MY.UAНовини
Чи поставлять мирні переговори з РФ хрест на Україні: американський аналітик розмірковує, як закінчиться війна
Чи поставлять мирні переговори з РФ хрест на Україні: американський аналітик розмірковує, як закінчиться війна

Чи поставлять мирні переговори з РФ хрест на Україні: американський аналітик розмірковує, як закінчиться війна

Чи поставлять мирні переговори з РФ хрест на Україні: американський аналітик розмірковує, як закінчиться війна

На думку експерта, прихильники мирного врегулювання війни ігнорують серйозні виклики.

Тривала війна в Україні продовжує затягуватися без очевидних перспектив на швидке закінчення. Із огляду на це, все частіше з’являються заклики до мирного врегулювання шляхом переговорів. Однак такий сценарій несе значні ризики для України, особливо у контексті можливих територіальних поступок на користь Росії. Для Сполучених Штатів Америки нинішня ситуація не з тих, у яких "виграють усі". Якщо не відбудеться кардинальних змін, ця війна може бути програна, тому американцям потрібно якомога швидше вирішити, чи готові вони дозволити Україні програти.

Таку думку у статті для The Washington Post висловив Роберт Каган ‒ американський історик, журналіст та аналітик в Інституті Брукінгса.

Президент Чехії Петр Павел, один із давніх прихильників України, зазначив, що українці повинні бути реалістами й усвідомити, що частина їхньої території може залишитися під тимчасовою окупацією Росії. Його позиція викликала певні історичні паралелі з Мюнхенською угодою 1938 року, коли Чехословаччина була змушена поступитися своєю територією на користь гітлерівської Німеччини. Тоді такі поступки пояснювали як необхідний компроміс задля збереження "серця" країни, проте вже через кілька місяців ці території також повністю перейшли під контроль нацистів.

"Сьогодні саме українців закликають відмовитися від романтичного шляху безнадійного опору і стати на героїчний шлях реалізму. Але якщо вони це зроблять, що завадить Росії захопити решту України, коли вона буде готова"? ‒ задається питанням Каган.

За його словами, сьогодні перед Україною стоїть дилема: чи зможуть поступки Росії призвести до стійкого миру, або ж це лише відтермінує новий виток агресії? Підтримка ідеї переговорів з територіальними поступками ґрунтується на припущенні, що після завершення війни Україна отримає доступ до сучасної зброї від США та НАТО, значну фінансову допомогу та гарантії безпеки. Колишній держсекретар США Майк Помпео, наприклад, пропонує створити спеціальний фонд на 100 мільярдів доларів для України та забезпечити її військовою підтримкою на тривалий термін.

Навіть соратник Трампа ‒ сенатор Джей Ді Венс ‒ передбачає певні гарантії безпеки України, щоб "росіяни не вторглися знову". Він закликає до "добре укріпленої демілітаризованої зони" між російськими та українськими військами, що має означати одну з двох речей: або створення якихось міжнародних миротворчих сил між двома арміями, або розбудову українського війська до рівня, достатнього для самостійного відбиття нападу Росії.

"Поширеним є припущення, що українці є найбільшою перешкодою для такого врегулювання, оскільки вони не хочуть відмовитися від території, яку вони втратили. Це невірно. Якби Сполучені Штати і НАТО хотіли змусити Київ змиритися з цим, вони могли б це зробити. Хоч би якими хоробрими і рішучими не були українці, вони не можуть продовжувати боротьбу без підтримки ключових союзників, а тому врешті-решт повинні прийняти диктат Заходу, як це зробили чехи в 1938 році", ‒ розмірковує оглядач.

Водночас, за його словами, прихильники мирного врегулювання ігнорують серйозні виклики. Серед них ‒ невизначеність щодо готовності російського диктатора Владіміра Путіна прийняти такий варіант розвитку подій. Аналітик вказує, що війна змінила баланс сил у регіоні: сьогодні українська армія є однією з найбільших у Європі ‒ вона налічує понад 900 000 військовослужбовців та сотні тисяч навчених і перевірених у боях резервістів, тому стала більшою, ніж війська Великої Британії, Німеччини та Польщі разом узяті. Заразом військова допомога від США та НАТО лише посилює її можливості. Попри те, що переговори можуть принести тимчасовий мир, ризик повторної агресії з боку Росії залишається значним.

"Згідно з пропозиціями Помпео та інших, ЗСУ залишатимуться такими і надалі, чому сприятиме безперервний потік мільярдної військової допомоги. Проте добре озброєна післявоєнна Україна матиме дуже ворожого сусіда. Українці ще не скоро забудуть руйнування, вбивства і тортури, яких вони зазнали від рук Росії під час війни. Існуватимуть потужні реваншистські настрої, оскільки українці прагнутимуть повернути втрачену територію", ‒ вважає журналіст.

Каган припускає, що в обмін на Донецьку і Луганську області, Крим, а також "деякі інші стратегічно важливі території" Путін отримує "розлючену, добре озброєну і навчену Заходом Україну, яка все більше інтегровуватиметься з НАТО, з формальним членством в Альянсі або без нього.

На думку експерта, багато американців і європейців були б задоволені таким результатом, навіть попри невдоволення українців, і дехто називає це "справжньою стратегічною перемогою". Водночас, для Росії така угода розглядатиметься як стратегічна поразка, оскільки вона зазнала масштабних економічних збитків та втратила понад 600 000 солдатів.

"Путін хоче бачити себе Петром І 21-го століття, але з таким результатом він буде більше схожий на Миколу II 20-го століття, який втягнув Росію у війну, що розколола її армію, розчленувала її імперію і, до речі, призвела до повалення і вбивства царя, тобто, кінця більш ніж 300-річної династії Романових", ‒ зауважив історик.

Каган вважає, що ще може змусити Москву ще більше зміцнити оборону свого західного кордону, оскільки після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, колись нейтральні Фінляндія і Швеція приєдналися до НАТО, що тільки посилить напруженість у регіоні.

"Помпео та інші прихильники територіальних поступок шляхом переговорів обіцяють результат, який зручно вирішить проблеми Сполучених Штатів, але не вирішить нічиї інші. США можуть нав'язати свою волю відчайдушно залежній Україні, але чому Путін повинен погоджуватися? Прихильники мирних переговорів з Росією просто припускають, що очільник Кремля прийме результат, який найкраще відповідає американським потребам", ‒ пише оглядач.

Каган підкреслює, що Білий дім і НАТО могли би диктувати умови Путіну, якби адміністрація президента Джо Байдена надала дозволи і зброю, якої Україна потребує прямо зараз., але, імовірно, цього не зробить. Він зауважує, що якщо на момент початку переговорів Росія не буде явно програвати війну, то угода відображатиме реальний стан на полі бою, але вона не буде справедливою і не встановлюватиме ціну за російську агресію.

Отож, вважає експерт, ключовими питаннями будь-яких реальних переговорів, на додаток до визначення нового де-факто українського кордону, будуть розмір української армії та характер її відносин зі Сполученими Штатами і НАТО. Путін, імовірно, вимагатиме скорочення ЗСУ і суворих обмежень на допомогу Україні від союзників, якщо він "взагалі готовий її терпіти".

За словами Кагана, є дві причини, чому Путін може погодитися на пропозицію Помпео та інших. Одна з них ‒ російський диктатор не збирається дотримуватися угоди, оскільки припускає, що Захід продовжуватиме захищати Україну. Його розрахунок полягає у тому що, можливо, американці та європейці не матиме великого ентузіазму витрачати сотні мільярдів доларів на оборону України в мирний час.

"Але для Путіна це також буде пов'язано з певними ризиками. Коли закінчиться війна, яка так дорого коштувала і так мало дала, Путін може втратити політичний авторитет. Навіть якщо він не зіткнеться з серйозним повоєнним невдоволенням, йому буде важче вимагати жертв і нав'язувати свою залізну дисципліну повоєнній Росії, ніж Росії воєнного часу. Тому він може вирішити, що безпечніше залишатися на нинішньому курсі ‒ і продовжувати війну ‒ якщо тільки цей курс не призведе до розвалу його армії", ‒ уточнив аналітик.

Путін має вагомі підстави вважати, що Україна та її союзники можуть зламаються раніше, ніж його армія. Публічний страх і небажання адміністрації Байдена надати Україні більше далекобійного озброєння без обмежень у поєднанні з очевидним бажанням Дональда Трампа "взагалі позбутися України" можуть лише посилити у Путіна відчуття, що це Захід, а не Росія, задихається.

На думку Кагана, хто б не переміг на майбутніх виборах у США, він зіткнеться з непоступливим Путіним, який дотримуватиметься своїх нинішніх вимог, що зводяться до ліквідації суверенітету України. Російський диктатор продовжує, наприклад, вимагати "денацифікації" України, під якою він розуміє зміну уряду в Києві, а також наполягає на контролі над територією, яку російські війська ще навіть не завоювали.

Історики можуть зробити висновок, що адміністрація Байдена програла цю війну в перший рік або 18 місяців, оскільки вона постійно відмовлялася надавати Україні зброю, яка могла б змінити ситуацію, коли російські війська перебували в стані дезорганізації, пише експерт.

"Якщо найближчим часом не відбудеться суттєвої зміни курсу, шанси України на порятунок можуть бути втрачені, і не буде жодної перспективи укласти будь-яку угоду з Путіним, окрім фактичної капітуляції України", ‒ припускає Каган.

Натомість прихильники Трампа вважають, що одного лише повернення їхнього кандидата на посаду президента буде достатньо, щоб налякати Путіна і змусити його відмовитися від своїх інтересів в Україні.

"Це те, що сьогодні видається за "реалізм" у республіканських зовнішньополітичних колах, але до реальності ближче протилежне. Щоб план Помпео мав хоч якийсь шанс спрацювати. Путін повинен повірити, що Трамп готовий не лише продовжувати, а й подвоїти допомогу, проти якої політик і його оточення виступали понад два роки", ‒ наголосив аналітик.

Каган припустив, що у Трампа може вистачити сміливості ігнорувати погрози Путіна про ескалацію, які досі лякали адміністрацію Байдена, проте республіканець виглядає так само наляканим ‒ він теж попереджає про Третю світову війну. Також не схоже, що Трамп хоче провести свій перший рік на посаді президента, заглиблюючись в Україну і провокуючи кризу з Росією. Тому Путін, імовірно, розкриє блеф Трампа, і тоді той залишиться перед вибором: посилити американське втручання у війну або "відступити і прийняти справді "нейтральну", а отже, беззахисну Україну".

"Нинішній курс навряд чи призведе до стабільного врегулювання, і вже точно не до тієї мирної угоди, в якій нас запевняють прихильники переговорів. Це не одна з тих ситуацій, де всі виграють. Якщо щось кардинально не зміниться, це війна, яка, як і більшість воєн, буде виграна або програна на полі бою. Нас не врятує мирна угода. Американці мають якнайшвидше вирішити, чи готові вони дозволити Україні програти", ‒ підсумував Каган.

Подобається нам це чи ні, але більшість держав і політичних лідерів світу мають передусім бажання не покарати Росію, а завершити російсько-українську війну. В який спосіб її буде завершено й на яких умовах, для них не є аж настільки принциповим.

Про яструбів і голубів миру в статті "Як закінчиться війна з Росією? У світу залишилося два варіанти" пише Петро Герасименко.

Водночас якби свого часу Північноатлантичний альянс виявив більшу сміливість, сьогодні все було б інакше. Росія ніколи б не наважилася напасти на НАТО чи будь-кого з його членів, включно з Україною, оскільки наслідки цієї авантюри були б очевидними ‒ нищівна поразка агресора.

Якщо двері до НАТО для України відчинені, то дайте нам увійти. Настав час запросити Україну до членства в Альянсі, якщо справді хочемо зупинити війну.

До цього закликає Надзвичайний та Повноважний Посол України, голова ГО "Центр нових рішень" Костянтин Єлісєєв у статті "Найкращий шлях для закінчення війни Росії проти України".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Через дефіцит пороху: на Одещині вирощують бавовник, що може змінити оборонну політику України
Фокус
2025-07-13T22:46:33Z
Чехія заблокувала DeepSeek через побоювання, що дані користувачів витечуть у Китай
InternetUA
2025-07-13T22:01:13Z
На Запорізькій АЕС вночі лунала стрілянина, біля енергоблоків знайшли гільзи - МАГАТЕ
УкраинФорм
2025-07-13T21:16:36Z
Існує кілька підстав: коли штрафи ТЦК підлягають оскарженню
Знай
2025-07-13T19:37:50Z
Додаткова індексація пенсій можлива: умови підвищення виплат
Хвиля
2025-07-13T19:31:38Z
Мрія колекціонера за смішні гроші. В Україні продають раритетний годинник з СРСР
Telegraf
2025-07-13T18:49:12Z
Україна може надати Азербайджану підземні сховища газу "без податків і зборів"
iPress
2025-07-13T18:37:04Z
Українські сировари змагатимуться за участь у світовому конкурсі сирів
360ua.news
2025-07-13T18:03:57Z
Ціни на помідори продовжують стрімко падати: українцям розповіли, що буде далі
Хвиля
2025-07-13T18:00:14Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
Як легко позбутися пилу на кімнатних рослинах: корисні поради
Gazeta UA
2025-07-13T21:01:45Z
Знизить рівень цукру в крові та налагодить роботу кишківника: лікарі назвали найкорисніший вид хліба
Знай
2025-07-13T19:52:25Z
Купуєте половинку кавуна? Лікарка радить двічі подумати
360ua.news
2025-07-13T19:10:52Z
Назвали різновид горіхів, які уповільнюють старіння
Gazeta UA
2025-07-13T19:01:55Z
У лікарнях побільшало пацієнтів внаслідок масового отруєння біля водоспаду Шипіт
Gazeta UA
2025-07-13T17:12:50Z
Скільки калорій треба витратити, щоб виносити немовля: дослідження австралійців
Gazeta UA
2025-07-13T15:51:42Z
Як врятувати помідори від спеки - чим поливати томати
Gazeta UA
2025-07-13T15:21:48Z
Гуманітарна допомога пенсіонерам в Одесі: українці можуть отримати ліки, куди потрібно звертатись
Политека
2025-07-13T14:30:53Z
У Росії поліцейських преміюють за вербування найманців на війну проти України - ЦПД
УкраинФорм
2025-07-14T00:55:41Z
США відправлять Україні Patriot за гроші Європи – Трамп
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T00:55:11Z
Заступник Пентагону у центрі суперечок через призупинку допомоги Україні
Gazeta UA
2025-07-14T00:46:53Z
Чому Україна не завдає ударів по Москві - названо три найслабших місця Росії
GlavRed
2025-07-14T00:25:03Z
Німеччина зробила заяву про ракети Taurus для України
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T00:13:01Z
Стало відомо, чому Пентагон призупинив постачання зброї Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-07-13T23:57:41Z
ЦПК назвав абсурдним звинувачення Шабуніна в ухиленні від служби: він воює з перших днів
ZN UA
2025-07-13T23:43:40Z
Фіала написав Фіцо: Словаччина ризикує опинитися в ізоляції через поступки Кремлю
Gazeta UA
2025-07-13T23:31:51Z
У Кремлі заявили, що прямі переговори з Україною продовжаться: що відомо про третій раунд, — росЗМІ
Фокус
2025-07-13T23:25:58Z
До чотирьох знаків зодіаку гроші "поллються" рікою: хто вони
GlavRed
2025-07-14T00:31:21Z
Київський фунікулер зупинять майже до кінця літа: у чому причина
24tv
2025-07-14T00:01:17Z
У Чугуєві внаслідок атаки пошкоджено підприємство
ГЛАВКОМ NET
2025-07-13T23:37:36Z
Росіяни просунулися на Покровському й Новопавлівському напрямках: огляд фронту і карти ISW
24tv
2025-07-13T23:31:20Z
На Житомирщині спекли рекордний «Пиріг Єдності»
УкраинФорм
2025-07-13T23:28:58Z
Загострення на фронті: у Генштабі розповіли про нові деталі
GlavRed
2025-07-13T23:25:24Z
Росіяни просунулись біля семи сіл на Донеччині - DeepState зафіксував нові втрати територій
Gazeta UA
2025-07-13T22:46:11Z
В окупованому Новоайдарі подружжя отримало суворі вироки за підтримку ЗСУ
ZN UA
2025-07-13T22:10:37Z
Війна, день 1236. "Найближчими днями" медіа дізнаються про "рекордний потік зброї" для України від США – сенатор-республіканець Грем
Football.ua
2025-07-13T22:01:16Z
Не з людським ресурсом: які проблеми виникнули в окупантів на Сумщині
24tv
2025-07-14T00:43:08Z
Атака безпілотників: на Київщині працює ППО
УкраинФорм
2025-07-14T00:31:03Z
Військові Естонії вперше провели бойові стрільби з HIMARS
УкраинФорм
2025-07-14T00:04:42Z
Лапи, реквізит та поліцейські авто: наші неофіційні нагороди для патрульних машин
Топ Жир
2025-07-13T23:33:52Z
Без роботи не залишаться: українцям назвали професії з величезним попитом
Хвиля
2025-07-13T23:16:10Z
Населення ЄС сягнуло понад 450 млн. осіб
1News
2025-07-13T23:01:23Z
Авторка підручників з Херсона дістала 10 років тюрми за колабораціонізм
УкраинФорм
2025-07-13T22:52:23Z
"Ваше котячество": кумедні тварини насмішили українців, рятуючись від спеки у Дніпрі
Telegraf
2025-07-13T22:37:01Z
Жертва масових зґвалтувань Жизель Пеліко удостоїлася найвищої нагороди Франції
УкраинФорм
2025-07-13T22:22:49Z
DISCOMAN – "Королева" – 1 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-07-14T00:01:04Z
Страшний кінець: судмедексперт повідомив деталі смерті зірки серіалу "Усі жінки - відьми"
GlavRed
2025-07-13T23:25:18Z
Зняла перуку: 58-річна Ніколь Кідман показала себе у всій красі
GlavRed
2025-07-13T22:25:14Z
Відомий співак розповів, чим займається в ЗСУ після "жорсткої" мобілізації
Фокус
2025-07-13T20:16:37Z
5 цікавих нових мультфільмів, які варто подивитися разом з дітьми
24tv
2025-07-13T20:15:14Z
"Лазить по деревах": Ірина Білик показала 10-річного сина Табріза
Фокус
2025-07-13T19:13:05Z
Винесли всі речі: відомих українських артистів пограбували під час гастрольного туру
GlavRed
2025-07-13T18:27:13Z
Що подивитися, коли хочеться плакати: 3 щемливі фільми на Netflix, які доведуть до сліз
24tv
2025-07-13T18:03:26Z
Терміново оновлюйте гардероб: Андре Тан назвав нові тренди цього літа
Знай
2025-07-13T16:51:46Z
Прокуратура пояснила, чому київський наркодилер, засуджений до 5 років ув’язнення, зараз на волі
Украина Криминальная
2025-07-13T23:34:30Z
Росіяни атакували "Шахедами" Чугуїв: пошкоджено промислове підприємство
24tv
2025-07-13T22:25:31Z
На Прикарпатті чоловік погрожував поліцейському сокирою
Украина Криминальная
2025-07-13T21:58:28Z
Російський дрон атакував медиків на Сумщині під час евакуації пораненого
24tv
2025-07-13T21:46:02Z
На Харківщині пролунали вибухи, росіяни атакують дронами східні регіони України
ZN UA
2025-07-13T21:43:31Z
Псевдопрацівник автозаправної станції ошукав чоловіка на 5 тисяч гривень
InternetUA
2025-07-13T21:10:49Z
Неподалік Лондона розбився медичний траспортний літак — що відомо
ZN UA
2025-07-13T20:34:53Z
Повінь в Техасі: кількість загиблих зросла до 129, серед них - 36 дітей
FaceNews
2025-07-13T20:13:00Z
На Тернопільщині 16-річний юнак поглумився над пам'ятником Герою Небесної Сотні Капіносу
24tv
2025-07-13T20:12:33Z
Старі прикраси "притягнуть" за собою багато проблем. Чому новому власнику краще їх позбутися
Telegraf
2025-07-14T00:25:14Z
День ангела 14 липня: кого та як вітати з іменинами
TSN
2025-07-13T21:15:48Z
Дрони над пляжами та рейтинг цін: куди поїхати у відпустку влітку 2025-го
TSN
2025-07-13T20:45:30Z
Краще за лимонад та газовані напої: готуємо квас з бузини за рецептом предків
24tv
2025-07-13T20:42:40Z
Що символізують квіти і які букети не варто дарувати жінкам: поради флористів
Gazeta UA
2025-07-13T20:40:14Z
Зав'язь засихає та опадає: як врятувати урожай огірків
24tv
2025-07-13T20:01:43Z
Як захистити квасолю від жуків – перевірені поради
Gazeta UA
2025-07-13T19:31:22Z
Що не можна і можна садити після полуниці: це треба запам'ятати
24tv
2025-07-13T19:01:18Z
Ці 5 правил прання змінюють все: про них знають одиниці
24tv
2025-07-13T18:18:44Z
Собака зламала лапу: власники були приголомшені, коли побачили, що тепер робить кіт
Фокус
2025-07-14T00:31:22Z
Google тестує нові функції батьківського контролю у Android 16 Canary
InternetUA
2025-07-14T00:01:07Z
Найбільший на Землі метеорит із Марса виставили на аукціон Нью-Йорку
1News
2025-07-13T23:40:55Z
SpaceX Маска інвестує $2 млрд у штучний інтелект xAI
InternetUA
2025-07-13T23:01:25Z
Ось 5 порад, як зробити читання з Android зручним на будь-якому телефоні
InternetUA
2025-07-13T19:58:29Z
Що робити з електроприладами, коли наближається гроза
InternetUA
2025-07-13T19:01:31Z
YouTube запроваджує нові правила монетизації
Portaltele
2025-07-13T17:54:09Z
Як за рік зробити пухкий і поживний компост: городниця показала простий спосіб
GlavRed
2025-07-13T17:27:35Z
Чому не варто заряджати смартфон до 100%: правило, яке подовжить життя батареї
InternetUA
2025-07-13T16:31:18Z
Бюджетний електромобіль, який непомітно обігнав усіх іноземних конкурентів у Китаї
Топ Жир
2025-07-13T21:48:20Z
Багато власників Mazda не помічали цієї дрібної помилки, поки один із них не подав позов
Топ Жир
2025-07-13T20:18:03Z
Найважливіший кросовер Nissan отримає кардинальний редизайн, який може визначити його майбутнє
Топ Жир
2025-07-13T18:33:53Z
Безпека в дорозі, як правильно підготувати авто до поїздки
360ua.news
2025-07-13T18:27:58Z
Представлений Geely Galaxy A7 — гібридний седан із запасом ходу понад 2100 км та ціною від $14,5 тис
ITC
2025-07-13T16:58:10Z
У Китаї з 2027 року заборонить суперечливу функцію електромобілів
Топ Жир
2025-07-13T16:48:33Z
Фордівський електричний спорткар стає лише кращим: тест-драйв
Топ Жир
2025-07-13T15:03:05Z
Представлений Smart #3 : електричний кросовер із запасом ходу до 555 км та ціною від $23 тис
ITC
2025-07-13T13:34:56Z
Toyota GR Celica може приховати двигун у найнесподіванішому місці
Топ Жир
2025-07-13T13:33:55Z
У другій грі Євробаскету-2025 українські баскетболісти зазнали фіаско
1News
2025-07-13T23:28:44Z
Трамп узяв участь у церемонії нагородження гравців «Челсі» та ПСЖ
ГЛАВКОМ NET
2025-07-13T22:15:04Z
"Челсі" розгромив ПСЖ і виграв оновлений Клубний чемпіонат світу
ZN UA
2025-07-13T21:25:37Z
Епічне приниження ПСЖ: Челсі сенсаційно став переможцем Клубного чемпіонату світу-2025
24tv
2025-07-13T21:18:49Z
Колишній клуб Абрамовича здійснив гучну сенсацію на очах Трампа
Telegraf
2025-07-13T21:16:54Z
Арсенал домовився про придбання Дьокереша за 63.5+10 млн євро – The Athletic
Football.ua
2025-07-13T20:58:30Z
Джака може возз'єднатися з Ляказеттом у Неомі
Football.ua
2025-07-13T20:34:15Z
У мережі знайшли справжню зірку Вімблдону: вона гаряча, але є одне "але"
24tv
2025-07-13T20:15:57Z
Відомий тренер назвав велику помилку Усика перед реваншем проти Дюбуа
24tv
2025-07-13T20:06:55Z