MY.UAНовини
Феномен Apple iPhone: найпопулярніший у світі смартфон та головний пристрій людства 17 років поспіль
Феномен Apple iPhone: найпопулярніший у світі смартфон та головний пристрій людства 17 років поспіль

Феномен Apple iPhone: найпопулярніший у світі смартфон та головний пристрій людства 17 років поспіль

Випустити найкращий смартфон у світі насправді цілком реально, але зробити це 17 разів поспіль, не залишаючи жодних шансів конкурентам? На мою думку, Apple iPhone став справжнім чудом, унікальним феноменом у світі технологій і не тільки. Саме цей пристрій змінив не лише підхід до виробництва, сприйняття, розуміння смартфона, а й формує нове покоління людства, буквально формуючи світове суспільство. І ось чому це саме так.

Зміст

  • 1 Заново винайдений смартфон
  • 2 Недосяжний рівень технологій
  • 3 Підтримка, ПЗ та життєвий цикл
  • 4 Світовий лідер 17 років поспіль
  • 5 Роздуми замість висновків

Заново винайдений смартфон

Поняття «розумного» телефона бере початки з кінця 1990-х, коли вперше з’явилися феноменальні Nokia серії Communicator. Поступово смартфони рухалися ближче до народу, з’являлися доступніші моделі компактних розмірів, які мали практичне застосування не лише в житті вічно зайнятих бізнесменів.

Кнопкові, сенсорні, з різними формами та операційними системами – їх було так багато, що не перелічити найцікавіші моделі не те що тут, а й в одному матеріалі. Саме тому ми написали їх багато. Пропонуємо ознайомитися з серією статей про різноманітні телефони інших виробників до епохи Apple iPhone:

  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2000-2001 років
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2002-2003 років
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2004 року
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2005 року (Частина 1)
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2005 року (Частина 2)
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2006 року
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2007 року (фінал)

Після 2007 року все кардинально змінилося, адже реліз Apple iPhone в цьому році поступово знищив чи негативно вплинув на усі компанії, які не прийняли нові правила гри. Величезний ємнісний екран з Multi Touch (вперше у світі), плавність інтерфейсу та недосяжна для конкурентів зручність використання – всі ці фактори зробили з Apple iPhone 1 хіт продажів попри його посередні характеристики.

На релізі Apple iPhone були більш функціональні телефони інших виробників, але вони не давали того рівня взаємодії, що й перший айфон. В компанії зрозуміли, що хочуть люди і не прогадали. Відтепер користуватися розумним телефоном можуть всі, навіть не дуже розумні люди, в тому числі трирічні діти, 80-річні пенсіонери з деменцією, люди, які не вміють писати і читати тощо.

Все тому, що операційна система побудована максимально просто, інтерфейс казуальний та інтуїтивно зрозумілий. Навіть мавпу можна навчити гортати ролики в Tik-Tok та користуватися iPad.

Згодом ідентичним шляхом пішли інші, коли «позичили» головну ідею в Apple, створивши Android OS, але це вже інша історія, про яку поговоримо в окремому матеріалі.

Якщо згадати, якими складними були смартфони на Palm OS, Windows Mobile, Symbian, то все стає на свої місця: молодь просто фізично не здатна повноцінно взаємодіяти зі старою технікою, яка потребувала серйозних технічних знань та мала високий поріг входження.

Саме так з посередніми можливостями, але унікальним досвідом використання перший Apple iPhone отримав можливість перерости себе в наступних поколіннях і стати найтехнологічнішим смартфоном у світі, утримавши звання лідера світового ринку.

Недосяжний рівень технологій

Перший iPhone мав справді погану камеру, не вмів писати відео, та мав обмежені можливості Bluetooth. Тоді було раціональніше купити універсальний Samsung i780, мультимедійний Nokia N95 чи музичний Sony Ericsson W960, але є одна річ, в якій iPhone перевершив всіх відразу, не залишивши шансів примітивним візуально, але функціональним OS.

Повноцінний Web-двигун дозволяв користуватися Інтернетом без обмежень зі всіма скриптами. Сторінки завантажувалися як на комп’ютері, чим не міг похвалитися жоден смартфон того часу. Вже 17 років поспіль Safari є найшвидшим в світі браузером для мобільних телефонів.

Цікаво й те, що відрив лише зріс за останній час і тепер є кілька кратним відносно найкращих флагманів з Android. Сучасні Apple iPhone швидше опрацьовують вебдодатки, ніж більшість ноутбуків преміального класу завдяки високій продуктивності Single Core.

Двократна різниця це дуже багато. Qualcomm не може нічого запропонувати проти A-Series Apple, особливо коли справа заходить за обробку web-скриптів. Останні моделі Apple iPhone 16 взагалі переходять відмітку 30 балів в Speedometer 3.0, що вже на рівні флагманських комп’ютерів з найпотужнішими процесорами сучасності, коли майже всі Android смартфони не набирають й 10 балів.

З кожним новим поколінням iPhone отримував все краще начиння, скорочуючи відрив між конкурентами, а також ПЗ ставало досконалішим. В певний момент технології Apple пішли у великий відрив, що відбивалося на шалених продажах девайсу, мотивуючи компанію вкладати ще більше коштів в розробку нових моделей. Звісно, великою мірою на це впливала й потужна рекламна компанія, яка змогла ототожнити сучасного користувача саме з iPhone, а не з якимось іншим смартфоном.

Починаючи з iPhone 3GS корпорація Apple вже відкусила чималий шматок ринку (мільйон пристроїв за тиждень продажів), а iPhone 4S вивів поняття мобільного фото та процесорної швидкодії на принципово новий рівень. Згодом дійшло до того, що Mediatek, Samsung, Qualcomm відставали від Apple в технологічному розвитку на 3-4 роки!

Розглянемо два випадки з актуальними та старими смартфонами, щоб зрозуміти куди рухається тенденція. На щастя, відрив від монополіста скорочується, але не так швидко, як хотілося б цього. Очевидно, що Apple дала серйозний поштовх для розвитку ARM процесорів, наче AMD свого часу розворушила x86 ринок.

Згідно з офіційними даними Geekbench смартфони Apple iPhone мають величезний відрив від конкурентів. Наприклад, Apple iPhone 8 має на 62% продуктивніше ядро, ніж в ровесника Samsung Galaxy S8, а в багатопотоці набирає на 25% більше балів. Чи змінилося щось зараз?

Незалежні тестування лише підтверджують факт, що Apple залишає конкурентів далеко позаду. iPhone 16 Pro Max на 35% швидший за Samsung Galaxy S24 Ultra в синтетичних тестах Geekbench Single Core, на 17% швидший в Multi Core та у 2+ рази швидший під час обробки браузерних скриптів в Speedometer 3.0. Що ж, відставання вже менше, хоча є кілька нюансів.

В тестах штучного інтелекту яблучний телефон також демонструє дивовижний відрив. Різницю можна вимірювати не у %, а в разах. Навряд чи Google гордо заявить на своїй презентації, що їх флагман (Pixel 9 Pro XL) лише у два рази повільніший за iPhone 16 Pro Max. Добре, що не в п’ять.

Комбінація відмінного програмного забезпечення з апаратним дала свої плоди. Цей симбіоз не мав рівних серед конкурентів (17 років пройшло, а лідерство не змінилося). Попри гарний старт операційна система від Google з роками почала програвати за щедрого покупця все більше і більше.

В реальних умовах різниця стає ще більшою в міру старіння пристрою. Регулярні оновлення, постійна підтримка та якісне програмне забезпечення роблять так, що iPhone дозріває наче якісне вино з часом, а конкуренти перетворюються на оцет. Ще на релізі вони програють в бенчмарках, а з плином часу відрив лише збільшується.

В преміальному сегменті OS Android не могла боротися проти iOS через низьку якість програмного забезпечення, високе споживання оперативної пам’яті та заряду акумулятора, хоча свою популярність він все ж отримав серед смартфонів нижчого класу. Зараз справи в Android значно кращі, але все ще технологічно він знаходиться далеко від «яблучної» екосистеми.

Цікаво й те, що з меншими акумуляторами Apple iPhone мають найкращу у своєму класі автономність. При чому зі збільшенням навантаження на процесор зростає відрив від конкурентів. Лише бюджетні Android смартфони зі слабкими чипами можуть обігнати iPhone в плаві автономності, але флагманам годі зарікатися.

  • iPhone 16 Pro Max встановив рекорд у тесті PhoneBuff на час роботи без підзарядки — 28 годин 14 хвилин

Енергоефективний процесор не лише на 30-40% продуктивніший за аналогічні від Qualcomm, а й споживає менше енергії, менше перегрівається та не тротлить так, як в інших виробників. Чого лише варті графіки стрес-тестів для Android флагманів – платимо повну ціну, а отримуємо 60-70% швидкодії в кращому випадку. Типовий користувач Apple не здогадується про ці поняття, але бачить, що його смартфон швидший за конкурентів з OS Android.

Саме так формується думка і загальне сприйняття лідера. Тобто сучасний Android флагман може бути дійсно швидким, зручним, якісним, але… iPhone просто кращий в кожному з цих пунктів, що помічає досвідчений/недосвідчений користувач, навіть, без усіх цих тестів з «цифрами» в бенчмарках, де Apple є беззаперечним лідером.

З камерами також все начебто зрозуміло: iPhone добре фотографують на рівні інших флагманів і найкраще знімають відео (тут без конкуренції), та найважливіше, що вони мають найвищий % вдалих фото.

Варто згадати наш тест Samsung Galaxy S23 Ultra проти Apple iPhone 14 Pro Max, де переможця фотобатлу помітно неозброєним оком, а вночі тим більше. Зліва на фото Apple, справа Samsung.

Власники iPhone люблять їх камеру за стабільність і правильно налаштовані алгоритми, які вміють розмивати фон, правильно виставляти освітлення, різкість, на відміну від ненадійного ПЗ в Android. Не дивно, чому обирають саме їх, а не смартфони, що не можуть розмити фон навколо котика (S23 Ultra).

Чомусь рейтинги на кшталт DXOMARK не допомагають просувати своїх лідерів, адже про існування тих топ-смартфонів знають лише справжні ентузіасти (або жителі Китаю). Вони можуть зробити якісні фото, але користувачі на масовому ринку все одно обирають надійність та стабільність в мобільній камері, а бонусом отримують найкраще відео на ринку серед смартфонів, з чим не посперечаються й фанати протилежного табору.

Користувачі iPhone не задумуються про ці технологічні тонкощі, бенчмарки, тести, але вони бачать і відчувають різницю на своєму власному досвіді. Можна купити якісний смартфон будь-якого виробника (конкуренція стала сильна і флагмани Android сильно покращали), але навіщо гарний, якщо є можливість придбати найкращий?

Підтримка, ПЗ та життєвий цикл

Відомо, що Apple довго підтримують свої пристрої, випускаючи актуальні оновлення, надають послуги з ремонту тощо, тому не дивно бачити їх домінування на ринку відновлених смартфонів, адже такі пристрої є сенс ремонтувати, бо їх куплять й після ремонту за чималу суму. Попит шалений, навіть, на iPhone з відміткою «відновлено на заводі».

А як там справи з підтримкою операційної системи? Свіжі оновлення на пристрій 7-річної давності? Чому б ні! І це в той час, коли більшість китайських смартфонів отримують оновлення не більше ніж два роки.

Смартфони Apple сумісні з останньою версією iOS 18:

  • iPhone XR
  • iPhone XS
  • iPhone XS Max
  • iPhone 11
  • iPhone 11 Pro
  • iPhone 11 Pro Max
  • iPhone 12 mini
  • iPhone 12
  • iPhone 12 Pro
  • iPhone 12 Pro Max
  • iPhone 13 mini
  • iPhone 13
  • iPhone 13 Pro
  • iPhone 13 Pro Max
  • iPhone 14
  • iPhone 14 Plus
  • iPhone 14 Pro
  • iPhone 14 Pro Max
  • iPhone 15
  • iPhone 15 Plus
  • iPhone 15 Pro
  • iPhone 15 Pro Max
  • iPhone 16
  • iPhone 16 Plus
  • iPhone 16 Pro
  • iPhone 16 Pro Max
  • iPhone SE (2-го покоління)
  • iPhone SE (3-го покоління)

Samsung також старається підтримувати свої флагманські рішення якомога довше, але поки що їм далеко до рівня Apple в цьому плані. Samsung Galaxy S9 (ровесник iPhone XS) отримав оновлення до Android 10, коли на підході Android 15. Тобто лише дві версії, як в найдешевших смартфонів Nokia, HMD, Motorola, а iPhone 2018 року випуску досі працює на найновішій версії системи iOS 18.

