/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F46dec1a26715fb8bf3b55ddb4794b6fa.jpg)
Блінкен і Бербок сподіваються, що ліквідація лідера ХАМАСу покладе кінець війні
Про це йдеться у спільній заяві міністрів закордонних справ ФРН Анналени Бербок та США Ентоні Блінкена після їх зустрічі в Берліні 18 жовтня, передає Укрінформ.
"Сінвар був перешкодою для припинення вогню. Його смерть може дати поштовх для припинення війни", - йдеться у заяві.
У той же час, міністри наголосили на необхідності збільшення обсягу гуманітарної допомоги, яку має отримати цивільне населення в Газі.
Бербок і Блінкен підкреслили, що Ях'я Сінвар був жорстоким вбивцею та терористом, який хотів знищити Ізраїль та його народ. Будучи віроломним організатором терактів 7 жовтня, він приніс тисячі смертей і незліченні страждання всьому регіону.
Як повідомлялося, Ях'я Сінвар був лідером терористичного угруповання ХАМАС у секторі Гази. У середу ізраїльське керівництво офіційно підтвердило його ліквідацію. Сінвар відповідальний за загибель тисяч ізраїльтян, палестинців, американців і громадян з понад 30 країн. Він також був організатором різанини, зґвалтувань і викрадень 7 жовтня. Саме за його наказом терористи ХАМАСу вторглися в Ізраїль, щоб навмисно вбивати мирних жителів.
Фото: @AuswaertigesAmt