачу. Можливо, я сліпий. Хоча зір у мене 100%. Не бачу, що у нас зараз є можливість та потенціал вийти на кордони 1991 року.

Скажу простіше. Якщо у нас сьогодні є потенціал вийти на кордони 1991 року, то чому ми хоча б за Бахмут на сьогодні не вийшли?

Вчора ми Вугледар залишили, а завтра ми вийдемо на кордон 1991 року? Не згоден. Або я чогось не знаю. Може, нам хтось з фонду Притули "Зірку Смерті" купив? Не купив. "Повернись живим" купило? Не купило.

Важливо! 2 жовтня з`явилась офіційна інформація про те, що ЗСУ залишили Вугледар після запеклих боїв. Таким був наказ командування.

Я зараз думаю, як не втратити свою лінію окопів, бо там люди. Я зараз думаю, на яких частотах літають російські дрони, щоб мій РЕБ краще працював. Думаю, де знайти кращий РЕБ. Думаю, до кого після вашого інтерв'ю я ще поїду, хто допоможе нашому підрозділу.

Я думаю, як забрати "двохсотих", яких не змогли забрати. Бл*ть, я взагалі не думаю, як на кордон 1991 року вийти. Я думаю, як не втратити ті позиції, які в мене є.

Хтось, може, думає ширше. Хай думають. Хай вирішують. Ми йшли на кордон в 2023 році, бл*ть, в 2024-му. Через три місяці буде 2025-ий, а ми далі "йдемо на кордон 1991-го року". Тільки у зворотну сторону.

Може, хватить про**бувати? Треба встати, а потім вже говорити, що ми йдемо вперед. Ми зараз пі*дуємо назад. Семимильними кроками. Яке, на*уй, вперед?

Знаєте, йде людина на милицях і каже, що завтра побіжить на марафоні. "Коли знімеш апарат Ілізарова? Через пів року." Й*б твою мать. Ну, те ж саме. Це якийсь сюрреалізм. Хто це говорить? Хто в це вірить?

Росія дійсно не змогла захопити багато території України. Її реально перемогти. Але треба більші зусилля

Ви давно заходили в соцмережі? Краще не заходьте.

Я є тільки в фейсбуці. В соцмережах мене більше ніде немає.

Тоді не заходьте. Там не рожеві окуляри. Там набагато гірше.

Знаєте, мені нагадало це бій Ф'юрі проти Усика. Пи*дів так само красиво, а потім впав як мішок з г*вном. Я розумію, що в ММА і в боксі роблять треш-ток, щоб заробити більше грошей і набрати більше аудиторії. А нам нахрін цей треш-ток? "Ми завтра вийдемо…"

Ну там підняття морального духу населення, яке втомилось від війни. Це ж принаймні цим аргументують…

Росія. Така, усра*ься, величезна країна. За час війни забрала в нас тільки десь 25% країни. Чи навіть менше. А хотіли забрати все.

Давайте чесно. Те, що ми прої*али, як лохи, через когось в перші три години повномасштабної війни, то це не рахуємо. В боях у нас забрали дуже мало. Насправді мало. Вугледар, Соледар, Бахмут.

Те, що десь відступили, бо, умовно кажучи, десь не були готові, десь не було вказівок – це третє питання. Або зразу в перший день дві області здали – це теж інше питання.

В боях ми відступили дуже мало. Так от така величезна країна змогла тільки забрати за весь час десь 25%. Тобто ми, в п'ять разів менші, маємо за три місяці забрати у них все?

Але стоп. Щоб не говорили, що я здав назад. Ні. Треба битися, бл*ть. Треба бить. Навіть не бить, а треба пи*дить. Реально пи*дить, бл*ть, так, щоб піднявся і пів години до землі не опускався. Це потрібно. Але треба трохи міняти підхід.

Як "валити" ворога

Є різні думки щодо підходів, як можна виснажити Росію. Хтось є прихильником економічного виснаження, хтось каже про санкції. Хтось каже, що треба лупашити техніку та особовий склад. До чого ви схиляєтеся?

