MY.UAНовини
Огляд Diablo IV Vessel of Hatred. Новий початок, який розчарував
Огляд Diablo IV Vessel of Hatred. Новий початок, який розчарував

Огляд Diablo IV Vessel of Hatred. Новий початок, який розчарував

Diablo IV Vessel of Hatred має відкрити нове дихання для гри та продовжити історію падіння, чи піднесення Мефісто. Чи вийшло у розробників збагатити гру новим контентом та цікаво продовжити історію оригінальної гри зараз розкажемо в огляді доповнення Vessel of Hatred для Diablo 4.

Diablo IV Vessel of Hatred
1199 грн.

Плюси:

Новий контент, нові механіки, нова прогресія

Купити в BattleNet

Мінуси:

Сюжет та підхід до його промоції.

Купити в BattleNet
8.5/10
Оцінка ITC.ua
Відключайте рекламу - підтримуйте ITC!

Зміст

  • 1 Тільки початок
  • 2 Духонароджений
  • 3 Ексклюзив
  • 4 Новий погляд

Тільки початок

Diablo IV Vessel of Hatred принесло занадто багато змін, тому що б огляд не перетворився на переказ пачноуту, я детальніше розповім лише про основні моменти, яких виявилося чимало. Впевнений, багатьох цікавить продовження сюжетної лінії, тому почну з неї.

Без мінорних спойлерів основної гри неможливо описати зав’язку доповнення, тому майте на увазі. Але більше аніж самі розробники, я розповідати не буду.

Після перемоги над Ліліт Нійрель з каменем душі та Мефісто вирушають край за очі, Мефісто в бажанні звільнитися, а Нійрель — знищити Первинне зло. Проблемою стало те, що конкретно цей камінь душі, в який сховано Мефісто, не призначений для Первинного зла, а тому його скверна частково проникає в наш світ заподіюючи шкоду навколишній фауні, флорі та населенню Санктуарію. Деякі наслідки цих діянь ми бачили у CGI-трейлері грі.

В Соборі Світла теж відбулися зміни. Преподобна матір Права вижила після битви у пеклі, але владу у Соборі захоплює Урівар, ще один герой війни якому невідоме поняття компромісу. Він відкриває полювання на Нійрель, а нашим завданням стає випередити воїнів Світла та врятувати бідну дівчину від церкви та вирвати з рук демона, який поступово захоплює її розум.

Початок нового розділу динамічний та інтригує, а потрапляння в Наганту неочікуване та цитує початок основного сюжету гри. Проте в середині сюжет починає провисати, а персонажі, які здавалися цікавими на початку, взагалі зникають до практично фіналу. Як і в основній грі арка Собору Світла, цього разу з Уріваром, розкрита найслабше, хоча персонаж цікавий.

Те, як розвивається і куди приходить основна сюжетна лінія мені скоріше сподобалося, чим ні. Нам постійно нагадають, що Мефісто один із Первинних зол, що його можливо лише ув’язнити та багато інших лорних моментів про які фанати серії давно обізнані. Також не обійшлося без натяків на повернення його братів колись у майбутньому. І тут постає, мабуть, єдине розчарування, це класична помилка «очікування та реальність».

Ще до виходу гри розробники анонсували щорічний вихід нових доповнень, тож багатьом стало цікаво, як саме розвиватиметься сюжет гри? Обрана концепція оповіді багатьох гравців, в тому числі й мене розчарувала. В першу чергу в цьому заслуга PR-відділу гри. Очікували якщо й не фінал саги сімейства Ненависті (Мефісто це аспект Ненависті), то хоча б його половину. 

Vessel of Hatred сприймається як перша серія нового сезону серіалу, хоч і доволі велика. 

Якщо абстрагуватися від очікувань, то фінал проводить по красивій локації, має кілька цікавих сюжетних поворотів та дає хороший зачин на майбутнє з поверненням ключових персонажів оригінальної гри.

Але ми знову повертаємося до планів випускати по одному доповненню щороку. Diablo IV має в перспективі прожити 7-10 років, і якщо автори хочуть розтягнути всю арку Ліліт та Мефісто протягом цих років, велика ймовірність що історія перетвориться на жуйку, яка втратить смак вже на середині шляху. А цього дуже не хочеться.

Якщо ви вже проходили основну кампанію, то, як і раніше, новоствореним персонажем її можна пропустити й одразу перейти до нового Розділу в цій історії. По тривалості пройти сюжет у мене вийшло за приблизно 8 годин на рівні складності Hard з рідкісними відволіканнями на квест Найманця та підземелля.

Духонароджений

Зіштовхнувшись з породженнями скверни сліди приводять нас до Наганту — колись закритої від світу локації, яка стала епіцентром зараження. За розміром Наганту приблизно як Скосглен, але візуально є самостійним біомом, що не обмежується тільки джунглями. Крізь весь Наганту тонкою ниткою проходить тема духів. Духи вплетені в мітологію регіону, щільно пов’язані з основним сюжетом доповнення, а також є наративним ґрунтом для нового класу — Духонародженого (Spiritborne).

Духонароджений має підтримку чотирьох духів: ягуара, орла, горили та губоногого. Спірітборн змінює сприйняття уніфікованих класів. Якщо ви почали грати за Варвара, ви не зможете перетворити його у Розбійника чи навпаки. Духи дають можливість гнучко пристосувати клас до вподобань гравця, від стрімких Ягура та Орла до повільнішого танка, якого підтримує дух Горили. Авжеж різниця не така суттєва як між згаданими класами Розбійника та Варвара, але духи та їх комбінації роблять Спірітборна найгнучкішим з усіх наявних архетипів.

Залежно від обраного білда клас відчувається як Розбійник або Монах, чи Знахар з попередньої гри. При чому він не копіює їх, а саме що відчувається в окремих його елементах.

Не оминула Духонародженого й класична «хвороба» нового класу — він надто виділяється з поміж інших класів і до перших суттєвих нерфів лишатиметься найпотужнішою силою у грі. Це не те що б було великою проблемою, бо в іграх Blizzard, та й інших розробників, нові класи трішки кращі за вже наявні, особливо якщо доступ до нього платний. Впевнений, з наступним сезоном нас чекає вирівнювання, але поки що, грати за Спірітборна весело та цікаво, а це найголовніше.

Ексклюзив

Окрім нового регіону та класу, власники розширення отримали кілька нових механік та ексклюзивний контент. Почну з Найманців. Одночасно допомагати можуть два найманці, перший це допоміжний НІП, який супроводжує нас Санктуарієм, другий виконує функцію додаткової здібності. В першому випадку найманець діє автономно. Він має свої рівні, які тут називаються Рапортом, а також маленьку гілку талантів та пул здібностей які використовує на власний розсуд. 

У другому випадку ми можемо обрати іншого найманця який буде з’являтися на підмогу у конкретно заданий момент та використовувати конкретну свою здібність. Ця механіка називається Підкріпленням. Наприклад, коли я активую ультимативну здібність найманець згортає усіх ворогів до купи. Здібності мають свій кулдаун, а загалом можна обрати з семи здібностей та дев’яти умов, коли вона буде застосована.

З підвищенням рівня Рапорту найманець відкриває нові здібності, очки для гілки талантів, а також дає ящик з ресурсами чи предметами, та спеціальну валюту, що витрачається в магазині найманців. Там продаються легендарні предмети, аспекти та набори ресурсів для виклику босів та поліпшення спорядження. Не раджу ігнорувати цей магазин, бо предмети там дійсно цінні, особливо на перших етапах гри. Кількість пропозицій збільшується зі зростанням рівня усіх найманців.

Якщо грати в групі з іншими гравцями, то Найманець стає недоступним, але лишається підкріплення.

 Першого найманця отримуємо по сюжету. Ще для трьох потрібно виконати спеціальні квести, які розкривають історію та характер цих найманців. Завдання не дуже довгі та загалом цікаві та навіть маю свої катсцени на рушію гри.

Найманці не замінюють повноцінного напарника, але непогано підсилюють героя. Особливо корисні можуть бути здібності Підкріплення, які в синергії з нашими здібностями пришвидшують винищення нечисті. 

Другою ексклюзивною механікою є Руни, які переїхали з легендарної Diablo 2. Вони є двох типів: заклику та ритуалу та працюють у парі. Перші за виконання конкретних дій, наприклад, використання Ухилення, дають конкретну кількість Підношення (наприклад 50). Руна ритуалу активує конкретний ефект, коли кількість Підношення досягне потрібної суми. 

Наприклад, руна QAX активується при досягненні 400 Підношення, використовує всю наявну ману (чи інший класовий ресурс) і збільшує шкоду від наступного таланту на 100%. А легендарна руна YUL дає 50 Підношення кожного разу, як ми використовуємо здібність з кулдауном.

Руни вставляють у комірки для каменів і не завжди є доцільним вибором. Хоча для деяких білдів конкретна комбінація рун може давати хороші бонуси. Також велика кількість рун активують поліпшені таланти інших класів, наприклад, Decrepify некроманта чи Frost Nova чаклуна.

З нового та ексклюзивного контенту для власників доповнення це два типи підземель: Підземка міста Кураст та Темна Цитадель. Підземка — перероблена та поліпшена версія Ґаунтлета (The Gauntlet). Вона має три квартали, по суті біоми, які відрізняються зовнішнім виглядом та фінальними босами. Але головне, що на відміну від Ґаунтлет, підземка кожного разу генерується випадково. Завдання за відведений час зібрати чотири рівні підношення, вбиваючи монстрів та активуючи спеціальні вівтарі.

Забіг можна модифікувати Даниною та Угодою. Вони збільшують винагороду, але застосовують штрафи до початкового часу та бонусного, який нараховується за вбивство спеціальних мобів.

Підземка значно цікавіша та веселіша за Ґаунтлет, та й винагороду дає хорошу, навіть без додаткового ускладнення.

Найцікавішим нововведенням є Темна Цитадель. По суті це рейд для чотирьох гравців. Цитадель є виключно кооперативною, це означає, що для її проходження потрібно як мінімум два гравці. Таке обмеження в першу чергу зумовлене механіками босів та деяких локацій. При чому якщо з локаціями необхідність двох гравців інколи виглядає штучною, на кшталт одному гравцю потрібно тримати кнопку натиснутою, що б інший гравець пройшов у наступну кімнату, то от з босами зовсім інша справа.

Всього Цитадель має три крила, або ж інстанси, якщо ви маєте досвід гри у World of Warcraft. Проходяться вони окремо, в кінці кожного чекає головний бос, бій з яким досить затяжний, але цікавий завдяки кооперативним механікам.

Обмеження на суто кооператив може не сподобатися людям, які люблять грати соло, але хоча б спробувати цей контент можна легко завдяки системі пошуку гравців.

Поясню на прикладі боса першого крила, але без спойлерів. В якийсь момент він стає невразливим та випускає мобів які носять спеціальні зернята. Зібравши необхідну кількість зернят відкривається портал до світу духів куди повинен стрибнути хоча б один гравець, що б виконати спеціальну механіку. Гравці, які лишаються на основній арені повинні знову зібрати зернята та відкрити портал для гравця, який у потойбіччі. І робити це потрібно швидко, бо гравець в іншому вимірі отримує дебаф який його уб’є, якщо той не втече звідти якнайшвидше. Увесь цей цикл бос лишається невразливим.

Механіки, насправді, не дуже складні. Я зміг розібратися в них з першого, максимум, з другого разу. Головне бути уважним. І з цим якраз можуть виникнути проблеми у гравців, які звикли проходити гру зерґ-рашем. У мене був один забіг, де половина команди вперто не хотіла виконувати механіки бою, а просто била нескінченних монстрів, через що ми вайпилися з пів десятка разів.

Смаколики за проходження Цитаделі досить соковиті, тому все ж не варто її ігнорувати. Тільки тут гарантовано може випасти сувій, завдяки якому скидається гартування (tempering) предметів.

Новий погляд

Суттєві змінити торкнулися бази гри. Рівній складності тепер цілих вісім, умовно їх можна поділити на дві групи: Базові та Тормент, в кожній по чотири складності. Почати гру можна з будь-якої складності Базової групи (Normal, Hard, Expert та Penitent), хіба що для Пенітент потрібно завершити сюжетну кампанію.

Різниця між рівнями складності суттєва. Якщо ви тільки починаєте гру, то раджу принаймні до отримання класової здібності грати на Нормалі, а вже потім піднятися до Гарду і пройти на ньому хоча б сюжетну кампанію та прокачатися до максимального рівня. Отримавши більш-менш пристойне спорядження можна пробувати Пенітент та навіть Тормент 1.

Друга важлива зміна стосується Ями (The Pit). Тепер вони є визначальником складності гри й тільки у них прокачуються Ґліфи парагону. Базові складності відкриті одразу, а от що б перейти на Torment 1 потрібно пройти Яму 20 рівня. І якщо у вас вже є легендарки та аспекти підібрані під ваш білд, це не буде складним завданням.

Важливо перейти на Torment 1 якомога швидше, бо саме на цій складності відкриваються усі механіки, боси, мітичні предмети та загалом весь контент гри. Саме з Torment 1 гра стає повноцінною.

Що б відкрити складність Torment 2 потрібно пройти яму 35 рівня. І різниця між Torment 1 і Torment 2 така, що на Т1 я вбивав Ліліт за секунди, а от на Т2 це вже був повноцінний бій. І ця різниця одразу стає відчутною навіть на базових монстрах, підземеллях та інших активностях. 

Важливий момент, вищі рівні Torment НЕ дають кращий лут, вони збільшують його кількість. Тобто отримати Мітичне спорядження можна й на Т1, але на Т2, Т3 та Т4 збільшуються шанси їх випадіння тільки з причини більшої кількості луту, який випадає з босів.

Систему луту переробили ще в четвертому сезоні, а з виходом доповнення його підлаштували під зміни в решті механік. І по відчуттях, на Базових складностях легендарки падають значно рідше. Тепер це справді свято, коли бачиш помаранчевий колір предмета. Хоча вже на Т1 випадають в основному легендарки, і святом є їх поліпшені версії (Ancestral), у яких як мінімум один з параметрів має завищені показники.

Суттєвих змін зазнала прогресія. Максимальний рівень героя зменшили до 60, після чого персонаж продовжує набирати рівні Парагону. Вони тепер уніфіковані для усіх персонажів, та маються стелю у 300 рівнів. По відчуттю ці 60 рівнів набираються значно довше, аніж 60 рівнів з попередньої системи. Але це якщо врахувати повністю голого персонажа та акцент на проходженні сюжету. Якщо ж зібрати кодекс аспектів та кілька хороших легендарок, то досягнення максимального рівня другим персонажем може бути навіть швидшим.

Нова прогресія в парі з оновленою системою рівнів відчуваються гармонійно і загалом краще працює. Не те що б стара система була поганою, але нова просто краща. Це стосується загалом усієї гри. Нові підземелля стали розлогими. Якщо раніше це була труба, то тепер це може бути велика печера з якої потрібно знайти вихід до боса.

Нові боси підземель теж отримали цікаві механіки, а нові Укріплення (Strongholds) так взагалі на голову цікавіші усіх, що були в основній грі. Навіть в сюжеті доповнення з’явилися місії з пазлами, і я дуже сподіваюсь, що в наступних розширеннях таких стане більше.

Diablo IV мала не дуже хороший старт в очах відданих фанатів серії, та особливо жанру, але стала чудовим початком для тих, хто тільки но починає знайомство з aRPG. З усіма змінами за останні рік, та особливо виходом Vessel of Hatred, гра тільки ствердила свій статус трампліна в жанр. Це дуже зручний та зрозумілий проєкт для новачків, що пропонує цікаву та по багатому зроблену сюжетну кампанію, а також місяці поглинання контенту. Гардкорних фанатів жанру, які звикли до Path of Exile, Vessel of Hatred все ще не вдовольнить, але, на мій погляд, ці ігри не конкуренти. Вони існують на одній планеті, але в різних її полюсах і кожна переважає у своїй конкретній ніші, і добре працює для своєї конкретної аудиторії.

Висновок:

Diablo IV Vessel of Hatred стало чудовим перезапуском механік гри та хорошим сюжетним продовженням історії виживання сімейства Мефісто. Яка, щоправда, виявилася лише початком нової глави, а не повноцінним її розвитком. Diablo IV все ще лишається ідеальною точкою входу в жанр та грою, в першу чергу, для казуальної аудиторії, яка готова витрачати на улюблені забавки не більше 5-10 годин на тиждень.

Купити в BattleNet
Теги за темою
Ігри
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Львівські митники виявили на кордоні незадекларовану електроніку на 400 тис. гривень
InternetUA
2024-11-22T12:28:17Z
Скільки росіян беруть участь у бойових діях проти України? Дані розвідки
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T12:25:33Z
USAID передало генератори водопостачальникам чотирьох областей України
УкраинФорм
2024-11-22T12:23:30Z
Жах у Сумах: "Шахеди" зі шрапнеллю атакували житлові будинки
TSN
2024-11-22T12:21:20Z
До 12 років позбавлення волі засуджено колишнього поліцейського з Донеччини, який добровільно обійняв посаду «міністра юстиції днр»
Украина Криминальная
2024-11-22T12:21:20Z
Підірвав гранати у сільраді на Закарпатті: суд виніс вирок депутату
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T12:19:33Z
На східному напрямку росіяни штурмують групами у декілька хвиль - військові
УкраинФорм
2024-11-22T12:15:16Z
В одному з сіл Київщини відкрили пам’ятну дошку військовому Валентину Льодовому
Khreschatyk
2024-11-22T12:14:01Z
Погода в Україні 23 листопада: мокрий сніг та дощ
Комсомольская правда
2024-11-22T12:08:48Z
Польща запросила Словаччину до проєкту «Щит Схід» на кордоні з РФ і Білоруссю
УкраинФорм
2024-11-22T12:31:23Z
Що робити, якщо зупинили працівники ТЦК: адвокат дав інструкцію, як правильно поводитися
Политека
2024-11-22T12:30:53Z
Трамп погрожує судитися з Penguin Random House через книжку про його фінанси
InternetUA
2024-11-22T12:28:07Z
У ЗМІ заявили, що урядовий квартал не працює через загрозу нового удару: що кажуть в ОП
24tv
2024-11-22T12:25:51Z
США назвали винного в ескалації війни в Україні: деталі
TSN
2024-11-22T12:25:11Z
Щонайменше 14 російських "шахедів" залетіли до Білорусі
Комсомольская правда
2024-11-22T12:23:05Z
Іран оголосив відповідь на резолюцію МАГАТЕ
1News
2024-11-22T12:21:31Z
Навіщо Путін вимахує «Орєшніком»: дайджест пропаганди за 21 листопада 2024
Детектор М
2024-11-22T12:17:45Z
У Німеччині зростає підтримка передачі ракет Taurus Україні
Хвиля
2024-11-22T12:16:30Z
"Я змогла вийти з цього": Альона Мозгова публічно повідомила про зміни в житті
GlavRed
2024-11-22T12:30:01Z
Складний етап, – Віра Брєжнєва розплакалась, коли заговорила про розлучення з Меладзе
24tv
2024-11-22T12:27:58Z
"Хоче в кадр": Олександр Педан розповів про захоплення молодшого сина
GlavRed
2024-11-22T12:25:46Z
Цифри вражають. Shazam розпізнав вже понад 100 мільярдів пісень
InternetUA
2024-11-22T12:17:54Z
Актор Григорій Бакланов озвучив 23 персонажів гри «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля»
УкраинФорм
2024-11-22T12:16:44Z
Гурт Metallica запостив кавер Nothing Else Matters, який на бандурі виконав воїн ЗСУ
УкраинФорм
2024-11-22T12:15:47Z
«Той птах, що п’є сльози. Книга 1: Серця наґів» Лі Йондо: яскраве фентезі з азійською душею. Рецензія ITC.ua
ITC
2024-11-22T12:05:18Z
EL Кравчук заговорив на тему сексуальної орієнтації: що для співака важливо в людях
24tv
2024-11-22T12:04:35Z
У Києві відкрилася виставка невідомих робіт Марії Примаченко та Марії Галушко
УкраинФорм
2024-11-22T11:54:50Z
Чи потрібно чистити печериці перед приготуванням: господині будуть здивовані
GlavRed
2024-11-22T12:25:33Z
Чому лікарі кажуть, що настільний теніс зменшує стрес, ба й загалом корисний для здоров'я
24tv
2024-11-22T12:14:26Z
Пошкоджений "Охматдит" відновлює прийом маленьких пацієнтів
Khreschatyk
2024-11-22T12:09:47Z
Що таке стокгольмський синдром та як він проявляється
24tv
2024-11-22T12:04:22Z
Для здорового кишечника: 5 речей, які потрібно робити щоранку
Фокус
2024-11-22T11:45:47Z