Отже, Apple iPhone залишається актуальним довше, значно-значно довше, ніж найкращі «конкуренти» з Android OS. Вживаний Samsung Galaxy S9 можна придбати за 2500-4000 гривень, а за Apple iPhone XS доведеться віддати у два рази більше, а той в три, залежно від технічного стану.

Обидва смартфони мали приблизно однакову вартість на старті продажів, а знецінюються по-різному. Флагмани китайських виробників втрачають в ціні ще більше, тому що на них низький попит, а за iPhone люди готові хоч побитися біля магазину.

Неймовірний попит суспільства на Apple iPhone спричиняє повільну втрату вартості, а пов’язано це з тим, що ці смартфони залишаються актуальними довше, ніж будь-які інші. Вони показують вищу швидкодію (про що говорили вище) на релізі, а через 5-8 років різниця ще більше зростає не на користь Android флагманів.

Саме через це вони так дорого коштують на вживаному ринку, а Xiaomi, Redmi, Poco, Vivo, Oppo, Realme, Motorola, Sony, Asus, ZTE, Samsung, Nokia та інші топові смартфони дешевіють швидше (нікого не цікавлять?), ніж тануть льодинки граду в липні.

Коли інші телефони викидають на смітник, бо вони більше не мають цінності в суспільстві, iPhone ремонтують, відновлюють, продовжують експлуатувати якомога довше, бо 6-7 річний пристрій все ще залишається актуальним.

Це один з показників зацікавленості, потрібності, важливості, актуальності, необхідності, бажаності смартфонів серед суспільства, принаймні серед його переважної більшості. Поки що Apple iPhone є лідером за тривалістю життєвого циклу без натяку на конкуренцію.

Світовий лідер 17 років поспіль

Крім того, що Apple iPhone є найбільш бажаним телефоном (і пристроєм взагалі) у світі, компанії вдалося перевершити (не надовго) лідера за кількістю проданих одиниць. При цьому найпопулярніші у світі моделі Samsung A-серії коштують в 5-8 разів менше за iPhone, тобто є бюджетними, а флагмани продаються значно гірше.

У 2022 році 75% преміальних смартфонів були від Apple і тенденція йде лише на користь яблучної корпорації. Флагмани з OS Android купують все менше, адже люди розчаровуються в них з очевидних причин, про які говорили вище (продуктивність, ПЗ, підтримка).

  • Різні iPhone зайняли відразу 8 місць у ТОП-10 найпопулярніших смартфонів 2022 року

У 2024 році iPhone знову домінує на ринку, займаючи найбільше місць в десятці найпопулярніших смартфонів світу. Лідером став iPhone 15, з 4.1%, а найближчий смартфон іншого виробника Samsung A15 5G має лише 2.0% в другому кварталі року. Єдиний флагман в рейтингу Samsung Galaxy S24 Ultra (відносно Q1 2024 продажі впали) продається майже в три рази гірше, ніж Apple iPhone 15 Pro Max.

Жодними флагманами Google Pixel, Motorola, Xiaomi (лише бюджетка), ZTE, Asus, Sony в рейтингу й не пахне. Apple твердо тримає лідерство продажів вже 17-ий рік поспіль і поки не натякає, що хтось здатен посунути їх продукт. Вони щороку перевершують свої власні очікування, встановлюють нові рекорди та все глибше проникають в суспільство як головний пристрій в житті людини.

  • Передзамовлення iPhone 15 Pro Max перевищили прогнози Apple, — Мін-Чі Куо

Більше ніж два мільярди iPhone у світі – це багато, враховуючи, що вони залишаються актуальними значно довше, ніж конкуренти з Android. Коли флагмани інших виробників відправляються на утилізацію, iPhone ще кілька років отримує актуальні оновлення і продається третьому-четвертому власнику на вторинному ринку.

