/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2F67695f16bdafd69f41e0989bf67c3871.png)
У Німеччині елітний спецназ охоронятиме підводну інфраструктуру – Spiegel
Німецький елітний підрозділ Федеральної поліції по боротьбі з тероризмом GSG 9 охоронятиме підводну інфраструктуру. Зокрема, йдеться про трубопроводи в Північному і Балтійському морях.
Про це пишевидання Spiegel.
Відповідне розпорядження надійшло від федерального міністра внутрішніх справ Ненсі Фезер.
Зазначається, що чиновниця вирішила, що GSG 9 у майбутньому розмістить морську оперативну групу на постійній основі в Нойштадті в Шлезвіг-Гольштейні. Звідси сили, що спеціалізуються на контртерористичних операціях, зможуть швидше реагувати на кризові ситуації.
Повідомляється, що небезпека диверсій проти інфраструктури в Північному і Балтійському морях стала очевидною після атаки на "Північний потік". Поліція та збройні сили Німеччини вже певний час спостерігають, що десятки російських кораблів-шпигунів вивчають мережу трубопроводів та інших підводних ліній на дні Північного та Балтійського морів.
Морські підрозділи GSG 9 мають у своєму розпорядженні швидкісні катери та спеціально навчених водолазів, які можуть діяти з кораблів Федеральної поліції.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони