MY.UAНовини
"Кричу так, що аж соромно за слова": інтерв'ю з командиром Вересом про бої, фронт та сім'ю
"Кричу так, що аж соромно за слова": інтерв'ю з командиром Вересом про бої, фронт та сім'ю

"Кричу так, що аж соромно за слова": інтерв'ю з командиром Вересом про бої, фронт та сім'ю

Герой України, командир підрозділу К-2 54 ОМБр Кирило Верес в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу розповів, що інколи йому соромно за власні слова. Однак головне – це результат.

Чим Кирило Верес займається у відпустці

Ймовірно, ви приїхали в Київ на декілька днів. Чи встигли ви побувати вже вдома, чи ви лише швидко справи вирішити – і назад?

Я вдома за сімейними обставинами. За особисто сімейними. Тому, звісно, вдома побував, але не так багато часу, як би хотілося. Я приїхав додому займатися родиною. Однак 90% часу – це все одно справи підрозділу.

Тобто вам, коли ви вдома, не можна вимкнути телефона?

Сьогодні, думаю, так вже зроблю ввечері, щоб взагалі ніхто не додзвонився.

А що ви робите насамперед, коли приїжджаєте додому?

Насолоджуюсь благами цивілізації. Ну, звісно, це сім'я. Це світло. Це просто умови. Мені взагалі хочеться звичайних людських умов. Це хоча б перших 10 – 12 годин. Просто виспатись, подивитись телевізор. Ну, як всі пересічні люди. Що ж вони роблять у вихідний день?

Ви говорите про благо цивілізації. Я думаю, можливо, сходити в ресторан.

Благами цивілізації я називаю світло та вбиральню.

А от взагалі, якщо говорити про те, щоб вийти кудись, вийти в театр, кінотеатр?

У мене немає на це часу. Наприклад, за минулу відпустку у мене не було такої змоги.

Зверніть увагу! Нещодавно на 24 Каналі вийшло ще одне інтерв'ю з Кирилом Вересом. У ньому він відверто відповів, чому не вважає, що мають воювати усі чоловіки. Про це та багато іншого – читайте за посиланням.

"Я не дзвоню додому"

Як взагалі війна змінила ваші погляди на життя і на спілкування з родиною?

Це треба спитати в родини. Сім'я мене підтримує, це є факт, цього нікуди не діти, як, в принципі, у всіх військовослужбовців.

Як війна змінила моє життя? Я прийшов на війну у 25, мені зараз 36. Третину життя провів на війні. Які інтереси були в 25 років? Ну, це було щось одне. Зараз, мабуть, інтереси інші, але я не можу цього сказати, які вони.

Як ви зберігаєте зв'язок зі своєю сім'єю, коли ви на війні?

Я майже не спілкуюсь зі своєю сім'єю. Ну, скажімо так, за цей місяць я ні разу не дзвонив додому.

Чому?

Це реально відвертає мою увагу. Я казав це ще два роки тому, тоді на мене полився хейт, типу "як ти можеш не дзвонити?".

Якщо я буду дзвонити додому і думати, скажімо, про ремонт або про штори, я не зможу займатися нормально. Я буду перемикатись.

Звісно, списуюсь. Ну, по-перше, зараз 2024 рік – ера технологій. Якщо я є в WhatsApp, там написано, коли я був останній раз в мережі. Якщо я в WhatsApp висвічуюсь кожні 30 хвилин і час оновлюється, то знають, що я живий. Ми списуємось, мабуть, раз в три дні, декілька есемесок я пишу: так чи ні, плюс чи мінус.

Я приїжджаю додому, ми тоді вже спілкуємось. Раніше, мабуть, я, може ще дзвонив три рази в місяць. Зараз, за останній місяць, ні разу. Це нормально в нас. Це ситуація суто моєї сім'ї.

Якщо до мене дзвонять батьки і кажуть, що їх боєць п'ять днів не на зв'язку, але він був у WhatsApp, це вже зовсім інша ситуація. Таке вже не проходить, тоді він має бути на зв'язку, якщо живий і здоровий, раз на дві доби, раз на три.

У мене ситуація трохи інша. Я командир, я маю право приймати такі рішення. Так що тут не треба порівнювати.

Дружина нормально це сприймає?

