/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2F68489fda5077c2549db5f15db0dfe4d7.jpg)
У Нікополі чоловік вирішив конфлікт пострілами в опонента
29-річний чоловік під час суперечки тричі вистрелив у свого сусіда. З отриманими тілесними ушкодженнями потерпілого доставили до лікарні.
Подія сталася 4 жовтня близько 14.20 на подвірʼї одного з багатоквартирних будинків по вул. Каштановій. Як встановили правоохоронці, між двома чоловіками склалися неприязні відносини. У розпалі сварки фігурант здійснив декілька пострілів з пістолета типу «Флобер» у сусіда та пішов з місця скоєння злочину.
Оперативники відділу кримінальної поліції Нікопольського районного управління поліції затримали підозрюваного й вилучили речові докази.
Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області
за матеріалами Нікопольського районного управління поліції