MY.UAНовини
"Кричу так, що аж соромно за слова": інтерв'ю з командиром Вересом про бої, фронт та сім'ю
"Кричу так, що аж соромно за слова": інтерв'ю з командиром Вересом про бої, фронт та сім'ю

"Кричу так, що аж соромно за слова": інтерв'ю з командиром Вересом про бої, фронт та сім'ю

Герой України, командир підрозділу К-2 54 ОМБр Кирило Верес в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу розповів, що інколи йому соромно за власні слова. Однак головне – це результат.

Чим Кирило Верес займається у відпустці

Ймовірно, ви приїхали в Київ на декілька днів. Чи встигли ви побувати вже вдома, чи ви лише швидко справи вирішити – і назад?

Я вдома за сімейними обставинами. За особисто сімейними. Тому, звісно, вдома побував, але не так багато часу, як би хотілося. Я приїхав додому займатися родиною. Однак 90% часу – це все одно справи підрозділу.

Тобто вам, коли ви вдома, не можна вимкнути телефона?

Сьогодні, думаю, так вже зроблю ввечері, щоб взагалі ніхто не додзвонився.

А що ви робите насамперед, коли приїжджаєте додому?

Насолоджуюсь благами цивілізації. Ну, звісно, це сім'я. Це світло. Це просто умови. Мені взагалі хочеться звичайних людських умов. Це хоча б перших 10 – 12 годин. Просто виспатись, подивитись телевізор. Ну, як всі пересічні люди. Що ж вони роблять у вихідний день?

Ви говорите про благо цивілізації. Я думаю, можливо, сходити в ресторан.

Благами цивілізації я називаю світло та вбиральню.

А от взагалі, якщо говорити про те, щоб вийти кудись, вийти в театр, кінотеатр?

У мене немає на це часу. Наприклад, за минулу відпустку у мене не було такої змоги.

Зверніть увагу! Нещодавно на 24 Каналі вийшло ще одне інтерв'ю з Кирилом Вересом. У ньому він відверто відповів, чому не вважає, що мають воювати усі чоловіки. Про це та багато іншого – читайте за посиланням.

"Я не дзвоню додому"

Як взагалі війна змінила ваші погляди на життя і на спілкування з родиною?

Це треба спитати в родини. Сім'я мене підтримує, це є факт, цього нікуди не діти, як, в принципі, у всіх військовослужбовців.

Як війна змінила моє життя? Я прийшов на війну у 25, мені зараз 36. Третину життя провів на війні. Які інтереси були в 25 років? Ну, це було щось одне. Зараз, мабуть, інтереси інші, але я не можу цього сказати, які вони.

Як ви зберігаєте зв'язок зі своєю сім'єю, коли ви на війні?

Я майже не спілкуюсь зі своєю сім'єю. Ну, скажімо так, за цей місяць я ні разу не дзвонив додому.

Чому?

Це реально відвертає мою увагу. Я казав це ще два роки тому, тоді на мене полився хейт, типу "як ти можеш не дзвонити?".

Якщо я буду дзвонити додому і думати, скажімо, про ремонт або про штори, я не зможу займатися нормально. Я буду перемикатись.

Звісно, списуюсь. Ну, по-перше, зараз 2024 рік – ера технологій. Якщо я є в WhatsApp, там написано, коли я був останній раз в мережі. Якщо я в WhatsApp висвічуюсь кожні 30 хвилин і час оновлюється, то знають, що я живий. Ми списуємось, мабуть, раз в три дні, декілька есемесок я пишу: так чи ні, плюс чи мінус.

Я приїжджаю додому, ми тоді вже спілкуємось. Раніше, мабуть, я, може ще дзвонив три рази в місяць. Зараз, за останній місяць, ні разу. Це нормально в нас. Це ситуація суто моєї сім'ї.

Якщо до мене дзвонять батьки і кажуть, що їх боєць п'ять днів не на зв'язку, але він був у WhatsApp, це вже зовсім інша ситуація. Таке вже не проходить, тоді він має бути на зв'язку, якщо живий і здоровий, раз на дві доби, раз на три.

У мене ситуація трохи інша. Я командир, я маю право приймати такі рішення. Так що тут не треба порівнювати.

Дружина нормально це сприймає?

Запитайте в неї. Ну, звичайно, нормально.

Тобто вона звикла вже до цього?

Ну, так. Це таке життя. Чим більше масштабується наш підрозділ, чим більше моя військова кар'єра зростає, тим наше спілкування стає меншим і меншим. Однак, коли я вдома, я з дружиною, якщо є можливість, 20 годин з 24 на добу.

Що ви робите? Допомагаєте їй щось вдома?

Що скажуть, то і роблю.

Коли Верес звільниться

Чи бачите ви себе в цивільному житті?

Звичайно. Ким, це ще не знаю, але бачу. Я хочу, щоб я перейшов в цивільне життя. На кожному інтерв'ю, якщо мені ставлять якісь питання, я завжди на них відповідаю. Я роблю все для того, щоб я вже повернувся до цивільного життя.

Тобто це означає, що після завершення війни ви звільняєтеся?

Миттєво. Або тоді, коли буде можливість. Тобто якщо цьому буде сприяти ситуація. Скажімо, не буде вже активної фази війни. Якщо я вже не буду потрібен, умовно кажучи, як військовий зі своїми навичками, тоді я відразу звільнюся.

У минулому – директор нудистського пляжу

ЗМІ писали, що Кирило Верес до війни був директором нудистських пляжів.

У Києві він один, тому нудистського. Директором з розвитку. Це різні речі.

Що ви там робили? Як це бути директором нудистського пляжу?

Як звичайного пляжу. Дивився, щоб пляж процвітав і працював, і щоб людям було комфортно.

Повернетеся на цю роботу?

Ні. Я звідти пішов ще за декілька років до війни. Я вже не в тому віці. Мені це вже не цікаво. Це було колись в дитинстві. Однак це дало великий поштовх навіть зараз в моїй роботі. У мене на той час було десь 30 – 40 підлеглих, за якими я дивився.

Відвідувачів, клієнтів було до трьох тисяч людей в день. Скажімо так, я цей досвід масштабував у військову ланку – підготувався до війни й додав ще військового управління. Бо в армії ж у нас все згідно, відповідно.

А на цьому нудистському пляжі відпочивали?

Ні. Я працював. 24/7.

Шлях від просто військового до командира

До війни у вас не було бойового досвіду. Як так сталося, що ви стали одним із найвідоміших командирів? Як ви потрапили до армії?

Почалась війна, пішов воювати. Все банально і просто.

Чому?

Бо це обов'язок кожного чоловіка. Я зараз кажу свою думку, я нікому нічого не нав'язую. Хай кожен робить, як вважає за потрібне. Моє особисте бачення таке.

Коли починалась війна, був Крим, пам'ятаю, тоді вже на Майдані записували майбутніх добровольців. Коли почалась війна, я відразу зрозумів, що треба їхати.

У мене була вагітна дружина, десь на 6 чи 7 місяці. Я сказав, що їду у невеличке відрядження і повернусь через місяць, через два.

Тоді всі говорили: тиждень, два, п'ятнадцять днів. Треба було реально це все закінчити. Щось затягнулося просто.

А як став командиром? Ну, не знаю, якось так сталося. Мабуть, був в потрібний час в потрібному місці. Мені по житті дуже везло з командирами та з особовим складом, і з тим, хто мене оточував. Це завжди були класні, професійні козаки та командири, які не просто "ти йди загинь, але зроби; йди знищ, але зроби".

Тобто мене навчали насправді багато. В мене вкладалася країна. Можливо, не сама країна, але мені давав командир бригади ресурс, він мене вчив, вчив, вчив, вчив. У мене є особовий склад.

До повномасштабного вторгнення, ми проводили дуже багато різних операцій, у нас була одна ротація, було 56 операцій за 8 місяців. З 2017 року було 4 ротації. Тобто, операцій було набагато більше, ніж 100.

Операції були успішні, деякі з них були насправді дуже відомі у своїх військових колах. Наприклад, знищення техніки, якоїсь бази, взяття когось в полон, якась засідка. Військове коло дуже маленьке. Ти знищив десь якусь ціль, а до вечора це вже знають 2 – 3 бригади поруч. Це "сарафанне" радіо, це класно.

Крім того, ми всі спілкувалися, завжди ділилися досвідом. Підрозділів було таких небагато. І це реально такі змагання були. Хто більше знищить, хто краще знищить, хто швидше знищить.

Зараз, мабуть, теж є змагання?

Ні, зараз треба вижити. Раніше на операцію було до 40 хвилин, треба було якусь ціль знищити за 30 хвилин. Тиждень ми готувались, зараз ніхто не готується тиждень. Зараз ми граємо другим номером, саме мій підрозділ.

Зараз мій підрозділ є там, де з квітня місяця було тільки півтора тижня затишшя. Тобто майже кожен день ворог здійснює якісь великі або невеликі штурмові дії, тому ми реально граємо другим номером.

"Мої бійці – мої діти"

У вас є діти і дітьми ви називаєте бійців свого підрозділу. В кожному інтерв'ю ви про це говорите. Чому саме діти? Ви з ними настільки близькі?

Ні, я вважаю, що я їх тоді більше буду цінувати. Я кажу, що з друзями можна свариться, розходитись. Вони вже можуть стати не друзями, а просто знайомим, спілкуватись, не спілкуватись.

А вони (бійці підрозділу – 24 Канал) від мене вже нікуди не дінуться. Я від них також. Країну і сім'ю не обирають. Я їм так само все пояснюю по двадцять тисяч разів, як я пояснюю своєму десятирічному сину.

Буває, кажу, що мені сину легше пояснити, якому десять років, ніж дядьку, якому тридцять два.

Чи є хтось з ваших родичів, можливо, хто воює теж у вашому підрозділі?

Ні, немає. З родичів у мене чомусь не воює ніхто.

В мене є кума моя, але вона вже була в цьому батальйоні і потім вона стала моєю кумою. Вона не прийшла на війну через мене. Ні. Вона була до мене навіть тут. Вона була в підрозділі, який я зараз очолюю. А більше ні, мабуть, немає. І знайомих я майже намагаюсь не брати.

А що ваша кума робила?

Була піхотинцем. Зараз вона працює і з FPV-дронами, і з розвідувальними дронами. Скажімо, робота полягає у скиданні.

А взагалі багато у вас дівчат в підрозділі? От якесь співвідношення?

Дівчата в мене є на різних посадах, але я можу визначити топових дівчат, які є в боях. Їх є 5.

Проводять штурми?

Ні. Ні, я не посилаю жінок в штурми. Це моя принципова позиція. В мене є ще чоловіки. Якщо інші командири підрозділів набирають дівчат в штурми й вони можуть штурмувати, я нікому не заважаю. Це моє особисте бачення в батальйоні, яким керую я. Я ще не готовий дівчат посилати в штурми. З багатьох своїх особистих причин.

У мене в бою мають всі рівні бути. Я не хочу, щоб мені давали вибір: врятувати його чи врятувати її. Не хочу. Я вважаю, все має бути чесно.

Однак є дівчата, які беруть активну участь в бойових діях. На бомберах, на Mavic, на FPV, на всьому. Тобто вони перебувають на відстані 500 метрів, 700 метрів, кілометр перед лінією розмежування. У мене дівчата є командирами взводів, які командують багатьма крутими чоловіками.

А слухаються жінок?

Ну, якщо не будуть слухатися її, прийду я. Мене слухаються всі. Звісно, слухаються. Слухаються всі, бо вони починали бійцями та вибороли своє право стати офіцерами.

У мене є одна дівчина, яка є сержантом і вона керує дуже великим взводом, десь на 28 людей. Це взвод ударних безпілотних систем. Вона сама виборола своє право.

Мені пообіцяли мої кадри, що в цьому місяці вона отримає офіцерське звання. Якщо не отримає, то я з них "зніму" офіцерське звання. Вона командує і справляється ще й сама. Без мого втручання. Якщо потрібно, втручусь я. Якщо хтось може не повірити, чому вона ними командує, бо це я назначив. Я вважаю, що вона виборола своє місце і є достойна.

Якщо говорити про ваших "дітей", цікаво, чи сприймають вони вас як батька? Чи слухаються?

Слухають всі. Через "будь ласка", через коліно або через мат. Головне – це результат і все. Найголовніше, щоб вони виконали те, що я наказав. Те, що було заплановано, і те, що вони мали виконати.

А як ми досягаємо цієї мети? Це вже інше питання. Мене можна не любити як батька. Взагалі не потрібно любити мене як батька.

"Накази виконую, але по-своєму"

Чи ви особисто всі накази командування виконуєте?

Так, але по-своєму.

Як це?

Головне – це результат. Я даю той результат, який наказують. Я, можливо, йду не "через ліво", а "через право". Я йду не через годину, а через три, але я виконую 99% наказів, які мені дають. І виконують їх мої люди. Але по-нашому.

Я не можу послати людей на штурм, якщо мені дали три години. Я не віддам цей наказ.

Якщо я не буду впевнений, що в цьому буде успіх через три години, – це неможливо. Мені та моєму штабу потрібно хоч кілька годин продумати.

Потрібно забезпечити логістику, підтягнути матеріальні засоби. Треба хлопцям це довести. Треба довести командиру роти. Командир роти, щоб довів командиру групи, і щоб командир групи сказав хлопцям. І потім, щоб ще, бажано, це вернулось до мене, тобто, що їм для цього потрібно.

Не буває 15 хвилин в армії. Я виконаю наказ, можливо, на наступну добу. Однак по-нашому. Однак виконаю.

Емоції під час боїв

Як виходить вам зупиняти ворога?

"Діти", це все "діти". Вони роблять просто свою роботу. От я їм сказав колись, що – робимо так, так і так. Навчитись так, так і так, і все буде класно. Вони самі знають, що треба робити. Ми лише трішки "підрулюємо". 90% тих, ким я командую, засобами командира батальйону, або засобами штабу, знають, що їм потрібно робити.

Чи можуть вони робити помилки?

Так, постійно роблять.

І як ви з ними потім це якось обговорюєте? Вчитесь на цих помилках?

Здебільшого, якби це не звучало пафосно, вони роблять тоді помилки, коли вони хочуть щось зробити самостійно. От чому завжди або є невдачі, або є нюанси, коли під час бою хтось захотів зробити експеримент. Тоді я, звісно, сварюсь.

Якщо це спрацювало, я при всіх скажу, що він молодець, він кращий. Я визнаю свої помилки. Однак якщо це не спрацювало, то кожна дія має наслідки.

Втратити дрон – це одне. Втратити позицію з людьми – це зовсім інше.

От коли хтось втрачає дрон, що ви кажете?

Можу сказати просто, що він "дурачок". Якщо цей штурм зупинений, я кричу "бери новий".

Однак є таке, що штурм тільки почався і він втратив дрон, не знищивши ворога. Таймінг же розписаний так, що інші екіпажі тільки підлітають, а піхота не вийшла ще на свої бойові позиції або по ній йде щільний артилерійський обстріл, тобто піхота не може вийти і просить прикрити.

Тоді, якщо він втрачає дрон, йому потрібно 4 хвилини, щоб запустити новий дрон, а вчепити БЧ, боєприпас і долетіти – це вже 8 хвилин, це вже дуже довгий час.

Тоді, буває, я так кричу, що мені самому аж соромно від своїх слів. Однак це життя. Якщо хтось зараз скаже, що під час бою ніхто нічого не кричить, тоді у вас боїв не було.

90% Збройних Сил України кричить під час бою. Щоб краще було чути, щоб всі почули, бо це емоції, ми живі люди.

Не кричать тільки два типи людей, як я вважаю: або це дуже великі фахівці, або тобі реально нас**ть. В мене я не бачив ні перших, ні других. Я вважаю, кричиш – значить воюєш. Не воюєш – значить не кричиш.

Якщо ми всіх вбили, тобто знищили ворога, тупіть собі далі скільки хочете. Робіть собі експерименти, паліть їх там. Все, що хочете, робіть. Це вже мене не бентежить. От я просто даю вам годину на будь-які ваші фантазії.

Які були такі фантазії? Ми не бачимо багато чого на відео.

Ви багато чого не бачите по відео. У відео 90% не можна вкласти. Війна насправді – це не просто класне відео. Це сльози, піт, кров і багато л*йна, реально.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Європейці змінюють стратегію військової допомоги Україні – WP
Факти ICTV
2025-04-20T21:57:59Z
Американська Lockheed Martin і німецький Rheinmetall хочуть виробляти ракети в ЄС
Европейская правда
2025-04-30T15:49:56Z
ЄС виділяє майже мільярд євро на оборонні цілі, замовлятимуть і в Україні
Европейская правда
2025-04-30T15:49:54Z
Нацполіція спільно з СБУ провели у ліцеї лекцію з протидії вербуванню підлітків спецслужбами рф
Украина Криминальная
2025-04-30T15:46:47Z
Найвищий і найнижчий собаки у світі вперше зустрілися: яка різниця у зрості
Фокус
2025-04-30T15:42:14Z
Частина українців втратить бронювання: в Міноборони оприлюднили список
GlavRed
2025-04-30T15:30:13Z
Що означає фігурка рибки на авто: священник розповів про "таємне" значення
GlavRed
2025-04-30T15:27:10Z
Ексгумація жертв Волинської трагедії у Пужниках: дослідники почали вилучення останків
Лига
2025-04-30T15:24:56Z
Церковний календар на травень 2025: коли Вознесіння Господнє та інші важливі дати
Факти ICTV
2025-04-30T15:24:25Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
У ВР озвучили ймовірний сценарій завершення війни з Росією
ТСН
2025-04-30T15:51:47Z
У Нідерландах оголосили заходи безпеки на час саміту НАТО в Гаазі
Европейская правда
2025-04-30T15:46:02Z
Україна готова сьогодні підписати угоду про копалини зі США — Bloomberg
ZN UA
2025-04-30T15:45:41Z
В Axios дізналися, що Зеленський сказав Трампу під час їхньої зустрічі в Римі
ZN UA
2025-04-30T15:43:34Z
Чи можливий масований ракетний удар 9 травня по Україні: Жданов попередив про небезпеку
TSN
2025-04-30T15:42:48Z
Кремль намагається спровокувати Україну перед 9 травня
ГЛАВКОМ NET
2025-04-30T15:42:05Z
Директор "Повернись живим" розповів, як Україна може захиститись від російської балістики
Лига
2025-04-30T15:39:58Z
Постачання бракованих мін на фронт. Суд обрав перші запобіжні заходи підозрюваним
ГЛАВКОМ NET
2025-04-30T15:34:05Z
Злата Огнєвіч різко рознесла сучасних артистів і назвала, кого вважає професіоналом
ТСН
2025-04-30T15:51:56Z
Перші реакції на «Пункт призначення 6» — гідне і «абсолютно божевільне» продовження франшизи
ITC
2025-04-30T15:43:11Z
TVORCHI неочікувано показалися в костюмах супергероїв і на Дарницькому вокзалі заспівали про надію
ТСН
2025-04-30T15:33:50Z
Померла зірка фільму "Жахіття на вулиці В'язів" Прісцилла Пойнтер
ТСН
2025-04-30T15:30:02Z
Син Роберта де Ніро оголосив себе трансгендерною жінкою
Фокус
2025-04-30T15:10:57Z
Учасники, нові правила, перші скандали: все, що треба знати про Євробачення-2025
24tv
2025-04-30T15:00:47Z
Схудла Олександра Заріцька в купальнику посвітила пишними формами на відпочинку
TSN
2025-04-30T14:55:45Z
Камалія після скандального роману з тираном зізналася, чи вільне її серце зараз
TSN
2025-04-30T14:55:08Z
Аліна Шаманська шокувала подробицями шлюбу з Ханумаком: "Вдарив сина по обличчю"
ТСН
2025-04-30T14:52:29Z
Сімейний бізнес Седнєва: "свої" підприємці отримали 59 мільйонів на держзакупівлях
24tv
2025-04-30T15:51:59Z
Чи можуть ВПО втратити виплати через купівлю валюти та за яких умов
Факти ICTV
2025-04-30T15:43:56Z
Максим Цуцкірідзе: слідчі поліції арештували майна країни-агресора майже на 20 мільярдів — робота триває
TSN
2025-04-30T15:43:48Z
З 1 травня АЗС переходять на Е5: експерт поділився порадами щодо нового бензину
GlavRed
2025-04-30T15:36:06Z
Reuters: Китай створив "білий список" товарів США без мит
iPress
2025-04-30T15:28:31Z
Долар і євро пішли вниз: яким буде курс валют у перший день травня
GlavRed
2025-04-30T15:27:00Z
НБУ влаштував валютам цінопад
24tv
2025-04-30T15:24:45Z
Втратив понад 134 мільряди доларів: чи залишається Маск найбагатшою людиною світу
24tv
2025-04-30T15:24:41Z
Податки для онлайн-продавців: законопроєкт зареєстрували у Раді
24tv
2025-04-30T15:24:01Z
У Харкові під час перевірки документів чоловік погрожував ножем співробітнику ТЦК
Мій Харків
2025-04-30T15:43:47Z
Ізраїль охопили масштабні пожежі - вогонь дістався Єрусалиму, у місті оголосили евакуацію
Комсомольская правда
2025-04-30T15:34:24Z
У Брюсселі сталася стрілянина, є поранений
Европейская правда
2025-04-30T15:22:12Z
Порнозірка з Колумбії вбила своїх партнерів по сексу та заморозила їхні розчленовані останки
Telegraf
2025-04-30T15:15:24Z
Дезертир інсценував “зникнення безвісти” заради компенсації – ДБР
1News
2025-04-30T15:12:35Z
Убивство немовляти у Рівному: з’явились моторошні подробиці події
TSN
2025-04-30T15:06:39Z
52-річний чоловік отримав повістку і відмовився від мобілізації, бо його брат воює: що вирішив суд
ТСН
2025-04-30T15:06:27Z
В Ізраїлі вирують нищівні пожежі: країна просить про міжнародну допомогу та розгортає війська
24tv
2025-04-30T15:00:38Z
Російський військовий розстріляв сім’ю на Курщині: моторошні подробиці
ТСН
2025-04-30T14:57:50Z
Вниз головою чи догори: як не можна мити голову
GlavRed
2025-04-30T15:49:43Z
Обличчя покрилося горбами: чоловік розповів, чим закінчилася покупка светра в секонд-хенді
TSN
2025-04-30T15:33:25Z
На чому краще варити вівсянку: на воді чи молоці — кулінари дали остаточну відповідь
ТСН
2025-04-30T15:33:19Z
Вісім ознак того, що ви житимете дуже довго: перевірте себе
TSN
2025-04-30T14:55:18Z
Знижки та програми лояльності — як аптечні мережі роблять ліки доступнішими для українців
ТСН
2025-04-30T14:52:44Z
Як визначити кислотність ґрунту в домашніх умовах: прості способи без спеціальних приладів
ТСН
2025-04-30T14:52:09Z
Найкраща страва з капусти і фаршу: це зовсім не голубці — готується швидко і дуже смакує
ТСН
2025-04-30T14:51:48Z
Бурштинова кислота для огірків: як і для чого застосовувати
ТСН
2025-04-30T14:51:15Z
У світі незабаром може з’явитись вакцина, яка допоможе позбутися акне
ТСН
2025-04-30T14:51:12Z
Прогноз погоди у Львові на 1 травня: яку небезпеку може нести цей день
Политека
2025-04-30T15:46:32Z
Прогноз погоди в Харкові та області на 1 травня: синоптики попередили про дощ та перепади температури
Политека
2025-04-30T15:46:01Z
Київ продовжить використовувати торби для поливу дерев: як вони працюють
ГЛАВКОМ NET
2025-04-30T15:42:00Z
Загинути могло 5 бійців, – лейтенант ДПСУ пригадав історію, як опинився за крок до смерті
24tv
2025-04-30T15:39:35Z
Графіки відключення світла на Полтавщині у травні 2025 року: термінове попередження, де не буде електрики
Политека
2025-04-30T15:31:27Z
Замість травневого сонечка - арктичний холод: синоптики приголомшили прогнозом на місяць
Знай
2025-04-30T15:30:43Z
Загроза для обласного центру України: Кузан озвучив нові цілі росіян
GlavRed
2025-04-30T15:27:09Z
Відключення світла в Харкові та області 1 травня: обленерго оголосило нові графіки
Политека
2025-04-30T15:16:42Z
Це був "ідеальний шторм": з'явилася мапа визволення Криму від більшовиків понад 100 років тому
24tv
2025-04-30T15:15:06Z