Запитайте в неї. Ну, звичайно, нормально.

Тобто вона звикла вже до цього?

Ну, так. Це таке життя. Чим більше масштабується наш підрозділ, чим більше моя військова кар'єра зростає, тим наше спілкування стає меншим і меншим. Однак, коли я вдома, я з дружиною, якщо є можливість, 20 годин з 24 на добу.

Що ви робите? Допомагаєте їй щось вдома?

Що скажуть, то і роблю.

Коли Верес звільниться

Чи бачите ви себе в цивільному житті?

Звичайно. Ким, це ще не знаю, але бачу. Я хочу, щоб я перейшов в цивільне життя. На кожному інтерв'ю, якщо мені ставлять якісь питання, я завжди на них відповідаю. Я роблю все для того, щоб я вже повернувся до цивільного життя.

Тобто це означає, що після завершення війни ви звільняєтеся?

Миттєво. Або тоді, коли буде можливість. Тобто якщо цьому буде сприяти ситуація. Скажімо, не буде вже активної фази війни. Якщо я вже не буду потрібен, умовно кажучи, як військовий зі своїми навичками, тоді я відразу звільнюся.

У минулому – директор нудистського пляжу

ЗМІ писали, що Кирило Верес до війни був директором нудистських пляжів.

У Києві він один, тому нудистського. Директором з розвитку. Це різні речі.

Що ви там робили? Як це бути директором нудистського пляжу?

Як звичайного пляжу. Дивився, щоб пляж процвітав і працював, і щоб людям було комфортно.

Повернетеся на цю роботу?

Ні. Я звідти пішов ще за декілька років до війни. Я вже не в тому віці. Мені це вже не цікаво. Це було колись в дитинстві. Однак це дало великий поштовх навіть зараз в моїй роботі. У мене на той час було десь 30 – 40 підлеглих, за якими я дивився.

Відвідувачів, клієнтів було до трьох тисяч людей в день. Скажімо так, я цей досвід масштабував у військову ланку – підготувався до війни й додав ще військового управління. Бо в армії ж у нас все згідно, відповідно.

А на цьому нудистському пляжі відпочивали?

Ні. Я працював. 24/7.

Шлях від просто військового до командира

До війни у вас не було бойового досвіду. Як так сталося, що ви стали одним із найвідоміших командирів? Як ви потрапили до армії?

Почалась війна, пішов воювати. Все банально і просто.

Чому?

Бо це обов'язок кожного чоловіка. Я зараз кажу свою думку, я нікому нічого не нав'язую. Хай кожен робить, як вважає за потрібне. Моє особисте бачення таке.

Коли починалась війна, був Крим, пам'ятаю, тоді вже на Майдані записували майбутніх добровольців. Коли почалась війна, я відразу зрозумів, що треба їхати.

У мене була вагітна дружина, десь на 6 чи 7 місяці. Я сказав, що їду у невеличке відрядження і повернусь через місяць, через два.

Тоді всі говорили: тиждень, два, п'ятнадцять днів. Треба було реально це все закінчити. Щось затягнулося просто.

А як став командиром? Ну, не знаю, якось так сталося. Мабуть, був в потрібний час в потрібному місці. Мені по житті дуже везло з командирами та з особовим складом, і з тим, хто мене оточував. Це завжди були класні, професійні козаки та командири, які не просто "ти йди загинь, але зроби; йди знищ, але зроби".

Тобто мене навчали насправді багато. В мене вкладалася країна. Можливо, не сама країна, але мені давав командир бригади ресурс, він мене вчив, вчив, вчив, вчив. У мене є особовий склад.

До повномасштабного вторгнення, ми проводили дуже багато різних операцій, у нас була одна ротація, було 56 операцій за 8 місяців. З 2017 року було 4 ротації. Тобто, операцій було набагато більше, ніж 100.

Операції були успішні, деякі з них були насправді дуже відомі у своїх військових колах. Наприклад, знищення техніки, якоїсь бази, взяття когось в полон, якась засідка. Військове коло дуже маленьке. Ти знищив десь якусь ціль, а до вечора це вже знають 2 – 3 бригади поруч. Це "сарафанне" радіо, це класно.

Крім того, ми всі спілкувалися, завжди ділилися досвідом. Підрозділів було таких небагато. І це реально такі змагання були. Хто більше знищить, хто краще знищить, хто швидше знищить.

Зараз, мабуть, теж є змагання?

Ні, зараз треба вижити. Раніше на операцію було до 40 хвилин, треба було якусь ціль знищити за 30 хвилин. Тиждень ми готувались, зараз ніхто не готується тиждень. Зараз ми граємо другим номером, саме мій підрозділ.

Зараз мій підрозділ є там, де з квітня місяця було тільки півтора тижня затишшя. Тобто майже кожен день ворог здійснює якісь великі або невеликі штурмові дії, тому ми реально граємо другим номером.

"Мої бійці – мої діти"

У вас є діти і дітьми ви називаєте бійців свого підрозділу. В кожному інтерв'ю ви про це говорите. Чому саме діти? Ви з ними настільки близькі?

Ні, я вважаю, що я їх тоді більше буду цінувати. Я кажу, що з друзями можна свариться, розходитись. Вони вже можуть стати не друзями, а просто знайомим, спілкуватись, не спілкуватись.

А вони (бійці підрозділу – 24 Канал) від мене вже нікуди не дінуться. Я від них також. Країну і сім'ю не обирають. Я їм так само все пояснюю по двадцять тисяч разів, як я пояснюю своєму десятирічному сину.

Буває, кажу, що мені сину легше пояснити, якому десять років, ніж дядьку, якому тридцять два.

Чи є хтось з ваших родичів, можливо, хто воює теж у вашому підрозділі?

Ні, немає. З родичів у мене чомусь не воює ніхто.

В мене є кума моя, але вона вже була в цьому батальйоні і потім вона стала моєю кумою. Вона не прийшла на війну через мене. Ні. Вона була до мене навіть тут. Вона була в підрозділі, який я зараз очолюю. А більше ні, мабуть, немає. І знайомих я майже намагаюсь не брати.

А що ваша кума робила?

Була піхотинцем. Зараз вона працює і з FPV-дронами, і з розвідувальними дронами. Скажімо, робота полягає у скиданні.

А взагалі багато у вас дівчат в підрозділі? От якесь співвідношення?

Дівчата в мене є на різних посадах, але я можу визначити топових дівчат, які є в боях. Їх є 5.

Проводять штурми?

Ні. Ні, я не посилаю жінок в штурми. Це моя принципова позиція. В мене є ще чоловіки. Якщо інші командири підрозділів набирають дівчат в штурми й вони можуть штурмувати, я нікому не заважаю. Це моє особисте бачення в батальйоні, яким керую я. Я ще не готовий дівчат посилати в штурми. З багатьох своїх особистих причин.

У мене в бою мають всі рівні бути. Я не хочу, щоб мені давали вибір: врятувати його чи врятувати її. Не хочу. Я вважаю, все має бути чесно.

Однак є дівчата, які беруть активну участь в бойових діях. На бомберах, на Mavic, на FPV, на всьому. Тобто вони перебувають на відстані 500 метрів, 700 метрів, кілометр перед лінією розмежування. У мене дівчата є командирами взводів, які командують багатьма крутими чоловіками.

А слухаються жінок?

Ну, якщо не будуть слухатися її, прийду я. Мене слухаються всі. Звісно, слухаються. Слухаються всі, бо вони починали бійцями та вибороли своє право стати офіцерами.

У мене є одна дівчина, яка є сержантом і вона керує дуже великим взводом, десь на 28 людей. Це взвод ударних безпілотних систем. Вона сама виборола своє право.

Мені пообіцяли мої кадри, що в цьому місяці вона отримає офіцерське звання. Якщо не отримає, то я з них "зніму" офіцерське звання. Вона командує і справляється ще й сама. Без мого втручання. Якщо потрібно, втручусь я. Якщо хтось може не повірити, чому вона ними командує, бо це я назначив. Я вважаю, що вона виборола своє місце і є достойна.

Якщо говорити про ваших "дітей", цікаво, чи сприймають вони вас як батька? Чи слухаються?

Слухають всі. Через "будь ласка", через коліно або через мат. Головне – це результат і все. Найголовніше, щоб вони виконали те, що я наказав. Те, що було заплановано, і те, що вони мали виконати.

А як ми досягаємо цієї мети? Це вже інше питання. Мене можна не любити як батька. Взагалі не потрібно любити мене як батька.

"Накази виконую, але по-своєму"

Чи ви особисто всі накази командування виконуєте?

Так, але по-своєму.

Як це?

Головне – це результат. Я даю той результат, який наказують. Я, можливо, йду не "через ліво", а "через право". Я йду не через годину, а через три, але я виконую 99% наказів, які мені дають. І виконують їх мої люди. Але по-нашому.

Я не можу послати людей на штурм, якщо мені дали три години. Я не віддам цей наказ.

Якщо я не буду впевнений, що в цьому буде успіх через три години, – це неможливо. Мені та моєму штабу потрібно хоч кілька годин продумати.

Потрібно забезпечити логістику, підтягнути матеріальні засоби. Треба хлопцям це довести. Треба довести командиру роти. Командир роти, щоб довів командиру групи, і щоб командир групи сказав хлопцям. І потім, щоб ще, бажано, це вернулось до мене, тобто, що їм для цього потрібно.

Не буває 15 хвилин в армії. Я виконаю наказ, можливо, на наступну добу. Однак по-нашому. Однак виконаю.

Емоції під час боїв

Як виходить вам зупиняти ворога?

"Діти", це все "діти". Вони роблять просто свою роботу. От я їм сказав колись, що – робимо так, так і так. Навчитись так, так і так, і все буде класно. Вони самі знають, що треба робити. Ми лише трішки "підрулюємо". 90% тих, ким я командую, засобами командира батальйону, або засобами штабу, знають, що їм потрібно робити.

Чи можуть вони робити помилки?

Так, постійно роблять.

І як ви з ними потім це якось обговорюєте? Вчитесь на цих помилках?

Здебільшого, якби це не звучало пафосно, вони роблять тоді помилки, коли вони хочуть щось зробити самостійно. От чому завжди або є невдачі, або є нюанси, коли під час бою хтось захотів зробити експеримент. Тоді я, звісно, сварюсь.

Якщо це спрацювало, я при всіх скажу, що він молодець, він кращий. Я визнаю свої помилки. Однак якщо це не спрацювало, то кожна дія має наслідки.

Втратити дрон – це одне. Втратити позицію з людьми – це зовсім інше.

От коли хтось втрачає дрон, що ви кажете?

Можу сказати просто, що він "дурачок". Якщо цей штурм зупинений, я кричу "бери новий".

Однак є таке, що штурм тільки почався і він втратив дрон, не знищивши ворога. Таймінг же розписаний так, що інші екіпажі тільки підлітають, а піхота не вийшла ще на свої бойові позиції або по ній йде щільний артилерійський обстріл, тобто піхота не може вийти і просить прикрити.

Тоді, якщо він втрачає дрон, йому потрібно 4 хвилини, щоб запустити новий дрон, а вчепити БЧ, боєприпас і долетіти – це вже 8 хвилин, це вже дуже довгий час.

Тоді, буває, я так кричу, що мені самому аж соромно від своїх слів. Однак це життя. Якщо хтось зараз скаже, що під час бою ніхто нічого не кричить, тоді у вас боїв не було.

90% Збройних Сил України кричить під час бою. Щоб краще було чути, щоб всі почули, бо це емоції, ми живі люди.

Не кричать тільки два типи людей, як я вважаю: або це дуже великі фахівці, або тобі реально нас**ть. В мене я не бачив ні перших, ні других. Я вважаю, кричиш – значить воюєш. Не воюєш – значить не кричиш.

Якщо ми всіх вбили, тобто знищили ворога, тупіть собі далі скільки хочете. Робіть собі експерименти, паліть їх там. Все, що хочете, робіть. Це вже мене не бентежить. От я просто даю вам годину на будь-які ваші фантазії.

Які були такі фантазії? Ми не бачимо багато чого на відео.

Ви багато чого не бачите по відео. У відео 90% не можна вкласти. Війна насправді – це не просто класне відео. Це сльози, піт, кров і багато л*йна, реально.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Опрос: 55% украинцев не верят в справедливый мир при Трампе
BigMir
2025-04-01T08:37:53Z
"Время больше не работало", - женщина, которая была мертвой 24 минуты, рассказала об ощущениях
Новости Украины
2025-03-31T21:03:37Z
Церковный праздник 1 апреля: что нельзя делать, чтобы не получить проблемы
Telegraf
2025-03-31T21:21:45Z
Россияне бешенеют от злости: Пугачева вернулась с новыми с песнями о войне
Comments UA
2025-03-31T20:48:28Z
Мобилизация в Украине с 1 апреля: кто может остаться без брони
Факти ICTV
2025-04-01T09:28:01Z
Самый массовый призыв срочников от диктатора Путина: реакция Украины
Comments UA
2025-04-01T09:12:59Z
Новые правила пересечения границы с ЕС: что изменится для украинцев
VGorode
2025-04-01T08:21:52Z
Украинскую модель нашли искалеченной в Дубае: появились новые подробности о ее состоянии
Comments UA
2025-03-31T20:42:25Z
Неизбежный удар? Известный таролог рассказала, какие города Украины в опасной зоне
Знай
2025-03-31T20:31:49Z
Замучили известного композитора и поэта
Gazeta UA
2025-04-01T02:39:18Z
ГУР показало уничтожение командных пунктов РФ дронами
Корреспондент
2025-04-01T09:27:18Z
Телеведущий увидел в киевском метро проявление победы Украины/Константина Грубича впечатлило, как общались подростки в киевском метро
Апостроф
2025-04-01T09:21:27Z
Земельні ділянки для учасників бойових дій: розмір та порядок отримання
AgroNews
2025-04-01T09:13:29Z
Гороскоп для знаков зодиака на 2 апреля 2025 года
Корреспондент
2025-04-01T08:42:45Z
Оккупанты присвоили бесценные артефекты из заповедника "Каменная могила"
Апостроф
2025-04-01T08:27:10Z
Оккупанты в Мариуполе готовятся к празднованию "80-летия победы" на фоне руин
Новости Украины
2025-04-01T08:24:54Z
На Кіровоградщині 5% гребель та дамб мають власників: хто повинен утримувати
AgroNews
2025-04-01T08:18:26Z
Весна в расцвете: чем порадует украинцев начало апреля
TSN
2025-04-01T08:13:51Z
В США ответили, какая вероятность, что в ближайшие три недели наступит прекращение огня
Comments UA
2025-04-01T08:27:15Z
Вспомнили о Вэнсе и "демократии": в США попытались вступиться за осужденную во Франции "подругу Путина"
Telegraf
2025-04-01T00:06:34Z
Трамп упорно обрушивает все финансовые активы Украины и добивается в этом успеха: детали
Comments UA
2025-04-01T09:27:21Z
Пока нет документа, подтверждающего начало морского перемирия. Военные работают в штатном режиме — Плетенчук
ZN UA
2025-04-01T09:25:30Z
"НАТО уже не работает": появился мрачный прогноз насчет гарантий для Украины
GlavRed
2025-04-01T09:25:23Z
Народная артистка Украины пошутила о решении баллотироваться в президенты на июльских выборах
Апостроф
2025-04-01T09:24:45Z
Военное руководство Украины, Британии и Франции проведут важную встречу: что может решиться
Comments UA
2025-04-01T09:24:20Z
Россия бьет по энергетике, несмотря на договоренности - новый удар по Херсону
Новости Украины
2025-04-01T09:18:50Z
Жена министра по восстановлению Украины строит апартаменты в Карпатах
Апостроф
2025-04-01T09:09:47Z
В Киеве нетрезвый мужчина стрелял в больнице
Gazeta UA
2025-03-31T19:57:45Z
Авиаудар по общине в Запорожье: количество пострадавших возросло. ФОТО
Новости Украины
2025-04-01T02:45:10Z
Полиция 5 часов расследовала жуткое "убийство" секс-куклы
Фокус
2025-04-01T09:12:53Z
В Виннице арестовали чиновницу ТЦК за избиение мужчины с бронированием
Корреспондент
2025-04-01T09:12:36Z
Землетрясение в Мьянме: число погибших превысило психологическую отметку
Gazeta UA
2025-04-01T09:12:33Z
Украинские пограничники задержали необычного нарушителя с баскетбольным мячом
Апостроф
2025-04-01T09:06:49Z
Смерть человека под колесами тармвая во Львове: детали трагического события
TSN
2025-04-01T08:30:14Z
Удар по Днепру: количество погибших увеличилось
Comments UA
2025-04-01T08:13:01Z
В Литве всю ночь продолжались поиски четвертого военного США
Европейская правда
2025-04-01T07:24:32Z
Последний шанс спасти свою сладкую жизнь: рецепт тех самых легендарных пряников с глазурью
Знай
2025-04-01T06:51:33Z
Дорогой кулинарный деликатес, высоко ценимый в Европе: в Украине это обычный сорняк
Comments UA
2025-04-01T08:57:56Z
Собирайте урожай ведрами, посадив помидоры рядом с одним цветком
Comments UA
2025-04-01T08:51:34Z
Астрологи назвали знаки зодиака, с которыми каждый человек будет счастлив
TSN
2025-04-01T08:30:10Z
Выйдет не хуже, чем на мангале: как приготовить сочный шашлык в духовке
Telegraf
2025-04-01T08:03:08Z
Посевный календарь на апрель 2025: что делать в саду и на огороде
VGorode
2025-04-01T08:03:03Z
Как отпугнуть насекомых от дома: попробуйте японский метод с бутылкой воды
Gazeta UA
2025-04-01T07:45:56Z
Секрет безупречного порядка: с чего именно следует начать весеннюю уборку
Comments UA
2025-04-01T07:30:02Z
Сколько минут нужно выгуливать собаку: ответ кинологов
Gazeta UA
2025-04-01T07:24:53Z
Бывший футболист "Динамо" неожиданно поддержал Россию
ZN UA
2025-03-31T22:57:52Z
Яйца вместо статуэтки: в Норвегии голкипер получил необычный подарок после матча
Факти ICTV
2025-04-01T09:25:40Z
Уайлдер ответил, возможен ли еще бой с Джошуа
Корреспондент
2025-04-01T09:21:47Z
Уайлдер сообщил, сколько боев собирается провести в этом году
Корреспондент
2025-04-01T08:21:18Z
Шевадзуцкий получил непобежденного соперника на ближайший бой
Корреспондент
2025-04-01T07:54:21Z
НХЛ: Даллас одержал победу над Сиэтлом
Корреспондент
2025-04-01T06:00:24Z
НБА: Юта с Михайлюком проиграла Шарлотт
Корреспондент
2025-04-01T05:21:54Z
Криштиану Роналду наносит ответный удар: любителям файтингов и футбола сделали подарок
Знай
2025-03-31T19:51:08Z
Спорт по знаку Зодиака: какие тренировки дадут наилучший результат
Comments UA
2025-03-31T19:15:32Z
В Украине резко возросло потребление электроэнергии - граждан призвали больше экономить
Известия Киев
2025-04-01T09:28:11Z
Украина получит полмиллиарда евро на дроны от Нидерландов
Хвиля
2025-04-01T09:21:48Z
"Укрзализныця" хочет повышения грузового тарифа, но до сих пор не показала никаких экономических расчетов – УСПП
Апостроф
2025-04-01T09:15:20Z
Доллар и евро дешевеют в начале апреля
Корреспондент
2025-04-01T09:12:32Z
Ремонт логистических путей: министр рассказал, как распределят 5,2 млрд грн
Корреспондент
2025-04-01T09:03:26Z
Воздушные перевозки: в Китае выдали лицензии на запуск летающих такси
Фокус
2025-04-01T08:45:39Z
Финляндия закрывает последнюю теплоэлектростанцию на угле
Европейская правда
2025-04-01T08:16:15Z
Война дорого стоит: россияне массово отказываются от новой техники
TSN
2025-04-01T08:13:57Z
Можно не обратить внимание и потерять 12 000 грн: стоит тщательно проверить кошельки
Знай
2025-04-01T08:13:14Z
Научный прорыв позволит долететь до Альфа Центавра: что сконструировали ученые
Фокус
2025-04-01T08:42:41Z
Осторожно, апрель 2025: опасные дни, которые могут перевернуть вашу жизнь
Знай
2025-03-31T19:30:00Z
Позволит видеть слепому: Neuralink Маска планирует имплантацию первого чипа для восстановления зрения уже в этом году
Comments UA
2025-04-01T09:27:46Z
Старее египетских пирамид: в Канаде обнаружили древние поселения секвепемков
Фокус
2025-04-01T09:21:52Z
Земля отдыхает от магнитной бури. Когда готовиться к следующей
Telegraf
2025-04-01T08:21:17Z
Косатки истребляют белых акул в ЮАР: экосистема под угрозой
TSN
2025-04-01T08:12:13Z
В пустыне Намибии найдены миллионы крошечных каменных туннелей: их создало нечто необычное
Фокус
2025-04-01T07:36:24Z
Астронавты, застрявшие в космосе на 9 месяцев, впервые прокомментировали свое путешествие
Comments UA
2025-04-01T06:57:55Z
Самая странная гробница фараона Древнего Египта: ее форма была связана солнечным затмением
Фокус
2025-04-01T06:57:04Z
Магнитная буря 1 апреля: какой будет ее мощность
TSN
2025-04-01T09:12:05Z
Что добавить в кофе, чтобы он был не только вкусным, но и очень полезным
TSN
2025-04-01T08:12:15Z
Сколько еще в Киеве будет повышенный уровень заболеваемости гриппом: ответ медика
TSN
2025-04-01T08:12:09Z
Опасность этого продукта может быть неожиданной: от асфиксии до мгновенной смерти
Comments UA
2025-04-01T08:03:00Z
Ученые разработали анализ крови для диагностики болезни Альцгеймера
Факти ICTV
2025-04-01T07:58:31Z
В РФ распространяется загадочный вирус: власть молчит, а люди плачут от боли
Comments UA
2025-04-01T07:12:03Z
На ВОТ Запорожской области людей лечат выпускники фейковых медвузов “ДНР”
Факти ICTV
2025-04-01T07:04:59Z
В желудке двухмесячного мальчика рос его близнец — фото
TSN
2025-04-01T06:19:02Z
Диетологи рекомендуют: лучшая рыба для похудения
TSN
2025-04-01T06:17:13Z
"Отошла от наркоза" - Илона Гвоздева вышла на связь из больницы и сказала, что случилось
Gazeta UA
2025-04-01T09:21:31Z
Процедура под наркозом: Гвоздева объяснила, что делала в больнице
Факти ICTV
2025-04-01T09:16:34Z
"Одалживали деньги на свадьбу у Зеленских": история любви Евгения Кошевого и его жены Ксении/Они считаются одной из самых крепких пар в украинском шоу-бизнесе
Апостроф
2025-04-01T08:57:57Z
Лунный календарь красоты: лучшие и худшие дни для ухода за волосами в апреле 2025
Знай
2025-04-01T08:51:43Z
Умер звезда фильма "Безумный Макс" Ричард Нортон
TSN
2025-04-01T08:48:53Z
Евгений Кошевой похвастался стремительным похудением и раскрыл, как ему это удалось
TSN
2025-04-01T08:13:51Z
Звездная семья Бекхэмов почти в полном составе устроила вечеринку в элегантных образах
Gazeta UA
2025-04-01T08:06:38Z
Фильм 2000 метров до Андреевки получил престижную награду в Дании
Корреспондент
2025-04-01T07:45:52Z
Актриса Софи Тернер намерена покинуть США
Корреспондент
2025-04-01T07:30:20Z
Skoda до премьеры рассекретила новый спортивный электрокроссовер: "сотка" за 6 секунд
Знай
2025-04-01T07:51:51Z
Льюис Хэмилтон и София Вергара расстались
Корреспондент
2025-04-01T06:33:25Z
Альтернатива CX-5: Mazda анонсировала недорогой электрокроссовер
Фокус
2025-03-31T16:06:41Z
Toyota не успевает за спросом на собственные гибриды
Корреспондент
2025-03-31T15:03:58Z
BYD строит мегафабрику размером с город
Корреспондент
2025-03-31T14:42:49Z
На украинский рынок вышел более мощный конкурент Mercedes-AMG G63 от Land Rover
Фокус
2025-03-31T12:51:24Z
В Украине на продажу в ОЛХ выставили совковый тяжелый танк 1950 года выпуска
Известия Киев
2025-03-31T06:36:55Z
Первый серийный летающий автомобиль успешно прошел испытания
UAToday
2025-03-30T09:30:45Z
Для жестких и экстремальных дорог: автолюбителям показали копию Land Roover с двигателем BMW
Знай
2025-03-30T03:51:27Z