Крайні два. Бо я військовий. Хай хакери валять їхню систему. Хай медіа валять на своїх напрямках. Треба валити на всіх фронтах. Щоб вони не знали, звідки полетить подача. Це буде дієво.

А коли валять лише військові, а всі на перекурі – то це не бій. Мають валити всі.

Я коли чую, що ми щось зламали. І там приїхала тисяча фалоімітаторів. Красавчик. Реально, просто вогонь. Маленький свій вклад, але зробив.

Якщо це правда, то це 100% вогонь. Якщо так всі будуть робити, то це буде пі*дєц. А якщо одні б'ються, а всі курять, то це таке собі.

Україна обов'язково вийде на кордони 1991 року, але пізніше. Росія ще сама віддасть нам нашу землю. Силою все не вийде відвоювати.

От повномасштабна війна вже йде третій рік. І мені кажуть, що люди ще вірять, що ми завтра вийдемо на кордони 1991 року. Бл*ть. Це пі*дєц.

Ви здивуєтесь, але про це говорять. Конкретно на цій темі про кордони 1991 року такі ср*чі йдуть…

Демократична країна. Ми ж не стадо. У нас демократія. У нас Фейсбук. Соцмережі. Свобода слова. І люди вірять в таке. Це взагалі.

Ні. Я сам в це вірю. Я знаю, що ми заберемо.

Просто не завтра?

І не післязавтра.

Може, в них віра – єдине, що залишилося? У суспільства.

Ні. Або хтось десь сховав пару ядерних ракет і морозився про це 30 років.

Мабуть, хтось щось "заникав" собі на 30 років. І ось зараз дістане резерв комбата. І по пункту прийняття рішень три десятки запустить.

Треба було підтримати бунт Пригожина. І війна, думаю, закінчилася б ще тоді. Треба було тоді, щоб наші пацани з ними пішли. І "насували" б всім.

Я чув, що люди такі чорні операції роблять, що про таке навіть говорити не можна. Ми могли б зробити таке. Я в цьому впевнений на тисячу відсотків.

Зважаючи на ті реалії, в яких ми опинилися, це складно. Повернення кордонів – це не завтра, як ви кажете, і не післязавтра. Не скоро. Але віра в це має бути.

Та ні, хто ж сказав, що віри немає? Ми все повернемо. Я впевнений, що вони нам все самі ще віддадуть. От є в мене такий відсоток впевненості, що віддадуть.

Але для цього має пройти якийсь час. І мають зробити якісь дії. Силою ми це все не заберемо. У нас не вистачить сили. Хіба ж у нас тут блок НАТО воює? Ми воюємо самі.

Якби тут був весь інший світ, то це було б інше питання. А поки ми самі, то я не бачу сил. Якщо у нас йде така мобілізація, як зараз, то що ви хочете забирати?

Нам першочергово потрібно стабілізувати лінію фронту. Перестати втрачати нашу територію. Мінімізувати наші втрати. Завдати максимальних втрат ворогу. Потім ще раз завдати втрат ворогу. А потім уже йти щось забирати.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Одягнений у футболку боєць ЗСУ самотужки відбив атаку шістьох екіпірованих росіян
Фокус
2024-11-25T16:06:22Z
"Чекаємо нових ударів": розмова з Петром Андрющенком про вибухи та чистки в Маріуполі
24tv
2024-11-25T16:03:45Z
На фронті загинув журналіст із Луганська Андрій Бучак
УкраинФорм
2024-11-25T15:54:06Z
За час окупації Криму зафіксували 26 випадків кримінального переслідування жінок - правозахисники
УкраинФорм
2024-11-25T15:51:52Z
У Львові на 92 році життя помер радянський політв’язень Іван Мігус
Комсомольская правда
2024-11-25T15:48:53Z
Окупанти вдруге за день вдарили по Одещині ракетою
24tv
2024-11-25T15:36:42Z
Синоптики попередили киян про негоду, оголошено І рівень небезпеки
Комсомольская правда
2024-11-25T15:34:18Z
Тролейбуси №12, 18 і 40 тимчасово змінять маршрути
Мій Харків
2024-11-25T15:31:40Z
У вівторок трамвай №27 тимчасово змінить маршрут
Мій Харків
2024-11-25T15:16:53Z
Україна буде відкривати в Африці "зернові доми", – Президент
24tv
2024-11-25T16:09:03Z
Прем’єр Румунії подав у відставку з поста лідера партії після провалу на виборах
Европейская правда
2024-11-25T16:07:41Z
Боголюбов про свій арешт: Мета цієї справи проста та очевидна – закрити мене у СІЗО на довгі роки
Комсомольская правда
2024-11-25T16:07:23Z
Генсек НАТО та Ердоган обговорили припинення війни в Україні
Европейская правда
2024-11-25T16:07:06Z
Рішення МСЕК про інвалідність перевірять майже у 1700 посадовців - МОЗ
УкраинФорм
2024-11-25T16:06:54Z
Глава МЗС Чехії: Європа повинна бути жорсткою з Трампом, щоб допомогти Україні
Европейская правда
2024-11-25T16:06:23Z
Меркель: Якби Україна почала рух до НАТО у 2008 році, війна почалась би раніше
Европейская правда
2024-11-25T16:03:53Z
Фанат румунських фашистів, зірок OnlyFans і тіктокер: чому в Росії радіють перемозі Джорджеску
24tv
2024-11-25T16:03:36Z
Білий дім: Путін надурив росіян, коли обіцяв їм процвітання в обмін на свободу
Хвиля
2024-11-25T16:03:11Z
Криптоінвестор заховав скарби на мільйони доларів
360ua.news
2024-11-25T16:06:09Z
Що подивитися у Чорну п’ятницю: 8 найкращих фільмів про моду і продажі
Вива
2024-11-25T16:00:33Z
Василіса Фролова показала кадри розпису з батьком своєї дитини
Комсомольская правда
2024-11-25T15:59:48Z
Де і як купити білі чоловічі кеди: стильний вибір для будь-якого образу
iPress
2024-11-25T15:55:41Z
MONATIK – "Назавжди" та Volodymyr Dantes – "Руда вода" - 10 і 9 місця чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2024-11-25T15:55:36Z
У Києві відкрилася виставка картин дружин і матерів полеглих українських героїв «Малюю серцем»
УкраинФорм
2024-11-25T15:55:25Z
Видатна українка: хто така Варвара Каринська, яка одягала Голлівуд та отримала "Оскар"
24tv
2024-11-25T15:33:33Z
Місячний календар стрижок на грудень 2024 року: коли ідеальний час для зміни зачіски
TSN
2024-11-25T15:27:48Z
Після останнього концерту: Адель зі сльозами на очах пішла зі сцени
24tv
2024-11-25T15:18:52Z
Як зробити так, щоб взуття не промокало: корисні поради для зимової пори
GlavRed
2024-11-25T15:27:08Z
Стовбурові клітини, вирощені в космосі, мають несподівану перевагу
24tv
2024-11-25T15:03:41Z
Ця реформа МСЕК нічого не змінить, – активіст пояснив абсурдність змін, анонсованих у МОЗ
24tv
2024-11-25T14:48:15Z
Що робити, коли не вдається завагітніти: поради гінекологиня
24tv
2024-11-25T14:12:17Z
Як помити вікна до блиску, щоб не було розводів: несподівані лайфхаки
24tv
2024-11-25T13:18:28Z
Чому кава корисна для здоров'я: основні причини
TSN
2024-11-25T13:06:26Z
Хвороба Альцгеймера насправді може не бути хворобою мозку
Portaltele
2024-11-25T12:52:59Z
Чи допомагають вилікувати ангіну спреї для горла
24tv
2024-11-25T12:06:22Z
Користуйтесь сезоном на повну: 5 причин щодня їсти мандарини
Знай
2024-11-25T11:51:34Z
Вінісіус – після травми: Божевільний календар
Football.ua
2024-11-25T15:58:25Z
Анчелотті схопився за голову: Реал Луніна ледь зібрав заявку на топ-матч проти Ліверпуля в ЛЧ
24tv
2024-11-25T15:54:06Z
ПСВ – Шахтар: де дивитися і ставки букмекерів на матч Ліги чемпіонів
TSN
2024-11-25T15:42:12Z
Скандал в українському футболі: делегата УАФ відсторонили за "смішний" хабар
24tv
2024-11-25T15:33:23Z
Матчі тижня: єврокубки заходять за екватор, Der Klassiker і кузня чемпіонів на Енфілді
Football.ua
2024-11-25T15:16:44Z
Лукас Тейлор, Пайшао та Крушинський гратимуть із перших хвилин проти Зорі
Football.ua
2024-11-25T15:02:19Z
Величезна втрата для Реала: суперзірка "вершкових" пропустить важливі матчі
24tv
2024-11-25T15:00:07Z
Українки здобули історичне "срібло" Кубка світу з фехтування в командній рапірі
TSN
2024-11-25T14:33:24Z
ПСВ та «Шахтар» у Лізі чемпіонів УЄФА розсудять швейцарці
УкраинФорм
2024-11-25T14:06:43Z
Чи втратять бронь працевлаштовані після 18 травня: у Мінекономіки відповіли
GlavRed
2024-11-25T16:09:21Z
Під санкціями РНБО перебувають 184 вітчизняні компанії - найбільше їх у Києві
УкраинФорм
2024-11-25T16:06:44Z
Зеленський провів Ставку: ключова тема - енергетика та її захист
УкраинФорм
2024-11-25T16:00:29Z
Коли і чому у підприємств можуть забрати статут критичного
24tv
2024-11-25T16:00:11Z
Видатки на соцзахист українців у 2025 році передбачені на рівні цьогорічних - Мінсоцполітики
УкраинФорм
2024-11-25T15:55:49Z
Трамп може спровокувати потужний обвал низки валют, – Bank of America
24tv
2024-11-25T15:55:08Z
Євро нижче 43 гривень: НБУ суттєво опустив валюту
24tv
2024-11-25T15:48:03Z
Щоб не залишитись без пенсії: хто і коли має проходити ідентифікацію
24tv
2024-11-25T15:45:54Z
АЗС показали ціни на бензин, дизель та автогаз на Київщині на початку тижня: де паливо дорожче
Хвиля
2024-11-25T15:45:44Z
Виплати при народженні дитини збираються підвищити у 2-2,5 рази більше: опубліковані суми
Политека
2024-11-25T16:01:40Z
Які виплати та пільги можуть отримати діти війни
24tv
2024-11-25T16:00:06Z
Двісті бронемашин: МОУ уклало з приватним виробником перші контракти під держгарантії на 4,4 мільярда
УкраинФорм
2024-11-25T15:58:12Z
Західна зброя відкриває нові можливості для України – WSJ
iPress
2024-11-25T15:55:47Z
КНДР збільшує потужності заводу з виробництва ракет для Росії – Reuters
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T15:55:08Z
Де живуть діти Володимира Зеленського під час війни в Україні
Фокус
2024-11-25T15:54:14Z
Загроза наступу у Запорізькій області: чи дійде ворог до Запоріжжя або Дніпра – Жорін відповів
TSN
2024-11-25T15:51:25Z
Чи прийде Україна до вимушеної мобілізації жінок: відповідь Жоріна з Третьої штурмової
24tv
2024-11-25T15:51:17Z
Чи готові навчальні заклади до морозів: оголосили теплові норми для шкіл та дитячих садків
Знай
2024-11-25T15:51:15Z
У промзоні Москви загорівся склад із фреоном - ЗМІ
УкраинФорм
2024-11-25T16:04:16Z
Працівники одеського ТЦК на блокпостах вимагали гроші у чоловіків
1News
2024-11-25T15:52:13Z
