MY.UAНовини
«Політичний ураган»: як агітпроп реагує на перенесення зустрічей у форматі «Рамштайн» і другого Саміту миру
«Політичний ураган»: як агітпроп реагує на перенесення зустрічей у форматі «Рамштайн» і другого Саміту миру

«Політичний ураган»: як агітпроп реагує на перенесення зустрічей у форматі «Рамштайн» і другого Саміту миру

Ураган — це «зручна відмовка», а Зеленський — «просто набрид»: так проросійські телеграм-канали коментували відмову президента США приїхати на зустріч у форматі «Рамштайн», що мала відбутися у Німеччині 12 жовтня.

Візит Джозефа Байдена до Німеччини мав стати першим офіційним візитом президента США до важливого європейського союзника за всю його президентську каденцію. Програма також передбачала продовження турне Європою та, згодом, деякими країнами Африки (наприклад, Анголою). Проте наближення урагану «Мілтон», який може увійти до трійки найбільш руйнівних за останнє століття, та загострення передвиборчої боротьби у штатах, що коливаються (swing states), кардинально змінили плани очільника Білого Дому. Президент Байден досі бере активну участь у передвиборчій кампанії, використовуючи останні тижні своєї каденції, щоб подолати громадський скептицизм і захистити результати власних економічних реформ — і заради себе, і заради підтримки кампанії віцепрезидентки Камали Гарріс. Розбираємося, як відреагував російський агітпроп на перенесення зустрічі у форматі «Рамштайн». Для дослідження наративів російської пропаганди було проаналізовано масив зі 1812 повідомлень за 9 жовтня 2024 року, інформацію надано проєктом TeleZip / Mantis Analytics.

«Політичний ураган»

Проросійські телеграм-канали на перенесення засідання у форматі «Рамштайн» реагують приблизно так само, як і на поїздку Володимира Зеленського до Сполучених Штатів наприкінці вересня. Мовляв, президент Зеленський не був «достатньо переконливим», тому обговорення деталей плану перемоги України відклали до зустрічі Байдена з європейськими лідерами у «Рамштайні». А відсутність на цій зустрічі не лише самого Байдена, але й інших американських високопосадовців (наприклад, держсекретаря Ентоні Блінкена) начебто означає, що «західні спонсори втомилися від України» та воліють зосередитися на «більш нагальних задачах — арабо-ізраїльському конфлікті чи циклоні над Флоридою».

У 13 повідомленнях у різних телеграм-каналах в аналізованому масиві «Мілтон» називали «політичним ураганом», який, за словами коментаторів, «здув плани Зеленського на підтримку у Рамштайні». Читачів переконували, що Президент США Джозеф Байден не летить до Німеччини просто тому, що «змінилася позиція, змінилися плани», а стихійне явище, яке загрожує південним штатам, узагалі може «зруйнувати київський режим». Далі автор каналу з майже 50 тис. підписників розширює аналогію, порівнюючи масштаб можливих політичних наслідків урагану з найбільшою техногенною катастрофою в історії людства: «як “Чорнобиль” став “знаком кінця” для СРСР, так і “Мілтон” ризикує стати “знаком кінця” для США». Тобто власне сам агітпроп визнає, наскільки важливим став цей ураган у контексті загострення передвиборчої боротьби у США, а не лише тлом для критики дії як американського, так і українського президентів.

Автори деяких невеликих анонімних каналів з аудиторією у кількасот підписників мріють про те, наскільки швидко Україна погодиться на переговори з Росією за умови втрати підтримки США:

«Як швидко Зеленський і Ко прибіг би до нас на переговори, якщо реально завтра США здує з лиця Землі? Встиг би капці начепити чи в ЦУМі б докуповував?».

У пропагандистських телеграм-каналах із невеликою аудиторією типовою реакцією на скасування Байденом візиту до Німеччини було знецінювання життя українських солдатів і жителів України. Мовляв, внутрішня політика США має більший пріоритет, а українські військові, які очікують на оголошення нового пакета підтримки та нових постачань зброї — можуть і почекати:

«Для Джо Бідона життя українців менш значущі, ніж власний політичний рейтинг. Микола поки що потерпить в окопчику, а президент США буде піаритися на всіляких оперативних штабах і особистому контролі ситуації».