Чи справді корисний чай з корицею та чи варто його вживати
24tv
2024-11-22T09:42:20Z
Зміна клімату сильно вдарить по алергікам – Euronews
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T09:33:43Z
Наскільки корисна хурма і в яких випадках вона може нашкодити
24tv
2024-11-22T09:21:55Z
Neuralink Ілона Маска почне випробування на людях у ще одній країні після отримання дозволу
24tv
2024-11-22T08:12:42Z
Мудрик запалив соціальні мережі дикими танцями: кумедне відео
24tv
2024-11-22T12:27:58Z
Жеребкування плей-оф Ліги націй: сьогодні Україна дізнається наступного суперника
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T12:24:30Z
"В обох зараз спад": відомий тренер назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі
24tv
2024-11-22T12:14:34Z
Гвардіола подовжив контракт з "Манчестер Сіті": на скільки розрахована нова угода
TSN
2024-11-22T11:30:22Z
Зеленський позбавив державних нагород двох представників спорту, які зрадили Україну
24tv
2024-11-22T10:57:35Z
Микола Матвієнко увійшов до топ-10 гвардійців збірної України з футболу
УкраинФорм
2024-11-22T10:37:24Z
"На кордоні гравця забрали до ТЦК": двоє українських волейболістів не повернулися з Бельгії після матчу
TSN
2024-11-22T10:33:22Z
Мендеш пропустить найближчий матч ПСЖ
Football.ua
2024-11-22T10:23:43Z
Мірзоєв здобув для України «срібло» молодіжного Євро з тхеквондо
УкраинФорм
2024-11-22T10:05:46Z
Інвалідність 3 групи: яку грошову допомогу надає держава
24tv
2024-11-22T12:27:08Z
Несолодке життя в СРСР: найдивніші "смаколики" для дітей часів радянщини
GlavRed
2024-11-22T12:25:48Z
Чим Росія атакувала Дніпро 21 листопада? Розвідка розкрила деталі
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T12:22:17Z
22 листопада — презентація книги полеглого військового Олександра Закерничного у просторі PEN Ukraine
Детектор М
2024-11-22T12:17:24Z
Закон про мобілізацію: як українцям за кордоном оновити дані та уникнути штрафів
24tv
2024-11-22T12:14:49Z
День сина: чому в Україні не варто відзначати це свято 22 листопада
24tv
2024-11-22T12:09:57Z
Зеленський заявив про план виготовити 3 тисячі ракет: Forbes проаналізував, наскільки це можливо
24tv
2024-11-22T12:09:10Z
Чоловік анулював шлюб, коли побачив медичну книжку дружини: що вона приховала про себе
Фокус
2024-11-22T12:03:52Z
Росія може мати до 10 одиниць нової балістичної ракети, якою вдарила по Дніпру - ГУР
УкраинФорм
2024-11-22T12:01:13Z
На Вінниччині аграрії завершили збір зернових і зернобобових
УкраинФорм
2024-11-22T12:30:51Z
Аграріям варто поспішити зі збором капусти через циклон
AgroPortal
2024-11-22T12:30:03Z
“Тисяча Зеленського”: на виплати передбачено 5 млрд гривень
1News
2024-11-22T12:30:01Z
Уряд виділив бюджетам постраждалих від війни регіонів додаткові ₴797 мільйонів
УкраинФорм
2024-11-22T12:27:41Z
Іспанія оштрафувала Ryanair та інших лоукостерів за стягнення плати за ручну поклажу
Европейская правда
2024-11-22T12:20:52Z
Українці в жовтні отримали понад ₴119 мільйонів кешбеку
УкраинФорм
2024-11-22T12:19:42Z
АРМА продає добрива через електронний майданчик УУБ
AgroNews
2024-11-22T12:12:33Z
Блокування рахунків через неявку за повісткою: як отримати доступ до власних коштів
Фокус
2024-11-22T12:06:21Z
Україна зможе отримати 50 мільярдів доларів від G7: куди планують витратити ці кошти
24tv
2024-11-22T11:57:48Z
Чому досвідчені господині не викидають пластикові кришечки: 6 корисних ідей для дому
TSN
2024-11-22T12:03:27Z
Як вижити у Зоні: 10 найкращих порад для гравців STALKER 2: Серце Чорнобиля
24tv
2024-11-22T11:57:56Z
Дубайська шоколадка вдома: найбюджетніший рецепт вірусних ласощів
24tv
2024-11-22T11:12:56Z
Не нудотно солодко і до чаю чудово: рецепт тертого пирога з калини
Знай
2024-11-22T10:52:11Z
Це може принести негативні наслідки: що буде, якщо подарувати парну кількість квітів
24tv
2024-11-22T10:49:24Z
Речі швидко висохнуть після прання навіть в мороз: простий лайфхак
24tv
2024-11-22T10:24:04Z
Секрет ввічливої помсти: як відповісти грубіяну і залишитися на висоті
Знай
2024-11-22T09:57:55Z
Апельсинові шкірки та розпилювач з водою: як захистити ялинку від кішки
Фокус
2024-11-22T09:36:08Z
Які речі потрібно встигнути викинути з оселі до Нового 2025 року, щоб залучити щастя і добробут
TSN
2024-11-22T09:33:48Z
У Херсоні росіяни атакували безпілотником тролейбус
УкраинФорм
2024-11-22T12:24:29Z
В Одесі на жінку впало дерево - вона у важкому стані
УкраинФорм
2024-11-22T12:04:50Z
36-річного жителя Ізмаїльського району підозрюють в домаганні дитини та оборудках з дитячою порнографією
Украина Криминальная
2024-11-22T11:37:47Z
Поліцейські повідомили про підозру голові міжрайонної МСЕК, яка «допомагала» чоловікам отримати інвалідність
Украина Криминальная
2024-11-22T11:33:42Z
На Волині військовий і цивільний намагалися переправити трьох чоловіків до Білорусі через «зеленку»
Украина Криминальная
2024-11-22T11:22:55Z
Сильний снігопад порушив рух транспорту на заході Литви
Европейская правда
2024-11-22T10:56:46Z
Поласував військовими пайками: до військової бази на Алясці увірвався голодний ведмідь
Фокус
2024-11-22T10:42:30Z
В Кривому Розі у наркоділків вилучили майже 3 тис. рослин конопель та 4 кг канабісу
Украина Криминальная
2024-11-22T10:37:44Z
У Лондоні правоохоронці підірвали "підозрілий пакунок" біля посольства США
Европейская правда
2024-11-22T10:34:51Z
Майже письменник. OpenAI навчила ChatGPT краще працювати з текстом
InternetUA
2024-11-22T12:31:37Z
Парадокс зародження внутрішнього ядра розгадано: що змусило "серце" Землі замерзнути
Фокус
2024-11-22T12:16:09Z
Грай та вигравай: у VARUS стартувала новорічна акція
VGorode
2024-11-22T12:10:31Z
Пошук темної матерії може закінчитися вже завтра: потрібен космічний вибух і трохи удачі
Фокус
2024-11-22T12:06:40Z
Мем Chill Guy за кілька днів перетворився з TikTok-тренду на вірусний токен з капіталізацією $500 млн
ITC
2024-11-22T12:05:45Z
STALKER 2 встановила рекордну кількість гравців і отримала "дуже позитивні" відгуки в Steam
InternetUA
2024-11-22T12:02:55Z
У Сирії знайшли найдавніший алфавіт віком 4400 років
УкраинФорм
2024-11-22T12:01:27Z
У космосі розгорнуто прапор України
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T11:48:57Z
Україна шукає інноваційні технології для боротьби з дронами агресора
InternetUA
2024-11-22T11:46:28Z
З більшими батареями та віртуальною КПП: електрокросовер Kia EV6 суттєво оновили
AutoGeek
2024-11-22T12:15:46Z
Аналітики назвали авто з найбільшою смертністю у аваріях
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T12:14:32Z
Lotus з технологією Hyper Hybrid зможе долати до 1110 км
AutoCentre
2024-11-22T12:11:46Z
Електричний позашляховик Jeep уперше помітили на тестах
AutoCentre
2024-11-22T12:11:17Z
Гроза суперкарів: дебютував надпотужний 650-сильний електромобіль Kia
Фокус
2024-11-22T12:06:55Z
З запасом ходу до 750 км: DS показав новий електричний кросовер
AutoGeek
2024-11-22T10:58:46Z
Шакіра подарує одному з фанатів новенький Lamborghini за $240 000
Фокус
2024-11-22T10:21:48Z
Гібридні кабріолети Bentley отримали спецверсію на честь курортного міста в Каліфорнії
AutoGeek
2024-11-22T10:16:44Z
Kia показала рестайлінгову версію електрокросовера EV6
AutoCentre
2024-11-22T10:13:02Z