На Хустщині затримали раніше судимого зловмисника, який п’яним смертельно травмував односельця
Украина Криминальная
2024-11-25T15:51:15Z
У Харкові затримали чоловіка, який ледве не зарізав свого знайомого
Мій Харків
2024-11-25T15:48:16Z
В місті Ізюм чоловік викрав алюмінієві плити з прізвищами загиблих в роки Другої світової війни: йому повідомили про підозру
Мій Харків
2024-11-25T15:43:42Z
Три благодійні фонди продали понад 700 авто, які ввезли під виглядом допомоги для ЗСУ
УкраинФорм
2024-11-25T15:42:25Z
На Закарпатті врятували чоловіків, які застрягли в крижаній Тисі
1News
2024-11-25T15:39:27Z
У Запоріжжі викрито лікарів, які за хабарі забезпечували оформлення фейкової інвалідності ухилянтам
Украина Криминальная
2024-11-25T15:36:37Z
Хабар не допоміг. Начальнику служби відновлення Чернігівщини Роману Сміяненко готують Підозру
360ua.news
2024-11-25T15:30:29Z
Ніжний настільки, що тане в роті: цей "Наполеон" вразить гостей наповал
24tv
2024-11-25T16:03:49Z
Як обрати найкращий готель в Туреччині: поради для туристів
Детектор М
2024-11-25T16:01:31Z
Від календаря до кактуса: неочікувані речі, що можуть принести невдачу в оселю
GlavRed
2024-11-25T15:55:32Z
Печиво "Брязкальце": рецепт незвичайної та дуже красивої випічки до свят
Фокус
2024-11-25T15:36:57Z
Знадобиться сіль Епсома і пиво: лайфхак, що створить на вікнах ефект матового покриття та морозу
24tv
2024-11-25T15:30:13Z
9 речей, які не можна дарувати: яких подарунків варто уникати, згідно з етикетом
GlavRed
2024-11-25T15:27:55Z
Гороскоп на 2025 рік для Риб – усе буде добре за певних умов
24tv
2024-11-25T15:03:01Z
Чи викидати подушки з жовтими плямами: що з ними робити розповіла експертка
TSN
2024-11-25T14:51:30Z
Святковий салат із куркою та ананасом: дуже простий рецепт ефектної закуски
Фокус
2024-11-25T14:42:21Z
Зірка серіалу «Спіймати Кайдаша» озвучив 23 персонажів гри Stalker 2
ГЛАВКОМ NET
2024-11-25T16:06:44Z
Як назавжди видалити акаунт в Instagram: покрокова інструкція
InternetUA
2024-11-25T16:02:45Z
Штучний інтелект сплачуватиме податки в Україні
24tv
2024-11-25T15:54:56Z
Блискучі тварини перехитрили хижаків за допомогою оптичних ілюзій
Portaltele
2024-11-25T15:52:38Z
Голова NVIDIA розповів, коли ШІ перестане «галюцинувати» та дав урок пікапа
ITC
2024-11-25T15:52:20Z
Стародавня ДНК розкриває приховану еволюцію Європи
Portaltele
2024-11-25T15:52:12Z
Американські розробники представили робота зі штучним інтелектом, що перевершує культовий Optimus
InternetUA
2024-11-25T15:48:15Z
Маленька помилка — великі втрати: як шахраї крадуть криптовалюту через орфографію
360ua.news
2024-11-25T15:33:31Z
На першому місці не Китай. Дослідники назвали країни-лідери у сфері розвитку штучного інтелекту
InternetUA
2024-11-25T15:31:32Z
Kia EV9 GT 2025: Електричний сімейний автомобіль зі спортивним характером та потужністю понад 500 к.с
ITC
2024-11-25T15:16:34Z
Автомобілі Chery продаватимуть під відродженим брендом Ebro
AutoCentre
2024-11-25T15:07:19Z
ВАР відправила на фронт ще 18 автомобілів
Agravery
2024-11-25T14:52:01Z
Підтримка довговічности кліматичних систем автомобілів
Топ Жир
2024-11-25T14:51:56Z
Нові авто для будь-якого бюджету: пропозиції на AUTO.RIA
Топ Жир
2024-11-25T14:45:40Z
Стартувало виробництво Mercedes eActros 600
Portaltele
2024-11-25T13:52:14Z
Готуємо автомобіль до зими: важливі етапи та чому вони необхідні
AutoCentre
2024-11-25T13:49:42Z
Німці визначили найбільш та найменш надійні авто з пробігом віком до 13 років
Фокус
2024-11-25T13:30:09Z
Топ-3 кросовери, які служать понад 20 років
360ua.news
2024-11-25T13:09:20Z