Така реакція не враховує, що попередні зустрічі у форматі «Рамштайн» відбувалися на рівні міністрів оборони або представників міністерств, а різні програми підтримки України (наприклад, за програмою президентських списань уряду США — Presidential Drawdown Authority, PDA) тривають власне завдяки зусиллям Президента Байдена, який їх продовжив, попри завершення бюджетного року у США, наприкінці вересня. Цей механізм дозволив і після 1 жовтня міністерству оборони США швидко постачати обладнання та зброю з власних запасів на суму майже 6 мільярдів доларів.

Усе потрібно відкласти — до виборів

У іншому телеграм-каналі з аудиторією майже 127 тисяч підписників, пояснюючи причини відмови американських високопосадовців їхати на «Рамштайн», автор почасти вдається до конспірології, мовляв, «самостійних рішень президент США вже не ухвалює», а, «сили, які його контролюють», хочуть перекласти відповідальність за «українську кризу» на ЄС, принаймні до завершення виборчих перегонів у США:

«Ні Джо, ні Блінкена, ні Камалу знову виставляти головними двигунами української кризи американці не хочуть. Нехай до виборів, а то й трохи довше, цю кашу ЄС варить і розсьорбує».

У аналізованій вибірці не було зафіксовано конспірологічних теорій, у яких би пов’язували ураган «Мілтон» із начебто здатністю американського уряду «керувати погодою». Натомість такі теорії розповсюджувалися цього тижня в американських соцмережах. Як повідомляє «Радіо Свобода», у США поширювали дезінформацію, мовляв, уряд США навмисне направив ураган на штати, які переважно підтримують республіканців. Конспірологія спиралася зокрема на твіт конгресвумен Марджорі Тейлор Грін у мережі Х, у якому вона написала: «Так, вони можуть керувати погодою». Досить швидко цю теорію підхопити та почали поширювати прокремлівські російські медіа.

Російський пропагандист Юрій Подоляка з понад трьома мільйонами підписників у телеграмі поширив тезу про нібито навмисне відкладення зустрічі у форматі «Рамштайн» для того, щоб провести її ближче до дня голосування на виборах президента США (5 листопада) та, ймовірно, забезпечити електоральну перевагу для кандидатки від Демократичної партії:

«Захід до виборів у США постарається “тягнути резину”. І або засідання спонсорів режиму Зеленського відбудеться перед самим голосуванням (щоб отримати додаткові голоси), або вже після дня голосування».

Деякі анонімні канали переказували «реакцію» Володимира Зеленського на рішення Байдена не летіти та залишатися з американським народом «у часи випробувань». Проте провели цинічну аналогію між ситуацією підготовки до стихійного лиха та реагування на російський обстріл і влучання у лікарню «Охматдит» 8 липня. У телеграм-каналі з понад 430 тисячами підписників висловлювали здивування, мовляв, «чомусь» тоді Зеленський не перервав закордонний візит, хоча зараз підтримує рішення Байдена не летіти. Президент України дійсно 8 липня відвідав Варшаву, напередодні візиту до Вашингтону, де 9 липня відбувався Саміт НАТО. Підписання безпекової угоди з Польщею, яке відбулося у день далеко не першого масового обстрілу та систематичного ураження цивільної інфраструктури, можна назвати реакцією на російський ракетний терор.

Іншою реакцією пропагандистів на перенесення зустрічі було перебільшення значення та масштабу зустрічі у форматі «Рамштайн» і її «очевидно антиросійського» спрямування. Наприклад, Сергій Марков, ексдепутат Держдуми Росії та політтехнолог, у своєму телеграм-каналі пише, що «головною» 12 жовтня мала стати «закрита» зустріч лідерів США, Британії, Франції, Німеччини:

«Вони мали визначити нову стратегію війни проти Росії. Ескалація? Чи мирні переговори?».

А ураган — це нібито лише привід перенести зустріч, на якій мають вирішити, що нарешті «робити з Росією»: йти на перемовини чи навпаки «підіймати градус ескалації»:

«Зараз ураган у Флориді — як іспит: якщо Байден його провалить, то Гарріс програє вибори. Тому Байден кинув Україну і Рамштайн і вдає, що він керує боротьбою з ураганом. Як ураган закінчиться — всі зберуться на ці зустрічі», — продовжує Марков.

