![Канада запроваджує мита на китайську сталь та алюміній](https://thumbor.my.ua/Jicnz0suW7O_BEmZbyOdDBU5QIA=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd63a540614d8d8fc91dc7508e10d4f98.png)
Канада запроваджує мита на китайську сталь та алюміній
Канада накладатиме 25% мито на всю завезену з Китаю сталь та алюмінієві вироби.
Як повідомляє Укрінформ, про це заявили у міністерстві фінансів Канади.
“Від сьогодні на певну вироблену в Китаї сталь та алюмінієві продукти накладатиметься 25% мито”, - йдеться у поширеній заяві.
Зазначається, що “це мито дозволить вирівняти умови й захистити канадських робітників, чиєму працевлаштуванню загрожують несправедливі, навмисні та керовані державою торгівельні практики Китаю щодо надлишку пропозиції та потужностей, а також брак надійних екологічних та трудових стандартів”. “За допомогою цих узгоджених із ключовими торговими партнерами дій, Канада також запобігає перенаправленню торгівлі”, - пояснили у мінфіні.
Раніше Канада запровадила 100-відсоткові імпортні мита на всі електроавтомобілі, виготовлені в Китаї.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала