MY.UAНовини
Огляд Diablo IV Vessel of Hatred. Новий початок, який розчарував
Огляд Diablo IV Vessel of Hatred. Новий початок, який розчарував

Огляд Diablo IV Vessel of Hatred. Новий початок, який розчарував

Diablo IV Vessel of Hatred має відкрити нове дихання для гри та продовжити історію падіння, чи піднесення Мефісто. Чи вийшло у розробників збагатити гру новим контентом та цікаво продовжити історію оригінальної гри зараз розкажемо в огляді доповнення Vessel of Hatred для Diablo 4.

Diablo IV Vessel of Hatred
1199 грн.

Плюси:

Новий контент, нові механіки, нова прогресія

Купити в BattleNet

Мінуси:

Сюжет та підхід до його промоції.

Купити в BattleNet
8.5/10
Оцінка ITC.ua
Відключайте рекламу - підтримуйте ITC!

Зміст

  • 1 Тільки початок
  • 2 Духонароджений
  • 3 Ексклюзив
  • 4 Новий погляд

Тільки початок

Diablo IV Vessel of Hatred принесло занадто багато змін, тому що б огляд не перетворився на переказ пачноуту, я детальніше розповім лише про основні моменти, яких виявилося чимало. Впевнений, багатьох цікавить продовження сюжетної лінії, тому почну з неї.

Без мінорних спойлерів основної гри неможливо описати зав’язку доповнення, тому майте на увазі. Але більше аніж самі розробники, я розповідати не буду.

Після перемоги над Ліліт Нійрель з каменем душі та Мефісто вирушають край за очі, Мефісто в бажанні звільнитися, а Нійрель — знищити Первинне зло. Проблемою стало те, що конкретно цей камінь душі, в який сховано Мефісто, не призначений для Первинного зла, а тому його скверна частково проникає в наш світ заподіюючи шкоду навколишній фауні, флорі та населенню Санктуарію. Деякі наслідки цих діянь ми бачили у CGI-трейлері грі.

В Соборі Світла теж відбулися зміни. Преподобна матір Права вижила після битви у пеклі, але владу у Соборі захоплює Урівар, ще один герой війни якому невідоме поняття компромісу. Він відкриває полювання на Нійрель, а нашим завданням стає випередити воїнів Світла та врятувати бідну дівчину від церкви та вирвати з рук демона, який поступово захоплює її розум.

Початок нового розділу динамічний та інтригує, а потрапляння в Наганту неочікуване та цитує початок основного сюжету гри. Проте в середині сюжет починає провисати, а персонажі, які здавалися цікавими на початку, взагалі зникають до практично фіналу. Як і в основній грі арка Собору Світла, цього разу з Уріваром, розкрита найслабше, хоча персонаж цікавий.

Те, як розвивається і куди приходить основна сюжетна лінія мені скоріше сподобалося, чим ні. Нам постійно нагадають, що Мефісто один із Первинних зол, що його можливо лише ув’язнити та багато інших лорних моментів про які фанати серії давно обізнані. Також не обійшлося без натяків на повернення його братів колись у майбутньому. І тут постає, мабуть, єдине розчарування, це класична помилка «очікування та реальність».

Ще до виходу гри розробники анонсували щорічний вихід нових доповнень, тож багатьом стало цікаво, як саме розвиватиметься сюжет гри? Обрана концепція оповіді багатьох гравців, в тому числі й мене розчарувала. В першу чергу в цьому заслуга PR-відділу гри. Очікували якщо й не фінал саги сімейства Ненависті (Мефісто це аспект Ненависті), то хоча б його половину. 

Vessel of Hatred сприймається як перша серія нового сезону серіалу, хоч і доволі велика. 

Якщо абстрагуватися від очікувань, то фінал проводить по красивій локації, має кілька цікавих сюжетних поворотів та дає хороший зачин на майбутнє з поверненням ключових персонажів оригінальної гри.

Але ми знову повертаємося до планів випускати по одному доповненню щороку. Diablo IV має в перспективі прожити 7-10 років, і якщо автори хочуть розтягнути всю арку Ліліт та Мефісто протягом цих років, велика ймовірність що історія перетвориться на жуйку, яка втратить смак вже на середині шляху. А цього дуже не хочеться.

Якщо ви вже проходили основну кампанію, то, як і раніше, новоствореним персонажем її можна пропустити й одразу перейти до нового Розділу в цій історії. По тривалості пройти сюжет у мене вийшло за приблизно 8 годин на рівні складності Hard з рідкісними відволіканнями на квест Найманця та підземелля.

Духонароджений

Зіштовхнувшись з породженнями скверни сліди приводять нас до Наганту — колись закритої від світу локації, яка стала епіцентром зараження. За розміром Наганту приблизно як Скосглен, але візуально є самостійним біомом, що не обмежується тільки джунглями. Крізь весь Наганту тонкою ниткою проходить тема духів. Духи вплетені в мітологію регіону, щільно пов’язані з основним сюжетом доповнення, а також є наративним ґрунтом для нового класу — Духонародженого (Spiritborne).

Духонароджений має підтримку чотирьох духів: ягуара, орла, горили та губоногого. Спірітборн змінює сприйняття уніфікованих класів. Якщо ви почали грати за Варвара, ви не зможете перетворити його у Розбійника чи навпаки. Духи дають можливість гнучко пристосувати клас до вподобань гравця, від стрімких Ягура та Орла до повільнішого танка, якого підтримує дух Горили. Авжеж різниця не така суттєва як між згаданими класами Розбійника та Варвара, але духи та їх комбінації роблять Спірітборна найгнучкішим з усіх наявних архетипів.

Залежно від обраного білда клас відчувається як Розбійник або Монах, чи Знахар з попередньої гри. При чому він не копіює їх, а саме що відчувається в окремих його елементах.

Не оминула Духонародженого й класична «хвороба» нового класу — він надто виділяється з поміж інших класів і до перших суттєвих нерфів лишатиметься найпотужнішою силою у грі. Це не те що б було великою проблемою, бо в іграх Blizzard, та й інших розробників, нові класи трішки кращі за вже наявні, особливо якщо доступ до нього платний. Впевнений, з наступним сезоном нас чекає вирівнювання, але поки що, грати за Спірітборна весело та цікаво, а це найголовніше.

Ексклюзив

Окрім нового регіону та класу, власники розширення отримали кілька нових механік та ексклюзивний контент. Почну з Найманців. Одночасно допомагати можуть два найманці, перший це допоміжний НІП, який супроводжує нас Санктуарієм, другий виконує функцію додаткової здібності. В першому випадку найманець діє автономно. Він має свої рівні, які тут називаються Рапортом, а також маленьку гілку талантів та пул здібностей які використовує на власний розсуд. 

У другому випадку ми можемо обрати іншого найманця який буде з’являтися на підмогу у конкретно заданий момент та використовувати конкретну свою здібність. Ця механіка називається Підкріпленням. Наприклад, коли я активую ультимативну здібність найманець згортає усіх ворогів до купи. Здібності мають свій кулдаун, а загалом можна обрати з семи здібностей та дев’яти умов, коли вона буде застосована.

З підвищенням рівня Рапорту найманець відкриває нові здібності, очки для гілки талантів, а також дає ящик з ресурсами чи предметами, та спеціальну валюту, що витрачається в магазині найманців. Там продаються легендарні предмети, аспекти та набори ресурсів для виклику босів та поліпшення спорядження. Не раджу ігнорувати цей магазин, бо предмети там дійсно цінні, особливо на перших етапах гри. Кількість пропозицій збільшується зі зростанням рівня усіх найманців.

Якщо грати в групі з іншими гравцями, то Найманець стає недоступним, але лишається підкріплення.

 Першого найманця отримуємо по сюжету. Ще для трьох потрібно виконати спеціальні квести, які розкривають історію та характер цих найманців. Завдання не дуже довгі та загалом цікаві та навіть маю свої катсцени на рушію гри.

Найманці не замінюють повноцінного напарника, але непогано підсилюють героя. Особливо корисні можуть бути здібності Підкріплення, які в синергії з нашими здібностями пришвидшують винищення нечисті. 

Другою ексклюзивною механікою є Руни, які переїхали з легендарної Diablo 2. Вони є двох типів: заклику та ритуалу та працюють у парі. Перші за виконання конкретних дій, наприклад, використання Ухилення, дають конкретну кількість Підношення (наприклад 50). Руна ритуалу активує конкретний ефект, коли кількість Підношення досягне потрібної суми. 

Наприклад, руна QAX активується при досягненні 400 Підношення, використовує всю наявну ману (чи інший класовий ресурс) і збільшує шкоду від наступного таланту на 100%. А легендарна руна YUL дає 50 Підношення кожного разу, як ми використовуємо здібність з кулдауном.

Руни вставляють у комірки для каменів і не завжди є доцільним вибором. Хоча для деяких білдів конкретна комбінація рун може давати хороші бонуси. Також велика кількість рун активують поліпшені таланти інших класів, наприклад, Decrepify некроманта чи Frost Nova чаклуна.

З нового та ексклюзивного контенту для власників доповнення це два типи підземель: Підземка міста Кураст та Темна Цитадель. Підземка — перероблена та поліпшена версія Ґаунтлета (The Gauntlet). Вона має три квартали, по суті біоми, які відрізняються зовнішнім виглядом та фінальними босами. Але головне, що на відміну від Ґаунтлет, підземка кожного разу генерується випадково. Завдання за відведений час зібрати чотири рівні підношення, вбиваючи монстрів та активуючи спеціальні вівтарі.

Забіг можна модифікувати Даниною та Угодою. Вони збільшують винагороду, але застосовують штрафи до початкового часу та бонусного, який нараховується за вбивство спеціальних мобів.

Підземка значно цікавіша та веселіша за Ґаунтлет, та й винагороду дає хорошу, навіть без додаткового ускладнення.

Найцікавішим нововведенням є Темна Цитадель. По суті це рейд для чотирьох гравців. Цитадель є виключно кооперативною, це означає, що для її проходження потрібно як мінімум два гравці. Таке обмеження в першу чергу зумовлене механіками босів та деяких локацій. При чому якщо з локаціями необхідність двох гравців інколи виглядає штучною, на кшталт одному гравцю потрібно тримати кнопку натиснутою, що б інший гравець пройшов у наступну кімнату, то от з босами зовсім інша справа.

Всього Цитадель має три крила, або ж інстанси, якщо ви маєте досвід гри у World of Warcraft. Проходяться вони окремо, в кінці кожного чекає головний бос, бій з яким досить затяжний, але цікавий завдяки кооперативним механікам.

Обмеження на суто кооператив може не сподобатися людям, які люблять грати соло, але хоча б спробувати цей контент можна легко завдяки системі пошуку гравців.

Поясню на прикладі боса першого крила, але без спойлерів. В якийсь момент він стає невразливим та випускає мобів які носять спеціальні зернята. Зібравши необхідну кількість зернят відкривається портал до світу духів куди повинен стрибнути хоча б один гравець, що б виконати спеціальну механіку. Гравці, які лишаються на основній арені повинні знову зібрати зернята та відкрити портал для гравця, який у потойбіччі. І робити це потрібно швидко, бо гравець в іншому вимірі отримує дебаф який його уб’є, якщо той не втече звідти якнайшвидше. Увесь цей цикл бос лишається невразливим.

Механіки, насправді, не дуже складні. Я зміг розібратися в них з першого, максимум, з другого разу. Головне бути уважним. І з цим якраз можуть виникнути проблеми у гравців, які звикли проходити гру зерґ-рашем. У мене був один забіг, де половина команди вперто не хотіла виконувати механіки бою, а просто била нескінченних монстрів, через що ми вайпилися з пів десятка разів.

Смаколики за проходження Цитаделі досить соковиті, тому все ж не варто її ігнорувати. Тільки тут гарантовано може випасти сувій, завдяки якому скидається гартування (tempering) предметів.

Новий погляд

Суттєві змінити торкнулися бази гри. Рівній складності тепер цілих вісім, умовно їх можна поділити на дві групи: Базові та Тормент, в кожній по чотири складності. Почати гру можна з будь-якої складності Базової групи (Normal, Hard, Expert та Penitent), хіба що для Пенітент потрібно завершити сюжетну кампанію.

Різниця між рівнями складності суттєва. Якщо ви тільки починаєте гру, то раджу принаймні до отримання класової здібності грати на Нормалі, а вже потім піднятися до Гарду і пройти на ньому хоча б сюжетну кампанію та прокачатися до максимального рівня. Отримавши більш-менш пристойне спорядження можна пробувати Пенітент та навіть Тормент 1.

Друга важлива зміна стосується Ями (The Pit). Тепер вони є визначальником складності гри й тільки у них прокачуються Ґліфи парагону. Базові складності відкриті одразу, а от що б перейти на Torment 1 потрібно пройти Яму 20 рівня. І якщо у вас вже є легендарки та аспекти підібрані під ваш білд, це не буде складним завданням.

Важливо перейти на Torment 1 якомога швидше, бо саме на цій складності відкриваються усі механіки, боси, мітичні предмети та загалом весь контент гри. Саме з Torment 1 гра стає повноцінною.

Що б відкрити складність Torment 2 потрібно пройти яму 35 рівня. І різниця між Torment 1 і Torment 2 така, що на Т1 я вбивав Ліліт за секунди, а от на Т2 це вже був повноцінний бій. І ця різниця одразу стає відчутною навіть на базових монстрах, підземеллях та інших активностях. 

Важливий момент, вищі рівні Torment НЕ дають кращий лут, вони збільшують його кількість. Тобто отримати Мітичне спорядження можна й на Т1, але на Т2, Т3 та Т4 збільшуються шанси їх випадіння тільки з причини більшої кількості луту, який випадає з босів.

Систему луту переробили ще в четвертому сезоні, а з виходом доповнення його підлаштували під зміни в решті механік. І по відчуттях, на Базових складностях легендарки падають значно рідше. Тепер це справді свято, коли бачиш помаранчевий колір предмета. Хоча вже на Т1 випадають в основному легендарки, і святом є їх поліпшені версії (Ancestral), у яких як мінімум один з параметрів має завищені показники.

Суттєвих змін зазнала прогресія. Максимальний рівень героя зменшили до 60, після чого персонаж продовжує набирати рівні Парагону. Вони тепер уніфіковані для усіх персонажів, та маються стелю у 300 рівнів. По відчуттю ці 60 рівнів набираються значно довше, аніж 60 рівнів з попередньої системи. Але це якщо врахувати повністю голого персонажа та акцент на проходженні сюжету. Якщо ж зібрати кодекс аспектів та кілька хороших легендарок, то досягнення максимального рівня другим персонажем може бути навіть швидшим.

Нова прогресія в парі з оновленою системою рівнів відчуваються гармонійно і загалом краще працює. Не те що б стара система була поганою, але нова просто краща. Це стосується загалом усієї гри. Нові підземелля стали розлогими. Якщо раніше це була труба, то тепер це може бути велика печера з якої потрібно знайти вихід до боса.

Нові боси підземель теж отримали цікаві механіки, а нові Укріплення (Strongholds) так взагалі на голову цікавіші усіх, що були в основній грі. Навіть в сюжеті доповнення з’явилися місії з пазлами, і я дуже сподіваюсь, що в наступних розширеннях таких стане більше.

Diablo IV мала не дуже хороший старт в очах відданих фанатів серії, та особливо жанру, але стала чудовим початком для тих, хто тільки но починає знайомство з aRPG. З усіма змінами за останні рік, та особливо виходом Vessel of Hatred, гра тільки ствердила свій статус трампліна в жанр. Це дуже зручний та зрозумілий проєкт для новачків, що пропонує цікаву та по багатому зроблену сюжетну кампанію, а також місяці поглинання контенту. Гардкорних фанатів жанру, які звикли до Path of Exile, Vessel of Hatred все ще не вдовольнить, але, на мій погляд, ці ігри не конкуренти. Вони існують на одній планеті, але в різних її полюсах і кожна переважає у своїй конкретній ніші, і добре працює для своєї конкретної аудиторії.

Висновок:

Diablo IV Vessel of Hatred стало чудовим перезапуском механік гри та хорошим сюжетним продовженням історії виживання сімейства Мефісто. Яка, щоправда, виявилася лише початком нової глави, а не повноцінним її розвитком. Diablo IV все ще лишається ідеальною точкою входу в жанр та грою, в першу чергу, для казуальної аудиторії, яка готова витрачати на улюблені забавки не більше 5-10 годин на тиждень.

Купити в BattleNet
Теги за темою
Игры
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Трамп та Путін обговорювали Зеленського: про що йшлося
ГЛАВКОМ NET
2025-05-20T00:39:00Z
Речник Кремля назвав головну умову для закінчення війни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T23:39:48Z
Трамп після розмови з Путіним: Росія та Україна негайно почнуть переговори про припинення війни
Vlasti
2025-05-19T22:54:53Z
Мерц: Європа посилить тиск на Москву санкціями
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T22:21:21Z
Зеленський розповів про меморандум з Росією, який може наблизити кінець війни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T21:15:34Z
Джерело FT: європейців неприємно вразило те, що Трамп розповів про дзвінок з Путіним
Европейская правда
2025-05-19T20:21:15Z
«Буде сильний». Зеленський про пакет санкцій від ЄС проти Росії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T19:48:46Z
Брифінг Зеленського після розмови з Трампом: головні заяви
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T19:36:27Z
Україна та союзники розглядають нову зустріч з РФ – Зеленський
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T19:12:29Z
"Євробачення-2025": полька в сексі-вбранні ошелешила танцями та небезпечно політала над сценою
ТСН
2025-05-17T21:18:58Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
Влада Камʼянця-Подільського втрапила у скандал із новим логотипом міста
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T19:09:28Z
Театр Франка вирушає на гастролі: яким містам України пощастить
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T15:21:34Z
Британця засудили за участь у крадіжці золотого унітазу з будинку Черчилля
Европейская правда
2025-05-19T15:16:43Z
У двох містах України скасовано концерти гурту «Курган і Агрегат» через нецензурну лексику
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T14:06:49Z
«Амстердам» повертається. Ця пісня стала квитком у велике музичне життя для українського співака і композитора Влада Дарвіна.
FM-TV
2025-05-19T13:33:34Z
Мадонна змінила імідж
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T13:27:27Z
Данилко в інтерв’ю росіянину розповів про подробиці особистого життя
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T12:03:09Z
Британець встановив світовий рекорд, піднявшись на Еверест 19 разів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-20T00:57:04Z
Охоронник чи охоронець? Мовознавиця пояснила, яке слово вживати правильно
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T20:00:14Z
Запроваджено нові штрафи за відсутність аптечки чи вогнегасника в авто? Заява МВС
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T18:12:52Z
Кінець імперії: чому РФ не витримає ще рік війни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T16:45:13Z
Що чекає на обмежено придатних, які не пройдуть ВЛК до 5 червня: роз’яснення Міноборони
FaceNews
2025-05-19T15:21:43Z
«Софія Київська» потрапила у скандал через платний вхід у День музеїв
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T14:21:11Z
Новий Папа Римський зустрівся з віцепрезидентом США у Ватикані
Европейская правда
2025-05-19T13:54:26Z
"Зарплата, все, лишайся": військовий розповів, як за кордоном "полюють" на українських військових
FaceNews
2025-05-19T13:27:03Z
У Китаї для держслужбовців введено суворе правило на делікатеси, алкоголь та цигарки
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T12:30:52Z
До класифікації діабету офіційно додано «п’ятий тип»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T16:06:19Z
Лікарі припустили, як довго вдасться підтримувати здоровʼя Байдена
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T14:36:29Z
"Найсмертоносніша стадія": Байден уперше прокоментував свій діагноз, лікарі поділились прогнозами
FaceNews
2025-05-19T13:45:33Z
Що корисного в свинині: чому дієтологи рекомендують обов’язково додати це м’ясо до раціону
ТСН
2025-05-19T08:36:01Z
У Києві зафіксовано спалах кору: як захиститися від хвороби
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T06:18:28Z
Як тип напувалок впливає на продуктивність свиней: дослід компанії “ВАДА”
Agravery
2025-05-19T06:06:54Z
Названо симптом, який говорить про те, що вам більше не можна пити каву
TSN
2025-05-18T22:39:40Z
1 грам на літр води — і спатифілум тонутиме у хмарі квітів: рослина постійно випускатиме бутони
ТСН
2025-05-18T22:39:25Z
Скільки кроків потрібно зробити щодня для профілактики раку - дослідження
ТСН
2025-05-18T22:37:39Z
Лінія фронту станом на 19 травня. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T20:51:18Z
Відомий столичний забудовник радить українцям переходити з форелі на мойву
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T17:24:22Z
Синоптики попереджають про небезпечні метеорологічні явища в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T14:24:56Z
На Подолі відновлено історичний вигляд будинку Казарновської
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T14:21:08Z
Мати кримськотатарського політв’язня звернулася до Ердогана з проханням звільнити сина
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T13:15:38Z
РФ штурмує кордон: прикордонники повідомили, де найскладніша ситуація
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T12:51:36Z
На одній з вулиць Вінниці два місяці діятиме обмеження руху
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T12:30:24Z
У Києві 20-25 травня відбудуться продуктові ярмарки
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T12:09:24Z
West keeps shifting its red lines – and only encourages Putin’s aggression
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T11:30:11Z
В Ізмаїлі швидка зіткнулась з легковиком: жінка загинула, шестеро постраждали
ГЛАВКОМ NET
2025-05-20T01:36:24Z
Суд виніс вирок медбрату, який вкрав обручку з руки загиблого бійця
ГЛАВКОМ NET
2025-05-20T01:24:03Z
Пожежі в будинках прем’єра Британії: заарештовано третього підозрюваного
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T19:15:17Z
На Вінниччині жорстоко вбито жінку
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T17:51:14Z
У шведському Мальме випадково конфіскували велику партію кокаїну
Европейская правда
2025-05-19T17:33:10Z
У Британії затримали третього підозрюваного у справі про підпал будинку премʼєра
Европейская правда
2025-05-19T16:39:41Z
Селу у Швейцарії загрожує обвал у найближчі години, евакуювали всіх жителів
Европейская правда
2025-05-19T16:39:17Z
Сотні безхатченків окупували аеропорт у Іспанії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T16:30:13Z
На острові у Греції оголосили надзвичайний стан через землетруси
Европейская правда
2025-05-19T16:28:23Z
Осяяння, ілюзії та двоїсті сигнали: про що розкаже гороскоп на 20 травня за картами Таро
FaceNews
2025-05-19T18:27:31Z
Corona святкує 100 років: натхнення природою та філософія справжнього життя
VGorode
2025-05-19T14:54:49Z
Як захистити капусту від гусені, попелиці, слимаків, молі, совки: які рослини садити поряд
ТСН
2025-05-19T08:36:16Z
Посипте грядку — і цибуля виросте з кулак: рецепт засобу, який передають із покоління в покоління
TSN
2025-05-19T08:06:56Z
Три знаки зодіаку, які можуть розбагатіти у зрілому віці: астрологи їх назвали
TSN
2025-05-19T08:06:45Z
Як виростити щедрий урожай картоплі без прополювання та підгортання: корисний лайфгак
ТСН
2025-05-18T22:40:30Z
Названо знаки зодіаку, яким доля завжди дарує другий шанс: таких щасливців лише два
TSN
2025-05-18T22:40:26Z
Проклята фортеця над Збручем: історія і легенди Скала-Подільського замку
ТСН
2025-05-18T22:39:39Z
Цей кущ цвіте понад 120 днів, тому його неодмінно треба посадити у своєму саду
ТСН
2025-05-18T22:38:49Z
Як зробити так, щоб пральна машина не "стрибала": цікавий спосіб, щоб змусити її стояти нерухомо
ТСН
2025-05-17T20:22:21Z
Зарядити електромобіль стало дорожче: як змінилися ціни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T17:42:59Z
AWT Bavaria оголошує про відкриття нового інноваційного простору - AWT Studio UNIT.City
Корреспондент
2025-05-16T12:39:48Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
“Новий автомобіль та старий водночас: Volkswagen Beetle 1972 року з пробігом лише 104 милі”
Топ Жир
2025-05-12T14:00:33Z
Водій вантажівки перевернув Cybertruck у лютій дорожній сутичці
Топ Жир
2025-05-12T13:45:04Z
Через ризик шпіонажу: в Британії ввели обмеження для власників китайських машин
AutoGeek
2025-05-12T13:27:59Z
ЄС прогнозує, що зростання економіки України сповільниться до 2%
AgroPortal
2025-05-19T16:00:01Z
Офіційна робота за кордоном зараховуватиметься до пенсійного стажу: рішення уряду
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T15:30:31Z
Експерт: влітку може виникнути дефіцит електроенергії, зійдуться у часі два негативні фактори
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T15:06:22Z
Астарта запустила IT-«пілот» під новий соєпереробний завод
AgroPortal
2025-05-19T15:00:39Z
Земельний банк попереджає про шахрайства з державними угіддями
AgroPortal
2025-05-19T14:30:59Z
Польща конфіскувала шини для літаків Boeing, які прямували до Росії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T14:12:31Z
Збій порушив роботу другого за величиною аеропорту Франції другий день поспіль
Европейская правда
2025-05-19T14:09:38Z
Україна попросила допомогу у будівництві доріг в однієї з азійських держав
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T14:06:15Z
EBITDA найбільшого виробника цукру в Європі упала на 45%
AgroPortal
2025-05-19T14:00:44Z
Буде як ChatGPT? У Дії з’явиться ШІ-асистент для отримання послуг
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T16:00:40Z
Застосунки для знайомств втрачають популярність: дослідження
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T13:24:04Z
Канадський блогер зібрав iPhone із деталей з AliExpress: ціна шокує
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T13:12:53Z
Sony почала масово блокувати російські акаунти на PlayStation Network
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T12:00:11Z
Microsoft повертає у Windows 11 старі технології передачі файлів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T10:03:31Z
Де Мойсей отримав 10 заповідей: з’явилася нова теорія
ТСН
2025-05-19T08:21:05Z
CRM тільки для продажів? КВЦ "Парковий" ламає стереотипи з NetHunt CRM
Корреспондент
2025-05-19T08:03:11Z
Магнітна буря 19 травня: з якою силою штормитиме
ТСН
2025-05-19T04:33:12Z
Екологічна катастрофа наближається: комахи гинуть у нерівній боротьбі за виживання
ТСН
2025-05-18T22:40:48Z
Спортивна чиновниця з РФ назвала принципи допуску росіян на міжнародні старти приниженням
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T16:33:25Z
Ребров оголосив склад збірної України на червневі матчі у Канаді
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T15:24:29Z
Заворушення після футбольного матчу в Нідерландах: 22 затриманих, поранені поліцейські
Европейская правда
2025-05-19T14:46:17Z
Трофей Яремчука та асист Циганкова. Як минув вікенд для легіонерів збірної України
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T13:39:29Z
Українець здобув срібло етапу Кубка світу з паркуру
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T12:57:37Z
«Він деградує». Пропагандист Губернієв розповів про стан справ у російському спорті
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T12:33:04Z
У РФ стверджують, що Зеленський одним дзвінком зірвав обговорення повернення Росії в міжнародний футбол
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T12:03:46Z
У Москві 23-річний російський хокеїст випав з балкону шостого поверху
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T11:42:14Z
«Динамо» зіграє наступний поєдинок з новою емблемою
ГЛАВКОМ NET
2025-05-19T11:15:06Z