MY.UAНовини
Анастасія Юн: молода вчена, експертка в галузі психології та прикладного аналізу поведінки
Анастасія Юн: молода вчена, експертка в галузі психології та прикладного аналізу поведінки

Анастасія Юн: молода вчена, експертка в галузі психології та прикладного аналізу поведінки

Інтерв'ю з молодим ученим, психологом, сертифікованим поведінковим аналітиком.

Сьогодні ми поговоримо з Анастасією Юн, Ph.D., PLP, BCBA-D, LABA, NCSP — молодою науковицею, спеціалісткою у сфері психології та прикладного аналізу поведінки, чия багатогранна кар'єра та великий досвід охоплюють безліч аспектів психологічної допомоги та наукових досліджень. Важливо відзначити значущість і продовжувати говорити про молодих вчених, таких як Анастасія, які представляють Киргизстан на міжнародній арені та роблять значний внесок у розвиток країни. Її робота не тільки покращує якість життя дітей і сімей у Киргизстані у сферах освіти та психічного здоров'я, а й підвищує престиж країни в очах світової наукової спільноти.

Професійна діяльність

Запитання: Анастасіє, розкажіть про вашу поточну роботу та обов'язки в Дитячій лікарні Небраски.

Відповідь: Наразі я працюю психологом на постдокторській програмі в Дитячій лікарні Небраски, де до моїх обов'язків належать проведення індивідуальної та сімейної психотерапії для пацієнтів різного віку, діагностика й оцінка розвитку дітей, впровадження терапії взаємодії батьків і дітей (PCIT), розробка планів терапії та складання психологічних звітів. Також я проводжу тренінги для батьків і активно співпрацюю з учителями, юристами, членами сімей та іншими фахівцями, працюючи в багатопрофільних командах. Ми прагнемо до створення інтегрованих підходів до терапії та підтримки наших пацієнтів, що дає нам змогу ефективніше справлятися з різними клінічними випадками.

У Дитячій лікарні Небраски я займаюся не тільки індивідуальною терапією, а й беру активну участь у груповій роботі, проводячи тренінги та семінари для батьків і фахівців. Моя робота охоплює розробку програм навчання і підтримки, спрямованих на поліпшення емоційного і психологічного стану дітей, а також на навчання батьків і фахівців методам взаємодії з дітьми. Я також займаюся науковими дослідженнями, спрямованими на поліпшення якості послуг, що надаються, і розробку нових методик лікування і підтримки.

Наша лікарня відома своїми передовими методами і високими стандартами в галузі дитячої психології. Ми прагнемо впроваджувати новітні наукові розробки та підходи, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкраще лікування і підтримку. У своїй роботі я використовую комплексний підхід, що охоплює як традиційні, так і інноваційні методи психотерапії, що дає нам змогу досягати найкращих результатів у лікуванні та підтримці дітей та їхніх сімей.

Дитяча лікарня Небраски є одним із провідних медичних закладів у США, що підтверджується її високими позиціями в національних і регіональних рейтингах. За даними U.S. News & World Report, лікарня входить до числа найкращих дитячих лікарень країни, посідаючи престижні місця в таких спеціалізованих галузях, як кардіологія та кардіохірургія, гастроентерологія та хірургія шлунково-кишкового тракту, пульмонологія та легенева хірургія, а також урологія.

Рейтинги U.S. News оцінюють дані майже 5,000 лікарень, і щоб бути занесеною до списку найкращих, лікарня повинна демонструвати видатні результати в лікуванні найскладніших медичних випадків. У 2021 році Дитячу лікарню Небраски визнали найкращою в регіоні та в штаті, посідаючи 20-те місце на Середньому Заході та 1-ше місце в Небрасці. Це єдиний медичний заклад у регіоні, удостоєний такої честі за спеціалізовану педіатричну допомогу.

Запитання: Ви також брали участь у різних волонтерських проєктах. Розкажіть, будь ласка, про цей досвід.

Відповідь: Так, я брала участь у проєктах психологічної підтримки для України, таких як ізраїльський проєкт, а також в організаціях TellMe і Vartozhyty. У межах цих проєктів я надавала безоплатну психологічну допомогу українцям різного віку в умовах воєнного конфлікту, консультувала клієнтів і співпрацювала з іншими фахівцями в галузі психічного здоров'я. Цей досвід дозволив мені набути важливих навичок у сфері кризового консультування та підтримки в екстремальних умовах. Працюючи в умовах кризи, я навчилася швидко ухвалювати рішення і знаходити підхід до кожного клієнта, що дало мені змогу ефективно надавати допомогу навіть у найскладніших ситуаціях. Цей досвід дозволив мені не тільки розширити свої професійні навички, а й зробити значний внесок у розвиток системи психологічної підтримки в умовах кризи.

В умовах військового конфлікту та інших кризових ситуацій психологічна підтримка відіграє критичну роль у допомозі людям впоратися з переживаннями і стресом. Я пишаюся тим, що можу зробити свій внесок у надання цієї допомоги, працюючи з командами професіоналів і волонтерів, які прагнуть допомогти людям впоратися з труднощами і відновити своє психічне здоров'я.

Запитання: Ви працювали з організацією "Рука в руці" в Киргизстані. Можете розповісти про цей проект?

Відповідь: У 2015-2017 роках я працювала з організацією "Рука в руці" — громадським об'єднанням батьків дітей з аутизмом. У рамках проєкту "Відкритий світ" я була шкільним психологом і тьютором із прикладного аналізу поведінки (ABA), беручи участь у першому ресурсному класі для дітей з аутизмом у Киргизстані. Цей проєкт, реалізований у співпраці з відділом освіти мерії Бішкека, був спрямований на доказ того, що діти з аутизмом можуть навчатися. Ми надавали освітні можливості для 10-15 дітей, які раніше не мали доступу до шкіл.

У своїй ролі психолога я надавала психологічну та освітню підтримку цим дітям, проводила оцінки, розробляла освітні матеріали та консультувала вчителів, демонструючи різні методи взаємодії з дітьми. Я також допомагала проводити уроки, показуючи, як мотивувати дітей і допомагати їм у навчанні. У процесі роботи ми зіштовхнулися з безліччю викликів, але кожен з них став для нас стимулом до подальшого розвитку та покращення наших методів.

Як тьюторка, я допомагала дітям зосереджуватися та виконувати завдання, навчала батьків методів ABA та контролювала виконання дітьми їхніх завдань, що давало змогу вчителям зосереджуватися на викладанні. Завдяки моїй підтримці шістнадцять батьків отримали послуги ABA, що дало їм змогу ефективно керувати поведінкою своїх дітей у повсякденному житті. Проєкт "Відкритий світ" продемонстрував, що діти з аутизмом можуть навчатися і заслуговують на включення в освітній процес, що призвело до системних змін у політиці інклюзивної освіти в Киргизстані.

Моя робота в Рука в руці також включала розробку та впровадження індивідуалізованих освітніх планів, що дало змогу враховувати потреби кожної дитини. Ми працювали над створенням інклюзивного освітнього середовища, де кожна дитина могла б почуватися комфортно та впевнено. Наші зусилля були спрямовані на те, щоб забезпечити кожній дитині можливість для повноцінного розвитку та соціалізації, незважаючи на її особливості.

Наразі Рука в руці надає різноманітні послуги, включно з ABA терапією підліткам з аутизмом, і є єдиною установою в країні, що надає такі послуги цій віковій групі на тому рівні, на якому вони це роблять, допомагаючи їм опанувати професійні навички. Я рада, що зробила свій внесок у розвиток галузі з прикладного аналізу поведінки в Кригизстані в рамках такого важливого проєкту як "Відкритий світ". Тепер ще більше і наочно видно, що прагнення забезпечити кожній дитині можливість для повноцінного розвитку і соціалізації може бути реальність.

Наукова діяльність

Запитання: Ваш внесок у наукові дослідження також досить значний. Розкажіть, будь ласка, про ваші публікації та дослідження.

Відповідь: Я беру активну участь у наукових конференціях, дослідженнях і публікаціях, роблячи значний внесок у розвиток своєї галузі. Мої дослідження охоплюють широкий спектр тем, включно із соціально-емоційним навчанням, адаптацією студентів із Центральної та Південної Азії до вищої освіти, системним залученням родин до освітніх процесів і використанням діалогічного читання та змішаних реальностей для підтримки соціально-емоційного навчання в дітей молодшого віку.

Мої статті були опубліковані в таких авторитетних журналах, як "Educational Psychology", "Journal of Educational and Psychological Consultation", "Contemporary School Psychology" і "Current Psychology". Ці журнали мають високий рейтинг і визнані в науковій спільноті за свої суворі стандарти та внесок у розвиток психології та освіти. Наприклад, журнал "Educational Psychology" відомий своїми дослідженнями в галузі освітньої психології та має високий імпакт-фактор, що робить його публікації значущими та впливовими.

Наразі ми з колегою проводимо дослідження, присвячене резилентності сімей з дітьми з обмеженими можливостями, а також поточному стану соціально-емоційних навичок цих дітей. Усі сім'ї — з України. Актуальність теми зумовлена гострою нестачею спеціалістів із прикладного аналізу поведінки, які навчені за сучасними травмо-інформованими програмами, що враховують поточні реалії та трансгенераційні травми. Ми вже презентували наші первинні дані на конференції, організованій Human Rights Vector, яка відбулася 17-18 лютого 2023 року в Україні. Також ми працюємо над створенням травмо-інформованого курсу з прикладного аналізу поведінки, що допоможе підготувати спеціалістів, які відповідають сучасним вимогам, що ґрунтуються на новітніх наукових дослідженнях і практиках.

Докторська дисертація

Запитання: Анастасіє, розкажіть про вашу докторську дисертацію та її значущість для системи освіти в Киргизстані.

Відповідь: Моя докторська дисертація була присвячена впровадженню програми соціально-емоційного навчання "Tuning In To Kids" (TIK) у школах Киргизстану. Це велика наукова праця, якою я хотіла зробити свій власний внесок у розвиток освітньої та психологічної галузь країни. Під час мого дисертаційного дослідження, проведеного з серпня 2022 року по лютий 2023 року, я навчала та супроводжувала вчителів у впровадженні навичок з розвитку емоційного інтелекту серед дітей. Уся робота була спрямована на допомогу вчителям початкової школи та учням у поліпшенні міжособистісних навичок, підвищенні навчальної залученості та скороченні деструктивної поведінки в класах.

Запитання: Чому ви вирішили впровадити програму TIK у Киргизстані?

Відповідь: Я вирішила реалізувати цю інтервенцію, оскільки в школах Киргизстану спостерігаються високі рівні шкільного насильства та низька академічна успішність. Згідно зі звітом ЮНІСЕФ 2012 року, 83% учнів заявили, що вони стали свідками або пережили випадки насильства в школі. Крім того, за даними дослідження PISA, проведеного OECD у 2010 році, школярі Киргизстану показали найнижчі результати в читанні, математиці та науках серед 59 країн-учасниць.

З огляду на той факт, що численні дослідження засвідчили, що програми соціально-емоційного навчання (SEL) позитивно впливають на соціально-емоційні навички, академічні досягнення та рівень насильства в школах, я подумала, що це саме те, що я можу охопити в рамках свого дисертаційного дослідження. Дослідження показують, що впровадження програм SEL допомагає знизити рівень насильства, поліпшити академічні показники та підвищити соціально-емоційні навички учнів. Ці дані підтверджують, що програми SEL є ефективним інструментом для поліпшення освітнього середовища, що і стало однією з причин, чому я обрала програму TIK для дослідження в Киргизстані.

Запитання: Які результати ви отримали під час вашого дослідження?

Відповідь: Програма TIK була впроваджена в приватних школах Киргизстану, де чотири вчителі початкових класів надавали послуги 45 учням. Ця програма отримала високу оцінку з боку міжнародних експертів. Дослідження, що доводять її значущість і показують позитивні результати цієї програми в галузі психічного здоров'я дітей, публікуються з 2004 року. Важливо відзначити, що програма TIK була адаптована до культурних і мовних особливостей Киргизстану, що дало змогу вчителям та учням легко освоїти й застосувати її на практиці.

Результати показали значні поліпшення в уважності, терпінні, академічному інтересі та просоціальній поведінці учнів. Вчителі повідомили про позитивні зміни в кліматі класу та залученості учнів. Моє дослідження привернуло увагу інших вчених, які теж займаються вивченням впливу соціально-емоційного розвитку на благополуччя людей, і мене почали запрошувати до спільних наукових проєктів, над якими ми зараз працюємо.

Програма TIK дала змогу вчителям покращити процес управління класом і зменшити кількість деструктивної поведінки. Вони стали менше витрачати часу на організаційні питання та встановлення порядку. Це дозволило всім учасникам приділяти більше часу навчанню. Дослідження було проведено в чотирьох початкових школах, і результати засвідчили, що впровадження програми допомогло підвищити соціально-емоційні навички учнів, зменшити кількість конфліктів і поліпшити загальний клімат у класах. Вчителі зазначили, що діти стали уважнішими, терплячими, зацікавленішими в навчанні, стали краще регулювати свої емоції, а також стали проявляти більше турботи стосовно одне одного та вчителів.

Запитання: Які загальні висновки вашого дослідження?

Відповідь: Програма TIK отримала визнання з боку вчителів як успішна модель соціально-емоційного навчання, і її впровадження сприяло поліпшенню освітнього процесу та якості життя учнів. Моє дослідження показало, що програми соціально-емоційного навчання можуть бути ефективно застосовані в різних культурних і мовних контекстах, а саме в Киргизстані. Ці результати підкреслюють важливість продовження роботи в цьому напрямі та розширення впровадження таких програм в інші школи та регіони.

Наукові конференції

Запитання: Ваші досягнення також включають участь у міжнародних наукових конференціях. Можете розповісти про це?

Відповідь: Я беру активну участь у міжнародних наукових конференціях, презентуючи свої дослідження та ділячись досвідом із колегами. Серед моїх виступів можна відзначити презентації на конференціях Міжнародної асоціації шкільних психологів, Національної асоціації шкільних психологів США, Американської психологічної асоціації та інших. Я дуже пишаюся своєю студнєцькою презентацією, з якою я виступила у 2015 році. Вона називалася "Підвищення ефективності терапії тривожного розладу в дітей з аутизмом: інтеграція прикладного аналізу поведінки та недирективної ігрової терапії" та була удостоєна звання найкращої роботи на конференції в секції когнітивних наук, організованої факультетом Вільних Мистецтв Санкт-Петербурзького Державного університету.

Висновки

Анастасія Юн продовжує активно працювати над розвитком психологічної допомоги та прикладного аналізу поведінки, роблячи значний внесок у наукові дослідження, освіту та клінічну практику. Її професійна діяльність спрямована на поліпшення якості життя дітей та їхніх родин через упровадження інноваційних методів і програм, заснованих на передових наукових дослідженнях.

Роботи Анастасії, як-от дослідження з реалізації "Tuning In To Kids", уже принесли значні результати, покращивши поведінку учнів та управління класами в школах Киргизстану. Її дослідження в галузі соціально-емоційного навчання та прикладного аналізу поведінки є важливим внеском у розвиток психології та освіти загалом.

Анастасія активно співпрацює з міжнародними експертами та продовжує публікувати свої дослідження в престижних наукових журналах, таких як "Educational Psychology" та "Journal of Educational and Psychological Consultation". Її робота була високо оцінена на міжнародних конференціях, і вона отримала кілька нагород за свої досягнення.