  • Звіт Apple: $69,7 млрд від продажів iPhone і 2,2 млрд активних пристроїв у всьому світі
Лише санкції Китаю проти Apple допоможуть Android відбити кілька % преміального сегменту.

Про абсолютне світове лідерство свідчить не лише суха статистика продажів, а й кілометрові черги в день запуску. В сучасному світі технологій люди стають в черги хіба що за ігровими консолями Sony, або ж за смартфонами Apple, щось інше побачити майже неможливо.

Чи бачили ви колись чергу за новинками Xiaomi, Samsung, Pixel? Так само ніхто не спішить купляти класичні ПК, телевізори, ігрові ноутбуки, а Apple iPhone наскільки бажаний, що люди готові забивати місце на ніч, спати в наметі, брати кредит, бігти одне одному по головах заради цього пристрою, щоб отримати його першим. Наче за цукром в радянські часи, стоять фанати в очікуванні новинки та це продовжується вже майже два десятиліття поспіль. Це і є феномен Apple.

Роздуми замість висновків

Якби не Apple, то зараз точно не було б таких функціональних смартфонів, в тому числі на OS Android, адже саме iPhone дав важливий поштовх прогресу, змусив виробників працювати в поті чола, щоб конкурувати з новим хітом продажів.

Завдячуючи успіху Apple iPhone світ отримав шалений приріст продуктивності мобільних чипів, розвиток мобільного фото та соціальних мереж. Дивлячись на продажі яблучного смартфона інші виробники й самі почали приносити інновації в умовах складної конкуренції.

Та чи на краще це все? Яким світ був би без Apple iPhone? Можливо, він був би гіршим… або значно кращим. Ймовірно, люди менше часу проводили б перед екранами незручних для використання смартфонів зі стилусом, а більше спілкувалися наживо, менше переглядали відео на портативних пристроях, а частіше купляти стаціонарні комп’ютери.

Можливо, діти не страждали б розладами психіки через мобільні відеоігри з механіками казино чи перегляд коротких відео в Tik-Tok, а мами-одиначки проводили час з дітьми, замість переписок з потенційними вітчимами для доньки в Instagram, або під час знімання нового ролику для OnlyFunds.

Саме з 2007 року (запуск Apple iPhone + YouHub) в десятки разів зросло фінансування 18+ індустрії, сильно впала народжуваність, знизився рівень тестостерону в чоловічого населення, почалося домінування ультра лівих настроїв в масових медіа тощо. Як мінімум, люди стали більше спілкуватися онлайн в переписках, а менше по телефону голосом.

Безумовно, технологічний прогрес напряму пов’язаний з цими всіма соціальними змінами, а Apple iPhone, як головний пристрій сучасності, зробив найбільший вклад у фундамент того, що маємо саме зараз. А можливо це все справді на краще?

Іноді зміни йдуть на користь, тому час все поставить на свої місця у світі нових людей. Світі, який своїм неймовірним впливом на суспільство формує компанія, що розпочала шлях з «маленького гаражу».

