MY.UAНовини
Війна завтра не закінчиться: чого не вистачає в "плані перемоги" та чи вступить Україна в НАТО до закінчення війни
Війна завтра не закінчиться: чого не вистачає в "плані перемоги" та чи вступить Україна в НАТО до закінчення війни

Війна завтра не закінчиться: чого не вистачає в "плані перемоги" та чи вступить Україна в НАТО до закінчення війни

Другий день поспіль українці обговорюють "план перемоги", який представив президент Зеленський. Фокус запитав військових, як вони оцінюють цей "документ" та яка ймовірність швидкого закінчення війни.

Президент України Володимир Зеленський представив "план перемоги" Верховній Раді 16 жовтня. Він містить пʼять пунктів, які стосуються:

  • запрошення України в НАТО до закінчення війни;
  • продовження операцій на території РФ та зняття заборон щодо ударів;
  • розмішення в Україні комплексний неядерний стратегічний пакет стримування;
  • економічного потенціалу України, природних ресурсів;
  • післявоєнного періоду — "найдосвідченіший військовий контингент" в Україні.

За словами радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка, Україні необхідні два компоненти — справжні ефективні санкції та далекобійна зброя.

Фокус дізнався, що українські військовослужбовці думають про "план перемоги" та чи вважають його реальним.

Реальність "плану перемоги": війна завтра не закінчиться

Багатьом українцям може здаватися що "план перемоги" нереальний або провальний, але на початку повномасштабного вторгнення РФ українцям також багато речей здавались нереальними, але нині ми це маємо, висловилась лейтенантка 47-ї ОМБр Анастасія Блищик.

"І ми цим користуємося на полі бою. Це величезна, насправді, була пророблена робота, як і представників ЗСУ, так і чинної нашої влади. Зрозуміло, що цей "план перемоги" включає те, що нам доведеться ще далі воювати. Я рада, що це розуміє президент України, що ми продовжимо ще воювати з росіянами", — сказала Фокусу Блищик.

Вона зауважила, що, можливо, багато хто очікував, що "план перемоги" міститиме якісь пункти, що вже завтра закінчиться війна. Але добре, що українці не тішать вже себе ілюзіями, як це було до та на початку повномасштабного вторгнення.

"Коли почалася півномасштабна війна ми також недооцінювали ворога, намалювавши образ чмоні, який краде унітаз. Проте ні, наш ворог сильний, наш ворог — це сильна армія, яка має на озброєнні купу техніки, зброї. І найголовніше, у них є величезний людський ресурс, яким вони користуються, і який їм не шкода. Якщо ми зараз скажемо, що ми вже не готові воювати, давайте ми з Путіним будемо сідати за стіл переговорів, то я б на місці Путіна не зупинялася. Я б йшла далі і забирала б Україну, ділила б її по Дніпру", — зазначила лейтенантка.

Блищик вважає, що добре те, що Зеленський розуміє реалії та вимагає те, що полегшить роботу військовослужбовцям. Йдеться про допомогу союзників, дозволу бити по території РФ. Їй шкода, як і всім українцям, що війна завтра не закінчиться, але потрібно готуватися до затяжних бойових дій.

Майор ЗСУ, заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін заявив, що жоден план не відміняє необхідності воювати, що й потрібно всім усвідомити.

"А то після цих новин знову всі будуть просто чекати перемоги. Можна обговорювати все, що завгодно — не покладаючи зайвих сподівань і не надягаючи на голову мрії про "скоро все буде, як раніше", — написав Максим Жорін.

За його словами, жити з надіями — це нормально. Проте потрібно, аби надії не відірвали уваги від реальності. Тоді як українська реальність — це відчутне просування ЗС РФ, їхня перевага в чисельності й озброєнні, згуртований ворог. Жорін наголосив, у такій реальності єдиний можливий план — це зібрати всі сили та битися.

Український військовослужбовець Станіслав Бунятов з позивним "Осман" зауважив, що "план перемоги" можна уявити лише у випадку Третьої світової війни.

"Оголошені сьогодні умови не більше ніж — "не про*бати те, що залишилося". Хоча проти такого ворога, без перебільшень, це вже перемога", — сказав боєць.

Україна в НАТО: які шанси вступу до закінчення війни

На запитання, чи є шанси, що Україна вступить в НАТО до закінчення війни, Анастасія Блищик повідомила, що потрібно, аби партнери взяли "свої яйця в руки" та ухвалили це рішення, а не боялися Путіна. На її погляд, Захід просто боїться лідера Кремля через його погрози. Через це Путін відчуває свою силу та розуміє, що його бояться, а значить він нібито в правильному руслі дії. Тому потрібно діяти на три кроки вперед.

Військовослужбовець ЗСУ, колишній нардеп Ігор Луценко вважає, що питання в тому, коли закінчиться війна.

"Війна дійсно може бути настільки довгою, що ми вступимо, вийдемо з НАТО і так далі. Якщо ми кажемо про найближчі півтора року, то я думаю, що практично нульові (шанси вступити в НАТО, — ред.)", — сказав Фокусу Ігор Луценко.

На його думку, Україна може вступити в НАТО тоді, коли в Альянсі зміниться внутрішня позиція. Нині ж є антиукраїнська Угорщина і Словачинна, проросійська Туреччина, яка активно співпрацює з РФ. Він зауважив, що щонайменше ці країни є тим чи іншим способом не сприяти тому, аби Україна опинилася в НАТО. Якщо щось зміниться, наприклад політично всередині Угорщини та Словаччини, то тоді так. Але на це піде мінімум 3-4 роки.

Військовослужбовець і адвокат Масі Найєм вважає, що вступ України в НАТО був би справедливим, але все вирішиться після виборів США.

"Буде шанс, мені здається, якщо буде Каміла Гарріс, і відчутно менше шансів, якщо буде Дональд Трамп", — каже Фокусу Найєм.

Війна на території Росії: чи будуть бунти росіян

"План перемоги" містить пункт щодо того, аби перенести війну на територію РФ, аби її громадяни почали розуміти, що це таке та розвернули ненависть в бік Кремля. Військовослужбовиця Блищик не думає, що українські удари по території ворога допоможуть зупинити війну.

"Я не думаю, що росіяни прям завтра вже зберуться і почнуть виходити на якісь акції. Вони будуть мовчати, вони будуть це терпіти. Проте зрозуміло, що буде легше нам. Тому що нам треба бити по їхніх складах. Нам треба, щоб ці всі "Шахеди", ракети на нас не летіли. Нам треба знищувати їхню авіацію, яка пускає КАБи. Нам треба ця далекобійна зброя, засоби ППО, якомога більше ракет для того, аби нам тут було набагато легше, аби росіяни не могли досягати своїх цілей", — заявила вона.

Вона вважає, що зараз важко на фронті, тому що Україна відчуває снарядний голос, і це тягнеться на постійній основі. Зокрема, не було такого моменту, щоб військові могли розкидатися снарядами, як росіяни, аби вони сиділи у своїх окопах і не могли голову підняти. Тобто нам постійно щось бракує, тоді як окупанатам ні, в них все є. Росія має потужне виробництво боєприпасів, ракет. Натомість Україні потрібно зробити так, аби росіяни не могли цим користуватися та опинитися в ситуації, коли їм немає чим воювати.

Луценко також переконаний, що це достатньо мала ймовірність, тоді як удари по РФ радше радикалізують і обʼєднують народ навколо свого лідера.

"Ці удари мусять бути, але їхня мета переносу війни на територію ворога мусить бути не в тому, щоб переконати його народ у чомусь, що потрібно скидати Путіна, чи ще щось робити, а в тому, щоб просто позбавити необхідних ресурсів Росію для війни" — сказав він.

На думку Луценка, росіяни не розвернуться проти Кремля. Можуть бути свої процеси в країні, але вони не будуть безпосередньо повʼязані з тим, що Україна перенесе війну на територію РФ.

"Там народ достатньо пасивний, там так само немає якоїсь потужної партизанської війни проти нас. І так само й інші росіяни є байдужими, вони будуть жити під ким угодно. Якщо вони будуть щось робити, то хіба що на користь Путіна, тому що вони нас не люблять", — пояснив військовий.

Масі Найєм не віре в субʼєктивність росіян. Як показує практика вони задумують про свою політичну верхівку лише тоді, коли їм стає "ще більше боляче".

"Мені здається, що масові удари повсемісно у більшості міст Росії можливо дадуть якийсь натяк на те, що вони (росіяни, — ред.) почнуть рухатись. Тобто, чи я вірю, що це зупинить війну? Ну, навряд", — заявив він.

Чого не вистачає "плану перемоги"

У "плані перемоги" йдеться про те, що важливо проводити спільні захисні операції з європейськими сусідами для збиття дронів в українському небі. За словами Ігоря Луценка, західним партнерам потрібно разом з українцями тренуватися протидіяти дронам. Тобто випробувати нові системи антидронової боротьби різного роду. Головне тренувати персонал, щоб він звикав, що от зараз вже дронова війна буде.

Найєм вважає, що йдеться про те, що умовно Туреччина дасть кораблі, які підійдуть до українських берегів та збиватимуть російські дрони. Проте він не думає, що це буде єдина ППО.

"Можливо, якщо єдина ППО, то партнери мають дати своїх людей. Якщо вони дають своїх людей, вони фактично вступають у війну", — пояснив він.

Ігор Луценко переконаний, що перспектива "плану перемоги" в тому, що про нього деякий час будуть говорити, але потім перестануть. Від України постійно мусить виходити якийсь сигнал.

"Один із типів сигналу – це слово "план", документ під назвою "план". Далі, можливо, треба буде придумати ще щось. Головне, щоб про нас не забували, щоб ми були весь час на слуху по всім можливих каналах", — заявив боєць.

За його словами, для перемоги потрібно, аби Україну тримали постійно на слуху. Але західні країни дуже прохолодно ставляться до українських пропозицій.

"Нам постійно треба лупати цю скалу поступово, і в нас є в цьому успіхи. Ми ж бачимо, що колись нам не давали нічого, окрім Javelin, а зараз вже є F- 16-ті тощо. Тому треба продовжувати на цьому не зупинятися. І, звісно, "план" цьому допомагає", — пояснив він.

Наєм зауважив, що в "плані перемоги" немає найголовінший речей. Зокрема, немає нічого про те, що Україна посилить військових, демобілізуючи їх. Також немає жодного слова про те, як знову створити єдність суспільства.

"Зараз ми настільки роз'єднані, що це найбільша загроза. Нічого не сказано про те, як задовільнити дуже сильний попит на справедливість", — сказав Масі Найєм.

Анастасія Блищик вважає, що в партнерів немає вибору не погодитися на "план" Зеленського.

"Якщо вони не погодяться, тоді все, вони мають розуміти, що програла не тільки Україна, програли вони усі. Ми країна, яка ніколи в житті не воювала, ми не мали ніколи потужного виробництва якогось озброєння, техніки, ми повіддавали всю свою зброю, розформували практично армію, віддали ядерку, і ми мали надію, що нам будуть допомагати", — сказала військова.

Не можна допустити, аби на політичній світовій арені було зрозуміло, що Путін переможець. Вона думає, що партенри це прекрасно усвідомлюють, а тому й продовжують допомагати. Звісно ж, за словами Блищик, все залежатиме від виборів у США.

"Маю надію, що підтримка все одно буде наростати, і її буде якомога більше. Але не можна виключно розраховувати лише на партнерів. Ми маємо щось трошки самі робити — виробництво снарядів, дронів. Я мрію про той день, коли воїни ЗСУ нічого не будуть просити в соцмережах, не відкриватимуть ніякі збори. Я мрію про цей день, коли держава буде забезпечувати на всі 100% автівками, дронами, боєприпасами, ракетами, технікою, усім", — додала вона.

Колишній нардеп Луценко заявив, що якщо партнери не будуть на 100% погоджуватися з "планом", то все одно продовжать допомогу. Завжди зʼявляється якийсь чинник, яких дозволяє отримувати допомогу.

Військовослужбовець Найєм наголосив, що Україна програє війну, якщо партнери припинять допомогу.

"Якщо партнери не будуть допомагати, ми програємо одразу, тому що це озброєння, фінансування", — додав він.

Нагадаємо, 16 жовтня радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що "план перемоги", який представив Зеленський, не передбачає звільнення всіх окупованих територій військовим шляхом. За його словами, йдеться про створення умов, коли для РФ стає занадто високою ціною продовжувати залишатися в Україні.

