MY.UAНовини
Феномен Apple iPhone: найпопулярніший у світі смартфон та головний пристрій людства 17 років поспіль
Феномен Apple iPhone: найпопулярніший у світі смартфон та головний пристрій людства 17 років поспіль

Феномен Apple iPhone: найпопулярніший у світі смартфон та головний пристрій людства 17 років поспіль

Випустити найкращий смартфон у світі насправді цілком реально, але зробити це 17 разів поспіль, не залишаючи жодних шансів конкурентам? На мою думку, Apple iPhone став справжнім чудом, унікальним феноменом у світі технологій і не тільки. Саме цей пристрій змінив не лише підхід до виробництва, сприйняття, розуміння смартфона, а й формує нове покоління людства, буквально формуючи світове суспільство. І ось чому це саме так.

Зміст

  • 1 Заново винайдений смартфон
  • 2 Недосяжний рівень технологій
  • 3 Підтримка, ПЗ та життєвий цикл
  • 4 Світовий лідер 17 років поспіль
  • 5 Роздуми замість висновків

Заново винайдений смартфон

Поняття «розумного» телефона бере початки з кінця 1990-х, коли вперше з’явилися феноменальні Nokia серії Communicator. Поступово смартфони рухалися ближче до народу, з’являлися доступніші моделі компактних розмірів, які мали практичне застосування не лише в житті вічно зайнятих бізнесменів.

Кнопкові, сенсорні, з різними формами та операційними системами – їх було так багато, що не перелічити найцікавіші моделі не те що тут, а й в одному матеріалі. Саме тому ми написали їх багато. Пропонуємо ознайомитися з серією статей про різноманітні телефони інших виробників до епохи Apple iPhone:

  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2000-2001 років
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2002-2003 років
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2004 року
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2005 року (Частина 1)
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2005 року (Частина 2)
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2006 року
  • Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2007 року (фінал)

Після 2007 року все кардинально змінилося, адже реліз Apple iPhone в цьому році поступово знищив чи негативно вплинув на усі компанії, які не прийняли нові правила гри. Величезний ємнісний екран з Multi Touch (вперше у світі), плавність інтерфейсу та недосяжна для конкурентів зручність використання – всі ці фактори зробили з Apple iPhone 1 хіт продажів попри його посередні характеристики.

На релізі Apple iPhone були більш функціональні телефони інших виробників, але вони не давали того рівня взаємодії, що й перший айфон. В компанії зрозуміли, що хочуть люди і не прогадали. Відтепер користуватися розумним телефоном можуть всі, навіть не дуже розумні люди, в тому числі трирічні діти, 80-річні пенсіонери з деменцією, люди, які не вміють писати і читати тощо.

Все тому, що операційна система побудована максимально просто, інтерфейс казуальний та інтуїтивно зрозумілий. Навіть мавпу можна навчити гортати ролики в Tik-Tok та користуватися iPad.

Згодом ідентичним шляхом пішли інші, коли «позичили» головну ідею в Apple, створивши Android OS, але це вже інша історія, про яку поговоримо в окремому матеріалі.

Якщо згадати, якими складними були смартфони на Palm OS, Windows Mobile, Symbian, то все стає на свої місця: молодь просто фізично не здатна повноцінно взаємодіяти зі старою технікою, яка потребувала серйозних технічних знань та мала високий поріг входження.

Саме так з посередніми можливостями, але унікальним досвідом використання перший Apple iPhone отримав можливість перерости себе в наступних поколіннях і стати найтехнологічнішим смартфоном у світі, утримавши звання лідера світового ринку.

Недосяжний рівень технологій

Перший iPhone мав справді погану камеру, не вмів писати відео, та мав обмежені можливості Bluetooth. Тоді було раціональніше купити універсальний Samsung i780, мультимедійний Nokia N95 чи музичний Sony Ericsson W960, але є одна річ, в якій iPhone перевершив всіх відразу, не залишивши шансів примітивним візуально, але функціональним OS.

Повноцінний Web-двигун дозволяв користуватися Інтернетом без обмежень зі всіма скриптами. Сторінки завантажувалися як на комп’ютері, чим не міг похвалитися жоден смартфон того часу. Вже 17 років поспіль Safari є найшвидшим в світі браузером для мобільних телефонів.

Цікаво й те, що відрив лише зріс за останній час і тепер є кілька кратним відносно найкращих флагманів з Android. Сучасні Apple iPhone швидше опрацьовують вебдодатки, ніж більшість ноутбуків преміального класу завдяки високій продуктивності Single Core.

Двократна різниця це дуже багато. Qualcomm не може нічого запропонувати проти A-Series Apple, особливо коли справа заходить за обробку web-скриптів. Останні моделі Apple iPhone 16 взагалі переходять відмітку 30 балів в Speedometer 3.0, що вже на рівні флагманських комп’ютерів з найпотужнішими процесорами сучасності, коли майже всі Android смартфони не набирають й 10 балів.

З кожним новим поколінням iPhone отримував все краще начиння, скорочуючи відрив між конкурентами, а також ПЗ ставало досконалішим. В певний момент технології Apple пішли у великий відрив, що відбивалося на шалених продажах девайсу, мотивуючи компанію вкладати ще більше коштів в розробку нових моделей. Звісно, великою мірою на це впливала й потужна рекламна компанія, яка змогла ототожнити сучасного користувача саме з iPhone, а не з якимось іншим смартфоном.

Починаючи з iPhone 3GS корпорація Apple вже відкусила чималий шматок ринку (мільйон пристроїв за тиждень продажів), а iPhone 4S вивів поняття мобільного фото та процесорної швидкодії на принципово новий рівень. Згодом дійшло до того, що Mediatek, Samsung, Qualcomm відставали від Apple в технологічному розвитку на 3-4 роки!

Розглянемо два випадки з актуальними та старими смартфонами, щоб зрозуміти куди рухається тенденція. На щастя, відрив від монополіста скорочується, але не так швидко, як хотілося б цього. Очевидно, що Apple дала серйозний поштовх для розвитку ARM процесорів, наче AMD свого часу розворушила x86 ринок.

Згідно з офіційними даними Geekbench смартфони Apple iPhone мають величезний відрив від конкурентів. Наприклад, Apple iPhone 8 має на 62% продуктивніше ядро, ніж в ровесника Samsung Galaxy S8, а в багатопотоці набирає на 25% більше балів. Чи змінилося щось зараз?

Незалежні тестування лише підтверджують факт, що Apple залишає конкурентів далеко позаду. iPhone 16 Pro Max на 35% швидший за Samsung Galaxy S24 Ultra в синтетичних тестах Geekbench Single Core, на 17% швидший в Multi Core та у 2+ рази швидший під час обробки браузерних скриптів в Speedometer 3.0. Що ж, відставання вже менше, хоча є кілька нюансів.

В тестах штучного інтелекту яблучний телефон також демонструє дивовижний відрив. Різницю можна вимірювати не у %, а в разах. Навряд чи Google гордо заявить на своїй презентації, що їх флагман (Pixel 9 Pro XL) лише у два рази повільніший за iPhone 16 Pro Max. Добре, що не в п’ять.

Комбінація відмінного програмного забезпечення з апаратним дала свої плоди. Цей симбіоз не мав рівних серед конкурентів (17 років пройшло, а лідерство не змінилося). Попри гарний старт операційна система від Google з роками почала програвати за щедрого покупця все більше і більше.

В реальних умовах різниця стає ще більшою в міру старіння пристрою. Регулярні оновлення, постійна підтримка та якісне програмне забезпечення роблять так, що iPhone дозріває наче якісне вино з часом, а конкуренти перетворюються на оцет. Ще на релізі вони програють в бенчмарках, а з плином часу відрив лише збільшується.

В преміальному сегменті OS Android не могла боротися проти iOS через низьку якість програмного забезпечення, високе споживання оперативної пам’яті та заряду акумулятора, хоча свою популярність він все ж отримав серед смартфонів нижчого класу. Зараз справи в Android значно кращі, але все ще технологічно він знаходиться далеко від «яблучної» екосистеми.

Цікаво й те, що з меншими акумуляторами Apple iPhone мають найкращу у своєму класі автономність. При чому зі збільшенням навантаження на процесор зростає відрив від конкурентів. Лише бюджетні Android смартфони зі слабкими чипами можуть обігнати iPhone в плаві автономності, але флагманам годі зарікатися.

  • iPhone 16 Pro Max встановив рекорд у тесті PhoneBuff на час роботи без підзарядки — 28 годин 14 хвилин

Енергоефективний процесор не лише на 30-40% продуктивніший за аналогічні від Qualcomm, а й споживає менше енергії, менше перегрівається та не тротлить так, як в інших виробників. Чого лише варті графіки стрес-тестів для Android флагманів – платимо повну ціну, а отримуємо 60-70% швидкодії в кращому випадку. Типовий користувач Apple не здогадується про ці поняття, але бачить, що його смартфон швидший за конкурентів з OS Android.

Саме так формується думка і загальне сприйняття лідера. Тобто сучасний Android флагман може бути дійсно швидким, зручним, якісним, але… iPhone просто кращий в кожному з цих пунктів, що помічає досвідчений/недосвідчений користувач, навіть, без усіх цих тестів з «цифрами» в бенчмарках, де Apple є беззаперечним лідером.

З камерами також все начебто зрозуміло: iPhone добре фотографують на рівні інших флагманів і найкраще знімають відео (тут без конкуренції), та найважливіше, що вони мають найвищий % вдалих фото.

Варто згадати наш тест Samsung Galaxy S23 Ultra проти Apple iPhone 14 Pro Max, де переможця фотобатлу помітно неозброєним оком, а вночі тим більше. Зліва на фото Apple, справа Samsung.

Власники iPhone люблять їх камеру за стабільність і правильно налаштовані алгоритми, які вміють розмивати фон, правильно виставляти освітлення, різкість, на відміну від ненадійного ПЗ в Android. Не дивно, чому обирають саме їх, а не смартфони, що не можуть розмити фон навколо котика (S23 Ultra).

Чомусь рейтинги на кшталт DXOMARK не допомагають просувати своїх лідерів, адже про існування тих топ-смартфонів знають лише справжні ентузіасти (або жителі Китаю). Вони можуть зробити якісні фото, але користувачі на масовому ринку все одно обирають надійність та стабільність в мобільній камері, а бонусом отримують найкраще відео на ринку серед смартфонів, з чим не посперечаються й фанати протилежного табору.

Користувачі iPhone не задумуються про ці технологічні тонкощі, бенчмарки, тести, але вони бачать і відчувають різницю на своєму власному досвіді. Можна купити якісний смартфон будь-якого виробника (конкуренція стала сильна і флагмани Android сильно покращали), але навіщо гарний, якщо є можливість придбати найкращий?

Підтримка, ПЗ та життєвий цикл

Відомо, що Apple довго підтримують свої пристрої, випускаючи актуальні оновлення, надають послуги з ремонту тощо, тому не дивно бачити їх домінування на ринку відновлених смартфонів, адже такі пристрої є сенс ремонтувати, бо їх куплять й після ремонту за чималу суму. Попит шалений, навіть, на iPhone з відміткою «відновлено на заводі».

А як там справи з підтримкою операційної системи? Свіжі оновлення на пристрій 7-річної давності? Чому б ні! І це в той час, коли більшість китайських смартфонів отримують оновлення не більше ніж два роки.

Смартфони Apple сумісні з останньою версією iOS 18:

  • iPhone XR
  • iPhone XS
  • iPhone XS Max
  • iPhone 11
  • iPhone 11 Pro
  • iPhone 11 Pro Max
  • iPhone 12 mini
  • iPhone 12
  • iPhone 12 Pro
  • iPhone 12 Pro Max
  • iPhone 13 mini
  • iPhone 13
  • iPhone 13 Pro
  • iPhone 13 Pro Max
  • iPhone 14
  • iPhone 14 Plus
  • iPhone 14 Pro
  • iPhone 14 Pro Max
  • iPhone 15
  • iPhone 15 Plus
  • iPhone 15 Pro
  • iPhone 15 Pro Max
  • iPhone 16
  • iPhone 16 Plus
  • iPhone 16 Pro
  • iPhone 16 Pro Max
  • iPhone SE (2-го покоління)
  • iPhone SE (3-го покоління)

Samsung також старається підтримувати свої флагманські рішення якомога довше, але поки що їм далеко до рівня Apple в цьому плані. Samsung Galaxy S9 (ровесник iPhone XS) отримав оновлення до Android 10, коли на підході Android 15. Тобто лише дві версії, як в найдешевших смартфонів Nokia, HMD, Motorola, а iPhone 2018 року випуску досі працює на найновішій версії системи iOS 18.

Отже, Apple iPhone залишається актуальним довше, значно-значно довше, ніж найкращі «конкуренти» з Android OS. Вживаний Samsung Galaxy S9 можна придбати за 2500-4000 гривень, а за Apple iPhone XS доведеться віддати у два рази більше, а той в три, залежно від технічного стану.

Обидва смартфони мали приблизно однакову вартість на старті продажів, а знецінюються по-різному. Флагмани китайських виробників втрачають в ціні ще більше, тому що на них низький попит, а за iPhone люди готові хоч побитися біля магазину.

Неймовірний попит суспільства на Apple iPhone спричиняє повільну втрату вартості, а пов’язано це з тим, що ці смартфони залишаються актуальними довше, ніж будь-які інші. Вони показують вищу швидкодію (про що говорили вище) на релізі, а через 5-8 років різниця ще більше зростає не на користь Android флагманів.

Саме через це вони так дорого коштують на вживаному ринку, а Xiaomi, Redmi, Poco, Vivo, Oppo, Realme, Motorola, Sony, Asus, ZTE, Samsung, Nokia та інші топові смартфони дешевіють швидше (нікого не цікавлять?), ніж тануть льодинки граду в липні.

Коли інші телефони викидають на смітник, бо вони більше не мають цінності в суспільстві, iPhone ремонтують, відновлюють, продовжують експлуатувати якомога довше, бо 6-7 річний пристрій все ще залишається актуальним.

Це один з показників зацікавленості, потрібності, важливості, актуальності, необхідності, бажаності смартфонів серед суспільства, принаймні серед його переважної більшості. Поки що Apple iPhone є лідером за тривалістю життєвого циклу без натяку на конкуренцію.

Світовий лідер 17 років поспіль

Крім того, що Apple iPhone є найбільш бажаним телефоном (і пристроєм взагалі) у світі, компанії вдалося перевершити (не надовго) лідера за кількістю проданих одиниць. При цьому найпопулярніші у світі моделі Samsung A-серії коштують в 5-8 разів менше за iPhone, тобто є бюджетними, а флагмани продаються значно гірше.

У 2022 році 75% преміальних смартфонів були від Apple і тенденція йде лише на користь яблучної корпорації. Флагмани з OS Android купують все менше, адже люди розчаровуються в них з очевидних причин, про які говорили вище (продуктивність, ПЗ, підтримка).

  • Різні iPhone зайняли відразу 8 місць у ТОП-10 найпопулярніших смартфонів 2022 року

У 2024 році iPhone знову домінує на ринку, займаючи найбільше місць в десятці найпопулярніших смартфонів світу. Лідером став iPhone 15, з 4.1%, а найближчий смартфон іншого виробника Samsung A15 5G має лише 2.0% в другому кварталі року. Єдиний флагман в рейтингу Samsung Galaxy S24 Ultra (відносно Q1 2024 продажі впали) продається майже в три рази гірше, ніж Apple iPhone 15 Pro Max.