Теги за темою
ТехнологииApple
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Россияне бешенеют от злости: Пугачева вернулась с новыми с песнями о войне
Comments UA
2025-03-31T20:48:28Z
Украинскую модель нашли искалеченной в Дубае: появились новые подробности о ее состоянии
Comments UA
2025-03-31T20:42:25Z
"Время больше не работало", - женщина, которая была мертвой 24 минуты, рассказала об ощущениях
Новости Украины
2025-03-31T21:03:37Z
Самый массовый призыв срочников от диктатора Путина: реакция Украины
Comments UA
2025-04-01T14:54:54Z
Эти 5 почти забытых украинских слов обогатят ваш язык
Telegraf
2025-04-05T10:00:38Z
Художник Никита Титов изобразил ракетные удары по Украине/Художник показал, как Россия убивает украинских детей
Апостроф
2025-04-05T09:57:26Z
Бои в Курской области: генерал ВСУ рассказал о тактике и угрозах со стороны РФ
TSN
2025-04-01T10:13:34Z
Церковный праздник 1 апреля: что нельзя делать, чтобы не получить проблемы
Telegraf
2025-03-31T21:21:45Z
Ко Дню освобождения Киевщины телеканал 2+2 покажет истории героев, изменивших ход войны
TSN
2025-04-01T08:13:54Z
Замучили известного композитора и поэта
Gazeta UA
2025-04-01T02:39:18Z
Оккупанты шокированы: командование РФ запретило эвакуацию раненых
Comments UA
2025-04-02T20:45:01Z
Трогать нельзя! В Запорожье заметили редкого жука, но он очень ядовитый
Telegraf
2025-04-04T15:13:16Z
Украинские военные уничтожают элитные подразделения рф в Часовом Яру. ВИДЕО
Новости Украины
2025-04-02T06:39:47Z
Передавал врагу координаты ВСУ: суд наказал военного-предателя
Новости Украины
2025-04-05T09:18:45Z
Генштаб ВСУ опроверг вражеские фейки о нарушениях условий энергетического перемирия
Известия Киев
2025-04-05T08:34:31Z
В Чернобыльском заповеднике появился «незваный гость», вытесняющий местные виды
Комсомольская правда
2025-04-02T05:01:30Z
ВС РФ расширяют плацдарм в Лимане: в ISW выяснили, что задумали россияне
Фокус
2025-04-02T07:36:58Z
Россияне ударили по Харькову дронами: среди пострадавших есть дети
Корреспондент
2025-04-03T19:57:48Z
Что вновь пошло не так: в чем США обвинили Зеленского
Comments UA
2025-04-05T09:30:30Z
Может остановить Россию за 24 часа: Жданов удивил, как можно закончить войну в Украине
TSN
2025-04-01T16:13:50Z
Россияне нанесли ракетный удар по Кривому Рогу
Комсомольская правда
2025-04-05T00:00:15Z
"Мы ее ждали": российские спецслужбы сделали заявление о Пугачевой
GlavRed
2025-04-01T15:00:54Z
Рютте отреагировал на идею Мелони о защите Украины "по пятой статье НАТО"
Корреспондент
2025-04-05T10:25:21Z
"Чтобы ты, c**а, над своими так ползала, как женщина в Кривом Роге: писательницу возмутила реакция на удар посла США/Оксану Забужко возмутила реакция Бриджет Бринк
Апостроф
2025-04-05T10:21:25Z
Зеленский назвал условия, при которых мир наступит в 2025 году
Gazeta UA
2025-04-02T06:06:13Z
"Большой прогресс": Трамп оценил готовность Зеленского и Путина к переговорам
Хвиля
2025-04-04T16:00:57Z
Франция и Британия обвинили Путина в затягивании переговоров о перемирии
Факти ICTV
2025-04-04T15:15:14Z
Бывший участник команды Данилко назвал сумму, которую ему платил артист/Финалист "Х-фактора" работал у артиста на бэк-вокале
Апостроф
2025-04-03T15:33:34Z
Жила в России 20 лет, но приезжала в Украину к дочери: как выглядит мама Поляковой и что о ней известно
Telegraf
2025-04-01T17:03:53Z
Спикер ВМС ВСУ увидел "карательную дискотеку"/ Сеть взорвалась комментариями от современного российского эстрадного "творчества"
Апостроф
2025-04-01T16:39:08Z
Актер Ярошенко прокомментировал, почему не вернулся в Украину после выезда за границу с разрешения Минкульта
Комсомольская правда
2025-04-04T16:36:52Z
Уборщица начала карьеру модели благодаря случайному видео в соцсетях
Фокус
2025-04-05T10:27:52Z
Поразительно похожа на отца, и не только внешне: как выглядит единственная дочь Хита Леджера
Telegraf
2025-04-05T10:15:34Z
Дважды победил в "Голосі", женился на старшей девушке из соседнего села: интересные факты из жизни Романа Сасанчина/После участия в шоу парень стал народным любимцем
Апостроф
2025-04-01T14:39:18Z
Процедура под наркозом: Гвоздева объяснила, что делала в больнице
Факти ICTV
2025-04-01T10:13:15Z
Популярный американский актер потерял штаны во время шоу
GlavRed
2025-04-01T20:30:58Z
Боксер по провищу "Успех" умер во время боя
Telegraf
2025-04-01T09:54:16Z
В УЕФА почтили память российского футболиста, который добровольно пошел убивать украинцев
Telegraf
2025-04-03T15:12:02Z
Бывший футболист "Динамо" неожиданно поддержал Россию
ZN UA
2025-03-31T22:57:52Z
"Динамо" обыграло "Рух" в Кубке Украины благодаря соло голу Пихаленка
Telegraf
2025-04-02T16:57:27Z
Спортинг намерен уступить в цене за своего ведущего игрока
Корреспондент
2025-04-05T10:15:13Z
Предателя Украины настигла карма: потерял деньги и нарвался на убийственный нокаут
Telegraf
2025-04-05T10:09:00Z
Кубок Украины: где и когда смотреть четвертьфиналы "Динамо" и "Шахтера"
Telegraf
2025-04-01T14:21:18Z
Озвучена реакция УАФ на информацию о натурализации легионера Шахтера
Корреспондент
2025-04-01T11:24:20Z
Байер поборется с топ-клубом АПЛ за испанского вратаря
Корреспондент
2025-04-05T09:33:58Z
Пенсионеры могут не дождаться пересчета: как заставить ПФУ вовремя заплатить деньги
Знай
2025-04-01T14:30:57Z
Когда появятся гривны с новыми портреты на банкнотах: в НБУ сделали заявление
Comments UA
2025-04-02T10:27:20Z
Польша хочет получить свой порт в Одессе для экспорта зерна в Африку
Хвиля
2025-04-04T19:54:03Z
ПриватБанк объявил новую волну выплаты госпомощи в 1,5 тыс. грн: какие условия
Апостроф
2025-04-01T14:45:39Z
В Украине увеличилось поголовье домашней птицы
ZN UA
2025-04-05T10:19:21Z
Горы справок и пустые обещания: клиентам "Нафтогаза" не возвращают ошибочно уплаченные средства
Знай
2025-04-05T10:12:08Z
Маск потерял миллиарды долларов из-за пошлин Трампа
Апостроф
2025-04-04T10:30:26Z
В Госспецсвязи сделали заявление по поводу кибератаки на УЗ
Корреспондент
2025-04-01T14:30:33Z
С 1 апреля НБУ отменил лимит на карточные переводы между физическими лицами, но есть нюанс
VGorode
2025-04-02T00:18:10Z
Этот дешевый раствор отбелит ваш тюль: от жира и пыли не останется ни следа
Telegraf
2025-04-03T19:06:34Z
Чем помыть краны, чтобы сверкали, как новые: эффективные методы, о которых мало кто знает
TSN
2025-04-01T12:13:34Z
Избегайте тем о политике и религии: аргентинка раскрыла особый секрет долголетия
Gazeta UA
2025-04-01T12:03:30Z
Как выбрать хороший растворимый кофе: украинцам дали лайфхаки
Апостроф
2025-04-01T18:27:38Z
Пицца "минутка", для которой не нужно раскатывать тесто: ленивый рецепт
Telegraf
2025-04-05T10:15:26Z
Дом, дерево и две скамейки: как выглядит самый маленький остров в мире
Фокус
2025-04-05T10:00:24Z
Как ухаживать за седыми волосами: прически для женщин старше 40 лет
GlavRed
2025-04-01T16:30:42Z
Последний шанс спасти свою сладкую жизнь: рецепт тех самых легендарных пряников с глазурью
Знай
2025-04-01T06:51:33Z
Подготовка к посадке картофеля: секреты и рекомендации для дачников в 2025 году, как спасти от заморозков
Знай
2025-04-05T08:51:11Z
В Днепре во время теракта погиб товарищ Филатова