Була і протилежна теза. Читачів анонімного телеграм-каналу на понад 240 тисяч підписників переконували, що Байден просто вибрав ураган як відмовку, а решта європейських лідерів нібито «злякалися» їхати на «Рамштайн», щоб не брати на себе відповідальність за дозвіл бити по території Росії далекобійною зброєю:

«Байдену підвернулася відмовка з ураганом, що наближається до Флориди, хоча на минулі урагани, пожежі та техногенні катастрофи йому було плювати. А решта вирішила, що не хочуть бути крайніми в питанні ударів по Росії, та й “наркофюрер” зі своїми мертвонародженими планами перемог їм сильно набрид».

Дискусії про надання дозволу Україні вражати військові цілі на території Росії західними далекобійними ракетами досі тривають. Проте новий генсек НАТО Марк Рютте сказав, що для такого рішення є всі юридичні підстави, а також воно залежить від волі окремих членів Альянсу — тобто не потребує спеціальної колективної зустрічі. Водночас Україна продовжує завдавати ударів по військових об’єктах у глибині Росії власною зброєю — щодо цього публічних засторог лідери держав-учасниць «Рамштайну» не висловлювали.

Як коментували перенесення другого Саміту миру

Окрім перенесення зустрічі лідерів європейських держав на військовій базі «Рамштайн», у проросійських телеграм-каналах коментували появу новини про перенесення другого Саміту миру. 8 жовтня радниця голови Офісу президента Дар’я Зарівна припустила, що дата проведення другого Глобального саміту миру визначатиметься після завершення всіх консультаційних конференцій. Остання з яких відбудеться 30—31 жовтня у Канаді. 

Проте в анонімних телеграм-каналах уже заздалегідь вирішили, що Зеленський «скасував» проведення другого Мирного саміту тому, що «ніхто не захотів приїхати». У телеграм-каналах деяких російських медіа поширювали думку, що це рішення президент України ухвалив «на фоні розпаду ЗСУ»:

«Офіційно зустріч перенесено на майбутнє. Також Зеленський дав зрозуміти, що не буде вести переговори з Москвою за жодних обставин. Усе це відбувається на тлі розпаду ЗСУ. У цих умовах Зеленський покладається на елітні неонацистські бригади для свого захисту».

Уже згаданий політтехнолог Марков продовжив ідею скасування чи перенесення і зустрічі в рамках «Рамштайну», і другого Глобального саміту миру в коментарі для іншого російського пропагандистського медіа «Московський комсомолець»: «Начальство не приїжджає — сенсу збиратися немає». Мовляв, якщо Україна почала говорити про перенесення, то ніякого саміту не буде, і «“план перемоги” Зеленського впевнено трансформується в “план поразки”».

Українська дипломатія докладає зусиль для пошуку можливостей, щоб мати як засоби досягнення переваги на полі бою, так і переконати союзників у необхідності продовження тиску на Росію. Посол України в Туреччині Василь Боднар говорить, що Україна прагне встигнути провести другий глобальний саміт миру до кінця цього року, за присутності Росії. Проте прямі двосторонні переговори з Москвою на цю мить виключені. Володимир Зеленський продовжує переговори в ЄС із лідерами країн Союзу. Наприклад, 9 жовтня відбулася зустріч у Лондоні з прем’єром Великої Британії та Генсеком НАТО, після якої Президент України повідомив, що опрацювання «плану перемоги» разом із союзниками продовжиться, для створення умов «для завершення війни у справедливий спосіб». У п’ятницю 11 жовтня відбулася зустріч у Берліні та переговори з канцлером Олафом Шольцом і президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Аналітик Аарон Собчак у своїй статті пише, що перенесення «Рамштайну» безумовно розчаровує Володимира Зеленського. Проте підтримка Заходом українських мирних планів залежить від багатьох чинників. Зокрема, від зміни фіскальної політики та формування бюджетів у Франції та Німеччині, а також позиції кандидатки від Демократичної партії Камали Гарріс щодо вступу України в НАТО. Втім, не менш важливим фактором є ситуація на полі бою — темп наступу Росії, а також настрої серед українських військових і цивільного населення.