У своїй кар'єрі Анастасія прагне не тільки до розвитку наукових досліджень, а й до практичного застосування отриманих знань для поліпшення якості життя дітей та їхніх сімей. Її робота спрямована на створення інклюзивного освітнього процесу, де кожна дитина має можливість розкрити свій потенціал і досягти успіху.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
6 квітня на Бесарабській площі відбудеться акція на підтримку українських військовополонених та зниклих безвісти
Antikor
2025-04-04T11:09:49Z
Які втрати авіації Росії в Україні за час війни: актуальні дані
Факти ICTV
2025-04-04T11:04:52Z
Манікюр на Великдень 2025: святкові ідеї для натхнення
Факти ICTV
2025-04-04T11:04:38Z
Кров не зупинялась цілий день: на Дніпропетровщині стався скандал з "побиттям" хлопчика у ліцеї
Telegraf
2025-04-04T11:03:38Z
Понад мільйон українців перевірять на правомірність пільг
1News
2025-04-04T11:00:56Z
Кабмін погодив законопроєкт, який змінює правила відстрочки для студентів і педагогів
24tv
2025-04-04T10:54:10Z
Коли закінчується Великий піст у 2025 році: точна дата за новим календарем
24tv
2025-04-04T10:42:52Z
Деяким пенсіонерам можуть заблокувати картки: у чому причина
GlavRed
2025-04-04T10:36:06Z
"Це просто знущання": власниця була шокована, побачивши, що орендарі зробили з її будинком
24tv
2025-04-04T10:33:50Z
У Кривому Розі директора КП підозрюють у заволодінні ₴7 млн., виділених на кладовища і перевезення загиблих бійців
Украина Криминальная
2025-04-04T11:03:24Z
В Україні кардинально зміниться погода - прогноз на вихідні
Gazeta UA
2025-04-04T10:57:57Z
Росіяни безуспішно намагалися прорватись у районі Вовчанська та у бік Кам’янки - військові
УкраинФорм
2025-04-04T10:57:45Z
Сніг, штормовий вітер і заморозки: скільки протримається похолодання в Україні
GlavRed
2025-04-04T10:54:49Z
Погода в Україні: у Рівне прийшла спека до +37°C
Фокус
2025-04-04T10:45:39Z
Літня спека до +40°С? У Рівному місцеві зафіксували рекордне тепло
Telegraf
2025-04-04T10:42:55Z
«Вікі любить пам’ятки 2024»: знімок некрополя Херсонесу Таврійського став найкращим фото Севастополя
Детектор М
2025-04-04T10:42:29Z
Подорожчання проїзду в Одесі: як зміняться ціни в квітні
Политека
2025-04-04T10:30:51Z
В Мелітополі знищено броньовик з «кадировцями»
Украина Криминальная
2025-04-04T10:27:10Z
Росія оголосила про видворення трьох дипломатів Молдови
Европейская правда
2025-04-04T10:58:00Z
Чехія планує посилення міграційної політики щодо біженців
Antikor
2025-04-04T10:57:26Z
Розвідка Естонії: окупаційна армія РФ посилює тиск на всіх ділянках фронту
Европейская правда
2025-04-04T10:57:19Z
НАТО відзначає "екстремальну ефективність" ударів України по Росії західними ракетами
Antikor
2025-04-04T10:54:11Z
Колишній голова МІ-6 розповів про слабкі місця Путіна
ZN UA
2025-04-04T10:49:39Z
Як в Україні отримати дозвіл на зброю 2025: процедура та необхідні документи
Факти ICTV
2025-04-04T10:49:05Z
Чи відбудеться великоднє перемир'я: на яку хитрість може піти РФ
GlavRed
2025-04-04T10:48:46Z
Орбан назвав три причини, чому Угорщина не заарештувала Нетаньяху під час візиту
Лига
2025-04-04T10:48:41Z
Штрафи мізерні, але… У Раді пояснили, чому поліція має знати про російську музику у громадських місцях
Telegraf
2025-04-04T10:48:18Z
5 гарячих трендів весни, які мають бути в гардеробі у кожної дівчини
24tv
2025-04-04T11:09:20Z
DC показала 5 хвилин «Супермена» — криптопес, кристали і Фортеця самотності
ITC
2025-04-04T11:07:59Z
Зірка фільму "Веном" Мішель Вільямс вчетверте стала мамою
Комсомольская правда
2025-04-04T11:07:08Z
Диван зачекає: куди піти у Києві цими вихідними, 5 - 6 квітня
VGorode
2025-04-04T11:06:29Z
Вікенд у Києві: що подивитись на вихідних 5-6 квітня