17 жовтня у ЗМІ повідомили, що ключовим елементом "плану перемоги" є офіційне запрошення України в НАТО. Тоді як у представленому "плані" не було розкрито його секретних пунктів.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Польща погрожує знову блокувати українську агропродукцію, якщо цього не зробить ЄС
AgroPortal
2025-07-14T16:00:02Z
Видобуток нафти у світі: ТОП країн з виробництва "чорного золота"
24tv
2025-07-14T15:33:57Z
Сигарети в Україні різко подорожчали через новий закон
Gazeta UA
2025-07-14T15:33:29Z
Ціни в Україні злетіли втричі: Держстат назвав "рекордсменів" з подорожчання
GlavRed
2025-07-14T15:27:49Z
В Україні рекордно подорожчали сигарети: що буде з цінами надалі
GlavRed
2025-07-14T15:27:17Z
Оренда квартир в Україні подорожчала: де найдорожче і найдешевше знімати однушку
GlavRed
2025-07-14T15:24:35Z
Уряд затвердив список ключових корисних копалин і родовищ України
TSN
2025-07-14T15:15:04Z
Українська земля сильно здорожчала: де за гектар беруть найдорожче
24tv
2025-07-14T15:06:17Z
Майбутнє меблевої індустрії: погляд експерта Віктора Соболевського на нові тренди
Фокус
2025-07-14T15:06:09Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
Викрито схему розкрадання у МОЗ: поліція та прокуратура проводять обшуки – ЗМІ
Фокус
2025-07-14T15:18:58Z
Видалення катаракти та імплантація кришталика є безоплатними за Програмою медгарантій - МОЗ
УкраинФорм
2025-07-14T14:45:55Z
Навіщо кидати аспірин у пральну машинку: таблетка вирішить поширені проблеми
24tv
2025-07-14T14:30:45Z
Навіть сліду не залишиться: як знищити усі бур’яни лише за допомогою одного засобу
GlavRed
2025-07-14T13:27:07Z
Екстрена вакцинація знизила смертність від епідемій на 60% — дослідження
360ua.news
2025-07-14T13:03:28Z
Це дуже небезпечно: чому не варто спати зі смартфоном під подушкою
24tv
2025-07-14T12:54:47Z
Rheinmetall передала Україні черговий мобільний шпиталь Role 2
AutoCentre
2025-07-14T12:12:50Z
Прогноз магнітних бур на тиждень: коли потрібно бути особливо уважним до здоровʼя
24tv
2025-07-14T11:12:18Z
Ультиматум для Росії, 100-відсоткові мита і критика Путіна: резонансні заяви Трампа
24tv
2025-07-14T16:21:39Z
Путін обдурив Клінтона, Буша та Обаму, але не мене, – Трамп
24tv
2025-07-14T16:21:37Z
Ворожі удари по ТЦК знизили явну критику мобілізації, а Трамп формує надію і недовіру. Зведення з інформаційної війни 5-11 липня 2025 р
Детектор М
2025-07-14T16:18:43Z
Я чув стільки балачок Путіна, а потім ракети летіли по Україні, – Трамп
24tv
2025-07-14T16:18:00Z
Велика заява Трампа по РФ: чому президент США змінив риторику
GlavRed
2025-07-14T16:15:48Z
Трамп каже, що Україна "протягом днів" отримає додаткові батареї Patriot
Европейская правда
2025-07-14T16:15:06Z
Найсмачніше попереду? Яку зброя Трамп дав Україні, чим вона допоможе і чи варто розкочувати губу
Telegraf
2025-07-14T16:15:05Z
Угода зі США щодо постачання зброї має спонукати Росію розглянути можливість миру, – Рютте
24tv
2025-07-14T16:12:26Z
Трамп розповів про свої дзвінки Путіну і чому він переглянув позицію щодо військової допомоги Україні
Хвиля
2025-07-14T16:12:16Z
Росіяни обстріляли Костянтинівку з артилерії, загинула жінка
УкраинФорм
2025-07-14T16:21:30Z
Це секретне місце в Києві, де розташовані три найкоротші вулиці столиця: як туди потрапити
Telegraf
2025-07-14T16:09:22Z
Графік відключення води в Сумах: де не буде водопостачання
Политека
2025-07-14T16:01:57Z
Ворог цинічно вдарив по Харківщині: кількість постраждалих зростає
GlavRed
2025-07-14T16:00:11Z
У Миколаєві через відсутність водопостачання тимчасово закривають дитсадки
УкраинФорм
2025-07-14T15:45:21Z
Обмеження руху транспорту в Києві: українців попередили, на якій вулиці діятимуть незручності
Политека
2025-07-14T15:30:35Z
15 липня столичні тролейбуси №№ 6, 16, 18 курсуватимуть зі змінами
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T15:24:03Z
Квартири в Одесі: як війна та туристичний сезон впливають на ціни й що буде далі
24tv
2025-07-14T15:21:20Z
15–17 липня в Києві очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T15:06:58Z
Брітні Спірс втретє стала мамою - удочерила дівчинку
Комсомольская правда
2025-07-14T16:19:10Z
OLENA NOSALII представляє інтимний кліп про свободу після прощання
Storyboom
2025-07-14T16:07:58Z
Де зараз актори детективного серіалу "Ключі від правди", який наробив галасу в мережі
24tv
2025-07-14T15:42:31Z
Надя Дорофєєва налякала фанів знімком з лікарні: "Організм потрошки сиплеться"
24tv
2025-07-14T15:36:47Z
Ірина Білик виклала рідкісне фото сина після питань підписників
Gazeta UA
2025-07-14T15:36:16Z
Анна Саліванчук похизувалася пишними формами на пляжі й розбурхала уяву пікантними фото
TSN
2025-07-14T15:15:20Z
Нікіта Добринін кардинально схуд та розсекретив, як позбувся зайвої ваги: "Був пампушкою"
TSN
2025-07-14T15:15:00Z
Ольга Сумська здивувала архівним фото з чоловіком: який вигляд мала пара 20 років тому
24tv
2025-07-14T14:57:59Z
Фільм “Джонні Мнемонік” 1995 року передбачив технологічну реальність сьогодення
ZN UA
2025-07-14T14:42:54Z
Очі війни: як українські інженери навчили техніку бачити в темряві, тумані й бою
InternetUA
2025-07-14T16:16:18Z
Україна та США разом виготовлятимуть хімію для сектору оборони
ZN UA
2025-07-14T16:06:30Z
Смерчі в Україні, чому вони з’являються влітку і що робити при загрозі
360ua.news
2025-07-14T16:03:01Z
Українська компанія отримала міжнародну премію у галузі корпоративної соціальної відповідальності
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T15:57:01Z
«Гранатомет, що літає»: українські бійці показали нову зброю, яка знищує ворога з неба
InternetUA
2025-07-14T15:46:06Z
Відео з мережі врятувало дітей від горе-матері
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T15:30:19Z
Угорщина може втратити унікальну спадщину: чому тисячі книг опинились під загрозою у монастирі
24tv
2025-07-14T15:24:18Z
У вересні відбудеться спеціальна сесія для вступу в магістратуру та аспірантуру
УкраинФорм
2025-07-14T15:22:22Z
Мобілізацію в Україні хочуть подовжити ще на 90 днів — до 5 листопада
360ua.news
2025-07-14T15:21:22Z
Не Барселона: де в Іспанії провести відпустку не за всі гроші світу
24tv
2025-07-14T16:21:13Z
Ці огірочки будуть хрустіти до весни: ідеальний рецепт квашення без зайвих рухів
Telegraf
2025-07-14T16:15:23Z
Ідеальний час для рекордного врожаю: коли можна пересаджувати полуницю влітку
GlavRed
2025-07-14T16:03:06Z
Щоб полуниця добре вродила наступного року: що робити після збирання урожаю
Gazeta UA
2025-07-14T16:00:30Z
Так не можна поводитись з дітьми: психологиня розповіла, на що треба звертати увагу при виборі тренера
Знай
2025-07-14T15:51:58Z
Там не їздять джипи з музикою: де ідеальне озеро для милування закарпатськими пейзажами
Telegraf
2025-07-14T15:48:00Z
Смак літа в банці: перевірений рецепт кабачків з печерицями та соусом сацебелі
GlavRed
2025-07-14T15:36:31Z
Де єнот: тільки геній впорається із загадкою за 5 секунд
GlavRed
2025-07-14T15:27:50Z
Стрижки для жінок за 60: добре тримають форму навіть у спеку та не потребують укладання
TSN
2025-07-14T15:15:44Z
Внаслідок падіння літака у британському аеропорту загинули чотири людини
Европейская правда
2025-07-14T16:06:35Z
Гроші пачками вивозили за кордон: деталі скандальної справи Тетяни Крупи і що знайшли у камері
24tv
2025-07-14T16:03:52Z
У Харкові затримали 17-річного хлопця, якого підозрюють у вбивстві та розчленуванні ровесника
Мій Харків
2025-07-14T16:01:03Z
Німецькі митники вилучили 1,5 тисячі тарантулів у коробках із "шоколадним бісквітом"
Европейская правда
2025-07-14T15:54:48Z
На Київщині чули вибухи: ППО працює по ворожих безпілотниках
24tv
2025-07-14T15:48:09Z
Детективи БЕБ викрили масштабну схему розкрадання бюджетних коштів у МОЗ
Комсомольская правда
2025-07-14T15:43:29Z
Смертельна ДТП на зупинці у Хмельницькому: суд виніс вирок водію
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T15:36:29Z
Вбив друга за шматок курки: в Індії стався інцидент на весіллі
TSN
2025-07-14T15:15:18Z
В Україні викрили групу хакерів, яка поцупила ₴4 мільйони з рахунків підприємств
УкраинФорм
2025-07-14T15:04:11Z
Арсенал наближається до трансферу Москери
Football.ua
2025-07-14T16:21:04Z
Луїс Енріке вперше програв фінал клубного турніру
Football.ua
2025-07-14T16:19:02Z
Жуан Педро – про бійку після фіналу КЧС: ПСЖ не вміє програвати
Football.ua
2025-07-14T16:16:37Z
Ндіді на радарі клубів Бундеслізі після вильоту Лестера з АПЛ
Football.ua
2025-07-14T16:01:53Z
Мілан підписав контракт із 16-річним форвардом
Football.ua
2025-07-14T16:01:44Z
"Бачу, як її стає менше": олімпійська чемпіонка відверто про смертельну хворобу мами
24tv
2025-07-14T15:57:13Z
Дві українки виступлять на етапі Діамантової ліги у Лондоні
ГЛАВКОМ NET
2025-07-14T15:54:57Z
Кричав ім'я Дюбуа на усю вулицю: Усик поглузував із Дюбуа посеред Лондона – кумедне відео
24tv
2025-07-14T15:42:31Z
Відбір ЧС-2026 з футболу. Визначено місце проведення матчу Ісландія - Україна
УкраинФорм
2025-07-14T15:39:47Z
Вчені сфотографували Сонце з рекордно близької відстані
Gazeta UA
2025-07-14T16:21:22Z
Дослідники знайшли новий спосіб обдурити ChatGPT, щоб той видавав ключі активації для Windows
24tv
2025-07-14T16:06:20Z
«Читомо» створює Дорадчу раду для інституційного співфінансування медіа
Детектор М
2025-07-14T15:52:14Z
Чи можна говорити телефоном під час грози: несподівана відповідь
24tv
2025-07-14T15:45:09Z
Ілон Маск отримав 2 мільярди доалрів на розвиток Grok — від власної SpaceX
24tv
2025-07-14T15:27:53Z
Якщо не заряджається телефон: як почистити гніздо для зарядки в домашніх умовах
TSN
2025-07-14T15:15:35Z
5-річна дитина витратила $3000 по телефону, поки батьки спали: що вона купила
Фокус
2025-07-14T15:12:43Z
Єврокомісія посилює вимоги до онлайн-платформ щодо захисту дітей і перевірки віку
Европейская правда
2025-07-14T15:10:00Z
Журналісти назвали найімовірнішу причину, чому Лінда Яккаріно так раптово покинула X
24tv
2025-07-14T15:03:07Z
Тюнери в захваті: захищений блок керування Ford нарешті зламано
Топ Жир
2025-07-14T16:03:32Z
Запущено перший у світі безпілотний автобус для аеропорту
AutoCentre
2025-07-14T16:01:39Z
Як не угробити авто: для чого в машині антифриз і коли його потрібно терміново міняти
GlavRed
2025-07-14T15:27:33Z
Найпопулярніший електромобіль VW може з’явитися у зовсім новій версії
Топ Жир
2025-07-14T15:18:04Z
Революційний Jetour T1 незабаром з’явиться на дорогах України
AutoCentre
2025-07-14T14:57:33Z
Зміни в автомобільних номерних знаках: що означають нові коди
Знай
2025-07-14T14:51:54Z
Скандал з електромобілями в Китаї розкриває, наскільки просто було обдурити систему
Топ Жир
2025-07-14T14:48:43Z
Bentley представив концепт свого першого електрокару майбутнього у стилі 1930-х років
24tv
2025-07-14T14:09:47Z
Honda привезла в Гудвуд електричний концепт та інші новинки
AutoCentre
2025-07-14T14:03:19Z