Попелиця зникне з дерев та кущів: допоможе один копійчаний засіб
24tv
2025-04-30T15:45:20Z
Коли пора міняти чайник: головні ознаки, що техніка вже не служить належним чином
24tv
2025-04-30T15:39:07Z
100 привітань з днем народження коханій
Мій Харків
2025-04-30T15:37:25Z
Не лише "Вовче лігво": де в Україні побачити справжній бункер Гітлера і як туди дістатися
Telegraf
2025-04-30T15:30:02Z
Як приготувати пасту качіо е пепе: фізики створили ідеальний рецепт
Фокус
2025-04-30T15:27:43Z
Як вибрати диван: дизайнери дали 3 основні поради
24tv
2025-04-30T15:15:46Z
Як збільшити губи за допомогою макіяжу: лайфхак від візажистки Гейлі Бібер
24tv
2025-04-30T15:15:29Z
Як приготувати домашній хліб: рецепт "три чашки" — значно смачніший за магазинний
TSN
2025-04-30T14:55:59Z
День ангела 30 квітня: кого та як вітати з іменинами
ТСН
2025-04-30T14:53:55Z
Усик розпочав підготовку до реваншу із Дюбуа
24tv
2025-04-30T15:33:09Z
Стартував продаж квитків на реванш Усик – Дюбуа: яка мінімальна ціна
24tv
2025-04-30T15:24:18Z
Меддісон: Ми на 100% підтримуємо Постекоглу
Football.ua
2025-04-30T15:22:49Z
Україна вимагає від МОК відсторонити російську гімнастку: підставою стали факти, оприлюднені «Главкомом»
ГЛАВКОМ NET
2025-04-30T15:15:02Z
У Росії черговий приступ побєдобєсія: на футбольному матчі провели акцію до 9 травня
24tv
2025-04-30T14:57:19Z
Манчестер Юнайтед продовжує йти без поразок в Лізі Європи: прогноз на бій проти Атлетіка
24tv
2025-04-30T14:55:39Z
В Україні відкрилася перша спортивна арена для тренувань собак Pawwer
ТСН
2025-04-30T14:52:43Z
У Бельгії відбувся 5-й чемпіонат Європи з імітації крику чайок
ТСН
2025-04-30T14:51:11Z
Баварія може придбати півзахисника збірної Чилі
Football.ua
2025-04-30T14:31:22Z
Найміцніша версія Honda CR-V вже доступна
Топ Жир
2025-04-30T15:30:59Z
BMW випускатиме електричний універсал i3 Touring
Топ Жир
2025-04-30T15:30:34Z
700-сильний монстр: в Україну привезли екстремальний пікап Ford за $112 000
Фокус
2025-04-30T15:27:37Z
З мікроавтобусу Zuk в Україні зробили ексклюзив для подорожей
AutoCentre
2025-04-30T15:04:44Z
Він не підозрював, що Toyota передає його дані про водіння страховим компаніям, і тепер подає до суду
Топ Жир
2025-04-30T14:45:38Z
Складено рейтинг найдорожчих авто в Україні за січень-квітень 2025
Топ Жир
2025-04-30T14:21:48Z
По-багатому: патрульна поліція пересіла на тюнінгований 600-сильний Rolls-Royce
Фокус
2025-04-30T14:06:47Z
Nissan презентував електричний бізнес-седан за $16 000
AutoCentre
2025-04-30T14:02:00Z
Ніхто не захотів заплатити за найкращий Lamborghini Gallardo у світі
Топ Жир
2025-04-30T14:00:14Z
DOOM: The Dark Ages у подарунок до відеокарт NVIDIA GeForce RTX 50 ─ в Україні стартувала акція
ITC
2025-04-30T15:43:44Z
Смартфони Samsung Galaxy зберігають паролі у буфері обміну у відкритому вигляді — чому це небезпечно?
ITC
2025-04-30T15:43:29Z
ШІ вже замінив програмістів у Microsoft, створюючи 30% коду
InternetUA
2025-04-30T15:28:02Z
У Південній Африці підіймається земля: причина шокувала вчених
ТСН
2025-04-30T15:09:10Z
Лікар пояснив, як смартфон впливає на мозок: подробиці
TSN
2025-04-30T14:56:16Z
"Колекціонер кісток": на Гаваях знайшли гусеницю-канібала
TSN
2025-04-30T14:56:16Z
Може вдарити по Британії: космічний апарат СРСР падає на Землю
ТСН
2025-04-30T14:55:20Z
Такий вигляд має космос зблизька: фотографка показала неймовірні спіральні галактики
ТСН
2025-04-30T14:53:45Z
Ракета США впала на Землю: куди вона вдарила та що відомо про аварію
ТСН
2025-04-30T14:51:38Z