Жодними флагманами Google Pixel, Motorola, Xiaomi (лише бюджетка), ZTE, Asus, Sony в рейтингу й не пахне. Apple твердо тримає лідерство продажів вже 17-ий рік поспіль і поки не натякає, що хтось здатен посунути їх продукт. Вони щороку перевершують свої власні очікування, встановлюють нові рекорди та все глибше проникають в суспільство як головний пристрій в житті людини.

  • Передзамовлення iPhone 15 Pro Max перевищили прогнози Apple, — Мін-Чі Куо

Більше ніж два мільярди iPhone у світі – це багато, враховуючи, що вони залишаються актуальними значно довше, ніж конкуренти з Android. Коли флагмани інших виробників відправляються на утилізацію, iPhone ще кілька років отримує актуальні оновлення і продається третьому-четвертому власнику на вторинному ринку.

  • Звіт Apple: $69,7 млрд від продажів iPhone і 2,2 млрд активних пристроїв у всьому світі
Лише санкції Китаю проти Apple допоможуть Android відбити кілька % преміального сегменту.

Про абсолютне світове лідерство свідчить не лише суха статистика продажів, а й кілометрові черги в день запуску. В сучасному світі технологій люди стають в черги хіба що за ігровими консолями Sony, або ж за смартфонами Apple, щось інше побачити майже неможливо.

Чи бачили ви колись чергу за новинками Xiaomi, Samsung, Pixel? Так само ніхто не спішить купляти класичні ПК, телевізори, ігрові ноутбуки, а Apple iPhone наскільки бажаний, що люди готові забивати місце на ніч, спати в наметі, брати кредит, бігти одне одному по головах заради цього пристрою, щоб отримати його першим. Наче за цукром в радянські часи, стоять фанати в очікуванні новинки та це продовжується вже майже два десятиліття поспіль. Це і є феномен Apple.

Роздуми замість висновків

Якби не Apple, то зараз точно не було б таких функціональних смартфонів, в тому числі на OS Android, адже саме iPhone дав важливий поштовх прогресу, змусив виробників працювати в поті чола, щоб конкурувати з новим хітом продажів.

Завдячуючи успіху Apple iPhone світ отримав шалений приріст продуктивності мобільних чипів, розвиток мобільного фото та соціальних мереж. Дивлячись на продажі яблучного смартфона інші виробники й самі почали приносити інновації в умовах складної конкуренції.

Та чи на краще це все? Яким світ був би без Apple iPhone? Можливо, він був би гіршим… або значно кращим. Ймовірно, люди менше часу проводили б перед екранами незручних для використання смартфонів зі стилусом, а більше спілкувалися наживо, менше переглядали відео на портативних пристроях, а частіше купляти стаціонарні комп’ютери.

Можливо, діти не страждали б розладами психіки через мобільні відеоігри з механіками казино чи перегляд коротких відео в Tik-Tok, а мами-одиначки проводили час з дітьми, замість переписок з потенційними вітчимами для доньки в Instagram, або під час знімання нового ролику для OnlyFunds.

Саме з 2007 року (запуск Apple iPhone + YouHub) в десятки разів зросло фінансування 18+ індустрії, сильно впала народжуваність, знизився рівень тестостерону в чоловічого населення, почалося домінування ультра лівих настроїв в масових медіа тощо. Як мінімум, люди стали більше спілкуватися онлайн в переписках, а менше по телефону голосом.

Безумовно, технологічний прогрес напряму пов’язаний з цими всіма соціальними змінами, а Apple iPhone, як головний пристрій сучасності, зробив найбільший вклад у фундамент того, що маємо саме зараз. А можливо це все справді на краще?

Іноді зміни йдуть на користь, тому час все поставить на свої місця у світі нових людей. Світі, який своїм неймовірним впливом на суспільство формує компанія, що розпочала шлях з «маленького гаражу».

Теги за темою
ТехнологіїApple
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Сікорський відреагував на слова Келлога щодо розміщення польських сил в Україні
Европейская правда
2025-05-14T10:55:15Z
Уряд затвердив Дорожні карти, потрібні для переговорів про вступ України в ЄС
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:54:24Z
Переговори у Стамбулі: в адміністрації Путіна зробили останні заяви про участь
TSN
2025-05-14T10:51:59Z
Армія РФ посилює бойові дії на двох ділянках фронту
TSN
2025-05-14T10:51:38Z
Стефанішина розповіла про наступні кроки до відкриття першого кластера на переговорах з ЄС
Европейская правда
2025-05-14T10:49:32Z
Росія приховує внутрішню катастрофу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:48:20Z
Троє українців заарештовані в Німеччині за шпигунство на користь РФ і підготовку теракту
ТСН
2025-05-14T10:36:52Z
У Путіна висловилися про розповсюдження ядерної зброї
TSN
2025-05-14T10:36:23Z
Беленюк засвітився із Тимошенко та анонсував «матч з настільного тенісу»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:33:14Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
На могилі Ніни Матвієнко встановлено пам’ятник
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:48:48Z
47-річний Том Гарді шокував своїми проблемами зі здоров'ям і здивував причиною їхньої появи
ТСН
2025-05-14T10:36:34Z
"Євробачення-2025": коли у фіналі конкурсу виступить Ziferblat і що таке "вибір продюсера"
TSN
2025-05-14T10:15:33Z
Андрій Білоус вперше прокоментував своє звільнення з Молодого театру: "Я подав заяву добровільно"
TSN
2025-05-14T10:06:00Z
Білоус, якого звинувачують у домаганнях, залишив посаду у Молодому театрі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:59:06Z
Колишня P. Diddy в суді розкрила таємницю "білих вечірок" і шокувала, як він знущався з неї роками
ТСН
2025-05-14T09:33:27Z
Єфросиніна звинуватила Фреймут у брехні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:45:32Z
Після першого півфіналу "Євробачення" букмекери змінили ставки: яке місце пророкують Україні
TSN
2025-05-14T08:18:29Z
Проректора хмельницької військової академії відсторонено від виконання обов'язків
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:57:43Z
Папа Римський готовий виступити посередником у мирних переговорах
ТСН
2025-05-14T10:36:47Z
Скільки українців категорично заперечує «мирний» план Росії – опитування
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:33:02Z
Як змінилася довіра українців до Зеленського: дані останнього опитування
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:48:10Z
Дружинам і дітям військових нададуть знижки та пільги: які саме
ТСН
2025-05-14T09:33:11Z
В Україні під виглядом «чаю для схуднення» продають психотропи: як це загрожує покупцям
ТСН
2025-05-14T09:21:02Z
Скільки українців довіряють Зеленському: соціологи здивували відповіддю
TSN
2025-05-14T09:09:05Z
Середній вік — це скільки років: розбираємося в понятті
ТСН
2025-05-14T07:51:06Z
Ексміністр оборони Гриценко похизувався здобутками сина
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T06:01:47Z
У Соломʼянському районі лікарі проводять виїзне обстеження на вірус гепатиту А
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:51:07Z
Що потрібно знати про вірусний гепатит А: як передається, симптоми, пояснює експерт
TSN
2025-05-14T09:48:09Z
Що можна додати до супу, щоб зробити його смачнішим: ці інгредієнти кидають наприкінці варіння
ТСН
2025-05-14T09:33:11Z
Лікарня «Феофанія» відтепер надає послуги для всіх громадян – голова КМВА
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T07:12:20Z
Кір шалено атакує Київ: з 10 контактних хворіють 9 — де найбільший ризик "підчепити"
ТСН
2025-05-14T03:58:47Z
Головки капусти виростуть великими, міцними й соковитими, якщо посадити поруч ці рослини
ТСН
2025-05-14T03:58:39Z
Ці звички руйнують ваш сон: лікарі назвали найпопулярніші помилки
ТСН
2025-05-14T03:57:46Z
Названо найгірші макарони, які не можна їсти, але їх купують усі
ТСН
2025-05-14T03:57:40Z
Гепатит А лютує у Києві: що відомо та як уберегти себе і дітей
ТСН
2025-05-14T03:57:06Z
Експорт соняшникового шроту впав до 13-річного мінімуму
AgroPortal
2025-05-14T10:30:58Z
Дефіцит кадрів змушує аграріїв автоматизувати системи поливу
AgroPortal
2025-05-14T10:00:07Z
«Євроінтеграція ВПК України — це важлива частина безпекової програми Європи», - народний депутат Ігор Копитін
TSN
2025-05-14T09:48:16Z
Ми наголошуємо на поетапній євроінтеграції українського агросектору, з перехідним періодом, - Андрій Дикун
Agravery
2025-05-14T09:45:54Z
ЄС зменшить квоти на імпорт з України кукурудзи, цукру, меду та м'яса птиці
AgroPortal
2025-05-14T09:00:47Z
Ціни на фрукти в Україні зростуть: весняні заморозки знищили врожай
VGorode
2025-05-14T08:42:48Z
Площі під цукровим буряком зменшаться на 50 тис. га
AgroPortal
2025-05-14T08:30:56Z
Наглядова рада «Укрзалізниці» продукує мільярдні збитки. Глава «Укрметалургпрому» зробив скандальну заяву
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:24:27Z
Держстат: у квітні продукти харчування дорожчали вдвічі швидше за індекс споживчих цін
Agravery
2025-05-14T07:51:36Z
Понад 6 тис. дітей з Луганщини окупанти залучили до «юнармії»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:42:33Z
Для чого проводяться щорічні гідравлічні випробування: роз’яснення «Київтеплоенерго»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:51:37Z
Якою буде погода в Україні 15 травня: прогноз синоптикині
TSN
2025-05-14T09:48:30Z
Ізраїлю букмекери прогнозують 5 місце на «Євробаченні 2025».
FM-TV
2025-05-14T09:42:18Z
Ракам не варто за всім гнатися, а Левам слід рухатися вперед: гороскоп за картами Таро на 14 травня 2025 року
ТСН
2025-05-14T09:33:39Z
Як посадити розсаду у холодний грунт і зібрати врожай
TSN
2025-05-14T09:09:40Z
Окупована Донеччина на межі водної катастрофи
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:09:13Z
Київ готує рішення для впорядкування руху електросамокатів: подробиці
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:06:53Z
Легенді кримської журналістики Миколі Семені – 75!
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:00:30Z
14-річна дівчина випала з вікна учбового закладу у Дніпровському районі Києва
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T10:51:15Z
Вчителька з Вінниці допомагала чоловікам втекти за кордон: деталі схеми
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:45:10Z
Вночі на Хмельниччині сталися сильні вибухи: що відомо про атаку "Шахедів"
TSN
2025-05-14T07:33:09Z
Біля узбережжя Криту стався землетрус
Европейская правда
2025-05-14T06:42:49Z
Нацполіція проводить масштабну спецоперацію з понад 200 обшуками: що трапилось
TSN
2025-05-14T03:59:36Z
СБУ викрила зрадника, який готував удар по лініях електропередач Рівненської АЕС
ТСН
2025-05-14T03:58:20Z
На Волині чоловік пропонував сестрі дружини секс: він поплатився
ТСН
2025-05-14T03:58:12Z
Підпал будинку британського прем’єра: поліція заарештувала підозрюваного
ТСН
2025-05-14T03:57:53Z
Викрито злочинну організацію, яка займалася секс-експлуатацією жінок: деталі схеми
TSN
2025-05-14T03:57:32Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
“Новий автомобіль та старий водночас: Volkswagen Beetle 1972 року з пробігом лише 104 милі”
Топ Жир
2025-05-12T14:00:33Z
Водій вантажівки перевернув Cybertruck у лютій дорожній сутичці
Топ Жир
2025-05-12T13:45:04Z
Через ризик шпіонажу: в Британії ввели обмеження для власників китайських машин
AutoGeek
2025-05-12T13:27:59Z
Ексклюзив за $3,5 мільйона: на аукціон виставили найкращий Lamborghini
Фокус
2025-05-12T13:21:48Z
ЄСА надала автовиробникам саме те, про що вони просили
Топ Жир
2025-05-12T13:00:04Z
Електромобілі Hyundai у небезпеці: китайські бренди націлились на ринок Південної Кореї
AutoGeek
2025-05-12T12:48:25Z
Зустрічайте безалкогольну новинку — "Біле Alco 0" зі смаком грейпфрута
VGorode
2025-05-14T10:21:25Z
Скільки днів не псується варена гречка: експерти розповіли про точну тривалість зберігання популярної страви
ТСН
2025-05-14T08:33:20Z
Несподівані формати відпочинку: що стає популярним серед багатіїв
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T06:27:48Z
Найпопулярніші фрукти у світі перебувають на межі зникнення: що відомо
TSN
2025-05-14T03:59:04Z
Як відлякати птахів від вишень, черешень та малини: три найкращі способи
ТСН
2025-05-14T03:58:58Z
Нумерологи стверджують, що у ці дати народжуються найпривабливіші жінки: перевір свою
ТСН
2025-05-14T03:58:54Z
Як зберегти редиску від тріщин: основні поради для городників
TSN
2025-05-14T03:58:09Z
Що можна покласти в зелений борщ замість щавлю: смачні альтернативи, які зроблять смак страви ще яскравішим
ТСН
2025-05-14T03:57:51Z
Ці продукти лише зіпсують напій: що в жодному разі не можна додавати в каву
ТСН
2025-05-14T03:57:30Z
«Шахтар» – «Динамо»: де та коли дивитися трансляцію фіналу Кубка України
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:36:32Z
На фронті загинув призер чемпіонатів світу з веслування Олександр Калініченко
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:18:18Z
Президент Бразилії відреагував на призначення іноземця головним тренером збірної
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T09:09:01Z
Євроліга прокоментувала загибель 17-річного баскетболіста
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:51:58Z
«Приниження». Російський тренер влаштував істерику через недопуск ковзанярів з РФ до Олімпіади
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:36:00Z
Збірна України з баскетболу дізналась потенційних суперників у кваліфікації чемпіонату світу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:12:05Z
Йокіч повторив унікальне досягнення легенди НБА
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T08:06:37Z
Скандальний російський тенісист поскаржився, що його ображали вболівальники у Римі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T07:30:19Z
50 років тому український футбольний клуб вперше виграв єврокубок
ГЛАВКОМ NET
2025-05-14T07:12:36Z
Apple розробляє технологію керування iPhone силою думки - імплант вже тестують
TSN
2025-05-14T09:48:07Z
Чи ваш кіт психопат? Вчені створили тест, який дає відповідь
TSN
2025-05-14T08:06:41Z
Магнітна буря 13 травня: яка буде її активність
TSN
2025-05-14T05:18:49Z
Як ухвалювати рішення за секунди: техніка від ЦРУ
ТСН
2025-05-14T03:59:19Z
На Марсі виявили "вафлі" та "стільники": вчені припускають сліди давнього життя
ТСН
2025-05-14T03:59:11Z
"Загублене море" під США: як школяр натрапив на озеро, яке не може дослідити навіть наука
ТСН
2025-05-14T03:58:13Z
У США знайшли мумію з "людськими руками": вчені досі не можуть встановити, хто це
TSN
2025-05-14T03:57:35Z
Вчені шоковані: динозаври жили в Антарктиці
ТСН
2025-05-14T03:56:51Z
Що відбувається з тілом після смерті: вчені зафіксували загадкове явище
ТСН
2025-05-14T03:56:34Z