Українська письменниця та дизайнер костюмів Ольга Навроцька разом із режисером Аланом Бадоєвим анонсували проєкт "Хроніки сили", який покликаний створити новітній епос, щоб розповісти світу, хто такі українці та в чому наша сила. Тизер до першого в Україні фентезі-всесвіту було опубліковано 14 жовтня у YouTube.
Робота над проєктом стартувала у травні 2022 року, одразу після деокупації Київщини. Тоді, після 10-річної паузи в роботі, Алан та Ольга зустрілися у Києві на Володимирській гірці та знайшли ідею, яка захопила обох, відродивши в результаті співпрацю. За два роки режисер та письменниця залучили до "Хронік сили" істориків, міфологів, географів, художників, композиторів, дизайнерів, консультантів з мов, дослідників та інших унікальних фахівців.
- Ми прагнемо відродити для українців пам'ять про наше коріння та створити нові легенди, які даватимуть Силу всім наступним поколінням та зачарують світ. Тому взяли все найцікавіше з нашої міфології та історії та перетворили на незвичайний, автохтонний всесвіт, який розкриє, в чому полягає і звідки береться українська сила, - зізналися Алан та Ольга.
Свою історію "Хроніки сили" починають із прологу "Молитва Сили" - маніфесту єдності, створеної для того, щоб у темні часи передати кожному українцю силу нашого коріння. У відео представлені головні герої епосу, який спирається на фольклорно-міфологічне коріння та історичні події від скіфських часів до наших днів: перший козак-характерник Хорт, княгиня Ольга, бог грому та військової перемоги Перун, скіфська цариця амазонок Табіті та українська богиня Марена.
Музику до тизера "Хроніки Силі" написав Макс Барських, який змалку є великим шанувальником фентезі. До проєкту "Хроніки Сили" увійдуть комікси, художня книга, анімаційний та художній серіали, а також комп'ютерна рольова гра.
У квітні 2022 року Алан Бадоєв публічно пообіцяв працювати над культурним кордоном між нашим ворогом та Україною. До другої річниці повномасштабної війни режисер презентував документальну стрічку "Довга доба" з архівних кадрів, в якій він показав вторгнення РФ очима українців. Стрічка була представлена у 35 країнах світу.