Comments UA
2025-04-04T11:15:56Z
В Киеве нетрезвый мужчина стрелял в больнице
Gazeta UA
2025-03-31T19:57:45Z
Враг нанес массированный удар дронами по Харькову: последствия
Хвиля
2025-04-02T06:42:03Z
Авиаудар по общине в Запорожье: количество пострадавших возросло. ФОТО
Новости Украины
2025-04-01T02:45:10Z
В Кривом Роге объявили трехдневный траур по погибшим из-за российских атак
Лига
2025-04-05T10:19:14Z
Тотальный ужас: Россию охватили масштабные пожары и ураганы
Comments UA
2025-04-05T10:18:20Z
Социальные сети: Завод оптоволокна в РФ атаковали во второй раз
Корреспондент
2025-04-05T10:10:37Z
Кривой Рог после ракетного удара: фото и подробности
Gazeta UA
2025-04-05T09:06:10Z
Мужчина потерял сознание во время общения с ТЦК - в ведомстве заявили об агрессии и "театре"
Новости Украины
2025-04-05T08:27:16Z
Осторожно, апрель 2025: опасные дни, которые могут перевернуть вашу жизнь
Знай
2025-03-31T19:30:00Z
"Женщину трогают за грудь, мужчину хватают за пах": Metal Gear Solid Delta: Snake Eater получила взрослый возрастной рейтинг
GameMag
2025-03-31T19:46:10Z
Научный прорыв позволит долететь до Альфа Центавра: что сконструировали ученые
Фокус
2025-04-01T11:10:57Z
Украину накрыла мощная магнитная буря
Новости Украины
2025-04-05T09:33:03Z
Литосферная плита под США постепенно "тает" и стекает в магму, - ученые
UAToday
2025-04-05T09:30:02Z
Чи буде вдалим агросезон 2025 в Україні
AgroNews
2025-04-05T09:06:22Z
Магнитные бури: прогноз на выходные, 5-6 апреля
UAToday
2025-04-05T08:43:37Z
Звездные войны уже близко: китайские "космические сталкеры"
Фокус
2025-04-05T07:57:32Z
Стало відомо, на скільки насправді подорожчають сигарети в Україні
AgroNews
2025-04-05T07:12:49Z
Sony без лишнего шума отправляет PlayStation 4 на покой
GameMag
2025-04-02T08:27:40Z
Nissan прекращает прием заказов на мексиканские Infiniti в США из-за пошлин
Корреспондент
2025-04-04T17:24:15Z
У монстра теперь два "сердца": легендарную Honda превратили в мощный спорткар
Знай
2025-04-04T12:51:49Z
Продажи автомобилей Tesla в мире резко упали из-за одиозной политики Илона Маска
Известия Киев
2025-04-04T10:30:07Z
Формула-1: где смотреть трансляции гонок в Украине сезона-2025
Факти ICTV
2025-04-04T09:55:54Z
Семейный люкс: тест-драйв нового кроссовера Volvo XC90
Фокус
2025-04-04T09:00:41Z
Hyundai презентовала туалет на колесах: главное - успеть добежать, а еще можно смотреть в окошко
Знай
2025-04-04T02:51:05Z
Составили рейтинг самых ненадежных авто
Gazeta UA
2025-04-04T01:48:06Z
Škoda представила новый электрический внедорожник
Корреспондент
2025-04-03T19:12:44Z
В Украине начал существенно снижаться уровень заболеваемости гриппом и простудой
Известия Киев
2025-04-05T09:31:38Z
Как похудеть без ежедневного подсчета калорий: исследователи нашли эффективный метод
UAToday
2025-04-05T09:00:05Z
Почта вместо аптеки? Минздрав обещает доступ к лекарствам, но насчет логистики компании сомневаются
Фокус
2025-04-05T06:30:05Z
Что произойдет с вашим телом, если пить сок на ночь
Comments UA
2025-04-05T05:30:09Z
"Доставка в ТЦК еще быстрее...": эксперт ответил, что грозит школам, больницам и медцентрам в Украине
Знай
2025-04-05T02:30:19Z
Почему надо пить воду при высокой температуре
Gazeta UA
2025-04-05T02:18:32Z
Какой тропический фрукт съесть перед сном, чтобы спать всю ночь и не просыпаться
Gazeta UA
2025-04-04T21:27:20Z
Сахарозаменитель заставляет человека ощущать себя голоднее - исследование
Корреспондент
2025-04-04T18:45:49Z
Рак мозга: этот продукт защитит организм от онкологии
Comments UA
2025-04-04T18:30:26Z