ГЛАВКОМ NET
2025-04-04T11:03:57Z
HEARTBEAT на біс: DOROFEEVA вдруге збирає Палац спорту
24tv
2025-04-04T11:03:18Z
"Максимум півроку": Віктор Павлік розповів про стан здоров'я після операції
GlavRed
2025-04-04T11:00:38Z
Олег Винник презентував пісню "Зайві слова", яку написав до повномасштабного вторгнення
24tv
2025-04-04T10:42:33Z
Анна Трінчер вибачилася перед жителями Бережан, яких образила фразою, що "у місті одна вулиця"
Комсомольская правда
2025-04-04T10:28:13Z
Манчестер Сіті звинувачує Прем'єр-лігу у спотворенні правил на користь Арсеналу та ще трьох клубів
Football.ua
2025-04-04T11:04:24Z
Промоутер розкрив божевільний гонорар, який Джошуа може заробити за бій проти кривдника Тайсона
24tv
2025-04-04T11:03:56Z
Український голкіпер розповів про розмову з Кріштіану Роналду в Саудівській Аравії
ZN UA
2025-04-04T10:55:26Z
Cуддя Балков був довічно дискваліфікований за спробу впливу на оцінку українських фігуристів
ГЛАВКОМ NET
2025-04-04T10:51:31Z
Куштував у моєї бабусі: Світоліна розповіла, яка українська страва сподобалася Монфісу
Факти ICTV
2025-04-04T10:46:26Z
Андрій Ярмоленко суворо відчитав юного вболівальника і потрапив у скандал
Комсомольская правда
2025-04-04T10:37:35Z
Фернандеш став найкращим гравцем місяця в АПЛ
Football.ua
2025-04-04T10:37:22Z
Литовські фанати на заповнених трибунах заспівали легендарний хіт про Путіна: драйвове відео
24tv
2025-04-04T10:33:50Z
Призетко поповнив тренерський штаб Кучера в Чорноморці
Football.ua
2025-04-04T10:13:22Z
Вдвічі більші гранти на власну справу для прифронтових та прикордонних областей — уряд розширив програму
AIN
2025-04-04T11:06:52Z
Світові ціни на олію та вершкове масло сягнули рекордних значень: які причини
24tv
2025-04-04T11:03:22Z
Борги українців по мікрокредитах зросли майже вдвічі
ГЛАВКОМ NET
2025-04-04T11:01:23Z
У Трампа пояснили, чому вирішили запровадити нові мита
24tv
2025-04-04T11:00:28Z
Фермери збільшили площі під картоплею для крохмального заводу
AgroPortal
2025-04-04T11:00:15Z
В Україні стартувала сівба соняшнику
AgroPortal
2025-04-04T10:48:43Z
Як отримати грошовий переказ Western Union через Приват24 – інструкція
Факти ICTV
2025-04-04T10:46:51Z
Угода на $155 млн. Найбільший мобільний оператор країни завершив придбання Uklon
InternetUA
2025-04-04T10:46:38Z
Заводи російської НЛМК продовжують працювати у ЄС, попри активну співпрацю з російським ВПК – розслідування
ГЛАВКОМ NET
2025-04-04T10:45:44Z
Єдиний колір, у який не варто фарбувати кухню з дубовими шафами
24tv
2025-04-04T10:27:10Z
Ви не будете уявляти великодній кошик без цієї закуски: найніжніший шпондер
Telegraf
2025-04-04T10:21:58Z
Додають простору глибини та вишуканості: які візерунки паркетної підлоги в тренді
Gazeta UA
2025-04-04T10:12:26Z
Як позбутися неприємного запаху після тренувань без шкоди одягу
Знай
2025-04-04T09:51:47Z
Смачний сніданок чи перекус: ліниві вареники зі смаком дитинства за 30 хвилин
24tv
2025-04-04T09:45:04Z
Як правильно мити натяжну стелю, щоб не пошкодити її
24tv
2025-04-04T09:33:04Z
Молоко зберігатиметься набагато довше: що потрібно додати у пляшку
GlavRed
2025-04-04T09:27:00Z
Коли обрізати абрикосу навесні: усі городники мають знати
24tv
2025-04-04T09:09:44Z
Бюджетно та автентично: 5 секретних островів Італії, де немає натовпів і ціни не "космос"
24tv
2025-04-04T09:06:26Z
Удар по двоповерхівці у Харкові: загиблих ідентифікуватимуть за ДНК-експертизою
УкраинФорм
2025-04-04T10:54:51Z
У Києві двоє колишніх банківських працівників привласнили понад 65 тисяч доларів померлого клієнта
Antikor
2025-04-04T10:48:04Z
Повідомлено про підозру виховательці приватного дитсадка, через яку 2-річний хлопчик отримав тяжкі травми
Украина Криминальная
2025-04-04T10:42:55Z
Поліцейські ідентифікували ще трьох російських окупантів, причетних до жорстокого поводження з цивільним населенням
Украина Криминальная
2025-04-04T10:36:39Z
СБУ затримала агентку рашистів, яку куратори планували підірвати разом з вибухівкою в людному місці Дніпропетровщини
Украина Криминальная
2025-04-04T10:34:04Z
Посадовиця ТЦК, яка підозрюється у побитті чоловіка, вийде з-під варти під мільйонну заставу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-04T10:33:16Z
Шахраї ошукали 28-річного чоловіка, який хотів придбати в інтернеті авто з-за кордону
InternetUA
2025-04-04T10:28:54Z
До 8 років ув’язнення засуджено жителя Миколаївського району за вбивство сина
Украина Криминальная
2025-04-04T10:24:29Z
У РФ затримали військовослужбовця, що готував теракт у військовій частині
1News
2025-04-04T10:18:36Z
Скільки потрібно займатись спортом, щоб зменшити ризик раку
24tv
2025-04-04T11:03:10Z
Як досягти збільшення тривалості життя м'язів: 3 ключові моменти
24tv
2025-04-04T11:00:44Z
Не було жодних ознак: у Чернівцях жінці видалили дві кісти понад 8 см
Факти ICTV
2025-04-04T10:49:21Z
В Украине обновили правила оплаты больничных
1News
2025-04-04T10:45:58Z
Близько 40% націнки на розчин для ін’єкцій: стали відомі деталі контрактів АТ "Фармак" і Міноборони
Antikor
2025-04-04T10:21:35Z
У Польщі жінку, яка планувала аборт через важкий діагноз у плода, примусово госпіталізували до психіатрії
Antikor
2025-04-04T09:27:34Z
Якісний сон – запорука краси та здоров'я: ось чому важливо добре спати
24tv
2025-04-04T09:21:35Z
Жінка не могла два роки їсти через рідкісний синдром після Covid-19
ГЛАВКОМ NET
2025-04-04T08:21:02Z
Контролює цукор в крові і захищає серце та судини: яку пряність додати до кави
Gazeta UA
2025-04-04T08:15:12Z
Меню «Пуск» у Windows 11 отримає великий редизайн — з гнучким налаштуванням та без нав’язливих рекомендацій
ITC
2025-04-04T11:07:55Z
За межами імперії: на півночі Німеччини знайшли велике римське поселення
Фокус
2025-04-04T11:06:27Z
Колишній очільник PlayStation Indies розкритикував презентацію Switch 2 Direct
24tv
2025-04-04T11:00:42Z
Сонце завдало удару по Юпітеру і нагріло половину планети: чому це важливо для нас
Фокус
2025-04-04T10:51:38Z
Дослідження Microsoft: штучний інтелект знижує здатність до критичного мислення
ITC
2025-04-04T10:46:00Z
Загадка з глибини: камера для упіймання Лох-несського чудовиська пролежала під водою 55 років
Фокус
2025-04-04T10:36:12Z
Apple випустить новий смартфон для фанатів iPhone mini у 2026 році
InternetUA
2025-04-04T10:31:17Z
Названо вид, чий язик має разючу схожість із людським: про кого йдеться
Фокус
2025-04-04T10:27:27Z
Midjourney оновилась до версії V7 — «дешевий» режим чернетки і в 10 разів швидша генерація зображень
ITC
2025-04-04T10:21:17Z
В Україні з'явився новітній 750-сильний суперкар McLaren ціною понад 300 000 євро
Фокус
2025-04-04T11:06:40Z
Одразу з двома гібридами: кросовер Renault Austral пережив перший рестайлінг
AutoGeek
2025-04-04T10:42:18Z
Audi RS3 отримав 500-сильну версію від відомого ательє
AutoCentre
2025-04-04T10:25:40Z
В Україні різко знизився попит на вживані авто з-за кордону: які моделі купували
AutoCentre
2025-04-04T10:18:30Z
Škoda Elroq RS спортивний електричний позашляховик з технологіями майбутнього
360ua.news
2025-04-04T10:03:39Z
Класичний позашляховик Ford повернули у виробництво в новому форматі
Фокус
2025-04-04T10:00:32Z
З зіркою за кермом: новий електричний кросовер Honda 0 вперше показали на публіці
AutoGeek
2025-04-04T09:51:27Z
Лідером світового ринку став ненажерливий пікап. Tesla провалилася на 5 місць
ЗаРулем
2025-04-04T09:24:48Z
Toyota анонсувала нову заряджену версію Corolla
AutoCentre
2025-04-04T09:09:09Z