Щоб не пропускати найголовніших матеріалів Центру досліджень «Детектора медіа», підписуйтеся на розсилку. Вона виходить що два тижні

Ілюстрація на головній та інфографіка: Наталія Лобач

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Пішла з життя ікона кінематографа 1960-х років Клаудія Кардінале
ZN UA
2025-09-23T22:18:18Z
Скоро у кіно: 10 цікавих фільмів жовтня, які не можна пропустити
24tv
2025-09-23T21:48:31Z
Солодкий 2008-й, – Тарас Тополя вразив рідкісними фото з молодості
24tv
2025-09-23T20:45:53Z
У Києві стартувала мистецька ініціатива на честь маріупольського художника
Khreschatyk
2025-09-23T20:45:27Z
Олександр Панкратов-Чорний у реанімації через смертельну хворобу - деталі
GlavRed
2025-09-23T19:57:30Z
3 серіали, які варто подивитись, якщо сподобався "Відьмак"
24tv
2025-09-23T19:42:46Z
Новий ведучий "Хто зверху" Дантес зізнався, чи боїться, що його порівнюватимуть з Притулою
24tv
2025-09-23T19:06:44Z
Син Коляденка вперше за довгий час розповів про стосунки з дівчиною, з якою таємно побрався
24tv
2025-09-23T19:00:43Z
Колишня дружина Майкла Дугласа вийшла заміж за графа Дартмутського
360ua.news
2025-09-23T18:21:45Z
HBO Max оголосив про вихід на український ринок: які умови
InternetUA
2025-09-23T22:42:49Z
Астраханський газопереробний завод у РФ після атаки дронів зупинив роботу
Украина Криминальная
2025-09-23T21:57:56Z
Укрзалізниця запускає поїзд із Фастова до Черкас
УкраинФорм
2025-09-23T21:27:39Z
Новий графік руху поїздів з Дніпра: "Укрзалізниця" зробила важливе оголошення
Политека
2025-09-23T20:00:46Z
Найвідоміший інвестор планети заробив колосальний статок на акціях BYD
Топ Жир
2025-09-23T19:51:58Z
Можуть урізати значну суму: українським пенсіонерам пригрозили штрафами
Знай
2025-09-23T19:30:14Z
За якими підставами суд визнає договір оренди землі недійсним
24tv
2025-09-23T19:00:23Z
Росія збільшила експорт нафти на тлі атак дронів по НПЗ - Bloomberg
УкраинФорм
2025-09-23T19:00:11Z
Енергетична війна загострюється: WP розповіло, до чого готуватися українцям цієї зими
Хвиля
2025-09-23T18:57:54Z
Заленський заявив, що Трамп може вплинути на ставлення Сі Цзіньпіна до війни
ГЛАВКОМ NET
2025-09-24T01:00:19Z
Зеленський обговорив з Бербок пріоритети України на 80-й сесії Генасамблеї ООН
УкраинФорм
2025-09-24T00:36:26Z
Трамп робить гучні заяви, щоб виправдати свою бездіяльність — дипломат
TSN
2025-09-24T00:33:55Z
Зупинився ескалатор і вимкнувся телесуфлер: у Трампа обурилися через відмову техніки і вимагають знайти винних
ZN UA
2025-09-24T00:33:17Z
Зеленський і Карні підсумували зустріч Міжнародної коаліції за повернення українських дітей
УкраинФорм
2025-09-24T00:24:03Z
Війна в Україні має закінчитися дипломатією – Рубіо
ГЛАВКОМ NET
2025-09-24T00:12:14Z
Президент Естонії в ООН: Росія прагне переформатувати безпеку всієї Європи
УкраинФорм
2025-09-24T00:09:37Z
"Їх не вистачить": Дикий пояснив, чи справді Україні загрожує напад російських військ з Молдови
Фокус
2025-09-24T00:06:13Z
Брюссель завдає Орбану болючого удару напередодні виборів в Угорщині
ZN UA
2025-09-24T00:00:44Z
На Одещині викрили «прокурора», який переправляв ухилянтів до Молдови
УкраинФорм
2025-09-24T00:39:32Z
Росіяни атакували Чугуїв дронами: сталася пожежа
TSN
2025-09-23T23:48:26Z
Псевдобанкір привласнив понад ₴116 тисяч мешканця Первомайська
Украина Криминальная
2025-09-23T23:36:52Z
У Бєлгородській області та Таганрозі пролунали вибухи
ГЛАВКОМ NET
2025-09-23T23:33:50Z
Росія вдарила по Запоріжжю: виникла пожежа, є пошкодження
ГЛАВКОМ NET
2025-09-23T22:57:00Z
Житель Баштанського району підпалив авто сусіда через словесний конфлікт
Украина Криминальная
2025-09-23T22:45:16Z
Війська РФ скинули на Запоріжжя дві бомби, сталася пожежа
УкраинФорм
2025-09-23T22:39:37Z
У столиці Норвегії стався вибух: поліція почала розслідування
ГЛАВКОМ NET
2025-09-23T22:39:32Z
На Оболоні викрили "пекарів", які продавали "печиво з наркотиками" й заробляли мільйони
Khreschatyk
2025-09-23T21:48:27Z
У Росії вже зникає бензин, але основна проблема ще попереду, – полковник запасу
24tv
2025-09-24T00:30:44Z
Школи та центри підготовки отримають навчальну зброю від ЗСУ
Хвиля
2025-09-23T23:30:45Z
Сибіга: Повернення викрадених українських дітей має залишатися в основі мирного процесу
УкраинФорм
2025-09-23T22:15:11Z
Про дезінформацію знає абсолютна більшість українців, але розпізнає її меншість
УкраинФорм
2025-09-23T21:45:25Z
Білл Гейтс виділить $912 мільйонів на боротьбу зі СНІДом, туберкульозом і малярією
УкраинФорм
2025-09-23T21:09:36Z
Міноборони роз'яснило, як в «Армії+» подати рапорт про переведення
УкраинФорм
2025-09-23T21:09:09Z
Через сервіси МВС статус зниклого безвісти отримала 3231 особа
УкраинФорм
2025-09-23T21:06:33Z
Звинувачення у сексуальному насильстві: у США розгорівся скандал навколо батька Ілона Маска
24tv
2025-09-23T21:03:24Z
Українські ВМС знищили ворожу гармату «Гіацинт-Б»
УкраинФорм
2025-09-23T21:03:10Z
Бережіть слух - врятуєте пам'ять: нове несподіване дослідження вчених
GlavRed
2025-09-24T01:00:05Z
Чому на тілі з'являються синці: спеціаліст дав неочікувану відповідь
GlavRed
2025-09-24T00:27:37Z
Білкові засоби, харчування та стрижка: як зупинити ламкість та випадіння волосся
Знай
2025-09-23T19:51:04Z
Знадобиться лише сода: як повністю очистити забруднену духовку
24tv
2025-09-23T17:06:37Z
Створено універсальні ліки проти рідкісних хвороб
ГЛАВКОМ NET
2025-09-23T16:27:56Z
Красиві, але смертельно небезпечні: які квіти отруйні для котів
24tv
2025-09-23T16:00:04Z
Секрет осінньої підгодівлі: 500 г цього на відро — і ваш сад узимку без хвороб, а навесні дерева сяють здоров’ям
TSN
2025-09-23T15:36:19Z
Одне добриво, яке зробить ґрунт найродючішим: перевірено довгими десятиліттями
24tv
2025-09-23T14:39:17Z
"Критична помилка": трихолог пояснила, як правильно мити волосся
GlavRed
2025-09-23T14:27:23Z
Дилерська мережа Stellantis починає співпрацю з BYD, що створює незручну ситуацію
Топ Жир
2025-09-24T00:36:50Z
Флойд Мейвезер вважає, що його обдурили, купивши Maybach G650 за 1,2 мільйона доларів
Топ Жир
2025-09-24T00:06:09Z
Стратегія Bentley щодо повного переходу на електромобілі зазнала краху, і це свідчить про багато що
Топ Жир
2025-09-23T23:21:48Z
Volvo значно вдосконалила свій електричний автомобіль із трьома рядами сидінь
Топ Жир
2025-09-23T22:06:51Z
З’явився на Range Rover, а потім пройшов крізь 70 автомобілів у салонах BMW та Mercedes
Топ Жир
2025-09-23T21:36:10Z
Модель Maybach V12 Edition — ніби з гаражу лиходія з фільму про Джеймса Бонда
Топ Жир
2025-09-23T20:36:51Z
Subaru припинила виробництво седана Legacy, історія моделі завершена
360ua.news
2025-09-23T19:15:29Z
Ламборгіні йде на дно — і це серйозно
Топ Жир
2025-09-23T19:06:37Z
Китайський спосіб гасіння палаючих електромобілів викидає акумулятори на дорогу й перекладає відповідальність на інших
Топ Жир
2025-09-23T18:36:39Z
"Африканські інвестиції у Крим": Кремль імітує міжнародне визнання півострова
Хвиля
2025-09-24T00:30:30Z
"Просто жах якийсь": у Таганрозі, Курську та окупованому Криму чули вибухи
24tv
2025-09-24T00:24:39Z
Коригувальника російських ударів по Вінниці та Сумах засудили на 15 років
