Самопроголошений президент Білорусі, близький соратник кремлівського диктатора Олександр Лукашенко в черговий раз зганьбився підтримкою Путіна. На цей раз він взявся вихваляти нову ядерну доктрину.
Як пише Reuters, Лукашенко вважає, що зміна ядерної політики країни-агресора Росії "охолодить запал" західних ворогів та запевнив, що іноземні лідери вже почули ядерні сигнали Москви.
"Цю доктрину давно треба було відновити", - сказав Лукашенко, який ще минулого року домовився з Путіним про розміщення російської тактичної ядерної зброї в Білорусі.
Самопроголошений лідер Білорусі також видав маячню, що західні ракети нібито "вже б бомбили нас, особливо Росію", якби не заяви диктатора Путіна.
Що потрібно знати про Reuters?
"Ройтерз" (англ. Reuters) - британське агентство новин і постачальник даних про фінансові ринки, що надає інформаційні повідомлення газетам та іншим засобам масової інформації, пише Вікіпедія.
Reuters вважається одним із найбільших у світі міжнародних новинних агентств. Агентство існує з середини XIX століття
У Reuters працюють понад 14 000 співробітників у 91 країні світу. Серед них близько 2300 журналістів, а також фотокореспондентів і відеооператорів. Загалом агентство має 197 бюро, які працюють по всьому світу.
Реакція світу на ядерні погрози Росії
Нагадаємо, що країна-агресор Росія з початку повномасштабного вторгнення залякує Україну і світ ядерною зброєю. Президент України Володимир Зеленський вважає, що російський диктатор Володимир Путін "не завжди адекватний", але навряд піде на застосування ядерної зброї — хоча може нею вдарити будь-коли і по будь-якій країні.
Раніше новий Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що союзники НАТО не повинні хвилюватися через ядерні погрози з боку Володимира Путіна, оскільки Альянс має достатню силу, щоб відповісти на будь-які виклики.
Напередодні 12 країн, включаючи Китай, Бразилію, Туреччину та Казахстан, оприлюднили спільну заяву на Генеральній Асамблеї ООН, у якій закликали Росію утримуватися від погроз ядерною зброєю.
Інші новини про ядерний шантаж РФ: