/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F50349c7964a67b04e64a621a7a3bc290.jpg)
З Харківщини за добу евакуювали ще 118 людей, серед них - троє дітей
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.
За його словами, в Основ’янському районі Харкова внаслідок удару КАБ ввечері 20 жовтня були пошкоджені чотири житлові будинки, шість нежитлових будівель та 14 автомобілів. Постраждали 11 людей.
У Київському районі Харкова пошкоджені сім житлових будинків, вісім нежитлових будівель, три автомобілі, АЗС. Постраждала одна людина.
У с. Новоплатонівка Ізюмського району внаслідок обстрілу пошкоджений приватний будинок, горіли конструктивні елементи житлового будинку. Під завалами виявили тіла 72-річної жінки та 71-річного чоловіка.
У с. Богуславка Ізюмського району через обстріл пошкоджений приватний будинок.
Як зазначив Синєгубов, на Харківському напрямку сталося чотири бойові зіткнення з російськими загарбниками. Дві атаки в районі Вовчанська відбиті, ще дві тривають.
На Куп’янському напрямку росіяни 11 разів намагались витіснити українські підрозділи з позицій поблизу Голубівки, Колісниківки, Лозової, Піщаного, Вишневого та Новоосинового. Чотири атаки тривають.
За словами очільника ОДА, в результаті посилення заходів з евакуації з Купʼянського та Борівського напрямків за добу евакуювали 118 людей, зокрема трьох дітей.
Як повідомляв Укрінформ, за даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у Харкові до 13 зросла кількість постраждалих внаслідок російських авіаударів ввечері у неділю, 20 жовтня.