УкраинФорм
2025-09-23T23:48:37Z
Прикордонники знешкодили два танки та чотири вантажівки ворога на Покровському напрямку
УкраинФорм
2025-09-23T23:15:29Z
Росіяни атакують Київщину дронами
TSN
2025-09-23T23:03:06Z
Глава КМВА повідомив, що підписано меморандуми про співпрацю з великими бізнесами й мережами Києва
Khreschatyk
2025-09-23T21:36:16Z
Харків під масовою атакою дронів: у місті пролунала серія потужних вибухів
GlavRed
2025-09-23T21:21:29Z
Росіяни завдали ударів по українських містах: є загиблі та поранені
FaceNews
2025-09-23T20:48:02Z
Загроза досі зберігається: у ЗСУ розповіли про нову небезпеку для одного з міст
GlavRed
2025-09-23T20:42:37Z
"Зелене світло" від Фортуни: яким ТОП-5 знакам дуже пощастить в кінці вересня
GlavRed
2025-09-24T00:27:46Z
Автокемпери створені для відпочинку, а сьогодні стали останнім притулком американців від непомірних цін на житло
Топ Жир
2025-09-23T22:36:32Z
Готуємо полуницю до зими: як правильно “закутати” її, щоб вона витримала морози
GlavRed
2025-09-23T21:27:53Z
Смак давньої історії: як приготувати автентичний український калинник
24tv
2025-09-23T21:00:12Z
Найстрашніший вулкан XX століття: що це за гора Лассен, яку підкорив 85-річний Чак Норріс
24tv
2025-09-23T20:21:07Z
Як зберегти перець соковитим до самої весни: прості секрети господинь
24tv
2025-09-23T20:09:31Z
Красиво, що аж моторошно: три замки України, в яких можна зустріти привидів
24tv
2025-09-23T19:27:05Z
Незвично як для її віку: який улюблений перекус у принцеси Шарлотти
24tv
2025-09-23T19:21:55Z
Крики та стогін під час сексу: коли вони додають жару, а коли лише псують момент
Знай
2025-09-23T18:51:21Z
У Fortnite забанили тисячі гравців за кілька днів після додавання в гру голосового чату
InternetUA
2025-09-24T00:03:30Z
Microsoft заявила про прорив у системі охолодження чипів штучного інтелекту
InternetUA
2025-09-23T21:36:38Z
Apple закрила шлях назад: "відкотитися" на iOS 18 з iOS 26 більше не можна
InternetUA
2025-09-23T20:36:58Z
Китай розпочав масштабну чистку інтернету: що потрапляє під заборону
InternetUA
2025-09-23T19:51:36Z
В Аргентині виявили новий вид динозавра з кісткою крокодила в пащі
УкраинФорм
2025-09-23T19:27:23Z
Нептун у протистоянні: як побачити і знайти найдальшу планету на небі
24tv
2025-09-23T18:51:27Z
Нова загроза з неба: Росія створила дрон на ШІ, який самостійно шукає і атакує ціль
TSN
2025-09-23T17:48:01Z
Мільйони телевізорів отримають унікальне оновлення від Google, яке зробить їх ще розумнішими
24tv
2025-09-23T17:39:38Z
Експерти пояснили, як правильно носити ноутбук
InternetUA
2025-09-23T17:15:25Z
Ла Ліга: Реал Мадрид розгромив Леванте, а Вільярреал вирвав перемогу в Севільї
Football.ua
2025-09-23T22:03:21Z
Футзал. Збірна України в товариському поєдинку розгромила Литву
УкраинФорм
2025-09-23T21:45:28Z
Ліверпуль з безглуздим вилученням Екітіке та дебютним голом Ісака здолав Саутгемптон
Football.ua
2025-09-23T21:39:35Z
Святкування гола завершилося вилученням. Як гравець «Ліверпуля» підвів команду
ГЛАВКОМ NET
2025-09-23T21:18:52Z
Легендарний воротар збірної Нідерландів завершив кар'єру
Football.ua
2025-09-23T20:54:49Z
В нього велике майбутнє, – Усик назвав нову зірку українського боксу
24tv
2025-09-23T20:39:16Z
Гасперіні розглядає Довбика як варіант на старт у матчі Ліги Європи
Football.ua
2025-09-23T20:12:48Z
Українець віддав асист у матчі проти Челсі в Кубку ліги
Football.ua
2025-09-23T19:42:27Z
Франк: Є хороші шанси на повернення Кулусевські до кінця року
Football.ua
2025-09-23T19:39:18Z